Carnavals agenda AGENDA N\ Prinseproclamatie 999 NA AFLOOP BAL IN DE FOYER mOBÏEL KANTOOR :.VAN DE A.N.W.B. IN VENRAY ET WERKBEZOEK VAN DE COMMISSARIS DER KONINGIN AAN ONZE GEMEENTE ZONNE Spraeland Recreatie Bronzen Piëlhaas voor PIET JACOBS RECORDCIJFERS VOOR CAMPINA VENRAY PEEL EN MAAS Nazorgteam voor borst- amputatiepatiënten Scholen gemeenschap „Marianum" te Venray houdt OPEN DAGEN In Memoriam GIEL KUSTERS HULP VOOR HEDEN EN TOEKOMST FORSE STIJGING VAN HET AANTAL WERKLOZEN Illegaal verblijvende Chinees aangehouden |ln juni van het vorig jaar werd ir de heer N. Hovestad het initia- genomen om bij de A.N.W.B. te iiten voor een permanente vesti- van de A.N.W.B. in Venray. 'rtoe werd o.m. een handtekenin- taktie gehouden en een verzoek n ondersteuning van de vraag in- diend bij het college van b. en w. it hieraan graag zijn medewerking «ft verleend. De aktie heeft thans een nieuw ikses geboekt, zij het, dat Venray et in aanmerking komt voor een irmanente vestiging. De A.N.W.B. n.l. voornemens de gemeente Ven- y op te nemen in het bezoek- hema van haar mobiele kantoren. De A.N.W.B. verwacht, dat per 1 a.s. een kantoor in Roermond ordt geopend. Zodra dit een feit is, in de standplaats van het mobiele intoor aldaar worden opgeheven. De A.N.W.B. heeft intussen ver inning gevraagd om van 1 juli tot met 28 augustus 1979 iedere dins- ig van 10 tot 16 uur een van de obiele kantoren te stationeren op Henseniusplein of op de par- «rplaats ter hoogte van café Huls- Kleuren afdrukken Veilig, snel, goedkoop 9 x 9 0,75 9 x 13 0,90 Alleen gelukte foto's be talen (vervolg van voorpagina) ten. En aangezien de gemeente fenray door belasting-verhoging en iet instellen van een rioolrechtbe- asting nog zo'n 560.000,— per jaar néér zou kunnen incasseren, komt e niet voor een dergelijke subsidie n aanmerking Wat de stichting van de reeds lang ewenste M.T.S. of M.B.O. in onze ;emeente betreft, raadde de Gou- 'erneur aan spoed te zetten achter ie aanvrage. Men moet de kans aan rijpen nu ze er nog is. Door het te- uglopende kinderaantal worden ook deze sector van de scholenbouw ninder vergunningen afgegeven. Het „tonnenlijntje" van station lostrum naar het industrieterrein is 6en kwestie tussen de gemeente en de Nederlandse Spoorwegen. De pro vincie kan daarin niet bemiddelen. Wil men van deze jaarlijkse finan- aële last af komen, dan zou men in dustrie moeten aantrekken welke de wagonladingen afneemt, waai door dit spoorlijntje rendabel wordt. PASSIVITEIT Als laatste onderwerp van bespre king bracht de heer Konings de zin mede naar voren welke de Gouver- ïeur geuit had bij zijn ambtsaan vaarding, n.l. een aansporing aan de Limburgers hun passiviteit af te leg gen; meer dynamisch te worden. Hoe f Ziet de Gouverneur dit konkreet I voor een gemeentebestuur als dat van Venray? •De Gouverneur stelde direct, dat cEtë aansporing meer bedoeld was voor Zuid-Limburg, waar men op gegroeid met de mijnen, zich van de wieg tot het graf verzorgd wist. Dit in tegenstelling tot Noord-Limburg en in mindere mate ook voor Mid den-Limburg, waar men door hard werken op magere grond zijn eigen boontjes moest zien te doppen. Zeker was die aansporing niet no dig voor Venray, dat in de laatste 25 jaar zeer yeel gepresteerd heeft, gezien de enorme bevolkingsgroei en industrievestiging. -En dat laatste woord „industrie vestiging" was dan weer aanleiding om te informeren naar de mogelijk heden voor de werkgelegenheid. Het was de Gouverneur bekend dat er de komende 10 jaar in Venray zo'n 4000 arbeidsplaatsen geschapen moeten worden. Dat is ontzettend veel. Te meer omdat er zich maar mondjes maat nieuwe bedrijven vestigen. Het is een taak van de gemeente gunsti- voorwaarden voor industrieves- jing te scheppen; de vinger aan de ^.jls te houden om te weten te ko men wie in Venray geïnteresseerd zou kunnen zijn; en maar hopen op de man met de goede ideeën, want die kunen praktisch altijd gereali seerd worden. En met deze vrij schrale troost kwam dan een einde aan de infor matieve vergadering en aan het kerkbezoek van de Gouverneur. Ho pelijk is hij nu in zoverre over Venray geïnformeerd, dat hij in Maastricht weet het over gaat ,als Venray aan de orde is. Want dat is in feite (volgens zijn eigen woorden) het doel van zo'n werkbezoek. BANKEN HEMELS Zwembaden Hot Whirl Pools zijn te zien bij de specialist: Stationsweg 181 Venray Telefoon 2686 Tijdens het Hofbal, dat dit jaar zal worden gehouden op zaterdag 24 fe bruari in de schouwburg en in Prin senhof, zal in Prinsenhof de bron zen piëlhaas worden uitgereikt aan Piet Jacobs van de Westsingel. De nieuwe bronzen piëlhaas-ont- tanger is een bekend figuur in Ven ray, niet alleen vanwege het feit, dat hij ruim dertien jaar lang deel uit gemaakt heeft van de gemeentelijke reinigingsdienst en thans als wijk- kantonnier werkzaam is, maar ze ker door zijn aktiviteiten op het ge bied van de wandelsport in Venray. Ruim twintig jaar is hij trouw lid van de wandelsportvereniging en beoefenaar van deze sport. Thans is hij bestuurslid van de Wandelsport federatie Venray en jaarlijks zeer nauw betrokken bij de voorbereiding van de Avondvierdaagse. Hij liep vijftien maal de Nijmeegse Vierdaagse mee en behoort daarmee tot de Goudenkruisdragers. Ook voor de jeugd heeft Piet Ja cobs zeer veel gedaan. Regelmatig trekt hij er met de jeugd op uit om deel te nemen aan wandelevenemen ten. Deze bescheiden figuur verdient het om eenmaal in het zonnetje ge zet te worden. En dat gebeurt dan door hem de bronzen piëlhaas te geven. Op deze avond worden tevens de verenigingsonderscheidingen aan hen, die zich vele jaren verdienste lijk hebben gemaakt voor het Ven- rayse carnaval, uitgereikt. Voor het eerst sedert de in bedrijf- stelling van de Zuivelfabriek in 1905 heeft Campina-Venray meer dan 100 miljoen kg. melk in één jaar ver werkt. Dit heuglijke feit vond plaats op 1 december 1978. In totaal werd in 1978 verwerkt 105 milj. kg. melk en daarbij ruim 4 milj. kg. karnroom afkomstig van het Campina bedrijf Rijkevoort, waaruit 7 milj. kg. boter werd ge maakt. De financiële omzet van het bedrijf bedroeg 78,5 miljoen gulden. Bij de wekelijkse boterkeuringen van de Zuid-Nederlandse Melk- industrie D.M.V. over het jaar 1978 kwam Campina-Venray als beste uit de bus. Van de 21 boterproduceren- de bedrijven in Zuid-Nederland die bij deze keuringen betrokken zijn, behaalde Campina-Venray rang ordenummer 1. Dit gunstige resultaat werd bereikt door goed samenspel en goede prestatie van het gehele personeel. Een felicitatie aan de direktie en bedrijfsleiding en een speciale ge lukwens aan de botermakers en ove rige medewerkers van het bedrijf is dan ook zeker op zijn plaats. uw Venrays weekblad r De problematiek die zich voordoet bij patiënten, nadat wegens moge lijke kanker een borst chirurgisch wordt afgezet, is van allerlei aard. Behalve echt medische zaken, die met de chirurgie en/of de bestra lingstherapie te maken hebben, blij ken er vaak psychisch-sociale pro blemen te liggen bij deze vrouwen. Sommige hiervan liggen op speci fiek vrouwelijk terrein, zoals het vinden van passende prothesen en kleding, andere liggen meer op net terrein van het persoonlijke verwer ken binnen het gezin en/of maat schappelijke leven. Min of meer spontaan heeft zich uit de omgeving van het St. Elisa beth Ziekenhuis te Venray een na zorg-team gevormd bestaande uit: enige vrijwilligsters (ex-patiënten); een districtsverpleegkundige; een sociotherapeute van de polikliniek psychiatrie en enkele afdelingsver pleegkundigen. Op bescheiden wijze wil men de helpende hand uitsteken naar vrou wen, die mogelijk dezelfde ingreep hebben ondergaan. Er is nader overleg geweest met andere mamma-amputatie nazorg teams in den lande. Het team zal zich uiteraard niet bemoeien met strikt medische zaken zoals therapie of behandeling. Het team wil zich openstellen voor alle vrounwen, die daaraan behoefte gevoelen, door wie of waar ze ook behandeld worden/werden. Kontaktadres voor belanghebben den is het assistent hoofd verple gingsdienst (teamcoördinator) van het St. Elisabeth Ziekenhuis te Ven ray, telefoon 04780-2222, toestel 643. Het tijdstip nadert snel dat voor/ door de leerlingen van de Basisscho len een keuze gemaakt moet worden, welk soort onderwijs zij na de basis school willen gaan volgen. Bij die keuze kan men enkele kanten op. Het voornaamste keuze element evenwel zal allereerst moeten zijn: gaat de leerling naar het beroeps onderwijs óf gaat hij andersoortig onderwijs volgen (Mavo - Havo - VWO onderwijs). Dit immers zijn totaal verschillen de onderwijs richtingen waarvoor een leerling niet alleen min of meer geschikt moet zijn maar waarvoor hij ook de nodige motivatie zal dienen te hebben. Hierbij moet opgemerkt worden dat het beroepsonderwijs door de maatschappij behoorlijk wordt on dergewaardeerd. Voor wat betreft hun zoon of dochter, staat de ouders veelal het volgende perspectief voor ogen na de basisschool: zo hoog mik ken als maar enigszins mogelijk is. Het beroepsonderwijs komt daarvoor klaarblijkelijk niet in aanmerking. Dat komt veelal eerst aan de orde als alle overige soorten vervolg onderwijs niet mogelijk zijn. Dat kinderen vaak een meer praktisch gerichte belangstelling en aanleg hebben speelt veelal weinig of geen rol, terwijl toch juist de jonge mens, via het beroepsonderwijs, de beste kansen heeft voor de toekomst. Al met al niet zo'n beste situatie, te meer omdat nogal eens een overdre ven verwachtingspatroon ten aan zien van de studiecapaciteiten en de motivatie van de kinderen bestaat. Het is met het oog op een nog be tere voorlichting in deze, dat de Scholengemeenschap 'Marianum' en kele zgn. „Open dagen" organiseert, waarbij eenieder die dat wil, kan komen kijken hoe het in diverse on- derwijstypen van het Lager Beroeps onderwijs kan reilen en zeilen. Wij nemen aan dat heel wat ou ders, al dan niet vergezeld van hun kinderen, deze gelegenheid niet voorbij zullen laten gaan. Nadere bijzonderheden zijn te vin den in de desbetreffende advertentie elders in dit blad. Dinsdag overleed in het St. Elisa- beth-ziekenhuis te Venray op 80-ja- rige leeftijd Giel Kusters, een bij vele Venrayers 'bekende schilder/te kenaar, die o.m. in vele honderden pentekeningen het oude Venray be waarde. Van Veldeke Venray ont ving hij hiervoor vorig jaar „de Aid Venraodse Ierepries". Bij dit.overlijden schreef Thij Min onderstaand gevoelig in memoriam. Hoe vaak heb ik Giel niet zien staan, ergens in een verborgen hoek je, achter een struik; zijn teken plankje rustend op de linkerhand en met de rechter driftig en snel schet send. Een huisje in Veltum, dat af gebroken zou worden; een boerderij tje in Brukske, een kruisbeeld in het veld. Ik schetste de „Hoebert" voor de afbraak en wie stond de volgende dag in de struiken aan de overkant te schetsen: Giel! Zijn dierbaar Venray heeft hij in ontelbare tekeningen en schilderijen vastgelegd en het liefst zou hij ze aan niemand hebben laten zien. Want zo was Giel: bescheiden tot het uiterste, nooit prat gaande op zijn talent; zo klein als hij lichamelijk was, zo klein wilde hij ook als kun stenaar blijven voor de buitenwe reld. Enige jaren geleden hielden wij, op verzoek van „Open bejaar denzorg" een expositie in de schouw burg: Brandenburg, van Bergen, van Baar, Giel en ik. «Seniorenpalet". Tijdens deze expositie stierf de eer ste en met Giel zijn er nu 4 van ge hemeld. Ik stond vlak voor zijn 80ste ver jaardag nog aan zijn ziekbed. Klein lag hij daar, enkele potloodschetsen van o.a. de Grotestraat op de stoel naar zijn bed. „Thij, ik wiët, dat ut aafgeloëpe is. Ik aanvaard ut. al valt ut nie mit. Ik haai nog zo veul wille doen. Meer geei göt dur, wor." Dat was Giel, ten voeten uit. Tot zijn laatste ademtocht levend voor zijn geliefde tekenkunst. In uiterst ge voelige lijnen kon hij het typerende van een hoekje, huis of beeld vast leggen. Maar ook als schilder was hij veel groter, dan hij zich voordeed. Hij kon kinderkopjes schilderen, het achtererf van een oude boerderij, zo teer zo fijngevoelig en bekwaam! Giel was een kunstenaar in de ware betekenis van het woord. 11 januari zocht ik "Giel op in het ziekenhuis, op een kamertje apart lag hij, zijn lieve vrouw naast zijn bed. Je kijkt naar die gebroken ogen, de vale kleur op zijn kleine gezicht, vertrokken van pijn. De anders zo bezige handen mager en verkrampt op zijn borst. Ik legde mijn hand op de zijne en even gingen zijn ogen open, half en o zo moe. „Dag Thij." Je staat machteloos, hulpeloos; je kijkt en voelt een 'gr«*e vertedering in je opkomen, maar je weet geen woorden te vinden. Op zo'n moment in het leven, is de stervende zo peil loos alléén, ondanks alle zorg van vrouwlief en verpleegsters. „Gieldag Giel". Je stem stokt in je keel, zo machteloos voel je je. „Hald oow, Thij en got dur." Zijn ogen vallen weer dicht. En nu is het zover, Giel zal geen stukje Venray meer op papier zet ten, geen kwast meer ter hand ne men. Een groot Venrayer, een ware Venrayer is heengegaan. Giel, je was een gelukkig mens en ook nu zul je gelukkig zijn bij Hem, die je de grote gaven tijdens je leven gaf. Rust in vrede, Giel! Overstekende hond Op de Langeweg remde de 19-ja- rige bestuurder van een personen auto J. A. uit Venray af voor een overstekende hond. Door dat rem men verloor de bestuurder de con trole over zijn auto en botste tegen de paal van een verkeersbord. De hond was achteraf in geen velden of wegen meer te bespeuren. Tegen lichtmast De 30-jarige bestuurder van een trekker met oplegger, W. uit Ro den, geraakte in de bocht Leunse- weg-Oude Oostrumseweg in een slip en kwam in botsing met een licht mast, die geheel werd vernield. Op de Rondweg Brukske kon de 27-jarige bestuurster van een per sonenauto D. v. L. uit Horst de door haar bestuurde auto niet onder con trole houden en botste tegen een lichtmast. De auto liep wel schade op, maar de lichtmast niet. opruiming TENNISKOOPJES ariaens sport: grotestraat 18 venray 04780-1253 opruiming SPORTKOOPJES ariaens sport: grotestraat 18 venray 04780-1253 opruiming SKI-KOOPJES ariaens sport: grotestraat 18 venray 04780-1253 Sedert vele jaren is Kerk in Nood bezorgd om het lot van mensen uit vele landen, die gedwongen of uit angst hun land hebben verlaten. Maar meer nog dan naar vluchtelin gen gaan de aandacht, de inzet en middelen uit naar hen, die niet kon den vluchten en achterbleven in ge bieden waar godsdienst wordt be moeilijkt, afgewezen en gediscrimi neerd. Ook daar, waar voor de kerk nieuwe toekomstmogelijkheden lig gen, kan door snelle hulp, in over leg met de betrokken instanties en personen in dat land zelf, het her stel en de nieuwe opbouw van een vitaal en aan de aktueel omstandig heden aangepast christendom in de hand gewerkt worden. Zo weten zij ginds, hoe wij hier achter hen staan. Wij vragen op nieuw uw aandacht voor alle mede christenen, in landen, waar de ge- loofsbeweging bemoeilijkt wordt, of geleidelijkaan weer tot nieuwe ont plooiing kan komen. Daartoe zal de kapelwagen voor inzameling van kleding en houdbare levensmiddelen staan op: Grote Markt Venray, dinsdag van 9.30 - 11.00 uur. Vredeskerk Venray, dinsdag van 11.30 - 12.0 Our. Paterskerk Venray dinsdag van 13.30 - 15.0 Ouur. Ysselsteyn donderdag van 9.30 - 11.00 uur. Van de overige parochies ontvin gen wij geen opgave. Men zal deze ongetwijfeld in hun eigen dorps- of wijkblaadje kunnen vinden. Aan de kapelwagen bevindt zich een brievenbus, voor eventuele gel delijke gaven, welke wij ten zeerste in uw middadigheid aanbevelen. Het aantal werklozen in onze ge meente is in de maand december wel bijzonder hard gestegen. Van 647 per 1 december, kwam men per 1 janua ri op 760 mannelijke werklozen. Een stijging dus van 113 personen. Deze stijging heeft zich vrijwel overal in Limburg gemanifesteerd. Als belangrijkste oorzaken noemt men de seizoensmatige toeneming van de werkloosheid in enkele be roepsgroepen, vooral in de bouwsec tor, en de terugkeer van pendelaars uit het buitenland. Volgens onze ge voelens worden deze twee faktoren te dikwijls als boosdoener aange merkt, want dan zouden ze ook in voorgaande jaren van invloed moe ten zijn geweest. Kijken we echter naar 1 januari 1978 dan zien we voor Venray 640 werkloze mannen geno teerd staan, en dat is toch altijd nog 120 minder dan 1 januari van dit jaar. We hebbenin het verleden Ven ray dikwijls vergeleken met Roer mond en Weert, gemeenten die qua percentage werklozen veel met Ven ray overeenkomen. Konstateerden we voor Venray in de maand decem ber 113 mannelijke werklozen meer; in Roermond waren dat er slechts 25 en in Weert 27. De seizoens invloeden hebben dus in Venray wel extra hard toegeslagen. Logisch is het te mogen veronderstellen dat nu in januari, terwijl de winter al drie weken lang voortduurt, het aantal werklozen nog verder zal stijgen. Dit temeer omdat de nu reeds genoemde forse stijging vrijwel helemaal op rekening komt van het bouwvak kersteam in onze gemeente. De tijdelijke daling van werkloze mannen welke we in oktober moch ten noteren van (641 naar 583) is dus slechts een kleine opflikkering ge weest. In november stonden we al weer op 647 en nu per 1 januari op 760. Niet onvermeld mag blijven de stand van de werkloze mannen in Gennep, dat ook tot het Gewestelijk Arbeidsbureau Venray behoort. Na geruime tijd ongeveer 350 mannelij ke werklozen te hebben genoteerd steeg hun aantal in de maand de cember van 366 plotseling tot 600; een vermeerdering van 234Een stijgingstendens die zich daar ken nelijk meer voordoet, want op 1 ja nuari van het afgelopen jaar be droeg het aantal werklozen er 606. De werkloosheid bij de dames steeg provinciaal gezien met 200, ter wijl een maand tevoren hun aantal nog met 120 daalde. Op merkelijk tegenover die provinciale stijging is de daling van het aantal vrouwelijke werklozen in onze gemeente. Na maandenlang vrij konstant een lich te stijging te hebben gehad, daalde hun aantal nu in de maand decem ber met 36. Erg verheugend, maar desondanks nog 154 werkloze dames meer dan vorig jaar. Over het al gemeen moet deze daling worden toegeschreven aan alle beroepsgroe pen. Iets meer springt het kantoor personeel er uit. Hier konden 12 da mes aan de slag komen; maar in de horecasector kwamen weer 6 dames zonder werk te zitten Personenauto gestolen In de nacht van vrijdag op zater dag werd op het Lovinckplein te Ys selsteyn een B M.W.-personenauto met een waarde van 25.000,ge stolen. De auto heeft een lichte op vallende kleur blauw. Bedroefd, doch dankbaar voor alles wat hij voor ons gedaan heeft, delen wij u mede. dat heden, na een kortstondige ziekte van ons is heenge gaan, voorzien van het H. Sacrament der zieken, mijn lieve man, onzo goede vader en opa JAN VAN DAAL echtgenoot van MIENTJE KONINGS op de leeftijd van 60 jaar. Wij vragen uw gebed voor zijn zielerust. Davy en Judith John en Susan Eofje VENRAY, 17 januari 1979 Pr. Bernhardstraat 80 Avondmis vrijdag 19 januari om 19.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten (Paterskerk) te Venray. Gelegenheid tot afscheidsbezoek in de rouwkamer van het St. Elisabeth ziekenhuis te Venray. vrijdag van 17.00 tot 17.30 uur (toegang hoofdingang). De plechtige eucharistieviering zal worden gehouden zaterdag 20 januari om 14.30 uur in voornoemde kerk. waarna begrafenis op de Algemene begraafplaats Boschhuizen te Venray. Bijeenkomst aan de kerk. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren vanaf 14.00 uur achter in de kerk. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieve deze annonce als zodanig te beschouwen. De bedroefde familie: Venray W P. van Daal-Könings Oostrum Gerrie en Wim Venray Jan en Anny Venray George en Riet Overloon Berrie en Nellie Venray Ben en Mary Horst Eliie en Jan Familie van Daal Familae Kónings Zaterdag 20 januari: te Venray Jeugdcarnavalszitting te Castenray Prinsenbal. Maandag 22 januari: te Merselo Ka rmenaai-visite. Zaterdag 27 januari: te Venray Prinseproklematie te Oirlo Prinsenproklematie. te Oostrum Prinsenbal. te Castenray receptie Prins. Vrüdag 2 februari: te Venray Circus Mök Zaterdag 3 februari: te Venray Circus Mök te Oostrum afscheidsreceptie Vorst Gradje. te Castenray Jeugdprinsenbal. Woensdag 7 februari: te Castenray zitting. Donderdag 8 februari: te Castenray zitting, te Merselo Prinsenbal. Zondag 4 februari: te Venray Circus Mök (voor bejaarden en invaliden) Vrijdag 9 februari: te Oostrum Jeugd prinsenbal Zaterdag 10 februari: te Venray Circus Mök te Oirlo Aldewieverbal. te Oostrum Aldewieverbal. Vrijdag 16 februari: te Castenray Aldewieverbal. Zaterdag 17 februari: te Oostrum receptie Prins Carna val. te Merselo Aldewieverbal. Zondag 18 februari: te Venray uitreiking Aid Prinse- plak '19. Zaterdag 24 februari: te Venray Hofbal met uitreiking verenigingsmedailles en Bronzen Piëlhaas. te Merselo Receptie 22e Prins. Kosteloze opgaven voor deze ru briek uit kom en kerkdorpen s.v.p. zo spoedig mogelijk opgeven aan het bureau van dit blad. Maandagmiddag werd door Ven rays politie weer een in Venray ille gaal verblijvende Chinees aangehou den. Hij zal op transport worden ge steld naar Schiphol om te worden uitgewezen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld. van Thiel, de Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN, art* Stationsweg 15 - Tel. 1465 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Vercauteren en De Vocht D. VERCAUTEREN. xru Merseloseweg 33 tel. 2200 Voor eigen patiënten: Dr. F. SCHMEETZ Praktijkadres: Akkerweg 18, tel. 5900 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uui 'srniddags van 17-18 uur ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum MEJ. ZR. J. DRABBELS telefoon 04780-1269 WEEKEND- cn NACHTDIENST VENRAYS APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot volgende week vrijdag: APOTHEEK DE MONNIKSKAP hoek Paterslaan-Patersstraat ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 1600 tot 16.30 uur. In het weekend alleen voor de spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. CONSULTATIEBUREAU BRUKSKE Dependance Bachstraat, eveneens op afspraak, tel. 3859 of 1269. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 047C9-1324 tnQAy Zaterdag 27 januari 1979\anvang 20.33 uur in de Schouwburg te Venray Mel (abard. /ang. dan-. -Imw en bekendmaking nieuwe prins Kaartverkoop elke zaterdag van 10.00 12.30 uur aan de kassa van de Schouwburg. Entree 5,- per persoon Voor 2 entreebewijzen tegelijk gekocht betaald U slechts 7,50

Peel en Maas | 1979 | | pagina 3