VERENIG1NGSNIEUWS >NJ EXPOSITIE FOTOCLUB VENRAY te Leunen Ï11TERPENIEUWS Volksdansen van start Verenigingsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. Limb. Vrouwen beweging i J Ven rays Mannenkoor Buurtvereniging St. Jozef Postzegel verzamelaars Werkgroep Homosexualiteit Venray PEEL EN MAAS uw weekblad Kath. Vrouwengilde Limburgse Katholieke INVALIDENBOND 14e STREEK KAMPIOENENDAG GROOT SUCCES St. Theobaldusgilde Overloon Vrijdagavond 12 januari om 8 uur feestavond in zaal ..In den Engel,, Poststraat. aanvang 8 uur. Zoals alle voorgaande feestavon den van deze buurtvereniging be looft het ook nu weer een gezellige avond te worden. Natuurlijk met muziek en ook de traditionele blik- scmloterij zal niet ontbreken. Van de opbrengst hiervan geniet weer de jeugd, die weer een reisje te wach ten staat. Buurtvereniging St. Jozef heeft al een lange staat van dienst, en al zijn de geldmiddelen meestal wat krap, toch is zij gebouwd op stevige fun damenten, die ook in de komende jaren deze vereniging in takt zullen houden. Wij wensen allen een fijne feest avond met veel plezier. KRING VENRAY Donderdag 11 januari is de repe- itie weer in Almonda, aanvang 20.00 lur voor 't gehele koor. Zondag 14 jan. van 11-12 uur re- etitie Hofkoor in Almonda. Zaterdag 27 jan. treedt ons koor p tijdens de Prinsenproklamatie in e schouwburg. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Jommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 if Hotel Almonda, tel. 5777. Afmelden Hofkoor bij dhr. Jos Phi- ipsen, Helfrichstraat 8, tel. 1053. Voorgaande jaren hadden wij vele mensen teleur moeten stellen, van wege het niet kunnen verstrekken van kaarten. De aanvraag was gro ter dan de plaatsen waarover wij konden beschikken. Om iedereen hu tevreden te willen stellen en op veler verzoek, presen teert de carnavalsvereniging ,.'t Knölleke" te Leunen, nu twee zit tingsavonden en dat is op vrijdag 12 januari en zaterdag 13 januari. Aan vang 20.00 uur in het gemeenschaps huis te Leunen. Voor vrijdag 12 januari zijn er nog kaarten verkrijgbaar a 7,50 p.p. Voorverkoopadressen: J. Hellegers, Laagriebroekseweg 18, tel. 2503; R. David, Boodenstraat 20, tel. 3164. Indien er nog kaarten over zijn: één uur voor aanvangstijd in de zaal. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 16 januari, 19.30 uur repe titie voor de sopranen, om 20.00 uur voor het hele koor, in de Essel, Ur- sulastraat. Donderdag 18 januari, 20.30 uur muziekcursus in St. Joseph, Over- loonseweg. Afmeldingen voor de cur sus bij: dhr. P. Croymans, Spinet straat 14, tel. 1578. Dinsdag 23 januari: 19.30 uur re petitie voor de alten; om 20.00 uur voor het hele koor. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 6159. tografie. Men hoopt dat zeer vele bezoekers van het tentoongestelde werk zullen genieten, zodat men na afloop zal kunnen zeggen dat de opzet geslaagd is. De expositie is op werkdagen ge opend van 9.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur. Op zaterdag en zon dag, 13 en 14 januari van 12.00-17.00 uur. In 't weekeinde zullen enkele club leden aanwezig zijn om vragen te beantwoorden en om eventueel over het werk te discussiëren. Reakties worden zeer op prijs gesteld omdat de fotograaf wel eens wil weten hoe zijn werk overkomt bij anderen, dit is een van de redenen waarom hij exposeert. in Venray en omgeving Telkens wanneer de Nederlandse Posterijen een nieuwe postzegel of nieuwe serie Iaat verschijnen is het druk aan de loketten van het post kantoor en de hulppostkantoren. Het is een teken dat velen verzamelen, „investeren" of hun collectie bijhou den. Vele van deze filatelisten heb ben zich aangesloten bij de afdeling „Venray Omstreken" van de In ternationale Vereniging „Philateli- ca". Zij bezoeken de maandelijkse bijeenkomsten en blijven zo en via de maandelijks verschijnende lec tuur op de hoogte van de filatelis tische ontwikkelingen. Op deze maandelijkse bijeenkomsten wordt gelegenheid geboden tot ruilen, con necties leggen, ideeën opdoen. Buiten deze maandelijkse bijeen komsten om belegt de Venrayse Ver eniging op maandag 15 januari a.s. vanaf 19.30 uur in de zaal van café C. Veerhuis, Henseniusstraat 13 te Venray een ruilavond (ook voor niet- leden). Alleen ouderen boven de 15 jaar worden toegelaten, daar de jeugdige verzamelaars op elke 3e woensdag van de maand gelegenheid tot ruilen krijgen op bovengenoemd adres. Wens U meer informatie over de Venrayse postzegelvereniging, dan kunt u zich wenden tot de secretaris van de I.V. ."'hilatelica Afdeling „Venray en omstreken". Pettenma kerstraat 16 te Venray, Tel. 04780- 3125. Een nieuw jaar betekent vol nieu we moed verder. En dat doen we dan ook. Inmiddels zijn we gestart met een „homo-praatgroep" (alleen voor mannen), waarin we met elkaar pra ten over de ervaringen van ieder persoonlijk. We proberen dan om iets met onze ervaringen te kunnen doen; een stukje bewustwordings proces op gang te brengen. Ook voorlichting blijft belangrijk en wanneer men geïnteresseerd is in achtergrondinformatie over homo seksualiteit (persoonlijk of in groeps verband), dan zijn we graag bereid hierover voorlichting te komen ge ven. En dan tenslotte de gespreksavon- den. Op woensdag 17 januari a.s. (20.00 uur) komt de Landelijke Pro- jektgroep Bedrijfsleven van de Ne derlandse Vereniging tot Integratie van Homoseksualiteit COC een thema-avond verzorgen over homoos in hun werksituatie. „Wat moet je zeggen bij sollicitaties? Mogen/moe ten je baas en kollega's dit weten? Hoe staat het arbeidsburo hier te genover? Kun je nog wel promotie maken?" Op al deze vragen proberen we op deze avond (o.a. door rollen spel) een antwoord te krijgen. Wan neer men in onze aktiviteiten ge ïnteresseerd is kan men ons bellen: 04780 - 5197. )onderdag 11 jan.: 19.30 uur rep. harmonieorkest aula Leunseweg. Donderdag 18 jan.: 19.30 uur rep. harmonieorkest aula Leunseweg. Solistenconcours vanwege de Fe- leratie van muziekgezelschappen in le gemeente Venray wordt dit jaar ip 28 en 29 april in Oirlo gehouden. Aanmeldingen via binnenkort te verstrekken inschrijfformulieren. Opgaven dienen vóór 15 februari lij de organiserende vereniging in- [eleverd te worden. LEERLINGÊNOPLEIDING: Woensdag 17 januari is er een bij eenkomst voor de leden van L.V.B. afdeling Venray in het zaaltje bij de Vredeskerk. Op deze avond spreekt de heer Werkhoven van het arbeids bureau over: „Hoe werkt en fun geert het arbeidsbureau. Tevens wordt het jaarverslag voor gelezen, aanvang 8 uur. U kunt zich deze avond opgeven voor de bezinningsavond die op 24 januari is om 8 uur in zaal In den Engel. Hopend op een goede opkomst. Het Bestuur. secr.: N. de Graaf-Wynen Mastbos 2, Venray Tel. 04780-2879 De eerste ledenavond in 1979 zal zijn op maandag 15 januari a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouw burg. Mevr. Heg-Hogeboom uit Box meer, arts, houdt een inleiding, ge titeld: „Voeding en gezondheid". Hierbij zal o.m. aan de orde komen wat de industrie met de voeding doet en wat daaruit voor onze ge zondheid voortvloeit. Het lijkt ons een interessant thema en wij hopen dan ook op een grote opkomst'. KIJKEN NAAR KUNST Op donderdagmiddag 11 januari wordt er een bezoek gebracht aan het museum van Bommel van Dam te Venlo. In dit museum is het werk van de schilder Adriaan Korteweg te zien. Hallo allemaan, dit is dan weer het eerste stukje sinds het laatste van 1978. De excursies van deze week zijn als volgt: zondag 14 januari komt Marco Spooren (van 't kamp) uit Eindhoven hier een mossenexcursie houden. Boena gaat met hem mee, dus die leidt zelf geen excursie. Dit is eigenlijk de enige excursie die ik zeker weet. Misschien houdt Gert-Jan ook een excursie en Henk ook nog wel, dat weet ik niet. Verder kan ik nog vertellen dat er op 19 januari 'n D.B.V. (distrikts- bestuursvergadering) gehouden wordt (zie Kampina). Hierop worden onze afdelingsreglementen gekeurd. Jan gaat hier naar toe en vertrekt op de fiets vanuit Venray om 6 uur. 's Avonds retour bij bike. Mensen die mee willen, moeten dat maar la ten weten. Ook nog iets: deze maand ver schijnt er géén exprom. En voor ik het vergeet: de vertrektijd van de excursie is 8 uur. Groeten, Helène. De expositie van bovengenoemde vereniging, is tot ^n met 17 januari te zien in de foyer van de Schouw burg te Venray. De expositie telt een 140 foto's, bijeen gebracht door de leden van de vereniging. Van de ten toongestelde foto's zijn er 13 beschik baar gesteld door een drietal gast- exposanten. Dit drietal, Piet Heynen, Jan van Soest en Ad Smetsers zijn- enkele zeer bekende amateur foto grafen uit de regio. Ad Smetsers is vertegenwoordigd met enkele zwart wit foto's, de beide andere gasten exposeren enkele van hun, zeer fijne kleur-afdrukken. Het werk van de vereniigngsleden is van uiteenlopend karakter, waar door de bezoeker in staat wordt ge steld kennis te maken met de ver schillende mogelijkheden van de fo- Pierotten nieuws Zaterdag 13 januari: Alle meisjes aanwezig om 19.15 u. in Den Kerkdijk. Dinsdag 16 januari: Repetitie in St. Anna: junioren 19.00 - 20.30 uur; senioren 20.15 - 21.30 uur. Woensdag 17 jan.: Repetities, volgt nadere mede deling. londerdag: 18.30 uur jeugdorkest o.l.v. Bruno Lucassen en J. Verstegen in Co- ninxhof. rlaandag: 16.30 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 18.00 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 19.00 uur klarinetten le groep o.l.v. Ben Lucassen; 19.30 uur klarinetten 2e groep o.l.v. Ben Lucassen. )insdag: i 16.30 uur koperinstrumenten o.l.v. i Jan Versteegen. Saxofoons zelfde tijd bij Gerrit Lucassen in Coninxhof. Woensdag: t Individuele repetities o.l.v. Doris van den Broek. Afmelden harmonieorkest uitslui tend tot donderdag 19.00 uur bij de secretaris, telefoon 1225. Afmelden jeugdopleiding bij de heer Raedts, tel. 2803. 14 januari is het zover: We krij gen 220 volt in de soos. Dit heeft niets met energiebesparing te ma ken, maar slaat op het gelijknamige cabaretduo, bestaande uit: Little Benno Boy Hagenbeek en Hans de Jong. Qua samenstelling en rolver deling zijn ze te vergelijken met Neêrlands tHoop. Benno doet het praat-deel en Hans begeleidt, geeft aan en zingt de liedjes. De groep stelt alledaagse ervarin gen centraal, die door hun bizarre aanpak een cynisch en absurd ka rakter krijgen. Dit enfant terrible van het Nederlands cabaret heeft in haar korte bestaan al veel onrust veroorzaakt. Door haar eigenzinnige opvattingen valt de kijker van de ene verbazing in de andere; het tweetal onttrekt zich op alle moge lijke manieren aan 't verwachtings patroon van de toeschouwer (grap pen waarvan de clou niet verteld wordt of verhalen, die verzanden in zijwegen). Er ontstaat zo een voel bare spanning in de zaal, die dan pas ontladen wordt als de toeschou wer zijn eigen passiviteit doorbreekt. Dit optreden vindt plaats op 14 januari, aanvang 21.00 uur. Entree 3,00. AFD. VENRAY Vrijdag 12 jan.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Maandag 15 jan.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Vrydag 19 jan.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Rybeurten Blitterswyck-Venray v.v. vrijdag 12 jan. dhr. Claessens maandag 15 jan. dhr. Maasdam vrijdag 19 jan. dhr'. Arts. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. Buys, tel. 1091. ASPIRANT-LEDEN Op dit ogenblik is er weer gele genheid om aspirant-leden op te ge ven bij de Zangers van St. Frans. Jongens die in de 2e of 3e klas van de basisschool zitten kunnen zich op geven bij M. Claessens, Watermolen straat 14, tel. 5155 of: Zangers van St. Frans, Postbus 215, Venray. De repetities voor de aspiranten zullen eind januari beginnen. Tevens worden er een dezer da gen aanmeldingsformulieren aan de jongens meegegeven via de basis school. Woensdag 17 jan. a.s. om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de school „De Essel" aan de Ursula- straat. Nu we door het kerstprogramma heen zijn, staat als volgende punt ons zondagochtendconcert voor de deur, eind maart. Blijft dus trouw de repetities bezoeken. Als U bent verhinderd, graag uw afmelding aan mevr. Schrooten, tel. 3309, of aan mevr. v. d. Bekerom, tel. 220 VOLT IN FREE WHEELIN Op vrijdag 29 dec. j.l. werd in zaal Arts te Merselo onze jaarlijkse Kerstavond gehouden. Door afwezigheid van de voorzitter werd deze avond geleid door ere voorzitter dhr. E. Bartels. Het religieuse gedeelte werd ver zorgd door geestelijk adviseur Pas toor Pothof, afgewisseld met zang van het Gemengd Koor van Merselo onder leiding van dhr. Muysers. Hierna kon men zich te goed doen aan een goed verzorgde koffietafel. Ondertussen waren „Die Fidelen Rosenthaler" o.l.v. dhr. J. v. Osch reeds begonnen met stemmingsmu ziek .zodat velen het waagden een dansje te maken. De feeststemming was er nog vol op ,toen door het sluitingsuur een einde aan deze gezellige avond kwam. In zijn afscheidswoord onder streepte dhr. Bartels nogmaals de woorden van geestelijk adviseur pas toor Pothof, en dankte verder allen die er toe hebben bijgedragen deze avond te doen slagen. VOORLICHTINGS AVOND Vrijdag 5 jan. j.l. werd in zaal Veerhuis een voorlichtingsavond ge geven voor onze leden. Voor deze avond waren 2 perso nen van „de Clockert" uitgenodigd De avond werd begonnen met een uitgebreide serie dia's betreffende het maatschappelijk werk. Hierna ging men om de tafel zit ten en kon men vragen stellen, waardoor het voor velen een beetje duidelijker werd wat betreft deze in stantie. Ook werd geconstateerd dat er bij vele leden nog de z.g. drempel vrees bestaat. Deze werd door de aanwezige leden middels vragen, praten en luisteren helemaal wegge nomen. Het is daarom ook jammer dat er niet meer leden op deze voor velen zo belangrijke avond aanwezig waren. CAPRICCIO Donderdag 11 januari: 19.00-20.30 uur gez. repetitie. Zondag 14 januari: 11.15 uur gez. repetitie. BOJEMA Vrijdag 12 januari: 18.45 uur gez. repetitie. SALTARELLO Zaterdag 13 jan.: 19.00 uur gez. repetitie. Afmelden koor: Dorien Reynders 1327; orkest: Pater Falco 5855. De komende week start de volks dansvereniging Opanka in Venray een aantal volksdansgroepen: drie voor de kinderen, een voor teeners en een voor volwassenen. Zaterdag morgen van tien uur tot half twaalf kunnen belangstellenden zich daar voor laten inschrijven in het club huis aan de Antoniusstraat (oud lyceum). De kindergroepen gaan woensdag 17 januari van start, van twee tot drie uur draaien kinderen van de twee laagste klassen, van half vier tot half vijf zijn de derde en vierde klassers aan de beurt. De twee hoog ste klassen van de basisscholen kun nen op zaterdagmorgen 20 januari, tussen tien en elf uur volksdansen. De teeners hebben op maandag avond van zes tot kwart oyer zeven les; voor de volwassenen is er een daggroep ingesteld. Deze draait op dinsdagmorgen tussen kwart voor tien en kwart over elf. De kontri- butietie voor volwassenen is dertig gulden per kwartaal. Voor de kinde ren en teeners is deze nu gesteld op de helft van het volwassenentarief. Zij, die zich zaterdag niet kunnen opgeven kunnen later bellen op de nummers 5364 of 4172. Allereerst willen we nog iedereen de beste wensen voor 1979 toewen sen. Ook in, 1979 zal disco Den Dis sel er weer zijn. Je weet wel, daar op de hoek UrsulastraatHoender- straat. Kom er maar eens kijken hoe gezellig het er is. We beginnen om 19.3C uur en stoppen om 22.00 uur, natuurlijk op zaterdag 13 januari. De entree is is 0.50. Zaterdag zullen er tevens nog stencils uitgegeven wor den voor degene die dit jaar bij de raad willen. Deze worden op de vol gende disco (27 jan.) uitgeloot. Dus als je bij de raad wilt, zorg dat je je opgeeft. De toegang is zaterdag voor ieder een vanaf 9 jaar en ouder. We ho pen dat ook de ouders hier een beet je aan mee willen helpen en de kin deren die jonger zijn of te begelei den of niet te sturen. Wij hopen op ieders medewerking. De discogroep van den Dissel. jeugdnatuu rwacht PUZZELTOCHT Aan de afgelopen zondagmiddag gehouden wandeltocht-met-opdrach ten, hebben (slechts) 28 leden deel genomen. Toch kunnen we deze puzzeltocht als zeer geslaagd be schouwen. Er waaide weliswaar een koude wind, maar een beker choco lademelk tijdens de pauze maakte weer veel goed. En aan het eind punt kregen alle deelnemers een mooi boekje als blijven herinnering uitgereikt, maar dat zal beslist geen vaste regel worden! PUZZEL UIT „DE NATUURVRIEND" Hebben jullie het formulier van de puzzel uit „De Natuurvriend" al ingeleverd bij je klasseleerkracht? Als sluitingsdatum stond vermeld: vrijdag 13 januari. Dat moet van zelfsprekend vrijdag 12 januari zijn! Tenslotte: blijf je hyacint goed verzorgen! Over de film volgt nog nader bericht. Lourdescomité afd. Venray De Limburgse Bedevaarten naar Lourdes zullen hoogstwaarschijnlijk plaatsvinden van 22 - 30 mei; 9-17 september; 13 - 20 oktober. Deze laatste bedevaart met bezoek aan Nevers i.v.m. herdenking 100-jarige sterfdag van de H. Bernadette, die in Nevers ligt begraven. Aan deze oktober-bedevaart kunnen geen hos- pitaalzieken deelnemen. De direktie van de Limburgse Be devaart naar Lourdes deelt in een schrijven het volgende mede: „Mochten er dames zijn, die in aanmerking wensen te komen om als helpster mee te gaan met één onzer bedevaarten, dan kunnen deze dit aanvragen bij: Drs. J. H. L. A. Jans sen, direkteur, Breedestraat 13, Maastricht, tel. 043- 15715 (tussen 2.00 en 5.00 uur n.m.). Br zal dan worden bekeken of dat mogelijk is. Leeftijd tussen 20 en 60 jaar en goed kunnen werken!! Aanvragen vóór 1 februari a.s." Er worden dus alleen dames ge vraagd en dan nog in beperkte mate. zodat u uw verwachtingen niet al te hoog moet stellen. Degenen die reeds zijn ingeschreven, hoeven niet op nieuw te reageren. DUIVENSPORT Het minder goede weer is van geen invloed geweest om de 14e streekkampioenendag tot een volle dig succes te maken. De bange voor gevoelens van de organisatoren zijn niet bewaarheid geworden en het is overduidelijk bewezen dat geen dui- venliefhebber uit Noord Limburg en Oost Brabant, en zelfs ver daar buiten, deze kans voorbij laat gaan om de parade der kampioenen te aanschouwen. De kantine van de metaalwaren- fabriek Inalfa, ook dit jaar weer voor dat doel, evenals de andere ja ren. ter beschikking gesteld was dus niet bevolkt met metaalbewerkers, maar met duivenmelkers, en het is fascinerend hoe het daar kan toe gaan bij de traditionele bonnenver koop; naast de paradeshow het be langrijkste onderdeel. Burgemeester mr. Defesche, wel ke in gezelschap van wethouder Van Oers de officiële opening verrichtte, waagde het in zijn.openingstoespraak niet dieper in te gaan op de geheim zinnigheid die uitstraalt van de dui vensport waardoor er melkers zijn die met ware hartstocht hun vrije tijd zinvol doorbrengen. Het was voor Venrays eerste burger een openbaring bij de opening zoveel da mes te zien; welk verschil hij niet opmerkte bij de duiven, dat liet hij gaarne over aan de deskundigen. Hij hoopte dat de goede traditie van de kampiocnendag zal worden voort gezet. De heer van Hout sprak namens de Nederlandse Postduivenorganisa- tie én als duivenliefhebber. woorden van lof aan de organisatoren voor het bijeen gebrachte materiaal; daar kon hij wel over meepraten. Zich wendende tot de autoriteiten, en dan meer aan het adres van de burger lijke overheden, vroeg hij medewer king te blijven geven aan de duiven sportliefhebbers voor de beoefening van hun vrijetijds hobby. Het wordt steeds moeilijker voor de duivenmel kers om hun duiven te houden. De uitbreidingsplannen laten geen ruim te meer voor plaatsing van duiven hokken. maar met enige goede wil is er nog veel te bereiken. Op de organisatoren deed hij een beroep, omdat bewezen is dat Oost Nrd. Brabant en Noord Limburg sa men kunnen gaan, alles in het werk te stellen dat dit zo zal blijven. Daarnaast deed hij een beroep op alle duivenliefhebbers een bezoek te brengen aan de grote Olympiade te Amsterdam op 26. 27 en 28 januari a.s. Ook de heer Backus sprak woor den van gelukwens aan de organi satoren namens de Noord Limburg se Unie de Phoenix. WIJK NOORD - WEST Beste wijkbewoners. Op vrijdag 12 januari is weer een gezellige dansavond, aanvang 8 uur in 't wijkgebouw „den Hoender". Houdt voor de maand februari de vrijdag 16e alvast vrij, want daar maken we 'n gezellige carnavals avond van. Volksdansen is iedere le. 3e en 4e woensdag van de maand, aanvang 8.30 uur in 't wijkgebouw. WIJKRAADSVERGADERING Op maandag 15 januari is er de eerste openbare wijkraadsvergade ring, aanvang 8.30 uur in 't wijkge bouw „den Hoender". Enkele pun ten zijn o.m.: Wijkblad en Jeugd. JAARVERGADERING In het Gildehuis te Overloon wordt maandag 22 jan. a.s. door het SL Theobaldusgilde de algemene jaar vergadering gehouden, aanvang half acht. De agenda vermeldt o.m. be stuursverkiezing, jaarverslag en kas- verslag, komende gildedagen. Verder zal men te voeren akties weer bespreken, zoals de donateurs- aktie en de oud-papieraktie. Verder zal de vergadering haar goedkeuring moeten geven over de nieuwe statuten van het nieuwe ver enigingsrecht. De dames van de Gildebroeders worden deze avond ook verwacht. OUD PAPIER-AKTIE Op zaterdag 13 jan. zal het St. Theobaldusgilde haar maandelijkse rondgang weer houden om het oud papier weer op te komen halen. Op tijd langs de weg en wel om 10.00 u. 's morgens en goed verpakt. De con tainer staat tot 12.00 uur bij het Gil dehuis, alwaar men dan ook tot die tijd terecht kan. KIENEN MET KARNAVAL Op 24. 25, 26. 27 febr, zal er door het St. Theobaldusgilde weer worden gekiend tijdens de kamavalsdagen in het Gildehuis. De aanvang van al deze avonden is om kwart over 8.

Peel en Maas | 1979 | | pagina 9