ebberink GEMEENTEPRAAT VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN Fietspadenplan verdient ruime aandacht van alle gemeentenaren let op de opruiming bij Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte. Bureau Voorlichting In een aantal artikelen hebben wij al ruime aandacht geschonken aan het Fietspadenplarvvoor Venray. Zoals bekend, wordt in dit uit particulier initiatief geboren plan een groot aantal voor zieningen voorgesteld om in de gemeente de veiligheid van de fietser te vergroten. Zo zijn er plannen om fietsroutes te creëeren die de positie van de fietser in het verkeer verbeteren en ver duidelijken. Dat alles kost natuurlijk handenvol geld. Zou men alles uitvoeren, zoals in het plan staat beschreven, dan komt dit de gemetente op een uitgave van ongeveer vijf miljoen gulden. Er zullen derhalve ook in dit geval prioriteiten moeten worden gesteld. Hierover wil het gemeentebestuur graag praten met de inwoners. Dat gebeurt op donderdag 18 januari a.s. om half acht in de schouwburg. Op deze „hoorzitting" is iedereen van harte wel kom. Het fietspadenplan voor Venray omvat ln grote lijnen de volgende onderwerpen: Do (brom-)fietsvoorzienlngen in het centrum; voorzieningen in de wijken en de routes vanuit de wijken naar het centrum; fietsvoorzieningen in de toekomstige woonwijken Land- wcert en Brabander; (brom-)fiets- voorzieningen op de singelwegen, op de routes vanuit de omliggen dorpen naar Venray en op overige wegen. Tenslotte wordt aandacht geschon ken aan stallingsvoorzieningen voor (brom-)fietsers. BELANGRIJKE PUNTEN Het is een ondoenlijke zaak om alle in het rapport voorgestelde voorzieningen in oen kort bestek te vermelden. We willen daarom vol staan met het aantippen van enkele belangrijke ideeën uit het plan. Zo zal in do toekomst in een aantal één- rlchtingsstraten het fietsverkeer in twee richtingen kunnen worden toe gestaan voor fietsers. Hierbij wordt gedacht aan de Henseniusstraat tus sen Leeuwstraat en Paterslaan, Pa- tersstraat, Poststraat en de School straat. Door het openstellen van de Poststraat voor fietsverkeer in twee richtingen zal het volgons de plan nenmakers aantrekkelijker worden om via de Pr. Beatrixstraat, Pr. Bernhardstraat en de Poststraat van Brukske naar het centrum te fiet sen. In Veltum wordt gepleit voor het aanpassen van de aansluitingen Vel- tumse Klcffon - Blauwververstraat en Veltumse Kleffen - Haammaker- straat met behulp van verkeersgelei ders, terwijl de Veltumse Kleffen van fietsstroken zouden kunnen wor den voorzien. Bij reconstructie van de Westsin gel zou de verbinding Molenpad - Westsingel voor autoverkeer kun nen worden afgesloten. In de toekomstige woonwijk Land- weert worden al direct in de plan ningsfase aparte (brom-)fietsvoor- zieningen opgenomen, welke veelal BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray. maken hierbij bekend, dat zij bij hun besluit, waarbij in ver band met de aanleg van de riolering aan de Smakterweg vanaf vloelvel- den tot aan de Spurkterdijk besloten is met ingang van 15 januari 1979 tot 1 maart 1979 of zoveel langer of korter als in verband met de werk zaamheden mogelijk dan wel nood zakelijk is: I. door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens de Smakterweg vanaf de vloeivelden tot aan de Spurkterdijk af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgan gers; II. voor zover genoemde werk zaamheden dit toelaten en de veilig heid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoem de verkeersmaatregelen ten behoe ve van bestuurders van motorvoer tuigen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de on der I vermelde weg(en) en de wo ning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen be stuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van de onder I vermelde weg(en) voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van nood zakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoer tuig en deze activiteiten niet of of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de Commis saris van de Koningin. Venray, 8 januari 1979 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Informatie-avond over het fietspadenplan Op onderdag 18 januari a.s. 's avonds om half acht wordt ln de foyer van de schouwburg een informatie-avond gehou den over het onlangs versche nen Fietspadenplan. Zoals bekend heeft dit fiets padenplan ten doel de veilig heid van de fietsers te bevor deren door het treffen van voorzieningen voor deze groep weggebruikers. Tijdens deze informatie avond zullen deskundigen het plan uitvoerig toelichten waar na de belangstellenden de ge legenheid krijgen volop met de samenstellers èn de aanwezige verkeersdeskundigen over een en ander van gedachten te wisselen. Er wordt voor deze avond op een grote belangstel ling gerekend omdat dit plan In feite iedere inwoner van de gemeente Venray aangaat. Exemplaren van het Fiets padenplan zijn bij de receptie van het gemeentehuis ver krijgbaar tegen betaling van f 2,50. via bestaande weggetjes zijn gepro- jekteerd. SINGELWEGEN De Westsingel zou kunnen wor den voorzien van vrijliggende fiets paden of parallelwegen terwijl in het plan wordt voorgesteld de Noord singel van Overloonseweg tot Maas- heseweg aan de zuidzijde van een vrijliggend fietspad te voorzien. De nog door te trekken Oostsin gel en Noordsingel zullen van vrij- liggende fietspaden worden voorzien. Een lang gekoesterde wens is de reconstructie van beide fietspaden langs de Beek weg. Ten behoeve van het fietsverkeer tussen Overloon en Venray wordt gepleit voor de aanleg van vrijlig- gendc fietspaden. Ook de Henri Dunantstraat zou in zijn geheel van vrij liggende fiets paden aan beide zijden moeten wor den voorzien. En passant zijn in het Fietspaden plan ook enkele verbeteringen voor het fietsverkeer voorgesteld, welke door provinciale waterstaat zouden moeten worden uitgevoerd. STALLINGSVOORZIENINGEN Om aan het einde van iedere (brom-)fietsers een goede stalling van de fiets mogelijk te maken, zijn veel stallingsplaatsen nodig. Op zeer veel plaatsen enkele stallingsplaat sen te creëeren wordt niet erg aan trekkelijk geacht. Daarom worden worden allen nabij gebouwen of ob jecten, die veel fietsverkeer trekken stallingen voorgesteld, eventueel overdekt. Het gehele plan zal donderdag avond a.s. in de schouwburg te zien zijn en door deskundigen worden toegelicht. Penningmeesters- instruktie Op gezamenlijk initiatief van de gemeente Venray en het Regionaal Jeugdcentrum wordt op dinsdag 16 januari a.s. een instruktie-avond ge organiseerd voor de penningmeesters van de Venrayse jeugd- en jongeren organisaties. Aanvang 19.30 uur ln de vergaderzaal van „De Clockert". Op deze avond zal een uitgebreide toelichting worden gegeven over de mogelijkheden van de gemeentelijke subsidie-verordening en het bijhou den van de boekhouding. Natuurlijk bestaat er ruimschoots de mogelijkheid om antwoord te krijgen op de diverse vragen rond de financiën. Verder wordt aan de hand van praktische voorbeelden toegelicht hoe de subsidie-aanvraag-formulieren ingevuld moeten worden en welke problemen zich hierbij kunnen voor doen. Via overhead-projektie worden di verse zaken aanschouwelijk voorge steld. Alle jeugd- en jongeren-organisa ties hebben voor deze avond een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Vergadering commissie voor onderwijs c.a. Dinsdag 1 6januari a.s. om 16.30 uur vergadert de commissie voor on derwijs, vormingswerk en recreatie in het openbaar in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.m. diverse aanvragen van scholen voor aan schaffing van leermiddelen. Commissie voor verkeer vergadert dinsdag a.s. De commissie voor verkeer komt dinsdagavond om 7 uur in openbare vergadering bijeen. Tijdens deze ver gadering zal o.m. het „Bewegwijze ringsplan Venray" aan de orde wor den gesteld. Verder wordt het advies van de commissie gevraagd over wijziging van het parkeerverbod aan de zuid zijde van de Poststraat en een par- keerverbod langer dan een half uur en over het instellen van een par keerverbod aan de noordzijde en de westzijde van de Hofstraat. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij bekend hun besluit van 3 januari 1979 nr. 26, waarbij besloten is met ingang van 1 januari 1979 tot 1 juli 1979 of zo veel langer of korter als in verband met de werkzaamheden mogelijk dan wel noodzakelijk is: I door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgangers de navolgende wegen. a. Campagnestraat; b. Matthiasstraat; c. Castelostraat; d. het gedeelte van de Lol lebeek- weg, gelegen tussen Steegkamp en Horsterweg; II voor zover genoemde werkzaam heden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in ge vaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoemde verkeersmaatregelen ten behoeve van bestuurders van motorvoertui gen op meer dan twee wielen: a. wanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I vermelde wegen en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken b. wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toe stemming van de onder a ver melde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aanneme lijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moeten maken van de onder I vermelde wegen voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van nood zakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motor voertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubli ceerd is beroep aantekenen. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de Commis saris van de Koningin. Venray, 8 januari 1979 Geen spreekuur burgemeester en wethouders In verband met het werkbezoek, dat de commissaris van de koningin in Limburg a.s. maandag aan de ge meente Venray brengt, zullen bur gemeester mr. H. J. M. Defesche en de wethouders G. Schols. J. van Oers en mevr. A. Rutten-Tielen op die dag GEEN SPREEKUUR houden. Openstelling van het gemeentehuis Het gemeentehuis, Maashese- weg 1, is op werkdagen ge opend van 9 tot 12 uur. Bo vendien kan men op donder dagmiddag van 16.00 toi 17.3C uur bij de afdeling bevolkings zaken terecht voor het afha len van paspoorten, rijbewij zen e.d. Gesprekken met ambtenaren buiten de openingstijden van het gemeentehuis, uitsluitend na telefonisch afspraak, (tel. 04780-3838). SPREEKUREN B. EN W. Burgemeester mr. H. J. M. Defesche maandag van 10.00 tot 11.00 uur. Wethouder G. H. Schols: maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder mevr. A. P. Rut ten-Tielen: woensdag var 17.30 tot 18.30 uur. Wethouder Joh. Loonen maandag van 10 tot 11 uur. Wethouder 'J. van Oers maandag van 10 tot 11 uur. Wanneer een spreekuur ver valt wordt dit in de rubriek „Gemeentepraat" bekend ge maakt. Met de burgemeester en de wethouders kan ook telefo nisch een afspraak worden ge maakt via de secretaresse van het college, mevr. M. v. d. Leeuw (tel. 04780-3838 toestel 117). Het postadres van het ge meentehuis luidt: Gemeente Venray Postbus 500 5800 AM Venray. Commissie voor handel en middenstandszaken De openbare vergadering van de commissie voor handel- en midden standszaken wordt a.s. dinsdagmid dag 16 januari niet om 15.30 uur, maar om 16.30 in het gemeentehuis gehouden. Het voornaamste punt van de agenda is bespreking van het ver zoek van Reclamecentrum Chris- tiens van den Berk B V. te Hel mond om van vrijdag 1 t.m. maan dag 4 juni a.s. in Venray de voor- jaarsbeurs Venray Buitenspel 1979 te mogen organiseren. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter textiel tel 047B0-1294 venray hoek marktstraat-schoolstraat van 13 tot en met 20 januari Aanstaande zondag, 14 januari, is er om HALF ELF in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: Frans Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Geurtjens-Vermaze- ren overl. fam. v. d. Berg-Mun- ninghof Antoon Sikes. Zondag: tweede zondag door het jaar. 8.00 Antoon Janssen: 9.30 gre goriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen fam. Vollenberg-Jacobs Jacoba van Mil; 11.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor), int. Hermine v. d. Vorst en overl. fam. Cato Gommans. Maandag: 9.00 voor oude stichtin gen Maria Vrencken-L'Espoir; 19.00 jrd. Maria van Dijck Fun Odenho- ven vwg. buurt Gerard Pelzer. Dinsdag: 9.00 bijzondere intentie (S.); 19.00 Maria Wismans-Geelen Anna Behnen. Woensdag: H. Antonius Abt. 9.00 Harrie Verhofstad; 19.00 ouders Coe- nen-Houtackers jrd. Jacoba Cup- Creemers. Donderdag: 9.0 Johanna Willems overl. parochianen (allerzielenkol- lekte). Vrijdag: 9.00 voor de gelovige zie len; 15.00 25-jarig huwelijk van Kessel-van Bergen en voor de overl. ouders van Bergen-van Gestel; 19.00 Piet Oudenhoven en overl. fam. Huub Sanders en zoon Joep. Zaterdag: 9.00 Truus Arts-Hagens Harrie Messemaeckers; 15.00 25- jarig huwelijk Tunnissen-Ponjée; 19.00 opa Dijkmans overl. fam. Bouten-Verschuren Teng Willems vwg. de buurt Miet Vorst-Ummels. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. is er kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Re- sy en Henny Hanen. Op dinsdag 23 januari a.s. komt de wagen van Oostpriesterhulp naar Venray om goederen in te zamelen (kleding) voor mensen in nood. De wagen staat van 9.30 tot 11.00 uur op de Grote Markt. Akolieten: Zaterdag 13 januari: 19.00 M. van Pelt en L. Truyen. Zondag 14 januari: 8.00 Bernadette Corzilius en Mare Linskens (lezer: Anke Hijl); 9.30 Geert Flinsenberg en Paul Flinsenberg; 11.00 G. de Groot en T. Verbeek. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Eric van Gerven en Corina Straatman. Woensdag, vrijdag: 19.00 Mandy Frankefort en Peter Thijssen. Vrijdag: 15.00 Erik Beerkens en Manon Vullings. Zaterdag: 15.00 Mandy Frankefort en Noud Hermans. Zondag 14 januari: Feest van de Doop van de Heer. H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; Hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo en 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen. Zaterdag: 5.00 biechtgelegenheid; 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling: Vanuit het Bisdom vraagt men ons uw aandacht te vestigen op KERK-BALANS. Dat wil zeggen, een zondag met speciale aandacht voor de gezinsbijdrage. Met vragen als: doe ik mee? Voldoende? Moet ik mijn bijdrage niet wat aanpassen, wat verhogen? Doe ik niet mee? Waarom eigenlijk niet? Ik hoor toch ook bij de parochie-gemeenschap. Waarom dan ook niet meegedaan aan de lasten van de parochie. Denkt u er serieus over na en neem dan een gunstig besluit. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. fam. van Zwamen-Dommeck en kinderen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. ouders Jenneskens-Gielen en Theo van Soest; 10.15 fam. Verbeek; 11.45 overl. ouders Dupont, zoon en schoonzoon; 18.00 overl. fam. Borgs- Janssën. Maandag: 8.00 Gerardus Loonen (derde orde); 19.00 voor een overl. Zuster. Dinsdag: 8.00 voor overl. fam. Spring in het Veld-Konings-Geurts; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. Woensdag: 8.00 Marie Beclet; 19.00 Mechelina Cleven-Maessen. Donderdag: 8.00 Cecilia Sedee-Pas- teuning; 19.00 overl. ouders Spee- Poel$ en Gielen en zoon. Vrijdag: 8.00 Leo Janssen; 19.C0 gezinsmis, Petronella Janssen-Tim- mermans. Zaterdag: 8.00 fam. Arts-Janssen. Misdienaars cn Aoklieten: Zaterdag: 18.30 Henk en Leo Jan sen. Zondag: 7.30 Pieter Hendriks en Johnny Philipsen; 9.00 René van Hooren en Tony Scholten; 10.15 Ricky Douwes en Jos Claessens; 11.45 Willy v. d. Bekerom en John ny Smits; 18.00 Edgar Janssen en Perry Eibers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenma kers; 19.00 Hans Kerstjens en Mar cel Philipsen. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 7dgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Eric Arts en Geert Claes. Zaterdag 13 jan. Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Uit dankbaarheid. Zendag 14 jan. Euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche aanwezig. Mis- intentie: Fam. Wijnands-Kepser. Woensdag 17 jan. Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Dhr. J. P. van Leeuwen. Deze dienst wordt ver zorgt door de zusters en pastors. Iedereen is van harte welkom. Tweede zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Leonardus van Hoof. Zang van het kinderkoor „De Vredesklok- jes". Zondag: 8.00 leesmis voor overl. ouders van Ass-Delhoven; 9.00 lees mis voor overl. Martinus Voermans (oude buurt); 10.00 hoogmis voor overl. familie v. d. Berg-Cuppen. Nederlandse gezangen met het ker kelijk zangkoor; 11.30 leesmis voor overl. Joos Simons (Landbouwbe lang); 18.30 avondmis voor overl. Hermien v. d. Laar-van Els. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Maria Tillemans-Lafleur, echtgenoot en kinderen; 19.00 avondmis voor overl. Wilhelmus v. d. tfen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Corrie den Holder-Eijkhout (buurt); 19.00 avondmis voor overl. Bert Bombeeck. Woensdag: H. Antonius, abt. 8.00 leesmis tot voorspoedige beterschap (D.)19.00 avondmis voor overl. Leo nardus Jenneskens. Donderdag: Begin van de Interna tionale bidweek voor de eenheid van de Christenen. 8.00 leesmis voor alle overledenen van de parochie (koll. Allerzielen; 15.00 plechtige huwe lijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Vullings-Salo- mé; 19.00 avondmis als jaargetijde voor overl. Theo Vollenberg. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. familie van Tilburg-Muijsers; 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor het bruids paar Wilms-Willemsen; 19.00 avond mis voor overl. Karei van Arkel. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Arts-Lenssen; 19.00 avondmis voor overl. Bert Sanders. Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: mej. Henriëtte Jacobs. 2. Van 18 tot 25 jan. wordt de inter nationale bidweek voor de een heid van de christenen gehouden. Als u kunt, kom dan voor deze intentie eens bidden! 3. Op dinsdag 23 jan. komt de ka pelwagen van Oostpriesterhulp naar Venray om kleding en houd bare levensmiddelen in te zame len voor mensen in nood. o.a. voor de vluchtelingen in Zuid-Oost Azië die op zee ronddwalen en nergens aan wal mogen komen - voor de door oorlogshandelingen getroffen mensen in Libanon, enz. Maak dit reeds zoveel mo- lijk bekend. Staat op 23 jan. van 11.30 tot 12.00 uur aan de Vredes kerk. Misdienaars en Akolieten: Zondag: 8.00 O. Ingenpas, W. Aben; 9.00 I". Linskens, C. v. d. Brand; 10.00 M. Barten, R. Beerkens, H. Lit- jens; 11.30 J. Vervoort, E. Wiegman; 18.30 H. Willemse, C. Lankveld. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 P. Maas. P. Kroef; 19.00 A. Schwa- chöfer, R. de Vink. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 J. Vervoort, B. Peeters; 19.00 E. Wiegman, J. Dommeck. Zondag 14 januari tien uur kerk dienst in de aula van Den Hoebert; predikant is Ds. Heine. Kinderkerk en -oppas. De extra-kollekte is bestemd voor het eigen jeugdwerk. Om vijf uur Vesper in de Her- vormdbe Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Kerkelijk bureau voor adreswijzi gingen de Heer A. Harms, Mastbos 10 te Venray. 13 - 21 januari Zaterdag: 19.00 jaardienst Jan v. d. Berg Theodorus van Arsen. Zondag: 8.30 familie Stappers en Nel Arts; 10.00 Toon Kleuskens (vanw. het kerkbestuur). Maandag: 9.00 Theo Camps en An na Verhoeven. Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid. Woensdag: 9.00 Gerard Hendrickx en overl. familie. Donderdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Vrijdag: 9.CO Johanna van Achten. Zaterdag: 19.00 overl, ouders Jen- neskens-Gielens Sjeng Potten Mi na Tacken-Janssen, Pieter Hendri- cus Janssen en Toon Kleuskens (vanw. de bejaardenvereniging). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19.00 Robert Claessens, Marcel Litjens, Jan Peeters, Hans Mulder. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks, Pieter Verhagen, Frank Drabbels; 10.00 uur Berry en Alex Oudenhoven, Davy Moorrees, Alouis Martens. Zaterdag: 18.30 gez. H. Mis Piet Muijzers namens de oude buurt. Zondag: 8.30 H. Mis Piet Muijzers vanwege St .Antoniusgilde; 10.00 u. Hoogmis st. Arnold de Ponti, Petro nella Duyf, Louisa Hovens en kin deren en voor PietRongen namens nichten en neven familie Strijbos- Cleven. Maandag: 8.00H. Mis voor over ledenen. Dinsdag: 18.30 gez. H. Mis voor de levende leden van de Broederschap van St. Antonius. Daarna jaarver gadering in de Ruif. Woensdag: Feest Antonius abt. 19.00 H. Mis voor de overleden leden van de Broederschapvan St. Anto nius. Donderdag: 8.00 Begin internatio nale bidweek voor de eenheid der christenen. H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaard. Johan en Ted Peters, maandd. Sef Direksen maandd. Piet Muijsers. Tweede zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. voor Jean Loenen-Lemmen. Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v. Meijel, echtgenote en overl. kinderen Hen ri Martens-Smedts; 10.00 hgm. voor Gerard Jenniskens-Voermans; 11.15 lsm. v. overl. fam. Jilesen-v.d. Steeg. Maandag: 18.00 lsm. tot bijzondere intentie en uit dankbaarheid (L.); 18.30 lsm. v. Harry Asselberghs (vanw. de buurt); 19.00 lsm. v. Theod. Bouten, echtgenote en Gerrit Bou ten; 19.30 lsm. v. Peter Goumans en echtgenote. Dinsdag: 18.00 lsm. v. Jozef Assel berghs (5); 18.30 lsm. v. Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen Henri Martens-Smedts; 19.00 lsm. v. overl. fam. Litjens-Lemmens gest. jrd. oorlogsslachtoffers Leunen, Veulen; 19.30 weekd. v. Maria Loo- nen-Scheffers. Woensdag: 18.00 lsm. ter ere van H. Machutus en Cornelis; 18.30 uur weekd. v. Harry Asselberghs; 19.00 lsm. v. Jozef Martens en overl. fam.; 19.30 lsm. v. Piet Vullings (vanw. de buurt). Donderdag: 7.30 lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen en Gertruda Claes- sens-Gussen; 8.00 lsm. v. pastoor de Bot lsm. t.e.v. H. Antonius uit dankbaarheid (L).. Vrijdag: 18.00 gest. jrd. v. Marti nus en Theodorus Derks pastoor Joosten, zuster Pauline en overl. fam.; 18.30 lsm. v. overl. ouders en kinderen Janssen-v. d. Berg; 19.00 gest. jrd. v. pastoor Vorstermans Frans Verkleij en echtgenote; 19.30 lsm. v. Piet Michels. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Frans Ver- koeijen overl. fam. Geurts-Litjens. Misdienaars: 18.00 A. Janssen; 18.30 J. Janssen. Akolieten: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 A. Reintjes, P. Verstappen en F. van Bavel; 11.15 R. en H. Cornelissen. Gedoopt: van Boxtel Hetty. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. v. Albert Fleurkens en Elisabeth Fleurkens- Claessens. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. ouders Fransvan Soest en Anna van Bracht; 10.00 gest. jgt. voor Marti nus Janssen en Marie Janssen-Droe- sen; 11.30 maandd. Gerardus In 't Hulst. Maandag: 8 u. voor spoedige gene zing. Dinsdag: 8 u. leesmis voor Maria Vergeldt-Burgers. Woensdag: 8 u. H. Mis v. Wilhel mus Spreeuwenberg. Donderdag: 8 u. H. Mis voor G( rardus Vullings en Hendrika Vul lings-Jansen. Vrijdag: 8 u. H. Mis voor over! fam. Litjens-Fleurkens. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Ja^ Jaspers. Misdienaars: aar\ nog( ïzer jk f Zaterdag: Robert van Ars en Rifeid chard Juwet. Zondag: 8.30 Henny Michels Rob Koonings; 10.00 John Michels ei Willy Hendriks; 11.30 Robert Stelen vens en Francis v. d. Hoff. P"e !ent ;eda lag egei ei eloi w le 1 2ezondag door het jaar. 14 jan. '7S ie v Zaterdag: 19.00 Hoogmis v. overl e. fam.Jacobs-Daniëls. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis voor Johan vliet Keysteren vw. buurt; 11.30 H. Mifen voor Pierre Zwitserlood. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Anlrek toon van Dijck, Maria Cath. Vergeli en kind. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis vooi overl. fam. v. Rijswijck-Klaassen. Aan Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voo lier Petronella Zanders. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Anlin tonius Wismans en Maria Michels. Aan Vrijdag: 8.45 schoolmis, gez. H. Mi; voor Wiel de Rijck. Zaterdag: 19.00- Hoogmis v. Johai van Keysteren vw. vrienden. Misdienaars: zondag 830 en dooA de week: I. van Helden - M. Michels 10.00 T. Janssen - M. Kessels; 11-301. T. Engels - J. Eyssen. Kollektanten: zaterdag: Arts; zon dag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Hendrix 11.30 Ewals. Zaterdag 13 jan.: 19.30 avondmis tot int. van fam. Bloemen-Brienen. Maandelijkse bijzondere KOLLEK- TE. Zondag: 10 u. hoogmis tot int. van, fam. Coolen-van Lankveld. Door de week H. Mis 8uur. Maandag: v. d. zielerust van S. van Vegchel. Dinsdag: v. d. zielerust van Maria Hakvoort. Woensdag: t.b.i. Donderdag: voor overleden oudersT' Janssen-Timmermans. Vrijdag: v. d. zielerust van ledenen. ov«' Set in Aar ben pla. ner Me uk 30( Tweede zondag door het jaar. 14 janv^ Zondag: 8uur H. Mis t.z.i.; 10.00^; Hoogmis voor Johannes en Hendri-" cus van Kempen en Ger van Kern- pen-Friesen. Akolieten: Peter Muij sers en Peter Michels, Misdienaars van de week: Wim Janssen en Maurice Janssen. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Toon Huisman. Woensdag: H Antonius, abt. 8 uur H. Mis voor de overleden familie Janssen-Muijsers. Donderdag: vandaag begint de In ternationale Bidweek voor de een heid. 8 uur H. Mis tot int. van de familie Spee-Michels. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor Johan nes en Joost Camps. Zaterdag: 8 uur GEEN H. Mis; 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Engelbertus Nellen en Hele na Rutten. Zondag 14 jan. 2e zondag door het jaar. Zaterdag: 7 uur Hoogmis gest. jgt. voor zal. Maria Wilms-Hesen en voor Anna van Lin. Zondag: 8.30 lsm. uit dank fam. Burgers; 10.00 Hgm. jgt. voor zal. Piet Janssen; 11.30 lsm. voor zal. Leo Jacobs. Maandag: 8.00 lsm. zal. M. en Th. Willems. Dinsdag: 8.00 lsm. afgest. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meyel. Woensdag: 8 uur lsm. overl. fam. Heldens-Creemers. Donderdag: 8 uur lsm. overl. fam. van Dongen-Franken. Vrijdag: 8 uur lsm. voor alle overl. gelovige zielen. Zaterdagavond: om 7 uur lsm. zal. Ger. Hendrix en echtg. Akolieten voor 14 jan.: Mat J^/s- sen, Henk Jacobs, P. Weys. Misdienaars: Janssen, van der Ligt; 11.30 Jacobs, van Dongen. Zaterdag 13 jan.: 19.00 Avondvie ring voor Jan Logtens. (Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees t.z.i.; 10.00 Hoogmis voor Gerrit Cop- pes. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 voor genezing van een ernstige zieke. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef. Donderdag: 8.45 H. Mis voor een heid van de Kerken. (Internationale bidweek 18 - 25 jan.). Vrijdag: 8.45 H. Mis voor een ern stige zieke. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo, en nuestra capilla, Overloonseweg 2, a las 11.15 horas Misa con platica y müsica es- paiiola. Después de la Misa reunion en la salita del convento donde es- tón por los mayores revistas y dia- rios y para los ninos libros ilustrados espaholes. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El Padre Juan les agradece a todos Vds sus tarjetas y les comunica los saludos de los Espanoles que han estado en Venray y ya han vuelto a Espana. Estón terminando la pinutra del Centro: seró algo de todos para todos también en lo futuro. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1979 | | pagina 10