CARNAVAL Rabobank Q Met het Doorlopend Krediet beschik je doorlopend over gèla Nogmaals het sholen-zangfestival Thij Min bundelde zijn Venrayse verhalen De sfeervolle zaal Linders-Volleberg a. Gevonden voorwerpen De Zonnebloem T VREDEPEEL ebberink Met Sinterklaas voor de deur of op ;t dak, zullen er maar weinig men- n zijn, die zich zorgen maken over e komende carnavalsdagen. En >ch wordt er achter de schermen flink gewerkt aan de dolle dagen i februari en aan alles wat daar zo jn vooraf gaat. Het eerste uiterlijke vertoon daar- an was de ledenvergadering op de lie van de lie" van de carnavals- ereniging De Piëlhaas, gevolgd door e z.g. liedjesavond, waaruit de vier este liedjes van de negen ingedien- e gekozen moesten worden. Hel was verheugend dat zaal Ca- mero op deze avond goed gevuld ■as en de stemming navenant dat elooft wel wat voor de komende astenavondsviering. Om een zo objektieve en onpartij- ige beoordeling van de liedjes te erkrijgen, was een jury samenge- eld. Haar taak was het te beoorde- sn of de tekst, de muziek, de voor lacht en de swung van het geheel, ■n liedje geschikt maakten als uit- erkoren carnavalslied. Zo kon het ebeuren dat een liedje waarvan de r-kst beslist goed of zeer goed was, linder goede voordracht uiteindelijk oor de minder goede muziek of de iet bij de vier beste terecht kwam. oals was te verwachten riep dat re- kties op van het publiek, en het le erde onze redaktie een vrij uitge reid ingezonden stuk op, waarvan e schrijver echter zijn naam niet eesbaar opgaf. Die kritische reaktie vinden we r'itelijk niet terecht, Op zo'n voor- rachtsavond mag men toch ver achten dat niet alleen de tekst goed en dat waren ze in feite alle- ïaal maar ook de muziek en de ang. En het was juist daarop dat 't of andere liedje „sneuvelde", laar zulks kan men de jury toch iet verwijten. Dat dit nou toevallig iok „echte" Venrayse liedjes waren, alleen maar jammer; maar moet wor de deelnemers wel een aanspo- ing zijn om op een dergelijke lied- esavond perfekt voor de dag te ko en. Het was inderdaad een gemis dat lleen d zangers en zangeres bedankt rerden voor hun bijdragen; en de ekst- en melodieschrijvers in het ergeetboek kwamen. Dat is iets al raar men de volgende keer beslist moet denken. Inmiddels is De Piëlhaas ook weer egonnen aan de verkoop van lid- laatschapskaarten een van de ronnen van bestaan voor deze ver- niging. Zoals men weet is aan het idmaatschap een entreekaart tegen ereduceerde prijs voor Circus Mok erbonden. En Circus Mök belooft lit jaar wel weer bijzonder goed roor de dag te komen. Het ziet er elfs naar uit, dat men een geheel vondvullend programma kan bren- met bijdragen van „eigen bo em". En dat die „eigen bodem" veel -erborgen talent bevat, is in het ver eden reeds dikwijls bewezen. Zoals bekend werd Circus Mök de aatste twee jaar in drie uitvoerin gen op de planken gebracht. Het vo lg jaar bleek al, dat dit nog te wei- lig was en speciaal de invaliden en jejaarden onvoldoende over plaat- en konden beschikken. Het is daar- im dat men besloten heeft, dit jaar vierde uitvoering te verzorgen, en an speciaal voor deze kategorieën. )e „artiesten" hebben inmiddels al lesloten daaraan volledig hun me- In ons kommentaar op het Scholen Sangfestival vorige week in dit ilad - hebben wij allereerst gekon- tteerd dat „de besten hebben ge zonnen", doch daarbij opgemerkt it er een onbevredigend gevoel lijft hangen ten opzichte van de leine scholen welke o.i. onvoldoen- gewaardeerd kunnen worden ten izichte van de „grote" scholen. Wij wezen hierbij op „Coninxhof" it uit meerdere klassen een keus in maken, terwijl b.v. de school in Heide met een komplete 5e en 6e is moet aantreden wil men vol- ;nde zangertjes op de been bren- ïn. Nu heeft men er ons op attent ïaakt dat er, wat Coninxhof be- ïft, zeker geen sprake was van enigerlei keuze. De leerlingen van de -'3e, 4e en 5e klassen werden in de ge- - legenheid gesteld zich als „vrijwilli- ger" aan te melden, en uit de aan- - meldingen werd niet geselekteerd. Met andere woorden: ook de slechte j zangertjes mochten meedoen. Blijft voor ons natuurlijk de vraag of een jongen of meisje dat slecht zingt zich al opgeeft voor zo'n zang festival en de daaraan verbonden re petities; en of het vragen van vrij willigers in zekere zin ook geen „keuze maken" is al wordt die keuze dan niet door de leerkrachten maar door de leerlingen zelf ge maakt. Daarmee willen we NIETS ten na dele van enige school zeggen, maar het LIJKT ons nog steeds dat een kleine school welke „noodgedwon gen" twee komplete klassen ten to nele voert, achterstaat bij een school waar men over voldoende vrijwilli- igers beschikt. En het is juist om die (vermeende) achterstand uit de we reld te helpen, dat wij suggereerden dat zo'n zangfestival feitelijk om nieuwe spelregels vraagt. Die spelregels zouden dan b.v. ka- iegorieën kunnen zijn, waarbij scho len van praktisch gelijke grootte met elkaar gaan wedijveren. Wij ver wachten dat dan ook uit de kerkdor pen meer belangstelling voor deelna me zal zijn. Trouwens, achteraf blijkt ook, dat het Venrays Mannenkoor, welke jaarlijks dit zangfestival organiseert, enige problematiek heeft met de hui dige gang van zaken en daar 'n op lossing tot aller tevredenheid voor zoekt. Het ligt daarom in de bedoe ling t.z.t. met de geïnteresseerde scholen hierover te gaan praten om lezamelijk tot een alleszins redelijke >plossing te komen. dewerking te geven. De Prinseproklematie, vroeger een onderdeel van Circus Mök, maar de laatste jaren een geheel zelfstandig leven gaan leiden, welke gebeurtenis in de foyer van de schouwburg werd gehouden, is nooit helemaal uit de verf gekomen. Het aantal bezoekers bleek dikwijls minder dan verwacht werd, terwijl het programma met al les d'r um en d'r an toch bijzonder goed genoemd mag worden. Uiter aard leende de foyer zich toch niet zo goed voor dit gebeuren, reden waarom men er dit jaar een voor stelling in de schouwburgzaal van gaat maken. Ook hier natuurlijk weer een kleurrijke en luisterijke omlijsting in carnavalistische stijl. Hoofdzaak fc>lïjft natuurlijk dat men er zoveel mogelijk Piëlhazen en Piël- hazinnekes bij wil betrekken. Het samenwerkingsorgaan van de Venrayse vastenavondverenigingen, bekend als de Vorstenraad, waarbij alle officiële carnavalsverenigingen in de gemeent Venray zijn aangeslo ten, heeft haar Orde van Verdienste toegekend aan de heer G. Lemmens uit Oostrum, beter bekend als Vorst Gradje van de Karklingels. Het is de eerste keer, dat deze on derscheiding zal worden uitgereikt. De heer Lemmens, die al vanaf 1957 de schepter zwaait over het Oostrumse carnavalsgebeuren, werd al eerder onderscheiden door de Bond van Carnavalsverenigingen in Limburg. Namens de kerkdorpen treedt Vorst Gradje al jaren op bij de installatie plechtigheid van de carnavalsprin sen. Ook is hij een graag geziene cere moniemeester bij de bejaardencar navalsavonden van de kerkdorpen. Naast deze carnavalsaktiviteiten maakt de heer Lemmens zich in de Oostrumse gemeenschap verdienste lijk als regisseur van de toneelver eniging en als president van de har monie. Bovendien is hij ere-lid van SVO. De versierselen van de Orde van Verdienste zullen hem op het Vor- stenraadsbal, op 9 december a.s. te Ysselsteyn, uitgereikt worden in de aanwezigheid van alle plaatselijke carnavalsverenigingen en natuur lijk van vele Karklingels, om hun sympathieke Vorst Gradje te huldi gen. Sinds zaterdag j.l blijkt het nieuwe boek over Venray „Hond d'n mach tige tore" van Thij Min een geweldi ge bestseller. Op de „verschijnings dag" heeft de schrijver een „lamme arm" gekregen van het signercQ van de eerste honderden exemplaren, die als warme broodjes over de toon banken van de Venrayse boekwin kels gingen. Nog niet zo lang geleden kwam 't boek over primitieve schilders op de markt. Hierin werd ook ruime aan dacht gegeven aan de Venrayse „pri mitieve schilder" Johan Jeuken, die tegenwoordig in Amsterdam woont en daar uit zijn geheugen Venray- van-vroeger blijft schilderen. Noemt men Johan Jeuken een pri mitieve schilder, dan mag het predi kaat „primitieve schrijver" met ere worden gegeven aan Thij Min. want zoals Jeuken een schilderende kleer maker is. zo is Thij Min een verha len schrijvende oud-tekenleraar van het Boschveldcollege. Maar dan wel een veelzijdige primitieve, want be halve kostelijke verhalen schrijven is hij ook amateur tekenaar, schil der en houtsnijder. Onlangs kwam hij in het nieuws met zijn min of meer nostalgische tekenserie van dertien platen over het oude Venray, die nog steeds te koop zijn ten bate van de Venrayse missionaris pater Hoedemakers. In het nieuwe boek met Venraodse Verhaaltjes duikt de verteller diep in zijn geheugen om verhaaltjes uit zijn kinderjaren voor het nageslacht te bewaren. En dat dan ook nog in het Venraodse dialekt. Zo zijn er herinneringen aan oude Venrayse dorpsfiguren, sterke ver halen en zo maar leesstukjes over vroeger te lezen. Het geheel is „ge kruid" met gedichten, en tekeningen van zijn hand en foto's uit particu lier bezit en het gemeente-archief. Kortom: het boek is een waarde volle aanvulling van hetgeen in eer dere serie „Venray van oude ansich ten" en „Kent u ze nog, die oude Venrayers" is geschreven. Thij Min is er in geslaagd het oude Venray te laten herleven. VOOR BRUILOFTEN EN FEESTEN TIJDIG RESERVEREN S.V.P. Stationsweg 147 - Venray - Telefoon 1510 Drankgebruik Terzake het onder invloed van alcohol besturen van een bromfiets werd een 17-jarige Venrayse jonge man verbaliseerd. Ook een procesverbaal kreeg een bestuurder van een personen auto uit Wamel. Na het eerste „pijp je" volgde het tweede en omdat die positief uitvielen moest hij de bloed proef ondergaan. Een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, was het gevolg. Verkeersbord sneuvelde Dank zijn een tip van een getuige, dat een aanrijding had plaats gevon den op de noordelijke rijbaan van het Henseniusplein kon de Venrayse politie vrij snel de dader achterha len. Deze bestuurder F. v. B. uit Venray reed met zijn personenauto over het Henseniusplein, komende uit de richting Poslstraat. Ter hoog te van de links van hem gelegen parkeervakken wilde hij zijn auto parkeren. Hij reed eerst naar rechts en kwam daarbij gedeeltelijk op het trottoir. Daar botsfe de door hem be stuurde auto tegen een paal met verkeersbord. Nadat de paal was omgebogen reed de bestuurder weg om op een stil plekje zijn eigen schade te kunnen opnemen. Daarbij werd hij door de Venrayse politie be trapt. Nu krijgt hij een extra proces verbaal terzake het doorrijden na een aanrijding. Vee op de weg Venrays politie zegt dank aan een bereidwillige inwoonster uit Horst die niet alleen zorgde voor de mel ding dat koeien op de weg liepen tussen Leunen en Venray, maar ook dat een inwoner uit dezelfde plaats, meer dan een uur met de politie be zig is geweest met de drie koeien te vangen en in een weide te drijven. Die inwoner van Horst was maar in schaarse kledij gestoken en het ge beurde onder slechte weersomstan digheden. De eigenaar van de koeien kon nog niet worden achterhaald, maar deze zal zich wel komen melden. Dan kan tevens de rekening worden gepresen- teedr. PEEL EN MAAS uw krant Vuurwapen Wegens illegaal invoeren van een flobertgeweer, bestemd voor de ver koop, werd door de politie de in Venray werkzame J. B. uit Hamont- Achel aangehouden. Een andere Bel gische werknemer werd aangehou den wegens het voorhanden hebben van een grendel van het in beslag genomen flobertgeweer. Daar de koop uiteindelijk niet doorging, werd het vuurwapen door de eigenaar stuk geslagen en weggegooid. Vuur wapen grendel en 49 patronen die B. nog hij zich had werden in beslag genomen. Tegen de twee Belgen werd procesverbaal opgemaakt. één keer afspreken met de Rabobank en verder gebruiken wanneer en hoe U maar wilt getd en goede raad in de week van 30 okt. t.m. 5 nov. 1 Jongenshorloge, merk Buren-Ro- yal, blauwe wijzerplaat, rode cijfers, bruin lederen band; 1 kinderjekker, kleur blauw, met rits; 1 muntbiljet van 5,1 muntbiljet van 10.—; 1 zwarte herenbril met metalen band; 1 rode knïpbeurs met geld en enkele pasfoto's; 2 sleutels aan touw tje vermoedelijk van geldkistje: 1 rood ctuitje met 4 kleine sleuteltjes; 1 linnen tas; 1 vrachtauto buiten band; 1 kist met 6 savojen kolen; 1 wit fietspompje; 1 postkaart; I Soe- dankleedje. in de week van 6 t.m. 12 nov. 1978: 1 Herdershond, kleur zwart-bruin, reu; 1 zilveren horloge, merk Rcmo- va No. 935, glas licht beschadigd; 1 zwarte knipbeurs, inhoud geld en centrazegels; 1 bruine portemonnaie. inhoud enige pasfoto's en l gouden trouwring waarin gegraveerd RON- NY 1-10-1977; 1 sleutel No. N-2084; 1 bruin etui met 4 cylindersleutels, opschrift etui A. F. Linders, Simca. in dc week van 13 t.m. 19 nov. 1978 1 Dameshorloge merk Union; 1 Goudkleurig horloge merk Enicar met zwart leren bandje; 1 rechter bromfietshandschoen van zwart kunstlcder; 1 bruine portemonnaie met geld; 1 bruine portemonnaie met geld en twee sleutels met een rode en zwarte dop; 1 bruine etui met 2 lipssleutels en kleine sleuteltjes; 1 sleutelbos met 8 sleutels; 1 bruine etui met 4 sleutels; 1 bruine etui met 1 fietscnsleutel; 1 thermometer. Voor verdere inlichtingen kan men zich vervoegen bij de politie tijdens kantooruren. Reeds eerder hebben wij in dit blad melding gemaakt van de vakantie week welke door De Zonnbloem aan de bejaarden werd aangeboden in Eijkenburg te Eindhoven, in de dc- riode van 4 tot 11 november. Dat de ze allsezins geslaagd mocht heten is inmiddels wel bekend Een van onze lezeressen, uit Merselo ken nelijk al in de St. Nicolaasstemming bracht haar dankbaarheid voor deze vakantieweek tot uitdrukking in on derstaand rijm. Maanden geleden kwam Zr. Jennis- kens bij ons aan, Of ik mee op vakantie wilde gaan. Dat deed ik graag, en vond het goed. De papieren werden ingevuld, zoals dat moet. Hoe het gedrag was van mij. En ook de dokter zijn goedkeuring hoort er bij. Alles was voor mekaar: en Bep gebeld, Ze zei: dat heeft Breda mij ook gemeld. Toen moest ik een beetje aan het werk Voor het verplegend personeel, 24 man sterk. Br. Ton van Heugten stuurde ons een mooie kaart, Die wordt natuurlijk fijn en goed bewaard. Dhr. van Gerven en ik hadden lot 3 uur gewacht, De telefoon was het die uitkomst bracht. Om circa uur kwamen we in Eijkenburg aan, Johan en Bep heten ons welkom, v heel spontaan. Na een kop koffie kreeg ieder een begeleidster aan z'n zij, Maria Gielen voor mij toen nog onbekend, hoorde bij mij. Jacqueline, 't hoofd van het verpleegstersteam Heeft zo'n lief gezicht, als je er weinig zult zien. Burgemeester uit Venray met z'n vrouw was op bezoek, Kwamen met een leuke attentie om de hoek. 's Avonds kwam de groep „Efkes Wachten" uit Maashees-Overloon, Die zongen en speelden een leuke toon. 's Nachts was de zaal volop energie aan het spareri, Voor Cokkie's open haard houtjes aan het vergaren. Zondag zijn we met z'n allen naar de kapel geweest, Het was immers Allerheiligenfeest. Maandagavond vol pret en plezier, Johan zijn bingo-taal was danig aan de zwier. Dinsdagsmorgens spoorde pater Piet ons aan. Om tot de H. Willibrord te gaan. 'sAvonds kwam de Tegelse hofkapel, Die konden zingen dat hoorden we wel. Woensdag: mochten we uitslapen, Omdat we zonder middagdutje niet te veel zouden gapen, 't Werd wel een hobbelige reis, Om beurten hel en paradijs. Maar we hebben toch met plezier Geluisterd en gekeken in het Grenshof vertier. Bij aankomst hadden Zr. Lumine en Marion de tafel al gereed, Het eten was heerlijk en goed besteed. 's Avonds hadden we 't druk met ons plakboek, Soms was alles weg en zoek. Donderdag in de H. Mis zei pater Piet: zoals Fransiscus steeds opniew beginnen, Dan kun je goed zijn en beminnen. De direkteur heeft vandaag groot feest, Onze maaltijden zijn in dezelfde geest. We waren op speurtocht, in de frisse lucht, Het was koud, dus gauw naar Heinhoef gevluchl. De Tirolerkapel uit Leunen kon niet komen, vanwege de mist, Maar in de zaal waren goeie sopranen, tenoren en bassen, beslist. Vrijdag: straks gaan we weer naar de kerk. Dan worden we geestelijk ook een beetje sterk. Vanavond is er een groot bal, Als inzet van het feest van carnaval. Dan is het voorbij; we vertrekken weer, We zullen hopen tot een volgende keer. Heel, heel hartelijk bedankt namens de gasten, Jullie allen die ons steeds weer verrasten. Morgen gaan we weer naar huis, Toch blij: want ik heb het fijn thuis. VEULEN GEM. VENRAY EEM VENRAY BELEIDSLIJNEN VOOR DE KLEINE KERNEN Kanttekeningen van de Partij v. d. Arbeid In enkele afleveringen hebben wij aandacht besteed aan de mening van de fraktie „Samenwerking" en de Kerdkorpenfraktie over de „Beleids lijnen voor de kleine kernen", zoals deze tijdens de behandeling van de- de nota in de gemeenteraad werd ge formuleerd. Vorige week zouden wij een weergave hebben gebracht van hetgeen de P.v.d.A.-fraktie naar aan leiding van deze nota naar voren heeft gebracht. Plaatsgebrek noopte ons tot één week uitstel van hetgeen Henk Willems in dit geval als woordvoerder van de fraktie optre dend betoogde. Namens zijn fraktie sprak hij zijn waardering uit over het initiatief om de uitgangspunten voor een beleid voor de kleine kernen te formuleren en op elkaar aan te laten sluiten. Hij sprak zelfs de waardering van de fraktic uit over de inhoud van het stuk, waarin de P.v.d.A. zich in ster ke mate heeft kunnen terugvinden. Maar.. de heer Willems kon ook niet nalaten om naast zijn waarde ring ook zijn twijfels uit te spreken ten aanzien van de uitvoerbaarheid omdat er z.i. te veel in het stuk wordt verwezen naar studies en voornemens die nog verricht cq. ge maakt moeten worden. Gelijktijdig relativeerde hij zijn twijfels weer door het karakter van de nota het formuleren van beleidsmatige uit gangspunten en niet méér dan dat te onderstrepen. En in dat licht moesten dan ook zijn kanttekeningen worden gezien. In de eerste plaats zei hij het „Spreidingsmodel woonkernen Ven ray" een redelijk uitgangspunt te vinden, mits dit tijdig wordt bijge steld. Hij verwachtte een regelmati ge informatie met betrekking tot de verhouding tussen allochtonen au tochtonen (en niet alleen getalsma tig), met name voor zover dit te ma ken heeft met een voortschrijdende hoe beperkt ook sub-urbanisa tie. Hierbij dacht de fraktie vooral aan de dorpen Leunen en Oostrum. Voor de autochtone bevolking wees hij vooral op bejaardenwoningen, huurwoningen en in het vervolg op huurwoningen met een „smalle beurs" toch in staat te stellen in het eigen dorp te laten blijven wonen. De P.v.d.A. fraktie zou graag zien dat de gemeente èn de woningbouw vereniging hier stimulerender zou den optreden dan in het verleden. Sprekende over stedebouw en groenvoorziening zei de heer Wil lems, dat de leefbaarheid bevorderd kan worden door verbetering van de dorpsgezichten. In dit verband roem de hij het Oirlose initiatief om hier aan iets te doen. Hij zei reikhalzend uit tè zien naar het toegezegde be stemmingsplan buitengebied met het oog op landschapsbehoud en -op bouw. Hij onderstreepte het belang dat b. en w. inzien voor het openlaten van ambachtelijke bedrijven in de dor pen. In dit kader kwam zijn zijdelingse vraag of allochtonen; die tot be drijfsvestiging in de kerkdorpen wil len overgaan de mogelijkheid heb ben om zich vanaf het moment van vestiging in het betreffende dorp ook economisch aan dat dorp worden ge acht en op dat moment ook autoch toon zijn. Spreker pleitte voor verbreding van landbouwwegen en voor het in schakelen van buurtbusjes. Ook hield hij een pleidooi voor de centralisatie van aktiviteiten en voorzieningen, zoals muziekschool, vrije akademie, bibliotheek e.a. Hierover sprekende kwam hij tot de vraag hoe men in Oirlo de oude basisschool zover heeft kunnen la ten onderkomen in plaats van deze als gemeenschapsruimte te laten die nen. Met nadruk stelde de heer Wil lems, dat op het gebied van het vrij willigerswerk in de maatschappelijke sector inderdaad nog het een en an der valt te intensiveren, zoals in de nota staat. Daarom vroeg hij ook meer duidelijkheid over deze be stuurlijke instelling. Met betrekking tot de winkelvoor zieningen vroeg de hoer Willems zich af of het gemeentebestuur zich vol doende heeft gerealiseerd, dat rijden de winkelvoorzieningen en perma nente voorzieningen, elkaar in de dorpen bekonkurreren. zodat het uiteindelijke saldo negatief kan uit vallen. Wat de kermissen betreft vroeg de heer Willems het college hardere af spraken te maken met de exploitan ten over met name openings- en slui tingstijden. Tenslotte sprak hij de wens uit, dat het geloof van het college in dc vitaliteit van de kleine kernen, zijn hoop op een continuering en uitbouw van de leefbaarheid van deze kernen en de beleden liefde tot de klein schaligheid niet gevolgd behoeft te worden door berouw, omdat door het gemis aan of het ontbreken van stu ringsmechanismen. financieringsmid delen of een slagvaardig en antici perend beleid, realisering van deze vrome idealen achterwege zou blij ven. Inbraken en diefstallen J. T. uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn aan de Hündcl- straat geparkeerde auto van twee verstralers, een mist-achterlamp en een achteruitrijlamp. B. A. deed aangifte van diefstal in een bar van haar portemonnaie. inhoudende een geldsbedrag van 400 gulden en enige bescheiden. De por temonnaie met bescheiden werd la ter in de buurt van de bar terug gevonden, maar het geld was ver dwenen. C. P. deed aangifte van diefstal van de dop van zijn benzinetank. Zijn auto stond tussen de Hensenius- straat en de Patersstraat geparkeerd. Tevens was 38 liter benzine uit de tank verdwenen. De dader(s) hadden na de diefstal de tank gevuld met een hoeveelheid zand, waardoor P. dubbel gedupeerd werd, omdat hij ook nog de tank en motor kon schoon maken. W. ontdekte bij zijn thuiskomst dat onbevoegden zich op zeer ruwe wijze toegang hadden verschaft tot zijn woning. Ontvreemd werden een kleurentelevisie en een fototoestel; daarnaast was alles ovehoop ge haald. N. deed eenzelfde ontdekking, en daar waren ontvreemd enige sie raden, een namaak antiek geweer en de afstandsbediening voor een kleurentelevisie. Kennelijk werden hier de daders gestoord want de kleurentelevisie was wel van zijn plaats gehaald, doch niet meegeno men. Mevr. B. deed aangifte dat on bevoegden door vernieling van dc tuindeur zich toegang hadden ver schaft tot haar woning. Vermist wer den een casette, een muziekcasetle- recorder, een filmcamera en diverse sierborden. Mevr. E. wonende aan de Zuid singel kreeg ook ongewenst bezoek. Hier was toegang verkregen door dc sponlatjes uit de voordeur te halen. Vermist werden een cassetterecor der, 5 cassettebandjes en een sleutel bos. Hoek Marktstraat-Schoolstraat

Peel en Maas | 1978 | | pagina 3