Wij moeten Moderne salontafels nu met 70% korting. N" O OO gegarandeerd t goedkoopst in kwaliteitsmeubelen Venray - Grotestraat 9 Berden Meubelen aan de Grotestraat 9 in Venray gaat weg. Met de gemeente zoeken we naar een nieuw vestigingspunt in de Schoolstraat, maar we moeten uit het huidige pand. Daar boft u bij. Want natuurlijk willen we zo weinig mogelijk versjouwen. Hoe minder, hoe liever. Daarom een ouderwets gezellige opruiming. Sla uw slag in de grootste opheffingsverkoop van de laatste jaren Zorg dat u er snel bij bent, want weg is weg en nabestellen is er niet bij voor deze prijzen. Bankkombinatie. gebouwd op een lang en komfortabel leven. Zeer robuuste houten konstruktie en stoffering van puur leren kussens. Kompleet Nu Gezellige tienerkamer, fj 1 kompleet met bed, sekretaire, kastjes en boeken. li AJ m Royale linnenkast. ffü Voor deze prijs alleen gekombineerd leverbaar! Moderne kasten Majesteitelijk mooie massief eiken woonwand, waarin u alles kwijt kunt wat u toch dagelijks wilt zien. 3 meter lang. Buro's al vanaf Kompleet Nu Moderne eethoek Er zijn nog verschillende moderne eethoeken i,n voorraad, die u nu bijzonder voordelig in de wacht kunt slepen. OQp Tafel plus 4 stoelen v.a. Z In één keer. goed in het leer! Moderne 2 3-zits bankkombinatie in een bijzonder charmante vormgeving. Warme plaids v.a. Magnifieke eiken woonwand als riant middelpunt van éen gezellig interieur Kamerbreed wollen Berber-tapijt. Eerste klas kwaliteit. Per strekkende meter nü'ft F Fraai bankstel in eiken karakter, bij u thuisbezorgd voor een meeneemprijs Massief eiken slaapkamer voor een levenlang komfort en slaapplezier weggeefprijs 7RQS - Massief eiken bankstel 3-2-1-zits leren 2-3-zits Stoelen op een koopje. Verschillende modellen en uitvoeringen. Nü v.a. O C eiken bankstel hoekkombinatie Gestoffeerd bankstel 3-2-zits massief eiken Ijanicstei met velourstof Berden brengt de soepele weelde van echt leer binnen ieder bereik. Tijdelijk betaalt u voor deze superieure zitkombinatie van 2-zitter. 3-zitter plus fauteuil, geheel bekleed met puur leder niet meer dan een vriendenprijsje. Kompleet 2690, - eiken stoel Windsor stoel Oirschot discomeubel Slaap zacht en voordelig op J! synthetische I kussens v.a. Ij, HU lodewijkfauteuil kussens v.a. Behaaglijke dekbedden voor hartverwarmend lage prijsjes

Peel en Maas | 1978 | | pagina 9