VAMOS A VER ERKELUKE DIENSTEN lurgemeester en wethouders antwoorden jeugdsozen 'oiitie denkt aan cherpere controle drankmisbruik Telefooncel in Oirlo KOSTER KUYPERS MET PENSIOEN YSSELSTEYN LEEFT was een enorm sukses PEEL EN MAAS Nieuws uit Overloon Gemeenschaps viering Venray Jongerenviering irote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt 27 ier jeugdsozen uit de gemeente >cn in een brief aan burgemees- wethouders hun „verontwaar- en „verbazing" kenbaar ge kt over het niet-benoemen door college van een door de geza- lijke jeugdsociëteiten voorgestel- ;andidaat voor de bestuurscom- je voor sportzaken, jeugd- en [erenwerk. >ewel het college zich niet ver- bi) (vervolg van voorpagina) oor een bestuurder van een per- ■nauto was het blazen in het je aanleiding dat hij de bloed- moest ondergaan. Hij kon na huiswaarts keren met de :egging dat procesverbaal zal den opgemaakt. Een andere be- irder had nog geluk, hij kreeg en een rijverbod opgelegd. de Zuidsingel, ter hoogte van 'Boschveldcollege, geraakte de irige bestuurder van een perso- luto, J. J. uit Venrtay, de macht het stuur kwijt. De auto kwam e berm terecht en botste vervol- tegen een lichtmast welke ge- vernield werd, waarna de auto de kop sloeg en op het rijwiel- bleef liggen. De bestuurder werd ambulance naar het ziekenhuis >erd, maar kon na daar behan- te zijn naar huis worden ver- 1 .De politie konstateerde dat de uurder onder invloed van drank teerde. Na de blaasproef moest de bloedproef ondergaan. Proces- iaal terzake het rijden onder in- d van alcohol werd aangezegd, it ongeluk was oorzaak dat het teer grote hinder ondervond, me- imdat de kruising bij de Paters- wegens reconstructiewerk- nheden is afgesloten. oals gezegd: het resultaat van ele dagen. In alle gevallen waar cesverbaal werd opgemaakt, zal indelijk de rechter een vonnis Het is intussen wel bekend, zulk een vonnis meestal uitdraait een fikse boete en intrekking van rijbewijs. Men moet het er maar r over hebben plicht voelt verantwoording af te leggen over het feit waarom uit een grote groep kandidaten bepaalde personen wel en anderen niet in de ze commissie zijn benoemd, wordt in de brief wél informatie gegeven over de wijze waarop de bestuurscommis sie is samengesteld en welke over wegingen daarbij een rol hebben ge speeld. Volgens burgemeester en wethouders moet uit het voor-over leg dat o.a. met de jeugdsozen is ge voerd, duidelijk zijn geworden dat: benoeming conform de verorde ning een kwestie is, welke uitein delijk een zaak is en blijft van het college; het college hierbij zich tevoren akkoord heeft verklaard rekening te willen houden met een aantal door de commissie opgestelde overwegingen. Deze overwegingen waren: het zoveel mogelijk herbenoemen van zes zittende leden in verband met de continuïteit; het benoemen van zes nieuwe le den, te weten uit de jeugdsec- tor, 2 uit de sportsector en 2 op persoonlijke titel; voor deze laatste 6 leden kandi daten naar voren laten brengen door de organisaties en de bevol king; bij de benoeming uit deze voor dracht rekening te houden met de volgende criteria: verdeling jeugd/sport; deskundigen op diverse aspec ten van het jeugd/sportbeleid; verdeling kerkdorpen en wij ken van Venray; leeftijd en man/vrouw, Het college heeft, rekening hou dende met al deze criteria, een zo evenwichtig mogelijke samenstelling trachten te vinden. Hierbij is, naast een aantal andere kandidaten, ook de door de jeugdsozen naar voren geschoven kandidaat niet benoemd. Het open jongerenwerk is overigens wel in de bestuurscommissie verte genwoordigd, omdat de heer Schuur- mans, die als zodanig in de vorige periode in de commissie zitting had, werd herbenoemd. Burgemeester en wethouders stel len met nadruk, dat in het overleg met alle verenigingen en organisaties nooit is gesuggereerd, dat als een kandidaat door meerdere verenigin gen ondersteund zpu worden, deze zeker voor benoeming in aanmerking zou komen. Het college van burgemeester en wethouders heeft de direkteur van het Telefoondistrict Maastricht ge vraagd opdracht te geven voor het plaatsen van een telefooncel in Oirlo. DODELIJK VERKEERS ONGEVAL op het Veulen Vrijdagavond is ter hoogte van de Eikenhofweg de personenauto be stuurd door de 18-jarige dpi. mili tair Hermanus van den Heuvel uit Liessel van de weg geraakt en fron taal tegen een boom gebotst. Zowel de bestuurder als de mede- inzittende, de 20-jarige \V. H.. even eens uit Liessel raakten bekneld in het autowrak en moesten met be hulp van reddingsapparatuur door de brandweer worden bevrijd. De bestuurder liep dusdanige verwon dingen op dat hij op weg naar het ziekenhuis overleed. De mede-inzit tende moest met vrij ernstig letsel naar het ziekenhuis te Venray wor den vervoerd. Het slachtoffer was eerst sinds drie dagen in het bezit van een rijbewijs en ook drie dagen eigenaar van de auto. Nadat eerst Venrays politie het onderzoek had verricht, werd dit la ter overgenomen door personeel van de Koninklijke Marechaussee, welke ook het technisch onderzoek aan auto zal verrichten. Als mogelijke oorzaak wordt gedacht aan onerva renheid van de bestuurder en een te hoge snelheid. Paarden op de Deurneseweg Bij een inhaalmanoeuvre op de Deurneseweg ontdekte de 36-jarige bestuurder van een personenauto P. S. uit Venray plotseling een paard dat de weg overstak. De bestuurder kon het paard niet meer ontwijken en het paard werd bij de botsing dusdanig gewond dat het ter plaatse moest worden afgemaakt. De auto werd zwaar beschadigd, terwijl de bestuurder geen noemenswaardig letsel opliep. Tien minuten later werd op vrij wel dezelfde hoogte de 58-jarige be stuurder van een personenauto J H. uit Melderslo geconfronteerd met een overstekend paard. Ook hij kon het paard niet meer ontwijken en ook dat paard moest worden afge maakt, De auto werd totaal vernield en de bestuurder liep dusdanige ver wondingen op dat hij ter observatie in het ziekenhuis moest blijven. Zijn echtgenote werd eveneens gewond, maar na onderzoek bleken die ver wondingen mee te vallen en kon zij naar huis worden vervoerd. De paar den waren eigendom van W. W. uit Venray. Inbraak K., wonende aan de Bachstraat, deed aangifte dat de deur van zijn kelderuimte was ingetrapt. Er wordt een kinderfietsje vermist. Paarden op de weg Op de Deurneseweg. zo werd ge meld. liepen twee Haflingers op de weg, Venrays politie kreeg hulp van buurtbewoners en kon de twee paar den in de weide drijven. Bij onder zoek bleek dat onbekenden de dra- denpoort van de weide geopend had den. Bedenken de daders wel, dat niet alleen gevaar bestaat voor het leven van de dieren, maar dat die ook oorzaak kunnen zijn van onge vallen van weggebruikers. Zie elders een bericht van ongelukken op de Deurneseweg, waarbij niet alleen twee paarden moesten worden af gemaakt na de botsing, maar ook de verwondingen die inzittenden van auto's opliepen bij die botsing. Gewonden bij botsingen Op de kruising Zuidsingel Leunseweg stopte de 26-jarige be stuurster van een personenauto, T. uit Venray, bij rood licht en toen het verkeerslicht op groen kwam te staan ging zij rechtsaf maar bemerk te te laat de naast haar op het rij wielpad rijdende bromfiets, be stuurd door de 17-jarige mej. F. De ze wilde rechtdoor gaan. De brom fietsbestuurster liep bij de ontstane botsing verwondingen op maar bij onderzoek in het ziekenhuis bleekT het toch nog mee te vallen en kon zij naar huis worden vervoerd. Op het fietspad langs de Zuid singel raakte de bromfiets, bestuurd door de 18-jarige mej. H. uit Horst, een langs het fietspad staand paal tje. Zij kwam daardoor ten val en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd en aldaar worden opgeno- Vernielingen Er schijnt weer dat een stelletje vandalen het gemunt heeft op ver nielingen aan geparkeede auto's. Nu werden aan een tiental geparkeerde auto's in de omgeving van de Touw slager- en Goudsmidstraat antennes en ruitenwissers vernield. De politie zou gaarne door de bur gerij worden gewaarschuwd als ze getuige is van die vernielingen. Schroom niet de politie te bellen, want beter dat de politie voor niets uitrukt dan dat ze niet gebeld wordt, want dan is de kans vrijwel uitge sloten dat de vandalen worden ge grepen. Weer werden enkele meldingen gedaan van vernielingen. Aan de M.L.K. school was een ruit vernield. Werden in een eerder stadium reeds ruiten vernield van de „Koninkrijks zaal" nu werd opnieuw geconsta teerd dat weer twee ruiten waren in gegooid. Botsing De bestuurder van een nog on bekend gebleven Belgische vracht auto reed. komende vanaf het ter rein van Joosten b.v. te Oirlo, op de kruising Castenraysewcg - Molen- hoekweg, bij het maken van een bocht naar rechts, tegen de gevel van het woonhuis van de fam. V. De gevel en vermoedelijk ook het voer tuig liepen schade op. De bestuurder reed na de aanrijding door, zonder zijn identiteit bekend te maken, maar het zal de politie wel geluk ken hem te achterhalen. Vrachtauto doorgereden Op 16 november werd op de krui sing WestsingelMerseloseweg te omstreeks 18.30 uur een 13-jarig meisje H. uit Venray aangereden door een tot nog toe onbekend ge bleven vrachtauto met aanhangwa gen. Het meisje reed op haar fiets over de Westsingel terwijl de vracht auto vanaf de Merseloseweg de krui sing was opgereden en linksaf de richting van de Langstraat opreed. Het meisje werd niet ernstig aan haar been gewond, en ging op eigen kracht naar het ziekenhuis, en kon na daar behandeld te zijn naar huis worden vervoerd. De bestuurder van de vrachtauto heeft niet gestopt. Het is mogelijk dat hij van de aanrijding niets heeft gemerkt. De politie verzoekt even tuele getuigen zich met haar in ver binding te stellen teneinde achter de identiteit van de bestuurder te ko men. Diefstallen en vernieling De 26-jarige L. J. uit Venray deed aangifte van diefstal van twee mistlampen van zijn op de parkeer plaats bij de Kiosk op het Brukske geparkeerde vrachtauto. P. v. T. deed aangifte van dief stal van een autocylinder uit zijn ga rage aan de Langeweg. Wederom sneuvelden in het weekend drie ruiten van de MAVO- school. De schade bedroeg nu onge veer 250 gulden. Na een dienstverband van b(jna 45 jaar neemt Castenray afscheid van koster M. Kuypers, wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leeftyd. Ter gelegenheid hiervan is er een receptie in het Gemeenschapshuis van Castenray op zondag 3 decem ber van 11.00 tot 12.00 uur. Afgelopen zondagmorgen werd dhr. Jan Janssen „Niessc Jan" hij is het langst in Ysselsteyn woonach tig, al vanaf 1917 tesamen met zijn echtgenote van huis opgehaald door de landouer van rijvereniging de Peeldravor. Onder begeleiding van Drumband en Fanfare De Peel- klank togen ze naar het Gemeen schapshuis waar de manifestatie „Ysselsteyn leeft" plaats vond. Voorzitter Jan van Gassel van de V.Z.O. Ysselsteyn verwelkomde iedereen en vertelde over het ont staan van Ysselsteyn, hetwelk Niesse Jan heeft zien groeien van de turf en heidevelden; tot het mooie agrari sche dorp van nu. Niese Jan viel de eer te beurt om het lint door te knippen om zodoen de „Ysselsteyn leeft" voor geopend te verklaren. De V.Z.O. ondernemers hebben de ze manifestatie georganiseerd met medewerking van onderwijs-stands- organisaties en alle V.Z.O. leden. Doordat al deze deelnemers op een spontane en enthousiaste wijze hun vereniging of zaak aan het publiek presenteerden was het geheel een lust voor het oog en konden de be zoekers kennis maken met wat het gehele peeldorp Ysselsteyn allmaal te bieden heeft. Meer dan 2400 mensen brachten aan deze expositie een bezoek. Een record aantal, wat geen van de com- misiseleden voor mogelijk had ge houden. Dit geeft zeer zeker een sti mulans om in de toekomst verder nog meerdere aktiviteiten te organi seren. Ook waren er op de manifestatie nog enkele primeurs te zien. De dorpsraad toonde een plan voor hgt aanleggen van twee tennisbanen waar binnen zeer afzienbare tijd mee gestart gaat worden. De oprich ting van een tennisclub staat eind deze maand op het programma. Ook was te zien het schetsplan voor de nieuwe klokketoren bij de kerk. 's Avonds om tien uur vond de verloting plaats van de vierdaagse reis naar Parijs, welke reis aangebo den werd door de gezamenlijke VZO ondernemers. Voorzitter Jan v. Gas sel kon aan de gelukkige prijswin naar de prijs overhandigen. UW V/EEKBLAD Auto in brand Even voor een uur in dc nacht van zaterdag op zondag werd een auto- brand gemeld op de Deurneseweg. net voor de provinciegrens. Hoewel Venrays brandweer spoedig ter plaatse was, brandde dc auto van dc Helmonder A. v. V. geheel uit. De oorzaak dat de auto in brand ge raakte is mogelijk gelegen in een lekkende benzineleiding. E.H.B.O. OVERLOON Op maandag 27 nov. a.s. hebben wij mevr. Storms-Pijpers, instructri- ce van het Rode Kruis uit Venray, bereid gevonden om bij ons een avond te komen verzorgen. Er zul len dan enkeie.dia series vertoond worden over: Ongelukjes in en om het huis en het ontstaan ervan; Bot breuken; Verkeersongelukken enz. Deze avond begint om 20.00 uur precies. Wij hopen dat we onze leden in grote getalen mogen begroeten. RECEPTIE FANFARE In verband met het behalen van de eerste prijs met promotie naar de afdeling Superieur op het Bondscon- cours te Vught 11 nov. j.l., houdt l'anfare „Vriendenkring" Overloon! een receptie op zaterdag 25 novem ber a.s, in het Gemeenschapshuis te Overloon. Aanvang 20.00 uur. Tijdens deze receptie zullen de con- courswerken waarmee de muzikan ten uit Overloon zó succesvol waren, worden uitgevoerd. Iedereen is van harte welkom. BUURTVERENIGING „DE VIERHOORN" Op vrijdag j.l. werd do laatste avond gekaart van het „Rik- en Jokertoernooi", dat georganiseerd werd door de „Vierhoorn" en ge houden in café J. Voesten. De deel name hieraan was groot en de deel nemers waren vol lof over de orga nisatie. Voor elke avond was er een aparte avondprijs. De einduitslag was als volgt Rikken: 1. J. Goemans 485 p. 2. H. Litjens 453 p. 3. J. Beckers 408 p. Poedelprijs J., Arts. Jokeren: 1. Patr. Rooymans 2. Mevr. T. Gerrits 3. Mevr. C. Derks 479 p. 439 p. 420 p. Poedelprijs: Mevr. M. Nabuurs. „De Vierhoorn" kan terug zien op een zeer geslaagd toernooi, wat vol gend jaar zeker voor herhaling vat- an 25 november tot en met 2 decemb. ,s. zondag, 26 november, is er om elf in de aula van de levens ooi, Bevrijflingsweg 2a, weer een iharistische tafelviering voor jon en van 16 jaar en ouder. ,s. zaterdag, 25 november, wordt 7 uur in de avond weer een jon- enviering gehouden in de aula de Levensschool, Bevrijdings- 2a. Deze viering is bedoeld voor geren van 12 tot 16 jaar. Het the- van deze keer is: Wat vind jij >er van?? faorganger: Frans Meijer. aterdag: 19.00 nederlandse hoog- int. Toos en moeder Bouten Oudenhoven overl. ouders atman-Overmars. iondag: laatste zondag van het kelijk jaar, feest van Christus ning. 8.00 leesmis, int. overl. fam. E(Ajd. Vegt-v. d. Boogaart; 9.30 grego- janse hoogmis, int. Wilhelmus isen Christina van Rooy-Pee- Gerardus Swinkels en Wilhel- i Cremers; 11.00 nederlandse igmis (kinderkoor) int. Gerrit ssens overl. fam. Gomers-Sen- Jaandag: 9.00 pastoor Amourie ouders, broers en zusters I onard Kleuskens vwg. bejaarden- eniging; 19.00 Harrie Swaghoven iverl. fam. Huybers-Janssen en nold Janssen Ed Stevens en irl. fam. Stevens-Bertrams. )insdag: 9.00 Peter Custers en Ma- G. v. d. Ven overledenen van de ■ochie Henri Camps; 19.00 Mar- us Litjens en Aart v. d. Zwaan ders Kronenberg-Clancette en >n Lambert voor genezing van zieke. Voensdag: 9.00 José Kremer-Vul- ghs bijzondere intentie; 19.00 ria Wismans-Geelen Theo Ver- ulen Constant Pij ls vwg. vrien- Donderdag: H. Andreas apostel. 0 jaardienst Harrie Martens bij- idere intentie. Vrijdag: eerste vrijdag van de land t.e.v. H. Hart van Jezus. 9.00 erl. fam. Janssen-Deters; 14.00 hu- lijkssluiting Thea Franssen en Geurtjens; 19.00 Sjang en Mari- s Hagens Piet Oudenhoven en erl. fam. voor levenden en over- enen van de Ambrosiusvereniging. Saterdag: 9.00 Maria Voermans- nssen Leonard Kleuskens vwg. urt; 14.00 leesmis voor een 90-ja- e; 15.00 huwelijkssluiting Berie v. ipen en Willem Creemers; 19.00 erl. fam. v. d. Berg-Munninghof erl. fam. Jans Beken-van Kessel erl. leden Venrayse Biljartbond. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters: Hetty de Bruyn en Willeke Asselbergs. Op de eerste vrijdag van de maand wordt vanaf 9.00 uur de ,H. Communie gebracht aan de I kieken. Akolieten: Zaterdag 25 nov, 19,00 uur Jacque line Clephas en Rutger Janssen. Zondag 26 nov. 8.00 Susanne Claes- sens en Lilian Stoffels (lezer: J. Wekking); 9.30 Geert Flinsenberg en Paul Flinsenberg; 11.00 G. Hendriks en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag. 19.00 Mariëllc van Hoof en Harm Koppens. Woensdag, vrijdag: 19.00 Loes Hou- ben en Henk Manders. Vrijdag: 14.00 Manon Vullings en Peter Thijssen. Zaterdag: 15.00 Corine van Hoof en Bas Houba. Zondag 26 nov. Laatste zondag van het Kerkelijk Jaar. FEEST VAN KRISTUS KONING. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; de Hoogmis om 10.15 ge- gezongen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrjjdag van de maand. 19.00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Harry Lenssen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Piet Stoks; 10.15 levende en overl. fam. Janssen-Derks; 11.45 Karei Hendriks; 18.00 Cecilia Sedee-Pas- teuning (v.w. de buurt). Maandag: 8.00 Marie Beclet en overl. fam. Kusters-Jacobs; 19.00 overl. fam. Wijnhoven-Custers. Dinsdag: 8.00 Cecilia Sedee-Pas- teuning; 19.00 Piet Spee-van Osch en overl. kinderen. Woensdag: 8.00 Harry Seykens; 19.00 René Troisfontaine. Donderdag: 8.00 Gertruda Stevens- Aerts; 19.00 Piet Billekens Derde Orde). Vrijdag: 8.00 Selida Virginia Rojer en Constant Rojer; 19.00 Gezinsmis; overl. fam. Dechnar-Sijbers en Ver- meulen-Dijkmans en Eva Wilhelmi- na Rojer. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Tony Scholten en René van Hooren. Zondag: 7.30 Leo en Henk Janssen: 9.00 Ricky Douwes en Jos Claessens; 10.15 Peter Schoenmakers en Johnny Smits; 11.45 Willy v. d. Bekerom en Pieter Hendriks; 18.00 Peter en Mar- tijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Edgar Janssen en Perry Eibers; 19.00 Peter en Martijn Smelt. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Jac. Smetsers en Marcel Philipsen; 19.00 Pieter Hendriks en Eric Arts. Zaterdag 25 nov.: Euch. viering om 19.00 u. Geen kinderrcèche. Mis- intentie: voor 'n overledene. Zondag 26 nov. Gezinsviering. Om 10.00 u, Kindercrèche aanwezig. Mis- intentie: Mevr. H. Wijnands-Kepser. Woensdag 29 nov. Euch. viering om 19.00 u. Misintentie: Hendrik Vermeulen en Maria Daniëls. Deze dienst wordt verzorgd door de zus ters en pastors. Iedereen is van harte welkom. Zondag: Hoogfeest van Christus Koning. Patroonsfeest van de Vre deskerk. Zaterdag: 19.00 Jongerenmis. Het jongerenkoor „Chrisko" met begelei ding van het orkest, beiden onder leiding van Jo van Els, zingt moder ne liederen van het feest. Samen zin gen we het oude lied: Aan U, o Ko ning der eeuwen. W(j nodigen jong en oud uit voor deze viering, waar mee we het feest van Christus Ko ning inzetten. Intentie: voor overl. Wilhelmus v. d. Ven. Zondag: 8.00 leesmis uit dankbaar heid; 9.00 leesmis voor overl. Gerrit Janssen en familie; 10.00 Plechtige hoogmis. Het kerkelijk zangkoor zingt de Latijn-Gregoriaanse gezan gen van het feest met de driestem mige vaste gezangen uit de mis van Perosi. Intentie: voor overl. familie Baeten-Martens en v. Wim Klomp; 11.30 leesmis voor overl. Theodora van Haren-Zegers en Theora Zegers- van der Schans. Het kinderkoor „De Vredesklokjes" zal in deze mis zin gen. 18.30 avondmis voor Toon van Mil. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Antoon Derks; 19.00 avondmis voor overl. Hermien van de Laar-van Els (buurt). Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. echtpaar Billekens-Giebels (buurt). Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Petronella Siebers-Willemsen (Th.); 19.00 avondmis voor overl. Sjang Boom (v. wed. Jacobs). Donderdag: H. Andreas, apostel. 8.00 leesmis voor overl. familie Hermsen-Barents; 15.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor het bruidspaar Tuer- lings-Thijssen; 19.00 avondmis voor overl. Antonius van Rossum. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Nelly Bil lekens-Giebels (vriendinnen). Zaterdag: 8.00 leesims t.e.v. H. Ge rardus tot behoud van het geloof van de kinderen; 19.00 avondmis voor overl. familie Willems-Tijssen. Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bü de kerk. Leidster mej. Henriëtte Jacobs. 2. Onze kerk, de' Vredeskerk, is toe gewijd aan Christus Koning, de Vorst van de vrede. Kinderen hebben een mooie koningskroon gemaakt, die boven het altaar hangt. Kom dit feest van de paro chie meevieren door een eucha ristieviering bü te wonen! Akolieten- en misdienaarslüst voor de week van 26 nov. t.m. 2 dec. Zondag: 8.00 J. Ingenpas en R. v. d. Heuvel; 9.00 C. v. d. Brand en R. Smits; 10.00 H. Litjens, J. Jacobs en H. Kusters; 11.30 T Urselman en T. Houwen; 18.30 C. Lankveld en S. Fij neman. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 J. Vervoort en T. Lucassen; 19.00 L. Janssen en M. Lenssen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 800 T. van Soest en E. Wiegman; 19.00 M, Willemse en P. Maas. Zondagmorgen 26 nov. om tien uur bediening van de H. Doop in de aula van Den Hoebert, daarna viering van het H. Avondmaal. Predikant is Ds. J. Heine. Tijdens de kerkdienst kinderkerk en -oppas. De eerste kollekte is voor de dia- konie, de tweede voor de kerk. In Bliterswijck geen dienst. 25 november - 3 december Zaterdag: 19.00 uur Jan Hulsman en Catharina Hulsman-Jansen Harry Achten en vader Willem Camps en Philomene Swemers gest.- jaard. Theodora Janssen-Tacken (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 uit dankbaarheid; 10.00 overl. fam. Kessels-Nissen overl. fam. Derks-Ewals Gerardus Wijnhoven en Gertruda Wijnhoven- Achten (Dameskoor). Maandag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Dinsdag: 9.00 overl. fam. Venne- kens-Verschuren. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 jaardienst Sjeng Potten. Vrijdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Sikes uit dankbaarheid (Kinderkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Nico Versteegen, Marcel Derks, Robby Raaymakers, Eddy Drabbels. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Jan Peeters, Frank Verheijen, Marcel Linders; 10.00 Eric Jeuken, Robert Claessens, Gerard Verbruggen, Frank Drabbels. Feest Christus Koning. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Jan Nelissen en jaard. Louis Gommans en voor Karei Achten. Zondag: 8.30 gez. H. Mis overlede nen van de familie Custers-Keurs- ten; 10.00 Hoogmis maandd. Grad Schouber, tevens jaard. Francisca Simons en uit dankbaarheid. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. P. v. d. Beuken en Peter Lemmen. Woensdag: 8.00 H. Mis st. Ger Classens - M. de Mulder. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristie. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan verering H. Hart van Jezus. 19.00 gez. H. Mis. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis mndd. Ber de Rijck. Feest van Christus, Koning van het heelal. Misdienaars: Roger Weys, Tonnie Camps; René Duykers, Jos Heidens; Hoogmis: Johny Reynders, Mark Donders. Zaterdag: 19.00 Petronella Jennis- kens-Smits. Zondag: 8.00 overl. ouders Jans- sen-Emonts en zoon Pierre; 10.00 jrd. Jacoba Dinghs-v. d. Beuken. Maandag: 8.00 Theodora Willems- sen-Martens (v.w. fam. v. d. Heuvel). Dinsdag: 8.00 Martinus Emonts. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of- feraads. Donderdag: St. Andreas Apostel. 8.00 uit dankbaarheid 80e verjaar dag. Vrijdag: eerste vrüdag H. Hart. 8.00 Geert Classens. Zaterdag: 19.00 Jan Swinkels. Feest van Christus Koning. Zaterdag: 19.00 Ism. uit dankbaar heid L.). Zondag: 8.00 lsm. v. Jan v. Meijel, echtgenote en overl, kinderen Hen ri Martens-Smedts; 10 00 gest. hgm. t.e.v. H. Catharina; 11.15 lsm. voor Eduard Dietz. Maandag: 18.30 lsm. v. Jozef As- selberghs; 19.00 lsm. v. Joos Jennis- kens; 19.30 usm. v. Henri Direks. Dinsdag: 18.30 lsm. v. overl. fam. Janssen-Martens gest. jrd. voor Bern. van Meijel, echtgen. en kinde ren; 19.00 lsm. v, Jozef Litjens-Lu- cassen; 19.30 lsm. uit dankbaarheid (H.). Woensdag. 18.30 lsm. v. Theodora Cox-Deckers (vanw. de bejaarden); 19.00 lsm. v. Peter Goumans en echt genote; 19.30 lsm. v. overl. fam. Loo- nen-de Lauw-Thijssen. Donderdag: 18.30 lsm. voor Jan v. Meijel, echtgenote en overl. kinderen Henri Martens-Smedts; 19.00 week- dienst v. Maria Loonen-Scheffers; 19.30 lms. voor Gerard Wilmsen (vw. A. Verheijen). Vrüdag: eerste vrüdag van de maand, toegewüd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. pastoor de Bot Mathijs Litjens en echtgenote; 18.30 lsm. v. Teng Manders en overl. fam. Man- ders-Hendrix (M.); overl. fam. Loe- nen-Croonen; 19.00 lsm. v. overl. ouders Spreeuwenberg-Kuenen en Hendrik Philipsen; 19.30 maandd. v. Frans Verkoeyen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Johanna v. Kempen-Lochtens. Misdienaars: 18.30 W. v. Meijel; 19.00 Th. van Kempen; 19.30 Tj. Jen- niskens. Akolieten: 8.00 A. Reintjes; 10.00 G. Voermans, H. van Rhee en R. Duij- kers; 11.15 H. en R. Cornelissen. Gedoopt: van Osch Anke; de Klein Frank; Keijsers Frank. Huwelüksafk.: Will Creemers en Bep Beerkens (Venray). Feest van Christus Koning van het heelal. Zondag: 8.30 H. Mis v. d. overl. fam. Pouwels-Vousten; 10.00 hoog mis gesticht jaarg. v. Peter Winnen en Geertruida Arts; 11.30 jaarg. v. Godfried Puts. Maandag: 8.00 leesmis v. Martin Hendriks. Dinsdag: 8.00 jaarg. v. Christiaan Gijsbers. Woensdag: 8.00 lsm. voor bijzonde re intentie. Donderdag: 8.00 lsm. v. Peter Jo- han Rongen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis t.e.v. H. Hart van Jesus voor bijzondere intentie- Zaterdag: 19.00 jaarg. v. Martin Smits, Anna Smits-Weys en zoon Antoon. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Robert Stevens en Francis v. d. Hof. Zondag: 8.30 John Michels en Wil ly Hendriks; 10.00 Henny Michels en Rob Koonings; 11.30 Robert van Ass en Richard Juwet. 34e zondag door het jaar. 26 nov. Zaterdag: 18.00 uur Hoogmis tot int. van de Leden van het Zangkoor en van de Fanfare. Zij zullen „die Deutsche Messe" van Schubert ten gehore brengen. Zondag: 8.30 H. Mis voor Petro nella van Meyel-Direckx; 10.00 uur Hoogmis voor Henk van Meyel v.w. de buurt; 11.30 gest, lsm. v. Rector Henricus Bloemen. Maandag: 8.00 gest. jgt, voor Jo hanna Cath. Bistervels en fam. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe tronella Litjens. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Sjef Verhoeven. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Henricus van Meyel en Gertrudis Poels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, 8.30 Schoolmis voor hen die geofferd hebben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis best. jgt. voor Jo Kessels. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: T. Janssen. M. Kessels; 10.00 T. Engels, J. Eyssen; 11.30 P. Jacobs, P. Kessels. Kollektanten: zaterdag J. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck; 10.00 Emonts; 11.30 Arts. Zaterdag 25 nov. 19.30 avondmis v, d. zielerust van Ben Coolen na mens de buurt. Zondag: CHRISTUS, KONING van het heelal. 10 u. hoogmis v. d. ziele rust van Maria Schers-Steegs, Ge rard Schers en Andreas Peeters. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van Maria Jansen-Winnen. Dinsdag: v. d. zielerust van S. v. Vegchel. Woensdag: v. d. zielerust van Ant. Weerts. Donderdag: v. d. zielerust van B. Coolen. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG. 8.45 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart voor de zielerust van Maria Hakvoort en Thea van Bakel. Zaterdag: 19.30 avondmis ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand namens fam. Peeters-Jans- sen. 26 nuovember 1978. Christus, Koning van het heelal. Zondag: 8 uur H. Mis voor het rec toraat. 10 uur Hoogmis; jaargetijde voor Huberta Janssen-Gellings; 10 u. Hoogmis: jaargetijde voor Huberta Janssen-Gellings. Misdienaars van de Hoogmis: Bennie Rongen, Geert van Meijel, Twanny Swinkels, Mark Koonings, Paul Janssen en Geert Janssen. Misdienaars van de week: Henk Maas en Johnny Smets. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Claes-Derikx. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Jeu Vousten en Toon Pelzer. Woensdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Willems- Maessen. Donderdag: H. Andreas, apost. 8 u. H. Mis voor Johannes Mommen, Ma ria Seijkens en Piet Lomme. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Gina Droe- sen. Zaterdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Willems-Janssen en kinderen; 19.30 avondmis voor Annie Janssen-van Osch. Zondag 26 nov. Feest van Christus Koning. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zdl."Pètrrfftclln Ida van Slave ren-van.San. Zondag: 8.30 leesmis overl. fam. van Slaveren-Creerncrs; 10 u. Hgm. voor zal. Grad de Lauw vanwege de buurt; 11.30 2e zeswekendienst zal. Broeder Sorvatius Nabuurs. Maandag: 8 uur lsm. zal. llanS Toebast. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. gunst ter ere van de H. Bernadette fam. A. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Petr. Ida van Staveren-van Son. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. int. fam. v. K. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere van H. Hart van Jezus Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. v. onze Bisschoppen; 's avonds om 7 uur Hgm. afgest. fam. Mulders van Kempen. Akolieten voor 26 nov. Alb. Weys, Peter Fleurkens, H. Kunen. Misdienaars: Geurts, Classens; om 11.30 Janssen, v. d. Ligt. Zaterdag 25 nov. 19.00 Avondvie ring voor Jan Logtens. Zondag: 830 H. Mis te Holthees voor P. Versieyen en zoon Marlien; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Philipsen, Petronella Derkx-Meule- steen en voor overl. ouders Philip sen-Verpoort. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overleden leden van de broederschap van de H. Jozef. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor slagen van een examen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef voor gene zing van een ernstige zieke en voor overl. fam. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Sjang van de Winkel. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van het Heilig Hart in de Jozefkapcl. Eerste vrijdag ziekenkommunic. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próxïmo, a las once y cuarto. en nuestra capilla, Overloon- seweg 2, se celebra la fiesta del Cris- to Rey con Misa cantada y plótica en Castellano. Después de la Misa, reunion en la salita del convento donde estèn a su disposiclón bastan- tes diarios y re vistas espafioles; es también una oportunidad para arre- glar la definitiva recepción de San Nicolés, el dia 3 de dicicmbre, do mingo, en nuestro Ccntro. Si alguinc no ha recibido los formularios de San Nicolas, que los pida a Inoccn- cio Ramirez. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El sèbado, el dia 25 de noviembre, a las 10.30 de la manana se organiza un viaje a la mundialmente famosa escuela de champlfton en Horst, para visitar sus installaciones; es muy in teresante; los interesados se pongan fin de organizar el viaje y la visita. en contacto con Inocencio Ramirez a La póxima reunión de la Junta ten- drè lugar el miércoles el dia 22 de noviembre a las 20 horas en nuestro Centro. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1978 | | pagina 3