év «3* Boek snel! Rabobank V.C. ROOÏ SPIO-NIEUWS Hengelsport I.C.C. Venray SCHAKEN BILJARTEN Hondensport Wandelsport MMLCAN H. Cleph as bv Venray DJ oostrum wenst V.C.Rooy veel succes S.V. Venray Invaliden Sportclub Venray Omstreken PEEL EN MAAS Speciale aanbiedingen van de persoonlijke bank Het nieuwe volleybalseizoen is weer begonnen en hoe Dames 2 werd kampioen van het district en de VC Rooy heren won nen het toernooi te Maashees. Dames 2 In een zeer spannende wedstrijd heeft het tweede damesteam de dis trictsbeker veroverd. Vooral in het begin van de wedstrijd tegen Athos uit Sevenum speelden de zenuwen aan beide kanten een grote rol, naar mate de strijd vorderde bleek V.C. Rooy veel eerder in staat de controle over de wedstrijd te krijgen en wis sen in de beslissende set met 15-3 te winnen door aanzienlijk beter spel. Een verdiende overwinning dus die daarna uitbundig werd gevierd. Het team dankt het sukses mede aan de schare trouwe supporters. Volledig heidshalve de setstanden: 15-9 10-15 15-4 10-15 en 15-3. Dames 1 Sarto Tilburg een der kampioens kandidaten van de eerste divisie da mes met in haar rijen Wilmie Thie- len uit Venray heeft in de eerste wed strijd van het nieuwe seizoen 2 sets lang moeite gehad met VC Rooy. Al leen in de tweede set werd door uiterst fanatiek spel na een 10-0 voor sprong een 15-6 setzege behaald. Ver der kwam VC Rooy niet en met 3-1 werd de eerste competitie nederlaag een feit De eerste set eindigde na een ver beten strijd met 12-15. In de derde en vierde set was het vuur een beet je gedoofd en liep Sarto eigenlijk moeiteloos naar 15-3 en 15-8. Heren 1 Het heren 1 team heeft een goede voorbereiding gehad op 't naderende seizoen. In Maashees werd deelge nomen aan een oefentoernooi. Alleen in de wedstrijd tegen MVC uit Maas hees werd in de tweede set zeer ma tig gespeeld, verder kwam men te gen Lyceum Venray en Saturnus de Molen uit Uden tot de verwachtte 2 overwinningen. Tegen Nijmegen 73 eveneens 2e divisie werd het 1-1. Zaterdag start de competitie met een uitwedstrijd tegen Brevok uit Breda. Verder programma: Dames: VC Rooy 2—Meterik VC Rooy 3Meterik 3 VC Rooy 4Phoenix Heren: VC Rooy 2—Flash VC Rooy 3—Flash 2 VC Rooy 4Aspargos SECTIE WATERPOLO [Ziterdag 30 september: 15.30 uur B en A/B groep training; [7,30 uur Spio 1B.Z.P.C. Boxmeer. uitslagen zaterdag j.l.: raio 2Deume 65 raio 1De Rog Weert 1616 Op het nationaal concours te Vier- ingsbeek behaalde ons korps de 2e ilaats met 12045 gr. W. Lemmen, J. 'onjée, A. van Mill, P. Lonen, R. flemmlngs en J. Dekkers plaatsten ach als 2e. 6e, 10e ,11, 16e en 18e en mochten een prijs in ontvangst ne men. Zondag na de tweede onderlinge wedstrijd tegen Blitterswijck be taalde ons korps de eerste plaats net 25175 gram. De vijf best geplaat sten waren als volgt: 1 W. Lemmen Venray 7400 gr. J, Pcnjée Venray 6850 gr. A.Sanders Venray 5500 gr. IL. v. d. Hogenhof Venray 4950 gr. 5 A. Thiecen Blitterswijck 4950 gr. Zaterdag 4e en laatste Krincon- ours te Venlo, bijeenkomst om 12.30 uur bij het Pumpke. Zondag eerste onderlinge wedstrijd egen Wellerlooi, bijeenkomst bij de lamert aan de Rijksweg om 8 uur. Opgaven voor deelname bij H. v. d. Langeweg 38, Venray tot Honderdag 20.00 uur. De jeugdcross te Rosmalen is uit- ttekend verlopen voor de jeugdrij- ers van M.C.C. Er werd een gewel- lige strijd geleverd tussen Ad Ver tegen uit Volkel en Michel Arts. In e eerste manche was het Ad Ver tegen die als winnaar uit de bus wam. In de tweede manche werd er een klein misstapje gemaakt bij de llart door Michel Arts, zodat hij als iatste vertrok. Maar door zijn ge- eldige inzet wist hij zich naar een eurige tweede plaats op te werken, odat Michel in 't totaalklassement ls tweede geklasseerd werd. Proficiat Michel. Peter Peeters die de laatste tijd ok al met zo'n enorme strijdlust aan e start verschijnt, wist zich in beide anches als 3e te handhaven, wat iem dan ook in 't totaalklassement en prachtige derde plaats opleverde, oor Peter ook een van harte pro- iciat. Peter Wilmsen was te gast op de iromfietscross in Overloon. Zoals ge woonlijk werd Peter ook daar de |rote overwinnaar. Proficiat. A.s. zondag is er een jeugdcross te evenum. Veel sterkte. Zondag was in Gennep de 125 cc romotie en 250 cc senioren van !C,C. Venray aanwezig in de per son van de coureurs W. Claassen en i Goumans bij de 125 cc promotie o L. van Soest bij de 250 cc senio- en, W. Claassen werd algemene 6e en Goumans algemeen 9e; L. van oest wist zioh in de middenmoot te landhaven. In Lottum waren de 125 cc junio- «n van M.C.C. Venray met 5 jon- ins aanwezig. P. Claassen, B. Hen driks, R. Waayenburg, P. Boom en T. Linders. Van deze 5 jongens wist alleen B. Hendriks zich te plaatsen voor de finale. Na een redelijk goede start kreeg hij pech en moest uitval len. Alle jongens van M.C.C. Venray vel geluk zondag in Schalk en Ble- rick. Interne kompetitie Deze kompetitie is van start ge gaan in 4 groepen. Er is dti jaar weer voor degradatie- en promotie regeling gekozen, zodat de sterkste schakers elkaar in groep 1 kunnen meten, totdat er na 4 ronden de win naar van groep 1 zich kampioen van Venray mag noemen. De eerste uitslagen: Groep 1: H. CoolenJ. Tiggeloven 0-1 W .JeukenR. Keereweer 1-0 W. GommansJ. Louwerse 0-1 Groep 2: G. BreukersJ. de Wit Va-Mt M. EgbertsP. v. d. Velden 0-1 A. MossP. Rouvroye 0-1 Groep 3: D. HoekstraF. Smits 0-1 J. MandersC. Smits 1-0 Groep 4: A. Helder—W. Dokter afg. T. CoopmansE. Merkenstein 1/t-Vt W .FrederiksH. v. Leeuwen 1-0 JEUGDSCHAKEN De competitie hier zal a.s. dinsdag van start gaan. Diegenen die mee willen doen kunnen tussen 19.00 en 20.00 uur elke dinsdagavond terecht bij Vlakwater. Afd. softbal honkbal Jeugdhonkbal De jongens behaalden afgelopen zaterdag een 5e plaats in Geldrop. Zondag is er een toernooi in Oss. Vertrektijd wordt bekend gemaakt op de training. Zaterdag 7 okt. is er voor alle jeugd een gezellige sportdag georga niseerd, ter afsluiting van het sei zoen. Op deze dag worden aan de hand van diverse spelen, waaronder balgooien. honklopen, balvangen enz., diploma's uitgereikt. Er zullen ook wedstrijden gespeeld worden tegen andere teams uit het rayon. Tevens zal de prijsuitreiking plaats vinden voor de slagman/vrouw en veldspeler/ster die dit seizoen de bes te resultaten heeft geboekt. Wij ho pen dat het voor iedereen een gezel lige en spannende dag zal worden en nodigen hierbij alle ouders, leden en belangstellenden uit, om onze jeugd te komen aanmoedigen. Alle deelnemers en medewerkers worden verzocht om 10 uur op het veld aan wezig te zijn. N.A.S. - UITSLAGEN Een geweldige rivaliteit heerste er op de eerste avond van onze onder linge kompetitie, hetgeen bleek uit de partij G. BakensP. Bonants. Pa Bakens kon ondanks zijn hoogste serie van de avond zijn aartsrivaal niet verslaan. De twee matadoren L. Siebers en J. Driessen hielden elkaar in evenwicht, na moeizame strijd werd het 11. Een walk-over was er voor C. Raateland die z'n tegenstander geen schijn van kans liet, hetgeen overi gens niet te verwachten viel. Routine tegen nieuweling besliste de partij H. Hanen - L. Hanen. L. G. begint z'n draai toch wel te krijgen. De sfeer was enorm, verzorging en steun perfect. G. BakensP. Bonants 02 (met 1 carambole verschil) L. SiebersJ. Driessen 11 A. HuybersC. Raateland 02 L. HanenH. Hanen 02 'n Bodrie Trofee werd voor deze competitie uitgeloofd, meerdere prij zen volgen. V.O.P. ZOCHT AANSLUITING BIJ K.N.B.B. De Venrayse biljartvereniging V.O.P. (voor ons plezier) is aan haar 30e seizoen begonnen, oprichtings datum 1 juli 1949. V.O.P. is gehuis vest in café Halfweg, waar men be schikt over een biljart, afm. 2.30 x 1.15 meter. Het ledenbestand is mo menteel 24 leden. Deze zijn onder verdeeld in 5 teams. 1 sept. j.l. opende men het seizoen met de traditionele feestavond, waar tevens de bekendmaking was van de prijswinnaars persoonlijke kampioen schappen 1978. Er namen 18 leden aan deel. De uitslag hierbij was: le P. Linders, 2e L. Siebers, 3e Th. de Haart met resp. 25, 25 en 22 match- punten. Het seizoen, waarvan de kompeti tie 18 sept. j.l. reeds gestart is, zal VOP met 3 teams deelnemen in de Venrayse Biljart Bend, t.w. le team in de A-klasse, 2e en 3e team in de C-klasse. Nieuw is dat V.O.P. gaat deelne men onder de vlag van de K.N B.B. (Kon. Nederlandse Biljart Bond) dis trict Venlo. 101 teams van 26 ver enigingen nemen hieraan deel. De afvaardiging van VOP uitko mend in de C-l klasse t.w. le team, zijn H. van de Laar, P. Linders en L. Siebers. Wat de C-3 klasse be treft is dit het 2e team en wel W. Janssen, J. van Els, B. Linssen en Th. de Haart. De uitslag van de reeds gespeelde kompetitiewedstrijden in de KNBB zijn: VOP 1Poedelhaters (Venlo) 25 VOP 2—Toerist (Venlo) 2—7 VOP 2—'t Anker (Venlo) 7—2 Toernooi-resultaten waren voor 2 leden weggelegd. Bij de voorronde van de extra-klasse libre. in de cate gorie (tot 20 caramboles gemiddeld) wist H. v. d. Laar zich te plaatsen voo:r een finaleplaats van het natio naal kampioenschap met tevens pro motie naar de overgangsklasse. Th. de Haart speelde in de vierde klasse zijn finale en wist in de nieuwe om geving op de 2e plaats te eindigen, met een zodanig gemiddelde dat hij mocht promoveren naar de 3e klas se. Binnen afzienbare tijd hoopt VOP ietwat bescheiden geüniformeerd voor de dag te komen d.m.v. een tri cot met hierop het nieuwe club- Voor het 10e achtereenvolgende jaar organiseerde de Eindhovense Gehandicapten Sportvereniging bij gelegenheid van het „18 september- Festival" een Internationaal Tafel tennistoernooi in Sporthal „Gender- beemd" te Eindhoven. Naast deelnemers uit België, Duits land en Engeland, hadden ook onze Nederlandse verenigingen waarbij ook voor de le keer leerlingen van Mythylijscholen voor een record aantal inschrijvingen gezorgd. De organisatie was ook nu weer uitstekend, zodat praktisch precies volgens het geplande tijdschema kon worden gewerkt. Onze vereniging had met een 9-tal leden ingeschreven: een dame en 8 heren. Ook dit jaar was Nelly van Dijck wederom met vier gewonnen wedstrijden de sterkste in haar pou le klasse vijf dames enkel en kwam hiermede in de eind-finale. Ondanks de felle tegenstand en kampend met een blessure, kon Nel ly een eervolle en dikverdiende 2e plaats behalen en mocht een mooie zilveren standaard aan haar prijzen- kollektie toevoegen. Proficiat Nelly. De heren kwamen niet zo sterk naar voren, alleen John Jenniskens bracht het tot de kwartfinale, doch moest toen zijn meerdere erkennen in Theo Suters van E.G.S. Eindho ven. Het feit, dat John na de vakan tie nog niet heeft kunnen trainen, deed zich toch duidelijk gelden. 's Morgens bij de opening kreeg onze Venrayse vereniging een extra compliment en dankwoord toege speeld door de voorzitter van Eind hoven. vanwege onze felicitatie en aanbieding van ons verenigingsvaan tje bij gelegenheid van dit 10e toer nooi. Het was wederom een mooie en sportieve ontmoeting! Op zondag 3 september hield de politiehondenvereniging „De Verde diger" haar nationale wedstrijd om de Paul Burgman trofee. Aan de wed strijd werd door 8 combinaties deel genomen. Onze voorzitter dhr. P. van Dijk opende de wedstrijd, heette allen welkom en wenste de deelne mers een sportieve en succesvolle dag toe. Hierna werd begonnen met het springen, zoeken en revieren. Deze vooroefeningen werden in een vlot tempo afgewerkt. Na de lunchpauze gaf schutterij 't Zandakker een korte demonstratie. waarna begonnen werd met het pak- en stelwerk. Het buiten de verwachting opgekomen publiek heeft van de verrichtingen van de honden kunnen genieten. Als winnaar kwam dhr. H. Kartodirdjo uit de bus en kon zich de definitieve bezitter van de trofee noemen. De 2e en 3e plaats waren voor resp. G. Tijs- sen en H. Derks. Deze wedstrijddag die wederom geslaagd genoemd mag worden werd besloten met een ge zellige avond in de feesttent. Als bijzonderheid willen wij nog vermelden, dat onze pakwerker dhr. P. H .Pelzer voor de vierde maal was uitgenodigd door de K.N.P.V. om als helper op te treden tijdens de kampioenswedstrijd van Neder land te Oosterbeek voor de Objekt Bewakingshond. Ons clublid dhr. G. Tijssen behaal de in augustus j.l. met zijn hond Eddy het certificaat PH-I met lof. Aan de wedstrijd om het Kampioen schap voor Noord-Brabant zal ons lid dhr. P. Kievits deelnemen. JOHAN KUYPERS GROTE WINNAAR TE HELMOND Johan Kuypers liep zaterdagmid dag 23 sept. een prachtige race op de 1000 m. Helemaal alleen (wat het uiteraard moeilijker maakt) zonder enige konkurrentie zette hij even een van de beste tijden van Nederland neer, te wetx: 2.56.2. Van harte pro ficiat Johan. Zijn overige prestaties waren: ver 3.97 m., kogel 7.56 m. Petr v. d. Zan den, eveneens een jun. D deed over de 1000 m. 3.52.0, ver 3.32 m., kogel 4.31 m. Ook ons jongste atieetje Martien Steinman deed het erg goed, hij eindigde op de driekamp op de 9e plaats met een puntentotaal van 1645 wat een alleszins goed resultaat is. Bij de pup. A was het Dimi Alkim die de beste prestatie leverde van zijn drie clubgenoten. Kogel 7.00 m., 60 m. 9.7 sec., ver 3.60 samen goed voor een puntentotaal van 2069. Daarmee eindigde hij op de 13e plaats. René Kuypers: kogel 7.15 ml. ver 3.38 m., 60 m. 10.2 sec. Raymond David ver beterde het clubrecord van versprin gen met 4 cm. Het werd 3.70 m., ko gel 6.25 m., 60 m. 9.7 sec. René Kuy pers had een puntentotaal van 1957; Raymond David 1991. En dan bij de meisjes D. Hanneke v. d. Velde die weer voor het eerst een wedstrijd meeliep deed het met een maar erg goed, zij- werd 2e bij de 600 m. met de mooie tijd van 2 min. rond, vr 3.48 en ze verbeterde het clubrecord kogelstoten tot 7.28 m. Mooi zo Hanneke. Junioren jongens C: Bart Defesche die na een blesslure weer voor het eerst ging hoogspringen haalde 1.50 m.. wat zo te zien binnenkort meer wordt. Kogel 8.01 m.; speer 26.92 m. Emile Buyssen 800 m. 2.34.2, ver 4.73 m. Leon van Meyel 800 m 2.51,3, ver 3.79 m. Eric Cuppen 800 m. 2.54.5, speer 18.50 m. Ricky Douwes werd tweede bij het verspringen met 5.52 m„ kogel 9.74 m., speer 26.38 m, Dave GaHas die voor het eerst aan een wedstrijd meedeed werd met ko gelstoten derde met 10.11 m., ver deed hij ook erg goed 5.04 m. Meisjes C: Behalve voor José Stip hout waren alle andere deelnemers bezig met hun eerste wedstrijd en nog niet eens onverdienstelijk: Ester Keyzers ver 2.95, kogel 5.62, speer 11.25 m. Gerry Clephas verbeterde 't clubrecord kogelstoten, het stond op 6.84. zij maakte er 7.40 m. van. De 600 m deed ze in 2.05.2. ver 3.82 m. De beste prestatie leverde Desiree v. Lierop die niet alleen haar eerste wedstrijd meedeed, maar ook voor het eerst ging hardlopen en niet zo gek ook: in de eerste serie liep ze 12.5 waardoor ze in de finale terecht kwam en daad deed ze het in 12.2. Keurig hoor. Ver 3.07. Ook José Stiphout liep voor het eerst de 60 m. horden en wel in 12.8, ook zeer verdienstelijk; 600 m. in 2.09.7, ver 3.89 m. Jammer genoeg was haar prestatie met speerwerpen nog niet bekend. Margo Peters ver springen 3.40 m., kogel 4.93 m., speer 11.22 m. Zoals uit het bovenstaande blijkt is het duidelijk dat de Atletiekver eniging Venray Regio goed mee draait met de andere verenigingen uit de regio zuid. Bestuur en trainers hopen dat de leden bij de aankomende clubkam pioenschappen ook massaal gaan deelnemen. Wedst rij dage nda 15 oktober te MAASTRICHT zuid Nederlandse marathon kampioen schappen, aanvang 13.00 uur. Zijn er leden die graag willen deelnemen, dan direkt na dit gelezen te hebben opgeven bij het wedstrijdsekretariaat tel. 3164. Niet vergeten clubkampioenschap pen 30 september en 1 oktober. Aan vang 10.00 uur tot 13.00 uur. TRIMMENelke zondagmorgen, vertrek om precies 9.00 uur: 1 okt. vanaf de Cooperbaan te Merselo en 8 okt. vanaf de hoofdingang van Rank Xerox. Denk aan de woensdagavonden dan is er trimmen in de gymzaal aan de Langeweg (tegen een kleine ver goeding) van 18.30-19.30 uu. In Maastricht worden de volgende afstanden gelopen: prestatielopen 11.555 m. en 19.215 m. en uiteraard de marathon. Wedstrijd voor dames en heren en veteranen 1, 2, 3. Zondag 1 oktober gaan W.S.V. de Bejaarden en W.S.V. de Natuurvrien den wandelen in Escharen. De start is om 12.00 uur in zaal Bardoel te genover de kerk. W.S.V. DE BEJAARDEN De bus vertrekt om 11.00 uur van af Het Schuttersveld. W.S.V. DE NATUURVRIENDEN De bus vertrekt om 10.45 uur van af het Dorpsplein in Merselo. Nog een wedstrijd en het wegsei- zoen voor de wedstrijdrenners is af gelopen. Zondag moeten de senioren, de mateurs, de veteranen en de gent leman nog naar Papenhoven. Voor de overige categorieën is het al af gelopen. Henk Verbeek werd zesde, waar mee hij zijn goede prestatie in Ven ray evenaarde. Wilbert Janssen is jammer genoeg te laat in vorm, want juist in de laatste wedstrijd van zijn seizoen haalt hij de klassementsprijs naar zich toe en wordt 9e in de eind uitslag. They van Elis werd in de eind sprint weggedrukt en kon zich ter nauwernood recht houden. Kansen op een goede klassering kon hij toen wel vergeten. Veteraan Frans Verbeek kon net peleton goed volgen en miste net een klassering bij de winnaars. De adspiranten Pietje en Coertje Wilmssen reden ook goed. Coertje kwam als 9e binnen en Pietje als 12e. Zij doen dus niet veel voor el kaar onder. Hun vader Drees werd 18e. Bij de senioren kreeg Piet Engber- sen 'n bittere pil te verwerken, want nadat hij de laatste vier ronden met voorsprong was ingegaan, werd hij toch nog in de laatste ronde terug gepakt en finishte als 15e. De overige clubleden Nick Reijnen, Peter Vol- lenberg en Ad Verbeek reden hun wedstrijd in de grote groep uit. De tourrenners gingen zondag de grens over. Waarschijnlijk vanwege verschillende tourtochten in de om geving vertrokken „slechts" een do zijn mensen voor deze rit nadat ze al iets langer op de anderen die niet kwam opdagen, hadden gewacht. Met een nogal stevige tegenwind werd het ook een stevige «rit en het tempo lag op een goed niveau. Volgens onze kalender gaan we dus zondag de tweede rit voor het clubkampioenschap rijden en wel die met een gemiddelde van 30 km/u. Dat wordt voor velen een hele kluif maar we verwachten dat iedereen die aan de andere rit heeft deelgenomen mee doet, want alleen de kombinatie daarvan geeft recht op de kampioen- titel. Om 9.00 uur bij clublokaal van Dijk dus. Voor degene die er belang bij heeft delen wij nog mee dat de vaantjes van de Bevrijdingsrit te Overloon bij de sekretaris kunnen worden afge haald. Midalgan SportBoemerang Een te sterk gewijzigd Midalgan Sport (door blessures miste men drie varte krachten) heeft ook in het tweede treffen beide punten af moe ten staan. Was het vorige week het sterke Nepomuk dat de Venrayers zonder punten huiswaarts liet rei zen. zaterdagavond moest men in eigen omgeving .het hoofd buigen voor een niet als te groots spelend Boemerang, dat gezien de zwakte van Midalgan Sport deze avond maar met een tiental punten de wedstrijd in hun voordeel kon beslissen. Ook in dit treffen kon men duide lijk konstateren dat Midalgan Sport beslist over het technische kunnen beschikt, zich moeiteloos in de eerste klas te moeten kunnen handhaven, maar dat de ploeg van coach M. van Dijk duidelijk lengte mist, iets waar het basketball nu eenmaal op geba seerd is. Het gemis aan deze lengte buitte Boemerang dan ook geraffi neerd uit door de verdediging ver buiten de eigen bucket in te zetten zodat Midalgan gedwongen werd van afstand te gaan schieten. Bremerang, gemakkelijk iedere verdedigings- en aanvalsrebound pakkende, wist Midalgan gemakke lijk op achterstand te zetten; een achterstand die weliswaar nooit gro ter werd dan een tiental punten. Slechts even (tien minuten voor tijd) wist Midalgan Sport Boemerang te bedreigen en met enkele goede akties het verschil op 5 punten te rug te brengen: 52-62, maar door het uit de wedstrijd nemen van Koekei- koren en Gordon, beide 5 P's, was de kans om in de laatste fase van de wedstrijd alsnog voorbij Boeme rang te komen verdwenen. Eindstand 64-74. Overige uitslagen: Aetemitas 2Midalgan Sport 2 39-54 Midalgan 4Kimbria 6 26-28 Programma. 30 september: Heren: Midalgan Sport 2-Venlo Sport I 19.30 Dames: Midalgan Sport 1-Maasvogels 2 19.30 1 okt.: B.S.W. Weert 2-Midalgan Sp, 1 16.30 B.S.W. Weert 6-Midalgan Sp. 4 14.00 Sportula 1-Midelgan Sport 2 (dames) 14.15 v. d. Brekelcup U.V.G Manual Zaterdagavond hadden de heren van Manual het tweede team van van U.V.G. als tegenstander. Er le ken dus kansen op de overwinning aanwezig. Het was echter alsof de twee nederlagen in het toernooi van een week eerder de spelers nog in de benen zat. Er lukte niet veel en de weinig uitgespeelde kansen werden vakkundig om zeep geholpen. Daar bij kwam da., vuk nog dat de kee per van U.V.G. een goede dag had. De rust ging dan ook in met een 5—3 achterstand. Na rust liep het spel wat beter zodat Manual dichterbij kwam en tegen het einde zelfs een lichte voorsprong kon nemen, De betere handbalkwaliteiten, die echter niet vaak te zien waren, waren in de Manual-ploeg aanwezig. De eindstand was dan ook een alleszins verdiende 11-10 in het voordeel van Manual. Uitslagen weekeinde 23/24 sept.: v. d. Brekelcup Dames sen. Manual-Wittenhorst 6-13 Heren sen. U.V.G.Manual 10-11 Dames pup. ManualBlerick 5-7 Heren pup. BlerickManual afgel. Heren asp, Blerick-Manual geen uitsl. Dames jun. BreetonManual 19-4 Dames sen. Manual-Blerick 5-16 Heren jun. Manual-Zonnebloem 6-13 Heren sen. Heidia—Manual 16-18 Programma v. d. Brekelcup: 30 sept.: Dames sen. ManualBevo 17.15 Heren sen. ManualOranje-Wit 18.15 1 okt.: Heren sen. NiobeManual 13.00 Programma zaterdag 30 sept.: Heren pup. Manual-Eksplosion 14.00 Heren asp. Manual-Explosion 1 14.45 Programma zondag 1 okt.: Dames jun. Athene-Manual 11.15 Dames sen. Manual-Wittenhorst 16.00 Heren jun. ManualH.V.N. 15.00 Heren sen. Manual-Breeton Sp. 14.00 Wedstrijdverslagen zijn nog steeds erg welkom. Maar dan wel op zon dag inleveren bij L. Ketelslaegers of T. Janssen. Het schrijven van een wedstrijdverslag is echt niet zo moei lijk. we komen dan ook eens iets te weten over andere als de heren se nioren. Misschien kan de leider of aanvoerder dit bij toerbeurt laten doen? Iedereen hoeft het dan maar éénmaal per competitie te doen. Pro beren maar, het is best leuk werk. UW WEEKBLAD De 'zonne-driehoek' een 15-daagse kombinatiereis van Griekenland-bestemmingen. b.v. 5 nachten KRETA, 4 nach ten ATHENE. 5 nachten RHO- DOS, op basis van logies-ontbijt verblijf in uitstekende hotels reeds vanaf 1280,- Een alternatieve wintervakantie GUDBRANDSDAL - Noorwegen hèt wintersportgebied van Skandinavië. b.v. Nevra Hoyfjells Hotel te Nordseter, op basis van half- pension; een achtdaagse vlieg reis al vanaf 825,- Dit is maar een greep uit de vele mogelijkheden die de Rabobank te bieden heeft. Door tijdig boeken (zeker voor het hoogseizoen!) voorkomt u teleurstelling. Nu heeft u nog alle keus. geld en goede raad

Peel en Maas | 1978 | | pagina 9