GESLAAGD KERKELIJKE DIENSTEN SCHOIIWBIIRG- NMJWS FIIMNIEUWS VAMOS A VER Rabobank Q Jongerenviering Venray Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Rustig uw geldzaken regelen... VAN WENNEKER van 30 sept, tot en met 7 okt. BOSCHVELDCOLLEBE - VENRAY Geslaagden 2e tijdvak. Eindexamen HAVO: Els Bicknese, Venray; José Broe- ren, Oostrum; José Peeters. Casten- ray; Gerard v. Ploeg, Venray; Frank Schütte, Venray; Gerrit Spreeuwen- berg. Ysselsteyn; Eric Tonnissen, Wanssum; Diny Weys, Veulen. VWO: Gym B: Jos Verheggen, Stevens beek. Atb. A: Marie-José Janssen, Ven ray; Anita Nabuurs, Stevensbeek; Chris Nellen, Horst. Ath. B: Pieter Bexkens, Venray; Lucy Verstraelen, Venray. „JERUSALEM" Geslaagde kandidaten van het exa men 2e periode aan „Jerusalem", Kath. Scholengemeenschap voor VWO en HAVO te Venray. HAVO: Gerard Barneveld, Venray; Marie Buijssen, Sevenum; Gonnie Deckers. Melderslo; Marjo Dobbelaer Venray; Lillian van Els, Wanssunru- Herman Hol, Meerlo; Hans Jacobs, Well; Frank Janssen. Venray; Ma rian Joosten, Horst; Marianne Kuij- ken, Overloon; Ria Mulders, Veulen; Miranda Oud. Maashees; Tonnie Phi- lipsen, Oirlo; Tilly Rutten, Oostrum; Henny Smulders, Horst; Sjaak Ver voort, Tienray. VWO: Geert Reijnders Horst; Rob bert Adriaansens, Venray; Harrie Janssen, Horst; Peter-Johan Peeters, Swolgen; Stefan ten Brink, Horst; Annemieke Derks, Overlcon. DEN HOEBERT In het opleidingsinstituut voor ver pleegkundige en verzorgende beroe pen „Den Hoebert" slaagden op 21 en 22 augustus 1978 voor het eind examen der opleiding ziekenverzor ging de volgende kandidaten: Psychiatrisch centrum St. Anna: Wil Besouw. Koos Billekens, Leo- nie Giessen, Riet Golsteijn. Psychiatrisch centrum St. Servatius: Louis Cuppen, Jacqueline van En- ikevort, Annie Gooren, - Carla Hei dens, Tineke Klijzen Jeanne Smedts, lariet Stappers. Verpleegtehuis Berkele Heem: Leny Aarts Marian Cuppen, Jo „DE MOOIE HELENA" Zuidelijk Toneel Globe brengt op woensdag 4 oktober in de Venrayse Streekschouwburg het blijspel „De Mooie Helena" van Peter Hacks naar |de operette „La Belle Hélène" van Jacques Offenbach. In deze experi mentele voorstelling die in een soort operette-stijl wordt gebracht, ziet u ln de hoofdrollen: Marlous Fluitsma, Theu Bcermans, Joost Prinsen Jan- Anne Drenth en Allard van der Scheer. Een citaat van Peter Hacks over deze voorstelling: „Operette voor to neelspelers" is hier geheel op zijn plaats. Schitterend is de satire weer gegeven op de korruptie, hebzucht en stupiditeit van het gezag en de voorliefde voor kansspelen en ver- aommingen. Kenners van de operette „La Belle Hélène" beleven er een kostelijke vond aan wanneer men voor ogen ioudt hetgeen Hacks zelf zegt: „Ope- ette voor toneelspelers!" Belangrijk is het feit, dat een z.g. groentje in de theaterwereld", wel ke helemaal niet bekend is met de iperette en toneelwereld (laat staan en klassiek stuk!) en die de voor telling heeft bezocht, zich kostelijk ral amuseren. Deze week wordt wegens overwel digende belangstelling de film SA- TJRDAY NIGHT FEVER met Jchn fravolta geprolongeerd. Vooral de (eugd schijnt bijzonder aangesproken e worden door deze nieuwe koorts. Er dient daarom op gewezen te wor den, dat de film weliswaar 12 jaar gekeurd is, maar dat dit dan ook wel de minimum leeftijd is. De film is igentijds en men spreekt de taal *an de jeugd. Dat gaat er soms pit tig aan toe. Inmiddels worden ook in Venray de records gebroken. Zowat iedereen •oven 12 jaar zal de film gezien wil len hebben, anders telt men gewoon Diet meer mee. FILM VORMING Filmvorming Venray begint deze 'eek met de eerste film in de serie 1 al. DE VERLEIDING VAN MIMI IE BANKWERKER .Het is een Ita- aanse Sociale komedie, dus er kan elachen worden. De film heeft vele waliteiten en een aansporing te film e gaan zien is op zijn plaats. Overigens is een abonnement erg oedkoop, slechts 22.50 voor zes ilms. Daaronder zijn meesterwerken Is THREE WOMAN, LA DENTEL- ■IèRE en CRIA CUERVOS. Filmliefhebbers mogen zich deze ans niet laten ontglippen. Driessen, Mariet Jacobs, Toos Jans sen, Elly v. d. Munckhof-Nellissen; Carla Verstappen. Geriatrisch verpleeghuis De Kruuze: Mariet Clephas, Annie Dings, Wil- ma Philipsen, Wilma Schraven. In het opleidingsinstituut voor verpleegkundige en verzorgende be roepen „Den Hoebert" slaagden op 21 en 22 augustus 1978 voor het eer ste overgangsexamen der B opleiding de volgende kandidaten. Psychiatrisch centrum St. Anna: Yvonne Albers, Jos van Beveren, Petra Coenen, Willem Creemers, Ma- rij van Diessen Geert Hendriks, Ber tie van Oppen; Marion Swinkelé. Psychiatrisch oentrum St. Servatius: Roland Bruno, Gert Christians, Ge rard Conijn, Fried Didden, Leonie Donders Resi Engel. Ger Hagens, Carl van Hal, Theo Hazelhof; Henk Hendrix, Marianne Jacobs, Annemie Litjens, Wilma Mooren, Chris Peters, Rheo Stuart, Jan van Tegelen, Jan de Waal, Hans v. d. Weijden. Marie- Louise Werson. In het opleidingsinstituut voor ver pleegkundige en verzorgende beroe pen ,Den Hoebert" slaagden op 30 augsutus 1978 voor het tweede over gangsexamen der B opleiding de vol gende kandidaten: Psychiatrisch centrum St. Anna: Henk Deckers, Yvonne Groenink, Jos v. Heeswijk, Anja Hovius, Gerry Janssen, Hans Kusters, Paul Linders, Els Nellen, Ida van Ommen, Jos Op pers. Erik van Overbeek, Ellen van Rijn. Louis Stol werk, Lucy Vloet, Diny Wollenberg, Gerard Zijderveld. Psychiatrisch centrum St. Servatius: Ed Bertijn, Jan Bevers, Frans Bos, Matt Botden, Mari v. d. Broek, Her man Cuenen, Jos Custers, Jan Dries sen, Peet Geenen, Veronique Herij- gers, Huub Hilgers, Thea Hopman, Henk Jonkers, Norbert Lansman, Freddy Neijens, Leon Oudenhoven, Wim v. d. iet. Frank Schatorjé, Thea Schraets, Harry Smedts, Huub Smedts, Harry Smits, Kees Spitters, Albert Stevens Lambert Swinkels, Hans Vandeberg, Mart Wagemans, Johan Wolbrink. In het opleidingsinstituut voor ver pleegkundige en verzorgende beroe pen „Den Hoebert" slaagden op 1 en 8 september 1978 voor het eind examen der B opleiding de volgende kandidaten: Psychiatrisch centrum St. Anna: Peter v. d. Berg, Els Bloemen, Nelly Classens. Trees Elegeert-Ver- eecken, Geert van Gent, Nelly Gcurts. Angela v. d. Heuvel-Ebisch, Agnes Hoeijmakers. Tiny Hopman, Ron v. d. Hurk, Ans Janssen, Her mie Keijsers. Gonny Linssen, Peter Roefs, Jos Schings, Petra Vullers. Psychiatrisch centrum St. Servatius: Tineke Bazuin-van Dijk; Sraar Beterams. Paul Bongers, Willem v. d. Boogaard. Peter Bouweriks, Herm Zaterdagavond 30 september is om 19.00 uur een jongerendiensl in de Levensschool voor jongeren van 12 - 16 jaar. Het Thema is: Vernieuwin gen. Voorganger: Pater Falco. Zondag a s., 1 oktober, is om half elf weer een eucharistische tafelvie ring voor jongeren van 16 jaar en ouder in de aula van de Levens school, Bevrijdingsweg 2a. Voorgan ger: Frans Meijer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis. int. Henri Camps Gerardus, Zus en Herman Jans-Beken Desiree Verhagen van vriendin Marion. Zondag: zesentwintigste zondag door het jaar. 8.00 Arnoldina v. d. Boogaard vwg. de buurt; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Elsje Kelders Christina van Rooy-Peeters; 11.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor) int. overl. fam. Franssen-v. d. Moosdijk Constant Pijls uit dankbaarheid. Maandag: H.H. Engelbewaarders. 9.00 uit dankbaarheid; 19.00 Huber- dina H. J. Wismans ouders Basten- Bonants ouders Kronenberg-Clan- cette en zoon Lambert. Dinsdag: 9.00 voor overl. familie; 19.00 overl. ouders Duykers-Philip- sen en zoon Pieter Maria Wismans- Geelen jrd. van Dooren en Theo- dorus Arts. Woensdag: H. Franciscus van As- sisië 9.00 Harrie Martens; 19.00 Ja cob Gossens en Anna Gossens Ar noldina Aben-v. d. Mond Christina van Rooy-Peeters. Donderdag: 9.00 Jan Hoogers. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 uur wordt de H. Communie gebracht aan de zieken. 9.00 Harrie Verhofstad; 14.00 50-jarig huwelijksfeest Kelders-Winnen; 15.00 40-jarig huwelijksfeest Berbers-Da- niëls; 19.00 Constant Pijls Jaap Hendricx Wim Vermeulen. Zaterdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 9.00 cverl. fam. T.; 19.00 overl. fam. v. d. Berg-Munninghof Wim van den Munckhof en overl. fam. Jan van Arkel. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie, leidsters: Ine van Hooren en Gerrie Janssen. Op de eerste vrijdag van de maand wordt aan de zieken de H. Communie gebracht. - Huwelijksafkondiging Hendrik Coopmans, Dolf Deckers, Henk Ele- geert, Paul Gerrits. Joop Gielens. Han Hermsen André v .d. Heuvel, Peter Hovens, Luud Jainin. Jan Jans sen, Gerard Kersten, Wil Keune, Frans Louwers. WiUy Mastaïel, Har ry Mathijssen, Joop Onckels, Gerard Peeters, Bert Pelzer, Henk v. d. San- gen. Ger Stappers, Geert Stoks, Twan Straatman Ad Tacken. Tiny Ubachs, Maurice Verhaeg, Loek Wientjes, Frans Willems. Vermeulen en Gerardina Camp- schreur (Dieren). Akolieten: Zaterdag 30 september: 19.00 uur: Anita Hendricx en G. de Groot. Zondag 1 okt.: 8-00 Leon Nelissen en Susanne Claessens (lezer: Jos Bex kens); 9.30 Berend Kroft en André Janssen; 11.00 M. v. Pelt en Rutger Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Eric van Gerven en Berti Bouten. Woensdag, vrijdag: 19.00 Loes Hou- ben en Tom Kengen. Vrijdag: 14.00 Manon Vulliogs en Peter Thijssen; 15.00 Bas Houba en Mirjam Versleijen. Zondag 1 okt. H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45' hoogmis 10.15 gezonden door de Zangers van St. Frans; 18.00 uur avondmis. Donderdag: 14.30 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 40-jarig Hu welijk Nijssen-Coolen. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand. 19.00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de huisgezinnen. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondags viering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Petronella Rongen- Buijssen. Zondag: 7.30 Sjeng Philipsen; 9.00 Martinus Veldhuizen; 10.15 voor fa milie Jeuken; 11.45 Sjang Boom (v.w. de buurt); 18.00 Toos Hendricx-Rut- ten. Maandag- 8.00 tot zekere intentie; 19.00 Sjeng Ewals. Dinsdag: 8.00 Selida Virginia Rojer en Constant Rojer; 19.00 Wim van den Munckhof en Piet Clephas. Woensdag: 8.00 oud-wijkzuster Aleida Janssen; 19.00 Peter Antoon Ccopmans en overl. fam. Donderdag: 8.00 Antoinette Ram- melman-Elsevier en Eva Wilhelmina Rojer; 19.00 Leo Janssen (v.w. de buurt); 14.30 Uit dankbaarheid bij 40-jarig huwelijk Nijssen-Coolen. Vrijdag: 8.00 bijzondere i ntentie en voor de parochie; 19.00 gezinsmis, fam. Wijnen-Wijnhoven. Zaterdag: 8.00 Bijzondere intentie. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Johnny Smits en Peter Schoenmakers. Zondag: 7.30 Johnny Philipsen en Marcel Philipsen; 9.00 Tony Scholten en René van Hooren; 10.15 Leo en Henk Jansen; 11.45 Ricky Douwes en Jos Claessens; 18.00 Arnoud Verhaeg en Jac. Smetsers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Jac. Smetsers; 19.00 Peter en Martijn Smelt. "Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Marcel Philipsen en Geert Claes; 19.00 Edgar Jansen en Perry Eibers. Zaterdag 30 sept.: Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Misintentie: overl. Hr. Kusters. Zondag 1 okt.: Gezinsviering om 10.00 u. Kindercrèche aanwezig. Mis intentie: Johanna Michiels-Wijnen Peter Verstappen. Woensdag 4 okt.: Euch. viering om 19.00 u. Intentie: Ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende bijstand en ter ere van St. Antonius. Deze dienst wordt verzorgd door de pas tors en zusters. Iedereen is van har te welkom. Zesentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. familie van Dijck-Driessen. Bü gelegenheid van het einde van de Vredesweek zingt het dameskoor „Venrode" enkele meerstemmige lie deren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Christien van Rooy-Peeters; 9.00 lees mis voor overl. Martinus Aerts; 10.00 hoogmis voor overl. Guus Siebers en familie. Nederlandse gezangen van deze zondag met het kerkelijk zang koor; 11.30 leesmis voor overl. Theo dora van Haren-Zégers en Theodora Zegers-van der Schans; 18.30 avond mis voor overl. Theo Claessens. Maandag: Feest van de H.H. En gelbewaarders. 8.00 leesmis voor va der en kinderen en overl. moeder; 19.00 avondmis voor overl. Martinus Jacobs. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Billekens (buurt); 19.00 avond mis voor overl. Willem Swinkels en Anna Maria Bergs en familie (v. Martens-Swinkels uit Canada). Woensdag: H. Franciscus van As- sisië. 8.00 leesmis voor overl. familie van Rossum-Janssen; 19.00 avondmis ter ere yan O.L. Vrouw en H. Anto nius uit dankbaarheid. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. ouders Arts-Lenssen en oom Sjang; 19.00 avondmis voor cverl. ouders Emiel Beerkens en Gertruda Pelzer. Vr(jdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Wim Driessen. Zaterdag: Feest van de H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8.00 lees mis uit dankbaarheid ter ere van 0.L. Vrouw; 19.00 avondmis voor overl. ouders Derikx-Geurts. Mededelingen: 1. Van zaterdag op zondag (30 sept. op 1 okt.) wordt d« klok een uur terug gezet. Dus zondag beginnen de missen volgens wintertijd. 2. Zondag begint de oktobermaand, waarin de kerk bijzonder aan dacht vraagt voor het bidden van de Rozenkrans. Het is een oud ge bed dat iedereen kan bidden. Ouders leert het ook weer aan uw kinderen! 3. Van 28 sept. tot 7 okt. is pastoor Geerits niet bereikbaar. Als u geen gehoor krijgt op de pastorie, bel dan pater W. Barten, tel. 6165 of de paters Franciscanen, tel. 5855 voor spoedgevallen. 4. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij. de kerk. Leidsters: Karin en Marie-José Leenaerts. Akolieten- en Misdienaarsljjst voor de week van 1 tot en met 7 okt. Zondag: 8.00 J. Ingenpas en R. v.d. Heuvel; 9.00 L. Janssen en J. Ver voort; 10.00 M. Barten, J. Jacobs en H. Kusters; 11.30 T. Urselman en T. Houwen; 18.30 S. Fijneman en R. Aben. Maandag dinsdag, woensdag: 8.00 T. van Soest en F. I.inskens; 19.00 H. Geerkens en E. Wiegman. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Schwachöfer en R. Smits; 19.00 T. Lucassen en M. Willemse. Met ingang van a.s. zondag 1 ok tober beginnen de kerkdiensten in de aula van Den Hoebert om tien uur. Predikant is Ds. Heine. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. De extra-kollekte is bestemd voor de Stichting Kerkbouw. In Blitterswijck gedurende de win termaanden geen voormiddagdienst, enkele bijzondere bijeenkomsten worden afzonderlijk bekendgemaakt. Zaterdag: 15.00 uit dankbaarheid bij 'n 25-jarig huwelijk Tacken-Jans- sen (Dameskoor); 19.00 Theodorus v. Arsen overl. fam, Kessels-Nissen jaard. Johan Thijssen en dochter Truus (Dameskoor). Zondag: 8.30 uit dankbaarheid ter ere van O.L. Vrouw van Oostrum; 10.00 overl. fam Rozijn-Philipsen (Herenkoor). Maandag: 9.00 Catharina Hulsman- Jansen en Meta en Jan Hulsman. Dinsdag: 9.00 Aleida Claessens- Teeuws (gest. jaard.). Woensdag: 9.00 Pieter Hendricus Janssen. Donderdag: 9.00 gest. jaard. Mar tinus Verheijen en echtgenote. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 9.00 overl. fam. Vennekens- Verschuren. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Broe- ren-Kersten (Kinderkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 15.00 ico Versteegen Eric Jeuken, Marcel Linkskens; 19.00 Jan Peeters, Frank Drabbels, Antolne Pelzer, Marcel Janssen. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks, Hans Mulder, Pieter Verhagen; 10.00 Davy Moorrees, Alouis Martens, Berry Oudenhoven, Nico Versteegen. Zaterdag en zondag onder de H. Missen afscheidspreek en kollekte Pater Classens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Johan nes Loonen en jaardienst Martinus Philipsen. Rnzcnkranszondag. Zondag 8.30 gez. H. Mis Joh. Jans sen en Petronella Kuijpers; 10.00 Hoogmis Antoon Arts en Gertruda Pocls. Maandag: 8.00 H. Mis Maria Ca tharina Maassen, Willem Steeghs en Maria Janssen. Dinsdag: 8.00 H. Mis; 19.00 Maria- lof en Rozenkrans. Woensdag: 8.00 II. Mis st. Math. Baeten en Johanna Smits. Donderdag: 19.00 H, Uur en Eucha ristie. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan verering H. Hart van Jezus. 19.00 gez. H. Mis. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 gez. EL Mis Johannes Wolters en Gertruda Peeters. 26e zondag door het jaar. Misdienaars: Johny Reynders. Mark Donders; Roger Weys, Tonic Camps; Hcogmis: William Steeghs, Jan Vol len berg. Zaterdag: 19.00 Huberdina Strij- bos-Kemme!ings. Zondag: 8.00 Jacoba Dinghs-v. d. Beuken; 10.00 Geert Classens. Eerste zondag van de maand: kollekte voor onze eigen kerk. Kerkdcurkollekte voor de Neder landse Nierstichting. Maandag: 8.00 overl. fam. Tielen- Tie'.en-Smits. Dinsdag: 8.00 Martin Dinghs. Woensdag: H. Franciscus van As- s'slë. 8.00 Gezinsmis int. offeraars. Donderdag: 8.00 jrd. Petr Joh. Strij- bos. Vrijdag: Eerste vrijdag: H. Hart. 8.00 Dcra Willemssen-Martens; 14.00 pl. huwelijksmis tot int. bruidspaar Wilms-Wismans. Zaterdag: 18.45 Rozenkransgebed; 19.00 Jan Swinkels. Zesentwintigste zondag door het jaar. Vandaag eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor onze c'gen kerk. De afgelopen maand heeft het raam- en ijzerwerk van de glas-in-Iood ramen in de nieuwe kerk een grote beurt gehad. Ook het betonwerk van de nieuwe kerk moest cp verschillende plaatsen hersteld werden .Dit alles tezamen bracht grote onkosten voor de kerk met zich mee. Het is daarom dat wjj deze kol lekte vandaag bijzonder aanbevelen! Bij voorbaat dank. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Gerard Thijssen. Zendag: 8.C0 lsm. v. fam. Loonen- van Rens; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Jan Reintjes Jan van Meijel. echt genote en overl. kinderen; 11.15 lsm. v. To Duijkers-Tacken. Maandag: 7.30 gest. jrd. v. Jan Al- bert Heesen; 18.30 lsm. v. overl. cuders Spreeuwenberg-Kuenen19.00 lsm. voor een overledene (B.); 19.30 lsm. v. Gerard Wilmsen (vanw. A. Verheijen). Dinsdag: 8.30 gest. jrd. v. Pet. Joh. Wilms en Johanna Wismans; 18.30 lsm. ter ere van O.L. Vrouw van Al tijddurende Bijstand (M.); 19.00 mnd. v. Petronella Loonen-van Mill; 19.30 weekd. v Maria Loonen-Scheffers. Woensdag: 7.30 lsm. v. overl. ou ders en kinderen Baltussen-Loonen; 18.30 maand. v. pater Loenen; 19.00 lsm. v. Herman van Leipsig; 19.30 lsm. v. Ant en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loo- nen. Donderdag: 7.30 lsm. voor Mathijs Litjens en echtgenote; 18.30 maandd. v. Anna M. de Bruijni-Nellen; 19.00 lsm. v. Antcon Verheijen; 19.30 maandd. v. Jan Reintjes Henri Martens-Smedts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. Jozef Croijmans, echtge note en Martin Croijmans; 18.30 lsm. v. Teng Manders en overl. fam. Manders-Hendrix (Z.); 19.00 lsm. v. Eduard en Stans Dietz; 19.30 maand, v. Frans Verkoeijen. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd v. past. de Bot Jan van Meijel, echtgenote en cverl. kinderen. Misdienaars: 18.30 W. van Meijel; 19.00 R. David; 19.30 Tj. Jenniskens; zaterdag 30 sept. 19.00 Th. v. Kem pen en Tj. Jenniskens. Akolieten: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 J. Loenen. J. Duijkers. P. Verstap pen; 11.15 H. en R. Cornelissen. 26e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 weekdienst v. Hen- drika Vullings-Jansen; 10.00 Hoog mis: gesticht jgt. v. Petrus Claessens en Mechtilda van Megen; 11.30 lsm. v. d. overl. fam. Thijssen-Verhoeven. Maandag: 8.00 lsm. v. Maria Wis- mans-van Vegchel. Dinsdag: 8.00 maandd. v. Maria Verhoeven-Arts. Woensdag: 8.00 lsm. v. Maria Ver- geldt-Burgers; 14.30 H. Mis uit dank baarheid bij het 40-Jarig huwelijk van van Asten-Jansen. Donderdag: 8.00 lsm. voor Petro nella Stiphout-Poels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jesus. 8.00 jgt. v. Antoon van Asten. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Ge rardus Coenen. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Eugene Linders en Richard Juwet. Zondag: 8.30 John Michels en Wil ly Hendriks; 10.00 Henny Michels en Rob Koonings; 11.30 Robert van Ass en Richard Juwet. 26e zondag door het jaar 1 okt. '78. Eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot inten tie van de jubilarissen van ons Zang koor. Zondag: 8.30 gest lsm. voor Gerar dus Bistervels. Anna M. Peteers en overl. fam.; 10.00 Hoogmis gest. jgt voor Jacobus Bistervels en Anna M. van Rijswijck; 11.30 H. Mis voor Handrie Arts en overl. kinderen. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. van Dijck-v. Rijswijck. Dinsdag: 9.00 Geen H. Mis i.v.m. Bedevaart naar Wittcm. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Henk van Meycl. Donderdag: 8.00 gest jgt. voor Petrus Ger. Michels en Petronella Pocls. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 Schooimis ter ere van H. Hart voor hen die geofferd heb ben- Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. Gellings cn fam. v. d. El zen. Misdienaars: zondag 8.30 T. nJns- sen, M. Kessels; 10.00 T. Engels. J. Eyssen; 11.30 P. Jacobs, P. Kessels. Kollektanten: zaterdag Arts; zon dag 8 30 v. Cuijck; 10 00 Hendrix; 11.30 Ewals. Zaterdag 30 sept. 19.30 avondmis v. d. zielerust van Maria Bloemcn-v. Kesscl. Zondag: 10 u. tot bijz. int. Maan delijkse bijzondere KOLLEKTE. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. overleden ouders Vul- lings-v. d. Broek. Dinsdag: v. d. zielerust van Maria Hakvoort. Woensdag: v. d. zielerust van Pe tronella Sanders. Donderdag: tot int. van fam. v. d. Heuvel-Peters. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG. 8.45 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart tot int. van H. van Bakel. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van Ben Coolen namens de buurt. Zondag 1 okt. 26e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. fam. van Soest-Cox. Zondag- 8.30 le zeswekendienst voor zal. Grad de Lauw; 10.00 Hgm. voor zal. Leo Geelen en Harrie; 11.30 voor geestelijk en tijdelijk welzijn van de Parochie. Maandag: 8 uur lsm. voor goede uitkomst en voor levenden en overl. Dinsdag: 8 uur lsm. zal Tina Groe- tel aars-Stroeken en zoon Theo. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van H. Gerardus tot bijz. intentie van fam. van Staveren. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. int. v. K. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. Om 8 u. lsm. v. Priesterstudenten; 's avonds om 7 uur Hgm. gest. jgt. voor zal. Jan Reintjes en echtg. Akolieten voor 1 okt. Guus Geurts, G. van der Ligt en L. Hendriks. Misdienaars: Classens, van der Ligt; 11.30 Jacobs; Janssen. 26e zondag door het jaar, 1 okt. '78. Zondag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Rongen-Lit- jens; 10.00 Hoogmis: gesticht gezon gen jaargetijde voor Sibertus Muij- sers en Megchelina Martens. Akolie ten: Jos Drabbels en Bert Janssen van de Groeneweg. Misdienaars van de week: Paul Janssen en Geert Janssen. Maandag: H.H. Engelbewaarders. 8 uur H. Mis voor de overleden ou ders Poels-Miehels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Lowie van Osch en Cato Rambags. Woensdag: H. Franciscus van As- sisië. 8 uur H. Mis voor Arnold Gio- lens. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Wil helmus Voesten. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor Gina Droe- sen. Zaterdag: H. Maagd Maria van de Rozenkrans. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems-; 19.30 Avondmis voor Annie Janssen-van Osch. Zaterdag 30 sept.: 19.00 Avond viering voor Gerardus Bastiaans, Francisca Muldor-Wilmsen, Bertha Fleuren-Smits (namens fam. Smits). Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Petronella Peters-Fleuren; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Geurts en voor overl. fam. Verstegen-van Kempen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Louisa Waps-Vermeer. Wcensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel uit dankbaarheid aan de H. Jo zef. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Her man Hofmans. Vrijdag: 8.45 H. Mis ter ere van het Heilig Hart in de Jozefkapel. Eer ste vrijdag, ziekencommunie; 13.30 Huwelijksinzegening van het bruids paar Rauwens-Rooyakkers. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el primer domingo del mes de octubre fiesta de Nuestra Senora del Rosario, a las once y cuarto Misa con pliitica y müsiea en Castellano en nuestra ca- pilla. Overloonseweg 2 en Venray. Después de la Misa reunión en la segunda salita Eiste domingo Don Juan Jacobs no estarè cn Venray sino en Roma; volverè el domingo el dia 15 de octubre, la fiesta de Santa Teresa de Avila. Los felices Padrcs y Padrinos de Lydia y Ana les agra- decen a aquellos que con su presen- cia han honrado el Bautismo de su hija. Hasla la vista! NOTICIAS CULTURALES E' director del Teatro ha comuni- cado al Padre Juan que en el mes de noviembre viendrè en Venray La Fiesta Gitana; quiere ofrecer un acto especial para los Espanoles de Ven ray al precio de fl. 6 cada entrada. Ha cambiado la dirección de LIS VENLOvan Cleefstraat 1, 5911 BD Venlo (tel. 077-18746). Desde el dia 5 de octubre cambiara el numero de tel. de Padra Juan en Geystercn: sera 04784-1253. Hasta la vista! met een privé-rekening bij de persoonlijke bank Een privé-rekening bij de Rabobank is voor u veilig en vooral ook gemakkelijk. Zo kunt u steeds terugkerende betalingen automatisch laten verrichten. Ook kunt u elke maand automatisch een bedrag sparen. Een afspraak om 'rood' te kunnen staan maakt het extra interessant. Natuurlijk geeft de Rabobank u duidelijke overzichten van alle ontvangsten en uitgaven op uw privé-rekening. Zo'n privé-rekening heeft voordelen. Juist bij de Rabobank die met 3100 vestigingen altijd in de buurt is. En waar u kunt rekenen op een deskundig en zeker ook persoonlijk advies.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 13