VERENIGINGSNIEUWS PvdA VNJ u (i) Style Qamargue, style sport if. EUTERPENIEÜWS V.V.D. Venray IN Venrays Mannenkoor Pierotten nieuws DERDE ORDE Limb. Vrouwen beweging Huisvrouwen- kontakt Brukske Kafh. Vrouwengilde K.V.V. Venray Schutterij „St. Anna" OEClKïH J.U.M. cflïoóefiuis Cx Donderdag 28 sept. om 20.00 uur repetitie voor 't gehele koor. Zondag 1 okt. om 11 uur repetitie 'voor de baspartijen in Almonda. Donderdag 5 okt. om 20.00 repe titie voor het gehele koor. Zondag 8 okt. om 11 uur repetitie voor de 3 tenorenpartijen. De ledenstop is voor 1 maand op geheven. Zangliefhebbers kunnen ach nog melden op de wekelijkse re petitie om zich te oriënteren. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda. tel. 5777. GON8 jVrijdag 29 sept.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Zondag 1 okt.: 10.15 Hoogmis in de Paterskerk ter gelegenheid van de viering van St. Franciscus. Tevens gedenken wij dat ons koor nu 19 jaar bestaat. Maandag 2 okt.: "18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. Insdag 3 okt.: 18.30 Extra repetitie voro de so pranen, r'tidag 6 okt.: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en Afmeldingen uitsluitend bij dhr. uys, tel. 1091. jbeurten Blitterswüok-Venray v.v. rijdag 29 sept.: Dhr. Hendriks ondag 1 okt.: Dhr. Maasdam [aandag 2 okt.: Dhr. Megens g 6 okt.: Dhr. Wijanads. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Vrijdag 29 september, 20.30 uur ordt u verwacht in Zaal Prinsenhof filhelminastraat, ter afsluiting van et lustrum. Zondag 1 oktober, 11.00 uur korte ipetitie in de Schouwburg. 11.30 u. meert met de Fanfare Concordia t Meterik. Dinsdag 3 oktober, 19.30 uur repe- tie voor de alten, om 20.00 uur voor et hele koor, in de Essel, Ursula- Na de pauze 21.00 uur Alge- ene Ledenvergadering. Donderdag 5 oktober, 20.00 uur uziekcursus voor de leden, die zich ervoor opgegeven hebben. Schrijf- ateriaal enz. meenemen. De cursus ordt gehouden in een van de gebou- en op het terrein van St. Joseph, verloonseweg 2. U wordt bij de in- ang opgewacht. Indien u verhinderd bent, dan ge- eve u zich af te melden bij: dhr. J. eijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, 1. 6159. Zaterdag 30 sept. a.s. zingen we in Vredeskerk, tijdens de avondmis in 19.00 uur. Boven bij het orgel. Woensdag 4 okt. om 19.45 partij petitie voor de mezzo-sporanen en alten. Om ongeveer 20.15 uur ko en de sopranen erbij. Woensdag 11 okt. geen repetitie, tze wordt verschoven naar donder- ag 12 okt. We beginnen dan om 00 uur voor het hele koor; in de chool „De Essel" aap de Ursula- traat. Bent U verhinderd, dan graag uw fmelding aan Mevrouw v. d. Beke- om, tel. 3332, of aan Mevrouw Wvrooten, tel. 3309. epetitie dinsdag 3 okt. '78: Junioren: 19.00 - 20.30 u. Senioren: 20.15 - 21.30 u. epetitie woensdag 4 okt. '78: Senioren: 19.00 - 20.00 u. Ouders van de Garde worden uit- inodigd om op dinsdag 3 okt. '78 e repetities bij te wonen. REIS STOUTENBURG Wij maken degenen die aan dit isje deelnemen er nog op attent, it om 8 uur vertrokken wordt van- het busstation van de Zuid-Ooster. ok bij „Het Schuttersveld" worden aarna de mensen opgehaald. Wij hopen c.a. half negen in Ven- •y terug te zijn. Donderdag 28 sept.: 19.30 uur rep. harmonieorkest in Prinsenhof. Woensdag 4 okt.: 19.30 u. partijrepetitie klarinetten, hobo, fluit en saxofoons in aula Leunseweg. Donderdag 5 okt.: 19.30 u. repetitie harmonieorkest in Prinsenhof. Verdere toekomstige aktiviteiten: 8 okt: serenade gouden bruiloft 21 okt.: gemeentelijk muziektoernooi te Ysselsteyn; 28 okt.: uitwisselingsconcert met Horst en Blerick in schouwburg Venray. 5 nov.: deelname concours te Vught; 19 nov.: intocht St. Nicolaas; 3 dec.: zondagochtendconcert met harmo nie Well in schouwburg. JEUGDOPLEIDINGEN Donderdag: 18.30 uur jeugdorkest o.i.v. Bruno Lucassen in Coninxhof. Maandag: 16.30 uur klarinetten o.l.v. Jo van Els; 18.00 uur klarinetten o.l.v. Sip van Goinga; 19.00 uur klarinetten 1ste groep o.l.v. Ben Lucassen; '9.30 u. klarinetten 2e groep o.l.v. Ben Lucasseiv. Dinsdag: 16.30 uur koperinstrumenten o.l.v. Jan Versteegen. Saxofoons zelfde tijd bij Gerrit Lucassen. Woensdag: Individuele repetities o.l.v. Doris van den Broek. Afmelden harmonieorkest uitslui tend tot donderdag 19.00 uur bij de «ecretaris, telefoon 1225; daarna Prinsenhof 1671. Afmelden jeugdopleidingen uit sluitend bij de heer Raedts, tel. 2803. CAPRICCIO Donderdag 28 sept.: 19.00-19.45 Partij repetitie. 20.00-20.30 Gez. repetitie. Zondagmorgen 11.15 uur Gez. repetitie. „BOJEMA" Vrijdagavond 29 sept.: 19.00 alleen strijkers. „SALTARELLO" Zaterdagavond 30 sept.: Geen repetitie. KRING VENRAY Dames zoals jullie weten vindt op 3 okt. a.s. in Horst Hilto '78 plaats. Deze dag is speciaal voor de huis vrouwen en de aanvang is om 2 uur. Degenen die met de fiets willen gaan, komen bij elkaar om half 2 aan de Paterskerk. Om organisato rische reden verzoeken wij degenen die met de fiets gaan dit even van te voren te melden bij de voorzit ster tel. 4649 of 3669. Deze fietstocht geldt alleen bij goed weer en vol doende deelneemsters. Degenen die op eigen gelegenheid gaan, wordt verzocht tot 2.15 uur te wachten bij de ingang in verband met reduktie die voor groepen geldt. Hopend op een goede opkomst. Het bestuur afd. Venray. Op 3 en 5 oktober 's morgens (9.30 uur) in de noodlokalen bij „de Flie- refluit" hebben we een programma over Milieu en huishouding. Het is een interessant onderwerp, temeer daar wij als huisvrouwen er dage- lij'ks mee geconfronteerd worden. Kinderen tot 4 jaar kunt u mee nemen, want er is een crèche aan wezig. Tot ziens! seer.: N. de Graaf-W(jnen Mastbos 2, Venray Tel. 04780-2879 Maandag 2 oktober kienen in de schouwburg voor Jacqueline Eibers in Brazilië. Aanvang 20.00 uur. Wilt U op deze avond een pen of potlood meebrengen? Prijzen zijn van harte welkom en kunnen maandagmiddag 2 okt. van 14.00-16.00 uur in de schouwburg gebracht worden. Indien deze tijd niet schikt, kunnen evt. prijzen worden afgegeven bij H. Darmstadt-v. d. Dungen, Veltumse Kleffen 14 of worden afgehaald. Dinsdag 3 okt.: Fietsen. Bijeen komst 13.30 uur bij de schouwburg. Donderdag 5 okt.: discussie-ochtend om 9.30 uur in het zaaltje onder de Grote Kerk. Donderdag 12 okt.: Vrouwenkaba- ret „Een traan voor elke roos". Bij eenkomst om 20.00 uur in de schouw burg, waar U de toegangskaarten worden overhandigd. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Dames dinsdag 3 okt. ledenverga dering met demonstratie en voor lichting handwerken door Mevr. Bal- tussen. Allen hartelijk welkom. Op dinsdag 3 oktober a.s. is er een ledenvergadering, aanvang 20.00 uur in het gildehuis. Wij hopen dat de belangstelling voldoende is en reke nen op uw komst. Agenda: 1 Opening. 2 Kontributie. 3 Notulen. 4 Ingekomen stukken. 5 Mededelingen. 6 Rondvraag. 7 Sluiting. De partij van de arbeid organiseert op zaterdag 30 september a.s. een grote partijmanifestatie tegen de plannen van het kabinet van Agt- Wiegel. Tegen Bestek '81 en de uit werking daarvan. Die manifestatie is niet een op zichzelf staand geheel, maar onderdeel van een aantal ak tiviteiten. Plaats: AHOY SPORT PALEIS in Rotterdam. Tijd; 12.00 u., zodat de slottoespraak door Joop den Uyl nog uitgezonden kan worden via de radio in het programma ,,In de Rooie Haan". Wie mee wil doen kan gebruik maken van het vervoer dat door het gewest van de partij gere geld wordt. Opgaven daarvoor lo pen via de plaatselijke sekretaris: Lamersveld 4, tel. 3655. En dan nu een ander verhaal. Even voor de laatste verkiezingen maak te onze partij reklame voor zichzelf door het plakken van een affiche op een daartoe bestemd bord. Een an dere partij die zich politiek noemt, zegt te streven naar een beter leef baar Venray en vooral in de kerk dorpen populariteit geniet, plakte een eigen affiche over het onze heen. Een van onze partijgenoten die die schade wilde herstellen kreeg het daarover aan de stok met en verte genwoordiger van ons attente politie korps. Onlangs, maanden later, kreeg hij daarvoor de rekening van een bekeuring gepresenteerd. Een pech-verhaal dus, en onze hul de voor het snelle, efficiënte werk van onze "politie. Zaterdag 23 september j.l. vond in het restaurant Vlakwater de prijs uitreiking van de ballonwedstrijd plaats, die de V.V.D, tijdens haar verkiezingscampagne voor de ge meenteraad had georganiseerd. Alle kinderen die hun terug ontvangen ballcnkaartje hadden ingeleverd wa ren hiervoor uitgenodigd. Terwijl de kinderen, waarvan velen met hun ouders aanwezig waren van een ijs je genoten, reikte de heer G. Thijs- sen aan de jonge ballonvaardertjes de prijzen uit. De eerste prijs ging naar Wilma Hermans haar ballon had een af stand van maar liefst 391'/t km af gelegd en was in Dieppe aan de Franse-kanaalkust neergestreken. De ballonnen van alle andere prijswin naars hadden elk meer dan 200 km afgelegd, uitgezonderd die van Han- neke v. d. Heide, die het nadat hij de Peel was overgestoken wèl voor gezien hield en te Deurne landde, zo dat Hanneke de poedelprijs won. In een aantal V.V.D.-verkiezings folders was de naam .Venray" door „Parijs" vervangen. Onder degenen die een dergelijke folder hadden in geleverd, is een rondvlucht voor 2 personen boven Venray verloot. De heer en mevrouw Bollen, Juliana- singel 15 waren hier de gelukkige winnaars, zodat zij binnenkort Ven ray vanuit een andere gezichtshoek kunnen gaan bekijken. Heeft U graag informaties over de V.V.D.. bel dan 04780-4431 of schrijf aan V.V.D. propaganda-com- missie p.a. Bosschermolen 4, Venray. Hallo allemaal. Nog even bedankt voor de compli mentjes. Maar daar gaat ie weer. De excursies die nu volgen zijn allemaal op zondag 1 oktober. Ook dan zijn er weer zo'n stuk of 4 excursies. 1. Boena gaat dan naar Griendts- veense Peel, om te vogelen. Best te begrijpen want dit is zo'n beetje de tijd van het jaar dat de vogels trekken en dat er nog veel te zien valt. 2. Jan gaat naar Geijsteren. Hij gaat daar hetzelfde doen als vorige keer, namelijk: paddestoelen bekij ken. Hij gaat daarbij ook nog op jacht naar loopkevertjes. 3. Henk gaat naar de Mariapeel. Hij gaat daar wat vogelen en even tueel ook plantjes bekijken. 4. En tenslotte gaat Gert-Jan nog naar de Spurkt om ook daar de „flying objetcs" 'vogels dus) te be kijken. Nog even tussendoor: Vorige week zaterdag hebben ze in Krieckenbeck nog een visarend gezien. n, zoals jullie misschien al gemerkt hadden, Boena was er niet. Maar die kon dan ook niet wegens om standigheden. Alle excursies vertrekken om 8 uur vanaf het ons aller bekende schouw burgplein. Je moet wel rekening houden met de zomertijd. Maar toch blijft het: als het 8 uur op de klok is dan vertrekken we. En nu, in NJN-ers taal: hoi, Helène. jeugdnatuurwacht EXCUSIE De excursie van zondag 24 sept. j.l. was erg druk bezocht. Ruim 130 Jeugdnatuurwachters en een aantal volwassenen hebben een leuke wan deling van ongeveer Vit uur ge maakt in de bossen rond de Ballon zuil. Het was heerlijk wandelweer. En ook dat droeg bij tot deze fijne excursie. De volgende week kunnen jullie weer in Peel en Maas lezen, wan neer en waar de eerstvolgende ex cursie plaats vindt! NOG EVEN GEDULD! De boekjes oorkondes, speldjes, enz. zullen zo spoedig mogelijk op de scholen bezorgd worden. Het be stuur hoopt dat jullie nog even je geduld kunt bewaren. Helaas lopen een aantal zaken niet geheel naar wens. Maar daar kunnen wij niets aan doen! We beloven jullie alle spullen zo gauw mogelijk op de school te bezorgen! EINDE ZONNEBLOEM-AKTIE Op zaterdag 30 september worden de 25 prijswinnaars, die hieronder vermeld staan, verzocht om hun prijs te komen afhalen bij de kwekerij van de gemeentelijke plantsoenen dienst. Deze is te bereiken via de ingang van de brandweerkazerne aan de Acaciastraat (zijstraat van de Leunseweg). We beginnen zaterdag om elf uur met de prijsuitreiking van de zonnebloem-aktie 1978. De prijswinnaars bij de driestam- mers zijn: 1. Miriam Willems, Bergweg 7 (4.32, 4.20 en 4.17) 12.69 2. Henk Bergmans, Willemstr. 3a (4.00, 3.87 en 3.70) 11.57 3. Marion Basten, Langstraat 17 (3.75, 3.65 en 3.25) 10.65 4. Lizette Drabbels, Voren 2, Heide (3.75, 3.40 en 3.30) 10.45 5. Gerrie Peeters Pr.Bernhardstr. 42 (3.80, 3.52 en 3.05) 10.37 6. Johnny Drabbels, Langstr. 86 (3.42 3.35 en 315) 9.92 7. Monique Janssen, Hoofdstr. 46, Oirlo (3.30, 3.26 en 3.20) 9.76 8. Helma v. Mill Pr. Beatrixstr. 15, Venray (3.40 3.30 en 3.00) 9.70 9. Carool Derks, Oude Oostrumse- weg 31 (3.30, 3.20 en 3.10) 9.60 Ook de eenstammers zijn nageme ten. De zestien prijswinnaars in deze categorie zijn: 1. Miriam Peeters, Deurnese- weg 20 4.85 En daarmee heeft Miriam de hcogste zonnebloem van onze le den bij onze zonnebloemaktie van dit jaar! Proficiat! 2. Paul Rambags Groene Hart 3 4.84 (Het scheelde maar 1 centimeter!) 3. Annie Coppes, Albionstraat 12, Leunen 4.40 4. Ronnie Achten Gertrudisstr 9, Oirlo 4.20 5. Ronnie Wiillems, Bergweg 7 4.18 6. Conny van Duynhoven, Kruis straat 17 Venray 4.10 7. Marian Dijkmans, Hogeweg 10, Oirlo 3.98 8. Jan Janssen Albionstraat 53, Leunen 3.90 Monique Hoedemaeckers, Gus- senstraat 1, Leunen 3.90 Ronald Jansen, Bevrijdings- weg 8 3.90 11. Monique Claessens, Arkstr. 7 3.84 12. Wilbert van Keysteren, Molen hoek 5, Oirlo 3.80 13. Gerald Kersten Hoogriebroek- seweg la, Oirlo 3.65 14. Anton van Duynhoven, Kruis straat 17 Venray 3 64 15. Marie-José Clevers, Pr. Marijke- straat 14 3.62 16. Mariëlle van Hoof, Bosweg 28 3.60 Bovengenoemde 25 prijswinnaars kunnen morgen (zaterdag 30 sept.) een heester of plant in ontvangst ne men. Mogen we erop rekenen dat iedereen tijdig (dus om elf uur) aan wezig is, zodat het allemaal vlot kan verlopen. En verder willen we de volgende zeven een „eervolle vermelding" geven Judith Jeurissen Biezenvenne 9 José Martens Dep. Petersetraaat Oirlo Kitty Jenniskens, Puttenweg 108, Ysselsteyn Tonnie Minten Past. v. d. Gaet- straat 2 Petra Bennis, De Alden Weg 20 Harrie Philipsen, Verdistr. 32 Thea Steeghs Zandhoek 15, Oirlo 3.45 2, 3.45 3.35 3.25 3.20 3.10 Aan het eind van de zonnebloem aktie willen we nog een aantal men sen bedanken. Allereerst de redaktie van Peel en Maas, die wekelijks de tussenstanden in dit weekblad heeft afgedrukt. Op de tweede plaats de kwekers die ons ook dit jaar weer de prijzen ter beschikking stelden. Onze hartelijke dank hiervoor! En verder natuurlijk alle leden (en hun ouders!), die met zoveel enthousias me aan deze zonnebloemaktie heb ben meegedaan! Tot slot nog een dankwoord aan de mensen die de 50 zonnebloemen zo nauwkeurig hebben nagemeten. Dit was het dan wat de zonne bloemaktie van het jaar 1978 betreft! De pitten kunnen jullie de komende winter als voedsel voor vogels ge bruiken. Maar dat wisten jullie waarschijnlijk al! ionaelui van enray e.o. Wie van jullie voelt er iets voor om de scouting-groepen van Jeanne d'Arc als leider of leidster te komen helpen? De gidsengroepen op maandag- en woensdagavond hebben hard leiding nodig, evenals de kaboutergroep op woensdagavond. Voel je er iets voor, geef je dan op of ga eens praten met de heer van Raay Allegrostraat 35, tel. 4924 (min. leeftijd 17 jaar). Het bestuur. cWOEC Samenwerking Rooms-Katholiek/ Protestant Temidden van de talloze aktivi teiten in onze regio is sinds enkele jaren op bescheiden wijze een werk* groep bezig met de vragen betref fende de onderlinge verhouding der christelijke kerken. Men kan zich daarover verbazen. Immers, ener zijds valt in Noord-Limburg de ge talsverhouding zeer ongelijk uit. An derzijds ontbreken hier vaak de in teresse in en de stimulansen tot in terkerkelijk bezigzijn. Dat neemt niet weg dat we met een aantal praktische vragen zitten. Nu het percentage „gemengde" hu welijken sterk stijgt, is het zoeken naar een gemeenschappelijke, aktief- kerkelijke weg meer dan ooit zinvol en nodig. Nu voor rooms-katholieken en protestanten beiden de vanzelf sprekendheid avn hun christenzijn in het geding raakt, is gezamenlijke bezinning op „kerk-van-Jezus-Chris- tus-zijn" een steeds meer voor de hand liggende zaak, hoeveel zich daartegen ook moge verzetten. Het is niet langer reëel, te denken in schema's van „waar" en „vals", van „gelijk" en „ongelijk". Kennis nemen van de ander kan alleen maar verrijken en verdiepen. Dat alles krijgt extra scherpte in het licht van Jezus' bede: „Dat zij allen één zijn, opdat de wereld ge- love, dat Gij Mij gezonden hebt". De werkgroep wil daarin een weg proberen te vinden, en wel door mid del van: interkerkelijke gebedsdiensten: Vredesweek; Advent/Kerst; Ge bedsweek voor de Eenheid (eind januari). een brochure met een inventari satie van vragen waartegen ge mengd gehuwden kunnen aan lopen. kontakt- en gespreksmogelijkhe- den. meewerken aan het projekt LAN DELIJKE KERKENKONFEREN- TIE 1978 - 1980. Indien u meer wilt weten van het werk van deze kleine „raad van ker ken", dan kunt u kontakt opnemen met: mevr. N. Bennis-Peynenborgh De Aldenweg 20, Venray tel. 2731; mevr. H. Wijnhoven-van Manen, Watermolenstraat 10, Oostrum tel. 04780-5742 Komende clubavond presenteren enkele leden hun ideeën en/of uit vindingen op foto-doka gebied. Zij die vorige clubavond niet aanwezig waren, echter toch enkele dingen/ ideeën hebben nodigen we uit deze komende clubavond te presenteren, die g« houden wordt op donderdag 5 oktober op Oude Oostrumseweg 19 te Venray. Aanvang 20.00 uur. Diegenen die nog dia's hebben voor de bondsdlawedstrijd worden ver zocht deze mee te brengen; waar schijnlijk zal op deze avond de defi nitieve beslissing vallen welke dia's aan de wedstrijd zullen deelnemen. Tevens wordt eenieder herinnerd aan de Rayonfotowedstrijd (3-5 foto's per maker), deze foto's dienen voor 16 oktober in het bezit te zijn van het bestuur, dat zorg zal dragen voor de verzending. Verder maken we U attent op de Unicef fototentoonstelling welke ge houden wordt van 30 september t m. 13 oktober in de stadsschouwburg te Sittard. Belangstellenden, die wat meer willen weten omtrent onze aktivitei ten. holen we van harte welkom op enze twee-wekelijkse clubavonden. Oudercommissie M.L.K.-school ,De Essel" St. Ursulastraat 1. Venray Zoals eenieder in de krant heeft kunnen lezen, hebben de automobiel verkopers van Venray een vakantie week georganiseerd voor de zorgen kinderen uit de gemeente Venray en Meerlo-Wanssum. Naast een flinke duit geld is er door deze heren een grote dosis energie ingestoken. Wij. als ouders van deze kinderen, hebben dit initiatief ontzettend ge waardeerd, vooral omdat mede is be reikt dat het zorgenkind eens wat meer in het zonnetje is gezet. Ook willen wij nog memoreren, dat op zondag 27 augustus voor de zelfde kinderen een dagtrip is ge maakt op de Maas. Dit was mogelijk dankzij het spontane aanbod van de bezitters van jachten en boten. Wij willen graag alle mensen die zich zo spontaan en belangeloos heb ben ingezet voor onze kinderen, langs deze weg nogmaals hartelijk danken. Onze kinderen hebben het hoge lijk gewaardeerd. Namens de oudercommissie van de M.L.K.-school „de Essel" te Venray H. v. Osch, voorzitter DISCO-SPECIAL DISCO-SPECIAL Vrijdagavond is het dan eindelijk zover. Na lang wachten en praten hebben we voor jullie dan weer een disco-special. Dat houdt in dat we alleen maar personen binnen laten van 12 jaar en ouder. We rekenen natuurlijk op jullie medewerking en eerlijkheid. We beginnen zoals al ver teld is om 20.00 uur en stoppen om 22.30 uur. Enrtee is 1,en de kon- sumpties kosten 0.75. Op dezedisco-special - hebben we no.geen verrassing voor jullie, kom zelf maar eens kijken en luisteren- Als dit goed gaat zullen we lx per 2 maanden een disco-special organi seren. Deze disco-special wordt ge geven m.m.v. drive-in discotheek STAGE-FRIGHT. Tot vrijdag: de jeugdleiding van „den Dissel". Lour descomité afd. Venray STEUNT HET LOl'KDES LIEFDEWERK In de maand september hebben de medowork(st)ers van het Lourdcs Liefdewerk niet veel kunnen doen. omdat er slechts één week vrij was in de gemeentelijke kollcktckalcn- der. In oktober hebben wc gelukkig wat meer armslag. Alleen de zater dagen 7 en 14 oktober zijn ..bezet" voor andere eveneens goede doeleinden. We hopen in de maand oktober er een heel eind doorheen te komen met de verkoop van de steun- kaarten voor het „Lourdcs Liefde werk". De opbrengst is bestemd om onvermogende zieken of gehandicap ten een gratis Lourdcs-reis aan te bieden. Reeds vele zieken hebben hiervan kunnen profiteren. Maar het aantal wachtenden is nog veel groter. Wij vertrouwen op uw steun, zodat van 22 tot 30 mei 1979 weer het be oogde aantal van 20 zieken een reis kan worden aangeboden. Wij danken U reeds bij voorbaat. Mocht U het Lourdcs Liefdewerk een warm hart toedragen en was U niet in de gelegenheid een kaart te kopen, dan kunt ook storten op onze rekening bij de Rabobank te Venray nr. 1739.06.958 t.n.v. Lourdescomlté afd. Venray. Elk bedrag wordt in dank aangenomen. merselo Vrijdag 29 september 1978. Vanavond verwelkomen we Pater van Meijel die voordat hij teruggaat naar z'n parochie, voor ons dia's uit Brazilië komt vertonen. Zodat jullie ock een indruk kunnen krijgen hoe men daar leeft en werkt. Aansluitend is er disco tot 10 uur. Ons kampvuur van vorige week was weer fantastisch en zeker voor herhaling vatbaar. Tot ons groot ge noegen mochten we ook enkele nieu we ouders begroeten, die kwamen genieten van dit spektakel. Zaterdag 30 september 1978. Ook vanavond weer zo'n gezellig drukke JUM-avond waar we vol plezier om 8 uur aan beginnen en doorgaan tot middernacht. Voor iedereen van 15 jaar en ouder staat de deur open. De leiding zorgt er weer voor dat jullie niets tekort komen. Verenigingsnieuws dinsdags voor 12 uur inleveren bij dit blad In de Camargue werd de Hollandse fiets tot beste uitgeroepen. Wij op onze beurt geven de Style Camargue graag een ereplaats. Stoffen die sportief zijn tot en met. Kleding om er lekker op uit te trekken, om je vri) in te voelen. Hier twee voorbeelden. Rechts n blouson van Ierse tweed met mouw vanuit de taille (f 209,-). daaronder n ruiten blouse (f 69.75) met een cord giletje er over (f59.75) De corduroy pantalon completeert de set. die in hazelnoot en olijfkleur is le krijgen (f99.-). Ook de mantel links heeft de nieuwe mouwinzet, n rugplooi, blinde voorsluiting en manchet met lummel, n |a^ om in te schuilen, in bruine en grêge Harris tweed, f 5o° Welkom in de Camargue Grotestraat 17a Venray 0-1780 - 25S1

Peel en Maas | 1978 | | pagina 11