tummers Hengelsport MIMLGAN TAFE1TENMS VAMOS A VER oostrum KERKELIJKE DIENSTEN S.V. Venray installatiebedrijven b.v. Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt H.S.V. DE ROERDOMP Zaterdag op het kringconcours te Afferden behaalde W. Lemmen een fraaie 6e plaats. A. van Mill en G. Hendriks wisten zich ook nog in de prijzen te vissen. Het korps werd 5e in de klasse A. Zondag na doe tweede wedstrijd in vier dorpen verband is de uitslag als volgt: 1 H. Hendriks, Venray 6175 gr. 2 H. Vissers, Blitterswijck 5050 gr. 3 J. Ponjée, Venray 3800 gr. 4 J. de Vos, Vierlingsbeek 3675 gr. 5 R. Vlemmings, Venray 3650 gr. Het korps van Blitterswijck werd eerste met 13.325 gr. 2 Vierlingsbeek 10.400 gr. 3 Venray 10.050 gr. 4 Oostrum 5.900 gr. Zaterdag 9 sept. Nederlandse kam pioenschappen. Het bestuur wenst de leden die zich geplaatst hebben, veel sukses. Znodag 10 sept. Blitterswijck-Ven- ray. Bijeenkomst om 6.45 uur bij het Veerhuis. Opgeven voor deelname tot don derdag 20.00 uur bij H. v. d. Heu vel. Langeweg 38. Venray. H.S.V. 'T AL VER JE, OOSTRUM Op zondag 10 september is de 3e en laatste wedstrijd voor het koning schap en wel van 14.00 tot 16.00 uur en niet zoals was vermeld 's morgens. Na het vissen de prijsuitreiking. Wij hopen op een fijne dag en een goede vangst. We hebben een drukke zondag achter de rug. De wedstrijdrenners reden hun laatste wedstrijd voor het clubkampioenschap en de tourren ners reden in Baarlo de clubkam pioenschappen en de Molenrit in Op- loo. Om met de tourrenners te begin nen kunnen we vermelden dat ze niet onaardig gereden hebben. Deel genomen hebben twee ploegen; de zg. A-ploeg bestaande uit Henk Weys, Harry Holtackers, Martin Wolters, Wim Simons, Jack K es seis en Yvonne Derksen, terwijl de B- ploeg bestond uit Jan en Ger Hou wen, twee Frans Kuijpers, Jan Hey- ligers en Herm Janssen. De A-ploeg werd 7e en de B-ploeg werd 8e. Het was alleen jammer dat de te rijden route erg onduidelijk was aangege ven. zodat men zich nogal eens in de weg vergiste. Een val van Martin Wolters beïnvloedde de uitslag ook enigszins. De deelnemers waren unaniem van mening dat het op de ze manier niet zo interessant was en men hoopt dat volgend jaar een en ander beter geregeld zal zijn. De wedstrijdrenners reden in Rog gel en in Luiksgestel. In Luiksges tel reden Michel, Piet en Coert Wil- lemssen naar een resp. 10e, 13e en 15e plaats. Hun vader deed het beter want die reed naar een fraaie 6e plaats bij de gentlemen. Adspl.: Richard Rongen was 9e en Eddy van Hese heeft het momenteel met in de benen. Het parkoers was tamelijk zwaar en toch wisten Peter Volleberg en Nick Reijnen zich als resp. 15e en 18e te klasseren. De ove rige clubleden kwamen „van achte ren" binnen. In Roggel hebben onze junioren een geweldige wedstrijd gereden. Ze hebben de hele rit in de kop van het peleton gereden en de hele wedstrijd beheerst. Jammer genoeg kwam They van Els in een van de laatste ronden te vallen doordat bij een van de andere deelnemers een tube van de velg schoot. Het gevolg was daar mee cok dat de andere clubleden niet in de prijzen vielen. Frans Verbeek reed goed mee in het peleton. Harry Hcrstermans reed nu vrij gemakkelijk mee in het pele ton bij de amateurs en wist zelfs op de streep clubgenoot Joop de Groot achter zich te houden. In de prijzen vielen ze beide niet. Zendag rijden de wedstrijdrenners dus hun clubkampioenschappen voor ploegen in Montfort. In de A-ploeg zullen starten: Piet Engbersen, Joop de Groot, Peter Vollenberg. Frank Derksen, Henk Verbeek en Nick Reijnen. In de B-ploeg zullen starten _Drees Willemssen, Frans Verbeek, 'They van Els, Wilbert Janssen, Ad Verbeek en Harry Horstermans .Pie- ter Thielen is reserve. De B-ploeg start om 12.45 uur en de A-ploeg om 14.02 uur. Het zou een geweldige stimulans voor onze mensen zijn als er eens wat clubge noten naar Montfort zouden komen en hun zouden aanmoedigen. Pro beer eens wat te regelen. MIDALGAN SPORT JUMPERS UITGEBEKERD Geen enkel moment heeft Breda Pioneers er twijfel over laten be staan dat Midalgan Sport in haar eerste bekerwedstrijd voor enig stuntwerk zou kunnen zorgen. Voordat het scorebord aangaf dat men twee minuten in de wedstrijd was had Jongwind voor Breda Pio neers al tot driemaal toe de basket van Midalgan weten te vinden: 0-6. Vooral de lengte van Breda Pio neers zette Midalgan voor onoplos bare problemen, zodat men na en kele pogingen de basket door het midden te bereiken over moest scha kelen naar het afstand-schieter.. Dat deze vorm van spelen om tot scoren te komen niet direct het sterkste punt is bij Midalgan. en men onder de basket weinig rebounds kon pak ken leidde er toe dat Breda Pioneers haar voorsprong als maar vergroot te. Het zag er dan ook na een tiental minuten spelen somber uit voor Mi dalgan dat met enkele snelle tegen stoten weliswaar via Evands drie maal had weten tegen te scoren, maar Breda Pioneers er met van had kunnen weerhouden reeds 15 maal een van haar aanvallen doeltreffend af te sluiten 6-30. Schijnbaar verrast door de weinige tegenstand van de nieuwbakken le klasser, stuurde coach van Dalsum enkele van zijn bankzitters binnen de lijnen wat de vuurkracht weliswaar wat deed ver minderen maar er toch nog borg voor kon staan dat men met een 23-60 voorsprong naar de thee kon. Na rust eenzelfde speibeeld als in de eerste helft met een Midalgan- team dat zichtbaar meer controle over de wedstrijd had, maar des ondanks niet kon verhinderen dat Breda Pioneers duidelijk kon laten merken vier trapjes hoger op de bas ketballadder te vertoeven, zodat de 47-114 eindstand een normale zaak genoemd mag worden. TOERNOOI Winnaar van het Midalgan Sport toernooi werd bij de heren voor de tweede maal Beringen uit België, met op een verdienstelijke derde plaats achter Boemerang, Midalgan Spert; 4e resp. 5e werden Aeternitas en Scandeco. Bij de dames wist Quo Vaais uit Gemert beslag te leggen op de wis selbeker met op een derde plaats Mi- delgan Sport dat gezien de vele ver anderingen die het team vergeleken met vorig jaar heeft ondergaan zeer zeker vermeldenswaard is. TENNIS CLUB VENRAY Afgelopen zondag werden de fina les dubbelspelen in het kader van de clubkampioenschappen 1973 ge speeld. De uitslagen: D.D. Leontien Buytendijk Betsy Adriaansens Alda Verhoeven/Ans Schellens 6-3 6-1. H.D. Mare Termote/John Braven- boer Wilbert Bovee/Luc Bouwens 6-2 6-3. G.D. Ans Schellens/John Braven- boer Agnes Bloemen/Luc Bou wens 6-2 62. De dubbels die hun eerste wed strijd verloren hadden, kwamen in een verliezerstoernooi terecht. De uitslagen hiervan zijn: D.D. Tor.ny Cremers/Truus eintjes- Ies Staa? 'Annie Laurensse 6-1 7-6. H.D. Peter Poels/Frans Cup Pe ter Price/Cor Reijnders G-2 6-3. G.D. Tonny en Peter Cremers Lia en Bert Ellemers 6-3 4-6 6-4. A.s. zaterdag en zondag worden in Venray en Blerick de revanche-regio kampioenschappen gehouden voor junioren. Enkele banen zijn hierdoor aan het vrije tennis onttrokken. Zie publikatiebord in de tennishal. Het clubblad Lobje no. 7 rolt vrij dag 8 september van de persen. ALGEMENE LEDEVERGADERING T.T.V. RED STARS Vrijdag 25 augustus j.l. werd de algemene ledenvergadering gehou den van tafeltennisvereniging Red Stars. De opkomst viel enigszins te gen, misschien vanwege het feit, dat iedereen een kompleet jaarverslag van alle bestuursleden en kommis sies gekregen had. De bestuursverkiezing had een vlot verloop. De 4 personen, die door het bestuur kandidaat waren gesteld, te weten Y. Wikkers. B. Bogaard, J. v. d. Putten en P. Bouwmans werden zonder problemen gekozen (uitbrei ding met 2). Nieuwe voorzitter werd B. Hen driks, die de aftredende C. Bonants opvolgde. Zeven jaren lang was deze voorzitter, een niet geringe prestatie. Hem werd dan ook veel dank ge bracht. wat tot uiting kwam in de overhandiging van een gedenkbord en een persoonlijk geschenk. Niet te vergeten werd ook het scheidend lid P. Vullings in de huldiging betrok ken. Een extra woord van dank richtte dhr. Gerrarts van de Invaliden Sport Vereniging Venray aan het adres van t.t.v. Red Stars en met name ?an de scheidende voorzitter. Veel stof deed de nieuwe in te richten socio-ruimte opwaaien. Deze zorgde voor een negatieve begroting voor volgend jaar. Het financieel verslag leerde tevens, dat het afge lopen jaar een tekort van ongeveer 1.000,was ontstaan (voornamelijk reiskosten). Tot slot werd gevraagd aan de le den zich in te zetten voor het tot stand komen van de socio-ruimte, zowel financieel als daadwerkelijk, en van hier uit wordt daar nog eens dringend een beroep op gedaan. Vriendschappelijke wedstrijden: Red Stars 1Rer Stars 2 18.00 Red Stars 3Red Stars 4 18.00 Red Stars 1Red Stars 6 18.00 Red Stars 7Red Stars 8 18.00 Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars Red Stars 9Red Stars 10 11Red Stars 12 13Red Stars 20 14—Red Stars 21 15Red Stars 22 16—Red Stars 17 18—Red Stars 19 23—Red Stars 24 25Red Stars 26 18.00 14.15 14.15 14.15 14.15 10.00 10.00 10.00 10.00 27-Red Stars reserves 10.00 Let op! Alle wedstrijden zijn onder voorbehoud. Afmeldingen bij P. Bouwmans of een der trainers. Alle reserves dienen 's morgens om 10.00 uur aanwezig te zijn (alleen jeugd). Ieder wordt in de gelegen heid gesteld wedstrijden te spelen. Venray speelt voor het derde jaar de bondswedstrijden mee in de afde ling eerste klasse van de Brabantse provincie. Maandag j.l. moest in de eerste thuiswedstrijd tegen Veghel worden aangetreden, een vereniging die vo rig jaar naar de eerste klasse pro moveerde. maar die geducht tegen stand wist te bieden. Venray moest twee reserves op stellen en bovendien bleken diverse Venrayse spelers na de vakantie nog niet het goede wedstrijdritme te pak ken te hebben. Het werd uiteindelijk een gelijkspel, waarbij de vlotte overwinning van Frijns een vermel ding verdient. Ook Bakker en van Bommel speel den een sterke partij en wonnen. Martens en Kennis verloren onnodig in het eindspel, waarbij Martens zelfs de beste kansen verspeelde en Kennis in een nadelige stand toch nog de remise miste. Tijssen had een off-day en blun derde al spoedig en Noyens, die een sterke jeugdige tegenstander op het eerste bord ontmoette, werd in het middenspel in een nadelige positie gespeeld, die in het eindspel door zijn tegenstander vlekkeloos naar winst werd afgewerkt. Tenslotte be haalde Wester een gelijkspel en zorg de zodoende voor de eind-uitslag 9-9. Maandag 18 september volgt de tweede thuiswedstrijd tegen Heesch. Hopelijk kan Venray dan op volle sterkte aantreden. Slechts dan zijn er kansen op een hoge klassering. Afd. softbal honkbal HONKBAL Onder goede weersomstandigheden werd afgelopen zondag het jaarlijk se Rayon Toernooi gehouden, geor ganiseerd door Venray. Zes teams, waaronder de kampioen van 1978, Tilburg namen aan dit toernooi deel. Dat het spelen van een toernooi anders is dan het competitie gebeu ren, blijkt wel uit de eindstand: Kampioen: HSCN Nuenen 2e Phantoms, Weert 3e Maastricht 4e Venray 5e Cardinals, Oss 6e Tilburg. De kampioen Tilburg kon niet ver der komen dan de laatste plaats, ter wijl de Phantoms de finale bereik ten. De beste wedstrijd van de dag was zonder twijfel VenrayTilburg, welke met 2-0 door Venray werd ge wonnen. In de overige wedstrijden kon Venray niet dezelfde motivatie opbrengen, zodat een vierde plaats volkomen juist is. Het toernooi in zijn geheel was goed georganiseerd, verliep geheel volgens het tijdschema en werd op geluisterd door muziek, verzorgd door Henk Claessen. SOFTBAL Het seniorenteam speelt a.s. zon dag 10 september in het rayontoer- nooi te Tilburg. Vertrek 8 uur. Het meisjesteam speelde de laatste kompetitiewedstrijd en verloor deze met 11-5 van Nuenen. De meisjes kunnen het nog niet opbrengen de gehele wedstrijd geconcentreerd te spelen. Hetgeen vaak de oorzaak is van de nederlaag. Toch zit er in het geheel vooruitgang in het team. PEANUTS Zaterdag a.s. 9 september trainen om 10 uur op het veld. langstraat 1 venray 04780-3040 elektrotechnische installaties meet- en regeltechnische installaties levering van installatiemateriaal voor industrie, utiliteit en partikulieren. venray maakt deel uit van tummors-cremers installatiebedrijven b.v. vestigingen te maastricht, roermond, helden-panningon en venray. van 9 tot en met 16 september Ook a.s. zondag, 10 september, is er om 10.30 uur in de aula van de Levensschool. Bevrijdïngsweg 2a, weer een eucharistische tafelviering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Ieder is daar van harte welkom. Voorganger: Ton van Vliet. Zaterdag: 19.00 nederl. hoogmis, int. Wim v. d. Munckhof en overl. fam. overl. ouders Maatman-Over- mars Maria van Dijck-Duykers ouders Coenen-Houtackers. Zondag: drieëntwintigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis. int. W. Broers, echtgenote en overl. kinde ren Arnoldina v. d. Boogaard vwg. oude buurt; 9.30 leesmis, int. Anna en Jean Zeegers Johan Wijnhoven en overl. fam. Guus Siebers en fam.; 10.00 in OOSTRUM gregoriaan se hoogmis b.g.v. de processie naar het Maria-heiligdom, int. voor de parochie; 11.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor), int. uit dankbaarheid Chris van Groeningen. Maandag: 9.00 Henri Camps Ma ria Wismans-Geelen; 19.00 Constant Pijlt Gerard Pelzer en ouders overl. fam. Hollands-Peeters. Dinsdag: 9.00 Maria Ponjée-Huy- bers; 19.00 Harrie Swaghoven fam. Truyen-Hendricx. Woensdag: H. Johannes Chrysosto- mus. 9.00 Harrie Verhofstad; 19,00 ouders Kronenberg-Clancette en zoon Lambert Harrie Siebers Ge rard Pelzer. Donderdag: feest van de Kruisver heffing. 9.00 Arnoldina v. d. Boo gaard vwg. oude buurt. Vrijdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 9.00 overl. fam. H.; 15.30 Huwelijkssluiting Gal-Bong; 19.00 José Kremer-Vullinghs overl. fam. Arts overl. ouders Pelzer-Gooren en zoon Gerard. Zaterdag: H.H. Cornelius en Cy- prianus. 9 00 Maria Voermans-Jans- sen ouders van Moorsel-van Goch; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gos- sens moeder Bouten en dochter Toos Henri Camps. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 u. kindercrèche in het zaaltje onder de sacristie, leidsters: Ria Assen en José van Gerven. Als opvolger van de heer Jacob de Bruyn, die volgens het regle ment op de kerkbesturen ,in de nederlandse kerkprovincie, eervol entslag heeft gekregeen. is door de bisschop van Roermond be noemd de heer Joos Verbeek van Julianasingel. Zondag 10 september is de jaar lijkse bedevaart naar Oostrum. Voor de deelnemers aan de voet tocht is het verzanielpunt de Gro te Markt, waar om 9.15 uur het vertrekpunt is. Om 10.00 uur is de plechtige hoogmis in de kerk van O.L. Vrouw Geboorte in Oos trum. Akolieten: Zaterdag 9 sept.: 19.00 M. van Pelt en L. Truijen. Zondag 10 sept.: 8.00 Godfried Hendricx en Wilma Maesen {lezer: J. Wekking); 9.30 Nard Kronenberg en Roeland Dobbelaetr; 10.00 (Oos trum) Wim Kremer en Boudewijn van Grinsven; 11.00 Anita Hendricx en G. de Groot. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Hans Arts en Henk Manders. Woensdag, vrijdag: 19.00 Mariëlle van Hoof en Harm Koppens. Vrijdag: 15.30 Henri Willems en Johnny van Daal. Zendag 10 sept.: H. Missen 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis gezongen dcor Crescendo; 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 gezongen H. Mis bij gelegenheid van het 25-jarig huwe lijk Stevens-Beersen; 19.00 avond mis voor de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten; 18,30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Maria Poels-Lit- jens. Zondag: 7.30 uit dankbaarheid bij eeri 85e verjaardag; 9.00 tot zekere intentie; 10.15 overl. fam. Claessens- Philipsen; 11.45 Karei Hendriks; 18.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en P. Florentius. Maandag: 8.00 A. Esser-Esser; 19.00 Geestelijk en tijdelijk welzijn van gezin en familie (S.). Dinsdag: 8.00 voor de parochie en tot zekere intentie (J.)19.00 Hen drik Janssen, Jacoba Janssen-Hans- sen. Woensdag: 8.00 Elisa Gregoria Palm en t.e.v. de H. Geest; 19.00 u. Lambertus de Lauw en zoon Peter. Donderdag: 8.00 overl. fam. Am- brosius; 19.00 overl. fam. v. d. Lin den-Basten. Vrijdag: 8.00 Antoon Luijpers; 19.00 Gezinsmis; Mechelina Cleven- Maessen; 15.00 gez, H, Mis bij gele genheid van het 25-jarig huwelijk Stevens-Beersen. Zaterdag: 8.00 Clarita Romijn-Snij- ders. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo en Henk Jan sen. Zondag: 7.30 Ricky Douwes en Jos Claessens; 9.00 Johnny Smits en Pe ter Schoenmakers; 10.15 Tony Schol ten en René van Hooren; 11.45 Je roen Comelissen en Wim v. d. Heide; 18.00 Gerard Schoenmakers en Al- fons Pirlo. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Amoud Verhaeg en Jac. Smetsers; 19.00 Geert Claes en Hans Kerstjens. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Gerard Schoenmakers en Alfons Pir lo; 19.00 Peter en Martijn Smelt. Zaterdag 9 sept. Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Bijzondere intentie. Zondag 10 sept.: Euch. viering om 10.00 u. Kindercrèche aanwezig. Mis- intentie: Peter Verstappen en Jo hanna Wijnen. Woensdag 13 sept.: Euch. viering om 19.00 u. Misint. Wim v.d. Munck hof en overl. fam. Deze dienst wordt verzorgd door de pastors en zusters. Iedereen is van harte welkom. Drieëntwintigste zondag door het jaar. NATIONALE ZIEKENDAG. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. familie Aben-Baeten. Samen zingen we nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. cuders van den Hoogenhof-Spreeu- wenberg; 9.00 leesmis voor overl. Theodora Kruijsen-van der Putten; 10.00 hoogmis voor overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen. Het kerkelijk zangkoor zingt de wisselende gregoriaanse gezangen en samen zingen we de latijnse vaste gezangen. 11.30 leesmis voor overl. familie Effing-van Gils. In al deze H.H. Missen wordt bij zondere aandacht geschonken aan de „Nationale Ziekendag" met als the ma: Aandacht voor zieken is gezond. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Antonius van Rossum; 19.00 avond mis vcor overl. familie Albers-Huij- bers. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Willems-Tijssen; 19.00 avond mis voor overl. Piet Arts (fam. Moos- rees). Woensdag: H. Johannes Chrysos- tomus, bisschop en kerkleraar. 8.00 leesmis vcor cverl. Piet van Riet; 19.00 avondmis voor overl. familie van Rcssum-Janssen. Donderdag: Feest van de Kruisver heffing. 8.00 leesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis vcor overl. familie Rongen-van Kessel en dochters. Vrijdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 8.00 leesmis voor overl. ouders Linders-Schörph en ouders van Kempen-Snijders; 14.30 plech tige huwelijksinzegening en eucha ristieviering vcor het bruidspaar Al- ders-Heldens; 15.30 plechtige huwe lijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Arts-Bruno; 19.00 avondmis voor overl. ouders Janssen-de Bruijn en dochter Anna. Zaterdag: H.H. Cornelius, paus en Cypriaus, bisschop, martelaren. 8.00 leesmis voor overl. Antonette Aerts; 19.00 avondmis voor overl. Anneiies Betera ms. Mededeling: A.s. zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak by de kerk. Leidster: mej. Janet van den Bekerom. Akolieten- en Misdienaarsiyst voor de week van 10 t.m. 1 6sept. Zondag: 8.00 E. Franken en O. In- genpas; 9.00 C. v. d. Brand en M. Willemse; 10.00 M. Barten. H. Litjens en J. Jacobs 11.30; R Aben en F. Linskens; 18.30 H. Willemse en C. Lankveld. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 S. Fijneman en J. Vervoort; 19.00 H. Geerkens en R. Smits. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 L. Janssen, T. van Soest; 19.00 C. Wiegman en M. Lenssen. Zondagmorgen half tien kerkdienst in de aula van Den Hoebert; predi kant is Ds. Dolman uit Weert. Tij dens de dienst kinderkerk en -oppas. Om elf uur morgengebed in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. In beide diensten is de extra-kol- lekte bestemd voor de Medische Zen ding en het Werelddiakonaat. 9-17 september Zaterdag: 19.00 Gerard Johannes Mulders en Frits Mulders Jan Hae- gens Piet Dupont (Herenkoor). Zondag: 8.30 Theodora Arts-Pe ters; 10.00 gest. jaard. Christiaan Stappers en Rudina Maria van Aars- sen. Voor alle overledenen van de Buurtvereniging „Vriendschap door Samenwerking" Stationsweg. (Koor van Petrus Banden). Maandag: 9.00 Aleida Claessens- Stevens. Dinsdag: 9.00 W. Jansen (Utrecht). Woensdag: 9 00 Pierre Vandeven- ne. Donderdag: 9.00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Vrijdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Zaterdag: 19.00 Theodorus van Ar- sen Truus Linders-Sijbers (Jonge renkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Linskens. Eric Jeuken, Hans Mulder, Marcel Janssen. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks, Berry Oudenhoven, Frank Drabbels; 10.00 Nico Verstee- gen, Davy Moorrees. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Pas toor Gerards en ouders. Zondag: 8.30 H. Mis jaard. mevr. Rutten-Joekels; 10.00 Hoogmis Mar- tinus van Rijswijck en Gertruda van de Ven. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis overleden familie Hendrik Baten-Jeurissen en voor Willem Derix. Vrijdag: Feest van O.L. Vrouw- van Smarten. !9 00 H. Mis. Zaterdag: 15.00 pl. Hoogmis b.g.v. 25-jarig huwelijksfeest Jacobs-Dahl- mans; 19.00 gez. H. M;s maandd. Sej Direks. 23e zendag door het jaar. Misdienaars: William Steeghs, Jan Vollenberg; Johny Reynders, Mark Donders; Hoogmis: Rcné Rambags. Mike Cleven. Zaterdag: 19.00 Maria Dinghs-v. d. Beuken. Zondag: 8.00 jrd. voor overl. fam. Janssen-Emonts; 10.00 jrd. Leonard Classens-Hendriks-Voermans. Maandag; 8.00 bijz. int. (G.). Dinsdag: 8.00 jrd. overl. ouders v. Kuyck-Verriet. Woensdag; 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: Kruisverheffing. 8.00 Maria Dinghs-v. d. Beuken (v.w. fam. Strijbos). Vrijdag: Feest O.L. Vrouw van Smarten. 8.00 ter ere van O.L. Vrouw van de vrede (G.); 14.00 pl. Huwe- lijksdienst Bruidspaar Swinkels-Cre- mers. Zaterdag: 19.00 Jan Swinkels. Drieëntwintigste zondag door bet jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Leo Cox Louis en Antonia Weijs-Jacobs. Zaterdag: 8.00 gest. jrd. v. Arnold Weijs, echtgenote en overl. kinderen; 10.00 hgm. v. Teng Manders (vanw. kerkbestuur) en Jan van Meijel, echtgenote en overl. kind.; 11.15 lsm. uit dankbaarheid (J.). Maandag: 7.30 lsm, voor Henri Martens-Smedts; 18.00 lsm. voor Ber tha Peeters-Martens; 18.30 lsm. v. Antoon Verheden; 19.00 lsm. voor Eduard en Stans Dietz; 19.30 lsm. tot int. van L.V.B. Dinsdag: 18.00 maandd. v. Anna M. de Bruijni-Nellen; 18.30 lsm. v. Frans Verkoeijen (vanw. de oude buurt); 19.00 lsm. voor Petronella Lconen-van Mil (vanw. fam. Jeu ken); 19.30 lsm. v. Elly Loonen en Elly van Berlo. Woensdag: 7.30 lsm. voor Jozef Crcijmans, echtgenote en Martin Cicijmans; 18.00 lsm. v. overl. ouders Sprccuwenberg-Kuenen; 18.30 lsm. vcor overl. fam. Vullings-Wilmsen en Truus; 19.00 weekd. voor Maria Loonen-Scheffers; 19.30 maandd. v. Jan Reintjes en Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen. Donderdag: 18.00 lsm. Jozef As»el- berghs; 18.30 lsm. v. Gerrit Camps en overl. ouders; 19.00 lsm. tot bij zondere intentie; 19.30 lsm. voor Elly van Berlo en Elly Loonen. Vrijdag: 14.00 huwelijk Claessens- Janssen; 15.00 huwelijk v. d. Berg- Veldhuizen; 18.30 maandd. v. Petro nella Loonen-van Mil; 19.00 lsm. v. Pet. Joh. Botden-Hofmans, Harry Cuppen en Petronella Vogelsangs- Smits; 19.30 lsm. v. Frans Verkoeijen (vanw. fam.). Zaterdag: 19.00 lsm. tot int. van fam. Beerkens-Peeters. Misdienaars: 18.30 W. v. Meijel; 19.00 R. David; 19.30 A. Janssen. Akolieten: 8.00 F. van Bavel; IC.00 G. Voermans, H. van Rhee en R. Duijkers; 11.15 H. en R. Comelissen. Huweiyksafk.: Jan Claessens (Ys- selsteyn) en Rieky Janssen; Paul v. d. Berg en Carla Veldhuizen (Werk hoven); Henk Litjens en Mariet Nies- sen (Grubbenvorst). Miva-kcllekte: deze bracht op 524,55. Alle gevers hartelijk dank! 23e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 H. Mis voor Gerardus Spreeuwenberg en Maria Verlinden; 10.00 Hoogmis: gesticht jgt. voor Jo hannes Geurts en Maria Schreven; 11.30 H. Mis voor de fam. Slangen- Verheyen. Maandag: lsm. v. Maria van Soest- Swinkels. overl. fam. Smedts-Dinghs en dochter Elisabeth en Theo van Soest. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Hu- bertus Koonings. Woensdag: 8.00 jaarg. v. Maria Vergel dt-Burgers. Donderdag: 8.00 jaarg. v. Jacob Arts. Vrijdag: 8.00 lsm. voor Sjeng Geurts. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor de overl. fam. van Well-Thoonen. Misdienaars: Zondag: 8.30 Robert v. Ass en Ri chard Juwett; 10.00 Robert Stevens en Francis v. d. Hof; 11.30 Eugene Linders. 23e zondag door het jaar. 10 sept. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. ouders oyen-Arts. Zondag: 8.30 H. Mis voor Sj. van Dijck, Henrica Hoedemakers en dochter To; 10.00 Hoogmis v. overl. fam. van Keysteren; 1130 H. Mis tot int van Maria v. d. Heuvel, overl. ouders en kind. Maandag: 8.00 gest jgt. voor Jo hannes van Vegchel, echtgenote en dochter. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Pe ter M. Gielen en overl. kinderen. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Peter Poels. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis ter ere van H. Gerardus. Vrijdag: 8.30 Schoolmis, gest. jgt. voor Z.E.H. Pastoor A. de Bot. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging (A.). Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: T. Engels, J. Eyssen; 10.00 P. Jacobs, P. Kessels; 11.30 I. van Helden. M. Michels. Kollektanten: zaterdag Ewals; zon dag 8.30 v. Cuijck; 10.00 J. v. Hoof; 11.30 Emonts. Zaterdag 9 sept: 19.30 avondmis voor de zielerust van Ant. Weerts. Zondag: 10 u. hoogmis tot int. van heren muzikanten van Merselo. On der deze hoogmis wordt de „Deut sche Messe uitgevoerd en muzikaal begeleid door Fanfare, zangkoor en drumband van Merselo. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: tot int. van fam. Coolcn- van Lankveld. Dinsdag: voor overleden ouders Poels-Geurts en dochter. Woensdag: v. d. zielerust van S. van Vegchel. Donderdag: v. d. zielerust van B. Coolen. Vrijdag: t.e.v. O.L. Vrouw. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van T. Bolden. Zondag 10 sept. 23e zondag door 't jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. voor zal. Leo Jacobs. Zondag: 9 uur lsm. voor overl. fam. Leyssen-Vollenberg; 10 uur Hgm. tot bijz. intentie fam. van Ooi; 11.30 voor geestelijk en tijdelijk welzijn parochie- Maandag: 8 uur lsm. uit dank fam. Reintjes v. P. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. inten tie ter er van H. Antonius. Woensdag: 8 uur lsm. jgt. zal. Ma ria Smits-Groetelaars. Donderdag: 8 uur lsm. tot bijz. in tentie v. K. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. A. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. ter ere van H. Gerardus, uit dankbaar heid. Akolieten voor 10 sept.: Joh. Fleur- kens, Sj. Claessens en P. Weys. Misdienaars: Classens, van der Ligt; 11.30 Jacobs, Janssen. 23e zondag door het jaar. 10 sept. Zondag: 8 uur H. Mis voor Bet je Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis voor vader Sjang Drabbels. Akolie ten: Peter Smets en Geert Achten. Misdienaars van de week: Henk Maas en Johnny Smets. Kerkdeurkollekte t.b.v. Ziekentri- duum. Maandag: 8 uur H. Mis t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Johan nes Mommen .Maria Seijkens en Piet Lomme. Woensdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Clacs-Derikx. Donderdag: Kruisverheffing. 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Vrijdag: O.L. Vrouw van Smarten. 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Zaterdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Willems; 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Poels-Michels. Zaterdag 9 sept.: 19.00 Avondvlc- ring voor Jan Logtens. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Bertha Fleuren-Smits en voor Willem Fleuren en echtgenote en overl. kinderen; 10.00 Hoogmis voor overleden ouders Philipsen en voor overleden ouders Koenen-Jacobs. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmcl. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor Felix Peters. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel uit dankbaarheid aan de H. Jo zef en voor uitkomst in moeilijk heden. Donderdag: 8.45 H. Mis voor b.z.i. Vrijdag: Geen H. Mis. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próxlmo a las once y cuarto, en nuestra capilla Overloon- seweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano. Celebramos la fiesta de la Navidad e Nuestra Seflora. Después de la Misa reunión con cafe- lito en la sala del convento.è El sèba- do el dia 9 de septiembre el padre Juan bautizara en Belfeld. a las cuatro de la tarde, el hijo de los Senores Izquierdo; el sabado el dia 16 de septiembre el Padre Juan bau- tizaré en la iglesia de los Francis- canos en Leunseweg, a Lydia hija de los Sefiores Pérez y Cèceres a las tres de la tarde. Hasta la vista! NOICIAS CULTURALES EU cabinele de Relaciones Cultura- les del Ministerio de Trabajo en Ma drid con mucho gusto recibira de todos Vds todo género de sugerencias conducentes a llevar la renovada imagen de la Esparia actual. Nosotros podemos colaborar también a esle acesamiento por la via de la cultura entre las dos partes de nuestra pas- tria indivist, la interna y la exterior. Con tiempo la Junta del Centro les comunicaré su programa cultural para la próxima temporada. Hasta la vista! Weer inbraak in friturezaak Voor de achtste keer hebben onbe voegden een bezoek gebracht aan de friture van S. aan de Veltumse Klcf- fen. Toegang werd verkregen door de schuifdeur terug te duwen waardoor het schuifslot vrij kwam. Ook deze keer verdwenen weer frikandellen, kroketten, snoep en sigaretten en uit een doosje een geldbedrag van DM 25. Omdat dc heer S. zijn zaak wegens te hoge premie niet meer kon verzekeren blijft het een be hoorlijke schadepost. Het is niet ze ker of hij zijn zaak weer zal openen, in afwachting van het ingestelde be roep om elders een zaak te kunnen bouwen. Heer in het verkeer Op de Midden Peelweg was het op de rijbaan aanwezige water vermoe delijk oorzaak dat de 41-jarige be stuurder M. S. zijn auto niet onder controle kon houden. De auto ge raakte in een slip en botste tegen ten lichtmast. De bestuurder ging naar het politiebureau en deed daar aan gifte. Zo hoort het ook. Drankgebruik Z' Venrays politiemannen troffen een 20-jarige autobestuurster aan die haar auto wilde besturen terwijl ze onder invloed van alcohol verkeerde. Het werd pijpje blazen en het onder gaan van de bloedproef. Haar werd procesverbaal aangezegd.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7