GEMEENTEPRAAT VAMOS A VEE DIENSTEN -s* KERKELIJKE Jonge mensen zoeken kamers, laat ze niet in de kou staan! Gemeenschaps viering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt J. VESTJENS KUNSTGEBITTEN- REPARATIE NOTITIES I A MEDEDELINCEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Scliiille, Bureau Voorlichting Half september ingebruikname van nieuwe verkeersliclitinstallaties 1 Hoewel de Juiste datum nog niet vast staat, ligt het in'de lijn van de verwachtingen, dat hall september de verkeerslichtinstallatles op de kruis punten Leunseweg Zuidsingel en Langstraat 1 Westsingel Zuidsingel in gebruik kunnen worden genomen, Ge lijktijdig zullen de verkeerslichten bij de voetgangersoversteekplaatsen op de Oostsingel in werking worden ge steld. Het kruispunt Langstraat Zuidsin gel zal dan wel worden opengesteld, doch het gedeelte Westsingel tussen kruispunt en Reekgraafstraat blijft nog even afgesloten in verband met het rekonstrueren van dit stuk weg. WIJZIGING VOORRANG Bij het in werking stellen van de verkeerslichten op de Leunseweg Zuidsingel zal de voorrang worden ge wijzigd. Het verkeer over de Zuidsingel heeft dan voorrang op het verkeer op oe Leunseweg. Uiteraard zal deze voorrangswijziging duidelijk door mid del van borden worden aangegeven. Op de open te stellen kruispunten zal een nieuwe bewegwijzering aan wezig zijn. bestaande uit de bekende verlichte blauwe ANWB-borden. RINGWEGEN Het openstellen van de met verkeers lichten beveiligde kruispunten bete kent tevens een belangrijke ontlasting van Venray kom van het doorgaande verkeer. Verkeer, dat niet persé in Venray's winkelcentrum behoeft te zijn dient gebruik te maken van de singels. Ge hoopt wordt, dat men dan ook inder daad gebruik maakt van de ringwe gen. In de nieuwe situatie zullen de Westsingel, de Zuidsingel en de Oost singel op elkaar zijn aangesloten. Zondag a.s., 3 september, is om half elf weer een eucharistische ta felviering vcor jongeren van 16 jaar en ouder in de aula van de Levens school, Bevrijdingsweg 2a. Het thema van deze keer is; Onze Vader. Voorganger: B. van Bronk- horst. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int. overl. fam. v. d. Berg-Muninghof Wim van den Munckhof en overl. fam. ouders Geurtjens-Vermazeren. Zondag tweeëntwintigste zondag door het jaar. 8.00 gelezen mis, int. rector Jan Geurts; 9.30 gregoriaanse hoogmis. Wilhelmus Janssen; 11.00 nederlandse hoogmis ouders Basten- Bonants Henri Camps. Maandag: 9.00 tot zekere intentie (J.)19.00 Maria Wismans-Geelen. Dinsdag: 9.00 Constant Fijls vwg. vrienden; 19.00 overl. ouders Duy- kers-Philipsen en zoon Pieter. Woensdag: 9.00 Harrie Martens; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gos- sens Mathieu Arts. Donderdag: 9.00 voor de gelovige zielen. Vrijdag: feest van Maria Geboorte. 9.00 tot zekere intentie; 14.00 huwe lijkssluiting Truus Emonts en Twan Tonnaer; 14.00 huwelijkssluiting (St. Jozefkaper) Elly Beemer en Theo Ja cobs; 15.00 huwelijkssluiting Marlies Janssen en Wim v. d. Rijdt; 19.00 uit dankbaarheid t.e.v. O-L. Vrouw Arnoldina Aben-v. d. Mond. Zaterdag: 9.00 Antoon van Osch Wim Peters en overl. fam.; 19.00 u. Wim van den Munckhof en overl. fam. overl. ouders Maatman-Over- mars Maria van Dijck-Duyckers ouders Cocnen-Houtackers. Mededelingen: Tijdens de mis van 11.00 uur kin dercrèche in het zaaltje onder de sacristie. Leidsters Lisette Weyers en Riet v. d. Steeg. Huwelijksafkondiging: Lucie Bong en Harrie Gal. Zondag 10 september is de jaar lijkse bedevaart naar Oostrum. Hierover kunt u meer vernemen in de Bandelier. Het wachten is nu nog op het door trekken van de Oostsingel naar de Maasheseweg. waarmee dan het ge hele ringcircuit rond is. Zoals bekend heeft de gemeente on langs vijf miljoen gulden gekregen voor deze doortrekking, doch het zal wel eind 1979 begin 1980 kunnen wor den voordat deze aansluiting tot stand kan komen. BINNENRING De tweede ring rond de kom spe ciaal voor het verkeer, dat wel in het centrum moet zijn wordt gevormd door de gerekonstrueerde Langeweg Paterslaan Oude Oostrumseweg Ju- lianasingel en de eventueel nog aan te leggen Noordtangent, die weer aan sluit op de Langeweg. Wanneer de verschillende kruispun ten in de singelwegen weer zijn open gesteld. wordt begonnen aan de re- konstruktie van de Paterslaan. Zoals intussen als bekend mag wor den verondersteld, wordt een gedeelte van de Paterslaan vanaf de Kruis straat naar het kruispunt met de Leun seweg enkele meters naar het zui den. door het Wijnhovenpark verlegd, waardoor de bestaande knik uit deze weg wordt verwijderd. Het oude gedeelte Paterslaan zal dan parallelweg worden ten behoeve van de aanwonenden. VOORLICHTINGSAVOND In verband met deze voorgenomen rekonstruktie zal op 11 september voor aan- en omwonenden van de Paters laan een voorlichtingsavond worden gehouden in het gemeentehuis. Degenen, die hiervoor in aanmerking komen krijgen hierover van de ge meente nog bericht. 9 september Akolieten: Zaterdag 2 sept.: 19.00 Jacqueline Clephas en Rutger Janssen. Zondag 3 sept.: 8.00 Berend Kroft en André Janssen; 9.30 Theo Janssen en Mary Pelzer; 11.00 T. Verbeek en W. Bistervels. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Noud Her mans en Marcel Hanen. Woensdag, vrijdag: 19.00 Loes Houben en Eric van Gerven. Zondag 3 sept. H. Missen: 7.30, 9.00. 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45, 18.00 uur avondmis. Vrijdag; Feest van Maria Geboor te. 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gerardus Wis- mans. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Gertruda Neeteson-Custers; 10.15 Peter Philipsen; 11.45 Sjang Boom (v.w. Bejaardenbond); 18.00 Antoon Wilhelmus van Wijk. Maandag: 8.00 Adolf Verbeek; 19.00 Leo Janssen (v.w. de buurt). Dinsdag: 8.00 oud-wijkzuster Alei- da Janssen; 19.00 Wim van den Munckhof en voor levende en overl. leden van de K.V.V. Woensdag: 8.00 Sjeng Ewals; 19.00 overl. fam. Vermeulen-Dijkmans en Boeren-Verwees Donderdag: 8.00 Antoinetta Ram- melman-Elsevier en voor Eva Wil- helmina Rojer; 19.00 Jacques van Rhee. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Raema- kers-Pouwels; 19.00 gezinsmis; Piet Clephas. Zaterdag: 8.00 Mathilde Wasser en te.v. H. Geest. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Ricky Douwes en Jos Claessens. Znodag: 7.30 Johnny Smits en Pe ter Schoenmakers; 9.00 Tony Schol ten en René van Hooren; 10.15 Je roen Cornelissen en Wim v.d. Heide; 11.45 Leo en Henk Jansen; 18.00 Pe ter en Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoenma kers; 19.00 Edgar Janssen en Perry In Oostrum verkiezing nieuwe dorpsraad Op 7 en 8 oktober vindt in Oostrum de verkiezing plaats van een nieuwe dorpsraad. In overleg met de voorzitters van de diverse Oostrumse verenigingen is ge kozen voor een verkiezingssysteem, waarbij tien leden voor de verenigin gen en vijf leden op persoonlijke titel in de dorpsraad zullen worden geko zen. De verenigingen stellen hun kan didaten waaruit er dan tien zullen wor den gekozen en ook uit de voor te dragen kandidaten op persoonlijke ti tel worden er vijf gekozen. ledereen. die zich kandidaat wil stel len of geschikte kandidaten weet kan hiervan opgave doen bij de heer Lau- rensse, Asselbergstraat 8, Oostrum, Kollektes in september In de maand september mogen drie kollektes worden gehouden. Van 1 t.m. 9 september kollekteert het Koningin Wilhelmina Fonds, van 18 t.m, 23 september het Prinses Beatrix Fonds en van 25 tm 30 september de Nierstichting. Alleen voor deze geldinzamelingen is een kollektevergunnmg verleend. Koliekteren buiten de aangegeven periode is niet toegestaan. Kollektanten en kollektrices zijn her kenbaar aan hun legitimatiebewijs. Informatie door de H uuradviescommissie Met ingang van woensdag 13 sep tember a.s. zal de Huuradviescommis sie in het resort Venlo op iedere twee de en vierde woensdag van de maand telkens van twee tot vier uur zitting houden in het gemeentehuis. Dan zal informatie worden verstrekt met betrekking tot zowel de algemene problemen rond huur en verhuur van onroerend goed als wel de bij de com missie in behandeling zijnde zaken. Eibers. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Arnoud Vcrhaeg en Marcel Philip- ren; 19.00 Eric Arts en Pieter Hen driks. Zaterdag 2 sept.; Euch. viering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Mis- intentie: Mikel Vreugdewater, Theo van Soest en Martin Zegers. Zondag 3 sept.: Euch. Viering om 10.00 uur. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: Fam. Janssen-Pouwels. Woensdag 6 sept.: Euch. viering om 19.00 uur. Misintentie W. van den Munckhof en overl. fam. Deze dienst Wordt verzorgd door de pastors en zusters. Iedereen is van harte wel kom. Tweeëntwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Harry Dechnar en voor overl. Wim Klomp. Het kinderkoor „De Vredesklokjes" zal in deze mis zin gen. Een mooie mis om bij te wonen door ouders en kinderen. Zondag: 8.00 Ieesmis voor levende en overleden familieleden van de familie de Haart-Cremers; 9.00 Iees mis voor overl. Martinus Arts; 10.00 hoogmis voor overl. ouders van Mil- Hendriks en zoon Antoon. Met het kerkelijk zangkoor zingen we de ne derlandse gezangen van deze zondag. 11.30 Ieesmis voor overl. ouders Franssen-van Gerven en Grada Huij- bers-Barents en uit dankbaarheid.; 18.30 avondmis als jaargetijde voor overl. Bert Bombeeck. Maandag: H. Gregorius de Grote, paus en kerkleraar. 8.00 Ieesmis voor overl. Antonius van Rossum; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Lin- ders. Dinsdag: 8.00 Ieesmis voor overl. Joos Simons (van petekind); 19.00 avondmis voor overl. Antoon Jen- neskens en overl. familie. Woensdag: 8.00 Ieesmis voor overl. Thijs Arts; 19.00 avondmis voor overl. Leida Nooijen-Claessens. Donderdag: 8.00 1 eesmis voor overl. Wim Driessen en familie; 19.00 avondmis voor overl. Piet Vermelt- foort en uit dankbaarheid. Vrijdag. Feest van Maria Geboor te. 8.00 Ieesmis voor overl. Joos Si mons; 14.00 plechtige eucharistievie ring bij gelegenheid van het 40-jarig ambtsjubileum en afscheid van de heer A. J. M. Albers als hoofd van de Luciaschool (verzorgd door cfe kinderen van de school); 19.30 uur avondmis voor de overl. familie Ver- stegen-Jacobs. Zaterdag: 8.00 Ieesmis voor overl. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: Kroef Aardappelexport b.v., Beu kenlaan 29, Odiliapeel. om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een aard appelopslag, -bewaar en -koellnrich- ting, waar elektromotoren worden ge bezigd met een gezamenlijk vermogen van meer dan 2 pk. Adres inrichting: Spurkt (industrieterrein Smakterheide). kadastraal gemeente Venray, sectie A. nr. 2293. Schutterij 't Zandakker en Schut terij St. Anna. Veltumse Kleffen 115, Venray, om vergunning ex art. 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/wijzigen van een schietinrichting waar op de schietboom wordt geschoten (zgn. oud- Limburgs schieten op de hark zonder kogelvanger, zgn. Brabants schieten op de wip zonder kogelvanger. Adres inrichting: Endepoel, Merselo, kadas traal gemeente Venray, sectie H, nrs. 2937, 3263, 1235, 2741, 2070, 2742. P. M. Colbers, Blakterweg 4a, Oir- lo, om vergunning tot het uitbreiden van een kippenhouderij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres in richting: Blakterweg 4a, Oirlo. kadas traal gemeente Venray, sectie R, nr. 610. M. Derks, Puttenweg 134, Yssel- steyn, om vergunning ex art, 6a der Hinderwet tot het uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij en kippenhou derij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Eijkenhof- weg 18, Ysselsteyn, kadastraal ge meente Venray, sectie Q, nr. 221. SCHRIFTELIJKE BEZWAREN tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dagtekening van deze bekendmaking inbrengen, bij het gemeentebestuur waar dit verzoek ter inzage ligt. De in gekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. MONDELINGE BEZWAREN kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 20 september 1978 om 15.00 uur in het gemeente huis, Maasheseweg 1. BEROEP tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 1 september 1978 Burgemeester en wethouders vnd. Mr. H. J. M, Defesche, burgemeester J. M. Poels, secretaris Antoinette Aerts; 19.00 avondmis voor overl. familie Aben-Baeten. Mededelingen: 1. In het weekend van 2 en 3 sept. zullen we als thema van alle H.H. Missen nemen: Gods zegen vra gen vcor de Kerk onder leiding van de nieuwe Paus: Johannes Paulus I. Komt nu allen voor de ze intentie een H. Mis bijwonen! 2. A.s. zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleu terschool vlak bij de kerk. Leid sters: Meja Wilma van Osch en Jacqueline Vollenberg. 3. De kollekte voor de MTVA heeft het zeer mooie bedrag van 2260,50 opgebracht. Dank u wel. Akolieten- en Misdienaarslljst voor de week van 3 tot en met 9 sept. Zondag: 8.00 J. Ingepas en Ron v. d. Heuvel; 9.00 F. Linskens en C. v. d. Brand; 10.00 M. Barten. R. Beerkens en H. Kusters; 11.30 T. Urselman en T. Houwen; 18.30 S. Fijneman en R. Aben. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 L. Janssen en T. v. Soest; 19.00 J. Vervoort en T. Lucassen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 A. Schwachöfer en M. Willemse; 19.00 R-'Smits en E. Wiegman. Zondag 3 september a.s. tweede rechtstreekse radiouitzending van de kerkdienst in de aula van Den Hoe- bert, Westsingel 1. Ook deze dienst vindt plaats in samenwerking met de Molukse Ge meenschap. De uitzending begint om tien uur en eindigt om kwart vóór elf. Predi kant is nu Ds. J. Heine. Men wordt verzocht om half tien aanwezig te zijn. In verband hiermee is er in Blit- terswijck geen dienst. 2-10 september Zaterdag: 19.00 jaardienst Wim Emons; overl. fam. Reijnders-Coe- nen (Dameskoor). Zondag: 8.30 Theo Camps en An na Verhoeven; 10.00 voor onze Paus Joannes Paulus 1. Jaard Sibertus Hubertus Moorrees en Hendrina Cus- ters (Herenkoor). Maandag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Dinsdag: 9.00 voor de gelovige zie len. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 overl. fam. Ven- nekens-Verschuren. Vrijdag: 9.00 Mathijs Janssen en Rcgina Cox. Zaterdag: 19.00 Gerard Johannes Mulders en Frits Mulders (Heren koor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Frank Drabbels, Antoine Pelzer, Eric Jeuken, Marcel Linskens. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks. Marcel Janssen, Pie ter Verhagen; 10.00 uur Nico Ver- steegen, Jan Peeters, Berry Ouden hoven, Davy Moorrees. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor Gerard Baten en Lamberdina Ron gen. Zondag: 8.30 gez. H. Mis jaard. Teng Steeghs; 10.00 Hoogmis Antoon Arts en Gertruda Poels. Maandag: 8.00 H. Mis st. Piet Steeghs. Hendrina Haegens, Maria Steeghs en Johanna Biesterfelds. Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Mart. Voermans en Maria Minten. Woensdag: 8.00 H. Mis st. Pastoor Weijers en Kapl. Kerstjens. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: Feest Maria Geboorte. 19 00 PI. Hoogmis b.g.v. 25-jarig Priesterfeest Pater Coen Classens en 25 jaren Professiefeest Zuster Rich- truda Classens. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis st. Pastoor Gerards en ouders. 22e zondag door het jaar. Misdienaars: René Duykers, Jos Heidens; René Rambags, Mike ele ven; Hoogmis: Roger Weys en Ton- nie Camps. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Reyn- ders-Weys-Heldens. Zondag: 8.00 int. fam. Smits-Frie zen; 10.00 int. Paus Johannes Pau lus 1. Vandaag eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor on ze eigen kerk. Maandag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw (K.). Dinsdag: 8,00 Martin Dinghs. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 Jcsephina Sey- kens-Collin. Vrijdag: Feest v. Maria Geboorte. 8.00 bijz. int. (G.). Zaterdag: 19.00 Maria Dinghs-v. d. Beuken. P.S. Zondag wordt de Hoogmis op gedragen voor onze nieuwe Paus Johannes Paulus I. Tweeëntwintigste zondag door hel jaar. Vandaag eerste zondag van de maand, bijzondere kollekte voor on ze eigen kerk. Houdt door uw bij drage de inkomsten en uitgaven van onze kerk in evenwicht! Dank U! Zaterdag: 19.00 Ism. v. Antoon Smedts. Zondag: 8.00 gest. jrd. voor Wil lem Vervuurt en echtgenote; 10.00 hgm. uit dankbaarheid en voor overl. fam. van Vegchel-Reintjes; 11.15 u. geen H. Mis in verband met de re ceptie van Pater Canisius, die 25 ja ren in onze parochie heeft geassi steerd. Maandag: 7.30 lsm. v. fam. Loo- nen van Rens; 18.00 lsm. v. Bertha Martens-Peeters; 18.30 maandd. v. Pater Loenen; 19.00 lsm. v. Frans Verkoeijen (vanw. fam.). Dinsdag: 7.00 (zeven uur) jrd. v. Dora en NellaEmons Henri Mar- tens-Smedts; 7.30 lsm. v. pastoor de Bot. Woensdag; 18.30 lsm. v. Wil'lem en Joos Jenniskens Jan van Meijel, echtgenote en overl. kinderen; 19.00 lsm. v. Antoon van Osch; 19.30 uur weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Donderdag: 7.30 lsm. voor overl. ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen; 18.30 lsm. voor Herman van Leipsig; 19.00 lsm. voor Gerrit Bou ten; 19.30 lsm. voor Ant. en Bern. Loonen beide echtgenoten en Johan na Verheijen-Loonen. Vrijdag: Feest van O.L. Vrouw Ge boorte. 7.30 Josef Croijmans, echtge note en Martin Croijmans; 13.00 zil veren huwelijk van Cuijck-Pelzer; 14.00 huwelijk Philipsen-Goumans; 15.00 zilveren huwelijk Reintjes-van Loon; 18.30 lsm. voor Teng Manders en overl. fam. Hendrix-Manders (M); 19.00 lsm. v. Johannes Voermans, Petronella Voermans-v. d. Berg en zoon Piet. Zaterdag: 7.30 lsm. v. Mathijs Lit- jens en echtgenote; 19.00 lsm. voor Leo Cox Louis Weijs en Antonia Weijs-Jacobs. Misdienaars: 18.30 Th. v. Kempen; 19.00 A. Janssen; 19.30 Tj. Jennis kens. Akolieten: 8.00 H. v. Rhee; 10.00 J. Loenen, J. Duijkers en A. Rein- tjes. JUBILEUM PATER CANISIUS Na de hoogmis is er een receptie in het gemeenschapshuis b(j gelegen heid van het feit dat Pater Canisius als 25 jaren assistentie verleent in onze parochie. W(j nodigen U allen hiervoor uit. Hem zal een cadeau worden aangeboden namens de pa rochie. Toont uw dankbaarheid door te komen!!! Huweljjksafk.: Jan Claessens (Ys selsteyn en Rieky Janssen; Henk Philipsen (Vredepeel) en Jacqueline Goumans; Paul v. d. Berg en Carla Veldhuizen (Werkhoven). 22e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 H. Mis voor zekere intentie; 19.00 Hoogmis, jgt. voor Petrus Janssen en Anna Janssen- Smeets; 11.30 jaarg. v. Peter Joh. Rongen. Maandag: 8..00 lsm. v. d. overl. fam. Wismans-Droesen-Gooren. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Hu bertus Koonings. Woensdag: 8.00 Ieesmis v. d. overl. fam. van Dijck-Driessen. Donderdag: 8.00 lsm. voor Josje Swinkels beet. door de buurt. Vrijdag: 8.00 lsm. v. d. overl. fam. Vogels-Jeurissen. Zaterdag: 19.00 jaarg. v. Maria v. Soest-Swinkels. Misdienaars: Zondag: 8.30 Henny Michels en Rob Koonings; 10.00 Peter v. Soest en Robert van Ass; 11.30 Richard Juwett. 22e zondag door het jaar. 3 sept. Eerste zondag van de maand. Bij zondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19.00 Hoogmis gest. jgt. vcor Z.E.H. Pastoor H. Vercoulen. Zendag: 8.30 H. Mis voor Petro nella van Meyel-Direckx; 10.00 Hgm. tot int. van Z.H. Paus Johannes Pau lus I. Na Hoogmis Te Deum; 11.30 H. Mis voor Petronella Zanders. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Hen ri cus v. d. Hoogenihof. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. v. d. Hoogenhof-v. Rijs- wijek. Woensdag: 8.00 gest. jgt. voor Pe trus van Cuijck. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hannes van Helden. Vrijdag: 8.30 Schoolmis, gez. H. Mis voor Peter M. Gielen en overl. kinderen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. ouders Noyen-Arts. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: T. Janssen, M. Kessels; 10.00 T. Engels, J. Eyssen; 11.30 P. Jacobs, P. Kessels. Kollektanten: zaterdag Arts; zon dag 8.30 v. Cuijck; 10.00 Hendrix; 11.30 Ewals. Zaterdag 2 sept.: 19.30 avondmis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand namens fam. Peeters-Jans- sen. Maandelijkse bijzondere KOL LEKTE. Zondag: 10 u. hoogmis tot int. van leden Veeverzekering. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van G. Janssen. Dinsdag: tot int. van fam. van Helvoirt-v. d. Weijer. Woensdag: ter ere van O.L. Vrouw van Altijdd. Bijstand. Donderdag: v. d. zielerust van Pe tronella Sanders. Vrijdag: MARIA GEBOORTE, v. d. zielerust van B. Coolen. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie lerust van Ant. Weerts. Zondag 3 sept.22e zondag door 1 jaar. Intronisatie plechtigheid te Ro. me van Paus Johannes Paulus I. Wegens de kermis zijn de Missen maandag, dinsdag en woensdag om 9.00 uur. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal Petronella Ida van Staveren-van Son v.w. de buurt. Zondag: 8.30 lsm. zal. Tina Groe- telaars-Stroeken; om 10 uur Hgm. gest. jgt. zal. Rector J. Geurts; om 11.30 lsm. zal. Joh. Geurts. Maandag: 9.00 lsm. zal. Jan van den Aker. Dinsdag: 9.00 lsm. overl. fam. Hendriks-Hendriks. Woensdag: 9.00 lsm. jgt. zal. Mien, tje Jenneskens. Donderdag: 8.00 lsm. tot bijz. int v. K. Vrijdag: 8.00 lsm. overl. fam. Ja- cobs-Janssen. Zaterdag: 7.00 Hgm. jgt. zal. Theod Jacobs en zoon Leo. Akolieten voor 3 sept.: R. Weys, W. Fleurkens, G. Timmermans. Misdienaars: van Dongen, Geurts; 11.30 Classens, van der Ligt. In kermisdagen kollekte Zieken- triduum. 22e zondag door het jaar, 3 sept Zondag: 8 uur H. Mis t.b.i.10 uur Hoogmis voor het rectoraat uit dank- baarheid. Akolieten: Henk Drabbels en Jan Droesen. Misdienaars van de week: Geert Koonings en Johnny van Kempen. Kerkdeurkollekte ten bate van de MIVA. Maandag: 8 uur H. Mis voor de; overleden ouders Poels-Michels. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden Derikx-Voesten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Gina Droesen. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Oma van Dijck, Opa v. d. Winkel en Gerardus Wismans. Vrijdag: Maria Geboorte. 8 uur H, Mis voor Harrie Muijsers. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 19.30 uur Avondmis tot int. van de familie Drabbels-Voermans. e' 1' Vrijdag 1 sept. 8.45 H. Mis ter ere van het heilig Hart (Ziekenkommu- nie); 14.00 Huwelijksinzegening van het bruidspaar Theo Goumans en Will Tielen. Zaterdag: 19.00 Avondviering van Francisca Mulder (namens de cam- pinggasten). Zendag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Gerardus Bastiaans; 8.30 H. Mis voor bedevaart uit Brakkenstein; 10.00 Hoogmis voor overleden ouders Geurts en uit dankbaarheid. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over. ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Smeets. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel uit dankbaarheid en voor b.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Smeets. Vrijdag: 8.45 H. Mis op het feest van Maria Geboorte uit dankbaar-n heid. m NOTICIAS RELIGIOSAS k El domingo proximo NO habrè di Misa en nuestra capilla, Overloonse- w weg 2, en Venray, porque el Padre Juan esta pricando ejercicios en ir Smakt. En el hospital el Venray ha nacido ANA, hija de los Srs. Alfónso q Risquez y Asensión Caballero. Los o{ padrinos seran los Srs. José Risque: y Maria Ruiz. Hasta la vista. q NOTTCIAS CULTURALES Con tiempo Vds recibiran noticiaj I de los cursos que van a empezar este 1 otono en el Centro. El domingo pa sado la maestra ha explicado otra p vez, durante nuestra reunion des- pués de la Misa, cómo se arregle e! asunto de la ensenanza bicultural; s i hay todavia dificuldades se puede llamar a la maestra: 04709-2937. Hasta la vista! TE KOOP Yamaha XS 750 maart '78. 1000,- der nieuwprijs Fagotstraat 10, Venray PRIMA rogge, tarwe en gerstevoerstro, hooi en verder alle andere ruwvoeders Franco boerderij aan con currerende prijzen. Beleefd aanbevelend, het vanouds bekende en ver trouwde adres: FOURAGEHANDEL Haelen Tel. 04759-1332 TE KOOP 4 Vrijwel nieuwe banden voor Dyane Fagotstraat 10, Venray Ook gouden tanden en kie zen. Mevr. M. Schelbergen- Goumans Niessenstraat 12 VENRAY, tel. 04780-2356 ANTIEK SWAGHOVEN Kasten, klokken, bedden, eethoeken en ander klein spul Eindstraat 16. tel. 04780-6418 FABRIEKSVERKOOP van suède en leren kleding leren broeken, motorpak ken 350,-. Dames- en herenjacks in alle maten 125,-. Lange leren en suède jassen v.a. 200,- Hefra B.V., Van Weerden Poelmanstraat 106 .Helmond Magazijn achterom (Pronto- wijk), tel. 36445 Particulier vraagt te koop in Venray-kom Woonhuis met 3 of 4 slaapkamers, tuin, garage, of gelegen heid daartoe. Telefoon 04780-7545 BOUWTERREINEN TE KOOP GEVRAAGD STIENSTRA VENRAY B.V. Stationsweg 11, Venray telefoon 04780-4438 Voor onze cliënten vragen wij te koop: Middenstandswoningen, herenhulzen, bungalows, villa's, landhuizen, boerde rijen, bouwterreinen en agrarische gronden In Nrd. Limburg en Oost Brabant. STIENSTRA VENRAY B.V. Stationsweg 11. Venray, telefoon 04780-4438 STAATSLOTERIJ a.s. maandag 4 september begint de verkoop van nieu we loten. Loten verkrijgbaar bij: Slg.mag. G. Janssen-van Beunlngen Patersstr. 5A, telefoon 1765 a.s. maandag 4 september begint de verkoop van STAATSLOTEN Loten verkrijgbaar bij: MEVROUW OP-HEIJ Hubertusstraat 8. Veltum telefoon 3039 TE KOOP Verse eieren M. van Ass, Kiekweg 21 „Gebruikt en Ongeregeld" haalde ook deze week weer een hele lading oude meubels uit België, o.a.: tien staande kapstokken, prachtige eiken bedden, mooie buffetkastjes, etc. Geopend vrijd. 17-21 u.; za. 10-17 uur. Merseloseweg 66, Venray GEVRAAGD Klein aambeeld met ronde hoorn Telefoon 04780-3760 WIE WIL WONINGRUIL centrum Amsterdam, te gen Nrd. Brabant of Nrd. Limburg. Brieven onder nr. 351 bureau van dit blad. CORSTENS- VERSCHUREN koopt Zat. 2 sept. vroegbroed man- kanaries 9 donkere 8 poppen .3.50 roodintensief mannen en poppen 11 "roodschimmel mannen 10 poppen 7 p.st. zebravinken 7 diamantduiven 10 pp. vogels brengen 16.00- 16.30 u Café Volleberg Hen- seniusstr. 20 Venray. TE KOOP Trekhaak V.W. Passat De Bergkamp 46, Overloon, telefoon 716 TE KOOP Aardappelen M- Theunissen, Horsterweg 16, Leunen, tel. 04780-4559 ALTIJD EXCLUSIEVE BREIWOL-AANBIEDINGEN Wolspecialisten 't Vaemke TE HUUR GEVRAAGD zo spoedig mogelijk Kamers of etage te Venray, door bibliothe caresse Telefoon 04767-1707 TOOLSHOP verhuurt: Klopboormachines Electr. hakhamers Electr. breekhamers Sleuvenfrees Haakse slijpmachines Bandschuurmachine Lasapparaat Handcirkelzaag Vlakschuurmachine Boorhamers Betonmolens Kruiwagens Cirkelzaagtafel Dompelpompen Heteluchtkanonnen Betontritnaald Betonstutten Aluminium ladders Grondboor en palenhamef TOOLSHOP Paterslaan 7, Venray tel. 04780-2963 van 2 tot en met Publikatie van uw gemeente in samenwerking met het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening. _v Duizenden jongens cn meisjes, die werken of studeren kunnen geen kamer vinden. En 'n dak boven je hoofd is het minste wat je nodig hebt, vindt u ook Als u een behoorlijke kamer of een etage vrij hebt, bel of schrijf dan even. Doet u het wel direkt? Gemeentehuis Venray Maasheseweg 1 aid. Il-C telefoon 04780-3838 toestel 229

Peel en Maas | 1978 | | pagina 8