Rouwkuilen Staatsnatuurmonument Kerkelijke diensten VAMOSAVER ROUWKUILEN PEEL EN MAAS Vrouwenkontakt Veltum Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Brukske Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie (astenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt "I" 36 ha grote gebied in het bestem mingsplan „Buitengebied" de be stemming natuurgebied te geven, wordt de ministeriële aanwijzing door b. en w. van harte toegejuicht. De „Rouwkuilen" wordt gevormd door een bosgebied en een daarin gelegen ven. Het ligt in een dekzand gebied ten oosten van de Peel. Het in het gebied gelegen voedselarme Verkeers ongelukken De 46-jarige bestuurster van een personenauto, mevr. N. uit Ven- ray verleende op de kruising Kemp- weg-Helfrichstraat geen voorrang aan een van rechts over de Kerrp- weg rijdende personenauto, bestuurd door de 25-jarige P. v. T. uit Ven- ray. Daardoor ontstond een botsing met materiële schade. Op het Brukske reed de per sonenauto bestuurd door de 23-jari- ge M. D. uit Deurne tegen de achter zijde van een rechts van de weg ge parkeerde vrachtauto van de fa. V. uit St. Anthonis. Oorzaak zou zijn ppn tptrpnlip<Tf»r mpt vprhlinHpnrip ven is een van de weinige vennen die gespaard zijn bij de ontgin ningswerkzaamheden rond de eeuw wisseling en in de eerste helft van deze eeuw. Bovendien is de daarn? opgereden beïnvloeding in de vcrm van verrijking met voedingsstoffen betrekkelijk gering geweest. In het ven is een in dikte varië rende veenlaag aanwezig. Zijn bota nische betekenis ontleent het natuur gebied aan de vegetatie van het ven. Er worden plantengemeenschappen aangetroffen, welke kenmerkend zijn voor verschillende stadia van ver landing in een voedselarm tot matig voedselrijk milieu. Van de hogere plantesoorten, wel ke hier zijn kunnen worden ge noemd: dopheide, kleine zonnedauw, ronde zonnedauw, veenpluis, water bies en snavelzegge. Ornithologisch is het ven met na me van betekenis als broedplaats van waterral en zwarte stern. Voor wa tervogels en steltlopers biedt het ven een geschikte fourageerplaats. Hoewel het deel van het gebied, dat uit bos bestaat, op zich zelf geen bijzonder biologische betekenis heeft is dit door zijn bufferende werking ten opzichte van het omringende landbouwgebied essentieel voor het instandhouden van de kwaliteiten van het ven. - 9' nel- De „Rouwkuilen" is derhalve door zijn natuurwetenschappelijke ken merken van betekenis. Uit het oogpunt van natuurschoon ontleent „De Rouwkuilen" zijn kwa liteiten aan de d0s>r verscheidenheid gekenmerkte opbquyz van het ge bied op zich zelf en aan de markan te positie, welke het' inneemt ten op zichte van het sterk gecultiveerde omringende landschap. van 2 tot en met 8 april Het ligt in de bedoeling van het Ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk het gebied „Rouwkuilen" ten zuiden van de Deurneseweg onder Ysselsteyn aan te wijzen als staatsnatuurge- bied. Omdat door het gemeentebestuur reeds werd overwogen om dit ruim Veediefstal Aan de serie veediefstallen, welke de laatste maanden in Noord Lim burg en Oost Brabant hebben plaats gevonden, moest er weer een wor den toegevoegd. Nu werden uit een niet afgesloten stal van de landbou wer v. V. aan de Timmennannsweg te Ysselsteyn 3 roodbonte stierkalve ren van resp. 2, 1 maand en 1 week gestolen. De recherchedienst van zowel de rijks- als gemeentepolitie, van diver se plaatsen staan nog voor een raad sel maar ze roepen wel de mede werking van de bevolking .in. De veehouders wordt niet alleen aan geraden de stal en schuurdeuren van deugdelijke sloten te voorzien, maar vooral als personenauto's zich in de buurt van hun bedrijven overdag ophouden dat men dan de autonum mers noteert. Blijkt dan in de buurt een diefstal te hebben plaats gevon den is het gemakkelijker een begin van de oplossing te maken. Worden in de avonduren verdachte auto's gesignaleerd dan kan men het beste direct de politie van die wetenschap in kennis stellen. Verkeer geblokkeerd Een dieplader van de fa. V. uit St. Anthonis, beladen met betonelemen ten en bestuurd door door de 28-ja- rige J. v. K. uit Mill, reed vanaf de Mgr. Hanssenstraat over de kruising Wanssumseweg. Plotseling schoven 4 betonelementen van de dieplader af en kwamen op het wegdek te recht. Gelukkig was er op dat mo ment geen ander verkeer op de weg. De rijbaan werd gedeeltelijk geblok keerd. Het door deskundigen inge steld onderzoek bracht aan het licht dat de ketting gebroken was. Om trent de deugdelijkheid van die ket ting wordt een nader onderzoek ver richt. Materiële schade Na geparkeerd te hebben aan de Patersstraat wilde de 42-jarige be stuurder van een personenauto M. M. uit Venray weer aan het verkeer deelnemen maar lette onvoldoende op, want op dat moment werd de door hem bestuurde auto ingehaald door een personenauto, bestuurd door de 19-jarige W. J .uit Venray. Bij de ontstane botsing bleef het bij materiële schade. Baldadigheid Venray politie hield in de Grote straat in de nacht van eerste op tweede Paasdag een viertal jongelui aan in de leeftijd variërend van 16 tot 18 jaar. Deze hadden in de Grote straat baldadigheid gepleegd. Na verhoor en de aanzegging dat tegen het viertal procesverbaal zal worden opgemaakt werden ze huiswaarts ge zonden. Drank in de autobestuu rders Een 34-jarige autobestuurder uit Venray kreeg in verband met drankgebruik een rijverbod opge legd. Een 19-jarige autobestuurder uit Duitsland was betrokken bij een aanrijding op de kruising bij de Pa terskerk. Hij verleende geen voor rang aan een andere personenauto en al bleef de schade beperkt de po litie konsta teerde drankgebruik en het wer^ pijpje blazen, waarna hij de bloedproef moest ondergaan. Het gevolg was dat een procesverbaal wer daangezegd. verlichting. Bij de botsing werd de personenauto zwaar beschadigd, maar de bestuurder liep geen noe menswaardig letsel op. Een onbekend gebleven be stuurder van een personenauto gleed met zijn auto vanwege het gladde wegdek naar het midden van de Deurneseweg. Een tegemoetkomende auto, bestuurd door de 36-jarige G. G. uit Wellerlooi week uit, tenge volge waarvan de door hem bestuur de auto in een slip geraakte en te gen de vangrail tot stilstand kwam. Het bleef bij materiële schade. De 28-jarige bestuurder van een personenauto, P. W. uit Venray, ver leende komende vanaf de Zuidsingel geen voorrang aan een over de Leun- seweg rijdende personenauto, be stuurd door de 29-jarige J. L. uit Venray. Ook hier bleef het bij de botsing bij materiële schade. De 27-jarige bestuurder van een personenauto T. S. uit Venlo, stopte voor de voetgangersoversteek plaats bij de Poststraat, maar de 20- jarige bestuurder R. W. uit Horst, die met zijn personenauto achter hem reed, bemerkte dat stoppen te laat en botste tegen de stoppende auto. Ook hier alleen materiële scha de. Voor de voetgangersoversteek plaats in de Hofstraat moest de per sonenauto bestuurd door de 32-jarige J. H. uit Meerlo-Wanssum stoppen voor een overstekende voetganger. De achter hem rijdende 27-jarige be stuurder van een personenauto, J. E. uit Vierlingsbeek kon de door bestuurde auto niet meer tijdig tot stilstand brengen waardoor hij te gen de voor hem stoppende auto bot ste. Ook hier bleef het bij materiële schade. uw Venrays weekblad Woensdag 5 april a.s. om 20.30 uur wordt een voorlichtings- en discus sieavond gehouden over: Huwelijks goederen en erfrecht. Gespreksleiders: Mr. H. J. P. Jan sen, kandidaat-notaris en P. A. Hen driks, notaris klerk. Plaats: Wijkcentrum Veltum, Gra- tenstraat 6. Zondag 2 april a.s. is er om half elf in de aula van de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, een thematische viering voor jongeren van 16 jaar en ouder. Voorganger: Ton van Vliet. JONGERENVIERING Zaterdagavond 1 april a.s. is er om zeven uur in de aula van de Levens school, Bevrijdingsweg 2a, een the matische viering voor jongeren van 12 tot 16 jaar. Thema: Meten met twee maten. Voorganger: F. Meyer. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. v. d. Berg- Munninghof ouders Duykers-Phi- lipsen en zoon Pieter Herman Jeu ken. Zondag: Tweede zondag na Pasen (Beloken Pasen). 8.00 gelezen mis, int. overleden ouders; 9.30 grego riaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Anna en Sjang Zeegers Piet Janssen en overl. fam.; 11.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor), int overl. fam. Franssen-v. d. Moos- dijk Constant Pijls vwg. de buurt. Maandag: viering van het feest van Maria Boodschap. 9.00 Henri Camps Harrie Verhofstad; 1900 Maria Wismans-Geelen overl. fam. Bexkens Antoon Pelzer. Dinsdag: 9.00 Gertruda Oudenho ven; 19.00 Gerard Pelzer Martien Verhaegen. Woensdag: 9.00 ouders Cremers- Verstegen Harrie Martens; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Jo hanna v. Eisen vwg. buurtver. St. Jozef. Donderdag: 9.00 ouders van Kes- sel en zoon Jan. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 u. wordt de com munie gebracht aan de zieken; 9 00 Wilhelmina Thijssen; 15.00 mis van dankzegging b.g.v. 25 jarig huwelijk Creemers-Berden; 19.00 ouders Wis- mans tot zekere intentie. Zaterdag: 9.00 Jacob Goumans en Johanna Zeegers/ overl. fam. Mes- semaeckers; 19.00 Wim van den Munckhof en overl. fam. overl. ouders Geurtjens-Vermazeren Ger- trudis Kupers-Wegels. Mededelingen: Het feest van Maria Boodschap (25 maart) wordt gevierd op maandag 3 april. Op zondag 23 april is de eerste communie voor de 2e klassers van de Ursulaschool en op zon dag 30 april voer de 2e klassers van de Petrus Banden- en de Dr. Poelsschool. Huwelijksafkondiging: Bemadet- te Verhoeven en Antoon Coop- mans. Crèche 2 april II 00 uur Hetty de Bruin en Ine \aft Hooren. Reeds eerder js bekend gemaakt dat er 's zondagsavonds geen avondmis mëef'ls. 99qc Akolieten: Zaterdag 1 april: 19.00 T. Huggers en Paul v. d. Heuvel. Zondag 2 april: 8.00 Wilma Mae- sen en John van: Bers; 9.30 Peter Janssen en Theo Janssen; 11.00 T. Verbeek en Rutger Janssen. Misdienaars: Maandag, dinsdag: 19.00 Susanne Claessens en Lilian Stoffels. Woensdag, vrijdag: 19.00 Geert Goumans en Mare Linskens. Vrijdag: 15.00 Marcel Hanen en Noud Hermans. Zondag: Beloken Pasen. H. Missen 7.30 9.00, 11.45; 10.15 Hoogmis gezon gen door de Zangers van St. Frans; 18.00 avondmis. Vrijdag: Eerste vrydag van de maand 19 00 avondmis om Gods ze gen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis als zon dagviering. Mededeling: Ook zondag - Beloken Pasen - wil len we u nog de gelegenheid geven om te offeren voor de Vastenaktie. Daarna moeten we af gaan sluiten. Het gaat goed. We halen een moei bedrag, als de laatste stoot nog een bofstoot is. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Johanna Veldhui- zen-v. d. Heuvel. Zondag: 7.30 overl .leden van de P.D.V. De Vredesduif; 9.00 Jan Kus- ters (v.w. de bejaardenbond); 10.15 Anna Hoeijmakers-Claessens1145 Wim Verlijsdonk; 18.00 overl. fam. Nijland. Maandag: 8.00 voor een ernstige zieke; 19.00 Wijkzuster Aleida Jans sen. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Ambro- sius; 19.00 Wim van den Munckhof. Woensdag: 8.00 Aloys Theelen; 19.00 Gerardus Brüncken. Donderdag: 8.00 overl. fam. Nij land en voor de parochie; 19.00 uur Eduard Versleijen. Vrijdag: 8.00 t.e v. St. Antonius en O.L. Vrouw; 19.00 gezinsmis, Jan Kusters (v.w. Marijkestr.). Zaterdag: 8.00 Apolonia Naus- Splinten. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Tony Scholten en Wim v. d. Heide. Zondag: 7.30 Jeroen Comelissen en Peter Schoenmaker.-: 9.00 Henk Jan sen en Johnny Schoenmakers; 10.15 Leo Jansen en René van Hooien; 11.45 Ricky Douwcs en Jos Claes sens; 18.00 Geert Claeas en Jacques Smetsers. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Arnóud Verhaeg en Edgar .Jansen; 19.00 Peter Smelt en Marcel Philip- sen. Dinsdae, donderdag, zaterdag: 8.00 Eric Arts en Pieter Hendriks; 19.00 Geert Clacs en Jacques Smetsers. Zaterdag 1 april: Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Intentie voor Nelly Maessen en Grada van Wezendonk. Zendag 2 april: Beloken Pasen. Euch. viering om 11.00 u. Kinder crèche Intentie voor overleden fa milie Lueassen-Arts. Woensdag 5 april: Euch. viering om 19.00 u. verzorgd door de Zusters en Pastors. Allen van harte welkom. Intentie voor Zuster Electa en Nel ly Maessen. Tweede zondag van Pasen, Belo ken Pasen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens. Samen zingen we nederlandse paas- liederen. Zondag: 8.00 lecsmis voor overl. Martinus Arts; 9.00 leesmis voor overl. famiile Thijssen-Ueberbach. Geen zang. 10.00 hoogmis voor overl. Willem van Waayenburg en zoon Jan. Nederlandse paasgezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 lees mis voor overl. familie Stevens-Pij pers. Het kinderkoor „De Vredes- klokjes" zingt mooie paasliederen. 18.30 avondmis voor overl. ouders Jans-Litjens en overl. familieleden. Maandag: 8.00 leesmis tot voor spoedige genezing (fam. M.). 19.00 avondmis voor overl. Leida Nooyen- Claessens. Dinsdag: 8.00 leesmis vcor overl. Josephina Pijpers-Ewalts; 19.00 uur avondmis vcor overl. vader Marti nus Mariens. Woensdag. 8.00 leesmis voor over!, familie Kersten-Keltjens-Swinkels; 19.00 avondmis uit dankbaarheid (fam. J.). Donderdag: 8.00 leesmis overl. Jac ques Memmen en ouders (Th 19.00 avondmis voor overl. moeder van Elzen (Bejaardenvereniging). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 14.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistieviering voor 't bruids paar Crijnen-Gijsbers; 19.00 avond mis voor overl. Theodoras van Ooi. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerrit van Dijck v. d. buurt); 19.00 avondmis voor overl. Gerrit Mat- thijssen. Mededelingen: 1. Van zaterdag op zondag (van 1 op 2 april) wordt de klok één uur vooruit gezet. Denk eraan: de mis sen beginnen dan volgens de zo mertijd. 2. Zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleu terschool vlak bij de kerk. Leid sters: Karin en Marie-José Leen- aerts. 3. De opbrengst van het vasten- effer was: Ned. Vastenaktie 2.269,03; Bisdom Roermond: 2.744.08. Totaal 5.013,11. Har telijk dank voor uw gulle bij drage. 4. A.s. zondag staan achter in de kerk de boeken uitgestald die als geschenk gegeven kunnen wor den by de eerste communie. Deze boeken kunnen besteld worden bij de parochieraadsleden die daar aanwezig zijn. Deze zorgen voor tijdige bestelling en afleve ring vóór de eerste communie- data. 5. Het aantal mensen dat de vierin gen van de GOEDE WEEK en PASEN hebben bijgewoond heeft dit jaar alle verwachtingen over troffen. Een verheugend teken. We hebben God ncdig in ons le ven. We danken allen die aan de opluistering van de diensten heb ber meegewerkt. Akolieten- en Misdienaarsljjst voor de week van 2 april: Zondag: 8.00 J. Ingenpas, Ron v. d. Heuvel; 9 00 F. Linskens. H. Geer- kens; 10.00 J. Jacobs, R. Beerkens, H. Kusters; 11.30 R. Slagter, C. Lank- veld; 18.30 H. Willemse, V. van Kuijck. Maandag, dinsdag, woensdag- 8.CC S. Fijneman, J. Vervoort; 19.00 J. de Bruijn, C. Kellenaars. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 R. Aben, A. Schwachöfer; 19.00 T. Houwen, T. Urselman. Zondagmorgen tien uur kerkdienst in de aula van Den Hoebert, predi kant is Ds. Heine. Tijdens de dienst kinderkerk en -oppas. De extra kollekte is bestemd voor het algemeen kerkewerk. In de Hervormde Kerk te Blitters- wjjck geen dienst. 1-9 april Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid Harry Graat (Kinderkoor uit Horst). Zondag: 8.30 Theo Camps en Anna Verhoeven; 10.00 overl. fam. Raedts- Verhees (Dameskoor). Maandag: 9.00 gest. jaard. Jacob Vermeulen en Wilhelmina Verhaag. Dinsdag: 9.00 Toon van Cuijck en overl. ouders. Woensdag: 9.00 tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Donderdag: 9.00 Hendricus Derks. Vrijdag: 9.0 overl. fam. Vennekens- Verschuren. Zaterdag: 19 00 Theodoor van Ar- sen overl. fam. Direks-Hellegers (Dameskoor). Misdienaars beurten: Zaterdag: 19.00 Frank Drabbels, Antoine Pelzer. Marcel Linskens. Marcel Janssen. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Eric Jeuken, Davy Moorrees. Hans Mul der; 10.00 Leon Derks, Marcel Derks, Jan Peeters, Alouis Mariens. Beloken Pasen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis mnd. Jozef Baten en Jaardienst Jan Zan ders. Zendag: 8.30 gez_ H. Mis maendd. Teng Steeghs; 10.00 Hoogmis over leden familie Custers-Litjens. Maandag: 8.00 H. Mis. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristie int. Louis Maessen en overl. ouders. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand toegewijd aan verering H. Hart van Jezus, 19.00 ge/.. H. Mis overleden familie Baten-Jeurissen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voir de parochie. Tweede zondag van Pasen. Misdienaars: Peter en Roger Weys Johnny Reynders en Mark Donders: Hoogmis: William Steeghs en Jan Vollenberg. Zaterdag: 19.00 overl. fam. Gel- lings-Verhoeven. Zondag. 8.00 overl. fam. F.monts- Geurts: 10.00 Jan Swinkels. Eerste zondag van de maand. Bijzondere kcllekte voor onze eigen kerk. Maandag: 8.00 jrd. Gerard Cre- mers-Versteegen. Dinsdag: 8.00 Hendrik Dinghs. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 Gertrudis Vul- lings-Martens; 14.00 pi huwelijks mis bruidspaar Pijpers-Vullings. Vrijdag Eerste vrijdag: H. Hart 8.CO int. fam. Kuypers-Pouwels. Zaterdag: 19.00 Martinus Dinghs (C). Beloken Pasen. Eerste zondag van de maand: bij zondere kcllekte voor onze eigen kerk. Enkele dagen geleden is de olie-voorraad aangevuld. Zonder verwarming gaat het nog niet. Goed koop is dit niet. Graag daarom Uw aandacht voor deze kollekte voor eigen kerk. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Gerrit Bouten en overl. fam. Zondag: 8.00 lsm. voor Jozef Croij- mans, echtgenote en Martin Croij- mans; 10.00 hgm. voor Teng Man- ders (vanw. kerkbestuur); 11.15 lsm. voor To Duijkers-Tacken; 16 00 H. Mis tot dankzegging b.g.v. 40-jarig priesterjubileum van pastoor Litjens. Maandag: 18.00 lsm. voor Peter Joh. Bolden, Elisabeth Botden-Hof- mans en Harry Cuppen; 18.30 lsm. voor Harry Martens, echtgenote, dochter Petronella en kleinzoon Har ry; 19.00 lsm. v. Gerard Thijssen. Dinsdag: 18.30 maandd. v. Wilhel mina Loenen-Verschuuren; 19.00 lsm. voor Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loo- nen. Woensdag: 18.30 weekd. voor An toon Verheijen; 19.00 maandd voor Herman van Leipsig. Donderdag: 7.30 lsm. voor pastoor de Bot. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. voor Mathijs Litjens cn echtgenote; 8.00 maandd. voor Ger rit Arts; 18.30 lsm. voor Elly Loonen en Elly xan Berlo; 19.00 lsm. voor overl. fam. Jenniskens-Vissers. Zaterdag: 19.00 lsm. als jrd. voor Johanna van Kempen-Lochtens. Misdienaars: 18.30 W. van Meijel; 19.00 R. David. Akolieten: 8.00 J. Loenen; 10.00 A. Reintjes P. Verstappen en G. Voermans; 11.15 H. en R. Comelis sen. Gedoopt: Janssen Judith: Arts Coen; Direks Jos; Derkx Tan ja. Huwelijksafk.: Noud Pijpers en Els Vullings (Castenray); Fons Mertens (Galder) en Jeanne Smits. Vastenoffer: op zondag 2 april Beloken Pasen - staan voor het laatst de bussen in de kerk voor het vas tenoffer!! Hebt u uw offer gegeven? Beloken Pasen. Zondag: 8.30 H. Mis voor overl. ouders en fam.; 10 00 Hoogmis, ge sticht jgt. voor Albert Peeters en Gerarda Ewals; 11.30 H. Mis voor Wim In 't Hulst best. door de buurt. Maandag: 8.00 jaarg. v. Mathijs Derikx en Anna Linskens. Dinsdag: 8.00 weekdienst voor Ge rardus In 't Hulst. Woensdag: 8.00 lsm. voor bijzon dere intentie. Donderdag: 8.00 lsm. voor Petro nella Stiphout-Poels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 H. Mis ter ere van het H. Hart van Jesus: weekd. voor Wim In 't Hulst. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor de overl. fam. Maessen-Mans en Maes- sen-S winkels. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Willy Hendriks en John Michels. Zondag: 8.30 Richard Wismans en Henny Michels; 11.30 Rob Koonings en Wilbert Arts. Tweede zondag van Pasen - Be loken Pasen. 2 april 1978. Eerste zondag van de maand: bij zondere kollekte voor onze Kerk. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging (J.). Zondag: 8.30 H. Mis tot bijz. inten tie; 10.30 Hoogmis waaronder Mgr. Janssen 't sacrament van het Vorm sel zal toedienen aan de kinderen van de 6de klas. In verband hiermee in de hoogmis de eerste 10 banken, aan beide kanten, gereserveerd voor vormelingen en ouders. Hoogmis wordt opgedragen tot intentie van vormelingen en ouders; 11.30 geen H. Mis. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Mar tinus Arts. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Petro nella v. d. Heuvel en overl. fam. Woensdag: 8-00 gez. H. Mis voor Bernard Giclen en Martien Baltus- sen. Donderdag: 8.00 gest. jgt. voor Henricus van Meyel en Petronella van Rijswijck. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 gez. li. Mis ter ere van 11. Hart voor hen die geofferd heb ben. Zaterdag: 19.00 Hoogmis voor overl. fam. Eyssen. Misdienaars: zondag 8.30 en door de weck: T. Janssen. M. WckvHs; 10.30 J. Eyssen, T. Engels. Kollektanten: zaterdag: M. van Hoof; zondag: 8.30 van Cuijck; 10.30 Arts. Zaterdag 1 april: 19.30 avondmis v. d. overledenen van fam. Nabuurs- v. d. Broek. Tweede zondag van Pasen 10 u. hoogmis t.b.i. Maandelijkse bijzon dere KOLLEKTE. Maandag: MARIA BOODSCHAP (voor 25 maart): tot int. van Coolen- van Lank veld. Dinsdag: tot int. van fam. Mar- cellis-Dinghs. Woensdag: v. overleden ouders Vullings-v. d. Broek. Donderdag: tot int. van fam. Weerts-Nellissen. Vrijdag: ccrs'.e vrijdag .8 u. H. Mis ter ere van het H. Hart voor de zie- lerust van Maria Hakvoort en Thea van Bakel. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van G. Janssen. Tweede zondag van Pasen. 2 april. Zondag: 8 uur H. Mis voor Maria Michels en dochter Traus; 10 uur Hoogmis voor de over leden vader Arnold Gielens. Akolieten: Peter Muijsers en Martien Peeters. Misdienaars van de week: Stephan Gielens en Peter Paul Janssen. Maandag: Maria Boodschap. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Lo- wie van Osch en Cato Rambags. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Harrie Muijsers. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden Derikx-Voesten. Donderdag: 8 uur H. Mis voor het welslagen van een examen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H. Mis voor de overle den familieleden Geurts-Gellings. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 8.45 uur Avondmis voor de overleden ouders Poels-Michels. Zondag 2 april Beloken Pasen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor overl fam. van Staveren-Cree- mers. Zondag: om 8.30 lsm. tot bijz. int. fam. J. J.: 10 uur Hgm. gest. jgt. zal. Hub van Rijswijck. echtg en dochter Drini: cm 11.30 lsm. voor geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Nijssen-Coolen. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Jac. Geurts en Wilhelmina Crooymans. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van de H. J/.ef (offerbloc). Donderdag: 8 uur lsm. zal. iians Toebast. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H Maria. 8 u. bijz. H. Mis uit dankbaarheid. Zaterdag: om 7 uur Hoogmis uit dankbaarheid en zal. Tina Grocte- laars-Stroeken en zoon Theo. Akolieten voor 2 april: Jan This- sen, Theo Mulders en Joh. Fleurkens. Misdienaars: Geurts - Classens; om 11.30 Jacobs - v. d. Ligt. Zaterdag 1 april: 19.00 Avondvie- ring tot int. van Jan Logtens. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Geurts en voor Gerarda van Kem pen-Lochtens. Maandag: Maria Boodschap. 8.45 H. Mis ter ere van Maria Boodschap en voor geesteijlk en tijdelijk wel zijn. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor fam. Wauben-Niessen. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van de H. Jozef tot int. van Bechtold Sedéè. Donderdag: 8.45 H. Mis tot int. van Johan Bechtold. Vrijdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel ter ere van het H. Hart. Eer ste vrijdag ziekenkommunie. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el domingo in Albis. NO habra Misa porque el Padre Juan estè en Fatima. En caso de urgencia se puede llamar al Sr Jacobs (077-32123) o al Padre Sil- verio (04784-205). Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Todo él que quiera hacer un curso de automovil que lo diga esta sema- na a Antonio Sanchez. Con motivo de haber comenzado con sus hijos el nuevo sistema de ensenanza bicultural, a fin de que haya muena comunicación cntre padres y maestra. a fin te tener bien inform ados a los padres de como van las cosas con sus hijos, a fin de dia- logar un poco sob re el futuro y pro- blemas de los ninos, en una palabra, a fin de hablar de todo lo tocar.te a sus hijos y secar en claridad la posición que los padres ocupan en la educación de los hijos, se organiza un encuentro de padres cl dommgo el dia 2 de abril a las 17 horas en el centro espanol No se olvide de que ha empezado el tiempo de vera no en la noche de I. a 2. de abril. Hasta la vista!

Peel en Maas | 1978 | | pagina 11