w LYLHlP Midgetgolf DUIVENSPORT .C.C. Venray VERENIGINGSNIEIIWS Ó- EllTERPENIEUWS oostrum Jumpers'76 WATERPOLO IN VENRAY 999 TOURCLUB 0VERL00N Wielercomité Overloon S.V. Venray Circuit „De Peel" Jongerenkoor Vredeskerk Ven rays Mannenkoor Huisvrouwen- kontakt Brukske PEEL EN MAAS ook üw krant Verenigingsnieuws uiterlijk dinsdag 12 u. inleveren. Buurtvereniging St. Jozef Limburgse Katholieke INVALIDENBOND Vorige week is in een kort artikel in deze krant aangekondigd dat de zwemvereniging Spio sinds enige weken pogingen in het werk stelt om een goed lopende waterpolo- selektie van de grond te krijgen. Het direkte resultaat hiervan was dat zich zaterdag j.l. tijdens de we kelijkse training op zaterdag van 17.15 tot 18.15 uur in het zwembad van St. Servatius 2 aspirant leden hebben aangemeld. Voor het instandhouden van een waterpoloselektie zijn er, naast de reeds bestaande groep, nog meerdere nodig. Belangstellenden kunnen zidh dus wenden tot het Spio-sekretariaat tel. 04780-6007 of de interim-coach tel. 04780-3386 of direkt op het trainings uur. In antwoord op de vraag: „Wat is waterpolo nu eigenlijk?" nu een tweede korte uiteenzetting. WAT IS WATERPOLO (2) Waterpolo is een spel (een team sport) dat je beoefent in het water. Er zijn 2 ploegen van 7 man, er is de tijd opneemt en het formulier in een scheidsrechter, er is iemand die vult, ,er zijn 2 grensrechters, en er is natuurlijk een bal die je in het doel van je tegenstander moet gooien. Zo gemakkelijk is dit natuurlijk niet :polo is wel een flitsend en in teressant spel, maar het eist nogal wat van de spelers: een redelijke vangtechniek met één hand) is het minste wat wordt verlangd; verder moet hij goed kunen zwemmen, min stens borstcrawl en rugcraWl, en hij moet een bal kunnen gooien. Maar wie kan dat nu eigenlijk niet? Ook voor waterpolo zijn er regels, net als voor iedere andere sport. Zo moet iedereen vooraf goedge keurd worden op een keurings bureau. Na die keuring vraagt de zwemvereniging een startvergunning aan en een legitimatiekaart, een kaart met een pasfoto. En dan kun je gaan spelen. Natuurlijk zijn er ook spelregels, 23 in totaal. Deze regels worden over het algemeen al snel aangeleerd op de training en de wedstrijden, ter wijl de moeilijkste regels op speciale spelregelavonden uitgelegd kunnen worden. Dan heb je verder nog een zwem broek/zwempak nodig en een cap: een witte of blauwe muts die je tij dens het spel op moet houden. Deze mutsen zijn van je vereniging. Tot slot memoreren wij nog even de mogelijkheid om waterpolo wer kelijk te aanschouwen op donderdag 30 maart a.s. in Weert tijdens een toernooi! De reis en toegang is ge heel gratis. Alleen wel opgeven bij Coen Wauben, tel. 04782-232. <r Programma 11 maart: Dames: VCSDLyceum 1 Hovoc 3Lyceum 2 17.45 18.30 17.00 19.00 17.00 15.30 14-00 Heren: Lyceum 1Ledub Lyceum 2Revoc Lyceum 3Revoc 2 Lyceum 4Phoenix Lyceum 5Hovoc 4 Zondag 12 maart: Meisjes Asp. A Poule III, organisa tie Lyceum. Aanvang 13.30 uur. Kom op tijd, er zijn 2 zalen beschik baar. Een over 2 dagen durend pres- tatieplak-toernooi is evenals voor gaande jaren weer een succes ge weest. De grote winnaar was dit jaar Harrie Lenssen met een gemiddelde van 23,84. Hij was dit jaar niet te stuiten door rondjes van 22, 23 en 24 te laten noteren. Voorwaar weer een teken aan de wand. Als 2e eindigde F. van Zwamen die gemiddeld 26,16 sloeg wat voor hem zo vroeg in het seizoen even eens een zeer goed resultaat was. H. Hekrens volgde als derde in de rij met 29,66. Bij de nieuwelingen was John Ba- rends de sterkste en speelde precies 28 gemiddeld. Verdere resultaten van dit toer nooi over 6 ronden zijn: pnt. M. Janssen 184 Mevr. Litjens 199 H. Peeters 176 W. Swaghoven 166 J. Litjens 184 G. Vermeulen 181 P. Dean 195 A. v. d. Boom 200 L. v. d. Kerkhof 264 G. Voermans 192 A.s. zondag is er een toernooi in Boskoop. We hebben horen fluiste ren dat er al om half zes vertrok ken wordt. Veel sukses. P.D.V. DE ZWALUW A.s. maandag 13 maart om 8 uur algemene vliegvergadering, waarop natuurlijk niemand mag ontbreken. Het africhten is bepaald op: 15 maart. Inzetten hiervoor op 14 en 23 maart van 19.30 tot 20.00 uur. P.D.V. DE PEELKRUISERS Vrijdag 17 maart vliegvergadering. Uitgeven van poulblakken e.d. Hok- lijsten meetorengen in 3-voud. Opkomst verplicht. alles voor tennis ariaens sport: grotestraat 18 venray 04780-1253 Onze toerrenners hebben hun eer ste rit voor het clubkampioenschap erop zitten. Ongeveer 30 deelnemers moesten een afstand van ongeveer 46 km met een gemiddelde van 20 km/u. rijden. Voor een rit zo vroeg in het seizoen is de opkomst ver heugend goed. Zondag a.s. vertrekken de tour renners voor een tocht van 60 km., start 9.30 uur. De wedstrijdrenners reden hun derde voorjaarsrit in Wanroy. Hier bleek dat de vorm voor de meesten in de goede richting gaat. Als Peter Vollenberg niet ten val was geko men had hij waarschijnlijk nog een goede klassering bereikt. Na zondag a.s. wordt de eindstand over vier ritten opgemaakt. Daarna beginnen de eerste wedstrijden van de N.W.B. Tourclub Oploo-St. Anflhonis heeft ook de leden van onze vereniging uitgenodigd voor het bijwonen van een demonstratie en showavond van sport- en racefietsen op 14 maart a.s. in zaal „De Oude Heerlijkheid" te Oploo, t.o. de kerk, aanvang 20.00 u. Voor de demonstratie zorgt Bert Boom. Hij zal praten over onder houd en gebruik van racefietsen, kleding, schoeisel, verzorging van body enz. De toegang is gratis. De moeite waard om er eens een kijkje te gaan nemen. Uit de jaarvergadering, van de Tourklub Overloon bleek dat de fi nanciële positie nietzo rooskleurig is. Maar de goedgekeurde kontribu- tieveihoging zal dat beslist wel ver anderen. De voorzitter drong aan op een spoedige betaling van deze nieuwe kontributie. Het bestuur werd op één punt veranderd: A. Fransen neemt de plaats in van J. Janssen. J. v. Osch werd herkozen. De samenwerking met het Wieier- comité had het afgelopen seizoen wat te wensen over gelaten, hoewel het bestuur voor een vergaande sa menwerking is Het antwoord hierop ligt nu bij het Wielercomité. Een eer ste aanzet van de zijde T.K.O. werd op deze vergadering gegeven d.m.v. het idee om een uitdagingsrit te ver rijden tijdens de hometrainingswed strijden. Een spontane kollekte voor de organiserende verenigingen bracht 776,— op. Voor de viering van het eerste lustrum werd 24 september gepland. Met ingang van het nieuwe sei zoen hoopt men een eigen aanhang wagen te hebben zodat men als er een chauffeur is zélf het ver voer kan regelen. De statuten gaven geen enkel pro bleem .De iftschrijving bij de Kamer van Koophandel was intussen ook geschied. Verder stond deze vergadering in het teken van het tourprogramma 1978. Het seizoen begint op 12 maart en eindigt 5 november. Per maand worden er 4 tot 7 wedstrijden ver reden. Bovendien is er elke woens dagavond de mogelijkheid voor trai- riingsritten welke op de Ventweg om 19 uur aanvangen. Het Overloonse Wielercomité heeft op de laatste ledenvergadering defi nitief de data vastgesteld voor de diverse wielereveenementen. Zo wordt de jaarlijkse wielerronde van Overloon om de Museumbéker dit jaar gehouden op zondag 28 mei. In de jaarlijkse Overloonse wielerronde zullen ditmaal ook dames aan de strijd deelnemen. Midalgan Sport Uitslagen: Heren: Midalgan 1Aetemitas 96-48 Super Shot 1Midalgan 2 80-42 Br. Eeagel 3Midalgan 3 31-33 Dames: Br. Eagel 1—Midalgan 1 81-32 Midalgan 2Aeternitas 36-42 Programma 11 maart 1978: Heren: Hoeehst 3Midalgan 1 Midalgan 2Hoppers 2 20.30 u. Midalgan 3Springf. 2 20.30 u. Dames: Midalgan 1Hoppers 1 19.00 u. 12 maart: Hoppers 2—Midalgan 2 11.30 u. BEDRIJFSVOETBALCLUB VENRAY Op de j.l. gehouden bestuursver gadering, gehouden in de kantine van sporthal „de Wetteling", zijn de volgende punten aan de orde gesteld: 1. Aanmeldingen deememende be drijven en instellingen. 2. Indeling poules etc. 3. Vaststelling datum algemene jaarvergadering 1978. 4. Start competitie 1978. Tot heden meldden zich de volgen de clubs: Hermus B.V. P.T.T. Blitta B.V. Nelissen B.V. Gemeente S.V.C.B. (één elftal) Servio Bouwmaatschappij Janssen Inalfa B.V. St Anna. Onder voorbehoud meldde een af gevaardigde van Rank Xerox vier elftallen voor deelname aan. Besloten werd in ieder geval even als vorig jaar, in twee poules te starten. Op verzoek van Bouwmaatschap pij Janssen zal de poule-indeling geschieden tijdens de komende jaar vergadering d.m.v. loting. Deze jaarvergadering is vastgesteld op maandag 13 maart as., in de kantine van sporthal „de Wetteling"-om 20.00 uur. De start van de competitie 1978 zal dit jaar plaatsvinden op 3 april en de slotwedstrijden zullen 30 juni zijn. Voor eventuele aanmeldingen kunt U alsnog bellen secr. dhr. W. Baart- man telefoon 5022. Afd. softbal honkbal Donderdag 9-2 trainen Honkbal- jun. om 17.30 uur. Zaterdag 11-3 trainen Peanuts van 10-11.30 uur. Zaterdag 11-3 trainen de Softbal sen .van 9.00 - 10.00 uur; Softbal jun. van 10.30 - 11.30 uur. Zaterdag 11-3 oefenwedstrijd Honkbal sen. tegen Mulo Helmond. Vertrek is om 12.30 uur bij café Klomp. Zaterdag 11-3 oefenwedstrijd van Honkbal jun. tegen Cardinals Oss. Vertrek is om 12.00 uur bij de kan tine van SW. Zondag 12-3 oefenwedstrijd Honk bal sen. tegen Phantoms Weert. Ver trek is1 om 11.30 uur bij café Klomp. Zondag 12-3 oefenwedstrijd Soft bal sen. tegen Phantoms Weert. Ver trek is om 9.30 uur bij café Klomp. MOTOCROSS-TRAININGSBAAN IN GEBRUIK Eindelijk is het dan zover, was de zucht van velen. Twee maanden te rug schreven we dat de gemeente, defensie en G.S. toestemming had den gegeven om een motocross-trai- ningsbaan aan te leggen. Ook schre ven we toen dat we dachten over ongeveer twee maanden klaar te zijn met het circuit en de afraste ring. Dit is dan ook vrij aardig ge lukt. want zaterdag j.l. hebben de liefhebbers er reeds gebnfik van ge maakt. Op dit ogenblik wordt alleen nog gewerkt aan een jeugdbaantje, wat in de grote baan komt te liggen. Als alles meezit is dit binnen een week gerealiseerd. Dit kleine nog aan te leggen baantje is voor de jeugd veel geschikter dan de grote; ook de veiligheid komt dit ten goe de. De openstelling van het circuit is: woensdag van 15.00 - 21.00 uur; (in de periode van de kortere avonden wordt de sluitingstijd aangepast) op de zaterdagen van 14.00 tot 18.00 uur en op de zondagen van 14.00 tot 17.00 uur. Het circuit is te vinden aan de Bakelsedijk (rijweg van de Peel weg tussen Ysselsteyn en Vredepeel) te gen het vliegveld. Ieder die een motor of brommer heeft die geen gevaar oplevert en aan de geluidseisen voldoet en zich in het bezit stelt van een trainings pasje, uitgegeven door M.C.V. „.Tans- lust" kan van het circuit gebruik maken op de genoemde tijden. Deze pasjes zijn tevens een verzekerings bewijs. Ze zijn verkrijgbaar op de volgende adressen: voor de leden van M.C.C. Venray bij P. van Es, St. Jorispark 13, Venray, tel. 5884; voor ieder ander bijH. Pouwels, Hubenhof 42, Venray, tel. 6754 en bij J. Derikx, Foxtrotstraat 14, Ven ray, tel. 1494. De kosten van de pasjes bedragen voor iemand uit de gemeente Ven ray beneden 16 jaar 10,voor 16 jaar en ouder 20,Voor iemand buiten de gemeente Venray resp. 20,— en 40,—. Bij de aanvrage van een pasje dient ook een pasfoto ingeleverd te worden. Het pasje heeft, ongeacht wanneer u dit koopt, een geldigheid tot 31 december van 't lopende jaar, daarna moet weer een nieuwe aan geschaft worden. De kosten zijn aan de lage kant gehouden omdat wij al leen maar de onkosten hoeven *e dekken, wat dus inhoudt geen winst maken. Bij het pasje wordt ook een reglement uitgereikt. Wat de kleding betreft wordt er gesteld dat men in elk geval een deugdelijke helm en leren handschoe nen moet dragen. Wanneer alles eenmaal goed loopt zal het circuit officieel door de over heid geopend worden. Verdere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de secretaris: J. Derikx, Foxtrotstraat 14, Venray, tel. 1494. De Motocross Trainings Commissie Afgelopen zondag werd er weer gecrosst en wel in Boekei en Soe- rendonék. Op beide plaatsen waren coureurs van M.C.C. van de partij. In Boekei gaf Hans Verkoeyen acte de presence. In de eerste man che had Hans een slechte start, maar na enige ronden zat hij al bij de kop groep om als 6e afgevlagd te wor den. In de 2e manche (na eerst een valse start) zat Hans er beter bij; hij reed tot de een na laatste ronde op een keurige 3e plaats, maar toen sloeg het pechduiveltje toe, zijn mo tor begaf het en er was geen praat meer in te krijgen. Jammer, maar een volgende keer beter. In Soerendonck waren meerdere coureurs van M.C.C. aanwerig. Leo van Soest kwam voor het eerst bij de 125 cc promotie aan de start. Wegens slecht lopen van de motor kon hij zich niet in de prijzen te rijden. In de 250 cc stonden Toon Claes- sens, Ton van Dijck en Peter Goe- mans aan de start. Bij de eerste doorkomst was de stand: 1 Peter Goemans, 4 Toon Claessens, 12 Ton van Dijck. Dat hield zo enige ron den stand, maar toen kwam Toon Claessens opzetten en hij wist deze serie grandioos op zijn naam te brengen. Peter Goemans werd keu rig 4e (met een kapot achterwiel); Ton van Dijck wist zich niet te plaat sen voor de finale wegens een ge blesseerde enkel. Maar met een paar dagen rusten is hij weer de „oude". We zullen dit seizoen ongetwijfeld nog van hem horen. In de finale stonden Peter Goe mans en Toon Claessens dus mede aan de start. In de eerste bocht remde Peter Goemans zijn motor dood en hij moest van achter begin nen. Dat was een onbegonnen zaak op zo'n zwaar parcours. Maar intus sen zat Toon Claessens al op een keurige le plaats en die wist hij ook te behouden tot het einde. Met een mooie beker en bloemen is hij huis waarts kunnen keren. Proficiat Toon. Vermeldenswaard is nog dat Pe ter Goemans en Toon Claessens voor de eerste maal in de 250 cc mee reden. Verleden jaar kwamen zij nog uit in de 125 cc klasse. Intussen is het trainingscircuit ook gereed gekomen en kan getraind worden en wel op woensdag- zater dag en zondagsmiddags vanaf 2 uur. Nederlandse Veldloopkampioen schappen ,te Helmond Zondag j.l. namen vier leden deel aan de Nederlandse veldloopkam pioenschappen te Helmond. Bij de jongens junioren B met ruim 70 deel nemers^ over 4500 mtr. werd Bert Nijssen 63e. Als' midaénafstan'dslöper is 4500 mtr. over bo$- en zandpaden een zwaar karwei, doch desondanks een goede training. Bij de heren senioren, met ca. 250 atleten aan de start, ging de strijd over 12.500 mtr. Dat Jos Hermens hier ging winnen stond bij voorbaat vast. Uiteraard konden onze mannen zich in dit veld niet in de voorste linies handhaven. Michel Billekens werd ook hier onze beste man met precies de 100e plaats; Paul Ccpus werd 120e en André Veugen 201e. Wedstrijdagenda: Zondag 12 maart te Sevenum: Steegberg cross. De wedstrijden be ginnen om 13.30 uur. We vertrekken om 12.30 uur vanaf clublokaal Den Boggerd. Zondag 19 maart te Geleen: Burg. Daemenparkloop. Dit is de laatste wedstrijd voor de clubcrosskam- pioenschappen voor pupillen en jun. C/D. Opgeven tot uiterlijk woensdag 15 maart. Trainingen: Tot eind maart de wintertrainin- gen op woensdagavond in de zaal van St. Servatius en de bostraining op zaterdagmorgen om 10.30 u. van af de tennisbal op het Vlakwater. Met ingang van 1 april starten weer de zomertrainingen op sport park De Wieën. Nadere gegevens hierover volgen. Trimmen: Elke woensdagavond om 18.30 uur in de gymzaal aan de Lgmgeweg en elke zondagmorgen om 9 uur in de bossen en wel op 12 maart vanaf de trimbaan aan de Merseloseweg en op 19 maart vanaf hèt voetbalveld in de Geysterse bossen. Iedereen is welkom. Nadere inlichtingen hij Piet Loomans, tel. 5384. r.k. gymnastiekvereniging st. chrlstoffel Zondag werd het eerste gedeelte van de clubkampioenschappen ge houden. De publieke belangstelling was vrij goed. De uitslagen waren als volgt: Meisjes aspiranten: 1. Monika Hendriks 2. Ellen van Eldonck 3. Woutera Flinsenberg. Meisjes junioren: 1. Clemmy Peeters 2. Crista van de Pal 3. Anita Wijnhoven Dajnes: 1. Ester van Hintum 2. Elly Kesséls 3. Rita Driessen Het bestuur wenst hen allemaal nogmaals proficiat. De volgende wedstrijden, name lijk tussen de leden van de wed- strijdgroepen worden zondag 12 maart gehouden in Coninxhof. Aan vang 9 uur Intumen om 8.30 uur. Wij wensen alle deelnemers veel succes toe. Donderdag 9 maart om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor 't gehele koor. Donderdag 16 maart om 19.30 uur repetitie voor de le tenoren en om 20.00 uur voor 't gehele koor. A.s. zondagmorgen 12 maart is er een bespreking met de leden van 't Hofkoor. Op deze bijeenkomst, welke in Almonda wordt gehouden, wordt 't afgelopen seizoen nog eens onder de loupe genomen, terwijl voor 't komende seizoen nieuwe ideeën, suggesties etc. van harte welkom zijn. Aanvang 11 uur v.m. De jaarvergadering zal worden gehouden op donderdag 30 maart. Aftredend en weer herkiesbaar zijn de heren G. van Baarsen, H. Schulz en J. Nooyen. Oud papier, zoals U weet, in de container bij de fam. van Ham. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda tel. 5777. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 14 maart, 19.30 uur repe titie voor de sopranen en bassen; om 20.00 uur voor het hele koor, in de Essel, Ursulastraat. Dinsdag 21 maart, 20.00 uur alge mene ledenvergadering in zaal ..In den Engel", Poststraat. Indien u verhinderd bent, dan ge lieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 6159. DISCO - DISCO - DISCO - DISCO Hallo jongens en meisjes, zaterdag 11 maart is er weer zo'n grandioze disco. Je weet wel waar dat is, na tuurlijk bij de jeugd van Den Dissel. Om de veertien dagen draaien we voor jullie van 19.30 tot 22.00 uur. De entreeprijs is nog altijd 0.50 en de konsumpties kosten 0.75. Breng gerust je vriend of vriending mee, want gezellig is het er altijd. Tot ziens zaterdag in Trefcentrum Ursulastraat 2*te-Venray:- Woensdag 15 maart om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor in de school „De Essel" aan de Ursula straat. Zaterdag 18 maart zingen we tij dens de avondmis van 19.00 uur in de Vredeskerk, in verband met Palmzondag Boven bij het orgel. Bij verhindering graag uw afmel ding aan Mevrouw v. d. Bekerom, tel. 3332 of aan Mevrouw Schrooten, tel. 3309. „CAPRICIO" Zondagmorgen 12 maart: 11.30 gezamenlijke repetitie. Maandagavond 13 maart: 19.30 Sopranen en alten; 20.00 bassen en tenoren. Donderdagavond 16 maart: 19.00 gezamenlijke repetitie. „BOJEMA" Vrijdag 10 maart: 19.00 Gezamenlijke repetitie. Vrijdag 17 maart: 19.00 Slagwerkavond voor het hele orkest. „SALTARELLO" Zaterdag 11 maart: Geen repetitie. Zondagavond 19 maart: 19.00 Repetitie in plaats van za terdag 18 maart. Afmelden koor: Ralph Reynders; orkest: Pater Falco, tel. 5855. Op het programma voor 14 en 16 maart staat een excursie naar een tapijtfabriek vermeld. Wilt u op tijd bij de boerderij zijn? Agenda: Koffiemorgens 13 en 27 april; Gespreksgroep 21 en 28 maart, 11, 15, 17 april. Zoals altijd is er voor kinderen tot 4 jaar een crèche aanwezig. A.s. woensdag repetitie in het pa rochiezaaltje met koor en orkest on der leiding van Jo van Els. De eerstvolgende jongerenmis in de Vredeskerk is 25 maart. Thema: „Pasen". Degenen, die graag willen zingen, jongens en meisjes, en die de lage re school verlaten hebben, zijn van harte welkom bij ons koor. Bezoek eens een repetitieavond. Eventuele afmeldingen 's woens dags tussen 17.00 en 18.00 uur bij Anita Beerkens, Noordsingel 11, Ven ray, tel. 04780-3428. Vrijdag 10 maart: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Maandag ,13 maart: 18.30-19.30 Repetitie voor de so pranen en alten. Dinsdag 14 maart: 18.30-19.15 Repetitie voor de aspi ranten. 19.15-20.00 Repetitie voor de alten. Woensdag 15 maart: 18.30 Spelavond in de Galmhut. Donderdag 16 maart: 18.30-19.15 Repetitie voor de aspi ranten. Vrijdag 17 maart: 18.30 Repetitie voor de sopranen en alten. 19.15 Repetitie voor de tenoren en bassen. Afmelden uitsluitend bij dhr. W. Buys, tel. 1091. Naast groepen, die toch al een eigen publiek aaritrekken, willen wij ook de mogelijkheid open laten om groepen 'die nog geen bekend heid bezitten, in de gelegenheid stel len hun muziek aan het publiek te introduceren. In het kader van deze gedachten- gang kan men in de toekomst ver scheidene van deze formaties in ons programma verwachten. We zijn van plan om eens per maand zo'n for matie te laten komen, vandaar dat deze maand de groep „Kid lazy band" op ons programma staat. Het optreden is op vrijdag 10 maart .aanvang 21.00 uur. Entree is 2,-. FRANK ZAPPA AVOND IN FREE WHEELIN Frank Zappa freaks opgelet! A.s. zaterdag 11 maart is het dan zo ver. De oudbouw zal dan de ge hele avpnd in het teken staan van Frank Zappa, „de oermoeder van Amerika, de freak ,de filmer en de componist in de moderne muziek". Naast de muziek zal er ook de no dige informatie worden gegeven over dit fenomeen. Freaks en groupies zijn zeer wel kom, maar and ere belangstellenden zijn ook van harte welkom. Donderdag 9 maart a.s.: 19.30 u. repetitie harmonieorkest Prinsenhof. Zaterdag 11 maart: feestvergadering met uitreiking bondsinsigne vanwege 60 jaar lid maatschap Th. van Els 20.30 uur Prinsenhof. Donderdag 16 maart: 19.30 u. repetitie harmonieorkest Prinsenhof. Voorlopig programma: Bij kampioenschap SW - intocht spelers. 23 en 30 april: communicanten. 1 mei: viering Koninginnedag - aubade. 28 april: concert te Oostrum. 3 juni: concert in schouwburg met mannenkoor. Afmeldingen op donderdag tot 19.00 uur bij de secretaris, telefoon 1225, nadien Prinsenhof, tel. 1671. Pierotten nieuws Repetitie dinsdag 14 maart 1978: Asp. en jun. 19.30 uur Senioren 20.15 ur. We gaan weer kienen en wel a.s. vrijdag 10 maart om 8.00 uur in zaal Thielen, Kennedyplein. Het bestuur heeft weer gezorgd voor vele nuttige prijzen. Wij hopen dat velen onze vereni ging zullen steunen. De opbrengst is voor het voortbestaan van de buurt vereniging. Kosten per kaart slechts f 2.50 en deze zijn voor de hele avond geldig. Iedereen is van harte welkom! Lour descomité afd. Venray Zoals zo langzamerhand eenieder wel bekend is, gaan we dit jaar van 8-16 juni naar Lourdes. De toe loop uit Venray is weer groot. U kunt zich nog steeds opgeven om deze bedevaart mee te maken, hoe wel we niet meer kunnen garande ren dat er nog plaats is in Hotel Fr. d'Assise. Maar als groep kunt u wel gezamenlijk in een ander hotel on dergebracht worden. Opgave voor deze Lourdes-tocht liefst zo spoedig mogelijk bij dhr. L. Heidens, Nieuwlandstraat 28, tel; 2364. Ook in september gaat er weer een bedevaart naar Lourdes en wel van 8-16 september. We hopen niet die bedevaart ook nog enkele zieken mee te kunnen laten reizen, maar hiervoor worden nog akties opgezet. Ook kunt U hiervoor een gift storten, op de Rabobank te Venray nr. 1739.06.958 t.n.v. Lourdescomité afd." Venray met vermelding zieken sep tember. Als U medewerker(ster) wilt wor den van het Lourdes-comité afd: Venray, dan bent U van harte wel* kom. U kunt zich hiervoor opgeven bij: Past. W. Geerits, WhistlerstraatJ H. Beerkens, Ncordsinge! 11, tel.' 3428 of L. Heidens, Nieuwlandstraat 28, tel. 3428. AFD. VENRAY EN OMSTREKEN A.s. vrijdag 10 maart, aanvang 20.00 uur organiseren wij een voor lichtingsavond in zaal Veerhuis te Venray. Het bijzondere van déze avond is het feit, dat onze eigen le den deze avGnd zullen verzorgen. Leo Reintjes zal een grote serie dia's vertonen, welke in 1977 door hem zijn gemaakt tijdens onze ak- tiviteiten, vergaderingen en sport gebeurtenissen, zodat elk lid en be zoeker aan zijn/haar trekken zal ko men, omdat Leo altijd aktief bezig is met de fotografie, hetgeen zijn grote hobby is. En zo zullen velen ervaren, dat het interessant zal zijn om een bezoek aan deze avond te brengen. Tevens zal ons lid, dhr. L. Frans- sen uit Vierlingsbeek een uiteenzet ting geven, hoe wij het beste, dezer dagen ons Aangiftebiljet voor de belastingen kunnen invullen, alsook het invullen van een T-formulier zal nader toegelicht worden. Het bestuur hoopt, dat alle leden op deze avond aanwezig zullen zijn. 10 amart om 20.00 uur dus in zaal Veerhuis, Henseniusstraat 13.

Peel en Maas | 1978 | | pagina 7