"Hijke diensten I GEMEENTEPRAAT VAMOS A VER isviering Kerk Brukske Venray di iterskerk 't Zonnelied Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte. Bureau Voorlichting Bekendmaking Vergunning optocht Vuilstorttarieven I0MO T elefoonnummers scholeninBrukske HINDERWET Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Rectoraat Smakt Rectoraat Vredepeel Verkeers ongevallen Gewonden bij botsingen Drankgebruik Mishandeling ^0 13 tot en met 19 november malt r waa king aam van rd is er om an de Levens- jdingsweg 2A, voor j onge leder. Voorgan- re dag door het erlandse hoog- Munckhof en. chwachöfer en •r Vercauteren zen mis, int. d. Boogaard; [mis, int. overl. losdijk ouders en zoon Jan 1.00 nederland- ior). int. Ton Verschuuren laes overl. elezen mis int. rs Petra, Ma- f. ■oeder Plechel- farh. H. Hen- de buurt; 19.00 d. ouders van drik Hermans, »rman Gerrits van Mil Ma- 9.00 overl. fam. en zoon Piet Petronella van toon Claessens >ns als sticht.; overl. fam. 1.00 Peter Bis- Broers echtg. I Peter Smedts .Q Henk Goumans a:rs Winnen-Ja- els en echtg. >rgen-Leclercq; Jeyel-Truyen ledenen van de VC|koUekte|; 9.00 'n gezin voor heid; 19.00 Ge- Gerard Cox en nssen en doch- Velden en Sjef leweg. etfnur: DCh Louise Driessen. ofie )0c ra*e: lerf, gen overmaken >p rekening no. mro Bank Ven- ..„ng no. 117.48.63, ra tie Gezansbij- 50 2trus Banden. 0 in: 19.00 T. Ver- 0 Peter Janssen '"10 Wim Kremer Sl Irinsven; 11.00 het n W. Bistervels. strc nis ars: onj ïtppndy Frankefort ich dei woensdag: 8 u. ;iasIaurice Franike- zaterdag: 8 u. ■—"Jen Marcel Ha- 19 uur Nard Houben. 19 uur Mandy in Gerven. I ber: Willibrord- B er Nederlandse m lissen 7.30, 9.00, ,^en 18.00 Avond- ndmis om Gods de gezinnen onmiddellijk na [enheid om te imis als zondag- nties: Gertruda Ars- jry Lenssen; 9.00 uit dankbaar den Munckhof; (v.w. de de parochie en T&.00 Wim Schol- thrysogonia Jeu- jt den Munckhof. Te.v. de H. Geest, pielman-Elsevier Lamers en Antoon Luijpers; .EF tis Lucassen. lora Arts-Peters; 'ater Florentius >r overledenen. i Akolieten: eroen Comelissen kers. y Douwes en Jos iy Scholten en .15 Henk Jansen 1.45 Leo Jansen h; 18.00 Geert netsers. iag, vrijdag: 8.00 Edgar Janssen; kerom en Johnny ag, zaterdag: 8.00 irard Schoenma- erstjens en Mar- Zaterdag 12 nov. Euch. viering om 19.00 u. Geen kindercrèche. Intentie: voor vader en moeder Coppis. Zondag 13 nov.: Euch. viering om 11.00 u. Kindercrèche. Intentie voor overleden familie Wijenberg-Bo- nants. Woensdag 14 nov.: Euch viering om 1900 u verzorgd door de zusters en pastores. 'Intentie voor Hans Dieren- doock. Drieëndertigste zondag door het jaar. Willibrordzondag. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Thijs Kappel en Ade- leida Baltessen. Het kinderkoor „De Vredesklokjes" zingt enkele liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Arts (Groene Kruis); 9.00 lees-, mis voor Leida Nooijen. Het kinder koor van Coninxhof zingt enkele lie deren 10.00 Hoogmis voor overl. An- tonius Bruisten. Nederlandse gezan gen van het feest van St. Willibrord met het kerkelijk zangkoor. 11.30 u. leesmis voor overl. Harry Schrooten. 18.30 avondmis voor overl Hubert Emans. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie Hermsen-Barents19.00 uur avondmis voor overl. Peter Pelzer. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Antcon Derks; 19.00 avondmis voor overl. ouders Vollenberg-Aerts. Wcensdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Scaff-v. Iersel; 19.00 avond mis voor overl. ouders Emiel Beer- kens en Gertruda Pelzer. Donderdag: H. Elisabeth van Hon garije. 8.00 leesmis voor overl. Fer dinand Peeters; 19.00 avondmis voor overl. familie Custers-Cuppen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. famile Poels-Bouten; 15.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 25-jarig hu welijksfeest van de ouders Loonen- Lensen; 19.00 avondmis voor overt. Johan van Gerven. Zaterdag: 8.00 leesmis voor overl. Wim Jeuken en dochter Jo; 19.00 u. avondmis voor overl. Elisabeth Geurts en voor de levende en overl. leden van het dameskoor „Venrode". Mededelingen: 1. Zondag onder de mis van half 12 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: Wilma v. d. Bekerom. 2. A.s. zondag 13 november viert de kerk het feest van de H. Willi- brordus de patroon van Neder land. Wy vragen u deze dag bü- zonder te komen bidden voor het behoud van ons geloof in Neder land. 3. Denk aan het boekenstalletje achter in de kerk. Zie elders in dit blad. Akolieten- en Misdienaarslyst voor de week van 13 nov.: Zondag: 8.00 J. Ingenpas Ron v. d. Heuvel; 9.00 C. v. d. Brand, M. Wil- lemse; 10.00 J. Jacobs R. Beerkens, H. Kusters; 11.30 Marcel v. d. Heu vel, L. Janssen; 18.30 C. Kellenaers, J. Ver voort. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 T. van Soest, R. Aben; 19.00 F. Fiers, T. Houwen. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 P. Maas, F. Linskens; 19.00 M. Ca- vis, H. Geerkens. Zondagmorgen half tien Doop- dienst en Gebedsdienst in de aula van Den Hoebert, die geleid wordt door Ds. J. Heine. De kinderen van de kinderkerk blijven in de kerk dienst. De extra-kollekte is bestemd voor eën Diakonaatsprojekt. Dan is er om vtff uur weer Ves perdienst in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. 12-20 november Zaterdag: 19 uur Herman Hoex; overl. fam. Janssen-Janssen en kin deren; overl. fam. Aben-Gooren (Kinderkoor). Zondag: 8.30 overl. fam. Janssen- Tacken; 10 uur Mia Zegers; overl. fam. Derks-Ewals (Herenkoor). Maandag: 9 uur Edmond Vande- venne, echtgenote en zoon Pierre. Dinsdag: 9 uur Aleida Claessens- Teeuws. Woensdag: 9 uur overl. ouders Rutten-Koekelkoren. Donderdag: 9 uur overl. fam. Lit- jens-Verheijen. Vrijdag: 9 uur gest. jaard. Piet Camps en Johanna Goossens. Zaterdag: 19 uur Jan Hulsman; fam. Sikkes-Rutten; jaard. Wilhel mus Camps en Philomena Swemers; uit dankbaarheid [Jongerenkoor). Misdienaarsbeurten Zaterdag: 19 uur Marcel Janssen, Marcel Derks, Frank Vandevene, Marcel Linskens. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Frfank Clephas, Jan Peeters, Hans Mulders; 10 uur Eric Jeuken, Leon Derks, Antoine Pelzer, Frank Drab- bels. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis jaar- dienst Jan Gommans; overleden fa milie Michels-van Osch. Zondag: 8.30 gez. H. Mis Teng Steeghs en Peter van Rhee; 10 uur Hoogmis Jozeph en Jozephina Ver- sleijen. Maandag: 19.00 uur gez. H. Mis st. Gerard Classens en Henrica Heili gers. Feest van St. Machutus met og- taaf. Dinsdag: 19.00. H. Mis t.e.v. St. Machutus. Woensdag: 15.00 H. Lof t.e.v. St. Machutus voor bejaarden en zieken; 19.00 H. Mis Wilhelmina Michels-van Osch. Donderdag: 19.00 gez. H. Mis Ber nard v. d. Sterren, Henrica Smits en. Petronella Litjens. Vrijdag: 19.00 H. Mis mevr. Rut ten-Joekels namens fam. Rutten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Wil helmina Nabben-Cox. Aloisius Gom mans en Simon Claessens. Tijdens het feest van St. Machutus na alle H. Missen zegening en ver ering rilikwie en wijding van water en brood, St. Machutus wordt aan geroepen voor kinder-, zenuwen, on geneeslijke ziekten. 33e zondag door het jaar. Misdienaars: Peter en Roger Weys; Johnny Reynders en Maik Donders. Hoogmis: William Steeghs en Jan Vollenberg. Zaterdag: 19.00 Pater Weys. Zondag: 8.00 Leon Geurts en Wil helmina Linders; 10.00 overl. fam. Steeghs-Litjens-Henckens. Maandag: 8.00 overl. fam. Pingen - Roelofs. Dinsdag: 8.00 Jan Reynders. Woensdag: 8.00 Gezinsmis int. of feraars. Donderdag: 8.00 Jacoba Dinghs-v. d. Beuken. Vrijdag: 8.00 Leonard Heldens- Driessen. Zaterdag: 19.00 Antoon Roelofs. Drieëndertigste zondag door het jaar. Willibordzondag. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Gerrit Bou ten en overl. fam. Zondag: 8.00 lsm. v. fam. Litjens- Cornelissen; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Martinus Heesen; 11.15 lsm. v. Wilhelmina Loenen-Verschuuren. Maandag: 730 gest. jrd, voor Pe ter Loonen en Johanna Willemsen; 8.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v. overl. fam. - Peeters- Martens; 19.00 lsm. ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (V.); 19.30 lsm. v .overl. fam. Michels- Nabuurs. Dinsdag: 7.30 leesmis v. Nella en (M.)Dora Emons; 18.00 lsm. v. overl. fam. Leijssen- v. d. Wallen; 18.30 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijd durende Bijstand (M.); 19.00 lsm. v. Maria Achten-van Dijck en overl. ouders; 19.30 lsm. v. Henricus Bomm, echtgenote en Johanna Beclet. Woensdag: 18.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 lsm. v. Theodoor Raymakers, echtgenote en Antoon Raymakers; 19.00 lsm. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtgen. en Jo hanna Verheijen-Loonen; 19.30 wkd. v. Jan Reintjes. Donderdag: 7.30 maandd. v. Gerrit Arts; 8.00 lsm. v. Nella en Dora Emons. Vrijdag: 7.30 lsm. v. Nella en Dora Emons; 18.30 maandd. v. Jan Loe- nen-Lemmen; 19.00 maandd. v. Her man van Leipsig; 19.30 maandd. v. Teng Manders. Zaterdag: 7.30 lsm. v. Mathijs Lit jens en echtgenote; 8.00 lsm. v. Nella en Dora Emons; 19.00 lsm. v. Otto Stevens. Misdienaars: 7.30 R. David; 1830 J. Janssen; 19.00 R. Duijkers; 19.30 A. Janssen. Akolieten: 8.00 F. van Bavel; 10.00 J. Loenen. J. Duijkers en P. Verstap pen; 11.15 H. en R. Comelissen. Huweiyksafk.: Piet Camps (Wans- sum) en Nelly Ewals. 33e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 H. Mis voor de overl. fam. Kleuskens-v.d. Ven; 10.00 Hoog mis, gesticht jaarg. v. Geradus Vul- lings; 11.30 H. Mis uit dankbaar heid. T Maandag: 8.00 lsm. v. Remer, Jo en Antonette Swlnkels. Dinsdag: 8.00 gesticht jaarg. voor Martinus Hubers en Gerarda Arts. Woensdag: 8.00 maanddienst voor Jan Jaspers. Donderdag: 8.0 maanddienst voor Maria Vergeldt-Burgers. Vrijdag: 8.00 lsm. v. d. overl. fam. Peeters-van Tilburg. Zaterdag: 19.0 H. Mis voor Chris tina Mulders. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob van Ass en Richard Juwett. Zondag: 8.30 Robert Stevens en Franci v. d. Hof; 10.00 Peter en Leo van Soest; 11.30 Henk Stiphout en Eugene Linders. 33ste zondag door het jaar. 13 nov. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging tot int. fam. Gielen-Arts. Zondag: 8.30 H. Mis voor Johanna Noyen-Arts; 10.00 Hoogmis tot dank zegging tot int. fam. v. d. Venne- L'Ortye; 11.30 Geen H. Mis. Maandag: 8.00 gez. H. Mis voor Martinus Poels. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Pe ter Mathijs Gielen. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna Pubben-Janssen. Donderdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Michels-Rongen. Vrijdag: 8.30 gest. jgt. voor Petro nella v. d. Hoogenihof te verzorgen door de schoolkinderen. Zaterdag: 19.00 Hoogmis tot dank zegging tot int. fam. van Meyel- Janssen. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: M. Kessels Tw Stiphout; 10.00 J. Eyssen, T. Engels. Kollektanten: zaterdag v. Cuijck - Ewals; zondag: 8.30 J. v. Hoof - Arts 10.0 Emonts - Hendrix. boekhandel van den munckhof l* ook dinsdags de gehele dag geopend De burgemeester van Venray maakt bekend dat op vrijdag 25 no vember 1977 te 15 uur een openbare vergadering, van de Gewestraad Nocrd-Limburg zal worden gehou den in de kantine van het Stads kantoor der gemeente Venlo, Peper straat 10 te Venlo. Venray, 4 november 1977 De burgemeester van Venray, mr. H. J. M. Defesche. De burgemeester van Venray, be schikkende op het verzoek d.d. 28 oktober 1977 van de secretaris van het St. Nicolaas-Gilde, H. Schaeffers, Veltumse Kleffen 92 te Venray, om vergunning tot het houden van een St. Nicolaas-intocht met begeleiding van diverse plaatselijke verenigin gen, door voornoemd gilde in de ge meente op zondag 20 november 1977 van circa 14.00 tot 16.00 uur; j gelet op artikel 43 van de Alge mene Politieverordening Venray; be sluit: aan het St. Nicolaas-Gilde voornoemd, de gevraagde vergun ning te verlenen onder voorwaarde dat alles wat tot verstoring van de openbare orde kan leiden wordt vermeden en dat alle aanwijzingen welke door de politie in het belang van de verkeersveiligheid worden gegeven, stipt en onmiddellijk wor den opgevolgd. Venray, 7 november 1977 De burgemeester voornoemd, mr. H. J. M. Defesche. Het tarief voor het storten op de gemeentelijke stortplaats zal bedra gen, indien gestort vtardt met: vrachtauto met aanhangwagen 29,75 vrachtauto, 3 ton of meer, al dan niet met container 16,25 vrachtauto, tot 3 ton 11,25 tractcr met aanhangwagen 11,25 paard met kar of wagen 11,25 bestel- of personenauto met aanhang 6,75 personenauto 2, dus VENRAY ook'!! DAARüR: 13 ER WEER IETS GEORGANISEERD op zaterdag 12 november a.s. in sporthal "de Wet teling", een DAVEREND SPELLENCIRCUS voor .jong en oud» Toegangsprijs maar ƒ1,- p.p. Voor deze prijs kunt u vanaf 1C.00 u. binnen lopen om dool te nemen aan een circus van maar liefst 20 stations waarin o.a. terug te vindon: kegelen, voetbal, balanceren, busje- wip, hockey, korfbal doelen,hand bal doelen en nog voel moer van dit soort fantastische spelletjes, die u afgewisseld met enkele rebussen in uw eigen t'-mpo nunt noen. Na het afleggen van de lallens kan men op eigen initiatief nog: volleyballen, badmintonnen, badrintentennissen en indiaca spelen. Het e i n i o is or. 1 6 .00 uzorg dus dat u op tijd aanwezig bent. iade re informatie: secretariaat: I.nff.EG 3EV.EEGT VENRAY Gemeentehuisafdeling II E Maasheseweg 1 tel. 3838 toestel 246 Bij herhaling blijkt misverstand te ontstaan bij het draaien van de telefoonnummers van de beide in Brukske gevestigde scholen. De openbare school „De Flierefluit" wordt gebeld, terwijl men de r.-k. school „De Foekepot" wenst, terwijl het omgekeerde ook dikwijls het ge val is. Terwille van de duidelijkheid la ten we hier de telefoonnummers vol gen: r.-k. school „De Foekepot": 4840 en openbare school „De Flierefluit": 5977. Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: A. van Kempen, Scheiweg 25, Leu nen om vergunning tot het oprich ten, in werking brengen en in wer king houden van een inrichting (fruitopslag in koelcellen) waar elec- tromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 2 pk. Adres inrichting: Veulenseweg ongen. Leunen, kadastraal gemeente Venray sectie N nrs. 329 330 (ged.). Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften wor den mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 30 november 1977 om 15.00 in het gemeentehuis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 11 november 1977 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Zondag 13 nov.;/Wilïibrordzqndag. Zondag van de oekumene (kóllek- te). Zaterdagavond 7 uur Hgm. fam. van Rijswijck-Wijnhoven. Zondag: 8.30 lsm. overl. fam. Tiim- mermans-Roosen-Aarts; 10 uur Hgm gest .jgt. J. Geurts, W. Crooymans; 11.30 H. Mis geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meyel. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. inten tie fam. van Staveren R. Woensdag: 8 ur lsm. overl. ouders Kunen-van Rens en Gerardus. Donderdag: 8 uur lsm. kinderen Willems. Vrijdag: 8 uur lsm. levende en overl. fam. de Lauw-Verheyen. Zaterdagavond: 7 uur Hgm. zal. Lena van Dongen. Akoliëten voor 13 nov: M. Clas sens, Sj. Classens, P. Weys. Misdienaars door de week: Fleur- kens, Geurts; 11.30 Timmermans. Ja cobs. 33e zondag door het jaar, Willi brordzondag, 13 nov. 1977. Zondag: 8 uur H. Mis voor Jan Janssen en Wim Derikx; 10 uur ge sticht gezongen jaargetijde voor Pe tronella Janssen-Doumen. Akolieten: Peter Nellen en Martien Janssen. Kerkdeurkollekte voor de Willi- brordvereniging. Misdienaars van de week: Paul Janssen en Twanny Swinkels. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Loonen-Bal- tussen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Engelbertus Mi- chels en Josephine Kersten. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Ma ria Michels-Hubers en overleden moeders Michels-van Dijck. Donderdag: H. Elisabet van Hon garije. 8 uur H. Mis tot int. van de familie Voesten-Gielen. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de overleden familieleden Giepmans. Zaterdag: 8 uur H. Mis; 1930 uur Avondmis voor Chris Schriks Zaterdag 12 nov. IS.00 Avondvie ring voor Wilhelmina Versteegen- Kuipers en Henrica Bastiaans-Huy- gen. Zondag: Wilibordzondag. 8.30 H. Mis te Holthees voor overl. fam. Coppis-Gielen en Peter Vos; 10.00 Hoogmis voor overl. ouders Philip- sen, Wilhelmina Verstegen-Kuipers en fam. Koopmans-Hofmans, overl. ouders Wessels-Willems. Maandag: 8.45 H. Mis voor Pater Ludovicus Ritzen en Giel Vossen. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor alle overledenen van het St. Jozefbroe derschap. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jozef kapel t.e.v. de H. Jozef voor Antoon Janssen en Theodora Vermeulen en voor de overl. leden van de Broeder schap van de H. Jozef. Donderdag en vrijdag: 8.45 H. Mis voor genezing van een ernstige zie ke. Zaterdag 12 nov.,: 19.30 avondmis v. d. zielerust van G. Janssen. Zondag: WILLIBRORDZONDAG. 10 u. hoogmis v. overleden ouders Arts-Kuijpers namens fam. Derkx- Arts. KERKDEUR-KOLLEKTE voor de Will ib ror dusvererui gi ng. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. overleden ouders Duijkers-Philipsen en zoon Pieter. Dinsdag: v. d. zielerust van Simon van Vegchel. Woensdag: v. overleden ouders Vullings-v. d. Broek. Donderdag: v. d. zielerust van Ant. Weerts. Vrijdag: tot int. van fam. Coölen- v. Lankveld. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zie lerust van overledenen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta de San Willibrordo, Patrono de Ho- landa. A las once y cuarto el Padre Silverio celebrara en nuestra capil- la, OvexToonseweg 2, Venray La Mi- sa en Castellano con müsica. Estara tembién el Sr Don Puan Jacobs. Porque San Willibrordo es también el Patrono de la Paroquia del Padre Juan, él no puede estar en Venray este domingo. Bienvenidos en su casa en Geysteren y hasta la vista. NOTICIAS CIJLTURALES El lunes, el dia 7 de noviembre, fiesta de San Willibrordo, ha empe- zado de nuevo nuestra escuela que a los responsables ya ha costado tanta energia. Para asistir a esta es cuela, los ninos seguiran el siguiente orden: LUNES POR LA MANANA iran a la escuela Santé Ana-Kleuter- school, Whistlerstr 3 Venray, los ninos que ahora van a la TERDERA CLASE DE LA ESCUELA HOLAN- DESA. LUNES POR LA TARDE iran a Franoiscusschool. Eikenlaan 1 Ven ray, los ninos que ahora van a PRI- MERA Y SEGUNDA CLASE DE LA ESCUELA HOLANDESA. VIERNES POR LA MAfiANA iran a la escuela de Franciscusschool Eikenlaan 1, los ninos que ahora van a la QUINTA Y SESTA DE LA ES CUELA HOLANDESA. VIERNES POR LA TARDE iran a la escuela St. Ana-kleuterschodl, Whistlerstraat 3 los ninos que ahora van a la CU ART A CLASE DE LA ESCUELA HOLANDESA. Esto quiere decir que los ninos in- dicados y en los tiempos indicados no iran a la escuela holandesa cor- respondiente sino a la escuela espa- nola y el resto de la semana siguen su escuela holandesa normalmente. Estos locales son PROVTSIONA- LES, con el fin de que los ninos no pierdan mas tiempo sin escuela, pero esperamos que en corto plazo poda- mos tener unos locales definitives en el lugar mas conveniente para todos. Hasta la vista! De bestuurder van een perso nenauto de 42-jiarige L. C. uit Venlo bemerkte niet, toen hij vanaf de Sta tionsweg de St. Antoniusveldweg wilde indraaien, dat hij op dat mo ment werd ingehaald door de perso nenauto bestuurd door de 23-jarige G. B. uit Venray .Een botsing was het gevolg. De 72-jarige bestuurder van een personenauto. J. N. uit Venray, wil de, komende vanaf het station, de Stationsweg opdraaien, maar be merkte te laat de uit de richting Venray komende personenauto, be stuurd door de 25-jarige L. P. uit Tienray. Ook hier een botsing. Op de Deurneseweg geraakte de personenauto besuturd door de 32-jarige H. Z. uit Venray uit de juiste koers en reed tegen een licht mast welke totaal vernield werd. De 47-jarige bestuurder van een autobus, J. D. uit Horst, bemerkte op de Leunseweg te laat de reeds stil staande personenauto bestuurd door de 28-jarige G. W. uit Venray. Daar door botste hij tegen de stilstaande auto op. Een personenauto bestuurd door de 66-jarige v. d. B. uit Venlo reed over de Julianasingel, waar hij ter hoogte van de Wilhelminastraat moest stoppen voor een oversteken de voetganger. Dat stoppen bemerk te de 23-jarige J. P. uit Arcen te laat, waardoor hij met zijn-perso nenauto een botsing veroorzaakte. Een personenauto bestuurd door de 20-jarige L. D. uit Venray reed over het Brukske, stopte en reed ver volgens achteruit juist op het mo ment dat de personenauto, bestuurd door de 36-jarige J. S. uit Venray achter hem kwam. Ook daardoor ontstond een botsing. Op de kruising Paterslaan-Hen- seniusstraat-Kruisstraat verleende de bestuurster van een personenauto, mevr. P. G.-L. geen voorrang aan de bestuurder van een personenauto A. v. d. B. uit Venray. Door de ontsta ne botsing bleef het bij materiële schade. Deze viel er overigens bij al le bovenstaande botsing te noteren. Op de kruising Twistweg-Vre- depeelweg verleende de bestuurder va neen vrachtauto de 48-jarige J. A. uit Venray, geen voorrang aan de van rechts komende personen auto, bestuurd door de 28-jarige C. A. uit Heiden. Een naast hem zit tende 26-jarige passagiere liep bij de botsing zodanige verwondingen op dat naar het ziekenhuis moest wor den vervoerd. Op de Middenpeelweg tussen Ysselsteyn en Vredepeel wilde de bestuurster van een personenauto, de 42-jarige mevr. C. P.-v. d. V. uit Beek en Donk, een voor haar rijden de vrachtauto inhalen, terwijl op hetzelfde moment op korte afstand uit tegenovergestelde richting de personenauto, bestuurd door de 28- jarige H. W. uit Venray naderde. Beide auto's weken naar rechts, resp. links uit, Yuaar de auto van de Ven- rayer gin gschuiven en daardoor ont stond een botsing tussen beide auto's. Het 10-jarig zoontje van de Beek en Donkse bestuurster werd gewond naar het ziekenhuis gebracht, maar daar bleken de verwondingen toch mee te vallen, zodat hij naar huis kon worden vervoerd. Op de splitsing Bindstraat— Kerkpad verleende de 15-jarige fiet ser J. K. uit Horst, komende vanaf de Heuvelstraat, geen voorrang aan de personenauto, bestuurd door de 33-jarige H. H. uit Venray. De fiet ser werd gewond naar het zieken huis vervoerd maar bij onderzoek aldaar bleken de verwondingen toch mee te vallen en kon hij naar huis worden gebracht. In de nacht van zaterdag op zondag geraakte een motorrijder, de 20-jarige M. J. uit Well door onbe kende oorzaak bij de wegversmal ling op de Stationsweg ter hoogte van de ingang van St. Servatius, uit de juiste koers en de door hem be stuurde motor kwam tegen een licht mast tot stilstand. Bestuurder en duopassagier, de 20-jarige C. R. uit Bergen moesten met diverse ver wondingen naar het ziekenhuis wor den vervoerd. In de nacht van 4 op 5 november werden twee autobestuurders aan getroffen die onder invloed van al cohol verkeerden. Een 42-jarige be stuurder uit Venray kreeg na de blaasproef een rijverbod; een 30-ja rige bestuurder uit Overloon moest na de blaasproef de bloedproef on dergaan en kreeg natuurlijk ook een rijverbod. Op de bekende kruising te Ys selsteyn reed een personenauto, be stuurd door de 22-jarige H. V. uit Venlo komende vanaf richting Vre depeel de kruising op. met de bedoe ling rechtdoor richting Ysselsteyn te rijden. Op hetzelfde moment kwam uit de richitng Ysselsteyn een per sonenauto, bestuud door de 55-jarige J. de W. uit Deume, welke in de richting Deume wilde gaan. Deze reed de Venlose auto in de flank aan, maar na de botsing ging de Deurnenaar er vandoor. Hij kon la ter door de Deurnese politie worden aangehouden. Hij bleek onder in vloed van a'lcohol zijn auto te heb ben bestuurd. Overgebracht naar het Venrayse poltiiebureau moest hij de bekende blaas- en bloedproef onder gaan. In de nacht van zaterdag op zon dag werden twee Venrayse jonge dames in de leeftijd van 18 en 20 jaar omstreeks 10 voor twee op de Marktstraat door een jongeman zon der tot nog toe aanwijsbare redenen in het gezicht geslagen. Deze jonge man was een inzittende van een per sonenauto waarin nog twee andere jongens zaten. De auto reed daarna weg, en kon tot nu toe niet worden achterhaald. Het is niet onmogeijk dat er getuigen zijn geweest die de politie kunnen helpen bij het opspo ren van de dader Deze worden ver zocht zich met de politie in verbin ding te stellen.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 11