jan finders 79 99 65 69 68 139 59 125 89 59 875 99 169 89 89 J-MARKT San finders PEEL EN MAAS uw weekblad 1 liter verse yochurt voor 25 ct. 100 gr. gekookte ham voor 25 ct. Fietsen met losse handen Vernielingen Inbraak Auto in brand Hond tegen auto Gewond bij botsing Motorrijder gewond Materiële schade Auto in tuin Botsing door zware stortbui Oorlogstuig Dronken achter het stuur Maximum snelheid Fietster gewond Aangehouden Vogel- en kleindierenmarkt in Wanssum De sfeervolle zaal Linders-Volleberg Aanrijding Geslaagd Royal Crown Cola Beckers fricandellen I U«3U Tomaten ketchup Raak Sinas nu Grolsch IZJU Appelmoes Halfvolle melk Koffiemelk Liga voor Verse slagroom 1 kilo tomaten nu voor Olvarit blauw per potje Olvarit kleuter per potje Ligacé rozeb. siroop fles 69 99 249 Blue Band per pakje Steel koteletten 3 pakjes Saroma Pot Calvé pindakaas 10 st. picknickbroodjes Vanillevla nu Op de Veulensewegliet de 8-jarige fietser I H het stuur met beide han den los. Daardoor kwam hij te val len. Een personenauto, bestuurd door de 34-jarige J. M. uit Horst- America, wilde de vallende knaap ontwijken; raakte daarbij van de 'weg af en kwam in een greppel tot stilstand. Hij liep daarbij dusdanig letsel op dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, maar na on derzoek aldaar bleken de verwon dingen toch mee te vallen en kon hij naar huis worden vervoerd. De knaap die oorzaak was dat de auto in de greppel belandde, mankeerde niets. Wel zullen de ouders voor de schade moeten opkomen. Wederom hebben vandalen hun werk gedaan en hun wellust bot gevierd op de f;St. Claraschool aan de Beukenlaan. Met ijzeren roosters, welke voor de toegangsdeur lagen, waren drie ruiten ingegooid. Ook de geriatrische inrichting De Rruuze werd met een bezoek „ver eerd". Daar werd een ruit en een toegangsdeur vernield, Hier bedroeg de schade 300, Op 30 juni j.l, in de vroege mor gen ontdekte J. aan de St. Jozeflaan te Smakt dat hij ongewenst bezoek had eghad in zijn rijdende SRV win kel en in zijn magazijn. Voor een bedrag van 10.000,was er aan koffie, sigaretten en textiel gesto len. Door tot nog toe onbekende oor zaak geraakte een Renault personen auto in brand. De brandweer die was uitgerukt, behoefde niet in aktie te komen. Andere automobilisten had den de brand reeds geblust. De eige naar W. uit Deume zit met de scha de. Een op de Zuidsingel oversteken de hond, waarvan de eigenaar niet bekend is, was oorzaak dat de 30- jarige bestuurster van een personen auto mej. M. T. nu met brokken zit. Ze kon de overstekende hond niet meer ontwijken. De hond liep bij die botsing dusdanige verwondingen op dat de dierenarts zich over de hond moest ontfermen om deze uit zijn lijden te verlossen. De 16-jarige bromfietser W. de M. sloeg op de Merseloseweg bij zijn woning linksaf, maar hij had niet bemerkt dat achter hem een per sonenauto reed, bestuurd door de 53- jarige H. K. uit Maashees. Er ont stond een botsing en zowel de brom fietsbestuurder als zijn duopassagier de 10-jarige J. de M. kwamen ten val en liepen dusdanige verwondin gen op dat ze naar het ziekenhuis moesten worden vervoerd. De 64-jarige motorrijder W. v. B. uit het Duitse Goch wilde op de Deurneseweg een voor hem rijdende personenauto inhalen. Bij die ma noeuvre begon door onbekende oor zaak de door hem bestuurde motor te slingeren. Hij kreeg hem niet meer onder controle en viel. Met di verse verwondingen moest hij naar het ziekenhuis worden vervoerd. Op de kruising LangstraatWest singel verleende de 73-jarige be stuurder van een personenauto, toen deze vanaf de Westsingel de Lang straat opreed, geen voorrang aan de over de Langstraat rijdende perso nenauto, bestuurd door de 20-jarige J. v. D. Er was behoorlijke mate riële schade, maar verwondingen vielen mee. Op de St. Ursulastraat wilde de 20-jarige autobestuurder J F. in zijn auto stappen om de sleutel uit het kontaktslot te halen. De sleutel werd verkeerd gedraaid en de auto die in de versnelling stond reed daarna achteruit. Een tweede per soon sprong in de auto om deze tot stilstand te brengen maar dat lukte niet. De auto kwam met een grote draai te recht in de tuin van de fam. H. A. wonende aan de Past. van der Gaetstraat en vernielde daar een schuur en de tuinafrastering. Op de Wanssumseweg achtte de bestuurder van een personenauto het onverantwoord om tijdens een zware stortbui door te rijden. Hij zette zijn auto rechts van de weg tot stilstand. Dat stoppen werd te laat opgemerkt door de achter hem rij dende bestuurder van een personen auto, de 46-jarige G. S. uit Neer. Door het krachtig remmen verloor hij de macht over 't stuur. De auto kwam tegen een boom tot stilstand, maar het bleef bij materiële schade. P., wonende aan de Twistweg te Vredepeel deed aangifte dat tijdens landbouwwerkzaamheden een gra naat (mortierstaartstuk) naar boven was gekomen. De mannen van de E.O.D. zullen zich over dit sou venier ontfermen. Twee automobilisten werden door Venrays politie aangehouden omdat door alcoholgebruik het bekende promillage overschreden was. Bla zen en bloedproef, plus de aanzeg ging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, was het logische gevolg. Vijftig automobilisten kunnen bin nen niet al te lange tijd een briefje thuis verwachten dat ze op 28 juni in Venray bekeurd zijn geworden, omdat ze de toegestane maximum snelheid overschreden hadden. Snel heden werden gemeten van 61 tot 86 kilometer per uur. Op de kruising WestsingelMer seloseweg verleende de 18-jarige be stuurster van een fiets, M. Ph. uit Boxmeer geen voorrang aan de per sonenauto, bestuurd door de 38-ja- rige L. S. uit Venray. De fietster werd bij de ontstane botsing gewond en moest naar het ziekenhuis wor den vervoerd. Op verzoek van de politie te Slie- drecht hield Venrays politie de 36-ja- rige P. R. uit Sliedercht aan. Deze werd verdacht van diefstal, door middel van braak, van een aantal treveler cheques en een bedrag van 2.000,Tevens werd hij ook ver dacht betrokken te zijn geweest bij diefstal van wapens en munitie. De man werd later overgegeven aan de politie van Sliedrecht. Vogelvereniging „De Gevleugelde Vrienden" uit Wanssum en omgeving organiseert op zondag 10 juli haar maandelijkse vogel- en kleindieren markt. Deze wordt gehouden van 10.00 uur tot 12.00 uur in klublokaal Verstraëlen, Geysterseweg 7 te Wanssum. Entree 0.50. Eenieder die vogels of kleinvee wil kopen of verkopen, heeft hier een goede kans van slagen. TIJDIG RESERVEREN S.V.P. Stationsweg 147 Venray - Telefoon 1510 Tijdens de militaire oefening van de soldaten uit Oirschot heeft zich op de kruising Midden Peelweg Veulens ewaterweg een verkeerson geval voorgedaan tussen een Daf- personenauto en een militair rups voertuig. Beide voertuigen reden over de Midden Peelweg, komende uit de richting Ysselsteyn. Het rups voertuig wilde vanaf de Midden Peelweg de Veulensewaterweg in draaien juist op het moment dat de Daf het rupsvoertuig wilde inhalen. Een botsing was onvermijdelijk en terwijl het rupsvoertuig licht werd beschadigd, was de Daf behoorlijk in elkaar gedrukt en inzittenden van de Daf, allen afkomstig uit Helmond, moesten met verwondingen van min of meer ernstige aard naar het Ven- rayse ziekenhuis worden vervoerd. De Koninklijke Marechaussee van de brigade Venray stelt naar de juis te toedracht een onderzoek in. Gedurende een dagdeel van de 2- daagse cursussen op het vormings centrum, wordt er jaarlijks hard ge werkt voor verschillende diploma's van P.B.N.A.-cursussen. De volgende kandidaten slaagden: Kinderopvoeding: Henny v. Cuyk, Leunen; Els Janssen, Venray; Fran cis v. d. Weegh, Venray; Corrie Pe ters, Afferden; Ria Poels, Horst; Hu- bertina Sanders, Lottum; Wilma Manders, Melderslo; Ella Wijnhoven, Oostrum; Rinie Mommen, Venray; Marijke Kersten (ook spel- en spel- leiding) Blitterswijck; Elly Wilm- sen, Venray; Marian de Swart, Swol- gen; Annie van Schijndel, Overloon; Annet de Römph, Venray; José Groenen, Well. Kinderverzorging (maatsch. leer, kinderopv., kinderhygiëne, en spel en spelleiding) Mia Hendriks, Ysselsteyn; Carla van Well, Venray; Marian Gerrits, Helden; Jos Hendriks-Ysselsteyn. Kantoorkennis: Gertie Vermeulen, Venray; Marian Barents, Venray. Hele literfles Hele doos met 40 m ps Fles met 340 gram Delmonte Literfles q Krat met 20 beugelflessen m a ma Literblik Veluco Literfles gester. Literfles Pak l/4 Liter 1 kilo kersverse V 1 liter verse magere Extra bericht voor Venray: alléén a.s. maandag op marktdag in Venray: Bij ELKE f 25,- die U besteedt: en bij elke f 10,- vers vlees: Venlo Gennep Venray Grubbenvorst Panningen Horst Zuidsingel 18 Zandstraat 61 Stationsweg39 Kloosterstraat 15 Steenstraat 30 Kloosterhof^

Peel en Maas | 1977 | | pagina 5