Geslaagd VAMOSAVER Grote Kerk Venray Parochie Vredeskerk Parochie Paterskerk Kerk Brukske Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirk» Parochie Castenray Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Heide Rectoraat Vredepeel Rectoraat Veulen Rectoraat Smakt „Marianum" Geslaagd Diefstallen en inbraak Botsingen Bij botsing. gewond1 Ballet De sfeervolle zaal Li nders-Vol leberg van 3 tot en met 9 juli Veertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis (kinderkoor), int Gerardus Swinkels en overl. fam. overL fam. v. d. Berg-Munnimghof Teng Man- ders als jrcL Zondag: 8.00 gelezen mis int. Anna en Sjang Zeegers; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. overl. fam. Franssen- v. d. Moosdijk Piet Janssen en overl. fam.; 11.00 nederlandse hoog mis, int. dokter v. d. Homberg Jan van Goch; 18.00 gelezen mis, int. An na van Hoorn. Maandag: 9.00 Helena A. Haen- raetsen deken Haenraets als sticht. 19.00 Aard van de Zwaan en Mar- tinus Litjens ouders de la Roy- van den Akker vwg. buurtver. St. Jozef. Dinsdag: 9.00 broeder Plechelmus; 19.00 Elisabet Wismans-Geelen. Woensdag: 9.00 Harrie Martens; 19.00 Jacob en Anna Gossens voor de gelovige zielen. Donderdag: 9.00 Jos en Jaap Hen- dricx. Vrijdag: 9.00 Hub Janssen en zus ter Johanna als sticht.; 19.00 Wim Driessen vwg. de buurt Hein van Son en overl. fam. Zaterdag: 9.00 Anna van Hoom; 14.00 25-jarig huwelijksjubileum Janssen-Teeuwen; 15.00 'huwelijk Appeldoom-Franssen; 19.00 Gerar dus van Bracht Gertruda Geurt- jens-Vermazeren ouders Voesten- Gommans als zeswekendienst. Crèche 11.00 uur: n Wilmie van Haren Lisette Weyers en Lea Dupont. Akolieten: Zaterdag 2 juli: 19 uur C. Hen driks en Paul v. d. HeuveL Zondag 3 juli: 8 uur Peter en Theo Janssen; 9.30 Wim Kremer; 11 uur T. Huggers en G. de Groot. Misdienaars: Zondag: 18 uur Mare Linskens en Nard Kronenberg. Maandag, dinsdag woensdag: 19 u. Birgit Ubaghs en Bemadette Corzi- lius. Vrijdag: 19 uur Jean Pascal van Lier en Ralph van Haren. Zaterdag: 14 uur Lucien Kupers en Réné Janssen; 15 uur Gertie Franssen en Paul Flinsenberg. Zondag 3 juli H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en onmiddellijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mededeling: Aikolieten en Misdienaars danken U hartelijk voor uw gulle gaven. U hebt zevblij gemaakt door uw toe doen gaat hun jaarlijks uitstapje door. Hartelijk dank. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 overl. ouders Oudenhoven-Evers. Zondag: 7.30 Piet Thijssen; 9.00 voor een overl.; 10.15 overl. fam. Peeters-In 't Hulst; 11.45 gelovige zielen (offerbus); 18.00 voor de pa rochie. Maandag: 8.00 Christien Lem- mens-Ambrosius; 19.00 Willilbrordus Akkermans. Dinsdag: 8.00 Selida Virginia Ro- jer; 19.00 Wim van den Munckhof. Woensdag: 8.00 Zuster Columbana Weiter; 19.00 jgt. Agnes van Ass. Donderdag: 8.00 Antoinette Ram- melman-Elsevier; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en P. Florentius en Petronella v. d. Tak-v. Swamen. Vrijdag: 8.00 t.e.v. St Antonius; 19.00 gezinsmis, Johanna Huberta Lamers. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Leo Jansen en René van Hooren. Zondag: 7.30 Jeroen Comelissen en Peter Schoenmakers; 9.00 Ricky Douwes en Jos Claessens; 10.15 Tony Scholten en Wim v. d. Heide; 11.45 Henk Jansen en Maarten Arts; 18.00 Amoud Verhaeg en Eric Arts. Maandag, woensdag en vrijdag: 8.00 Arnoud Verhaeg en Edgar Jans sen; 19.00 Geert Koppes en Peter Mater. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 8.00 Alfons Pirlo en Gerard Schoen makers; 19.00 Johnny en Marcel Philipsen. Zaterdag 2 juli: Euch. viering om 19.0 Ou. Geen kindercrèche. Mis- intentie: overl. fam Adhten-Coppis en Piet Vos. Misdienaars: Jos en Ge rard ten Holder; collectanten: Louis Stoer en Jackie van Helmond. Zondag 3 juli: Euch. viering om 11.00 uur. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: voor een bijzondere in tentie. Misdienaars: Udo en Robert Engelke; collectanten Erwin en Raymond Lücker. Veertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Martina Vervuurt-Evers en zoon Theo. Samen zingen we Ne derlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. familie Franssen— Coenen; 9.00 lees mis voor overl. Herman van Ass; 10.00 Hoogmis voor overl. Gerrit Flinsenberg. Nederlandse gezangen met het kerkelijk zangkoor. 11.30 u. leesmis als jaardienst voor overl. Piet Baeten; 18.30 avondmis voor overl. Piet v. d. Broek (v. d. buurt). Maandag: 8.00 leesmis voor overi. ouders Spee-Seegers; 19.00 avondmis voor overl'. Leonardus van Hoof. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Janssen; 14.30 plechtige huwe lijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Kleine-Denis- sen; 19.00 avondmis voor overl. Thijs van de Waeter. Woensdag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en voor overl. moeder; 19.00 avondmis voor overl. Martina Vervuurt-Evers en zoon Theo. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes de Jong; 19.00 avondmis voor overl. familie Custers-Cuppen. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Mevr. Maria Tillemans-Lafleur (N. v. E.); 19.00 avondmis voor overl. Leida Nooyen-Claessen. Zaterdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 8.00 leesmis voor overl. Arma Giezen-Bistervelts; 19.00 uur avondmis voor overL Agnes van Ass, Mededeling: Aa zondag onder de mis van half twaalf kleutercrêche in de kleuter school vlak bij de kerk. Leidsters Karin en Marie-José Leenaerts. Denk er aan: in de vakantie: GOD NIET VERGETEN! Akolieten- en Mlsdienaarslgst voor de week van 3 juli Zondag: 8.00 J. Ingenpas, Ron v. d. Heuvel; 9.00 F. de la Roy, A. Mil- len; 10.00 T. Aben, J. Jacobs, B. Franssen; 11.30 M. v. d. Heuvel, R. Beerkens; 18.30 H. Willemse, H. Lit jens. Maandag dinsdag, woensdag: 8.00 M. Cavis, F. Fiers; 19.00 T. Houwen, T. Urselman. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 C. Kellenaars, E. Rooijmans; 19.00 P. Maas, H. Kusters. Zondagmorgen half1 tien kerk dienst in de aula van Den Hoebert; predikant is de Heer J. G. Keers, die enkele jaren Bijstand in het Pastoraat te Venray was, thans wo nende te Havelte Ov. Tijdens de dienst kinderoppas, de kindenkerk heeft vakantie. De extra-kollekte is bestemd voor het diakonaatsprojekt. Om elf uur gaat de Heer Keers eveneens voor in de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitters- wijek. van 2 10 juli Zaterdag: 19 uur Jan v. d. Berg; overl. fam. Hendriks-Geurts Zondag: 8.30 overl. fam. Lemmens- Stevens; 10 uur overl. fam. Muijres- Derks (Herenkoor). Maandag: 9 uur uit dankbaarheid. Dinsdag: 9 uur Harry Reijnders. Woensdag: 9 uur overl. ouders Bovee. Donderdag: 9 uur Catharina Huls- man-Jansen. Vrijdag: 9 uur overl. fam. Hen- driks-Geurts. Zaterdag: 19 uur overl. ouders Kessels-Nissen (Dameskoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag 2 juli: 19 uur Gebr. Cle- phas. Zondag: 8.30 Antoine Janssen, Marcel Derks; 10 uur Theo Heidens, Nico Versteegen, Roland van Soest, Riny Janssen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis st. Ge rard Kessels en Elisabeth Heiligers. Zondag: 8.30 H. Mis st. Theod. Janssen, Hendr. Litjens, Agnes Geurts en Maria Baeten; 10 uur Hoogmis voor de parochie. Onder de H. Missen van zaterdag en zondag preek en kollekte voor Pater Peters, welke 9 juli a.s. weer vertrekt naar de missie. Veertiende zondag door het jaar. Misdienaars: Caro Versteegen en René Rambags; Eric Thielen en René Duykers; Hoogmis: Johnny Reynders en Mark Donders. Zatredag: 19.00 overl. fam. Reyn- ders-Weys-Heldens. Zondag: 8.0 Leon. Geurts en Wil- helmina Linders; 10.00 Jos Geerets. Vandaag eerste zondag van de maand: bijzondere kollekte voor on ze eigen kerk. Van harte aanbevolen Maandag: 8.00 O.L. Vrouw van Alt. Bijstand. Dinsdag: 8.0 Peter Joh. Dinghs. Woensdag: 8.00 Gezinsmis, int. of feraars. Donderdag: 8.00 Josephina Sey- kens-Collin. Vrijdag: 8.00 overl. fam. Tielen- Tielen-Smits. Zaterdag: 19.00 int. fam. Luyckx- Maes. Veertiende zondag door het jaar. Eerste zondag van de maand, bij zondere kollekte voor onze eigen kerk. Laten wij allemaal iets geven van ons vakantiegeld. Zaterdag: 19.00 lsm. voor Johan na van Kempen-Lochtens. Zondag: 8.00 lsm. voor Piet Gie- zen, echtgenote en dochter; 10 uur hgm. voor Herman van Leipsig (vanw. de buurt); 11.15 lsm. voor Antoon Voermans. Maandag: 7.30 lsm. v. fam. Loo- nen-van Rens; 18.30 lsm. v. Marti- nus de Bruijni-Jeuken en overl. fam. 19.00 lsm. v. Gertruda Jenniskens- Droesen; 19.30 lsm. v. Johanna Lit- jens-Keijsers (vanw. fam. Litjens). Dinsdag: 7.30 lsm. voor Gertruda Claessens-Gussen. echtgenote en overl. kinderen; 18.30 weekd. voor Petronella Emons; 19.00 weekd. voor Herman van Leipsig; 19.30 maandd. voor Teng Mandors. Woensdag: 7.30 lsm. v. overL ouders en kinderen Baltussen-Loo- nen. Donderdag: 7.30 maandd. v. Gerrit Arts; 18.30 lsm. v. Chris Gooren en. echtgenote; 19.00 lsm voor Herman van Leipsig (vanw. jagersvereni- ging); 19.30 lsm v. Otto Stevens. Vrijdag: 7.30 gest. jrd. v. Mathijs Litjens en echtgenote; 18.30 lsm. v. overl. ouders van Hees-Voesten; 19.00 lsm. v. Eduard Dietz; 19.30 lsm v. Henri Direks. Zaterdag: 19.00 lsm. voor pastoor de Bot en uit dankbaarheid (B.). Misdienaars: 7.30 Th. v. Kempen; 18.30 Tj. Jenniskens; 19.00 W. van Meijel; 19.30 R. David. Akolieten: 8.00 K. Theunis; 10.00 W. Loenen Th. Bouten en T. van Hees; 11.15 J. Loenen en J. Duijkers. Gedoopt: Cuppen Frans. 14e zondag door het jaar. Zondag: 830 H. Mis voor de overl. fam. Maessen-Mans en Maessen- Swinkels; 10.00 gesticht jaarg. voor Catharina v. Lipzig-Geurts en Maria v. Pipzig-Willemsen; 11.30 H. Mis v. Albert Peeters en Gerarda Ewals. Maandag: 9.00 leesmis v. Martin Hendriks. Dinsdag: 9.00 lsm. v. d. overl. fam Philipsen-Gremers. Woensdag: 8.00 lsm. v. d. fam. Vollenberg-Verheyen. Donderdag: 8.00 lsm. v. d. overL fam Cusfcers-Claessens. Vrijdag: 8.00 lsm. voor Jacob Arts. Zaterdag: 19.00 gesticht jaarg. v. Maria Wismans-van Vegchel. Misdienaars: Zondag: 8.30 Richard Wismans en Henny Michels; 10.00 Rob Linders en Wilbert Arts; 11.30 Robert van Ass en Michel van VegcheL 14e zonda gdoor het jaar Eerste zondag van de maand bijzondere kollekte voor onze kerk. Zaterdag: 19 uur best. jaarg. voor Marinus Thijssen en echtgenote. Zondag: 8.30 uur h. mis voor Pe ter Joh. Michels vw. de buurt; 10 u. hoogmis voor de vruchten der aar de vw. de LLTB Merselo; 11.30 uur h. mis voor Antoon Egelmeers. Maandag: 8 uur gest. jaarget. v. Petrus Hub. Muysers en Maria Cath Steeghs. Dinsdag: 8 uur gest. jaarg. voor Peter Joh. van Meyel en Petronel la Muysers. Woensdag: 8 uur gez. h. mis voor Comelis Pluk. Donderdag: 8 uur gez. h, mis vr. Wiel de Rijck. Vrijdag: 8 uur gez. h. mis voor Harrie van Osch. Zaterdag: 19 uur gest. jaarg. voor Hendricus Michels en Gertrudis Friezen. Misdienaars: Zondag 8.30 uur en door de week: J. Eyssen en T. En gels; 10 uur P. Jacobs en J. Noyen; 11.30 uur I. van Helden en M. Mi chels. Kollektanten: zaterdag van Cuijck en M. van Hoof; zondag 8.30 van Cuijck en Ewals; 10 uur J. van Hoof en Arts; 11.30 uur Emonts en Hen- drix. Veertiende zondag door het jaar. 3 juli 1977. Zondag: 8 uur H. Mis tbi.; 10 u. Hoogmis voor het rectoraat. Akolie ten: Wim Gielens en Jeu Spee. Misdienaars van de week: Harrie Janssen en Paul Janssen. Maandag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Engelbertus Mi chels en Josephine Kersten. Dinsdag: 8 uur H. Mis tot int. van de familie Voesten-Gielen. Woensdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders A. Kerkhof-Centen Donderdag: 8 uur H. Mis tz.L en dochter Wilhelmina. Vrijdag: 8 uur H. Mis tot bijz. int. familie Camps. Zaterdag: H.H. Martelaren van Gorcum. 8 uur H. Mis; 19.30 Avond mis voor de overleden vader Set Janssen v.w. de vrienden. Zaterdag 2 juli: 19.30 avondmis tot int. van fam. Botden-Classens. Zondag: 10 u. hoogmis namens LLTB voor de vruchten der aarde. Dit weekeinde maandelijkse bijzon dere KOLLEKTE Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: v. d. zielerust van Ant. Weerts. Dinsdag: v. d. zielerust van P. Vo- gelsangs. Woensdag: v. d. zielerust van G. Janssen. Donderdag: v. overleden ouders Poels-Geurts en dochter. Vrijdag: v. d. zielerust van S. van Vegchel namens J. v. M. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van G. Janssen. 14e zondag door het jaar Zaterdagavond 7 uur hoogmis v. zal. Hein van Son en overl. fam. Zondag: 8.30 lm uit dankbaarheid fam.fam. Jacobs; 11.30 lm voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Maandag: 8 uur lm ter ere van O.L.Vrouw Behoudenis der kranken voor genezing van een zieke, fam. A. Dinsdag: 8 uur lm uit dankbaar heid, fam. S. Woensdag: 8 uur lm ter ere van de H. Maagd en H. Gerardus tot b. intentie fam. Cl. Donderdag: 8 ur lm ter ere van O.L.Vrouw en H. Gerardus. fam. K. Vrijdag: 8 uur lm ter ere van het H. Hart, (B). Zaterdag: 8 uur hoogmis, jaarg. zal. Anna Vollenberg-Rijswijck. Akolieten voor 3 juli: Hans Ku- nen, Alb. Weys en Peter Fleurkens. Zaterdag 2 juli 8.45 H. Mis in. de Jozefkapel t.e.v. Maria en Jozef; LBO-OPLEIDIN GEN SCHOLENGEMEENSCHAP VENRAY Biologische School: Theo Derckx, Ton Hendriks, Peter Loonen, Bert Maas. Roland de Vries, Sjaak van WelL Afgewezen: 1 kandidaat L.E.A.O. 4: Hans van Aarsen, Gerry Alards, Winnie Bruno, Woutra v. d. Beke- rom, Carla Bom, Truus Claessens, Bert Fleuren, Eugene de Haas, Els v. d. Heuvel, Peter Herens, Marian ne Hermans, Sjohn Hoebers, Meta Hulsman, Trudy v. d. Kerkhof, José Lianes, Yvonne Partridge, Yolanda van Soest Michel Thomassen, Jacq. Thuijls, Twan van Vecghel, Sjaak Vullings, Geert van Aerie, Kitty Arts, Theo Cox, Theo Heijnen, Vera van Hout, Hans Janssen, Trudy Ku pers, Thea Kuster, Fons Sanders, Leo Snellen, Harriet Stoffels, Serap Ugurdiken, Ina Vermeulen, Els Ver voort, Arie Volléberg, Anita Wolf, Wilma Bouten, Anita van Gassel', Marjo Janssen, Hans van Rengs, Henk Rutten, Marlou Rutten, Jos Thijssen. Afgewezen: 7 kandidaten; her examen: 1 kandidaat; uitgesteld examen: 2 kandidaten. L.H.N.O. 4: Marga Aerts, Liesbeth Alders, Trudie Claessens, Anny Daniels. Fia Franssen, Carla Gommers, Diny Hel legers, Ine Hendrix, Lidy Janssen, Lian Litjens, Wilma Maaessen, Ger- die Nellissen, Dorothé Peeters, Leo- nie Philipsen, Ria v. d. Venne, Ger- da Weerts, Nelly van Well, Trudy Janssen, Anneke Beekers. Cathy Branje, Jeanet v. d. Bekerom, Els v. d. Brink, Nelly van Dijck, Nelly Duykers, José Eibers, Annemieke Franssen, Nelly Huybers, Gerry Janssen, Marij Keizers, Simone Lemmens, Mia Manders, Ans Sie- bers, Wilma Swinkels, Marijke Weijs. Maria Arts, Willy de Bruijn, Jeannie Camps, Mianne Claes, Ine Claessens, Margo van Gerven, Man go den Holder, Anny Janssen, Petra Janssen, Nelly de Lauw, Tonni Lit jens, Lilian van Mil, Henriëtte Stoks, Elly Voermans, Irma Willems, Joke Wismans, Petra v. d. Zanden, Gonnie Claessen, Maria Deters, Annemarie Hesselmans, Iedje van Hoof, Gerda Janssen, Franka Janssen, Francie 19.00 Avondviering voor Gerardus BZOTdT|! 8.30 H. Mis te Höltbees voor Antoon Linssen; 10.00 Hoogmis voor overleden ouders Geurts. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor een overleden familie. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel t.e.v. de H. Jozef en voor bijz. intentie. Donderdag: 8.45 H. Mis uit dank baarheid. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het Hei lig Hart. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once y CUARTO Misa con cantos y platica en Castellano; se celebrarè esta Misa por el descanso eterno de la alma de Sra Anita Jimenez, la Madre de Perseverada Risquez Jimenez, en el primer aniversario de su falleci- miento. Después de la Misa reunión en la casa del Padre Juan. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Durante el mes de julio y el mes de Agosto NO hay cursos organiza- dos por el LIS. El sèbado proximo, si, hay 'fcien-avond' organizada por la Junta en la aula de la escuela en Ursulastraat como siempre. Premios bonitos! En la oficina del Padre Juan seguiré también el' servicio de revis- tas y periodicos. Desde el 1. de Julio hasta el 24. Julio la secretaria del Padre Juan tiene sus vacaciones. Julian Linuesa esta de vacaciones hasta los principios de agosto y se- guira entonces su consultorio social en los jueves. La inauguración ofi- cial del Padre Juan como cura pa- roco de Geysteren es el sabado el dia 24 de septiembre a las siete de la tarde. Hasta esta fecha sigue vi- viendo en Eindstraat 16 tel. 3949; en casos urgentes y en caso de ausencia 077-32123. Hasta la vista! Janssen, Ter van Kessel, Monique Klein O vermeen, Tiny Litjens, Miep Litjens, Ans Marcellis, Jacq. Mar cellis, Rinie Martens, Marij Mooren, Doreen Dorval, Marja Reijnders, Janny Salomé, Monique Seuwen, Rita Tomasoa, Hetty van Velthoven, Marjo Wijnhoven. Afgewezen: 3 kandidaten; her examen: 1 kandidaat; uitgesteld! examen: 1 kandidaat. Vormingsklas: Bertie Arts, Geysteren; Anny Classens, Ysselsteyn; Riet Deenen, Wans sum; Henny Geven, Zeilberg- Deume; Ria van Kessel, Wanssum; Annemie Kessels, Meerlo; Mieke van Lier, Zeilberg-Deume; Annemie Litjens, Geysteren; Ernie van Mil, Overloon; Jeanette Bjedters, Over- loon; Anita Wijnhoven, Wanssum; Trudy Arts, Oostrum; Mieny Arts, Maashees; Ria Assen. Venray; Truus Broeren, Venray; Ella Euwals, Ven ray; Marjo Janssen, Swolgen; Jean ne Kersten, Venray; Ine Kerstjens, Swclgen; Jacqueline Kessels, Oos trum; Annie Kopczinski, Well; Jean- ny van Osch, Leunen; Ans Sanders, Afferden; Gerry Theunis, Leunen; Mieke Thissen, Venray; Hubertine Thuijls, Oostrum; Marjon van de Velde, Venray; Annet Verstappen, Leunen; Miriam Wismans, Oostrum; Gemmy Henckens, Overloon. Kinderverzorging/Jcugdveraorging: Maria Arts, St Anthonis; Willy Asselberghs, Venray; Marian Boom, Venray; Truus Broeren, Vortum- Mullem; Henna v. d. Burgt, Rips; Aaf Denen, Vortum-Mullem; Agnes Ditters, Vierlingsbeek; Thea van Duuren, Ledeacker; Ine Faesen, Ven ray; Ine Gerrits, Overloon; Marja Huybers, Helmond; Agnes v. d. Kerkhof, Liessel; Marjon Vastbin der Venlo; Paula v. d. Broek, Evérsoord; Will Driessen, Sevenum; Thea van Gerven. Melderslo; José Gielen, Sevenum; Garda Gubbels, Melderslo; Marjo Hoonhout, Horst; Marjan Janssen, Horst; Annemiek Keunen, Everts oord; Cora Minten, Sevenum; Elly Michels, Merselo; Hedda Nabben, Sevenum; Henny Ramaekers, Horst; Ans Schoeber, Horst; Ellie Swinkels, Venray. Afgewezen: 1 kandidaat; herexa men: 1 kandidaat. Aan de scholengemeenschap Je rusalem te Venray slaagde voor het eindexamen Havo Henriëtte van Els. Aan de Katholieke Hogeschool voor Verpleegkundigen te Nijmegen, slaagde mej. Marie-Claire Janssen. In de dependance van „Maria- num" aan de Leunseweg werd, mede omdat de voordeur gemakkelijk kon worden opengetrokken, door onbe voegden toegang verkregen. Er wor den vermist een nietmachine en en kele pennen. In de vroege morgen van 24 juni omstreeks 5 uur was de 28-ja rige L. v. B. uit Venray op de par keerplaats. langs de Hoenderstraat op niet normale wijze bezig een ge parkeerde auto open te krijgen. De auto bleek eigendom te zijn van de Venrayer W. Bij die poging werd het portier behoorlijk beschadigd. Na verheor en opmaking van pro cesverbaal werd hij huiswaarts ge zonden. Vermoedelijk door insluiping was toegang verkregen tot de wo ning van de fam. V. in de Handel- straat. Vermist werden 20 langspeel platen. Mevr. R. uit Venray deed aan gifte van diefstal van een schakel armband en trouwring, beiden van goud. Op de Albionstraat wilde de 30- jarige bestuurder van een personen auto, H. v d. L. uit Venray, vanaf de noordelijke rijbaan de westelijke rijbaan oprijden en kwam daarbij op het linker weggedeelte, waar de per sonenauto bestuurd door de 43-jari- ge W. L. uit Venray hem tegemoet kwam. Een botsing was onvermij delijk maar het bleef bij behoorlijke materiële schade. Op de kruising KempwegHel- frichstraat verleende de 16-jarige bromfietser J. v. O. uit Horst geen voorrang aan een over de Kempweg rijdende personenauto, bestuurd door de 33-jarige Y. M. uit Venray. Ook hier bleef het bij materiële schade. Vanaf het pad van de Ravel- straat reed de 10-jarige I. B. de Ravelstraat op en botste tegen een over die straat rijdende personen auto bestuurd door de 27-jarige A. -v. H .uit Venray. Gelukkig alleen materiële schade. Op de 'kruising Merseloseweg Westsingel verleende de 25-jarige bestuurder van een personenauto» M .Ph. uit Horst geen voorrang aan een over de Westsingel rijdende per sonenauto, bestuurd door de 42-jari ge G. V. uit Venray. Ook hier alleen materiële schade. De 46-jarige bestuurder van een personenauto, J. V. uit Overloon, wilde vanaf de Beekweg linksaf de Endepoel indraaien, maar bemerkte niet dat over het naast de Beekweg gelegen rijwielpad een bromfiets naderde. Die bromfiets werd be stuurd door de 17-jarige H. F. De jongedame kon niet meer tijdig stoppen en botste tegen de zijkant van de auto. Zij werd met diverse verwondingen maar het ziekenhuis vervoerd. Bij onderzoek aldaar ble ken het pijnlijke kneuzingen te zijn en kon ze weer naar huis worden vervoerd'. De verklaringen van de bestuurder als zou zijn uitzicht be lemmerd zijn geweest door een op het rijwielpad lopend groepje voet gangers en door een ter plaatse staand bord, wordt door de getuigen bestreden, maar dat moet de rechter straks maar uitmaken. Examinatrice mevrouw Margaret Robinson van The Royal Academy of Dancing uit Londen heeft onlangs bij de Noordlimburgse Balletschool Arabesque in 6 opleidingen examens afgenomen. De diverse kursussen, welke de voorbereiding vormden voor deze examens, stonden onder leiding van mevrouw Marij Dom- meck van Balletschool Arabesque. De cpleidingen zijn door The Royal Academy of Dancing, welke ballet organisatie in talloze landen „lokaal" is gevestigd, zelf ontwikkeld. In de volgende opleidingen slaag den uit de regio Venray: Primary: Marjolein Gielen, Mariëlle Geurts, Karin Boots. Ingrid-Sofie Gielen, Hariëtte Duykers, Michelene Coen- ders, Sonja Houben, Gertie Gielen, Mariëlle Vissers, Inge Hobus, Silvia Claassens, Marian Geurts, Anita Al- lards, Hera Poels, Karin Hesen, Mar- got Tacken, Janine Keijsers, Stefa- nie Dielen, Judith Gielen, Ineke Poels. Graad I: Beate Aerts. Suzanne Verhaegh, Marilyn Kemmelings, Emie Boots, Annette Boots, Annemieke Boots. Graad II: Edith Cup, Roswithe Aerts, Jane Foster, Marleen Cup, Ria Zanders, Gertie Teeuwen, Jozette Jenniskens, Annemarie Weijs, Wilma van Rens, Christiene Smedts, Hendrikje Vul- linghs, Loes Thissen, Karen Bovens, Edith Peeters, Marion Boots, CiHy van Hameren, Monique Kleeven, Margo Neliissen. Het nieuwe kursusjaar begint op maandag 15 augustus a.s. Bij vol doende deelneming zal dan ook be gonnen worded met de opleiding D.E.S. II. Inlichtingen kunnen wor den ingewonnen via postbus 555 te Venlo of via telefoonnummer 077 12510 van Balletschool Arabesque. VOOR BRUILOFTEN EN FEESTEN TIJDIG RESERVEREN S.V.P. Stationsweg 147 - Venray - Telefoon 1510

Peel en Maas | 1977 | | pagina 10