JAWEL Vl'NRAY 18 MJ 1\ MS-lüOITE KAKKER RUK frans hoedemaekers 252b. 0 J.C. DE BRAK VAMOSAVER OPEN HUIS Venrays Mannenkoor Pierotten nieuws jeugdnatuurwacht Woensdag 22 juni is het dan zo ver. Winkelcentrum Veltum - Telefoon 2251 A.s. donderdag 16 juni gezamen lijke repetitie met Harmonie Euter pe in de Grote Kerk. Verzamelen in de kerk om 19.45 uur. Deze repetitie duurt tot 21.00 uur, waarna de nor male repetitie in^ Almonda. wordt voortgezet Er ds dus geen extra voorrepetitie. Zondag 19 juni: Opluistering Früh- shoppen en Eucharistieviering te Wanssum. Verzamelen in uniform om 9.15 uur bij Hotel Almonda, waarna vertrek der bussen. Donderdag 23 juni: om 19.30 extra repetitie voor bassen en baritons en om 20.00 uur voor het gehele koor. Vakantie op 7, 14 en 21 juli. Afmelden uitsluitend bij dhr. H. Gommans. Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda tel. 5777. A.s. zondag 19 juni speelt in De Brak de snel opkomende Zutphense groep Z.E.L.M. Z.E.L.M. staat voor Zutphens En semble voor Lichte Muziek. Het programma van deze groep is gevarieerd geheel met voor iedereen wat Muziek en tekst zijn vaak ont leend aan persoonlijke gevoelens, vandaar dat het repertoire zich uit strekt van rustieke ballades tot swingende gedeeltes v. aarbij hope lijk niemand op zijn .stoel blijft zit ten. Men vergeet ook het visuele as pect niet, met oen lichtinstallatie proberen ze er een sprookjesachtige en soms spookachtige zaak van te maken. Het Zutphens Ensemble voor de Lichte Muziek bestaat uit: Albert Groener.daal, zang. gitaar; Ellie Martina gitaar, pcóal -steel gitaar, zang; Henk Seebeidt, basgitaar; Jos van Doorn, zang; Ronald Buiting, slagwerk; Truus Schouten, zang; Victor Macaré, gitaar, piano, zang. Het optreden begint om plm. 21.00 uur in O.J.C. De Brak, Stationsweg 51, Venray. Zaterdag 18 juni a.s. zingen we om 19.00 uur enkele meerstemmige liederen tijdens de avondmis in de Vredeskerk Boven bij het orgel, niet •in uniform. Woensdag 22 juni is er geen repe titie. We houden dan onze feest avond, 20.00 uur Roekenbos in Blit- terswijck Dus niet op vrijdag 17 ju ni, zoals in het vorige bericht abu sievelijk stond vermeld. Woensdag 29 juni' is dan onze laat ste repetitie voor de zomervakantie. Wilt U, wanneer U verhinderd bent, dat doorgeven aan Mevrouw Schroo- ten, tel. 3309 of aan Mevrouw v. d. Bekerom, tel. 3332. Vrydag 17 juni: 19.00 Repetitie voor bet hele koor en de aspiranten in de Galmhut. Dit is de laatste repetitie van dit seizoen. Het bestuur wenst iedereen een fijne zonnige vakantie toe. De volgende repetitie is in augus tus, maar tegen die tijd wordt jullie dat nog per brief medegedeeld. Repetitietijden Qarde op dinsdags in „Den Kerkdijk": aspiranten: 19.00 - 19.45 uur; junioren: 19.30 - 20.30 uur; senioren: 20.15 - 21.30 uur. DISCO DISCO DISCO DISCO Ja jongens en meisjes, het als dan bijna zo ver dat we een grandioze disco-avond gaan beleven. Er zullen diverse verrassingen voor jullie zijn. Dus houdt zaterdag 25 juni vrij, want dat is de dag dat ADJE RO LAND een disco-avond voor ons komt verzorgen. Dit gebeurt in sa menwerking met drive-in show STAGE-FRIGHT. Maar eerst is er zaterdag 18 juni nog een disco, zoals we die gewend zijn. Van 19.30 tot 22.00 uur en de entree is 0.50. Tot ziens, de jeugdleiding van „Den Dissel". VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Maandag 20 juni geen muziekcur- sus. Dinsdag 21 juni, 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Essel, Ur- sulastraat. Zaterdag 25 juni, 11.00 uur opluis tering opening kerk in 't Brukske. Wilt u uiterlijk een kwartier van* te voren aanwezig zijn. Kleding: dames" bij voorkeur een lange rok, zo mogelijk zwart, met daarbij behorende stemmige blouse. Heren een donker pak met stropdas. Indien u verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers Wilhelminastr. 4, tel. 4001. Excursie Op zondagmorgen 19 juni a.s. houden we weer een excursie. Dit keer gaan we in de bossen rond de Ballonzuil „wat rondsnuffelen". We zouden alle leden en vooral de vogelliefhebbers voor deze wande ling door de prachtige bossen willen uitnodigen. Vooral met het oog op de inrich ting van de stands voor de a.s. ten toonstelling worden speciaal uitge nodigd de leden van de Lucia-school, Henseniusschool en Dr. Poelsschool. Het is best mogelijk dat we bij toeval dingen zien, die deze scho len juist op him stand gaan uitbeel den of démonstreren. Ook de leden die bezig zijn met het aanleggen van een herbarium kunnen langs 't afwateringskanaal kennis maken met een aantal oeverplanten. De aanwezigheid van een aantal deskundigen garandeert een mooie en interessante excursie. Ook voor zondag 26 juni heeft het bestuur van de Jeugdnatuurwacht weer een excursie gepland! A.s. zondag 19 juni vertrekken we om half negen vanaf de Ballonzuil. Op zaterdagmiddag 25 juni staat er om twee uur een film op het pro gramma voor alle leden van de zes de klas. Denken jullie er wel aan de op school uitgereikte kaartjes mee te brengen als,bewijs van toegang Verder hoopt het bestuur dat de Vlijtig Liesjes-aktie voor alle leden geslaagd is. Degenen die géén prij zen in de wacht gesleept hebben, zijn hopelijk tevreden met het aantal stempels, dat ze verdiend hebben! Tot slot nog een raad aan alle le den, die bun zonnepitten al een flink eind uit de grond hebben zien groeien: geef ze tijdig wat steun door ze op te binden. Zet er een stevige stok langs, bind ze daar met een touwtje aan vast, zodat de wind of eventuele onweersbui ze zo weinig mogelijk beschadigt. Lour descomité afd. Venray Zaterdag j.l. hebben ouders gele genheid gehad óm zieke of gehandi capte kinderen op te geven voor de kindert>edevaart in oktober 1977. Binnen enkele weken worden de ouders, wier kind naar Lourdes mag, bezocht" om enkele formaliteiten te vervullen. We hebben er natuurlijk enkele op de wachtlijst staan. Misschien dat door een gift op onze bankrekening: 1739.06.958 bij de Rabobank te Ven ray ook deze nog een kans krijgen. Er is nog enkele weken de tijd voor, maar dan wordt de kinderbedevaart afgesloten, omdat we weer aan het werk moeten voor de bedevaart in mei 1978. NOTÏCIAS CULTURALES El viernes, el dia 17 de junio. a las 5 de la tarde, en ila Iglesia de Nuestra Senora en oalle Sinselveld- straat en Venlo, se casarèn Domingo Hermoso Wasaldua y Wilma Jansen; desde las 7 h. reception en la sala Alt Blerick 1. Graaf van Loonstraat 18 en Blerick.' El domingo próximo, aqui en Ho- landa, se celebra el dia del padre. A las once en punto, en nuestra capiil- la Overloonseweg 2, Misa con mü- sica y platica en CastelOano; esta Misa se ofreceré por el descanso de los Senores Nieuwersteeg Akkerman, los Padre de la Senora Brouns. Des- pués de la Misa reunión en la casa del Padre Juan. Cuando se sabe algo definitive sobre la ensenanza biculr tural, miesra maestra tendra algu- nos contactos con los respectivos maestros de los niiios y con los pa dres a fin de que todos estén bien infermados sobre el particular. El Sr. Obispo de Roermond ha nombrado al Padre Juan cura par- roco de la paroquia de Geysteren asi que él debe ir a vivir en el pmes- biterio de Geysteren al fin de sep- tiemlbre. Pero, claro, seguiré la Misa dominical, y comtinuaremos la reu nión después de la Misa: no preocu- pamse! En el' mes de julio empieza para much os la temporada de vacaciones; aquellos no se olviden de tener en cuenta los que talos los anos escrïbi- mos: hay que regresar al trabajo el dia senalado y si se cae enfermo en Espana durante las vacaciones, hay que seguir todos los tramites nece- sarios; cuales son es tos tramites se puede ver en el folleto 'vacationes* que esta a su disposition en la ofi- cina del padre Juan o de Julién. Li- nuesa o en la Junta del Club. Hasta la vista. NOTÏCIAS CULTURALES Después de las vacaciones, en el mes de septiembre, emphezara un curso de costura: ya recibiran noti- cias mas detalladas. El Jueves, de las tres hasta las seiis. consultorio sodal por el Sr. D. Julian Linuesa en su oficina en la casa del padre Juan. El sabado ültimo dia die la escueladurante el mes de julio y el mes de agosto NO hay cursos orga- nizados por el LIT. La Misa domini cal si, seguira, también si estamos pocos en el mes de julio. Hasta la vista! Daarna kunt u in de winkel terecht. Dat wil zeggen: als u tenminste de avond tevoren dus dinsdag 21 juni al niet even bent binnengewipt tijdens het Dan heeft Echte Bakker Frans Hoedemaekers het gele embleem van zijn bakkersmeesterschap boven de gevel van zijn nieuwe bakkerij broodwinkel han gen. Dan is Venray een ovenstebeste bakker rijker. Om half tien 's morgens wordt de winkel officieel ge opend door de kleuters van de Coninxhof kleuter school. Die komen zich een doorgang eten door de krentenbollenberg, tot ze in het luilekkerland van de Echte Bakkers-winkel belanden. dat Frans Hoedemaekers tussen 7 en 9 uur houdt. U bent daarbij van harte welkom. In de openingsweek moet u bovendien niet vergeten langs te komen met de lege broodzak, die u in uw brievenbus hebt gevonden. Op vertoon van de zak doet Frans Hoedemaekers daar een GULGEVULDE ROZIJNENBOL in voor een luttele gulden. En dat is te geef. Goed idee? Maak er dan vanaf de eerste dag een goeie gewoonte van om dagelijks uw broodje te kopen bij

Peel en Maas | 1977 | | pagina 9