AXferken bii Rank Xerox\fenra RANK XEROX J twmrmvvzx W Dat kanvoor betekenen: werk in een modem bedrij£ De kortste weg is gratis Dit gaat u maken. Dit kan uw functie worden. MONTAGEVAKMAN KWALITEITSCONTROLEUR OPERATOR OPERATOR CHEMISCHE INDUSTRIE Hoe is 't werken, pauzeren, eten? ifeSfe Dit biedt Rank Xerox. Bent u geïnteresseerd? Rank Xerox Venray is het Nederlandse produktiebedrijfvan het wereldomvattende Rank Xerox concern. De al jaren toonaan gevende onderneming in kopieer-, dupliceer- en tekstverwerkende apparatuur. In Venray maken wij kopieerapparaten en onderdelen daarvoor. Voor heel Europa en voor export daarbuiten, j Op het moment doen we dat met zo'n 2800 man. Maar de vraag naar onze produkten neemt zó toe, dat wij uw hulp daarbij goed kunnen gebruiken. Dat kan voor u betekenen: werk in een modem bedrijf. Een bedrijf ook waar je niet vlak naast hoeft te wonen om er makkelijk te komen. Want... Voor en voor alle reeds werkzame Rank Xerox mede werkers is er gratis busvervoer. Autobussen brengen u vanuit de richting Cuyk en omstreken van en naar het werk. En vanuit de richting Helmond. En vanuit de richting Venlo. Enfip, u kunt op het kaartje zelf zien waar wij allemaal langskomen. Elke dag. En bent u eenmaal bij ons, waaraan en waarmee gaat u dan werken? Welnu... Assemblagefabriek U zult gaan mee werken aan een van onze meest succes volle apparaten. Ons verrijdbare kopieer apparaat. Dat is er in drie uitvoeringen. Zij onder scheiden zich door enkele technische ken merken. Op het moment is voor u belangrijk te weten dat het werken bij ons niet aan de lopende band gebeurt. In onze Assemblagefabriek werken wij in groepjes. Iedere groep brengt het produkt een fase verder. Daarbij vervult elk groepslid een eigen taak. Onderdelenfabriek Ofu kunt uw bijdrage leveren aan de produktie van diverse onderdelen voor onze kopieerapparaten. Deze worden gemaakt in de Onderdelenfabriek. Daar werken we o.a. met automaten en halfautomaten. Binnen de onderdelenfabricage valt ook het produceren van kabelbomen. Verbruiksgoederenfabriek Voor het maken van kopieën op onze apparaten zijn speciale hulpmiddelen nodig, zoals inktpoeders en fotogeleiders. Hier kunt u uw medewerking verlenen aan de totstand koming van deze produkten. Wij werken gedeeltelijk in 2 ploegendienst. De werktijden lopen van 05.30 - 14.00 uur en van 14.00 uur - 22.30 uur. De ploegen wisselen wekelijks. Voorzover er in dagdienst wordt gewerkt zijn de werktijden van 07.30 - 16.00 uur. Assemblagefabriek In deze fabriek is dat de functie van: De montagevakman in de Assemblage- fabriek-monteert onderdelen tot grotere een heden, of hij bouwt deze samen tot een kopieer apparaat. Voor het vervullen van deze functie is een L.T.S.-opleiding wenselijk. De kwaliteitscontroleur verricht zijn werk in de verschillende stadia van de bouw van een kopieerapparaat. Hij controleert de diverse delen op uiterlijk, op afstelling en op mechanische en/of elektrische werking. Voor het vervullen van deze functie is minimaal een L.T.S.-opleiding vereist. Ervaring met soortgelijke werkzaamheden en een voltooide Bemetel-opleiding is wenselijk. Onderdelenfabriek In deze fabriek is dat de functie van: De operator bedient verschillende typen machines waarmee metaal wordt bewerkt. Naast het bedienen van zijn machine, controleert hij regelmatig de kwaliteit van het werkstuk dat hij maakt. Hij stelt zonodig zijn machine af, verwisselt snijgereedschappen en doet het dagelijks onderhoud. Voor het vervullen van deze functie is een L.T.S.-opleiding wenselijk. Verbruiksgoederenfabriek In deze fabriek is dat de functie van: In onze verbruiksgoederenfabriek zijn er de volgende mogelijkheden voor operators: - het aanmaken van toner (inktpoeder). De toner wordt bereid met behulp van maal- en breek- machines, mengapparatuur en afvulinstallaties. - het aanbrengen van een lichtgevoelige laag (fotögeleider) op drums, met behulp van hoog vacuüm opdamp-installaties - het produceren van polymeren. Dit zijn kunst stoffen die een bestanddeel vormen van de toner (inktpoeder). Voor het vervullen van deze functie is een L.T.S .-opleiding gewenst. Ervaring in een soort gelijke functie eveneens. Wij werken zelfcjrj^; standig of in kleine groepen. Ieder werkt aan een onderdeel of een samenstel daarvan. 's Morgens en 's middags is er koffie of thee (gratis). In aparte koffiehoeken. Daar kan je er dan even „uitzijn". Eten doen wij in ons ruime) en gezellige personeels- restaurant. Je haalt er op je dienblad warme of koude maaltijden. Net waar je trek in hebt. Plus fruit, melk of koffie. En dat tegen kostprijs, Nu hebben we het nog niet gehad over de beloning en wat er nog bijkomt. Als u bij Rank Xerox komt te werken, valt u onder onze eigen bedrijfs-CAO. En die biedt U: een salaris dat vergelijking met andere bedrijven goed kan doorstaan. Plus: 8% vakantietoeslag dertiende maand wanneer u in 2 ploegendienst werkt, ontvangt u een toeslag van I3v4% goede pensioenvoorziening 20 vakantiedagen per jaar studiekostenvergoeding gratis bedrijfskleding en schoenen. En nog een aantal zaken, die de moeite waard zijn, zoals een spaarregeling, personeels- fonds en een actieve personeelsvereniging. U kunt dagelijks langskomen, tussen 09.00 en 12.00 uur. Bij de afdeling Personeels zaken van Rank Xerox Manufacturing (Nederland) B.V.,Maasheseweg 89-91 in Venray. Ofu zendt onderstaande coupon in voor meer informatie en/of een sollicitatie-afspraak. Ofu maakt een telefonische afspraak onder nummer 04780 - 99 99 (tst. 2595). U mag ook schriftelijk solliciteren. NB.: Ons bedrijf is gesloten op 19 en 20 mei a.s. Ik ben geïnteresseerd in de functie van Ik zou graag meer informatie ontvangen over het werken bij Rank Xerox Venray* Ik zou graag een sollicitatie-afspraak maken* Hokje van uw keuze zwart maken. Naam en voorletters) - Adres Woonplaats- Telefoon Bon invullen en in open envelop, zonder postzegel,sturen naar: Rank Xerox Manufac turing (Nederland) B.V, Afd. Personeelszaken, Antwoordnummer 4,Venray. «PM OiOb

Peel en Maas | 1977 | | pagina 2