met fors prijsvoordeel en gratis woonplan BOXMEER intermeubel Materieële schade Losgebroken pony Inbraken voorjaarskadootje voor u! iINTERIEURSI Spoorstraat 72 Veerstraat 8 Tel. 08855-1549-1516 Kind liep tegen bromfiets Meisje gewond Fietsende dame gewond Bestuurster gewond naar ziekenhuis Bestuurder reed op groepje jongeren in Honden liepen de weg over Teger» paal van bovengrondse leiding Op de Jan. Poelsweg te Yssel- steyn kon. de beuurder van een per sonenauto, de 60-jarige K. K. uit Kampen zijn auto niet tijdig tot stil stand brengen. Mede door het natte wegdek, schoof zijn auto door en botste tegen de voorgesorteerde per sonenauto van de 49-jarige A. v. B. uit Venray. Op de Putten weg te Ysselsteyn stond een personenauto, bestuurd door de 19-jarige J. v. d. B. uit Weert, voorgesorteerd om linksaf te slaan en om een tegemoetkomende auto voorrang te verlenen. Achter de stilstaande auto naderde een perso nenauto, bestuurd door de 58-jarige A. t. V. uit Helden, maar deze be merkte door het „guts" water van een tegemoetkomende auto te laat de stilstaande auto op. Daardoor botsten de auto's tegen elkaar. Op de kruising Leunseweg Zuidsingel wilde de 57-jarige be stuurster van een personenauto, mevr. I. B. uit Helden, vanaf de Leunseweg de Zuidsingel oprijden en kwam daarbij met de voorzijde van haar auto tegen de vrachtauto welke voor de kruising stilstond en bestuurd werd door de 25-jarige H. M. uit Venray. Op de kruising Castenrayse- wegRoffert te Castenray wilde de 37-jarige bestuurder van een vracht auto met aanhanger A. v. K. uit Liende, op de kruising linksaf op het moment dat een volkswagen busje bestuurd door de 44-jarige J. P. H. uit Venray aan het inhalen was. Een aanrijding was niet meer te voorkomen. Tegenstrijdige ver klaringen van beide bestuurders maar dat zal de rechter wel uitzoe ken. In alle gevallen bleef het bij materiële schade. Op de kruising Helfrichstraat- Kruitweg wilde de 39-jarige be* stuur der vna een personenauto, P. W uit Venray vanaf de Kruitweg linksaf de Helfrichstraat inrijden. Op dat moment kwam de personenauto bestuurd door de 23-jarige A. W. uit Venray van rechts over de Helfrich straat. Deze remde niet af .en kwam in botsing met de eerder genoemde auto. Op de kruising Leunseweg Zuidsingel stonden de personen auto's bestuurd door de 35-jarige J. B. uit Venray en de 52-jarige P. P." uit Venray achter elkaar voor de kruising voorgesorteerd met de be doeling linksaf te slaan. Op het mo ment dat achter deze auto's een melkbezorgwagen een rechts gepar keerde auto voorbij reed, passeerde de personenauto bestuurd door de 32-jarige A. L. uit Grubbenvorst de bezorgwagen. Hij kwam daarbij op de linkerrijstrook; Omdat tegemoet komend verkeer naderde reed A. L. naar rechts en kon een aanrijding met de personenauto van P. P. niet meer voorkomen, waardoor de laat ste auto doorschoof en tegen de auto van J. B. botste. Het bleef bij ma teriële schade. Op de kruising Timmermanns- wegLovinckplein-Kerkweg te Ys selsteyn verleende de 23-jarige be stuurster A. F. uit Horst, met haar personenauto geen voorrang aan de personenauto met aanhanger van J. v. O. uit Asten. Bij dit botsing be hoefde alleen materiële schade te worden genoteerd. Ook materiële schade ontstond er toen de 35-jarige bestuurder van een personenauto, na geparkeerd te hebben op de parkeerstrook langs de Vlierstraat, wegreed en tekort draai de, waardoor de auto tegen een lan taarnpaal botste. Op de kruising Vlierstraat- Beukenlaan lette de 22-jarige be stuurder van een trekker met opleg ger, C. O. uit Wateringen, onvol doende op. Bij het wegrijden in de richting Oude Oostfumseweg raakte hij een rechts van de Beukenlaan geparkeerde aut van ade 41-jarige J. uit Venray. Op de kruising Westsingel-Mo- lenpad-Veltumse Kleffen stond een personenauto, bestuurd door de 20- jarige J. K uit Venray, op het Mo lenpad stil voor de kruising. Na en kele auto's en bromfietsen te hebben laten passeren trok hij op maar zag te laat de bromfiets van de 23-jarige W. H. uit Venray. Er ontstond een botsing met materiële schade. Op de kruising Heuvelstraat- Eindstraat verleende de 39-jarige be stuurder P. V. uit Venray geen vrije doorgang aan de voor hem van recht? lemende autc. bestuurd door de,27-jange T. S. uit Venray. Een pony, eigendom van M. C. uit Venray liep plotseling de Deumese- weg cp en kwam in botsing met een juist passerende trekker met opleg ger bestuurd door de 38-jarige A. V. uit Venray. De pony werd bij die botsing gedood terwijl de trekker schade opliep. Tijdens afwezigheid van de be woners werd ingebroken in de wo ning van de fam. V aan de Leunse weg. Binnen gekomen via een schuifraam, welke niet vergrendeld moet zijn geweest. Ontvreemd wer den een motorpak, motorhandschoe nen en helm. Door forcering van een deur, werd toegang verkregen tot het kan toor en de kantine van de sporthal De Wetteling. In ,het kantoor werd een stalen kast, die a.fgesloten was, op een zodanige wijze opengebroken dat deze onherstelbaar beschadigd werd. Uit het kantoor werd niets gemist, uit de kantine 2 loempia's en een klein bedrag aan geld. De heerlijkste zitweelde Bijpassende massief eiken salontafel 780. Hoektafel 625.- Voor alle Intermeubelvrienden die ->? langskomen, 'n leuk voorjaarspresentje kado. Onze Paasshow is beslist de moeite waard om even te komen rondneuzen. Een uitgekiend moment om uw woonwensen te vervullen. U profiteert van Intermeubel's aantrekkelijke voorjaarsprijzen en premies. Kom gezellig plannen maken. U krijgt alle ruimte eneen gratis Persoonlijk Woonplan dat erg goed van pas komt bij 't verantwoorde inrichten. bruin wildleer. 2-3 Zits kombinatie Voorjaarsprijs kompleet 4950.- Komplimenteus gebaar aan taures van de eiken liefhebbers. Zwaar eiken 1-2-3-zits kombinatie in elegante vormgeving. Kussens en armleggers zijn gestoffeerd in uiterst duurzame leersoort. Fauteuil 1810.- 2-Zitsbank 2605.- 3-Zitsbank 3330- "t Summum van ontspannen, met deze heerlijk zittende fauteuils op houten onderstel met wildieren bekleding Intermeubelprijs 895.- Voorjaarspremie 100.- vooriaarsprijs 795.- Met hoge rug: Intermeubelprijs995- Voorjaarspremie 100.- voorjaarsprljs 895.- 'n Werkelijk riante eiken aanbouwwand, met zware VUuKJfUlKS' massief eiken fronten, inklusief^'. nEMIF^r verlichting. Samenstelling naar keuze. Element met TV-vak 1370.-(100 cm breed) Element met bar-indeling 1285.- (100 cm breed) Element met glasdeur 865.- (50 cm breed) Deze gehele kombinatie kompleet kost normaal Intermeubelprijs 3520-Voorjaarspremie 225.- voorjaarsprljs 3295.- Haal m gratis.uw persoonlijke woonplan. In uw eigen woonplan-map kunt u alleen of samen met uw Intermeubel- adviseur een uitgekiend Persoonlijk Woonplan maken. U kunt er maten, kleuren en materialen in aangeven. U kunt met meubelmodellen op maat naar hartelust schuiven en rangschikken om te kijken wat bij u thuis 't beste is. >rT. VEen ekstraatje. T e krijgen bij ons. Gratis en vrijblijvend. jj-r/f HAPE Het 4-jarig jongetje M. S. uit Cas tenray stond aan de hand van zijn moeder op de bus te wachten te Cas tenray. Op het moment dat de bus naderde pakte de moeder de tas op en liet even de hand van haar zoon tje los. Het kind liep achteruit en kwam op het fietspad, juist op het moment dat de bromfiets, bestuurd door de 17-jarige J. P. uit Lottum naderde en het kind niet meer kon ontwijken. Bromfiets en bestuurder vielen op het kind dat daarbij dus danige verwondingen opliep dat het naar het ziekenhuis moest wor den vervoerd. De bestuurder van de bromfiets liep geen noemenswaardig letsel op. Het 14-jarig meisje A. v. K. wil de vanaf de Langeweg de Hoender- straat in fietsen terwijl op hetzelfde moment de personenauto, bestuurd door de 25-jarige G G. uit Venray over de Langeweg naderde. Een bot sing was onvermijdelijk en het meisje werd door die botsing dus danig gewond dat ze naar het zie kenhuis moest worden vervoerd. De 30-jarige mej. M. H. wilde, fietsende vanaf de Hofstraat recht door de Maasheseweg opgaan. Op de splitsing met de Stationsweg kwam vanuit die weg en personenauto, be stuurd door de 49-jarige B. S. uit Venray en deze auto botste tegen de fietsende dame, die dusdanig letsel opliep dat ze naar het ziekenhuis moest worden overgebracht Op de Maasheseweg kwam de 22- jarige bestuurster van een personen auto mej. W. S. uit Maashees haar auto niet tijdig tot stilstand bren gen achter de voor haar plotseling afremmende personenauto bestuurd door de 31-jarige mevr. J. v. d. K. uit Holthees. De 22-jarige dame liep bij de botsing dusdanig letsel op, dat opname in het ziekenhuis noodzake lijk was. Beide auto's kregen be hoorlijke schade. Nabij bar „Den Alden Hoed" ston den greepje jongelui op de Lang straat toen een auto stopte, voor zien van een Duits kenteken. Een, van de jongelui maakte een opmer king tegen een van de inzittende van die Duitse auto, waarop de be stuurder de auto optrok en op het groepje jongelui inreed. Op een per soon na konden de jongens door snel opzij te springen voorkomen dat ze door de auto werden aangereden. Deze ene jongen, B uit Horst, sprong ook opzij maar botste tegen een op het trottoir staande bromfiets en werd door de auto, die over het trot toir reed aangereden en bekwam dusdanige verwondingen aan zijn linkerbeen dat hij naar het zieken huis moest worden overgebracht. De auto beschadigde ook nog de brom fiets van O. uit Venray. De auto reed door maar het kenteken is be kend. Op de Overloonseweg stak plotseling een hond de weg over. De 26-jarige bestuurder van een per sonenauto, J v. S. uit Overloon, kon de hond niet ontwijken. De bestuur der zit nu met een gedeukte auto. Mogelijk kan de eigenaar van de hond, als hij deze gewond aantreft, de politie inlichten, dat is de enig ste manier dat de eigenaar van de auto de schade vergoed krijgt. Na speuringen naar de hond hadden geen resultaat. Op de Venloseweg een soort gelijk geval. Hier kon de 23-jarige bestuurster van een personenauto mej. H. D. uit Horst evenmin een hond ontwijken. Ook hier werd de hond gewend, maar verdween spoor loos, de dame met de stukken aan haar auto achterlatend. Ook hier zou die bestuurster en de politie graag de eigenaar van de hond ach terhalen. Ook naar deze hond, die gewond moet zijn is gezocht, maar tevergeefs. Op de Smakterveldweg in de richting van de Stationsweg reed een personenauto, bestuurd door de 23-jarige F. G. Ter hoogte van de scherpe bocht naar rechts kwam een tegenligger door de binnenbocht, waardoor de eerste bestuurder naar links moest uitwijken. Hij kwam toen in botsing met een paal van het bovengronds electriciteitsnet. De auto werd zwaar beschadigd, maar de bestuurder liep geen noemens waardig letsel op. Ook paal en lei ding werd beschadigd. De andere auto is nog niet achterhaald kunnen worden.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 17