Volgorde optocht Programma Boerenbruiloft 1977 Rabobank gemeentelijke notities en mededelingen OM GEEN ANDER TE WORDEN MOETJE EENS PER JAAR JEZELF ZUN. De Rabobank wenst u een geweldige Carnaval! Gemeentesecreta rie gesloten tijdens carnavalsdagen Huisvuilophaal dienst tijdens carnaval Spreekuur Mevr. Rutten Extra openstelling gemeentehuis Bekendmaking Hinderwet ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER Vuilnisophalen door particulier bedrijf geld en goede raad Op camavalsmaandag en. -dinsdag zullen de gemeentelijke kantoren en diensten voor het publiek gesloten zijn. Alleen de afdeling Bevolkingsza ken zal op deze dagen geopend zijn van 11 tot 12 uur, uitsluitend voor het aangeven van geboorten en over lijden. Op beide dagen zal men eveneens van 11 tot 12 uur destructiemateriakl kunnen melden. Op maandag en dinsdag in de car- navalsweek wordt in de gemeente Venray geen huisvuil opgehaald. De stortplaats op het Venrays Broek zal (op camavalsmaandag en -dinsdag gesloten zijn. lp de periode van 7 tot en met 18 maart a.s. zal wethouder mevr. A. P. Rutten-Tielen geen spreekuur hou den. Zoals bekend is met ingang van 1 februari de afdeling bevolkingszaken op donderdag van 16 tot 18 uur jvoor het publiek geopend. Op de andere afdelingen kan men terecht wanneer men daarvoor tijdig een (telefonische) afspraak maakt. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat bij hun besluit van 16 februari 1977 de volgende verkeersmaatregel is vastgesteld: door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens met onderborden, het parkeren te verbie den voor bedde zijden inclusief de bermen van de Henri Dunantstraat, voor wat betreft het gedeelte gele gen aan het trapveldfeestterrein, ge durende de periode 18 t.m. 22 febru ari 1977. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tegen hun besluit beroep kan worden ingesteld binnen dertig dagen na de dag dat het besluit ter openbare kennis is ge bracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht, bij de commis saris der Koningin in de provincie Limburg moet worden ingediend. Venray, 16 februari 1977 Burgemeester en wethouders voor noemd, mr, H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poöls, secretaris. Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: H. Koonings, van Megenstraat 32, Leunen, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkens- mesterij waar mest en meststoffen worden bewaard. Adres inrichting: Veulenseweg 1, Leunen, kadastraa:|L gemeente Venray sectie N 9 nr. 569. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een Bij de afdeling Onderwijs, Jeugd- en Sportzaken kan worden ge plaatst een die belast zal worden met het verrichten van een aantal adminis tratieve werkzaamheden voortvloeiend uit de aktiviteiten van deze afdeling op het gebied van het welzijns-, jeugd- en jongerenwerk. Deze werkzaamheden betreffen hoofdzakelijk: het maken van verslagen en notulen van besprekingen; het gereedmaken van agendastukken; en het behandelen van een aantal subsidie-aanvragen. Daarnaast zal zij in staat en bereid moeten zijn ten be hoeve van de hele afdeling administratieve assistentie te verlenen. Kandidaten dienen belangstelling te hebben voor het welzijns werk, te beschikken over goede redaktionele en kontaktuele vaardigheden en enig financieel inzicht Voor het vervullen van deze funktie is het bezit van een HAVO- diploma (of daarmee gelijk te stellen diploma) vereist. Kandida ten die beschikken over een MEAO-diploma of secretaresse-op leiding genieten de voorkeur. Het salaris wordt vastgesteld afhankelijk van leeftijd, opleiding en eventuele ervaring en reikt tot maximaal 1.984,— per mnd. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden ingezonden aan het college van burgemeester en wethouders, Maasheseweg 1, onder vermelding van het vakatu- renummer PZ-102. ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 9 maart 1977 om 15.00 uur in het gemeente huis, Maasheseweg 1 (afd. IB). Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: u. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen: b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 18 februari 1977. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray. mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris MET INGANG VAN 28 FEBRUARI Met ingang van maandag 28 febru ari a.s. zal het ophalen van het huisvuil in de gemeente Venray worden verzorgd door Speciaal Transport te Deurne. De gemeen telijke vuilnisophaaldienst wordt met ingang van die datum opge heven. Voorlopig zal er geen wijziging worden aangebracht in de route en de dagen waarop het huisvuil wordt opgehaald, hoewel de moge lijkheid bestaat dat in de toekomst hierin wijziging wordt aange bracht. In dat geval zullen de be langhebbenden door middel van publikaties en een huis-aan-huïs- circulaire tijdig op de hoogte wor den gebracht. Als uitbreiding van de dienstver lening aan het publiek kan met in gang van maandag 28 februari het grof vuil wekelijks met het normale \huisvuil worden meegegeven. De extra-ritten zesmaal per jaar komen daarmee dan ook te vervallen. Om de nieuwe regeling zo vlot mo gelijk te laten verlopen wordt de volle medewerking gevraagd van de genen. die wekelijks het huisvuil aan de vuilnisophaaldienst meegeven. Men wordt verzocht zich aan de volgende „spelregels" te houden: 1. Het vuil mag niet voor 7.00 uur 's morgens aan de weg worden geplaatst. 2. Het aan te bieden vuil dient voor het gebouw geplaatst te worden op het trottoir aan de rand van de rijweg. 3. Het huisvuil mag alleen worden aangeboden in plastic zakken met „KOMO" keurmerk. 4. De zakken moeten goed dichtge bonden zijn en mogen niet zwaar der wegen dan 25 kg per stuk. 5. Het grove vuil mag worden aan geboden in stevige zakken of goed gebundeld dn hanteerbare afmetingen. 6. De afmeting van het aangeboden 'grove vuil mag per stuk niet gro ter zijn dan eenvierde kubieke meter. 7. Per keer mag totaal een halve kubieke meter aan grof vuil wor den meegegeven. 8. Een grofvufl-pakket mag normaal niet meer wegen dan 25 kg. 9. Als grof vuil mag geen puin of of afbraakartikelen worden aan geboden. Wanneer niet aan de bovenstaan de bepalingen wordt voldaan, kan het aangeboden vuil worden gewei gerd en zal men zelf voor afvoer moeten zorgen. Het gemeentebestuur rekent evenwel in deze op alle me dewerking van de inwoners. 0 Politie 1 Mö m.o. 3 Prinsenwagen Leunen 4 Straatvoetbal 5 Speulgras mot gruun zien 6 Keurkorps 7 Jeugdprinsen wagen Leunen 8 Ik roddel, geej'ok 9 Ongewenst kind 10 Noodsituatie korfbalclub 11 Den ber is los 12 Fanfare Leunen 13 4e orde 14 Doornroosje 15 't Aid blad 16 Verhuuzing Halfweg - Venray 17 Verrassing 18 Wijkprinsen 19 Paalzitters '76 20 'n Zot Harmenieke 21 Jeugdprins Den Dissel 22 Venrods volkstuintje no. 1 23 Knolland - Holland 24 Welstandshonden 25 Prinsenwagen „De Kwakers" 26 Weej doen ok gèr mit 27 Twee in één 28 Wicky op jacht 29 Jeugdprinsenwagen Oirlo 30 Fanfare Oirlo 31 Prinsen wagen Oirlo 32 Lockheed 33 Supporters F.C. Knudde 34 Slap Sticks 35 Altijd aan de wal, niet met carnaval 36 Fanfare Merselo 37 Jeugdprinsenwagen Merselo 38 De Salamanders 39 Zangeres zonder Hoes 40 Prinsenwagen Merselo 41 De paalzitters 42 N.N. 43 N.N. 44 Os R.K. Hermenieke 45 Riolering collecte 46 Lefde geej ok op groëte vuut 47 Dokters spaarpot is ons lot 48 Promenade Hermenieke 49 Gat in optocht, niet gat van Venray 50 Herindeling Limburg 51 Harmonie Oostrum 52 De vier jaargetijden 53 Jeugdprinsenwagen Oostrum 54 Met sjees naar chinees 55 Prinsenwagen Oostrum 56 Viaduct Oostrum-Venray 57 Geej kunt meej drie daag 58 Reclame Pijpers 59 N.N. 60 Venray vroeger en nu 61 Alles drejt um Rooy 62 Uitbreiding Soos 63 Jeugdprinsenwagen Heide 64 Venray's mysterie 65 Fanfare Ysselsteyn 66 De Markiezinnen 69 Jeugdprinsen wagen Ysselsteyn 68 De jager te vlug 69 Kortste auto 70 Op naar Mekka 71 Prinsenwagen Ysselsteyn 72 Commedy Capers 73 Eerlijk zullen we delen 74 N.N. 75 N.N. 76 D.S.V. 77 Subsidie drögteregeling 78 Jeugdprinsenwagen Castenray 79 Hondentoiletten Venray 80 Unne. biëstige carnaval 81 Minib rammers 82 Wereldrecords 83 Fusie Anna - Servaas 84 De boks 85 De Aide Prinse 86 Landsoord Lull 87 Poetsvrouwen van de promenade 88 Duvels hermenieke 89 Weej snappen er gen balie van 90 Roze vlek 91 Huisvrouwenorkest 92 Niet-roker 93 Sportverdwazing 94 Zo slank als je dochter 95 De aide breisters 96 Carnaval in Blaricum 97 Jeugdprinsenwagen Venray 98 Harmonie Euterpe 99 Prinsenwagen Venray 100 Ha die massa 101 Niks mer groep Venray wagen Leunen groep Leunen wagen Leunen groep Leunen wagen Leunen groep Venray eenling Venray wagen Leunen O. en O. Venray groep Leunen groep Venray wagen Venray groep Venray groep Venray wagen Leunen groep Venray groep Venray groep Venray wagen Venray groep Venray wagen Leunen groep Venray wagen Venray wagen Leunen groep Venray wagen Leunen wagen Oirlo groep Oirlo wagen Oirlo wagen Leunen groep Venray groep Venray groep Venray groep Merselo wagen Merselo wagen Merselo wagen Mersejo wagen Merselo wagen Merselo groep Venray wagen Merselo wagen Merselo wagen Merselo groep Venray groep Venray wagen Veulen groep Oostrum groep Oostrum wagen Oostrum groep Venray wagen Oostrum wagen Oostrum groep Oostrum eenling Venray wagen Venray groep Venray wagen Heide groep Venray groep Ysselsteyn groep Venray wagen Ysselsteyn eenling Venray wagen Ysselsteyn eenling Venray wagen Ysselsteyn groep Venray wagen Oirlo groep Venray wagen Castenray wagen Castenray. groep Venray groep Venray groep Venray groep Venray wagen Venray groep Venray groep Venray wagen Venray groep Venray groep Venray groep Venray groep Vena£ groep eenling groep groep groep groep wagen groep wagen Volk Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray Venray CARNAVALSDINSDAG 22 FEBRUARI 9.45 u. Vertrek bruidegom per landauer van de Pr. Bernhardstraat 30a via Pr. Beatrixstraat naar bruidshuis Oude Oostrumseweg 1 (wo ning voorzitter Venrays Mannenkoor). Aldaar tevens bijeenkomst van wederzijdse ouders en getuigen alsmede: bruidsmeisjes, kapel Van Is, boerenbruiloftkommissie car navalsvereniging en bestuur en boerenbrui loftkommissie Venrays Mannenkoor. Tegelijkertijd bijeenkomst van de overige I gasten (VMK-leden met echtgenote) in hotel Almonda. 10.30 uur Vertrek van de in het bruidshuis aan wezige personen, met drie landauers, via Ju- lianasingel, naar hotel Almonda. 11.00 uur: Vertrek van de gehele stoet naar de... stuntplaats... Na de stunt (te 11.40 u.) Vertrek naar de Perdstal. 12.00 uur: Verstrekking van koffie en broodjes t.b.v. de gasten, in de Perdstal. 12.45 uur: Vertrek naar de schouwburg, via de Kempweg, Merseloseweg links, schouwburg plein. 13.00 uur: Hossen in de schouwburg. 14.11 uur. Vertrek voor de optocht en trouw plechtigheid op bordes van oude gemeente huis. Route: Schoolstraat, Marktstraat, Grotestraat Henseniusplein, Leeuwstraat, Langstraat, Pa- terslaan, Grotestraat (gemeentehuis). 15.11 uur: Trouwplechtigheid op het (oude) ge meentehuis. 15.30 uur: Vertrek van gemeentehuis via Markt straat en Schoolstraat naar schouwburg. 16.00 uur: Receptie van bruidspaar in schouw burg en verstrekking van koffie en broodjes en verdeling van krentenbrood en worst en- hossen 17.30 uur: Vertrek van de bruiloftsgasten naar Prinsenhof. 20.00 uur: Boeremoesbal in Prinsenhof (gratis toegang). 24.00 uur: Afsluiting carnaval op de Grote Markt. Deelnemersbewijzen 2,50, voor deelneming aan de optocht en de receptie van het bruids paar in de schouwburg, zijn camavalsdinsdag aan de schouwburg verkrijgbaar en in de voor verkoop op de volgende adressen: Sigarenma gazijn Janssen, Patersstraat en Sigarenmagazijn Jansen, Grote Markt. De ondertrouw van het bruidspaar vindt ten overstaan van prins en raad van elf plaats op carnavalszondag te 12.15 uur in de schouwburg, bij de aanvang van het foyerconcert van het hof- koor.

Peel en Maas | 1977 | | pagina 11