BETEIU? H-UGEKE chocolade amandel spekulaas 72 zoute pinda's 307126 orange juice L- roomboter 179 halvarine ■98 schouder karbonade 445 schouder ham sperzie bonen 169 leverkaas m voor schrijf-, tel- en rekenmachines naar boekhandel VAN DEN MUNCKHOF e letter halve prijs 2© pak halve prijs deGruyter meikof puur 85 gram 115 135 gram 175 2© letter halve prijs 2e fles halve prijs Fancy-Fair te Overloon Verkeersongevallen Bromfiets ging plot seling linksaf Geparkeerde auto beschadigd Dronken achter het stuur Vernielingen Diefstal weekaanbiedingen geldig van donderdag 28 oktober t/m woensdag 3 november dagversaanbiedingen geldig van donderdag 28 t/m zaterdag 30 oktober halve prijs! letters 87 pak 250 gram 145 medium dry 0,7 liter 615 originele spaanse botteling deGruyter gepelde pak 500 gram 252 manhan's 1 liter ca. 300 gram j. van 215 voor blue band 500 gram van 125 voor 500 qram gelderse deGruyter literblik van 149 voor 150 gram van 209 voor 150 gram van 134 venray markt Op zondag 31 oktober en zondag 7 november zal dn een versierd Gdl- dehuis te Overloon weer een fancy fair worden gehouden voor het St. Theobaldusgilde. Vanaf 3 uur 's middags kunnen de kinderen tercht. Er is een loterij met als hoofd prijzen: een half varken, een electr. grill, een frituurpan, en een tuina- meublement. Op zondag 7 november zal de bur gemeester de Edelachtb. Heer G. v. Heusden de trekking van de loterij verrichten. Op beide dagen kunnen de ouderen terecht om 8 uur. Op de afrit Deumeseweg-Zuivel- weg kreeg de 25 jarige bestuurder van een bestelauto N. H. een zgn. black-out waardoor de door hem bestuurde auto tegen een waarschu wingshek botste. Op de kruising Julianasingel Oude Oostrumseweg werd geen voorrang verleend door de 33-jarige bestuurder D. W. uit Venray aan de personenauto bestuurd door de 32- jarige M. R. uit Gennep. Op de splitsing St. Jozefweg Langeweg geraakte de bestuurder van een personenauto W. P. uit Ven ray vermoedelijk verblind door de personenauto, bestuurd door M. G. uit Venray, waardoor hij niet de juiste weg volgde maar tegen een boom tot stilstand kwam. In alle ge vallen bleef het bij materiële scha de. Op de kruising Helfrichstraat Langeweg sloeg de bestuurder van een bromfiets de 38 jarige A. R. plotseling linksaf voor de personen auto bestuurd door zijn 32 jarige plaatsgenoot M. G. Een botsing was onvermijdelijk, maar het bleef wel bij materiële schade. De in de parkeervakken nabij de Rabobank aan de Merseioseweg ge parkeerde auto van de Venrayer J. S. werd beschadigd aangetroffen. De veroorzaker is zonder zijn iden titeit bekend te maken er vandoor gegaan. De politie stelt een onder zoek in. Op de krudsiing Haammakerstraat- Weverstraat was het beneveld brein van de 36 jarige bestuurder van een personenauto, G. P. uit Venray, de mogelijke oorzaak dat de door hem bestuurde auto in botsing kwam met een personenauto bestuurd door mevr. J.-J. uit Ammerzoden. Het bleef bij materiële schade, maar voor de eerste bestuurder was het blazen en proces verbaal terzake het bekende artikel 26. Drie autobestuurders werden ver ba lisee.rd omdat ze onder invloed van alcohol hun voertuig bestuur den. Proces verbaal terzake het be kende artikel 26 werd opgemaakt na de gebruikelijke proeven als bla zen in het zakje en bloedproef. Tennadele van W. aan de Deur- neseweg werden tijdens afwezigheid' twee ruitjes van de terrasdeur aan de achterzijde van de woning ver nield. M. V. uit Venray deed aangifte dat de linkerbuitenspiegel van zijn aan de Lindenstraat geparkeerde auto was vernield. L. v. H. deed aangifte dat van zijn voor de flat aan de Haamma- kerstraat geparkeerde auto de auto antenne was vernield. V. d. R. uit Venray deed aan gifte dat van zijn nabij de parkeer plaats aan de Petrus Bandenkerk geparkeerde auto de beide ruiten wissers, de radio-antenne en de lin kerbuitenspiegel waren vernield. P. uit Venray deed aangifte van diefstal van een emmer, inhoudende papier, en een doos met ongeveer 400 pakjes chrystal, vanuit zijn bloemenkraam staande op het Hen- seniusplein. Toegang was verkregen door het zeil van de kraam te ope nen. Geen schade aan de kraam.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 2