VAMOSAVER DRUKWERK Uw wintervakantie begint bij de ABN. Morgen gaan er drie deuren wijd voor u open. FORD FIESTA UIT 74 GOEDE STAL 7.5 gemeentelijke notities en mededelingen Bekendmaking Bekendmaking GESLAAGD Beschadigde auto's Onder invloed Coupon voor meer informatie. 100 km FORD FIESTAi®i Autobedrijf van Haren BV Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, dat bij hun besluit van 8 sept, 1976 nr. 1327, de volgende verkeers maatregel is vastgesteld: door plaatsing van berden 49 van bijlage II van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens met enderborden, het parkeren te verbie den voor beide zijden inclusief de bermen van de Henri Dunantstraat, voor wat betreft het gedeelte gele gen aan het trapveld-feesterrein, ge durende de periode 16 t.m. 19 sep tember 1976. De aandacht van belanghebben den wordt er op gevestigd, dat tegen hun besluit beroep kan worderi in gesteld binnen dertig dagen na de dag dat het besluit ter openbare kennis is gebracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht, bij de Commissaris der Koningin in de pro vincie Limburg moet wórden inge- dend. Venray, 13 sept. 1976 Burgem. en wethouders voorn., Mr. H. J. M. Defesche, burgem. J. M. Poels, secr. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 8 september 1976, nr. 1326, op grond waarvan voor het voetgangersgebied in de Grotestraat de volgende verkeersmaatregelen zullen gelden. Deze maatregelen stemmen groten deels overeen met de sinds 1 juli 1976 geldende maatregelen en zijn bedoeld een inzicht te verschaffen in de veTkeersgedragingen in af wachting van de definiteve regelng; I. de Grotestraat, door plaatsing van borden 61 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens, af te sluiten voor alle verkeer behalve voetgangers met ingang van 11 september tot uiterlijk 31 december 1976; II. aan de zuidzijde van de Grote straat een inrijmogelijkheid te verschaffen aan de hierna te noe men categorieën bestuurders van motervoertuigen cp mee,r dan 2 wielen: a. indien aannemelijk kan worden gemaakt, dat zij bij bedrijven in de Grotestraat moeten laden of lossen met het door hen be stuurde motorvoertuig en deze aktiviteiten redelijkerwijs niet langs een andere weg kunnen verrichten, mits zij zich hou den aan de op een onderbord aan te geven tijden, namelijk van maandag tot en met vrij dag van 06.00 - 11.00 uur en za terdags van 06.00 - 09.00 uur; b. als zodanig geregistreerd zijn de chauffeurs van erkende ta xi-bedrijven, die kunnen aan tonen, dat zij noodzakelijk in de Grotestraat moeten zijn voor het halen of brengen van per sonen; III. door het aanbrengen van een aanduiding aan de zuidzijde van de Grotestraat, de toegang te ontzeggen aan motorvoertuigen, die een totaal gewicht van 8 ton te boven gaan; IV. door het aanbrengen van een ononderbroken gele streep, zoals bedoeld in artikel 126 van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens een parkeerverbod in te stellen aan beide zijden van de Wilhelminastraat voor het ge deelte gelegen tussen de Grote straat en de uitrit nabij fa. Man- ders. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit beroep aantekenen bin nen dertig dagen na de dag waarop het besluit gepubliceerd is. Het be roepschrift werdt aan de Koningin gericht en bij de Commissaris van de Koningin ingediend. Venray, 13 sept. 1976 Burgem. en wethouders voorn., Mr. H. J. M. Defesche, burgem. J. M. Poels, secr. Jeugdnatuurwacht Op maandagavond 13 september j..l kenden jullie op de t.v. de prachti ge natuurfilm „Beestachtig" zien. Iedereen die gekeken heeft, zal ge noten hebben van de prachtige op namen van o.a. zwarte specht, de bcomklever, steenmarter, bosuil, de kruisbek, jonge vossen, kokmeeuw een, zwarte kraai, ekster, steenuil, havik, waterspreeuw (over de wa terspreeuw kunnen jullie binnen kort in een artikeltje in ons blaad je meer lezen!), grote gele kwik staart, ijsvogel, fuut, blauwe reiger, zwarte stern, zwarte ooievaar, de groenpootruiter enz. Hoewel wij de ze dieren heus niet elke dag zullen zien, kunnen we toch blij zijn, dat ze nog in Nederland voorkomen. La ten we hopen dat dat ook zo blijft en dat wij de mensen, het „natuur lijk evenwicht" zo weinig mogelijk verstoren! En daar kan iedereen aan meewerken. Tip voor alle zonnebloemtelers! Nu de wedstrijd, wie de hoogste zonnebloem gekweekt heeft, beslist is, geven we nog een tip aan ieder een, die zonnebloemen heeft ge plant. Eventueel kun je nog wach ten tot de eerste nachtvorst komt, maar als de zonnebloempitten al rijp zijn, kun je de hele bloem ook afsnijden, en dan binnen ergens la ten drogen. Bewaar de pitten daar na tot de winter komt. Dan kun je ze, als de vogels zelf geen voedsel meer kunnen vinden, aan de vogels voeren. Die zullen je er dan dank baar voor zijn! Afgesproken?! Aan het Boschveldcollege te Ven ray slaagden voor het eindexamen Atheneum-A: Herman Buskes, Broekhuizen; Ro land van Hooft, Venray; Dré v. d. Meerendonk, Horst; René van Rin- sum, Venray; Margriet Timmermans, Venray; Jan Wijers, Wanssum. Atheneum-B: Wim Wijers, Wanssum. Havo: Henk Janssen, Horst; Jack Janssen, Venray; Hans Kooien, Venray; Mi- chiel Smits, St. Agatha; Manja Teeu- wen, Venray; Michiel van Winden, Venray; Antoon v. d. Wijst, Zeeland N.Br. Uitslag eindexamen 2e tijdvak 1976 Scholengemeenschap Jerusalem, Ven ray. V.W.O. Aantal kandidaten 1. Ge slaagd P. van Noorden, Venray. HAVO. .Aantal kandidaten 8, ge slaagd 6: M. Christiaens, Horst; F. Cuijpers, Geysteren; H. HencLrix, Venray; J. Janssen, Horst; T. v. d. Ven, Oostrum; A. Verbeek, Venray. Afgewezen 2, 1. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once en punto Misa con cantós y platica en Castellano. Después de la Misa reu nion en la casa del Padre Juan. Hay bastantes revistas y periodicos en la casa del Padre Juan y hasta libros ilustrados para los ninos. Hasta la vista el domingo prëximo! 2. NOTICIAS CULTURALES 1 El sabado proximo* desde las nueve de la manana escuela suplementaria para sus hij os en Luciasohool. Rel- lenen por favcr el formulario donde se preguntan datos sobre sus hij os; no se olviden de llevar consigo la cuota de derechos de inscripsión por este primer trimestre que es fL 2.50. El jueves desde las tres hasta las seis consultcrio social por D. Julian Martinez Linuesa, el asistente social de la LIS, en su oficina en la casa del Padre Juan. Er sabado el dia 25 de septiernbre a las 18.30 horas en el vestibule de la escuela Ursula- straat 1 se prcyectara la siguiente pelicula: Entre Dies y el Diablo; precic de entrada fl. 2.—; pelicula de intriga constante en un ceste sal- vaje. El Centre espancl de Venlo, con metivo de la particapión de su equi- po en un torneo de fultbal, pondra a su dispcsición un autobus para ir a Krefeld (Alemania) el dia 18 de septiernbre; hora de salida 8.30 de la manana en punto, de Mercatorstraat 8 en Venlo, Hasta la vista. CAPRICCIO Zondagmorgen 19 september 11.15 gezamenlijke repetitie. Zcndagamiddag 19 september 14 uur een wandeling voor koorleden die daar zin in hebben. Maandagavond 20 september 19.30 instuif repetitie: cp deze repetitie 'n laatste gelegenheid cm nieuwe koor leden te introduceren. Tevens ver kiezing vap een nieuw bestuurslid. Woensdagmiddag 22 september 4.30 tencren en bassen; 5.15 sopra nen en alten. Donderdagavond 23 september le uitvoering cp Het Schuttersveld, tijd wordt nog bekend gemaakt. BOJEMA Vrijdagavond 17 september 19.00 alleen repetitie voor de dwarsflui ten, altfluiten en blokfluiten. Rond 20.15 uur kleine bestuursvergade ring. Vrijdagavond 224 september 19.00 repetitie voor het hele orkest. SALTARELLO Zondagavond 19 september 19.00 repetitie voor de hele greep. Donderdagavond 23 september uit voering cp Het Schuttersveld, tijd wordt nog bekend gemaakt. K. uit Venray had zijn personen auto geparkeerd bij het kerkhof Bcschhuizen. Teen hij zondagmiddag omstreeks half twaalf van een be zoek aan het kerkhof naar zijn auto terugkeerde, bleek dat de rechter- achterzijde van de auto zwaar be schadigd was, veroorzaakt door een andere auto. De veroorzaker liet zijn visitekaartje niet achter en deed evenmin melding van die beschadi ging bij de politie. De polite houdt er rekenng mee dat er getuigen van die onsportieve handelwijze zijn ge weest en deze worden verzocht zich met de politie in verbinding te stel len. Maandagmiddag omstreeks half een ontdekte de bestuurder van een personenauto H. V. uit Venray, dat zijn geparkeerde auto op de par keerplaats aan de Poststraat door een tot nog toe onbekende automo bilist beschadigd was geworden. Oo}c van die beschadiging worden even tuele getuigen verzocht zich met de politie in verbinding té stellen. De bestuurder van een personen auto, de 33-jarige Th. S. uit Horst, reed met zijn personenauto over de Leunsèweg, maar zijn beneveld brein was mogelijk oorzaak dat de door hem bestuurder auto uit de juiste koers geraakte. Hij reed een ver keersbord omver. De bestuurder reed echter door, maar er waren goede getuigen, namelijk een sur- veillancegroep van Venrays politie. Na een korte achtervolging kon de auto tot stilstand worden gebracht. De bestuurder bleek zwaar onder invloed van alcohol te zijn. Al was de auto behoorlijk beschadigd, de be stuurder had geen noemenswaardi ge verwondingen opgelopen. Hij weigerde op het bureau de bloed proef. In overleg met de officier van justitie bleef zijn rijbewijs ingevor derd. VOOR AL UW VAN DEN MUNCKHOF bv De zomervakantie is weer lang en breed achter de mg. En wat is er prettiger dan aan de volgende vakantie te denken? Daarbij zal de ABN u graag een handje helpen. Wilt u naar de sneeuw? Of liever naar zon en strand? Of iets ertussenin? Bij de ABN vindt u vast en zeker de wintervakantie van uw keuze. Verstandig om er vroeg bij te zijn! Ja, ik ben geïnteresseerd in uw winterreizenprogramma. Stuurt u mij daarom snel uw reisgidsen. Mijn voorkeur gaat uit naar: winterzon wintersport korte steden-reizen Dhr.Alevr.A4ej.: Adres: In een ongefrankeerde envelop zenden aan Algemene Bank Nederland, Afd. O.D. 50, Antwoordnummer 1555, Amsterdam. Of inleveren bij het dichtstbijzijnde ABN-kantoor. Algemene Bank Nederland Venray, Julianasingel 36a, telefoon (04780) 2565 Morgen staat-ie bij ons klaar, de gloednieuwe Ford Fiesta. Kompakt van buiten, ruim van binnen. Rotsvast op de weg, dank zij z'n voortreffelijke voorwielaandrijving. Zeer zuinig in onderhoud en benzineverbruik. LITER PER Morgen openen de deuren van de Ford Fiesta. Voor 'n proefrit met u. Vanaf 10.457,-* 'Adviesprijs (incl. B.T.W.) af fabriek Amsterdam. Prijswijzigingen voorbehouden. VENRAY MAASHESEWEG 24 TELEFOON 04780-2251

Peel en Maas | 1976 | | pagina 8