KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER gemeentelijke notities en mededelingen van 18 juli tot en met 24 juli Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Caster,ray Parochie Leunen Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Smakt Spreekuur wethouder Bekendmaking Bekendmaking Informatie over de kermisattrakties Hinderwet KOMENDE WEEK IN DE GEMEENTERAAD Zeventiende zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur nederl. hoogmis, int. Jan Schwaghöfer, Odastraat Wim van den Munckhof en overl. familie. Zondag: 8 uur gelezen mis, intent. Gerardus van Bracht vw de buurt; 9.30 greg. hoogmis, int. fam. Jonkers Claessen Wilhelmus Janssen; 11 u ned. hoogmis, int. ouders Coenen- Houtakkers Antoon Janssen v.w. familie Wilmsen; 18 uur gelez. mis, int. Joos Oudenhoven. Maandag 9 uur Petronella van Rijswijk-Stiphout en Lambert ele ven; 19 uur tot zek. int. (H) Sophia Gielen-Goeden t.e.v. O. L. Vrouw van Altijddurende Bijstand voor 'n zieke. Dinsdag: 9 uur Elisabeth Jacobs- Groetelaars; 19 uur Maria Clephas- Beurskens Antoon Janssen vw de buurt. Woensdag: 9 uur Wilhelmus Stip hout vw buurtver. St. Jozef Maria Kleuskens-Achten; 19 uur overled. ouders Basten-Bcnants Gertruda van Meyel-Truyen. Donderdag: 9 uur Chris Franssen Martinus H. G. Poels als sticht Vrijdag: 9 uur Wilhelmina Claes- sens uit dankbaarheid; 14 uur 25- jarig huwelijk Minten - Swinkels 15 uur huwelijk Bovee-Bouten; 19 u. ouders Arts-Comelissen Piet Ver- heyen en Maria Litjens. Zaterdag: 9 uur overl. fam. Jacobs- Arts; 19 uur Elisabeth Hendrix en dochter T'ruus Nellie Janssen-v.d. Munckhof. Crèche cm 11 uur Wilmie van Haren, Lisette Weijers en Lea Dupont. Akolieten Zaterdag 24 juli: 19 uur C. Hen driks en Huub Janssen. Zondag 25 juli: 8 uur Peter Jans sen en Theo Janssen; 9.30 Willy >y.d. Vorle en Mary Pelzer; 11 uur Maria Oudenhoven en Rutger Janssen. Misdienaars: Zondag: 18 uur Odette Martens en Wilma Maesen. Maandag, dinsdag en woensdag 9 uur Lucien Kupers en Johny van Bers. Donderdag, vrijdag en zaterdag 9 uur Mark Tijssen en Lilian Stof fels. Vrijdag: 14 uur Rens Engelen en Marko van Grootel; 15 uur Berend Kroft en André Janssen. Zondag 25 juli H. Missen om 7.30 9.00 en 11.45 uur. De hoogmis om 10.15 uur; de avndmis cm 18.00 u. Vrijdag: 15 uur gez. h. mis bij ge legenheid van het 40-jarig huwelijk Ccppus-Arts; 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis gelegenheid om te biechten; de avondmis is cm 18.30 als zondags viering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 uit dankbaarheid. Zondag: 7.30 Lucie Kupers-This- sen vw de buren; 9 uur voor een goed Gidsenkamp; 10.15 voor bijz. intentie; 11.45 Maria Elisabeth Ja- cobs-Grcetelaars; 18 uur voor be houden thuiskomst van kinderen en kleinkinderen. Maandag: 8 uur voor fam. Ambro- sius; 19 uur Petronella van der Tak- van Zwamen (buren Marijkestraat). Dinsdag: 8 uur O. L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en de H. Bri- -gitta; 19 uur Martinus Meijer fam. Teeuwen-Spreeuwenberg vw kaart en biljartclub v. d. Wiekslag Woensdag: 8 uur overleden ouders Nieuwstad; 19 uur Piet Potten. Donderdag: 8 uur bijz. intentie; 19 uur Christina Halmans-Theelen. Vrijdag: 8 uur voor een goede af loop van een operatie; 15 uur 40-ja rig huwelijk Ccppus-Arts; 19 uur gezinsmis: Gerardus Martens, echt genote en Wilhelmina en Michel Martens. Zaterdag: 8 uur Antoinetta Ram- melman-Elsevier. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Leo Jansen en Re- né van Hooren. Zendag: 7.30 Henk Jansen en Maar ten Arts; 9 uur Ludwig Arts en M. van Veen; 10.15 Jos Claessens en Ricky Douwes; 11.45 Tony Schol ten en Wim van der Heide; 18 uur Peter Mater en Harold Poels. Maandag, woensdag en vrijdag 8 uur Hans Rongen en Hans Kerst- jens; 19 uur Johny Smits en Harold Poels. Dinsdag, donderdag en zaterdag 8 uur Eric Arts;l 9 uur Geert Kop- pes en Frankie Kol. Donderdag alle misdienaars om 7.15 aanwezig zijn op het kerkplein. We vertrekken om half acht. Wees dus op tjjd Zeventiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Jacobus Deriks-Geurts. Met het dameskoor zingen we samen nederlandse liederen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Agnes van Ass; 9.00 leesmis voor overl. moeder Helena Schobben-Fre- deriks; 10.00 hoogmis voor overt. families Peeters-Ewals-van Bree- Reintjes. Nederlandse gezangen van deze zondag met het kerkelijk zang koor; 11.30 leesmis voor overl. Jaco- ba Krijnen-van de Wouw en doch ter Annemie; 18.30 avondmis als jaargetijde voor overt. Jacob Vul- lings. Maandag: H.H. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria. 8.00 leesmis vcor overl. ouders Peeters- Hoex en zoon Gerrit; 19.00 avond mis voor overl. Johannes Smits. Dinsdag: 8.00 leesmis vcor overl. familie Hoedemaeckers-Madou; 19.00 gesticht gezongen jaargetijde voor cverl. vader Thielen en kinderen Alouis en Bennie. Woensdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor cverl. Cornelis Matthijssen. Donderdag: H. Martha. 8.00 lees mis tct intentie van de bedevaart gangers naar Lourdes; 19.00 avond mis vcor overl. Gerrit Flinsenberg. Vrijdag: 8.00 leesmis vcor overl. familie Stevens-Pijpers; 19.00 uur avondmis voor overt. Thijs van de Waeter. Zaterdag: 8.00 leesmis tot zekere intentie (fam. W.); 19.00 avondmis vcor overl. familie Smits-Litj ens. Mededeling: Iedere zondag wordt er onder de H. Mis van half twaalf kleuter- crèche gehouden in de kleuterschool vlak bü de kerk. Leidsters: Mej. Ja cobs en Kusters. Akolieten- en Misdienaarslijst vcor de week van 25 juli: Zondag: 8.00 J. Ingenpas, J. van Arkel; 9.00 R. Beerkens, A. Teffer; 10.00 M. Dicker, A. Hawinkels, T. Aben; 11.30 M. Barten, P. Peeters. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 E. Franken, H. Litjens; 19.00 L. Schaeffers, T. Urselman. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 E. Willemse, A. Millen; 19.00 F. de Groot, B. Franssen. Zondagmorgen half tien in de aula van Den Hcebert Ds. van Duykeren uit Scmeren zal vcorgaan, die ook om elf uur zal voorgaan in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Kindereppas in Venray. In beide kerkdiensen extra-kollekte voor de Kerk en Samenleving. Zondag: 8.30 Jan Versleijen v. w. de buurt; 10 uur Herman Jeuken gezongen dcor herenkoor. Maandag: 9 uur uit dankbaarheid t.e.v. O. L. Vrouw van Oostrum. Dinsdag: 9 uur tot int. Gerrit Ro zijn vw zijn collega's. Woensdag: 9 uur tot int. Vermeu len - Mcorrees. Donderdag: 9 uur Wim Emons. Vrijdag: 9 uur Jan Verselijen vw de Geeststraat. Zaterdag: 19 u. uit dankbaarheid bij een 85e verjaardag. Misdienaarsbeurten Zaterdag 24 juli 19 u. Frank Van- de venne, Frank Martens Gebroeders Clephas. Zondag: 830 uur Albert Moorrees, Winnie Staaks, Gebr. Driessen; 10 u. Gebr. Janssen, Leon Derks, Theo Heidens. Maandag, dinsdag en woensdag Greg Wilmsen en Roland van Soest. Donderdag en vrijdag 9 uur Johny Pingen en Pedro Wijnhoven. 18e zendag van het kerkelijk jaar. Zaterdag: 19 uur gez. h. mis voor overleden fam. Peeters-Janssen. Zondag: 8.30 gez. h. mis stichting Jchan Houwen; 10 uur hoogmis als jaard. Hendri de Mulder. Maandag: 8 uur h. mis voor de dit jaar overleden parochianen. Dinsdag: 19 uur gez. h. mis sticht. Ger Friezen en Anna Maria Kem- melings. Woensdag: 8 uur h. mis. Donderdag: 8 uur h'. mis stichting cverl. fam. P. Duijckers-Poels. Vrijdag: 14 u. plechtige huwelijks mis bruidspaar Arts-Direks. Zaterdag: 19 uur gez. h. mis voor Maria Bartels-Muijzers. Misdienaars: Jac. Classens en Eric Thielen; John Versteegen en Geert Stiphout; hoogmis: Arno Rambags en P. Weijs. Zeventiende zondag door het jaar Zaterdag: 19 u. overt, fam. Reijn- ders-Weijs-Heidens. Zondag: 8 uur bijz. intentie; 10 u. t.e.v. O. L. Vrouw. Maandag: 8 uur Jos Geerets. Dinsdag: 8 uur overl. fam. Tielen- Smits. Woensdag: 8 uur gezinsmis, int. offeraars. Donderdag: 8 uur Josephina Seij- kens-Collin. Vrijdag: 8 uur P. Philipsen. Zaterdag: 19 uur Jan Reijnders. Zeventiende zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur lm als jaardienst vcor Gerard Jenniskens-Vissers. Zendag: 8 uur lm voor overleden fam. Loonen-van Rens; 10 u. hoog mis als jaard. voor Antoon Emons; 11.15 lm voor Anna Kuenen-Thijs- sen. Maandag: 7.30 lm voor de vruch ten der aarde; 19 uur lm voor Jozef Loenen. Dinsdag: 7.30 gest. jaard. voor Pe ter Willemse en Catharina Geraets; 8 uur gest jaard. voor Wilhelmina en Jan van den Berg en overleden ouders. Woensdag 7.30 gest. jaard. voor Jacoba Goumans, echtgen. en doch ter Johanna; 1830 lm voor Elly Loo- nen en Elly van Berlo.; 19 uur lm vcor Maria Achten-van Dijck en ov. ouders. Donderdag: 7.30 gest. jaard. voor Gerard Veesten en Lamberdina de Bruyni; 18.30 lm als jaard. v. Harry Cuppen en Petronella Smits; 19 u. lm voor Joost Buyssen. Vrijdag: 7.30 gest. jaard. vcor Jo hanna Litjens; 14 uur huwelijksmis Strijbos-Ouwerkerk; 17 uur gest. jd vcor Chris Gooren en echtgen. Zaterdag: 7.30 u. lm voor Mathijs Litjens en echtgen; 19 uur Harry Goumans. Misdienaars 7.30 Tj. Jenniskens en Th. van Kempen; 8 uur W. van Meijel en R. David; 18.30 R. Come- lissen en R. Duijkers; 19 u G. Voer- mans en A. Janssen. Akolieten: 8 uur K. Theunis; 10 u. J. Loenen, J. Duijkers en H. Man- ders; 11.15 W. Loenen en T. v. Hees. Gedoopt: Inse Winnen. TelefoonnummerPater Canisius is te bereiken ender nummer 5855. Huwelijksafkondiging Hay Strij- bos, Castenray en Anny Ouwerkerk; Joep den Mulder, Grubbenvorst en Els Pijpers. 17e zondag dcor het jaar, 25 juli. Zondag: 8 uur H. Mis tot int. van de familie Geurts-van Dijck; 10 uur Hoogmis t.i.v. familie van Kempen- Willems. Akolieten: Peter Nellen en Martien Janssen. Misdienaars van de week: Bart. Peels en Maurice Willems. Maandag: H.H. Joachim en Anna, ouders van de H. Maagd Maria. 8 u. H. Mis t.e.v. O.L. Vrcuw van Altijd durende Bijstand t.b.i. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Driek Eibers en Maria Manders. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Donderdag: H. Martha. 8 uur H. Mis. Vrijdag: 8 uur H. Mis veer Arnold Gielens. Zaterdag: H. Ignatius van Loyola, priester. 8 uur H. Mis; 19.30 Avond mis voor de overleden ouders Poels- Michels. Zendag 25 juli 17e zondag door het jaar. Zaterdagavond 7.30 Hgm. voor zal. Ignatius te Molde van Jongeren uit Veulen. Zendag: 8 uur lsm. overl. fam. Bovee-Brcekmans; 10 u. hgm. overl. ouders Schreurs-Peeters. Maandag: 8 uur lsm. zal. Theod. Jacobs en zoon Leo. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Leonar- dus de Lauw. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van O.L. Vrouw van Banneux. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Anto- nius Janssen-Sanders. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Geert Classens. Zaterdagavond: 730 Hgm. zal. Eli sabeth Litjens-Dircks. Akolieten voor 25 juli: M. Clas sens, Sj. Classens en P. Weys. 17e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis voor de paro chie; 10.00 Hoogmis voor Piet Jans sen en Anna Janssen-Smeets; 11.30 leesmis voor Jan Geurts best. door de Rabobank. Maandag: 8.00 jaarg. v. Martinus Wismans. Dinsdag: 8.00 maanddienst voor Martin Hendriks. Woensdag: 8.00 maanddienst voor Maria Spreeuwenberg-Verlinden. Donderdag: 8.00 maanddienst voor Albert Peeters. Vrijdag: 8.00 weekdienst voor Piet ven Well. Zaterdag: 19.00 leesmis v. d. overl. fam. Spreeuwenberg-Philipsen. Misdienaars: zondag 8.30 Leo van Scest en Gerard Spreeuwenberg; 10.00 Peter en Frans van Scest; 11.30 Albert Fleurkens en Martin Spreeu wenberg. 17e zondag door het jaar, 25 juli. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Ma ria Muysers-Litjens. Zondag: 8.15 H. Mis voor de vruch ten der aarde; 9.30 Hoogmis tot int. fam. Peeters-Muysers; 11.00 H. Mis voor Pierre Zwitserlood. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Peter Joh. Ewals en Carolina Rambags. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hannes Muysers en Bartholina Bergmans. Woensdag: 8.00 gest. jgt. v. Wil helmus Arts en Lamberdina Lem- men. Donderdag: 8.00 gest. jgt. v. Jo hannes Mathias v. d. Hoogenhof. Vrijdag: 8.00 gest. Hoogmis t.e.v. H. Hart. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Thijssen-Arts. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: M. Janssen - J. Wismans; 9.30 J. Michels - Tw. Stiphout; 11.00 T. v. Hoof - H. v. MeyeL Kollektanten: zaterdag Michels - Emonts; zondag: 8.15 v. Cuijck - Ewals; 9.30 J. v. Hoof - Arts; 11.00 M. v. Hoof - Hendrix. Zaterdag 24 juli: ,19.30 avondmis v. d. zielerust van T. Botden. Zendag: 10 u. hoogmis voor de vruchten der aarde. Dcor de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.i.v. fam. Lenkens-Er- mens. Dinsdag: v. d. zielerust van Mar tien Muijsers. Woensdag: t.i.v. fam. v. Helvoirt- v. d. Weijer. Donderdag: t.i.v. fam. v. d. Heu vel-Peters. Vrijdag: v. d. zielerust van over ledenen. Zaterdag: 19.30 avondmis voor cverleden cuders van fam. Peeters- Janssen. Zaterdag 24 juli: 8.45 H. Mis in de Jczefkapel t.e.v. Maria en Jozef; 19.00 Avondmis voor Gerrit Kersten (namens de buurt). Zondag. 8.30 H. Mis te Holthees vcor Antcon Linssen en voor b.z.i. (v. d. Heyden); 10.00 Hoogmis voor Gerrit Kersten. Maandag: 8.45 H. Mis voor <ie overledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis voor overl. fam. Jeuken. Woensdag: 8.45 H. Mis in de Jo zefkapel t.e.v. de H. Jozef en ouders Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Scheepers. Vrijdag: 845 H. Mis voor een ern stige zieke. NOTïCIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es la fiesta de Santiago, Patrono de Espana. En este gran momento de cambio en nuestra patria no olvidaremos de rezar y pedir que nosotros seamos dignos de mantener el gran patri- menio que el Apostol ha instaurado en Espana. A las once en punto Mi- sa solemne en nuestra capilla, Overloonseweg 2. Esta Misa sera cfrecida a Dios por el descanso eter- no de la alma de Da. Ana Maria Jimenez Lopez, la Madre de Perse- verada Risquez Lopez. Da Ana Ma ria Jimenez Lopez ha fallecido la semana pasada en la edad de 75 anos. Después de la Misa reunion en la casa del padre Juan. El sabado el dia 24 de julio el Pa dre Juan bendecira el enlace matri monial de Jan Joosten y Elisabeth Cerda de Palou de Barcelona en Helvoirt a las tres de la tarde. Si tal vez hay impedimentos canónigos les comunique cuanto antes al Padre Juan. NOTÏCIAS CULTURALES El jueves proximo desde las tres hasta las seis el asistente social es- tara en su cficina en la casa del pa dre Juan. También durante las va- cacicnes estan a su disposición en la casa del padre Juan bastantes revis- tas y pericdicos. Buenas vacaciones y hasta la vista. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Het spreekuur van wethouder J. A. A. van Oers komt te vervallen op maandag 26 juli en 2 en 9 augustus aanstaande. Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter kennis van be langhebbenden, dat zij voornemens zijn aan de raad dezer gemeente het voorstel te doen tot onttrekken aan het openbaar verkeer van de navol gende wegen of weggedeelten daar van, t.w.: Spurkterdijk, Boshuizer- weg, Rcsmclenweg, Lullsche-dwars- weg, Knienshoolweg en Lullsche- straatje, een en ander ten behoeve van de omlegging van de provin ciale weg VenloMaashees. Het betreffende voorstel met de daarbij behorende tekeningen, waar op de aan het openbaar verkeer te onttrekken gedeelten in gele kleur en de vervangende weggedeelten in rede kleur staan aangegeven, ligt vanaf 23 juli 1976, gedurende één maand op de gemeente,-secretarie, afdeling III-D, kamer 204, Maas- heseweg 1, ter inzage Belanghebbenden kunnen gedu rende genoemde termijn bezwaren tegen het voorstel indienen bij de gemeenteraad. Venray, 20 juli 1976. Burgemeester en wethouders voor noemd, G. H. Schols, loco-burgemeester A. L. G. Janssen, loco-secretaris Burgemeester en wethouders van Venray maken hierbij hun besluit bekend van 21 juli 1976 no. 1006 be treffende de verkeersmaatregelen in verband met de kermis in Venray- kom. I. Voor het tijdvak van woens dag 29 juli 1976 19.00 uur tct en met donderdag 5 augustus 18.00 uur, of zoveel korter of langer als de om standigheden het toelaten dan wel noodzakelijk maken: 1. dcor plaatsing van borden 11 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens te sluiten voor alle verkeer in beide richtingen behalve voetgangers: a. de Schoolstraat, voor het gedeel te gelegen tussen de naamloze weg vóór de schouwburg en het Henseniusplein; b. de rijbanen en de pleinen deel uitmakende van het Hensenius plein; c. de Kempweg, voor het gedeelte gelegen tussen de Langeweg en het Henseniusplein; d. de Merselo se weg, voor 't gedeel te gelegen tussen de Deken Thie- Ienstraat en het Henseniusplein; 2. door plaatsing van berd 10a van bijlage II van genoemd reglement de Schoolstraat als doodlopende weg aan te duiden; 3. door plaatsing van bord 17a van bijlage II van genoemd reglement de Schoolstraat in beide richtingen te sluiten voor vrachtauto's; 4. door plaatsing van borden 51 van bijlage II van genoemd regle ment het stilstaan te verbieden voor beide zijden van de Schoolstraat; 5. dcor verwijderen van bord 13 van bijlage II van genoemd regle ment in de Schoolstraat verkeer in beide richtingen toe te staan; 6. door verwijderen van de onder- berden, behorend bij bord 49 van bijlage II van ggenoemd reglement, op de Markt een algeheel parkeer verbod in te stellen; II vcor het tijdvak van zaterdag 21 juli 1976 tot en met woensdag 4 augustus 1976, dagelijks van 15.00 u. tct 24.00 u., of zoveel korter of lan ger als de omstandigheden het toe laten dan wel noodzakelijk maken, dcor plaatsing van borden 11 van bijlage II van eerdergenoemd regle ment te sluiten in beide richtingen voor alle verkeer: a. de Hofstraat, vcor het gedeelte gelegen tussen de Julianasingel en de Grote Markt; b. de Pa tersstraat; c. de Henseniusstraat; d. de Schoolstraat; e. de Grote Markt. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit beroep aantekenen bin nen dertig dagen na de dag, dat pu blicatie heeft plaats gehad. Het be roepschrift wordt aan de Koningin gericht en bij de Commissaris van de Koningin ingediend. Venray, 21 juli 1976 Burgemeester en wethouders voor noemd, G. H. Schols, loco-burgemeester A. L. G. Janssen, loco-secretaris Op terrein Grote Markt komen 9 attrakties, op het Henseniusplein 21 attrakties. Daarvan zijn er 5 „grote vermaakzaken": autoscooter, luna park, turbojet, berg- en dalbaan Matterhom) en spiraalbaan Flit- zer); 4 „kindervermaakzaken": draai molen met orgel, babysport met or gel, vliegtuigmolen, miniskelterbaan; 3 salonzaken: fotoschietsalon, elec- tro-lijntrekspel, brievensport; 5 oefe- ningspelen: holly-oranes, bulldozer- schuifspel, klokkenspel, rolbandspel, spel-21; 1 kijktent: lachspiegels; 12 etenswaren: nougat-suikerkraam 2x, viskraam 2x, pinda-oublie-popcom- kraam 2x, ijs 2x, gebakkraam, sui kerspin, barbecue, frituur. Op de Grote Markt kan men de volgende atrakties aantreffen: auto scooter, babysport, miniskelterbaan, electro-lijntrekspel, pinda-oublie- pop corn, ijswagen, nougat-suiker kraam, viskraam en spel-21 Op het Henseniusplein kan de kermisvierder terecht bij: nougat- suikerkraam, viskraam, ijswagen, pinda-popcom, suikerspin, gebak kraam, barbecue met braadworst vóór schouwburgplein, frituurwagen vóór schouwburgplein, fotoschiet salon, brievensport, kinderdraaimo len met orgal, ritprijs 35 ct.; UFO- JET-fóndervliegtuigmolen, ritprijs 35 cent; holly-cranes, buildozer- schuifspel, klokkenspel, rolbandspel, Matterhorn, kijktent, Turbojet, spi raalbaan (Flitzer), parkeerterrein naast café Hulsman; lunapark, par keerterrein naast café Hulsman. Afdeling openbare orde en veilig heid, juli 1976. Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: P. Eykemans, Veulensewweg 68, Venray, om vergunning tot het op richten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee houderij, waar mest en meststoffen worden bewaard en waar propaan wordt gebruikt. Adres inrichting: Veulenseweg 68, kadastraal gemeen te Venray, sectie O nr 251. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende vier weken na dag tekening van deze bekendmaking mnrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De Ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 11 augustus 1976 om 15.00 uur in het gemeente huis, Maasheseweg 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen: b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 23 juli 1976. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray. G.H. Schols, loco-burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris Op de agenda van de Venrayse gemeenteraad, welke a.s. dinsdag cm 7 uur n.m. in de schouwburg werdt gehouden, staan tot nu toe de volgende punten op de agenda: Wijziging van de bouwverorde ning, voornamelijk betrekking heb bende cp de bereikbaarheid, de toe gankelijkheid en de bruikbaarheid van voor publiek bestemde gebou wen door invaliden; en voorts het inveeren van een afzonderlijke bouwverordening voor logiesgebou wen Een achttal voorstellen van b. en w. tot het verlenen van mede werking en/of vergoeding aan diver se Venrayse scholen. Een voorstel tot aankoop van grond aan de Kempweg van de er ven Ariaens uit Venlo. Een drietal voorstellen tot aan koop van grond ten behoeve van het industrieterrein te Oostrum. Een drietal voorstellen tot ver koop van grond, o.a. aan de provin cie Limburg voor de doortrekking van de nieuwe provinciale weg van Brukske naar de Maasheseweg. Een voorstel tot het beschik baar stellen van een krediet voor de zonwering aan het nieuwe gemeen tehuis (welke inmiddels geplaatst is). Een voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de op bouw van de vast-goed-belasting- administratie. IV» Een voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet van 25.000 vcor onderhoud en investeringen t.b.v. het gemeenschapshuis Yssel steyn. Het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve tfan openbare werken in plandeel Westeinde. Tenslotte een voorstel tot her ziening van het bestemmingsplan omgeving Nieuwhuisweg-Broekse- weg. Het betreft hier de geplande aanleg van een klein woonwagen kamp, zoals wij op de voorpagina van dit blad reeds vermeldden. El ders in dit blad vindt U in dit ver band nog een oproep aan de buurt bewoners om massaal deze raads vergadering te bezoeken om zo mo gelijk nog een wijziging in de ge plande situatie te bewerkstelligen.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 7