KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER ATLETIEK Slechts 8 dagen CTrihzJlccyen bv.fay; ZWEMMEN Louis JONGENSPANTALONS in corduroy nu voor de speciale prijs van f 29,75 van 13 tot en met 19 juni Gemeenscbapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk DERDE ORDE Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Heide Rectoraat Veulen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Yredepeel Rectoraat Smakt 0NA-VETERANEN Tragische dood van raadslid Vierl'beek Kledingspeciaalzaken voor mannen en jongemannen (v.a. 5 jaar) VENRAY BOXMEER DEURNE CUYK Grotestraat 6a Steenstraat 73 De Martinet 17 K. Molenstraat A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, 'n eucharistische tafelviering. Celeb- brant is kap. J. Verdonschot. Feest van de H. Drieëenheid Zaterdag: 19 uur ned. hoogmis int. Elisabeth Hendrix en dochter Truus Joos Oudenhoven /Wim van den Munckhof en familie. Zondag: 8 uur gel. mis, int. Nelly Janssen-van den Munckhof; 9.30 u. gr eg. hoogmis int. Wilhelmus Jans sen Martin Pelzer-Gooren; 11 uur ned. hoogmis tevens doopviering, int Gerrit Thomassen Gerrit Gossens. 18 uur gel. mis int. Jacob vanMil. Maandag: 9 uur Helm Aarts en Toon Pelzer vw. een oude vriend; 19 uur Harrie Swaghoven. Dinsdag: 9 uur Louis Ousters; 19 uur Aard van de Zwaan Maria Clephas-Beurskens. Woensdag: 9 uur overl. ouders Willems Comelissen en hun 3 zoons; 19 uur voor de weldoeners ouders Coenen-Houtakkers. Donderdag: 8 uur overl. fam. Bou- ten-Verschueren; 9 uur Chris Fran sen. Vrijdag: 9 uur Peter Theunissen en fam.; 15 uur huwelijk Gommans- JansBeken; 19 uur PietJanssen en overl. ouders. Zaterdag: 9 uur Maria Voermans- Janssen overl. fam. Jacobs-Arts; 19 uur overl. ouders Minten-Beclet en dochter Nella overl. ouders A. Poels en W. Poels-Schots als sticht. Kollekte voor misdienaars en kinderkoor Om voor de misdienaars en de le den van het kinderkoor het jaarlijks uitstapje mogelijk te maken, zal er tijdens het weekend aan de kerk deur gekóllekteerd worden. Mis van 8.00 uur Deze zal de komende weken komen te vervallen. Crèche 11.00 uur Resy Wismans en Henny Hanen. Huwelijk Mar ja JansBeken, Wilhelminastraat en Willie Gommans, Leunen; Mariette Schik, Alverna en Leo Nooyen, St. Odastraat; Frans v.d. Grinten, Amsterdam en Marianne Defesche, Notarisberg; Tilly Peters, Beekweg en Ron Terwijn, Bosweg. Akolieten Zaterdag 12 juni: 19 uur Edith Lu- cassen en Paul v.d. Heuvel'. Zondag 13 juni: 8 uur Anton Huibers en Roeland Dobbelaer; 9.30 u. Wim Kremers en Boudewijn v. Grinsven; 11 uur Theo Janssen en Henny Fas- sotte. Misdienaars Zondag 18 uur Carlo Albers en Theo Jansen. Maandag, dinsdag 19 u. Geert Flin- senberg en Ellen Linders. Vrijdag: 15 uur Karin Hijlen Doro- thé Jacobs; 19 uur Johnny van Bers en René Janssen. feest van de H. Drieëenheid en van de H. Antonius van Padua Zondag: h. missen om 7.30' 9.00 11.45 De hoogmis is om 10.15 gezon gen door het dameskoor; 18 uur de avondmis. Vrijdag: 15.30 gezongen h. mis bij gelegenheid van het huwelijk Mans- Westers; 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17 uur en onmiddelijk na de avondmis gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zondag viering. Misintenties Zaterdag: 18.30 Hermanus Hubert Janssen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9 u overl. fam. Verhalle-Lenssen; 10.15 overl. ouders Berents-Egelmeers; 11.45 gelovige zielen (offerbus); 18 u overl. ouders Emonts-Hanssen. Maandag 8 u Antoon Luypers; 19 uur Johanna Huberta Lamers. Dinsdag: 7.30 overl. fam. Ambro- sius; 19 uur Wim van den Munckhof Woensdag: 8 uur Selida Virginia Rojer; 19 uur Gertruda van Well- Wilmsen. Donderdag: 8 uur Constant Rojer; 19 uur Mechelina Cleven-Maessen. Vrijdag: 8 u Antoinetta Rammel- man-Elsevier; 19 uur gezinsmis v. overl. ouders Hermus-van Oers. 15.30 huwelijksmis Mans-Westen. Zaterdag: 8 uur Harry Maggataux. Misdienaars en Akolieten Zaterdag: 18.30 Leo Jansen en Re né van Hooren. Zondag: 7.30 Henk Jansen en Maar ten Arts; 9 uur Jeroen Comelissen en Gerard Stoks; 10.15 Ricky Dou- wes en Jos Claessens; 11.45 Tony Scholen en Wim v.d. Heide; 18 uur Peter Schoenmakers en Hans Kerst-, jens. 8 uur Eric Artsen Arnoud Verhaeg; Maandag, woensdag en vrijdag Dinsdag, donderdag en zaterdag 19 uur Harold Poels en Peter Mater. 8 u Marcel van Veen en Geert Kop- pes; 19 uur Geert Claes en Frankie Kol. Woensdag 16 juni a.s. maandver gadering in Het Schuttersveld. Om half acht eucharistieviering, daarna een korte inleiding door Pater Bam- hoven, met als onderwerp „De Geest waait waar hij ■wil". Gerezen vragen zullen door de Pater beantwoord worden. Op zondag 5 september a.s. wordt in Maastricht het 750-jarig afsterven van St. Franciscus herdacht. Dit zal een manifestatie worden van alle Derde Ordelingen uit heel Limburg. Om 11 uur is er een plechtige eucha ristieviering in de kapel van de Zus ters Onder de Bogen. Na de middag gelegenheid om de Heiligdomsvaart te zien op gereserveerde plaatsen.' Op de terugtocht geamelijk diner. Opgave voor deelname en nadere inlichtingen vanaf heden bij het be stuur. Kosten plm. 32,50 Ook niet- leden zijn van harte welkom. Feest van de H. Drievuldigheid Zaterdag: 19 uur avondmis voor cverl. ouders Thijs Kappel en Alei- da Baltessen. Het kinderkoor van de Lucia- en Henseniusschool ver zorgt de gezangen. Zondag: 8 uur leesm. voor overl. familie Janssen-Manders; 9 uur ge zinsmis met als thema „de vier jaar getijden". De kinderen van de ba sisschool Coninxhof zuil endoor zang en spel dit thema 'uitbeelden; int. voor overl. Wim Boom en Gertruda Lucassen; 10 u. hoogmis voor overl. Petronella Lucassen-Janssen. Greg. Latijnse gezangen met het kerkelijk zangkoor; 11.30 leesmis als jaarget. voor overl. Ben Geurts; 18.30 avond mis voor overL Johannes Arts. Maandag: H. Lidwina, maagd; 8 u. voor een zalige dood; 19 uur avond mis voor overL ouders Loonen-Len- sen. Dinsdag: 8 uur leesmis voor overl. familie en weldoeners (E); 19 uur avondmis voor overl. ouders Emiel Beerkens en Gertruda Pelzer. Woensdag: 8 uur leesmis voor ov. ouders van Dijck-Keumtjes en fam.; 19 u. avondmis voor overL Piet Pot- Pas-Manders. Donderdag: 8 uur leesmis overL fam. Voss-Coppus; 19 uur avondmis voor overl. fam. Custers-Cuppen. Vrijdag: 8 Uur leesmis voor overl. oudersvan den Berg-van der Schaal; 19 uur avondmisvoor overl. Piet Pot ten vw de buurt. Zaterdag: 8 uur leesmis voor een zalige dood; 19 uur avondmis voor overl. Wim van Gend. Kleutercrèche A.s. zondag onder de h. mis van half twaalf in de kleuterschool na bij de kerk. Leidster: mej. Maria v. Osch. Akolieten en misdienaars Zondag: 8 uur J. Ingenpas enT. Achten; 9 uur X. Haegens en P. Maas; 10 uur P. Loonen, T. Aben, J. Jacobs; 11.30 F. de Groot en C. Lank veld; 18.30 L. Schaeffers en A. Mil- len. Maandag, dinsdag en woensdag 8 uur E. Franken en C. v.d. Brand; 19 uur L. Baken en R. van Dijck. Donderdag, vrijdag en zaterdag 8 uur R. Beerkens en Ron van den Heuvel; 19 uur R. van Veghel en V. van Kuijck. Zondagmorgen half tien kerkdienst in de aula van Den Hoebert, waarin voorgaat Ds. Luyendijk uit Nijme gen. Kinderkerk en kinderoppas; de extra kollekte is bestemd voor het diakonaatsproj ekt. In de Hervormde kerk te Blitters- wijck geen dienst. Zondag: 8.30 uur gest. jaard. Ger- trudis en Petronella Derks; 10 uur Piet Op 't Veld, gezongen door he renkoor. Maandag: 9 uur Wim Emons. Dinsdag: 9 u overl. ouders Bovee. Woensdag: 9 uur tot int. Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9 uur overl. fam. Jen- neskens. Vrijdag: 9 uur Mia Zeegers. Zaterdag: 19 uur overl. fam. Jans- sen-Janssen en kinderen. Misdienaars Zaterdag 12 juni: 19 u Leon Derks Theo Verstegen en Gebn Clephas. Zondag: 8.30 uur Antoine Janssen Gebr. Driessen en Greg. Willemsen; 10 uur Gebr. Janssen, Johny Pingen en Theo Heidens. Zondag: H. Drievuldigheidszondag. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis mndd. Ted Peters. Zondag: 8.30 gez. H. Mis mndd. Grad Theuws; 10.00 Hoogmis waar na sacramentsprocessie over Haal- akker. Maandag: 8.00 H. Mis voor Anna Mathia Janssen. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de dit jaar overleden parochianen. Woensdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.00 gez. M. Mis jaard. Mathias Duijf en Cato Gommans- Achten. week van 12 - 19 juni Misdienaars: Frank Weijs en Geert Stiphout; Peter Philipsen en John Versteegen; hoogmis Henk Vollen- berg en Jan Janssen. feest van de H. Drieëenheid Zaterdag: 19 uur Theo Jacobs vw de buurt. Zondag: 8 uur Leon Geurts en Wil- helmina Linders; 10 u jaard. Maria Geerets-Weys. Tijdens deze diensten bijzonder aanbevolen: collecte voor onze nederlandse missionarissen. Maandag: H. Lidwina; 8 uur overl. fam. Verhoeven-Hoeben. Dinsdag: 8 uur tot bijz. int. A. Woensdag: 8 uur gezinsmis, inten tie offeraars. Donderdag: 8 uur Herman Ding'hs. Vrijdag: 8 uur Jan Reijnders. Zaterdag: 19 uur Gertruda Thie- len-Linders. De vorige week konden wij u me dedelen dat de kerk van Leunen 3 beelden gekregen had van de Zus ters Ursulinen te Venray. Nu kun nen wü u mededelen dat het kruis beeld dat boven de deur van de sa cristie is komen te hangen, en dat een paar honderd jaar oud is, ook afkcmstig is van de Zusters Ursuli nen en dat dit geschonken is door een van onze parochianen. Wü zijn daar zeer dankbaar voor feest van de H. Drieëenheid Zaterdag: 19 u maandd. voor Otto Stevens. Zondag: 8 u leesmis voor Piet Loe- nen, echtgen. en Jan Loenen; 10 uur hoogmis als jaard. voor Leo Cox; 11.15 uur leesmis voor Gertruda v. Maandag: 7.30 leesmis voor Math. Soest-Hendriks. Litjens en echtgen.; 8 uur leesmis v. Jozef Crooymans, echtgen. en Martin Croymans. Dinsdag: 7.30 leesmis voor Zuster Aldegonda Poels; 8 uur gest. jaard. voor Jo Weijs, overl. ouders en Piet Weijs. Woensdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid (L); 8uur gest. jaard. voor Frans Janssen en JohannaMichels. Donderdag 7.30 leesmis v. past. de Bot; 19 uur leesmis voor Gerard Thijssen; 19.30 leesmis voor Ine Janssen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor Gertru da Claessens-Gussen, echtgen. en ov. kinderen; 18.30 leesmis voor Joost Jenniskens; 19 uur maandd. voor J. van Kempen-Lochtens. Zaterdag: 19 uur leesmis voor Piet van Meer vw de buurt Misdienaars en akolieten 7.30 R. Comelissen; 8 uur OF 19 uur G. Voermans; 8 uur K. Theunis; 10 P. en J. Voermans, Th. Loenen en Th. Bouten; 11.15 S. Heintjes en P. Jacobs. Hu welg ksaf kondigingen Willy Gommans en Marja JansBe ken, Venray; Frans van Leuken te Deume en Maria Thijssen; Hay Camps (Venlo) en Toos Custers. Feest van de H. Drieëenhed, 13 juni. Zondag: 8 uur H. Mis voor Arnold Gielens; 10 uur Hoogmis voor Han- drie Maas v.w. de buurt. Misdie naars van de Hoogmis: Maurice Wil lems, Harrie Janssen, Wim Manders, Harrie Nellen, Jos Heesen en Bart Poels. Misdienaars van de week: Pieter Evers en Hans van Well. Maandag: H. Lidwina, maagd. 8.00 H. Mis voor Wim Derikx en Jan Janssen. Dinsdag: 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Woensdag: 8 uur H Mis voor HanT drie Maas. Donderdag: 8 uur H. Mis voor Ar nold Gielens. Vrijdag: 8 uur H. Mis t.bi. Zaterdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Poels-Michels; 1930 Avondmis uit dankbaarheid tot int. van de familie Rongen-Litjens. feest van de H. Drieëenheid Zaterdagavond: 7.30 hoogmis voor al. Theod. Jacobs en zoon Leo. Zondag: 8 uur h mis ter ere van St. Antonius van Padua, patroons feest van onze parochie; 10 uur hg. mis jaarg. voor zaL Cor Cremers en echtgen. Maandag: 8 u leesmis overL fam. Wilms-Hesen-van Lin. Dinsdag: 8 uur leesmis voor zaL Geert Classens. Woensdag: 8 uur leesmis voor ov. fam. Groetelaars-Stroeken, spec. zn. Theo. Donderdag: 8 uur leesmis voor ov. familie Reintjes-v.d. Pas. Vijdag: 8 u leesmis uit dankbaar heid; 1 uur plechtige hoogmis bij gelegenheid van het huwelijk Jos v. Buren en Lea Geurts. Zaterdagavond: 7.30 uur hoogmis overl. fam. Mulders-van Kempen. Akolieten voor 13 juni: M. Clas sen, Sj. Classens en Piet Weijs. Drievuldigheidszondag. Zondag: 8.30 leesmis v. d. overl. fam. Juffermans-Spruit; 1000 hoog mis v. Petronella Stiphout-Poels best. door de buurt; 11.30 leesmis vcor de overl. fam. Maessen-Mans. Maandag: 8.00 leesmis voor de ge nezing van een zieke. Dinsdag: C.00 weekdienst v. Petro nella Stiphout-Poels. Woensdag: 8.00 maanddienst voor Antoon Hendricks; 13.00 huw. mis voor het bruidspaar v. d. Eynden- Philipsen. Donderdag: 8.00 weekdienst voor Frans Horrevoets. Vrijdag: 8.00 maandd. v. Jan Geurts. Zaterdag: 13.30 H. Mis uit dankb. bij het 25-jarig huwelijk van v. As- ten-Geelen; 19.00 jaarg. v. Harry Strijbos. Misdienaars: Zondag: 8.30 P. Paul Koonings en Johnny Spreeuwenberg; 10.00 Peter en Frans van Soest; 11.30 Leo van Soest en Gerard Spreeuwenberg. Drievuldigheidszondag Zaterdag: 19 uur gez. h. mis tot dankzegging tot int. fam. van Dijck- van Rijswijck. Zondag: 8.15 uur gest. lm voor Jan Arts en Hermina Fr. Goumans; 9.30 hoogmis tot int. fam. Peters-Muy- sers; 11 uur h.mis tot zek. int. (C). Maandag: 8 uur gest. jaarget. voor Peter Joh. van Meyel en Petronella Muysers. Dinsdag: 8 uur gest. jaarg. voor Petrus Hub. Muysers en Maria Ca. Steeghs. Woensdag: 8 uur gest jaarg. voor Lambertus Michels en Wilhelmina Rongen. Donderdag: 8.30 uur gez. h. mis v. overl. fam. Noyen-Arts, te verzor gen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8 uur gez. h. mis voor de overl. fam. van Dijck-van Rijswijck Zaterdag: 19 uur gez. h. mis voor Theodora van Osch-Poels. Misdienaars zondag 8.15 uur en door de week: T. van Hoof en Sj. v. Meijel; 9.30 Th. Arts en J. Hendriks; 11 uur H van Meijel en W. Michels. Kollektanten: zaterdag: Michels en J. van Hoof; zondag: 8.15 van Cuyck en Ewals; 9.30 Hendrix en Arts; 11 uur M. van Hoof en Emonts. Zaterdag 12 juni 19.30 avondmis tb.i. Zondag: H. Drieëenheid. 10 uur hoogmis tb.i. Maandag: GEEN H. Mis. Door de week H. Mis 8 uur. Dinsdag: ti.v. fam. Claessens-v.d. Weij er. Woensdag: t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Donderdag: t.i.v. fam. Lenkens- Ermens. Vrijdag: t.i.v. fam. Geven-Roij- ackers. Zaterdag: 19.30 avondmis tot int. van fam. Bloemen-Brienen {opge luisterd door „Jongerenmis" van de K.P.J.). Zaterdag: 8.45 h. mis in de St. Jo- zefkapel t.e.v. Maria en Jozef; 19 u. avondmis voor Gerri Kersten. Zondag: 8.30 h. mis te Holthees v. Gradus Bastiaans; 10 uur hoogmis t. e.v. de H. Jozef t.Lv. Fien Janssen. Maandag: 8.45 h. mis voor de le vende en overl. leden van het Sint Jozefbroederschap en voor overleden ,fam. Prij zenburg. Dinsdag: 8.45 h. mis voor mejuffr. Beekmans en Maria Bunnick. Woensdag: 8.45 h. mis in de St. Jo zefkapel t.e.v. de H. Jozef en voor ouders Geurts. Donderdag: 8.45 h. mis voor fam. van Wezel en voor Gerrit Janssen. Vrijdag: 8.45 h. mis t.e.v. het H. Hart voor Anna Kleijn. El domingo proximo es la fiesta de la Santisima Trinidad. A las once en punto, en nuestra capilla Overloon- seweg 2, el padre Otgero celebrara la Misa con platica y cantos en cas- tellano. Después de la Misa reunion en la casa del padre Juan, como siempre. Uno de Vds llevara al pa dre Otgero a la estacion, verdad? NOTICIAS CULTURALES Hay bastantes libros y rev is tas en la casa del padre Juan. El jueves, en la oficina en la casa del padre Juan, estara a su disposition el asi- stente social de la Lis desde las tres hastalas seis. El sabado desde las nueve de la mahana escuelasuple- mentaria. El dia 12 de junio vol ve ra el padre Juan. Hasta la vista! wmm SPIO-NIEUWS Attentie: Elementair- en rekreatief zwemmen In verband met diploma-zwemmen zijn er op 12 juni géén zwemlessen. Diegenen die hiervoor zijn getest, hebben reeds bericht ontvangen. Wedstrg d zwemmen Spio behaalde de 3e plaats in Pa irijs. Een verslag volgt volgende week in dit blad. Afgelopen zaterdag speelden we tegen Servaas. Na plm. 5 min. spe len kon ONA het eerste doelpunt la ten aantekenen. Tot de rust lagen er soms kansen voor het grijpen, maar geen van de teams wist hier raad mee. Zelfs een strafschop werd door de tegenpartij niet benut. Na de rust werd de strijd fel her vat Maar ONA liet zich niet van de wijs brengen en scoorde nog drie maal. De eindstand was dus 04 in het voordeel van ONA. A.s. zaterdag spelen we thuis te gen Volharding. Aanvang wedstrijd 16.30 uur. We zijn om 16.15 uur op het terrein aanwezig. ATLETIEKVERENIGING VENRAY-REGIO Uitslagen: 3 juni a vond wedstrijden te Uden. Piet van den Oever en Paul Coppus namen deel aan de 3.000 m. senioren en André Veugen aan de 3.000 m. ju nioren A. Piet noteerde een tijd van 9.58.0 min., André 10.04.0 min. en Paul 10.26.0 min. Wedstrg dagenda 12 juni Gemert voor pupillen A en B en junioren C en D jongens en meisjes. 15 juni Roermond a vondba an wed- wedstrijden voor dames, meisjes A en B, heren en jongens A en B. 22 juni: Festina Venlo avondwed strijden voor heren, jongens A en B, dames en meisjes A en B. Ledenbijeenkomst is dus verplaatst naar vrijdag 25 juni om 21 uur in de kantine van sporthal De Wetteling. Trainingen: elke woensdag- en vrijdagavond van 19 tot 20 uur voor pupillen en junioren C en D en van 19 tot 21 uur voor junioren A en B en senioren. Nieuwe leden kunnen zich steeds opgeven tijdens de trainingen en bij W. Michiels, St. Catharinastraat 13, Leunen, tel. 3223. SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD. «t Vorige week woensdag is de 39ja- rige heer G. Denen uit Groeningen, raadslid van de gemeente Vierlings beek, op tragische wijze om het le ven gekomen. Op de met knipperlichten bevei ligde spoorwegovergang in de spoor lijn Venlo-Nijmegen onder Groenin gen werd hij- met zijn auto door een trein gegrepen. De heer G. Denen heeft zeer veel gedaan voor het maatschappelijk le ven van zijn woonplaats Groeningen. Sinds 1970 maakte hij deel uit van de gemeenteraad van Vierlingsbeek. Zonder de andere raadsleden tekort te doen, mag toch van hem gezegd warden, dat hij een van de beste raadsleden was. Zijn bezonnen oor deel kon dikwijls verhelderend in werken op zijn collegae-raadsleden. Hij had zitting in de commissie ruimtelijke ordening en financiën. Door de gemeente Vierlingsbeek was hij afgevaardigd voor de School voor amateuristische kunstbeoefening en behalve kerkmeester van de St Lau- rentiuskerk te Vierlingsbeek, was hij bestuurslid van vele verenigingen. De uitvaart en begrafenis vond jl zaterdag onder zeer grote belang stelling plaats. klomp in bruin en zwart met geheel lederen bovenwerk maat 36 tot 46 Waar modeschoenen niet duur zijn.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 5