MIDGETGOLF Fortex-Checklist voorVaderdag Overhemd Stropdas Sokken T-Shirt Zwembroek Badjas Zakdoek HiFi/ Stereo Softbal oostrum tummers TAFELTENNIS SCHAKEN moe enuis ^UÜ^JÜL JUDO HANDBOOG TEHHISSEH voor vlotte, sportieve mannen- en jongemannenmode natuurlijk naar een speciaalzaak M.G.C. VLAKWATER Afgelopen zondag werd er begon nen aan de tweede helft van de zg bondscompetitie. Venray 1 kwam in Miierlo met een invaller aan de start tegen Wolfs ven 2. De thuis spelende club was in de eerste 3 ronden bij zonder goed op dreef. Door driemaal 106 punten te slaan hielden zij de Venrayers op afstand. In de laatste ronde speelde men wat minder ge concentreerd, waardoor Venray toch nog twee puntjes mee naar huis kon nemen. Debutant H. Hekrens deed 't in dit eerste team bijzonder goed met een gemiddelde van 29,5. Uitslagen eerste klas: Mierlo 1 Helmond 1 62 Mierlo 2 Venray 1 62 Hoogerheide 1 Geleen 1 26 Venray 2 speelde thuis tegen naas te rivaal Cuyk 1. Het tweede team had nog iets te vereffenen met dit Cuykse team, want de uitwedstrijd leverde destijds een 8-0 verlies op. Zondag heeft men echter op schit terende wijze revanche genomen en met 8-0 gewonnen. Cuyk was in geen enkele ronde gevaarlijk want ze kwamen echt klasse tekort. Door deze overwinning staat het tweede team nog 2 punten achter op koplo per Geleen 2, maar zij moeten nog 3 uitwedstrijden spelen, waarvan een in Venray. Dus de spanning blijft er voorlopig nog wel in. Uitslagen tweede klas A: Geleen 3 Geleen 2 08 Mierlo 4 Mierlo 3 08 Venray 2 Cuyk 1 80 Het derde team van Vlakwater speelde in Cuyk 'n uitermate slechte wedstrijd. Junior P. Dean kon zijn goede vorm alleen waarmaken door 123 punten te slaan. De rest van dit team bleef ver onder de maat - en haalde zelfs geen A-limiet welke sommige spelers zo hard nodig heb ben. Er werd dan ook met 8-0 ver loren. Er dient toch wel vermeld te worden dat 154 punten voor een A- speler net iets te veel van het goede is. Uitslagen derde klasse B: Etten Leur 3 Etten Leur 2 26 Helmond 3 Helmond 2 08 Cuyk 2 Venray 3 8—0 Op Hemelvaartsdag 27 mei orga niseerde MGC Vlakwater haar eer ste lustrum-toernooi, waaraan door 110 golvers werd deelgenomen. Het zennetje was in de vroege morgen weliswaar zoek, maar toch kon voor- ziter Peeters om 9 uur dit toernooi openen. Na een woordje van distr.- commissaris Goumans uit Maastricht werd de Nemibo-viag overhandigd en onder luid applaus gehesen. Om 9.15 uur gingen de eerste speelsters van start. Alles liep lekker gesmeerd, behou dens enlkele regendruppels, waar men niet op gerekend had en die 't vlotte verloop soms iets stagneerde. Na een uitermate spannende laat ste ronde kwam om half 5 de laat ste deelnemer van de baan. H. Peeters bedankte iedereen die had bijgedragen, in welke vorm dan ook, om dit toernooi te laten slagen. Hij kwam wel tot de konklusie dat gezien het grote aantal inschrijvin gen het beter was dit toernooi over twee dagen te houden. De heer Beemer, voorzitter van de sichting Vlakwater vond het prettig zoveel junioren e zien spelen. Na 'n .korte toespraak reikte hij de prijzen uit, alsook de wisseltrofee welke de stichting had geschonken. De voornaamste Venrayse uitslagen op dit toernooi waren als volgt: A-klasse dames: 3 J. Litjens 97 p. A-klasse heren: 1 H. Peeters 79 p. 2 H. Lenssen 80 p.; 3 G. Vermeulen 82 p. B-klasse dames: 1 J. Swaghoven 104. Junioren A-klasse: 2 J. Barents 83 p. Teams: 1 Vlakwater 1 342 p. 2 Vlakwater 2 343 p. 3 Geleen 1 349 p. RED STARS Clubkampioenschappen A.s. maandag 8 juni, 2e Pinkster- sterdag zullen de finales van de clubkampioenschappen van t.t.v. Red Stars gespeeld worden. Onderstaande spelers en speelsters zullen aan de finales deelnemen: Junioren A, B. Thijssen, B. Bö- gaardd, H. Achten, T. v. Vegchel, W. Blaanpot, J. Achten, R. Bogaard R. Janssen. Junioren B, P. vd. Bekerom, L. L. Martens, M Janssen, P. Greef- kens, I Blaawpot. K. Clevers, G. Relouw, V. v.Kuyck. Senioren A, A. vd. Giesen, J. B. Hendriks, J. vd. Putten, H. Thijssen,, K. Noyens. Senioren B, W. Heynen, A. Janssen G. Nelissen, J. Strijbos, W. v. Ooi, E. Stevens, P. Janssen, A. de Mul der. Aanvang finales: Junioren A en B: 10.00 uur; Senioren A en B 14.00 uur. Gymnastiekzaal Beukenlaan. Toeschouwers zijn van harte welkom. Toegang gratis. Golfavond A.s. zaterdag wordt er door de ju nioren van Red Stars gegolfd. Hope lijk denkt men hieraan en is men om 19 uur bij Vlakwater aanwezig. Na afloop een gezellig samenzijn in de Perdstal aldaar. Kienavond Op 26 juni a.s. wordt er een af sluitende avond gehouden in hotel Almonda. Op die avond verwachten wij alle jeugdleden, senioren en ou ders. Aanvangsuur wordt nog nader vermeld. S cho lieren- kampioenschappen In de komende maand worden ook deze kampioenschappen wederom door ons georganiseerd, W|j hopen dat ook nu weer een zeer grote deel name is te verwachten Ook voor de nodige belangstelling van ouders en onderwijskrachten zullen de deelne mers zeer dankbaar zijn. JEUGDKOMPETmE In een uitermate spannende partij wist H. Reyneveld het jeugdkampi oenschap in de wacht te slepen door van P. Schaeffers te winnen A. Kok bleef op een goede 2e plaats staan door een overwinning op J. Marlet. De 3e plaats kon P. Schaeffers be houden. Eindstand groep 1: H. Reyneveld 14 10 3 1 llVi A. Kok 14 9 3 2 lOVt P. Schaeffers 14 9 1 4 9*/i J. Marlet 14 8 1 5 8Va J. Raven 14 5 1 8 5Vs W. Bakker 14 5 1 8 5V* L. Koek 14 4 0 13 1 T. Martens 14 1 0 13 4 M. Lysman wist in de 2e groep z'n eerste plaats veilig te stellen door E. Kuyken te verslaan. De partijen tus sen Th. vd Steegh en M. Kleynhei- mer, alsmede tussen C. Groenendijk en M. Janssen werden remise. Eindstand groep 2: M. Lipman 12 10 0 2 10 Th. vd Steegh 12 7 3 2 8 Va M. Janssen 12 6 3 3 7 Va M. Kleynheimer 12 6 2 2 7 C. Groenendijk 12 3 2 7 4 H. Martens 12 3 0 9 3 E. Kruyken 12 2 0 10 2 Doordat concurrent F. Vermeulen verloor van A Theeuws kan S. Huis man zich op de 2e plaats nestelen door een overwinning op R. Venne- kens. P. Land was al zeker van de eerste plaats. Eindstand groep 3: P. Land 12 9 1 2 9*/i S. Huysman 12 8 0 4 8 A. Theeuws 12 8 0 4 8 F. Vermeulen 12 7 0 5 7 L. Weynheimer 12 4 2 6 5 R. Vermeulen 12 3 1 9 S'/a J. Bergmans 12 1 1 10 l'/a 'üN Door betere weerstandspunten is de eerste prijs in groep 4 voor R. Schaeffers. Hij wist evenals L. Mi- chels zijn laatste partij te winnen. Zij wonnen resp. van A. Gielig en T. Gootre. Eindstand groep 4: R. Schaeffers 10 8 0 2 8 L. Michels 10 8 0 2 8 R. Houben 10 6 1 3 6 W. Valckx 10 3' 1 6 3Va T. Gootre 10 2 1 7 2Va A. Gielig 10 1 1 8 lVi De 15e omloop der Peel is gewon nen door Jan Spetgens uit Someren. Fons Steuten uit Weert werd in het totaal klassement tweede. H. Geurts lid van de vereniging en rijdende voor Alessi kwam bijzonder goed uit deze omloop tevoorschijn met een 8e plaats in de eindrangschikking. De tijdrit op vrijdag leverde hem een 9e plaats op. Een ideale uitgangspositie vcor de verdere etappewedstrijden. Steeds was hij in de voorste gelede ren te vinden en week niet voor het geweld van zijn medestrijders. Piet Engbersen, Joop de Groot en Frans Aarts reden allen 'n verdien stelijke tijdrit en de 2e etappe lever de onze renners geen problemen op. De 3e etappe voerde door de eigen streek. Dat was voorPietEngbersen aanleiding zijn kunnen te tonen. In Venray had hij tesamen met Harry Beurskens 'n voorsprong opgebouwd van 25 secoftden. Helaas kwam door een val in Venray aan zijn vlucht poging een einde. Het peleton ach terhaalde de vluchters. De laatste etappe over 125 km gaf meer strijd te zien. De weersomstan digheden werkten in het voordeel van de sterkeren. Frans Aarts gaf cok acte de presence en liet het pe- letcn, tesamen met Gerrit Lenkens, in de steek. Dit initiatief duurde 'n 15tal kilometers. Een valpartij zorg de voor een afscheiding in het pele ton. Vier rijders tenslotte wisten zich uit de greep van het peleton los te maken en kwamen alleen aan, met uiteindelijk Jan Spetgens als win naar. Joop de Groot kreeg materiaal- pech maar werd snel een nieuw wiel gestoken en kreeg spoedig weer aan sluiting. Al met al een confrontatie met een onverwacht succes voor de nieuwelingen. P. Engbersen en Joop de Groot met een 49e en 56e plaats. Frans Aarts kon een 55e plaats ach ter zijn naam noteren. Hub Geurts was voldaan met zijn 8e plaats. Het succes van onze renners werd nog eens benadrukt door een schitteren de 12e plaats in de ploegenklassering - met dien verstande dat de meeste ploegen met 6 renners hadden inge schreven. Op le en 2e Pinksterdag staat de elfstedentocht te Bolsward weer op het programma. In samenwerking met de tourverenigng in Overloon zullen een dertig renners hieraan deelnemen. liedereen veel succes De licentiehouders zullen de Euro pese kampioenschappen gaan be strijden. Leden van de Judovereniging die mee lopen met de Jeugdavondvier- daagse worden verzocht om a.s. za terdag om half elf bij sporthal De Wetteling te komen. Daar zal dan de grcepsindeling plaats vinden. Inschrijving kan deze week nog geschieden tijdens de lessen of a.s. zaterdag bij de groepsindeling. Het inschrijfgeld van 1 gelieve men gelijktijdig met.de aanmelding te voldoen. UITSLAG 3e B.W. DISTRICT XI Klasse E: Diana 1342 St. Hubertus 1329 Ons Genoegen Ysselsteyn 1328 St. Sebastianus 1326 Batavieren 1324 St. Joris 1311 x De Schutroe 1292 St Anna 1269 Willem Teil 1243 Klasse A: St. Hubertus 1281 Ons Genoegen Ysselsteyn 1256 St. Sebastianus 1243 St. Joris 1226 Ons Genoegen America 1206 't Trefpunt 1187 Diana 1181 Willem Teil 1024 Klasse B: Batavieren 1229 De Wald Schutters 1183 St Hubertus 1171 Griendtsveen 1160 Rare Schutters 1150 St. Sebastianus 1142 Batavieren 1090 Klasse C: St. Oda 1044 De Schutroe 1128 Ons Genoegen Ysselsteyn 1061 De Wald Schutters 10008 De Schutroe 999 Kledingspeciaalzaken voor mannen en jongemannen (v.a. 5 jaar) VENRAY BOXMEER DEURNE CUYK Grotestraat 6a Steenstraat 73 De Martinet 17 K. Molenstraat St. Anna 983 St. Hubertus 970 Ons Genoegen Ysselsteyn 942 Batavieren 806 Ons Genoegen America 764 Personele prijzen: P. Leyssen St. Sebastianus 49 G. Weys Batavieren 4x10 J Jacobs Batavieren 4x10 W Brouwers Batavieren 5x9 nl Mej Nabuurs St Joris 5x9 nl H. Vissers Willem Teil 5x8 W. Janssen Diana 4x8 nl W. Linssen St. Oda 4x7 H. Hovens, Ons Genoegen Am. 4x7 G. van Kuyk Batavieren 4x6 W. Arts Ons Genoegen Ys. 4x6 Op 12 en 13 juni a.s. worden te Oirlo de Persoonlijke Districts Klas se kampioenschappen gehouden. FANTASTISCHE DEMONSTRATIERUIMTE. UNIEK IN ROERMOND. TIENTALLEN COMBINATIES DIRECT SPEELKLAAR. - KLEUREN TV WASAUTOMATEN KOE: EN HONKBAL Venray Den Bosch 19—11 Eindelijk is het ons gelukt een wed strijd te winnen en nog wel tegen de koploper. We begonnen in dezelfde basisopstelling als de vorigeweek/n Erg zenuwachtige start van ons bin nenveld en we stonden al direct ach ter. In de 4e inning hadden we twee home-runs tegen en was de stand al 7-2 voor Den Bosch. Wij draaiden erg slecht in het veld. Er werden veel simpele ballen gemist. Niemand zag een overwinning eigenlijk nog zitten. Maar toen begon het bijons aanslag plotseling te lopen en we maakten in 1 inning 7 punten. Den Bosch had er nog maar weinig te gen in te brengen en begon cok feu ten te maken, waardoor wij op 19-10 kwamen. In de 9e en tevens laatste inning maakte Den Bosch nog maar 1 puntje en. was de overwinning 'n feit. Toch zullen we er de volgende week op moeten toezien dat we in. de eer ste plaats onze mond dichthouden en niet zoveel fouten maken; dan pak ken we voortaan iedere tegenstander Tweede Pinksterdag spelen we om 14.30 uur tegen Tilburg liedereen wordt om 12 uur in de kleedkamer verwacht Kom a.u.b. cp tijd. Men sen die naar onze wedstrijd komen kijken zullen iets verrassends bele ven. Dus kom in grote getale. Het is ons gelukt 2 zo belangrijke puntjes in de wacht te slepen. We wonnen tegen Tilburg. Een ploeg die dit jaar ook voor het eerst competi tie speelt De wedstrijd was ontzet tend spannend omdat we elkaar op de hielen zaten met de puntjes. Met 17-16 weFd het spel in ons voordeel beëindigd. Zo hebben we dan toch nog 3 punten binnengekregen in de eerste helft van de competitie. In de tweede helft gaan we het nog beter doen dames! Het komende weekend is er géén wedstrijd. Op zondag 13 juni spelen we thuis om 11 uur tegen de Frogs uit Made. Hoe laat je dan aanwezig moet zijn hoor je op de training. Model Vliegtuigclub Venray Internationaal Op donderdag jl nam bijna ieder een van onze club djeel aan de natio nale kampioenschappen. Het was de voorjaarswedstrijd. Later in 't jaar vclgt de najaarswedstrijd. De pun ten samengeteld vormen dan de ned. kampioenschappen. Het was dit maal slecht vliegweer en er was veel wind. Desondanks wist Venray toch maar weer 3 prij zen te winnen, nl.in de A2 gr. klas se le W. Schiller; in de zuiger-kla%- se 3e R. Simon; in de Al gr. klasse 2e D. Moss. Dit alles zegt nog niets want er kan nog van alles in de najaarswedstrijd gebeuren. Zaterdag en zondag jl hebben we deelgenomen aan een grote internat, wedstrijd. Er namen liefst 7 landen aan deel, met ca 120 man. Ook daar wisten we prijzen te winnen, nl.: in de A2 klasse werd R. van Rinsum 5e van de 90 deelnemers en 4e K. Bunte Door dit alles was er grote vreug de in onze club. Zondag a.s. wordéh onze cliibkam pioenschappen gehouden. Er zal wel hard gestreden worden voor de over winning. Als er nog mensen zijn die interesse hebben om te komen kij ken of lid willen worden om zelf te gaan vliegen, en ever eigen vervoer beschikken, zijn ze van harte wel kom. Je kunt je opgeven bij A. Moss Blauwververstraat 47 tel. 3839 na 6 uur. Tijdens de op 25 mei jl gehouden bestuursvergadering heeft 't bestuur .de problemen m.b.t. het grote aar^al leden in verhouding tot de geringe aantal banen uitgebreid besproken. Zoals men rich kan herinneren is in het begin van dit jaar al een le denstop ingesteld en is bij het sekre- tariaat vanaf 1 april jl een wacht lijst bijgehouden. Uit ervaringen van voorgaande ja ren zijn er dit jaar strakkere maat regelen genomen cm de kontributies en trainingsgelden tijdig te innen - •cm zodoende 'n overzicht te krijgen van die leden die het tennissen ook daadwerkelijk beoefenen. Gelet op het grote aantal leden en de nog steeds onvoldoende tennis- banenkapaciteit (baan 1 is nog steeds niet aangelegd), alsmede het feit dat dit seizoen geen tennistrainingen meer dcor de club verzorgd zullen worden, heeft het bestuur besloten de ledenstcp te handhaven voor hen die nog nooit getennist, of praktisch geen tenniservaring hebben. De mogelijkheden worden nage gaan hoe de T C V deze kategorie van tennisspelers in 't seizoen 1977 kan akkomoderen. T.g.v. enkele mutaties in de gele deren van de meer geoefende tennis spelers (minstens 3 seizoenen geten nist hebbende) bestaat er de móge lijkheid om in die kategorie nog en- Zij die menen tot de geoefende kele leden aan te nemen, spelers te behoren en belangstelling hebben om lid van de T C V te wor den, kunnen zich in verbinding stel len met 't secretariaat om daar hun aanmelding te verzorgen, waarna het bestuur en de technische kommissie zullen beslissen wie er toegelaten kunnen worden. Om misverstanden te voorkomen, er is maar een beperkte aanmelding mogelijk en alleen voor geoefende spelers. SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD.

Peel en Maas | 1976 | | pagina 7