AGENDA V.C.ROOY ATLETIEK »0l;W'i> Schutterij St. Anna Wetswinkel Ontwikkeling van Rose Vlek Raad akkoord met overeenkomst met Amro-Westland Utrecht Na veel gepraat ging de raad akkoord met verhuur woning in Veltum Schaakclub Venray houdt open toernooi Roepingenzondag Kleuter- eit Zuigelingenbureaü op Brukske Nat. Judotoernooi Venray Zondagochtend concerten Venrays Mannenkoor Euterpe nieuws K.V.V. Venray WEEKRND-OtratftT HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 uur tot zon dagnacht 12 uur neemt waar voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, van Thiel, De Muinck Keizer en Wittgen W. BLOEMEN, arts Stationsweg 15 - Tel. 1405 Weekenddienst voor de patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Penners en Vercauteren P. OORVER, arte Oosteingal 8 telefoon IWt Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de ge noemde doktoren terecht 'smorgens van 10 tot 11 uur 'smiddags van 17-18 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST APOTHEEK Apotheek J.R. Cals Passage 1 - Schoolstraat 25 Is 's-zondags geopend van 10.30- 12.00 uur en van 17.00-18.00 uur. Voor SPOEDGEVALLEN kunt u op zondag aanbellen, waarna u via het nachtluikje geholpen wordt. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Venray-Meerlo-Wanssum MeJ. Zr. J. DRABBELS telefoon 04780 - 1219 voor inlichtingen en boodschappen zaterdag van 07.30 tot 08.00 uur 1219 12.00 tot 12.30 1269 of 1219 18.00 tot 19.00 uur 1219 na 23.00 uur te bereiken op 1219 zondag op dezelfde tijden op 1219 De zuster van de zondagsdienst heeft dezelfde week avonddienst, bereikbaar tussen 18 en 19 uur en na 23 uur GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 uitsluitend op afspraak. Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve in het weekend. Na 9 uur kunnen eventuele berichten gedurende de gehele dag eveneens worden door gegeven aan de administratie onder hetzelfde nummer. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS in de Clockert, Bergweg 4, Venray, kamer 27. Geopend van maandag t.m. vrijdag van 2.00-2.30 uur. Zaterdags geen uitleen, behalve voor spoedgevallen bij de zuster van de zondagsdienst. GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP plaatselijke dienst Hofstraat 14 - Tel. 04780-1108 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.0010.00 uur. Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van bejaarden Aanmelden en afhalen dagelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het ge meentelijk zwembad f 1,25 per deelnemer per keer. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY telefoon 04709-1324 VOORTDURENDE VERLOSKUNDIGE DIENST (ook op zondagen) Vroedvrouw Stevens-Helnen Merseloseweg 23, Venray telefoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuijpers Dakdekkerstraat 5, Venray telefoon 04780-2411 Spreekuur elke woensdag van 2-3 uur in de Clockert volgens afspraak WEEKEND-DIENST AUTO-NOODHULP VENRAY EN OMGEVING Alarm nr. tel. 04780-4571 Op zaterdag 8 mei houdt schutte rij St. Anna te Venray haar jaarlijks koningschieten op het schietterrein in de Endepoel, aanvang 3 uur. Ook dit jaar zal, zoals gebruike lijk, het eerste schot gelost worden door de burgemeester van Venray, mr. Defesche. M.iv. maandag 10 mei zal de wets winkel regio Venray haar spreekuur houden in het wijkcentrum van Vel- tum. Aan de Gratenstraat no. 6 kunt U terecht met uw problemen over b.v. echtscheidingen, machtigingen, ontslagrecht, huurkwesties, sociale verzekeringswetten enz. De wetswinkel is er vooral voor mensen die zelf geen juridisch ad vies kunnen betalen of zitten te kij ken met een stuk drempelvrees. Uit de praktijk is gebleken dat voor de regio Venray wel behoefte is aan een wetswinkel. Het advies wat u krijgt is zeer deskundig. Het spreekuur aan de Gratenstraat no. 6 is van 18.00 - 21.00 uur. Het advies kost 2.50; dit geld is be doeld als dekking in de kosten. Nadat enkele weken geleden de commissie voor Openbare Werken en Verkeer zich al uitvoerig had beziggehouden met de overeen komst met Amro-Westland/Utrecht Projektontwikkeling inzake de ontwikkeling van het Centrumplan voor wat betreft het gedeelte dat „Rose Vlek" heet, nam ook de gemeenteraad er alle tüd voor om deze overeenkomst van alle kanten te bekykcn en zo nodig te bekritiseren. Er werden verschrikkelijk veel slakjes gevonden, maar de raad bleek over onvoldoende zout te beschikken. Nadat men eerst algemeen beschouwend de overeenkomst had be keken ging men met het vergrootglas door de „tien geboden", die tussen gemeente en de projektontwikkelaar z(jn opgesteld, heen. Raadsvoorzitter, burgemeester Defesche, en zyn „rechterhand" wethouder Schols, wisten van wanten en zagen het allemaal niet zo moeilijk zitten. Wethouder Schols: „Inderdaad is het een gewaagd stuk, maar er zijn voldoende waarborgen en veiligheidskleppen in gebouwd, maar na alle gesprekken, die gevoerd zijn, durven we het aan". Sprekende namens „Samenwer king" zei de heer J. de Bruyn Sn het algemeen vrede te hebben met de overeenkomst en ook de heer Wie- gant had zijn aanvankelijke beden kingen laten varen mits men bij de fasering sterk zal bijsturen opdat 'n vrije ontwikkeling niet haar gang kan gaan. Wel bleef hij bezwaren hebben tegen de inbouw van pro tectie van de bestaande midden stand. De heer Den Brok vreesde over geleverd te worden aan een bouw maatschappij, maar hij kreeg ten antwoord, dat de bank andere be doelingen zal hebben dan alleen maar het volbouwen van het gebied. In dit verband informeerde de heer Den Brok hoe de verhouding lag tussen commerciële bebouwing en de bouw van sociaal-culturele ge bouwen. Wethouder Schols ant woordde, dat Amro/Westland wel duidelijke bedoelingen heeft, maar dat hierover nog niets vaststaat. Overigens wordt ook dit in de over eenkomst geregeld, zoals ook de fa sering duidelijk omschreven staat. Ook werd duidelijk, dat de diverse in te stellen commissies voldoende vingers in de pap zullen hebben. Tijdens de ontwikkeling van het gebied zal telkens opnieuw overleg tussen gemeente, commissies en Amro/Westland plaatsvinden. Wethouder Schols èn de burge meester stelden, dat voorkomen zal worden, dat door de ontwikkeling van de rose vlek het bestaande win kelcentrum gaat verdwijnen. In de overeenkomst is opgenomen, dat ter coördinatie, integratie en be geleiding van alle aktiviteiten, ge richt op de totstandkoming en bezet ting van de centrumvoorzieningen, een overlegorgaan door de verschil lende partijen zal worden opgericht, waarin ook een wethouder of een raadslid zitting hebben. Op voorstel van de heer van Valkengoed werd bepaald, dat deze leden voor de duur van vier jaar worden gekozen. En dat was de enige wijziging, welke na lang gepraat, in de overeenkomst werd aangebracht. „Over zo'n voorstel kan ik me nu echt giftig maken", zei de heer H. Wiegant toen de raad werd voor gesteld de woning Gratenstraat 6 ter beschikking te stellen van de werkgroep Wijkcentrum Veltum. H(j herinnerde zich, dat het col lege bjj de hoorzittingen in deze woonwyk zeker al tweemaal had beloofd, dat er een wijkcentrum zou komen. „Vijf jaar geleden zou een dergelijke noodoplossing op haar plaats zijn geweest", zei hij. „Door het gemis aan accommoda tie is meer dan de helft van de aktiviteiten van de wijkraad de nek omgedraaid". Volgens hem was de accommodatie in de kel ders van Coninxhof heslist niet ge schikt voor het houden van akti viteiten. Destijds was door de wijkraad een onderzoek ingesteld, dat resulteerde in een verzoek om ruimte voor wijkaktiviteiten. Bij het verzoek was aangetoond hoe veel ruimte men nodig had. „Ik heb het gevoel, dat u de inspraak gebruikt om dit op de lange baan te schuiven. Daarom zal ik tegen dit voorstel stemmen ondanks het feit, dat de werkgroep de ruimte in de Gratenstraat hard nodig heeft", aldus de PvdA-woordvoer- der. Overigens stond hij in deze mening niet alleen want ook mevr. H. Poels-Peters vreesde namens „Samenwerking", dat door „ja" te zeggen tegen deze noodvoorziening de definitieve oplossing wordt ver traagd. In het kader van het 30-jarig be staan van de schaakclub wordt er een toernooi georganiseerd, dat op 15 mei in zaal Almonda plaats zal vinden. Er wordt geschaakt in de volgen de categorieën: 1. schooischakers; 2. huisschakers; 3. bedrijf schakers; 4 .clubschakers. Elke categorie zal uit 4 teams van elk 4 spelers bestaan. De wedstrijden zullen worden ge houden op zaterdag 15 mei a.s. in zaal Almonda, Julianasingel te Ven ray. Ze zullen om 10 uur aanvangen en eindigen om 18 uur. Toeschouwers kunnen de hele dag binnen wandelen. Inlichtingen en aanmeldingen kun nen worden gericht aan: W. Frede- riks, Langeweg 43a, Venray, tel. 2971. Aanmelden vóór 8 mei a.s. Jaarlijks, op de vierde zondag van Pasen, richt zich onze aandacht en ons gebed op nieuwe roepingen. Spontaan denken we dan aller eerst aan de roeping tot priester. Hij is immers de spil waar het hele pa rochieleven om draait. Vergeleken met 25 jaar geleden zijn er beduidend minder jonge men sen die zich geroepen voelen om priester te worden. Dat zien we in veel landen ter wereld, en ook in Nederland. Waar dat aan kan liggen laten we nu maar even buiten beschouwing. In elk geval niet aan de vrij lange studie, die officieel 6 jaar duurt. Want het valt de laatste jaren op dat Zij zette al haar bedenkingen op een rijtje. Goed geld gooien naar een noodvoorziening was onjuist waarbij zij het bovendien totaal ongeschikt vond een gesloten huis als wijkcen trum in te richten. Zij voelde zich met de rug tegen de muur geplaatst met haar veronderstelling, dat de woning al per 1 april was verhuurd. Bezwaren had zij ook tegen te dure gordijnen en het aanbrengen van telefoon. Wethouder van Oers kon zich de teleurstelling van de raadsleden goed indenken en beloofde, dat de zaak nog eens serieus bekeken zol wor den. Hij kon niet zeggen wanneer een definitieve huisvesting kon ko men omdat er eerst een onderzoek aan vooraf zal moeten gaan. Ook de burgemeester voorzag op korte termijn geen definitieve oplos sing .In tussentijd zal toch iets moe ten worden gedaan ten behoeve van de werkgroep Wijkcentrum Veltum. De heer Wiegant, sprekende in tweede instantie, vond het te lang duren, wanneer men zou moeten wachten op Veltum II. Herinnerd werd nog wat in het verleden alle maal was beloofd en gedaan, waarop de burgemeester opmerkte, dat men geen oude koeien uit de sloot moest halen. Tenslotte ging iedereen zelfs de heer Wiegant met het voorstel akkoord. er veel meer theologie-studenten dan priesterstudenten zijn. Op de Hogeschool voor Theologie en Pastoraat in Heerlen b.v. is van de bijna 190 studenten slechts onge veer 15 procent priesterkandidaat. De andere studenten hebben vaak interesse voor allerlei vormen van pastoraal werk, waarvoor het niet noodzakelijk is om priester te zijn. Waar komen deze afgestudeerde studenten dan terecht? Om maar iets te noemen. In Ne derland zelf zijn er ongeveer 100 pastorale werkers, waarvan het grootste gedeelte werkzaam is in het bisdom Utrecht. Ze worden in het parochieteam opgenomen en geven les op school, gaan op huisbezoek en geven leiding aan gespreksgroepen. Anderen werken onder jongeren. Sommigen krijgen een aanstelling in een ziekenhuis. Weer anderen zoe ken hun werk in een meer organi satorisch kader, b.v. als dekenaal se- kretaris: nog niet lang geleden kreeg een van hen een aanstelling als dio cesaan missiesekretaris van het bis dom Rotterdam. Buiten Nederland bestaat nog de mogelijkheid om in missie en derde wereld te gaan werken. Behalve het pastorale werk liggen er mogelijkheden in de katechese. Ook voor deze taak kunnen studen ten hun opleiding ontvangen aan de Hogeschool voor Theologie en Pas toraat. Daarnaast bestaat er een avondopleiding voor godsdienstlera ren. Deze wordt gegeven aan het Theologisch-Katechetisch Instituut te Sittard. Er is veel werk aan de kerk. Som migen voelen zich daartoe geroepen als priester. Maar ook op andere ma nieren kan iemand zich geroepen voelen. Aan hen allen willen wij denken bij gelegenheid van roepin genzondag. Inlichtingen over beide genoemde instituten zijn verkrijgbaar op het adres: Oliemolenstraat 60 te Heer len, tel. 045-718471. Vanaf woensdag 12 mei a.s. zal ook in de Venrayse wijk Brukske een zuigelingen- en kleuterbureau ge houden worden. Gestart wordt 12 mei met het zuigelingenbureau, dat voortaan elke tweede en vierde woensdag gehouden zal worden. Vanaf juni zal ook worden begon nen met een kleuterbureau op elke eerste en derde dinsdag van de maand. Voorlopig is huisvesting ge vonden in de openbare basis- en kleuterschool „de Flierefluit". Het Groene Kruis afd. Venray, is in overleg met dr. Baal, kinderarts, tot deze lokale decentralisatie kun nen geraken. Hiermee wordt bereikt, dat het bureau „de Clockert" enigs zins ontlast wordt en tevens, dat hiermee tegemoet gekomen wordt aan de wensen van de wijkraad en bewoners van het Brukske. Derhal ve aan de verkeerstechnische pun ten. Het bureau Brukske zal verzorgd worden door mevr. den Brok-van Loon, arts, die reeds jaren lang dit soort bureau's ook elders doet. Op de laatste speeldag van dit enerverende seizoen heeft dames 1 een uitzege behaald tegen een ver rassend goed spelend Petrus Pau- lus, terwijl heren 1 bijna in de oude formatie met 3-2 tegen het reeds ge degradeerde Libanon in het zand beet. De dames hadden ontzettend veel moeite met Petrus Paulus en kon den pas in de vijfde set via 16-14 een 3-2 zege behalen. Op 8 mei zal een receptie i.v.m. het behalen van het kampioenschap worden gehouden in sporthal De Wetteling. De heren ondervonden wat het is 4 weken uit de roulatie te zijn. Tegen het reeds gedegradeerde Libanon werd 3 sets goed gespeeld. In de le en laatste set echter waren ze zo zwak, dat Libanon geen enkel pro bleem kende. Met 32 werd ver loren. Zondag haalde VC Rooy opnieuw uit op het toernooi te Maashees. De dames wonnen voor de vierde maal, terwijl de heren onder de naam VCV spelend, beslag legden op de eerste en derde plaats, voor stadgenoot Ly ceum dat 2e en 4e werd. Op zondag 9 mei a.s. zal de Ven rayse Judovereniging voor de derde achtereenvolgende keer een groot nationaal judotoernooi voor jeugd, aspiranten en junioren organiseren. Dit toernooi wordt gehouden in sporthal „De Wetteling". Meer dan 900 judoka's uit het ge hele land zullen op de mat komen om te strijden voor de hoogste eer. Burgemeester mr. Defesche van Venray zal om 9.30 uur deze sport dag officieel openen. De weging start om 9.00 uur en de prijsuitreikingen zijn om 13.00 uur, 16.00 en 18.00 uur. Op 30 april namen 10 atletes en at leten deel aan de baanwedstrijden bij Festina Venlo. Piet van den Oever won de 800 m. Bij de junioren kwam Ed Zee uit op 2.20 min. Elma Thomassen werd 2e bij het kogelstoten dames en 3e bij het ver springen. Yvonne Buys won de 800 m. dames voor Jopie Fuchs. Op 1 mei liepen Michel en Bert Billekens de 20 km wegloop bij A.V. Tegelen. Michel werd 13e, terwijl Bert zich als 3e bij de veteranen klasseerde. 2 mei was onze vuurdoop voor de kompetitie. Gezien het zeer korte be staan van onze vereniging was het opdoen van wedstrijdervaring het belangrijkste. Desondanks werden er enkele goe de prestaties geleverd. Bij de dames won Elma Thomassen zelfs het ko gelstoten met 9.53 m en Tanny Snaar werd 2e bij het verspringen met 4.79 m. Bij de heren passeerde Ed Zee voor de eerste maal met 5,01 m de 5 meter grens. Piet v. d. Oever werd 7e op de 1500 m. Op zondag 9 mei gaan de junioren jongens en meisjes A en B hun eer ste kompetitiewedstrijd afwerken in Roermond. We vertrekken om 11.30 uur vanaf de sporthal. De jongensploeg bestaat uit: Dud ley Moss, Ed Zee, André Veugen, René van Rinsum, Frank Janssen en Henk Stiphout. De meisjesploeg wordt gevormd door Petra v. d. Worp, Elly Nijhuis, Ans Nijhuis, Brigite Claessens en Lucie Nollen. Veel sukses! Woensdagavond 12 mei zijn er a vond wedstrijden voor senioren en junioren A en B bij Quick Nijmegen. Degenen die willen deelnemen, die nen zich zo snel mogelijk op te geven bij de wedstrijdsekretaris. Trainingen: elke woensdag- en vrijdagavond van 19.00 - 21.00 uur op sportpark de Wieën, Leunseweg. Nieuwe leden kunnen zich steeds opgeven tijdens de trainingen en bij W. Michiels, St. Catharinastraat 13, Leunen, tel. 3223. Lyceum '64Wevoc 13 Jan Bouten had zich de laatste wedstrijd als trainer-coach bij Ly ceum ongetwijfeld anders voorge steld. Wel was hij zichtbaar verrast toen Paul Pop voor de match het speel veld betrad. Namens alle supporters bedankte hij Jan Bouten voor alles wat hij in die vijf seizoenen voor Ly ceum had gedaan. De scheidende trainer-coach kreeg een boeket bloe men een hartelijk applaus, waarna een begin werd gemaakt aan deze laatste kompetitiewedstrijd. Doch wat Lyceum daarna liet zien, dat was op z'n zachtst uitgedrukt „slecht" en met 1-3 ging de winst dan ook naar Wevoc. Voor de volledigheid de eindstand in de 3e divisie E: NDI Valuas 2 22—54 Linne 22—51 BSV 22—45 Lyceum '64 2243 Rapid Mulders 22—39 Wevoc 2234 Nuvoc 2233 Revoc 2228 Velden 2226 *Sarto 2 *Oikos Geldrop 2 gedegradeerd) 22—23 22—20 22— 0 Programma zaterdag 8 mei: Heren: Lyceum 2VC Rooy 2 17.00 Jongens en meisjes aspiranten: voor ronden voor de gesloten Nederlandse clubkampioenschappen. Het zondagochtendconcert zal a.s. zondag verzorgd worden door de Zangers van St. Frans en de Kon. Harmonie van Horst. Donderdag 6 mei: 18.30 repetitie voor de aspiranten. Vrijdag 7 mei: 19.00 repetitie voor het hele koor. Zaterdag 8 mei: 19.00 repetitie voor het hele koor i.v.m. het zondagochtendconcert. Deze repetitie wordt gehouden in hotel „Almonda" aan de Juliana singel. Zondag 9 mei: 11.15 u. Verzamelen in uniform voor de schouwburg, waar we het zondagochtendconcert verzorgen. Maandag 10 mei: 19.00 repetitie voor de A-, B- en C-groep. Dinsdag 11 mei: 18.30 repetitie voor de aspiranten. 19.30 repetitie voor de B-groep. Donderdag 13 mei: 18.30 repetitie voor de aspiranten. 19.30 repetitie voor de C-groep. Afmeldingen voor repetitie na 17.30 uur bij M. Claessens, tel. 5155. Donderdag 6 mei om 19.30 u. extra repetitie voor bassen en baritons en om 20.00 uur voor het gehele koor. Donderdag 13 mei om 19.30 urn- extra repetitie voor le en 2e tenoren en om 20.00 u. voor 't gehele koor. Zaterdag 22 mei deelname AVRO zangfestival te Hilversum. Zondag 23 mei organisatie en op luistering van het Zangfestival voor basisscholen in de schouwburg. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. H. Gommans, Niessenstraat 7, tel. 2687 of Hotel Almonda, tel. 5777. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING Dinsdag 11 mei 19.30 uur cursus notenlezen en stemvorming. 20.00 u. repetitie voor het gehele koor in de Essel, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve U zich af te melden bij J. Steij- len, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Wilhelminastr. 4, tel. 4001. Vrijdag 7 mei: Kienen: opruimen 22.15 uur W. Tijssen, M. van Els, P. van Els, W. Hagenaars, A. Kerkhoff en J. La- mers. Zaterdag 8 mei: Serenade VC Rooy-dames. Bijeen komst om kwart over zeven in café Sassen. Beige hemd, rode das. Donderdag 13 mei: 19.00 jeugdrepetitie Prinsenhof. Zondag 16 mei: Communiefeest Paterskerk - bij eenkomst om half negen op par keerterrein gemeente Leunseweg t.o. Paterskerk. Aansluitend communiefeest Pe trus Bandenparochie met opluiste ring van de dienst (9.30 uur). Zondag 23 mei: Communiefeest Vredeskerk - bij eenkomst om half negen café Thie- len. Aansluitend Petrus Banden parochie met opluistering dienst. Woensdag 26 mei: Serenade t.g.v. opening nieuwe kantoor gebouw Verhoeven BV. Bijeenkomst om 19.00 uur in Prin senhof. Donderdag 27 mei (Hemelvaartsdag): Communiefeest Vredeskerk, Bij eenkomst om half negen café Thie- len. Aansluitend Paterskerk. KATHOLIEKE VROUWEN VERENIGING VENRAY Op donderdag 20 mei a.s. gaan wij ter bedevaart naar Tienray. Bijeen komst om half 7 bij de Zuid-Ooster. Na de Eucharistieviering in Tien ray, gaan we gezamenlijk kienen in zaal 't Brugeind te Meerlo. Opgave zo spoedig mogelijk bij een der bestuursleden. Jeugdnatuurwacht EXCURSIE LOOBEEKDAL Voor zondagmorgen 9 mei a..s is er voor de liefhebbers uit de 5e klas sen een wandeling gepland door We- verslo en het Loobeekdal. We ver trekken om half negen precies van af het parkeerterrein bij restaurant „Vlakwater". Tijdens een ongeveer 2 uur durende excursie zullen we diverse weidevogels kunnen zien, zo als: kievit, wulp, en verder nog: staartmees, sperwer, torenvalk enz. Ook de flora is beslist de moeite waard: zo kunnen we de boterbloem, het zenegroen, de lisse, de Pinkster bloem, het speenkruid enz. bekijken. Nogmaals: deze excursie is bestemd voor de echte liefhebber, die van de natuur wil genieten. EXCURSIE 6e KLASSERS Zoals bekend is de excursie naar Steyl bedoeld voor de 6e klassers. Willen degenen die mee willen, vóór 10 mei ƒ1,afdragen aan hun klas seleerkracht. Na 10 mei ontvangen zij daarvoor een kaartje. Tijdens de busreis ontvangen zij bij inlevering van dat kaartje weer 1,retour. Het is misschien mogelijk dat er voor dat bedrag in Steyl een plantje gekocht wordt, maar dat hoor je dan nog wel. De precieze data voor de excursie naar Steyl liggen nog niet vast. Zeker is wel dat het op een woensdagmiddag is. T-SHIRTS Tot slot nog dit betreffende het Jeugdnatuurwacht-shirt: dit moet ook vóór 10 mei op school betaald zijn. Waarschijnlijk kunnen deze dan half juni of eind juni op de scholen bezorgd worden. Geboren: SUSAN De ouders zijn Ton en Willemien Peeters-van Osch Overloon, 27 april 1976 Bergkampweg 16 De meimaand kon voor ons niet feestelijker beginnen dan met de geboorte van onze zoon JORRIT Henk en Marianne Wiliems-Maas Oirlo-Venrav, 1 mei 1976 Castenrayseweg 12 Geboren: JEANET Dochter van Ben Hermsen Mien Hermsen-van Rengs Venray. 3-5-1976 St. Odastraat 21 Tijd.: St. Elisabethziekenhuis kamer 209 Met blijdschap geven wij ken nis van de geboorte van onze zoon JOS Jozef Godefriedus Johannes D.J.J.M. Vercauteren J.J. Vercauteren-van Oort Fons en Koos Venray. 3 mei 1976 Merseloseweg 33 JO ARTS en MART LINSKENS gaan trouwen op 14 mei 1976 om 14.00 uur in de Vredes kerk te Venray. Venrav, Nieuwlandstraat 4 Venray, Laagheidseweg 3 Dagadres- Arts, „zaal 't Anker" Grootdorp 33 te Merselo. Receptie van 18.30-20.00 uur Wij gaan wonen in Venray Bazuinstraat 43 Brukske (in plaats van kaarten) Op vrijdag 14 mei a.s. vieren onze ouders en grootouders LEI BOS en TRUUS BOS-EWALS hun 40-jarig huwelijksfeest. Om 3 uur 's middags is er een H. Mis tot dankzegging in de ree- toraatskerk te Smakt. Het feest vieren wij in het Pelgrimshuis te Smakt. Gelegenheid tot ge lukwensen van 18 tot 19 uur. Venray, mei 1976 Bachstraat 30

Peel en Maas | 1976 | | pagina 2