Modeshow CNV n eigen woning voor 245f- per maand Elke dag doorlopende meubel-show in onze vernieuwde meubelzaak Als u ondanks (of dankzij) de vele grote etalages nog meer wilt zien of weten over onze grote asortimenten, loop dan gerust eens binnen, het verplicht u tot niets, en wij informeren u graag STIENSTRA INTERIEURVERZORGING Wilhelminastr.6 Venray 047B0-251G Uw verslaggever bekent eerlijk zich op modeshows als een kat in een vreemd pakhuis te voelen. Daar bij aangestaard door vele dames, die je de opmerking van de dikwijls fraaie gezichten af kunt lezen van: jongen wat doe je hier Maar ook modeshows is kranten plicht en dus, kat of geen kat, ook wij hebben ons in de wat overvolle zaal van Vlakwater gestort om te zien hoe de firma van Oorschot de komende wintermode ziet. En dan valt op, dat men daar schijnbaar een strenge winter verwacht, want de fraaie mannequins verschenen soms met meerdere lagen kleding. Zij moeten zich op die warme avond oo kals bovengenoemde kat gevoeld hebben, want dat begon met een col-pullie, dan een blouse of over dress, dan een vest en tenslotte een mantel, gewoonlijk voorzien van bont of cape met pelerine. Je kreeg het er zelf benauwd van. Een bij passende lange sjaal en muts rond de dan het geheel af. Men kan dus tegen een stootje. Deze winter zuil en er ook weer veel rokken en japonnen worden ge dragen, terwijl het oude en ver trouwde mantel park weer ,,in" schijnt te raken evenals de twin- sets. Als hoofdkleuren voor deze win ter noteerden wij op deze show rood, zwart-wit combinaties, mosgroen met beige of bruin en vooral aller lei nuances grijs. De lange laars zal deze winter „in" zijn en vormt dik wijls een goede combinatie met en afronding van de winterkleding. Bij de mantels viel op de wijdte, ingevangen door een ceintuur, met manchetten aan de mouwen. Ook voor de grote maten bleek een rui me sortering voorhanden. Voor de jeugdige en jongere ma ten viel de folklore-stijl te bewon deren, met strookjes kant en flu welen biesjes. Al met al een show, waarop de aanwezige dames veel te zien kregen en waaruit men zich een goed beeld kon vormen van wat de mode dit na jaar en in de winter brengen zal. Vrydag 19 sept.: 19.00 repetitie voor het hele koor. 19.45 uur gaan de tenoren en bassen verder het repeteren. Maandag 22 sept.: 19.00 repetitie voor sopranen en alten. Donderdag 25 sept.: 18.30 repetitie volgens afspraak. Wanneer er jongens van 10 jaar zijn die graag in het koor mee wil len zingen, kunnen vrijblijvend naar de repetitie op maandag komen. Repetities zijn in de „Galmhut", aan de Kruisstraat. Afdeling Venray van Industriebond opgericht De Industriebond CNV heeft een eigen geografische afdeling Venray van de bond opgericht. Tot nu toe hoorden de leden uit Venray en omgeving bij de regionale afdeling Venlo, maar door de groei van het ledental te Venray was het wenselijk om over te gaan tot op richting van een eigen afdeling. Bovendien is het belangrijk om in Venray een afdeling op te richten van de Christelijke Bond nu de fede ratie van de andere bonden voor de deur staat, en eventuele nieuwe le den moeten weten waar zij in Ven ray terecht kunnen. Distriktsbestuurder Bel legde er de nadruk op dat het CNV een open Christelijke Vakbeweging is, waar iedereen lid van kan zijn, die de grondslag van de bond respekteert. Hij vertrouwde er op dat het le dental in de toekomst fors zal toe nemen ,mede vanwege de duidelijke onafhankelijke koers die de bond wil volgen. Er werd een bestuur gekozen, dat bestaat uit de volgende personen: Voorzitter: G. Windemuller, Serena destraat 11; Sekretaris: G. J. G. de Jong, Ravel- straat 43, tel. 4697; Penningm.: J. v. d. Velden, Sanshof- straat 44; B. J. L. Emanuel, Verdistraat 11, lid G. Jansen, Pr. Bernhardstr. 74, lid Tijdens de oprichtingsvergadering werden tevens een aantal afvaardi gingen gekozen: In de provinciale Distriktsraad zal de nieuwe afdeling worden verte genwoordigd door de heren G. J. G. de Jong en B.J.L. Emanuel. In de regionale Christelijke Be sturenbond Venlo (CNV vakcentrale) zal namens Venray zitting nemen de heer G. Jansen. Tevens werd tot bedrijf skontakt- man bij Nestlé Nederland benoemd de heer Oostenbrugge, Kapelstraat 5 te Wanssum. Bij Inalfa blijft de heer G. Jansen de bedrijfskontaktman, terwijl het bestuur van de bedrijfsledengroep bij Rank Xerox ongewijzigd blijft funktioneren. Aan het slot van de vergadering feliciteerde distriktsbestuurder ïjel het nieuwe bestuur, hetgeen even eens gebeurde door de sekretaris van de afdeling Venlo, welke afdeling assistentie toezegde bij de start van de nieuwe afdeling. Het ledental van de Industriebond CNV, afd. Venray is ongeveer veertig. (Het preciese aantal is mede afhankelijk van de „grens'' tussen de afdelingen Venray en Venlo). HYPOTHEEKRENTE 9"/. Makelaardij Projektontwikkeling Hypotheken Verzekeringen Beheer Taxaties Stienstra Venray BV Venray, Stationsweg 11 Tel. 04780-4438* Nabij de Weltersweide en de Meterikseweg in Horst Wordt een serie leuke drive-in woningen gebouwd, die behalve hun praktische ruime indeling nog een belangrijk ding vóór hebben: de prijs. De woningen met o.a. 'n flinke L-vormige woonkamer met open keuken (totaal 43 m2), 'n grote tuinkamer, 3 slaapkamers, 'n badkamer met douche en vaste wastafel, 2 toiletten, 'n grote garage, centrale .verwarming, mechanische ventilatie, centrale-antenne-aansluiting en een tuin op het Zuiden zijn te koop vanaf f 87.490,-- v.o.n. excl. renteverlies. Rijkspremie lejaar f 5.098,-. Rijkspremie totaal f 28.039,-. Extra belastingvrije premie ineens f 1.750,-. Dat betekent, dat 'n gezin met 2 kinderen en een bruto jaarinkomen van f 22.000,- bij een 100% hypotheek na aftrek van het fiskale voordeel m.i.v. het 2e jaar een maandlast heeft van slechts f 245,-. 'n Prijs waar u 'n vergelijkbare woning niet eens voor kunt huren. Vraag daarom geheel vrijblijvend dokumentatie en maak voor verdere inlichtingen een afspraak. Geopend: maandag t/m vrijdag 8.30-12.30 uur 13.30-17.30 uur 's zaterdags 10.00 - 13.00 uur Voor informatie buiten kantooruren kunt u altijd een afspraak maken. Drum- en Showband Venray en omgeving Repetitie-tyden: Instruktie tamboers o.l.v. Hr. Martens op dinsdag van 19.30-20.00 uur in het schoolgebouw aan de Oude Oostrumseweg te Venray. Show- en instruktie majorettes, o.l.v. mej. N. Vergeldt op woensdag van 19.30-20.30 uur in de sportzaal aan de Langeweg te Venray. Show, instruktie en excercitie o.l.v. hr. A. Koonings en mej. N. Vergeldt op zendag van 10.30 - 12.00 uur in de sportzaal aan de Langeweg te Venray. Mini-retjes en jeugddrumband Bij voldoende aanmeldingen van kinderen van 6 jaar of ouder wil het bestuur tot oprichting van deze onderdelen overgaan. Aanmeldingen kunnen geschieden tijdens de repe tities of bij de bestuursleden of schriftelijk bij de secretaris L. Wil- lems, Albionstraat 8A, Leunen. Dit onder vermelding van naam, adres, leeftijd en waarvoor men zijn kind eren) wenst op te geven. Receptie Hartelijk dank aan allen die op enigerlei wijze aan de uitnodiging van onze drumband-receptie gehoor gaven. Voor de leden, instrukteur en bestuur is deze receptie, door uw blijken van belangstelling een on vergetelijke dag geworden. Ook voor stoffelijke blijken van. belangstelling staan wij open op giro 3287700 t.n.v. penningm. D.S.V. Venray of op Rabo-bank Venray. Herhaalde oproep H.H. verenigingen, klubs, instel lingen, etc., wij hebben voor u nog steeds GRATIS optredens in petto van ons majoretten-peleton. Ook voor uw kamavalsavonden. Hebt u belangstelling? U kunt al tijd bellen L. Willems 04780-9999- 2038 tussen 08.15 - 17.15 uur of schriftelijk Albionstraat 8A te Leu nen. Onze majorettes zien met be langstelling uw aanzoeken tegemoet. Kienen Kient u geregeld? Kient U iedere week? Kien dan 's woensdags met ens mee in café-zaal „Halfweg" aan de Stationsweg te Venray. Als van ouds hebben wij prachtige prijzen en in dit nieuwe seizoen hebben we weer diverse verrassingen. Voortaan kienen wij beter, gezelliger en ge regelder, dus ELKE woensdag (be halve 1 okt.) om kwart voor acht in bovengenoemde zaal. Neem gerust uw vrienden, buurvrouw, man of kennissen mee. Hebt u het goed gelezen! AAN VANG kwart voor acht (19.45 uur) en altijd méér prijs! Kankerbestrijding jOverloon De kollekte ten bate van het Kon. Wilhelmina Fonds heeft in Overloon 1144,opgebracht. (Vorig jaar 900,—).

Peel en Maas | 1975 | | pagina 14