KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER Installatie Secretaris te Cuyk I 4163 van 17 tot en met 23 augustus Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Parochie Vredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirlo Rectoraat Veulen Parochie Merselo Parochie Castenray Rectoraat Smakt Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Vredepeel g TELEFOON NOOD A.s. zondag 17 augustus starten wij weer met xrnze wekelijkse tafel vieringen. Na een vakantieperiode van'bijna twee maanden is er weer genoeg enthousiasme om de weke lijkse vieringen vanuit een persoon lijke inzet een eigen kleur en gestal te te geven. De vieringen worden weer gehouden in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, Venray. Cele brant voor komende zondag is Frans Meijer. De vieringen staan open voor al len die 17 jaar zijn en ouder. Deze leeftijdsgrens stellen we om ook wat „zwaardere thema's" aan de orde te mogen stellen. Hoogfeest van Maria ten hemel opneming. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. overl. fam. v. d. Berg-Mun- ninghof Petronella Janssen-van den Munckhof. Zondag: 8.00 gelezen mis. int. overl. ouders van der Linden-Basten; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. uit dank baarheid (J.)11.00 nederlandse hoogmis, int. Peter Duykers en zoon Pieter als jgt. Gerrit Gossens; 18.00 gelezen mis, int. Gerardus Gooren. Maandag: 8.00 Mien van openber- gen; 9.00 Chris Franssen; 19.00 Jo- han de Bruyn en zoon Piet Sjang Swaghoven. Dinsdag: 8.00 past .Eug. Janssen als sticht.; 9.00 Gerardus Direkx en Augustina Jenniskens als sticht.; 19.00 Johannes Willems vwg. de buurt Martinus Litjens. Woensdag: 8.00 tot zek. int.; 9.00 Wilhelmina Claessens; 19.00 overl. fam. van Maren-Janssen overl. fam. Janssen-Huybers en Arnold Janssen. Donderdag: 8.00 Martinus van de Ven; 9.00 Hendrika KIeuskens-Ach ten. Vrijdag: 8.00 tot zek. int.; 9.00 zus ter Beata Thuyls; 19.00 Johannes Willems vwg. de buurt Antoon Jans Beken en zoon Nol. Zaterdag: 8.00 tot zek. int.; 9.00 Piet Hanssen; 14.00 uit dankbaar heid bij het gouden professiefeest van broeder Maturus Laans; 19.00 fam. Linders-van Herpen en Ge- raats-Thijssen als sticht. uit dank baarheid. Huwelijk: Marianna Janssen en Wim de Klerk, Deken Berdenstraat; Henrica Willems, Boekei en Jan Swaghoven; Thea Janssen, Buitenweg en Norbert Christiaans, Kevelaer; Toos Ber trams, Odastraat en Hub Verhey- den, Velden. Crèche 11.00 uur: Wilma de Bruyn en Ivonne Kui per. Akolieten: Zaterdag 16 aug.: 19 uur C. Hen driks en J. Goumans. Zondag 17 aug.: 8 uur Mary Pel- zer en Jackie van Els; 9.30 Wim Kremer en Boudewijn van Grins- ven; 11 uur Edith Lucassen en Jos Bexkens. Misdienaars: Zondag: 18 uur Theo Janssen en Vian v. d. Berg. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. Ronnie Heeren en Lilian Stoffels; 19 uur Robert Heinsbroek en Inge v. d. Zwaan. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8 u. Lucien Kupers en Marius Jennis kens. Vrijdag: 19 uur Carlo Albers en Margot van Stiphout. Zaterdag: 14- uur Hans van Ger- ven en Kees v. d. Helm. Zondag 17 augustus: Feest van Maria ten Hemelopneming. H. Mis sen: 7.30, 9.00 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door het dameskoor; 18.00 avondmis. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Gertruda Ars-Too- nen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 Mathijs Baart; 10.15 fam. Esser- Timmer-van Geffen; 11.45 overl. fam. Coopmans-Custers18.00 An- toinetta Zwitserlcod-Volleberg. Maandag: 7.45 fam. Remke; 8.00 zijaltaar Grada Hulsman-Thomas sen; 19.00 Jean van den Munckhof. Dinsdag: 7.45 Antoon Luijpers; 19.00 overl. ouders Manders-Hüpen. Woensdag: 7.45 Gertruda Volle- berg; 8.00 zijaltaar Kardinaal Mind- zenty; 19.00 ter gelegenheid van een verjaardag. Donderdag: 7.45 Jacobus Volleberg; 19.00 Johanna Huberta Lamers. Vrijdag: 7.45 Antoon Luijpers; 19.00 Martinus Arts en Jet Arts- Tiebosch. Zaterdag: 7.45 overl. fam. Lem- men-v. d. Sterren. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Marcel Hendricx en Gerard Stoks. Zondag: 7.30 Henk Jansen en Maarten Arts; 9.00 Wim van de Hei de en Ricky Douwes; 10.15 Leo Jan sen en René van Hooren; 11.45 Je roen Cornelissen en Jos Claessens; 18.00 Hub Derks en Johnny Smits. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Peter Schoenmakers; 19.00 Wieke Aarts. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Hub Derks; 19.00 Johnny Smits. Zondag: Hoogfeest van Maria ten Hemelopneming. Zaterdag: 19.00 Avondmis, waarin gezongen wordt door het jongeren koor met begeleiding van het orkest van de personeelsvereniging van Rank Xerox. Beiden staan voor deze keer onder leiding van Jo van Els. Gezongen wordt de EMMAUSMIS die allen kunnen meezingen. Int. voor overl. Leo Koopmans en voor de overl. familie Rongen-Pelzer. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. familie Strijbosch-Op 't Broek en dochter Elizabeth; 9.00 leesmis als jaargetijde voor overl. Sjang Lens- sen; 10.00 hoogmis voor overl. Thijs Kappel. Nederlandse gezangen van het feest van Maria ten Hemelop neming met het kerkelijk zangkoor. 11.30 leesmis voor overl. Gerda Jans- sen-Keilholz; 18.30 avondmis voor overl. Harry Magotteaux. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. familie Martens-Michels en voor welslagen in examen; 19.00 avond mis voor overl. Johannes Willem- sen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. Johannes de Jong; 19.00 avondmis uit dankbaarheid. Woensdag: H. Bemardus, abt en kerkleraar. 8.00 leesmis voor overl, Bennie Thielen en Corry Geurtjens; 19.00 avondmis voor overl. Gertruda Boom-Lucassen. Donderdag: H. Pius X. paus. 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avondmis voor overl. familie en weldoeners (E.) Vrijdag: H. Maagd Maria Konin gin. 8.00 leesmis voor overl. familie van den Berg-van der Schaal; 19.00 avondmis voor overl. Antoon Derks. Zaterdag: 8.00 leesmis voor vader en kinderen en overl. moeder; 15.00 plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 25-jarig huwelijksfeest van de ouders Swinkels-Keijsers; 19.00 uur avondmis voor overl. Piet Vermelt- foort. Mededeling: Denk aan de jongerenmis van a.s. zaterdagavond zeven uur. Akolieten- en Misdienaarslijst voor de week van 17 augustus: Zondag: 8 uur J. Ingenpas en J. Bruno; 9 uur F. de la Roy en T. Raaymakers; 10 uur M. Dicker, J. v.d. Weiden, T. Aben; 11.30 H. Ver linden en X. Haegens; 18.30 R. Beer- kens en F. de Groot. Week 18 uur R. Tielen en R. van Veggel; 19 uur L. Schaeffers en M. Barten. Week 2: 8 uur E. Willemse en H. Kusters; 19 uur L. Baken en M. Slaghter. Zondagmorgen kerkdienst in de aula van Den Hoebert, aanvang half tien. Predikant is Ds. Beens. Tijdens de dienst kinderoppas, ook de vakantietijd voor de kinderkerk is voorbij en begint zondagmorgen weer. Bloemenpotje voor de zieken en het zendingsbusje vervangen de ex- tra-kollekte aan de uitgang. In de Hervormde Kerk te Blitters- wijck geen dienst. Week van 17 - 24 augustus. Zondag: 8.30 Theo Camps en An na Verhoeven; 10 uur Jan Hulsman, Pierre Jacobs, Martien Moorrees en jaardienst voor Catharina Bovee- Hartelo. Maandag: 9 uur overl. fam. Hou- ba-Henssen. Dinsdag: 9 uur t.e.v. O.L. Vrouw uit dankbaarheid (K.). Woensdag: 9 uur Wies van den Brandt-Weijs. Donderdag: 9 uur overl. fam. Ven- nekens-Verschuren. Vrijdag: 9 uur overl. fam. Jennes- kens. Zaterdag: 19 uur jaardienst voor Johan Camps. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Hub. Bistervelds en Eleonora Kemme- lings. Zondag: 8.30 H. Mis; 10 uur Hoog mis maandd. ouders Claessens- Theuws, tevens maandd. Gertruda Arts-Poels. Maandag: 8.00 H. Mis voor de pa rochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis. Woensdag: 8.00 H. Mis. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis st. Mart. Dinghs en Gertruda Cox. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis maand. Wim Steeghs. Volgende week gezinsbijdrage. Zondag 17 aug.: Maria ten Hemel opneming. Zaterdagavond: 7.30 3e zesweken- dienst voor zal. Gert. Broekmans van Helden. Zondag: 8 uur lsm.voo r zal. Piet Janssen; 10 uur Hgm. voor zal. Piet Cleven en echtg. Maandag: 8 uur lsm. zal. Theo Stroeken. Dinsdag: 8 uur lsm. tot bijz. inten tie ter ere H. Antonius en H. Ge rardus, fam. H. R. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Geert Classens. Donderdag: 8 uur gest. jgt. zal. Frans Linders echtg. en fam. Vrijdag: 8 uur lsm. tot bijz. inten tie fam. Wilms. Zaterdagavond om 6 uur H. Mis tot bijz. intentie; om 7.30 4e zeswe- kendienst voor zal. Gert. Broek mans-van Helden. Akolieten zondag 17 aug.: M. Clas sens, Sj. Classens en P. Weys. 20e zondag door het jaar. 17 aug. Feest van Maria ten Hemelopneming Zaterdag: 19.00 best. jgt. v. Petro nella v. Meyel-Dirckx. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10.00 Hoogmis v. overl. fam. Versteegen-Arts; 11.30 H. Mis voor Johannes Muysers vw. fam. Muy- sers. Maandag: 8.00 gest. jgt. v. Johan nes van Helden. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Thijssen-Arts. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis v. Ber nard Gielen vw. de buurt. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis om Gods zegen te vragen voor het nieu we schooljaar, te verzorgen door oe schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Jo hannes Muysers vw. de oude buurt. Zaterdag: 19.00 best. jgt. voor Jo Jacobs. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week Th. Arts - J. Hendriks; 10.00 H. v. Meyel - W. Michels; 11.30 J. Michels - P. v. Well. Kollektanten: zaterdag: Michels - J. v. Hoof; zondag: 8.30 v. Cuijck - Hendrix; 10.00 v. Osch - M. v Hoof; 11.30 Emonts - Arts. Week van 17-23 aug. Misdienaars: Jac. Classens en Ar no Rambags; Henk Vollenberg en Jan Janssen. Viering Maria ten Hemelopneming. Zaterdag: 19.00 ter ere van O.L. Vrouw. Zondag: 8.00 Petronella Philipsen; 10.00 jrd. overl. fam. Jac. Geurts- Pouwels. Maandag: 7.30 uit dankbaarheid (T.). Dinsdag: 7.30 uit dank t.e.v. O.L. Vrouw (K.). Woensdag: 7.30 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 7.30 Mart. Dinghs- Cox. Vrijdag: 7.30 bijz. int. Mededeling: Donderdagavond repetitie kerke lijk zangkoor. Zaterdag 16 aug.: 8.45 H. Mis t.e.v. St. Jozef en Maria; 19.00 avondmis uit dankbaarheid. Zondag: 8.30 H. Mis te Hol thees; 10.00 Hoogmis voor Jacobus Philip sen. Maandag: 8.45 H. Mis v.b.z.i. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dank aan St. Jozef. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. St. Jozef en voor Martinus Geurts. Donderdag: 8.45 H. Mis voor fam. Hovens. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor verkre gen gunst. Maria ten Hemelopneming. 17 aug. Zondag: 8 uur leesmis t.b.i.; 10 u. jaargetijde voor Martinus Ewals, Wilhelmina Leijssen en overleden kinderen. Misdienaars van de Hoog mis: Harrie Nellen, Martien Spee, Bert Janssen, Theo Nellen, Harrie Janssen en Jan Loonen. Misdienaars van de week: Mauri ce Willems en Geert Gielens. Maandag: 8 uur leesmis voor Joos Jenniskens. Dinsdag: 8 uur leesmis voor Sjef Willems. Woensdag: H. Bernardus, abt en kerkleraar. 8 uur leesmis voor Jan Janssen, Wim Derikx en Leo Gee- len. Donderdag: H. Pius X, paus. 8 uur leesmis voor Gradje Wismans. Vrijdag: H. Maagd Maria, Konin gin. 8 uur leesmis voor Wim Derikx, Jan Janssen en Leo Geelen. Zaterdag: 8 uur leesmis t.i.v. de familie van Osch-Rambags; 19.30 u. Avondmis voor de overleden fami lieleden Vousten-Sleegers. Feest van Maria ten Hemelopne ming. Zondag: 8.30 jaarg. v. Antoon Pou- wels en echtgenote; 10.00 Hoogmis, jaarg. v. Piet Verheyen en Maria Litjens; 11.30 leesmis v. d. parochie. Maandag: 8.00 weekdienst v. Mar tinus Wismans. Dinsdag: 8.00 leesmis v. d. overl. ouders Claessens-v. Megen en doch ter Maria. Woensdag: 8.00 leesmis v. d. overl. fam. Pouwels-Muyzers. Donderdag: 8.0 0 jaarg. Sjef Bo- vée. Vrijdag: 8.00 leesmis v. Wilhelmus Bollen. Zaterdag: 19.00 leesmis v. Wilhelm Spreeuwenberg best. d.d. personeels vereniging van de gemeente. Misdienaars: zaterdag 19.00 Leo v. Soest en Gerard Spreeuwenberg; zondag: 8.30 Albert Fleurkens en Martin Spreeuwenberg; 10.00 Peter van Soest en Ludo Arts; 11.30 Mar cel Hellegers en Twan de Wit. Zaterdag 16 aug.: 19.30 avondmis. Zondag: Maria ten Hemelopneming. 9.30 pl. Hoogmis v. h. geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochianen, aansluitend sacramentsprocessie. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.i.v. fam. Poels-Duij- kers. Dinsdag: v. d. overledenen v. fam. Claessens-v. d. Weijer. Woensdag: v. d. zielerust van Thea v. Bakel-Peters. Donderdag: v. d. zielerust van overledenen. Vrijdag: t.b.i. Zaterdag: 19.30 avondmis t.i.v. fam. Janssen-Direks. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celebramos la fiesta de la Asuncion de Nuestra Senora. A las once en punto Misa festiva con cantos y platica en Cas- tellano. Porque el domingo proximo ya habran vuelto de vacaciones to dos los Espnoles el Padre Juan in- vita a todos Vds en una recepción en su casa para celebrar la entrega de la Medalla de honor; para el Pa dre Juan sera un verdadero honor recibirles a todos Vds el domingo proximo, el dia 17. oe agosto entre las 12. h. y lase 2 h. para tornar un aperitivo o algo de la cocina espa- fiola y conversar un poco nuestros amigos holandeses que asistirèn tam- bién en este acto. Wie wel eens jaloers naar het vooruitstrevende Cuyk heeft geke ken, ondervond bij de installatie van de oud-sekretaris Hofmans van Meerlo-Wanssum tot gemeentese- kretaris van Cuyk, dat in ieder ge val zeker niet de raad tot de voor uitstrevendste behoort. Want het gemeentebestuur van Meerlo-Wans sum, als gasten bij deze installatie aanwezig, moest bijna 2 uren wach ten, omdat de raad eerst nog eens het nodige wou zeggen ,over de in richting van een vuilnisstortplaats. Voor zover ze daarin geïnteresseerd was, heeft het in die twee uren wel kunnen opmaken, dat ieder Cuyks raadslid er heilig van overtuigd is dat er een nieuwe vuilnisstort moet komen, mits die maar niet komt te liggen in de wijk of buurt, waar hij zijn stemmen vandaan heeft. Toen het tot slot op stemmen aan kwam, staakten die prompt en ging dus 't voorstel de prullemand in. Maar toen kon dan de nieuwe sekretarisc beëdigd worden. Burgemeester Hennekes van Cuyk NOTICIAS CULTURALES Ya ha empezado la escuela de en- sehanza primaria. Todo nino que v evien Holanda y que ha cumplido los seis anos antes del primero de may o debe ingresar ahora en la es cuela de ensenanza primaria si cum- pliese su hij a o hijo los seis anos antes del 1. de octubre de este ano, puede ingresar en este mes de agos to en la escuele en ensenanza prima ria. Es conveniente enviar a su hijo, menor de seis anos, a la escuela de parvulos, en la que aprendera el idioma jugando con los ninos ho landeses. Si necesitan mas informa- ciones consulten al Padre Juan o a don Julian, el asistente social de la LIS: él esta a la disposición de to dos los Espanoles todos los jueves desde las dos y media hasta las seis en la oficina del Padre Juan, Eind- straat 16 (tel. 3949). El sabado reempezara también la ecuela suplementaria a las 9 de la manana en Luciaschool. Cohio en los anos anteriors la Maestra, Da. Maria Mercedez Punter, formara dos gru- pitos de los ninos. Ayudenos a man- tener nuestra escuela suplementaria enviando a todos sus hij os. Hasta la vista el domingo proximo en la ca sa del Padre Juan! hield een inleidend betoog, waarin hij inging op de kwaliteiten, welke een gemeente-sekretaris behoort te hebben. Hij besloot met het ver trouwen uit te spreken dat deoud- sekretaris van Meerlo-Wanssum die kwaliteiten mee naar Cuyk zalbren- gen. De beëdiging voltrok zich, terwijl de Cuykse raad gewoon op hun stoel bleef zitten. Na de aflegging der eden gaf se- kretaris Hofmans in een uitvoerig betoog zijn gedachten weer over het sekretaris-ambt, waarbij hij 't ver trouwen uitsprak, ook n\et die raadsleden, die hun stem niet op hem hadden uitgebracht, toch in goede harmonie te kunnen samen werken. In de foyer van het Cuyks cul turele centrum was na de raads- vergdering gelegenheid met de heer Hofmans en zijn echtgenote kennis te maken. Een gelegenheid, welke velen te baat namen. 5 Bereikbare tijden: Elke werkdag van 9 tot half 11 's morgens en van 7 tot 8 uur 's avonds. De Algemene Hulpdienst kan u in elke situatie hulp bieden. Het is een groep mensen die zich vrijwillig inzet om een oplossing te vinden voor uw moeilijkheden Met wat voor proble men u ook zit, kom er gerust mee over de brug I Bel 4163

Peel en Maas | 1975 | | pagina 10