MODELWONING AMAK OPRUIMING bij AIS Venray bv halve pri halve pri halve pri halve pri AIS VENRAY bv V/A coenen A ma gemeentelijke notities en mededelingen GEEF EE VVV GESCHENKBON CADEAU Hinderwet Toer-wielerdub Oostrum IN ONZE SPORTAFDELING AUTOSHOP-AFDELING voordeel hofstraat Gebruikte wagens Spreekuur burgemeester Burgemeester drs. F. G. L. L. Schols houdt op de woensdagen 23 en 29 juli en 6 augustus a.s. geen spreekuur. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis hun besluit van 9 jui 1975 no. 1148, waarbij in verband met verbou wingswerkzaamheden aan de Hense- niusstraat de vogende verkeersmaat regelen zijn genomen: I. met ingang van maandag 28 juli 1975 .gedurende de tijd dat zulks in verband met de genoemde bouw werkzaamheden noodzakelijk is; a. door plaatsing van borden mo del 11 van bijlage II van het Re glement verkeersregels en ver keerstekens het gedeelte van de Henseniusstraat vanaf de Leeuw- straat tot aan het Henseniusplein, te sluiten voor het verkeer in beide richtingen behalve voor voetgangers; b. door plaatsing van borden model 51 van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en ver keerstekens het stilstaan te ver bieden op de oostzijde van de Pa- tersstraat en wel vanaf een punt tegenover de zuidzijde van de Kortestraat tot ongeveer 20 mtr. in noordelijke richting; II. ontheffing te verlenen van de onder punt I, onder a., genoemde verkeersmaatregel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen en van alle wagens: a. indien zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan het in bei de gesloten gedeelte van de Hen seniusstraat en die woning of dat bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde voer tuig kan worden bereikt; b. die het voertuig besturen in op dracht of met toestemming van de onder a bedoelde personen en onder ten aanzien van aan die personen gestelde voorwaarden; c. indien kan worden aangetoond of aannemelijk wordt gemaakt, dat zij gedurende de tijd dat de on der punt I vermelde geslotenver klaring geldt gebruik moeten ma ken van het afgesloten gedeelte van het Henseniusplein voor het laden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodza kelijke werkzaamheden met ge bruikmaking van het door hen bestuurde voertuig en het laden, lossen of de uitvoering van werk zaamheden op andere wijze niet kan plaats hebben. Venray, 18 juli 1975 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis hun besluit van 9 juli 1975 no. 1149, waarbij in verband met de sloop van het oude en de bouw van het nieuwe stationsgebouw van de Nederlandsche Spoorwegen te Oos- trum-Venray de volgende verkeers maatregel is genomen: Met ingang van 14 juli 1975 tot zolang de sloop- en bouwwerk zaamheden zulks noodzakelijk ma ken, door plaatsing van borden 1 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens een maximumsnelheid vast te stellen op de Oirloseweg vanaf de Hulstweg tot aan de Stationsweg van 30 km per urn* voor het verkeer komende vanuit de richting Oirlo en gaande in de richting Oostrum. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat tegen dit besluit beroep kan worden ingesteld binnen dertig dagen na de dag dat het besluit ter openbare kennis is gebracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht doch bij de commissaris der Koningin ingediend moet worden. Venray, 18 juli' 1975 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris. Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van J. Th. M. Kengen, Maasheseweg 67, Venray om ver gunning tot het oprichten, in wer king brengen en in werking houden van een loodgietersbedrijf waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 2 pk annex de opslag van 100.000 jachtpatronen met bestemming win kelverkoop. Adres inrichting Maas heseweg 67, kadastraal gemeente Venray sectie C nr. 9377. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de verguning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking in brengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op donderdag 7 augustus '75 om 15.00 uur in het gemeentehuis, Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 18 juli 1975 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris De tweede wielerronde welke ge organiseerd werd door TWC Oos trum is weer achter de rug. Talrijke toeschouwers omzoomden andermaal het korte bochtige circuit om getuige te kunnen zijn van spec taculaire wielerwedstrijden waar in totaal 180 renners meedongen naar de nationale wielertitels van de N.W.B. Z.E.H. Pastoor Thomassen opende de middag door een toespraak waar bij hij alle aanwezigen een aangena me middag toewenste. Daarna wer den de aspiranten B weggeschoten. De eerste uitloper meldde zich in de vorm van de Wegberg uit Echt. De ze vluchtpoging was echter van kor te duur. Meer suksse had Louis Ne vels. De voorsprong op het jagende peleton bouwde hij geleidelijk uit. Onbedreigd werd hij kampioen bij de B-aspiranten. Als tweede spurtte J. van de Wegberg over de finish en als derde melldde zich B. Tholen. Het verloop van de A-aspiranten werd het spanning tegemoet gezien. Hier bevonden zich 3 TWC-rijders onder de renners. Van meet af aan werd een bijzonder hoog tempo on derhouden zodat een demarrage bij voorbaat was gedoemd te misluk ken. Maarten Teunissen was telkens voorin te vinden en gaf voortdurend het tempo aan. Frank Derksen mis te de kracht om een rol van beteke nis te kunnen spelen. Martien Teu nissen was waakzaam en spaarde zijn krachten voor de eindstrijd. Een massaspurt tenslotte moest de beslissing brengen. Grandioos winnaa rwerd Hans van Bakel uit Deurne. Martien Teunissen werd tot grote vreugde van het publiek twee de. Een fraaie prestatie van deze jong ecoureur uit Ysselsteyn. Frans ter Linde uit Roermond klasseerde zich als derde. Zodoende kon er ook een renner van T.W.C. Oostrum op het ereschavot plaatsnemen. Voor de gentlemen-categorie had den zie hliefst 80 renners ingeschre ven. Al in de tweede ronde wist de plaatselijk favoriet Piet Engbersen uit het peleton te ontsnappen en nam een honderdtal meters voor sprong. Het peleton reageerde ech ter bijzonder fel en weldra werd de koploper ingelopen. In de eindfase probeerde Drees Willemssen tot 2x toe van de hoofdgroep weg te rijden maar meer dan vijftig meter werd hem niet toegestaan. Een compact peleton diende de ereprijzen te gaan verdelen in een voltallige eindspurt. Gelukkig winnaar werd van Marke- steyn uit Bergeyk voor v. d. Vleuten uit Mierlo-Hout en W. Snijders uit Weert. Jan Janssen kwam evenals Piet Engbersen in het peleton over de streep. Het klapstuk van de middag werd opgediend doorde senioren-categorie. Het werd een levendige strijd met voortdurend demarrages en vlucht pogingen. Huub Aben had de laatste weken een conditionele achterstand opgelopen, die hem halverwege de koers noodzaakte de wedstrijd te be ëindigen. Wim Graat uit Bergen reed voortreffelijk en was attent bij elke demarrage. Tonny Vloet uit St. Anthonis had moeite het moordende tempo te volgen. Na vele vluchtpo gingen, die op niets uitliepen, plaats te Steuyvers uit Mierlo een demar rage, die beantwoord werd door H. Arts uit Wanroy en J. Passage uit Melick. De voorsprong groeide ge staag en het peleton legde zich neer bij de overmacht van de 3 vluchters. Stuyvers moest tol betalen voor de vele inspanningen en viel terug in het peleton. Tenslotte bereikten de koplopers 'n maximale voorsprong van 45 secon den. De snelle Arts uit Wanroy flit ste als eerste over de meet met in zijn kielzog Passage. De sprint van het peleton werd gewonnen door Jo Geurts uit Echt. H. Arts mocht zijn welverdiende ereronde rijden, gestoken in zijn nieuwe kampioenstrui en geflan keerd door de charmante missen Ri ta en Miriam, die het voortreffelijk deden. iermede kwam een einde aan een aantrekkelijke en sportieve wieier- middag. Het politiekorps van Ven ray leidde alles in goede banen, ter wijl de mensen van het Rode Kruis op vakkundige wijze enkele renners te hulp schoten, die bij valpartijen betrokken waren. Samenvattend kan gesteld worden dat deze ronde een sukses genoemd mag worden, zowel organisatorisch als uit sportief oogpunt bekeken. De weg is hiermee vrij gemaakt voor de volgende wielerronde. A.s. zondag starten de amateurs, veteranen, junioren en jeugd in Hoensbroek. De andere categorieën vertrekken in Keipen. Wij zijn geopend iedere zaterdag en iedere zondag voor het eerst op zaterdag 5 juli 1975 van 14.00 -16.00 uur en verder volgens afspraak. De modelwoning is gelegen Tarantellastraat 7 Venray (achter scholengemeenschap de Foekepot). Volgt U de pijlen „Modelwoning Amak" Bovenstaande woning is ingericht door in terieurverzorging „EIGEN HAARD" te Venray en Sevenum. De tuin is aangelegd door hoveniersbedrijf P. KEUTEN, Mer- selo. Laat u zich eens vrijblijvend voorlichten over: hypotheekmogelijkheden tot 100°/» ü- de lage maandelijkse lasten (ca f 320 per maand) -M- de indeling en grootte van de woning (o.a. 4 ruime slaapkamers en badka mer met ligbad de hoge rijksbijdrage, totaal ongeveer 21.300,— ü- de eenmalige belastingvrije uitkering van 1250,— Op bovenstaande punten zullen we nu niet verder ingaan. U kunt beter een bezoek brengen aan de modelwoning TARANTELLASTRAAT 7 GRAAG TOT ZIENS AMAK Venray, Patersstraat 16, telefoon 04780-3456 bgg 2199 of 4911. Voetbalschoenen merk Noël Leren zaalsportschoenen merk Noël Bootschoenen Strandschoenen Linnen zaalsportschoenen Linnen hockeysckoenen voor opruimingsprijs 5 opruimingsprijs 7 Verder nog geweldig veel aanbiedingen in o.a. dames gympakjes, tennishleding, heren shorts, dames shorts, Mepal campingservies goed, veldflessen, reddingsvesten, badmutsi enz. enz. Leren voetballen van 54,50 Rugzakken Duikbrillen Zwemvliezen V oetbalbroeken Dames gymbroékjes. Badkleding Ook in onze vindt u veel koop o.a. 10% korting op ralley-jacks en 10°'° korting op schapenvachten speciale aanbieding in autoradios verder veel koopjes in leuke accessoires KOMT U EENS KIJKEN BIJ Poststraat 8 Venray telefoon 04780-2603 130 speciaalzaken Alweer een bord gebroken? Wij geven u nu de gelegen heid zeer voordelig uw gehavende bordenvoorraad aan te vujlen. diepe en plattè borden, per stuk W31/33 TE KOOP GEVRAAGD SLACHT-KONIJNEN Aben Oploo tel. 08858-1429 SERVIESKASTEN 60 breed nu 130,-- Keukencentrum Franssen vVestsingel 54 - Venray Tel. 04780-2851 17 M 4d. 1971 d.groen 17M combi 1972 groen 17M 2d 1972 groen Consul 2000 L coupé 1972 Consul 1700 B coupé '72 rd. Granada 230(h4d 1973 gr. Escort 1300 XL 1971 rood Escort 1100 1970 beige Escort 1100 XL 1970 blauw Escort 1100 L 1971 groen Escort 1100 1972 geel Escort 1100 L1972 blauw Escort 1100 L 1972 groen Escort 1300 L 1972 d.rood Capri 1700 GTXL '69 rood Taunus 1600 L 1972 blauw Taunus 1600 L coup Taunus 1600 GT cou Taunus 1600 XL 4 d. Taunus 1600GXL cp Taunus 2300GXL c. Cortina 1600 L 1972 Daf 66 Marathon '73 Fiat 124 1970 ivoor Renault R6 1973 ra Opel Kadett 1970 g Renault R6 1973 roe Simca 1301 Spec. '7 Xauxhall Viva 1972 V.W. 1300 1970 groe VAN HAREN - VENR Maasheseweg 24 - Venray - Telefoon 0478C Geïnspecteerd Gereconditioneerd Gegarandeerd

Peel en Maas | 1975 | | pagina 2