Venrays raad vergaderde HANDBOOG TAFELTENNIS JKve ltu m Venrays Gemengde Zangvereniging Venrays Mannenkoor Toer-wielerdub Oostrum HANDBALCLUB JEUGD- EN AVOND VIERDAAGSE WIJKRAAD NOORD-WEST EUTERPE NIEUWS Rectoraat Vredepee! Op 7 en 8 juni werd het derde bondsconcours gehouden, dat door St. Anna Venray georganiseerd en voor een mooie schietgelegenheid werd. De uitslagen waren als volgt: Ere-klasse: 1. Diana 1 Venray 1298 2. St. Joris 1 Leunen 1297 3. St. Sebastiaan 1 Heide 1293 4. St. Hubertus 1 Merselo 1291 5. Ons Genoegen 1 Ysselsteyn 1276 6. St. Anna 1 Venray 1249 7. Schutroe 1 Horst 1246 8. Willem Tell 1 Oirlo 1230 9. Batavieren 1 Castenray 1225 10. Ons Genoegen 2, Ysselsteyn 1115 A-klasse: 1. St. Hubertus 2 Merselo 1215 2. Ons Genoegen 1 America 1210 3. St. Joris 2 Leunen 1193 4. St. Sebastiaan 2 Heide 1189 5. Trefpunt 1 Tienray 1175 6. St. Anna 2 Venray 1164 7. Willem Teil 2 Oirlo 1158 8. Rare Schutters 1 Overloon 1139 9. Batavieren 2 Castenray 1107 B-klasse: 1. Diana 2 Venray 1186 2. St. Hubertus 3 Merselo 1117 3. St. Oda 1 Venray 1099 4. Batavieren 3 Castenray 1071 5. St. Joris 3 Leunen 1052 6. Griendtsveen 1 1049 7. Willem Teil 3 Oirlo 1008 8. Schutroe 2 Horst 972 9. Ons Genoegen 3 Ysselsteyn 913 C-klasse: 1. St. Sebastiaan 3 Heide 1132 2. Ons Genoegen 2 America 992 3. St. Anna 3 Venray 989 4. Ons Genoegen 5, Ysselsteyn 938 5. St. Oda 2 Venray 758 6. Batavieren 4 Castenray 694 7. Ons Genoegen 4 Ysselsteyn 639 8. Diana 3 Venray 614 9. St. Sebastiaan 4 Heide 529 10. St. Hubertus 4 Merselo 495 11. Rare Schutters 2 Overloon 458 12. St. Anna 4 Venray 219 13. St. Joris 4 Leunen 195 14. Willem Teil 4 Oirlo 178 P. Leyssen schoot 236 punten, ge volgd door Jac. Siebers met 231 p. Personele prezen: P. Leyssen 50 p. G. v. d. Sterren Horst 50 p. M. Smulders Batavieren 4x10 H. Hovens Ons Genoegen Am. 4x10 W. Janssen Diana n.l. 5x9 Th. Smits St. Anna n.l. 5x9 Fr. Weys Batavireen 5x8 G. Litjens St. Joris 5x8 P. Smets St. Joris 4x7 P. Vervoort Ameriöa 4x7 G. Goemans Overloon n.l. 4x6 L. Weys, America n.l. 4x6 Mej. C. Cremers Batavieren 3x5 R. Clevers St. Anna 3x5 J. Ewals St. Sebastiaan 3x4 Mevr. Weys America 3x4 J. Kusters St. Oda 2x3 W. Swinkels Diana n.l. 2x3 Jan Gommans Willem Teil 2x2 M. Janssen Heide 2x2 Th. Voermans, St. Oda 3x1 Fr. Vervuurt Horst n.l. 2x1 HONKBAL We zijn er zondag niet in ge slaagd om aansluiting bij de kop groep te krijgen. In de eerste 5 in nings lukte het ons prima om Til burg geen run toe te staan, maar in de 6e inning sloeg het noodlot toe. Door enkele fouten in de Ven- rayse ploeg kon Tilburg maar liefst 5 x scoren. In de 7e inning voegde ze hierbij nog 2 punten zpdat de eindstand 70 voor Tilburg werd. a.s. Zondag hebben we weer een thuiswedstrijd, ditmaal tegen Den Bosch. De wedstrijd begint om 14 uur zodat alle spelers om 12 uur op het veld worden verwacht. Afgelopen week werden er wed strijden verreden te Baexem en Vlodrop. In Vlodrop weerde Maarten Teu- nissen zich duchtig tussen de con currentie. Hij klasseerde zich als 6e. Martien kon zich niet mengen in de strijd om de ereplaatsen. Fr. Derk- sen reed in het peloton de wedstrijd uit. Voor Jan Janssen en Drees Wil- lemssen dit keer geen hoge klasse-, ringen weggelegd. Piet Engbersen moest vanwege omstandigheden verstek laten gaan. Bij de jeugd reed Piet Willems- sen zich naar een verdienstelijke tiende plaats. Joop de Groot kon zich deze keer niet in de kijker rij den. Met een plaats in het peloton moest hij genoegen nemen. Bepaald jammer is het dat good- old Theo Teunissen de fiets aan de wilgen heeft gehangen. De vetera- nenkoersen worden voor de vere niging op deze manier natuuriijk 'n stuk minder interessant. Theo, die dit seizoen reeds 1 overwinning boekte, was altijd goed voor een brok wielersensatie. Misschien dat hij in een later stadium toch nog op zijn schreden terugkeerd. Bij de amateurs legde Huub Geurts uit Vierlingsbeek beslag op een zeventiende plaats. Deze ren ner zal beslist nog wel van zich doen spreken. De Europese Kampioenschappen op de Cauberg op 1 juni jl. zijn ge weldig geslaagd. Bij de gentlemen werd onze ver eniging vertegenwoordigd door Jan Janssen. In deze categorie moest de Cauberg 10 keer beklommen wor den. Voor Jan was dit geen onover komelijke opgave. Hij reed de wed strijd keurig uit. Ditzelfde deed M. Cuijpers bij de amateurs. Hierbij diende de Cauberg 20 keer over brugt te worden. Huub Geurts wist zich in de voorste gelederen te handhaven. Voor a.s. zondag staat voor de senioren en amateurs de Pijl van Limburg op het programma. Deze zware klassieker door de limburg- se heuvels gaat over 120 km. Voor de andere categorien is aankomend weeend geen startgelegenheid. De wedstrijden in Laren kunnen nl. geen doorgang vinden. Deze categorien kunnen zondag natuurlijk wel deelnemen aan de trimtocht, die in samenwerking zal geschieden met toerclub Overloon. Om 8 uur zal bij clubhuis van Dijk vertrokken worden. Om half negen vertrekt men dan in Overloon om met de renners aldaar gezamelijk een tocht te maken over 60 km. Ie dereen is van harte welkom. De tourrenners worden er op ge attendeerd dat de tourtochten op zondagmorgen niet om 9 uur maar om 8 uur beginnen. In andere ge vallen wordt dat aan de renners tijdig bekend gemaakt. Zoals u uit het voorgaande kunt concluderen zal de geplande weekend tocht naar Melick ook dit jaar geen doorgang vinden gezien de geringe belang stelling. Zegge en schrijve 6 perso nen hebben zich opgegeven voor deze tocht naar het zuiden. Dit is wel betreurenswaardig. De voorbereidingen voor de wie lerronde op 13 juli in Oostrum zijn in volle gang. Het wielercomité staat voor de moeilijke opgave om de opdracht, zijnde het organiseren van de Ned. Kampioenschappen van de N.W.B. tot een goed einde te brengen. De categorien welke aan de start zullen verschijnen zijn op dit mo ment nog niet bekend. Vast staat wel dat de liefhebbers van deze tak van sport zal kunnen gaan genie ten van spannende wedstrijden. Een erepalm voor een coureur bij de kampioenschappen is altijd wel een aantrekkelijk bezit. De vergunning benodigd voor het organiseren van deze kampioens ronde is inmiddels bij de gemeente ingediend. Ons bestuurslid Cuijpers heeft in middels telefoon gekregen. Zijn nummer is 04781-739. Clubkampioenschappen Red Stars KLAS A: RSA 7 4 3 1 12 16—4 RSA 8 5 4 1 9 14r—11 RSA 3 5 2 3 8 13—12 RSA 5 4 3 1 7 11—9 RSA 9 5 2 3 7 11—14 RSA 1 5 0 5 2 5—20 De bovengenoemde stand is tot stand gekomen de afgelopen zater dag door de volgende uitslagen: RSA 8RSA 7 RSA 9—RSA 5 RSA 8—RSA 9 RSA 1—RSA 5 RSA 3—RSA 1 3—2 2—3 3—2 2—3 5—0 Als we nu deze uitslagen bekij ken zien we enkele verrassende no teringen. b.v. RSA 8 wist RSA 7, die voorheen grote overwinningen wist te behalen met klein verschil te kloppen. Verder valt hierbij op de grote zege van RSA 3 op RSA 1. De enige wedstrijd die nog gespeeld moet worden is wel nog van be lang voor de eerste plaats. Wint n.l. RSA 5 met 50 dan zijn zij eerste, anders echter is RSA 7 eerste. 3—2 2—3 1—4 Groep 2: RSA 12—RSA 4 RSA 10—RSA 12 RSA 11—RSA 2 Stand: RSA 10 RSA 12 RSA 2 RSA 11 RSA 6 RSA 4 In deze groep is de eerste plaats gegaan naar RSA 10, ondanks een nederlaag tegen het ongeslagen RSA 12. Maar ja, RSA 12, als je de andere tegenstanders geen grotere nederlaag kunt toebrengen als 3-2 dan is dit toch wel te weinig. De enige wedstrijd die nog van belang is voor de bezetting van de tweede plaats gaat tussen RSA 2 en RSA 4. 5 4 1 15 20—5 5 5 0 10 15—10 4 2 2 6 10—10 6 2 3 5 9—16 5 1 4 5 9—16 4 0 4 3 7—13 Diefstal uit auto Door de voorruit er uit te halen van de miniauto van de Venrayer U. welke geparkeerd was bij een flat gebouw aan de Veltumse Kleffen, konden onbevoegden zich een cas setterecorder ter waarde van 150,- toeëigenen. Al zo'n maanden traint elke don derdagavond en nu ook vrijdags avonds in de sporthal „De Wette- ling" te Venray de pas inoprichting zijnde handbalclub. Wij vinden nu dat de handbalclub rijp is om een vereniging op te richten. Daarom willen wij iedereen vra gen die interesse heeft voor een be- stuursfunktie, zich te melden bij F. Liebrand, Beukenlaan 13, Venray, tel. 04780-3326. Ook de dames zijn van harte welkom. Wij zouden iedereen willen ver zoeken om op de oprichtingsverga dering van de handbalclub te wil len komen op heden donderdag avond om 20.00 uur in de kantine van sporthal „De Wetteling". Daar spreekt de afgevaardigde van de Nederlandse Handbal Bond, de heer W. Hoven en wordt een nadere toe lichting gegeven op de voorlopige gang van zaken van de vereniging tot start van de kompetitie gegeven. Ook de naam voor de vereniging (waar ook een prijs voor is) plus klubkleuren wordt vastgesteld, evenals de kompetitiedeelneming voor seizoen 1975-'76; de training en de kontributie. Mensen die nog interesse hebben voor de handbalsport zijn nog steeds welkom. De trainingen zijn op don derdagavond voor de heren en da mes senioren. En de jeugd, dat wil zeggen de pupillen van de leeftijd 8, 9, 10; de aspiranten van 11, 12, 13 en de junioren van 14, 15, 16 worden vrijdagsavonds Verwacht van 7 8 uur. Schutterij ST. ANNA Bij de gehouden schietwedstrijd georganiseerd door Schutterij St. Anna werden de volgende prijzen behaald: 1. Korpsprijs en wisselbeker Holt- hees. Personele prijzen: 1. Theunissen, Groeningen 2. Custers, Groeningen 3. Bussers, Hol thees 4. Jans, Groeningen 5. Poels, Holthees 6. Coopmans, Holthees 7. Willems, Venray Vrüe hand: 1. Coopmans, Holthees 2. Custers, Groeningen 3. Bussers, Holthees 4. Gerrits, Groenignen 5. Mevr. Peeters, Groeningen 6. Theunisen, Groeningen Extra aanbieding: 1. St. Anna 2. Groeningen 3. Groeningen 4. St. Anna 5. Groeningen 6. St. Anna Zoals iedereen nu wel weet, zijn we vandaag gestart met de 17e Jeugd- en Avondvierdaagse. Als de voortekenen ons niet be drogen hebben, kunnen we weer re kenen op een geweldige deelname en droog en zonnig weer. Voor de ouders die zondag hun wandelende jeugd willen binnen halen met bloemen volgt hier de route van het défilé: Opstellen in de Kruisstraat vertrek om 16.45 uur Paterslaan oversteken, rechtdoor Henseniusstraat linksaf Henseniusplein, rechtsaf Schoolstraat, linksaf langs schouwburg voor de genodigde autoriteiten, linksaf Merseloseweg, rechtsaf Leeuwstraat, rechtsaf Langstraat, linksaf Groenewoltsepad naar Sporthal voor prijsuitreiking en afsluiting. In verband met het défilé zijn de starttijden op zondag 15 juni als volgt: 20 km 12.30 uur 15 km 13.30 uur 10 km 14.00 uur 5 km 14.30 uur Op vrijdag 13 juni is er weer 'n kienavond in Trefcentrum „Noord- West". Na afloop van het kienen is er gelegenheid voor het maken van een dansje of het leggen van een kaartje. Zaterdag 14 juni is er weer disco, deze is voor alle leeftijden, die weer verzorgd wordt door D.J. Bram, Plugger Sam, Lighting Hupie. Tot ziens in het Trefcentrum „Noord-West". DISCO VELTUM Beste jongelui. Op zaterdag 14 en 21 juni is er nog disco. Daarna gaan we vakan tie houden en in augustus beginnen we weer. Maar dat hoor je nog wel. Vanaf half acht kunnen jullie het weer gezellig komen maken. Nog even wat voor de rommelmarkt. Als jullie nog spullen hebben, kun je mij even opbellen. Zo dit was het wel. Tot zaterdag en de groetjes van Lia, Sjef, Bert, Hans, Herman en Netty Perfors, Langstraat 100, tel. 3511. Zaterdag 14 juni een optreden van een groep: Uhum of Africa. De be zetting is: Oscar van den Berg, zang en gitaar; John Erkens, voordracht zang en percussie; Harrp Janssen, tenor sax en dwarsfluit; Nick Smith, trompet; Mike Schurer, orgel en elektrische piano; Jo Dautzenberg, bas; Cas Trausel, slagwerk. De sfeer van de muziek van Uhum Africa varieert van erg gevoelig tot agressief ritmies. Vooral de swin gende stukken is er van een duide lijke beïnvloeding van jazz sprake, door afwisseling van instrumentaal en vocaal (zang en voordracht) ont staat er een vorm van muziek be oefening die voor de luisteraar tot een boeiend geheel kan worden. Muziek en tekst zijn uitsluitend ei gen composities en arrangementen. Bij fijn weer zal het in de tuin te doen zijn, bij regen binnen. Kaar tjes in de voorverkoop voor de ge bruikelijke 2,50. Tot dan, Team P. Vrijdag 13 juni: 18.30 repetitie voor sopranen en alten. 19.00 repetitie voor tenoren en bassen. Maandag 16 juni: 19.00 repetitie voor sopranen en alten. Dinsdag 17 juni: 18.30 repetitie voor de aspiranten. Woensdag 18 juni: 19.00 repetitie voor tenoren en bassen. Zaterdag 14 juni 14 uur, gezon gen H. Mis tot dankzegging in de kapel van Jerusalem in verband met het 25-jarig huwelijksfeest van on ze vice-president W. Verheyen en zijn echtgenote. Na afloop is er voor de leden een receptie in zaal „In den Engel", Poststraat. Dinsdag 17 juni. 19.30 uur, repe titie voor de tenoren, om 20 uur voor het gehele koor, in de A.B.O.- school, Ursulastraat. Indien U verhinderd bent, dan ge lieve u zich af te melden bij J. Steij- len, Kolkweg 3, tel. 1221 of Mw. W. Manders-Weijers, Wilhelminastr. 4, tel. 4001. Donderdag 12 juni ajs.: 20.00 uur generale repetitie voor concert in Well. Zondag 15 juni a.s.: Intocht jeugdvierdaagse. Bijeen komst om half vijf n.m. in café Volleberg. Wit hemd, rode das. Donderdag 19 juni a.s.: Concert in Well. Uniform: wit hemd, zwart vlinderdasje. Vertrek met eigen auto's om half acht van af Prinsenhof. We zouden graag zien dat ook veel supporters(sters) meegingen. Vrijdag 20 juni a.s.: Opening Ned. Credietbank. Tijden etc. volgende week in dit blad. EUTERPE CONCERTEERT IN WELL Op donderdag 19 juni a.s. zal de Kon. Harmonie Euterpe in Well, sa men met harmonie De Vrienden kring uit die plaats, een concert ver zorgen in de Harmoniezaal, Grote straat. Aanvang van dit concert, dat gratis is, om 20.00 uur. Door Euterpe zal een groot ge deelte van het programma worden uitgevoerd dat onlangs in de schouw burg werd gebracht en wel voorna melijk het populaire gedeelte. Muziekliefhebbers die dat concert hebben gemist kunnen dus nu nog eens terecht in Well. De direkteur van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten hield voor Venrays raad een causerie over „lokaalbestuur en welzijn", een en ander naar aanleiding van een rap port van deze vereniging van een commissie, waarin ook drs. F. Schols zitting had. In deze vergadering, waarin Mevr. Rutten-Tielen en de heren Bete- rams, den Brok en Thijssen op het appel ontbraken, verkocht de raad aan Centraal Beheer Vastgoed B.B. ruim 4,5 ha grond in Kulut 1 voor de reeds elders aangekondigde bouw van 99 woningen, terwijl in een la ter stadium nog eens 76 woningen daar gebouwd zullen worden. Inmiddels is aan aannemingsbe drijf Verhoeven reeds opdracht ge geven voor de bouw van de eerste 99 woningen, waarmee men op 1 ju li a.s. hoopt te starten. Met een en ander is 2,8 miljoen guldens ge moeid. Elders in dit blad leest u wat de commissie openbare werken hier over te zeggen had. Ook nu wees DE BRUYN op de vrij rare verkaveling van de grond. Dat zal in de toe komst er weer toe leiden, dat er weer stukjes grond verkocht moeten worden en dat brengt dan weer mensen in het geweer, die menen dat hier aanslagen gepleegd worden op openbaar groen. Waarom niet meteen de verkaveling dan wat rechter gemaakt en beter? WETH. SCHOLS wees er op dat architecten en stedebouwkundigen dit plan als voorliggend hebben op gezet. Daaruit komen bepaalde ka- velprijzen voor. Gaat men nu gren zen verleggen, dan komen die kavel- prijzen in gevaar en moet de hele procedure weer opnieuw beginnen. „De zaak laten zoals ze is en af wachten, wat de toekomstige bewo ners willen." VAN DER LOCHT wees er weer eens op dat Kulut 1 tot ontwikkeling kan komen, omdat Ged. Staten een oneigenlijk gebruik hebben gemaakt van de wet op de ruimtelijke orde ning. Verder was hem onduidelijk wat er nu wel in fase 2 gaat gebeu ren. Moet daar opnieuw onderhan deld worden als t.z.t. daar wegen en dergelijke moeten worden aange legd. WETH. SCHOLS vertelde dat er dan verrekening plaats heeft voor het bouwrijpmaken en voor de grond, die daarvoor nodig is. Toen ging de raad met deze verkoop ak koord. In dezelfde vergadering stelde de raad 210.000,beschikbaar voor het bouwrijp maken van het be stemmingsplan Oirlo fase 2. In deze vergadering diende MEVR. POELS-PETERS namens SAMEN WERKING het plan in om een aan te stellen milieu-ambtenaar vooral in te zetten voor milieuonderwijs op de basisscholen. Zij meent dat een aktief milieubeleid eerst van de grond kan komen als men bij op voeding en het onderwijs gaat be ginnen. Daar zal dan de volgende vergadering wel antwoord op ko men. Na de zo suksesvolle reis naar Lahnstein en de viering van het 60 jarig bestaan, begint Venrays Man nenkoor a.s. donderdag weer aan de verdere uitbouw van het reper toire. Zoals gewoonlijk om 20 uur voor alle partijen. a.s. Zondag 15 juni deelname aan de Jeugdvierdaagse. Plaats en tijd van vertrek wordt nader bekend gemaakt op de repetitie. Donderdag 19 juni om 20 uur re petitie in Hotel de Zwaan. Het eerstvolgende officiële optre den is op 27 juni a.s. waar mede werking wordt verleent aan het folkloristisch festival te Heyen. Afmeldingen uitsluitend bij dhr. M. Aarts, tel. 1617 of Hotel De Zwaan, tel. 1279. Gouden Klokkenspelen Bij de Gouden Klokkenspelen, die op len 8 juni werden gehouden in St. Hubert, heeft Tamboerkorps „St. Oda" uit Merselo de gouden klok behaald. Het was voor het Merselose korps de vierde keer dat zij naar het Brabantse togen om hun kunnen te tonen. De eerste keer kwamen zij terug met hetzelfde resultaat als afgelopen zondag. De kans om de gouden klok te be houden is hierdoor groter geworden. Hiervoor moet men drie opeenvol gende jaren of vijf maal in totaal de beste zijn. Zondag 15 juni: 10 u. hoogmis v. d. zielerust van een overledene. Door de week H. Mis 8 uur. Maandag: t.i.v. fam. van Helvoirt- v. d. Weijer. Dinsdag: v. d. zielerust van Thea van Bakel-Peters. Woensdag: t.b.i. Donderdag: v. d. zielerust van Frans Marcellis. Vrijdag: voor overleden ouders Poels-Geurts. Zaterdag: 19.30 avondmis v. d. zielerust van H. Dinghs. OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK Schoolstraat 32 - Venray - Tel. 1970 Aanwinsten volwassen afdeling: Dennis-Jones, H. Reiswijzer: Costa del Sol en Zuid Spanje. Dennis-Jones, H. Reiswijzer: Marok ko en Tunesië. Reiswijzer: Oostenrijk. Reiswijzer: Italië. Postma, P. Toeristisch spoorboekje. Aanwinsten jeugd afdeling: Op 't water. In tent en caravan. Winsemius, D. Kobus in het zomer- bos. Lanser, R. De gestolen kompagnie. Zim, H. en C. Cottam. Natuurgids voor de insekten. De plaatselijke commissie voor de ruilverkaveling OverloonMerselo De Plaatselijke Commissie voor de ruilverkaveling „Overloon-Mer- selo" is voornemens omstreeks augustus-september 1975 een wegen bestek openbaar aan te besteden en tot uitvoering te brengen. Het betreft hier ongeveer 28 km landbouwwegen in de gemeenten Venray, Vierlingsbeek en Boxmeer. Teneinde de belanghebbenden tij dig omtrent deze plannen in kennis te stellen, zal dan op een tweetal plaatsen in het gebied informatie worden gegeven en wel op: 17 juni in café Arts te Merselo en op 18 juni 1975 in café Voesten te Vierlingsbeek. Het betreft de navolgende wegen in Venray en Overloon: Weg van Overloon naar Merselo; Wegen tussen Helderseweg en Op- loseweg te Overloon; Wegen in het Overloonse Vlak; Ballonzuil weg te Venray; Wegen op Testrik te Venray; Weg ten westen van het Zwart wa ter, Vredepeel; Bakelsedijk, Merselo; Verbindingswegen Haag - Kemp- kensberg; Kulut weg, Venray. Enkele leden van de Plaatselijke Commissie en technici belast met de voorbereiding van deze werken, zul len op genoemde dagen aanwezig zijn om toelichting te geven op de plannen. Tak van zeldzame boom beschadigde 4 auto's De zeldzame Treurpeppel, waar van er volgens deskundigen maar drie in Nederland staan en een daar van op het stationterrein van de Nederlandse Spoorwegen, heeft gro te schade veroorzaakt. Tijdens de windstoot waaide er maandagmid dag een grote tak af en kwam op vier geparkeerde auto's terecht. Twee auto's werden zwaar, twee andere licht beschadigd. De boom, welke niet meer in de beste staat verkeert, maar door de zeldzaam heid niet gerooid mag worden, zou binnenkort een beurt krijgen van de boomchirurg. De Ned. Spoorwegen komt voor de aangerichte schade op, maar een zegsman van de N.S. verklaarde dat ondanks het verlies van de zware tak alles in het werk zal worden ge steld de zeldzame boom te behou den. Mortiergranaat gevonden Landbouwer J. aan de Van Broek- huizenstraat te Oostrum ontdekte bij het wieden van zijn bieten een nog intalct zijnde Duitse mortier granaat van 53 cm. lengte en een doorsnede van 9 cm. De explosieven dienst van de Kon. Landmacht zal zich over dit oorlogssouvenier ont fermen. Aftakas gestolen Vanaf een geparkeerde tractor in een weiland aan de Overloonseweg werd ten nadele van landbouwer B. een aftakas ter waarde van 300, gesloopt.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 6