KERKELIJKE DIENSTEN GEHEEL VENRAY HEEFT AARDGAS VAMOSAVER 4163 van 15 tot en met 21 juni Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk DERDE ORDE Parochie Yredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Parochie Merselo Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt TELEFOON NOOD SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 1Z UUR TE ZUN INGELEVERD. A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a, een eucharistische tafelviering. Cele brant: kap. J. Verdonschot. Elfde zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. Gerrit Thomassen Maria Rcngen-Claessen vwg. de buurt. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. Ge- rardus Jans-Beken; 9.30 gregoriaan se hoogmis, int. Theodorus Pouwels overl. fam. Hermans-Terstappen; 11.00 nederlandse hoogmis, met me dewerking van het jongerenkoor en -orkest van Pater Falco, int. Gerar- dus Geurts Harrie van den Munck- hof vwg. de Houten Hoek; 18.00 ge lezen mis, int. Pierre Pouwels. Maandag: 8.00 voor een behouden thuiskomst; 9.00 Hendrika Kleus- kens-Achten; 19.00 Piet Hanssen Lenny Rutten-Wijnhoven. Dinsdag: 8.00 vader Bouten en zoon Gerrit; 9.00 overl. ouders van der Linden-Basten; 19.00 overl. ouders Minten-Beclet en dochter Nella. Woensdag: 8.00 H. Mis zonder in tentie; 9.00 Piet Hanssen; 19.00 Wil- helmina Zijp-Stevens Piet Janssen en overl. ouders Janssen-van Ger- ven. Donderdag: 8.00 overl. fam. Bou ten-Verschuren; 9.00 Maria Voer- mans-Janssen. Vrijdag 8.00 geen h. mis; 9.00 overl. fam. Jacobs-Arts;15.00 in de kapel v. Jeruzalem huwelijk Poos- Akerboom; 19.00 Antoon Jenniskens/ Maria van Gcrp-Boelen. Zaterdag 8.00 geen h. mis; 9.00 h. mis zonder intentie; 14.00 25 jarig huwelijksjubileum Janssen - Her mans; 19.00 Jan Swachöfer Odastr./ Jacob Verhallen en Lodew. Aben en overl. fam. Huweiyk Gertje Roosen Oude Oostrumse- weg en Johan Ebberink de Hoge Beek; Mieke Brakels, Vierlingsbeek en Leon Verstraelen Oranjestraat. Crèche 11.00 uur Resy Wismans en Yvonne Kuipers. Jongerenkoor en orkest Het jongerenkoor Capricio en de begeleidingsgroep van het orkest Bojema o.l.v. pater Falco verlenen medewerking aan de zondagsmis van 11.00 uur. Akolieten: Zaterdag 14 juni: 19.00 C. Hen driks en Paul v. d. Heuvel. Zondag 15 juni: 8.00 Peter Pel- zer en Willy v. d. Vorle; 9.30 God fried Hendricx en Peter Janssen; 11.00 Anke Hijl en Astrid v. Leek. Misdienaars: Zondag 18.00 Rens Engelen en Hans van Gerven. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 Marius Jenniskens en Wilma Mae- sen; 19.00 Lucienen Kupers en Mar- got van Stiphout. Donderdag: 8.00 Ronnie Heeren en Mariet van Ooi. Vrijdag 19.00 Robert Heinsbroek Odette Martens. Zaterdag 14.00 Eddy Wijnhoven en Th. Jansen. 4e zondag na Pinksteren. H. Mis sen: 7.30, 9.00, 11.45; 10.15 hoogmis, gezongen door het Dameskoor; 18.00 avondmis. Vrijdag: 15.00 gez. H. Mis bij ge legenheid van het huwelijk Swag- hoven-Janssen; 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de ge zinnen van de parochie. Zaterdag: 5.00 en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties: Zaterdag: 18.30 Harry Lenssen. Zondag: 7.30 voor de parochie; 9.00 overl. ouders Hendriks-Geurts; 10.15 overl. ouders Emonts-Hanssen; 11.45 overl. ouders Berents-Egeneers 18.00 Anna Baltesen-Bollen. Maandag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 t.e.v. de H. Geest; 19.00 Ger- truda Volleberg. Dinsdag: 7.45 Johannes van der Put; 8.30 Jacobus Volleberg; 19.00 Mechelina Cleven-Maessen. Woensdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 overl. fam. v. d. Weegh-v. d. Pasch; 19.00 overl. ouders Hermus- van Oers. Donderdag: 7.45 Johannes van der Put; 8.30 overl. ouders Swinkels- Michels en dochter Gertruda; 19.00 Antoon Derks. Vrijdag: 7.45 Zuster Beatine Wit tebrood; 8.30 Johannes van der Put; 15.00 huwelijk Swaghoven-Janssen; 19.00 Gezinsmis, Gerardus Peeters. Zaterdag: 7.45 Johannes van der Put; 8.30 jgt. Martinus Wijnhoven. Misdienaars en Akolieten: Zaterdag: 18.30 Peter Claessens en Mare Cornelissen. Zondag: 7.30 Marcel Hendricx en Gerard Stoks; 9.00 Henk Jansen en Jeroen Cornelissen; 10.15 Hans v. d. Bekerom en Pim de Vos; 11.45 Leo Jansen en René van Hooren; 18.00 Jos Claessens en Peter Schoen makers. Maandag, woensdag, vrijdag: 7.45 Ludwig Arts en Wim v. d. Heide. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Hub Derks; 19.00 Ricky Douwes en Jan Meijer. Woensdag 18 juni ledenvergade ring in „Het Schuttersveld" half 8 Na de eucharistieviering spreken we samen over en zoeken naar vor men om onze Franciscaanse instel ling gestalte te geven in deze tijd. Ook niet-leden zijn welkom. Elfde zondag door het jaar. Zaterdag 19.00 avondmis v. overl. Wilhelmus van de Ven. Nederlandse liederen met het dameskoor. Zendag 8.00 leesmis voor overl. ouders Hendriks-Seijkens; 9.00 lees mis voor overl ouders Ben Geurts en wederzijdse ouders. Met het kin derkoor zingen we nederlandse lie deren. 10.00 hoogmis, gezongen door het jongerenkoor o.l.v. Joke van Hout met begeleidng van het orkest van de personeelsvereniging van de Rank-Xerox o.l.v. Jo van Els. Int.: voor overl. familie Pas-Manders. 11.30 leesmis voor overl Gerrit de Haart; 18.30 avondmis voor overl. vader Toonen en vader van Grins- ven. P.S. In alle diensten van deze zondag zullen we aandacht schenken aan „Vaderdag" en bidden voor het welzijn van onze gezinnen. Maandag 8.00 leesmis voor overl. familie van Dijck-Keumtjes; 19.00 avondmis voor overl. Harry Lins- sen (buurt). Dinsdag 8.00 leesmis voor overl. ouders van den Berg-van d. Schaal; 19.00 avondmis voor overl. familie Willems-Thijssen. Woensdag 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avondmis voor overl. wed. Linssen-Drabbels. Donderdag 8.00 leesmis voor overl. Richard van Dijk; 19.00 avondmis voor overl. Driek de Mulder en Le na van Duijnhoven-Jeuken. Vrijdag 8.00 leesmis voor overl Sjang Lenssen; 19.00 avondmis voor overl. Wim van Gend. Zaterdag 8.00 leesmis voor overl. Johannes Willemsen; 14.00 plechti ge eucharistieviering uit dankbaar heid bij gelegenheid van het 25 jarig huwelijksfeest Ouders Philipsen - Claessens; 19.00 avondmis v. overl. vader Thielen en zonen Alouis en Bennie. Mededeling. a.s. Zondag wordt om 10 uur de maandelijkse jongerenmis gehouden. Dus niet op zaterdagavond zoals we gewoonlijk doen. We doen dit omdat de nieuwe „Drum- en Showband Venray" dan voor het eerst in het openbaar zal optreden in uniform. Wü waarderen het dat deze jeugd wil beginnen met het optreden in een eucharistieviering. Wij vragen voor deze dienst daarom bijzondere belangstelling, vooral van de jonge ren. Akolieten en misdienaarsiyst voor de week van 15 juni. Zondag 8.00 J. Ingepas en J. Bru no; 9.00 T. Raaijmakers en H. Wil- lemse; 10.00 P. Loonen en J. Jacobs; 11.30 L. Baken en M. Slaghter; 18.30 L. Schaeffers en E. Willemse. Week I: 8.00 R. Tielen en H. Klis ters; 19.00 R. Beerkens en X. Hae- gens. Week II: 8.00 P. Goossens en C. v. Gaal; 19.00 M. Lensen en F. de Groot. In de vakantie gaan de kerkdien sten gewoon door. Als jullie vakan tie gaan houden, geef je dan bijtijds een briefje met de datums van af wezigheid? Zondagmorgen dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel, aanvang half tien. Predikant is ds. Beens. Tijdens de -dienst kinderoppas en kinderkerk. Aan de uitgang worden zending busje en bloemenpot aanbevolen voor de zieken. In de Hervormde Kerk te Blitters- wijck geen dienst. Week van 15 - 22 juni 1975. Zondag: 8.30 Wim Emons; 10 uur Pierre Jacobs. Maandag: 9 uur overl. fam. Broek- mans-Bovée. Dinsdag: 9 uur voor familie T. Woensdag: 9 uur Pierre Vande- venne. Donderdag: 9 uur overl. familie Swinkels. Vrijdag: 9 uur Johannes Verhaag- Johanna Maas. Zaterdag: 14.30 uit dankbaarheid bij 25-jarig huwelijk Vandevenne- Hagens; 19.00 overl. familie Janssen- Janssen, Jan v. d. Berg, overl. fam. Sikes-Rutten. lie zondag door het jaar. Zaterdag 19.00 gez. H. Mis jaard. Bernadina de Ponti en tot bijzon dere intentie. Zondag 8.30 gez. H. Mis maandd. Sophia Verdellen; 10.00 Hoogmis jaard. Engelbertus Martens tevens jaard. Peter Johannes Janssen. Maandag 19.00 gez. H. Mis jaard. Jacob Baltussen. Dinsdag 8.00 H. Mis. Woensdag 8.00 H. Mis. Donderdag 19.00 gez. H. Mis st. Engelbertus Lenssen en ouders. Vrijdag 16.00 PI. Huwelijksmis bruidspaar v. d. Ven-Smits. Zaterdag 19.00 gez. H. Mis Theo dorus Peters en Matthias Duijf. Week van 14 - 21 juni. Misdienaars: Wil en Mart Vollen- berg, Jos Duykers en Wil Friesen; Hoogmis: Bennie Wismans en Arie Seykens. Zaterdag 19.00 Elisabeth v. Rhee- Drabbels. Zendag: 11e zondag door het jaar. 8.00 Ter ere van O.L. Vrouw; 10.00 jrd. Martin Wismans. Maandag 7.30 overl. fam. v. d. Sterren-Jenniskens. Dinsdag 7.30 Josephina Seykens- Collin. Woensdag 7.30 Gezinsmis (int. of feraars). Donderdag 7.30 overl. fam. Tie- len-Smits. Vrijdag 7.30 overl. fam. Verhoe ven-Hoeben. Zaterdag 19.00 overl. fam. Maas- Baeten. s Donderdagavond repetitie kerke- lijk zangkoor. Elfde zondag door het jaar. Zaterdag 19.00 lsm. v. Mathijs Litjens en echtgen. Zendag 8.00 lsm. v. Johanna de Bruijni-van Rooy; 10.00 hgm. voor Eduard Dietz; 11.15 lsm. v. Piet Loe- nen, echtgen. en Jan Loenen. Maandag 7.30 gest. jd. v. Antoon Jacobs en Petronella Friessen; 18.30 lsm. v. Antoon van Osch en overl. grootouders; 19.00 lsm. v. Piet Loe nen, echtgen. en Jan Loenen. Dinsdag 7.30 lsm. uit dankbaar heid (K.) Woensdag 7.30 lsm. v. fam. de Mulder-Hendrix; 19.00 lsm. v. Ma ria Achten-van Dijck. Donderdag 7.30 lsm. v. Jozef Croij- mans, echtgen. en Martin Croijmans. Vrijdag 7.30 lsm. v. Gertruda Claes- sens-Gussen, echtgen. en overl. kin deren; 19.00 lsm. v. Joost Buijsen. Zaterdag 7.30 gest. jd. te.v. O.L. Vrouw v. Altijddurende Bijstand; 19.00 lsm. v. Gerard Thijssen. Misdienaars: 7.30 H. Manders; 19.00 W. Jenniskens. Akolieten, 9.00 B. Willems; 10.00 P. v. Berlo, A. v. Hees, P. en W. Voer- mans; 11.15 Th. Loenen en Th. Bou ten* Gedoopt: Edwin Beerkens. Huweiyksafk.: Henk Vennekens en Maria Ramaekers (Meterik). Zondag 15 juni, 11e zondag door het jaar. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. overl. fam. van Ool-Houben. Zondag: 8 uur lsm. voor zal. Geert Classens; 10 uur Hgm. jgt. voor zal. Gerardus Hendriks en echtgenote. Maandag: 8 uur lsm. overl. fam. Groetelaars-Stroeken. Dinsdag: 8 uur lsm. uit dank ter ere van H. Gerardus. Woensdag: 8 uur lsm. uit dank baarheid (Gr.). Donderdag: 8 uur lsm. zal. Joh. Geurts. Vrijdag: 8 uur lsm. overl. fam. Mulders-Maessen. Zaterdagavond: 7.30 Hgm. zal. Comelis Creemers en echtg. Akolieten voor 15 juni: M. Clas sens, Sj. Classens en P. Weys. lie zondag door het jaar. 15 juni. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis tot dankzegging tot int. fam. van Dijck- van Rijswijck. Zondag: 8.30 gest. lsm. voor Ge rardus van Enckevort en overl. fam. 10.00 Hoogmis voor Antoon Arts en Truus Arts-Hagens; 11.30 H. Mis v. overl. ouders Muysers-Verhaag. Maandag: 8.00 gest. jgt. v. Peter Joh. van Meyel en Petronella Muy- sers. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. v. Henri- cus Michels en Gertrudis Friezen. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor Johanna Pubben-Janssen. Donderdag: 8.30 gest. jgt. voor Henrica Arts geb. v. Vegchel. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. v. Peter van Enckevort en overl. ouders. De schooljeugd van Heide zong een apart aardgaslied, wethouder Loonen bleek dikke vrienden met de direktie van Limagas en kapper Sef Gielens zyn vrouw had een nieuw gasfornuis (met elektrische gril) met als apart cadeau van Venrays gemeentebe stuur een heel stel potten en pannen. Ziedaar de afsluiting van een miljoenen project: het brengen van aardgas naar de kleine kernen. Het is lang een heet hangijzer ge weest in Venrays raad en speciaal in de kerkdorpenfraktie, dat in de kleine kernen geen aardgas was en in Venray zelf wel. Met name wet houder Loonen heeft Limagas daar bepaald niet vriendelijk om aange keken, temeer waar op het Brabant se duidelijk voorbeelden te vinden waren van wel kleine kernen, die aardgas kregen. En toen op een ge geven moment Limagas kwam met een witte vlekken programma, waar op de gemeenten stonden, die met voorrang gasleidingen moesten krij gen en waar Venray niet op vermeld stond (omdat volgens Limagas Ven ray al aardgas had) toen is er wel heel scheel naar Heerlen gekeken. Maar uiteindelijk is men toch rond de tafel gaan zitten en heeft men via de DACW klaar kunnen krijgen dat uit die pot 655.000,— op tafel kwamen, zodat met nog eens f 168.000,van de gemeente Venray ineens 665 nieuwe aansluitingen op de kerkdorpen verwezenlijkt kon worden. Dat "hiervan nog maar 365 werkelijk zijn aangesloten, mag dan voor Limagas niet zo plezierig zijn, maar dat is meer een kwestie van acquisitie. Wat er van zij, sinds vorig jaar september is er driftig gewerkt om de kilometers hoofd- en zij leidingen de grond in te krijgen en de aan sluitingen naar de kerkdorpen gereed te maken. Dit 1,3 miljoen kostende projekt heeft niet alleen een 40 men sen enkele maanden aan het werk gehouden, doch ook een der grootste grieven van het Venrayse gemeen tebestuur opgeruimd. Daar is dan maandag een feestje op gebouwd waarvan het ECHTPAAR GIELENS op Heide het gewillige slachtoffer was. Daar bracht een dankbare burgemeester Schols de dank over van het gemeentebestuur aan Lima gas en de DACW. Hij releveerde de voorgeschiedenis met de soms minder prettige ver houdingen, maar moest eerlijk er kennen dat Limagas van de dwalin gen zijn weegs was teruggekeerd en inderdaad nu alles heeft bijgedra gen om het gas tot in de verste hoe ken van de gemeente te brengen. Deze maatschappij heeft daarmede een belangrijk steentje bijgedragen aan het leefbaar houden van de klei ne kernen, wat tegenwoordig soms een doodzonde schijnt. De direkteur van Limagas Ir. Th. Koopmans toonde zich tevreden over de ommezwaai, die ontstaan is tussen de gemeente en Limagas. Had men aanvankelijk enige arg waan t.o.v. deze provinciale instel ling, nu weet men dat dank zij ge zamenlijk overleg toch bepaalde for mules gevonden konden worden om gas te brengen naar een zestal kerk dorpen. Hij was dankbaar dat via een DACW subsidie dit werk tot stand was kunnen komen, daarbij bijgedragen had tot een stuk werk voorziening in deze gemeente en dat het werk, ondanks het natte najaar, toch op tijd gereed had kunnen ko men. ANDERE KERKDORPEN Weth. Loonen bleek duidelijk in zijn schik met het bereikte resultaat, maar zou geen goed lid van de kerk dorpenfraktie zijn geweest als hij niet had gewezen op het ontbreken van gas in Smakt, Vredepeel en Veu len. Maar hij hoopte ook daar nog een oplossing voor te kunnen vin den. Toen kwam het nieuwe gasfornuis op de proppen met de electrische grill en droegen burgemeester en wethouder Loonen de nieuwe pan- nenset aan, als voorlopers voor de cadeau-regen, die het ecthpair Gie lens het komende jaar met de zil veren bruiloft over zich heen zal zien gaan. Het koortje van de school zong uit volle borst een nieuw aardgaslied, waardoor de beide aannemers van het grondwerk en het leidingleggen zo bewogen werden dat ieder 200,- strote in de reiskas van de school. Dat was dan ook weer mooi meege nomen. Daarna trokken de feestvierders zich terug in Hotel de Zwaan, waar met een diner dit karwei werd afge sloten. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. ouders Eyssen-Voncken. Misdienaars: zondag 8.30 en door de week: Sj. Claessens - John Hen driks; 10.00 Th. Poels - Tom van Hoof; 11.30 Tw. van Hoof - H. van Meyel. Kollektanten: zaterdag Michels - Ewals; zondag: 8.30 v. Cuijck - M. v. Hoof; 10.00 Emonts - J. v. Hoof; 11.30 Hendrix - Arts. Elfde zondag door het jaar. Zondag 8.00 leesmis; 10.00 Hoog mis voor het rectoraat. Akolieten: Frank Gielens en Johan Maas. Mis dienaars van de week Geert Gielens en Maurice Willems. Maandag 7.30 leesmis voor Driek Eibers en Maria Manders. Dinsdag 8.00 leesmis. Woensdag 8.00 leesmis. Donderdag 7.30 leesmis. Vrijdag 8.00 leesmis. Zaterdag 8.00 leesmis; 19.30 uur avondmis voor Theod. Voermans. lie zondag door het jaar. 15 juni. Zaterdag: 19.00 leesmis voor Pe tronella van Well-Thoonen. Zondag: 8.30 leesmis v. zekere in tentie; 10.00 Hoogmis waaronder toe diening van het H. Vormsel door Mgr. Castermans; 11.30 leesmis voor Jan Geurts. Van 16 juni tot 28 juni zal de pas toor afwezig zijn. In die tijd zal door de week geen mis zijn. Bij eventuele spoedgevallen kan men zich wenden tot de Rector van Veulen. Zaterdag 14 juni 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Maria en de H. Jozef; 17.30 H. Mis te Holthees voor Helm Cop- pis; 19.00 JONGERENVIERING m. jeugdkoor en orkest uit Overloon. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees v. Mechtilda Beckers - Lensen; 10.00 Hoogmis t.i.v. André en Fien Jans sen. Maandag 8.45 H. Mis voor familie Wauben-Niessen. Dinsdag 8.45 H. Mis voor familie Wauben-Niessen. Woensdag 8.45 H. Mis te.v. St. Jo zef en voor Martinus Geurts. Donderdag 8.45 H. Mis uit dank baarheid voor verkregen gunst Vrijdag 8.45 H. Mis voor J. v. d. Winkel. Iedere dag is er een H. Mis om 8.46 in de huiskapel van de paters, en op woensdag en zaterdag in de St. Jozef kapel. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo es el dia del Padre. A las once en punto Misa con platica sobre la tarea del padre en nuestra cultura y con müsica espa- nola. Después de la Misa reunion en la casa del Padre Juan para cele- brar el dia 21 de junio a las siete y media de la noche en Venlo, con forme la petición de 1 club de Ven lo. el Padre Juan celebrara una Mi sa en el primer aniversario del fal- lecimiento de Jos' Manuel Villasante. El lunes el dia 23 de junio el padre Juan hara lo mismo, conforme la pe tición de la familia Villasante en la Iglesia en Geysteren a las 7 de la noche por el descanso etemo de la alma de Toos Weyers y José Manuel Villasante; el sabedo el dia 28. de junio, también en la Iglesia paro- quial de Geysteren, Misa cantada conforme la petición de la familia Weyers por José Manuel y su novia Toos. NOTICIAS CULTURALES El sabado proximo a las 8 h. de la manana salida de la excursion de los Espanoles desde el bar In den Engel. Llega da a Venray después que he mos visitado el Parque Tivoli en Berg en Dal, el Dolfinario en Har derwijk y la Casa de Espaha en Utrecht, entre las 20 y 21 horas. El Padre Juan siente mucho no poder asistir en esta excursion porque tiene oblïgaciones en el Obispado que nu pueden ser cambiadas; la próxima vez él espera poder partici- par. Si va de vacaciones a Espaha di- rijase antes a la Ca ja de Enfermedad holandesa (Ziekenfonds) en donde Vd esté inscrito y solicite el formu lario S2/CH2. Este formulario debera entregarlo en la Delegación Provin cial del Institute Nacional de Pre vision correspondiente a su lugar de residencia en Espaha en caso de que necesite Vd. asistencia médica du rante su estancia temporal en la misma. Mire bien y controle si el citado formulario es valido durante todo el tiempo de su estancia en Es paha. Si cae enfermo durante su es tancia temporal en Espana y cree es- tar por ello incapitado para el tra- ba jo Vd. deberh hacer lo siguiente: Comunicarlo inmediatamente por Ber eik b ar et ijden: Elke werkdag van 9 tot nalf 11 's morgens en vgn 7 tot 8 uur 's avonds. De Algemene Hulpdienst kan u in elke situatie hulp bieden. Het is een groep mensen die zich vrijwillig inzet om een oplossing te vinden voor uw moeilijkheden Met wat voor proble men u ook zit, kom er gerust mee over de brug Bel 4163 escrito (carta certificada) a su em- presario en Holanda. Dirigirse a la Delegación Provincial del Instituto Nacional de Prevision solicitar las prestaciones economicas en virtud de la Ley holandesa de Enfermedad. Mas informaciones, si necesitan Vds, en el consultorio social del jueves desde las tres hasta seis en la casa del Padre Juan. En la casa del pa dre Juan siempre estén a sus dispo- sición bastantes revistas y diarios. El domingo el dia 22 de junio hara en nuestra capilla su primera comu- nión José Antonio Verdü. Hasta la vista el domingo proximo!

Peel en Maas | 1975 | | pagina 14