VEN RAY b.v. TAXI 3656 brengeenbezoekje aan de ruime braat showroom boordevol nieuwe (ver)bouwideeën beter wonen begint bij braat Yenray Eaveg 11 telefoon 04780-4438 Voor alle verder gewenste inlichtingen en bezichtiging kunt u zich geheel vrijblijvend wenden tot ons kantoor. Een huis kopen Een huis verkopen STIENSTRA! Wanssum Venray Vierlingsbeek Wanssum Venray KOM KAMERBREED GORDIJN BEKIJKEN BIJ De Pepermolen TAXI v. d. Beuken fel. 2316 tel. 4261 Elke week vindt u in boekhandel van den Munckhof de nieuwste tijdschriften en illustraties eling o.a.: ruime betegelde hall; grote L-vormige nkamer (35 m2) met mogelijkheid cm een open te maken, parketvloer en deur naar terras; be- glde keuken; berging met cv-ketel en aansluiting wasautomaat; 4 ruime slaapkamers, waarvan 2 met Muurkasten en 1 met deur naar balkon; betegelde bad- amer met vaste wastafel en zitbad; 2e toilet op de ërdieping. Aanvaarding direkt. Koopprijs 96.000, [uurprijs 550,— per maand. fraaie stand in de Molenklef gelegen vrijstaande galcw met centrale verwarming (gas), garage en gelegde tuin. Bouwjaar 1970. o.a.: overdekte entree; ruime hall met wan- gedeeltelijk in schoonmetselwerk en granol, ichrcotjesplafond en muurkast; woonkamer met lei- jteenvloer en fraaie open haard-partij; luxe keuken het roestvrij stalen aanrecht, 4 onderkasten en grote "Bjervieskast; 4 slaapkamers, waarvan 1 met vaste was- 'kafel en muurkast; betegelde badcel met douche en ^aste wastafel; berging met c.v.-ketel en aansluiting STiENSTRA slaapkamers; compleet ingerichte badkamer. 2e verd.: zolder waarop 1 slaapkamer en bergruimte. Aanvaar ding in overleg. Koopprijs op aanvraag. Groot vrüstaand woonhuis met centrale verwarming, garage en circa 950 m2 grond, gunstig gelegen aan de provinciale weg. Indeling o.a.: kelder (400x350) te bereiken vanuit de keuken; ruime hall met tegelvloer; grote woonkamer met open haard; eetkamer met schouw in schoonmet selwerk; werkkamer; betegelde keuken met mo- nerae inrichting; tussenhal met tegelvloer.bijkeuken met aansluiting wasautomaat, gasboiler en cv-ketel; ruime berging; garage met stalen kantelpoort; 6 slaap kamers, waarvan 5 met vaste wastafel; badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet; bergzolder m. deur naar dakterras. Aanvaarding in overleg, doch vrij spoedig. Prijs 137.500, wasautomaat; garage. Aanvaarding 1 juni 1975. Prijs 175.000,— Woonhuis met berging en aangelegde tuin, gelegen na bij het centrum. Bouwjaar 1964. Indeling o.a.: hall met fijnschuurwerkwanden; bete gelde keuken met aansluiting wasautomaat; trapkast met rekken; ruime woonkamer; losstaande berging; overloop met muurkast; 3 slaapkamers, waarvan 2 met muurkast; betegelde badcel met douche en vaste wastafel; beplankte en geschoten zolder, te bereiken met vliezotrap. Aanvaarding juli 1975. Prijs 65,000 Gemeentegarantie te verkrijgen. Landelijk gelegen vrijstaand woonhuis met 1190 m2 grond, centrale verwarming, paardestal en vrij uitzicht op de weilanden. Indeling o.a.: 4 kelders; ruime betegelde hall met fijn schuurwerkwanden; betegeld toilet met vaste wasta fel; keuken 590x400 met luxe inrichting en betegeling en diverse kasten; grote L-vormige woonkamer (70 m2) met open haard en deur naar terras; betegelde bijkeu ken; garage; grote tuin met paardestal; 6 slaapkamers; luxe betegelde badkamer met douche, ligbad, dubbe le wastafel en toilet. Aanvaarding direkt. Prijs n.o.t.k. Mcdern halfvrijslaand woonhuis met centrale verwar ming (gas), garage berging en voor- en achtertuin, fraai gelegen tegenover plantsoen. Bouwjaar 1971. Indeling o.a.: hall met tegelvloer; grote L-vormige woonkamer m. parketvloer en schoonmetselwerkwand; grete betegelde keuken met o.a. afzuigkap; berging m. aansluiting wasautomaat; 4 slaapkamers, waarvan 1 met vaste wastafel; betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel en 2e toilet. Aanvaarding augustus 1975. Vraagprijs 79.000, Vrijstaand winkel-woonhuis met magazijn en oprit, ge legen aan de rand van het centrum. Bouwjaar 1952. Grcndcppervlakte 830 m2. Indeling: bedrijfsruimte: begane grond grote winkel ruimte (1315x600) met aparte hall (365x250) en kan toorruimte met muurkast, vaste trap naar le verdie- pin gwaar eveneens woonruimte is (±72 m2). 2e ver dieping grote zolder, te bereiken met vaste trap, zowel vanuit woon- als bedrijfsgedeelte. otale vloeropper vlakte 77 m2. L::staand magazijn met carport, met zowel op de begane grond als op de eerste verdieping een vloeroppervlakte van 1700 x 570. Woonhuis: beg. grond: betegelde hall, zitkamer m. parketvloer; woon kamer, ruime keuken, bijkeuken, le verdieping: 5 Ook voor Ziekenfondsen. VIERLINGSBEEK ook te Hops GA EENS VREEMD ETEN dan speciaal aanbevolen met diverre specialiteiten en betaalbare prijzen Henseniusplein 14 tel. 3974 bij geen gehoor ook voor ziekenfondsen rBraati bouvstoflert inslagvastekunststcfofechthout zult u ia maar liefst 13 opstellingen in onze show room aantreffen. Aanbouwkeukens van bekende producenten, zoals Nobilia en HeidapaL Keukens die niet alleen opvallen door him uiterlijk, maar ook door bun afwerking, materiaaltoepassing en keukentechniek. dekoratievetegelsofsfeervolle plavuizen voor een praktische en duurzame wand of vloer. Bij ons zult u honderden wand- en vloertegels vinden, alsmede een grote kollektie plavuizen. Bovendien hebben we ervaren tegelzetters in dienst, die uw tegelwerk kunnen uitvoeren. openhaardenenaccessoires in vele uitvoeringen en prijzen. Braat heeft zei En ook al die andere materialen, die u bij de bouw van een open haard nodig heeft, zoals vuurvaste stenen, cement, struktuurpleisters, handvormstenen, dekoratieve steenstrips, schoorsteenkappen, etc. exklusiefsanitairiniedere prijsklasse presenteren wij in 5 komplete badkamers en vele losse presentaties. Exklusief sanitair met een aparte vorm geving en een leveringsprogramma van meer dan 20 kleuren om vergeten ruimten in de leefsfeer te betrekken. Firaat levert vrijwel alle bouwmaterialen en speciali teiten voor de bouw of verbouwing van het huis. Bij Braat kunt u met sanitair, keukens, tegels, plavuizen, open haarden en al die andere materialen eindeloos kombineren en zelf de sfeer in en om het huis bepalen. Bovendien kunt u rekenen op deskundige adviezen van ervaren medewerkers, die graag een begroting en een gratis ontwerp maken van uw toekomstige keuken of badkamer. Braat Bouwstoffen N.V. Walstraat 14. Venlo, Tele foon 077-16351*. Openings tijden: maandag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur. Zater dags van 9.00-16.00 uur.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 7