n ról .n Kies de ruime ruimte, öce moo en is ÜUU^JÜÜ Océ-Nederland B.V. fabrikant van Océ kopieerapparaten en Océ kopieermaterialen MB.O.-ers(sters) Chemie Alle banken zijn op Goede Vrijdag 28 maart gesloten. De avondopening is verschoven naar donderdag 27 maart van 5 tot 7 uur Fortex-mode voor mannen-omdat de tijd verandert. ft V, Na botsing doorgereden 2 Ruitenwissers gestolen Afhalen paspoorten en rijbewijzei Hond over de weg Verkeersongevallen En waai 'ns uit in deze soepelvallende regen mantel van soft gabar dine. De grote mantelmode in de goede lentekleuren. berden-trienekens Océ-Nederland B.V. «1 DE GEZAMENLIJKE BANKEN VAN VENRAY Omdat mannenmode niet zo opgeprikt meer hoeft. Andere tijden, andere mode: lekker luchtig, los en zomers. Wèl verzorgd, daarom is kwaliteit en een goed advies nog belangrijker dan vroeger. Onze nieuwe, zonnige Fortex-kollektie hangt voor u klaar N s Er zijn. getuigen, die hebben ge zien dat op de parkeerplaats bij het ziekenhuis de geparkeerde auto van de 42-jarige Venrayer J. C. werd beschadigd door een achteruitrijden de automobilist, die tegen de gepar keerde auto aanbotste. Hij stapte uit, keek naar de beschadiging en reed weg met gedoofde lichten. De poli tie hoopt door de getuigenverklarin gen de betrokkene te achterhalen. Maar het is ook mogelijk dat deze bestuurder zijn fout alsnog zal in zien en zichzelf zal melden. Van de geparkeerde auto van de Venrayer H. G. werden op de par keerplaats bij de Langstraat twee ruitenwissers ontvreemd. Op verzoek van de provincie heeft b. en w. besloten het afhalen van paspoorten en rijbewijzen ter pro vinciale griffie in Maastricht door inwoners van de gemeente Venray tot het uiterste te beperken. Wan neer men tijdig paspoorten en rijbe wijzen ter gemeentesecretarie (afd. I A gemeentehuis Grote Markt) aan vraagt, duurt he t slechts enkele da gen voordat de papieren weer uit Maastricht terug zijn. Mochten er echter zodanige omstandigheden aanwezig zijn, dat iemand direct over een paspoort of rijbewijs dient te beschikken en dus een van deze documenten in Maastricht moet af halen, dan moet men zich eerst ten gemeentehuize vervoegen, opdat overleg met Maastricht kan plaats vinden. Zonder medeweten van afdeling bevolkingszaken van het gemeente huis kan men er niet meer recht streeks de documenten in Maas tricht afhalen. Krachtig remmen kon niet verhin deren dat de 36-jarige J. S. met zijn personenauto op Kleindorp een over stekende hond aanreed. Bij die bot sing werd de hond (een zwarte lang harige met witte vlek en rode hals band) gedood. De eigenaar van de hond is nog niet bekend, maar mo gelijk zal door deze publikatie de eigenaar van de hend komen opda gen. Dan zal ook de schade aan de auto kunnen worden geregeld, want tot dat tijdstip zit de eigenaar van de auto met de brokken. Op de uitrit van Rank Xerox werd onvoldoende afstand gehouden waardoor een botsing ontstond, waarbij drie auto's schade opliepen. De auto's werden bestuurd door de 27-jarige C. K., de 35-jarige F. C. en de 45-jarige J. V. allen uit Venray. Op de Oirloseweg ontstond een botsing tussen de personenauto be stuurd door de 35-jarige W. v. B. uit Geldern en de motorrijder de 19- jarige W. S. uit Horst. Terwijl de een w ilde inhalen, sloeg de ander af. Gevolg: materiële schade. Op de Overloonseweg was eveneens onvoldoende afstand be waren oorzaak dat een botsing ont stond tussen de personenauto's, be stuurd door de 26-jarige Horstenaar Th. H. en de 55-jarige Th. R. uit Venray. Een de rauto's remde af ter wijl de andere bestuurder dat te laat bemerkte. Ook hier alleen blik schade. In de sektor Research Development zijn in enkele laboratoria vacatures voor In teamverband verrichten zij onderzoek dat gericht is op het produktierijp maken van processen en materialen. Het werk bestaat uit het verrichten van proeven en metingen -assistentie bij de proefbereiding op semi-technisohe schaaf. De afdeling waar zij werken bestaat uit 50 medewerkers, verspreid over verschillende laboratoria. Telefonische inlichtingen over deze vacatures worden u verstrekt door ir. J. Hagendoorn van Océ-Nederland B.V., telefoon 077-92222. Schriftelijke sollicitaties te richten aan.Sociale Zaken, Océ-Nederland B.V.,St.Urbanusweg 102,Venlo. Océ en van der Grinten sijn handelsmerken. RES 75-20 V. 'fr.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 6