Kerkbalans 1975 KERKELIJKE DIENSTER VAMOSAVER Venray 1900-1950 Leenenl WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN van 19 tot en met 25 januari Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk DERDE ORDE Parochie Yredeskerk Samenwerkende Protestantse Kerken Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt Stichting Het Negatief Peel en Maas ooit uw weekblad VRIJDAG 17 JANUARI 1975 Nr. 3 ZES EN NEGENSTIGSTE JAARGANG VOOS AL UW DRANKEN PEEL EN MAAS DRUK- EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 VOOR AL UW DRANKEN ADVERTENTIEPRIJS 23 ct per mm. ABONNEMENTSPRIJS PER HALFJAAR 9,50 (uitsluitend bij vooruitbetaling) Een balans opmaken lijkt op de eerste plaats thuis te horen in de economie, in het zakenleven. Het woord balans verwijst naar balanceren, het evenwicht bewaren. De grote kunst is dan het evenwicht te be waren tussen uitgaven en inkomsten, iets wat tegen woordig voor velen bijna een goochelkunst wordt. De verbinding van BALANS met KERK heeft op het eerste gezicht iets weg van een dwaasheid. De kerk, op een rots gebouwd, heeft het kenmerk van de on wankelbaarheid en de onverwoestbaarheid; daar valt niet aan te wrikken. Maar zo gauw als de kerk de geloofsgemeenschap wordt, de verbondenheid van mensen die zorg heb ben voor elkaar in de geest van Jezus Christus, dan uit zich dat in velerlei menselijke aktiviteiten, die on derworpen zijn aan de wetten van de economie, de huishoudkunde. Zo wordt KERKBALANS begrijpelijk. Het is dan het evenwicht bewaren tussen de kosten die nodig zijn voor de kerkelijke huishouding en de middelen om die kosten te dekken. Voor dat laatste is de gelovige gemeenschap zelf al tijd verantwoordelijk geweest. De huidige vorm om aan die verantwoordelijkheid te voldoen is de gezins bijdrage. Kerkbalans 1975 wil daarop nog eens na drukkelijk wijzen. Juist in een moeilijke situatie van de kerk is het geen overdreven luxe die balans van jaar tot jaar op te maken. In deze dagen wordt in ons land daar aan dacht voor gevraagd, soms in grote akties of nadruk kelijke vieringen, soms ook door het gewoon in de aandacht te plaatsen. Een GEZONDE KERKBALANS vraagt in ieder geval de medewerking van alle ge loofsgenoten. Het is maar dat u het weet. DEKEN L. THEUNISSEN A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafelviering voor personen van 17 jaar en ouder. Ce lebrant is kap. H. Latten. Tweede zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur ned. hoogmis int. ouders Coenen-Houtakkers familie Munninghof-Kusters. Zondag: 8 uur gel. mis int. Nellie Goumans; 9.30 greg. hoogmis, int. Gerardus Swinkels Piet Oudenho ven en dochter Frieda; 11 uur ned. hoogmis int. Gertruda Boom-Ver stegen Peter Wismans; 18 uur gel. mis int. Piet Swinkels vw buurtver. St. Jozef. Maandag: 8 uur Gertruda Arts- Hagens; 9 u voor levende en over leden leden van handboogschutterij Diana; 19 uur ouders Kronenberg- Clancette en zoon Lambert. Dinsdag: 8 uur Peter A. Willems, Hendrica H. Janssen, Maria en Pe ter Willems, als sticht.; 9 uur Mar- tinus Thuyls, Hendrika Muysers en zuster Beata; 19 uur Martinus Wis mans en echtgen. Piet Duykers v. reünie. Woensdag: 8 u Johannes Janssen; 9 uur Pierre Pouwels v.w. de bej.- bond; 19 uur Henricus Poels Eed Stevens vw de buurt. Donderdag: 8 u Martin Wismans en Maria B. Wismans als sticht.; 9 uur Catharina Drenth-Borgman. Vrijdag: 8 uur geen H. mis; 9 u. Leonard van Dijck, Johanna Jennis- kens en zoon Antoon als stichting; 14.30 in de kapel van Jerusalem het huw. de Clerck-Verhaag; 15 u huw. Janssen-Minten; 19 uur Gerardus Swinkels. Zaterdag: 8 uur Elisabeth v. Kes- sel-Versieyen en zoon Jan; 9 uur Theodorus Pouwels; 19 uur overl. fam. Verstraelen-van Meijel José Min-Hendricx Lodewijk Aben. Huwelyk Anna Hendriks, Maashees en Hub Pelzer, Boshuizerweg. Crèche om 11 uur Resy Wismans en Ivonne Kuiper. Akolieten Zaterdag 18 jan.: 19 uur Nelly Janssen en Paul vd Heuvel; zondag 8 uur: Peter Pelzer en Willy vd Vor- le en André Gooren; 9.30 Wim Kre- mer en Boudewijn v. Grinsven; 11 uur Mia Voermans én R. Kuiper. Misdienaars Zondag: 18 uur Peter Verhoeven en Berd Kroft. Maandag, dinsdag en woensdag 8 u Theo Janssen en Roeland Bob- belaer; 19 uur Marius Jenniskens en Odette Martens; Donderdag en zaterdag: 8 uur Ro bert Heinsbroek en Lucien Kupers; Vrijdag: 14.30 uur (Jerusalem) Ro nald Rongen en Eddy Wijnhoven; 15 uur Kees vd Helm en Margot van Stiphout; 19 uur Sjaar Bouten en Mariet van Ooi. Zondag: h. missen om 7.30 9.00 11.45 - 10.15 hoogmis gezongen door de zangers van St. Frans - 18 uur avondmis. Vrijdag: 19 uur avondmis om de zegen van God te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis als zon dagsviering. Mis-intenties Zaterdag: .18.30 overl. ouders Spee- Poels en zoon. Zondag: 7.36 voor de parochie; 9 uur uit dankbaarheid en voor de fam. Koenen-Kleuskens; 10.15 Ge rardus Hoeymakers; 11.45 overleden ouders v.d. Goor en kinderen; 18 u. Antoinette Zwitserlood-Volleberg. Maandag: 7.45 u Karei Hendriks; 8.30 overl. fam. Slits; 19 u Martinus Lenssen en echtgen. en overl. kinde ren. Dinsdag: 7.45 u Antoon Luijpers; 8.30 W. v.d. Munckhof-Tammerveld; 19 uur overl. ouders Lucassen en Pater Florentius. Woensdag: 7.45 Jacques van Bee- sel en Pètronella Cortenbach; 8.30 overl. fam. Arts-Janssen; 19 uur Zr Anicete Luijpers; 8.30 Jacoba van den Munckhof-van der Winkel en zoon Arie; 19 uur Gerrit Koppes. Vrijdag: 7.45 Herman en Maria v. d. Munckhof; 8.30 overl. ouders en weldoeners; 19 uur gezinsmis, Nel- leke Goumans. Zaterdag: 7.45 W. van den Munck hof-Tammerveld; 8.30 Antoon Wil lems-Vos en Gertruda Swinkels. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 Hans v.d. Beker- om en Pim de Vos. Zondag: 7.30 u Peter Claessen en Mare Comelissen; 9 u Gerard Stoks en Marcel Hendricx; 10.15 u Henk Jansen en Jeroen Cornelissen; 11.45 Leo Jansen en René van Horen; 18 uur Maarten Arts en Peter Schoen makers. Maandag, woensdag en vrijdag 7.45 Maarten Arts en Peter Schoen makers; 19 uur Jos Claessens. Dinsdag, donderdag en zaterdag 7.45 Henk Jansen en Johnny Smits; 19 uur Jeroen en Luc Cornelissen. Woensdag 22 januari a.s. verga dering in „Het Schuttersveld". Om half acht eucharistieviering. Hier na praten we over het programma van het komend jaar. Als u voor stellen hebt zullen we daar graag naar luisteren. Iedereen is welkom. Tweede zondag door het jaar KERKOPBOUW-ZONDAG Zaterdag: 19 uur avondmis als jr. getijde voor overl. Theo Vollenberg. Onder deze avondmis zingt het jon gerenkoor moderne liedereen onder leiding van Joke van Hout, met mu ziek van het orkest van de Rank- Xerox onder leiding van Jo v. Els. Jongeren zeggen de teksten en de liederen zingen we mee. Thema is: kerkopbouw in onze parochie, (ook het thema voor alle missen van de zondag). Zondag: 8 uur lm voor overl. fam. van Tilburg-Muijsers; 9 uur lm. v. overl. fam. Bouten-van Megen en Huberta van Megen. Met het kin derkoor zingen we nederlandse lie deren. Vooral ouders met school gaande kinderen zijn in deze mis heel welkom.; 10 uur hoogmis voor overl. Gerrit Flinsenberg. Met het kerkelijk zangkoor zingen we de nederlandse gezangen; 11.30 lm voor overl. Hein Brands en fam. Brands- JacobsrMartens; 18.30 avondmis v. overl. ouders van Ass-Delhoven. Maandag: 8 uur lm voor overle den fam. de Mulder-Aerts; 19 uur avondmis voor overl. Johannes Arts, Maria Arts-Lensen en Johan Lensen 19 uur avondmis voor overl. ouders Strijbosch-Op 't Broek en dochter Elisabeth. Woensdag: 8 uur lm tot zek. int. (Th.); 19 uur avondmis voor overl. Cornelis Matthijssen. Donderdag: 8 uur lm voor overl. Ben Geurts; 19 uur avondmis voor overl. Bèr Philipsen (personeel P. T.T.). Vrijdag: H. Franciscus van Sales, bisschop en kerkleraar; 8 uur lm v. overl. Richard van Dijk; 19 uur de avondmis voor overl. Gerardus Ba rents (v. echtgen. en kinderen). Zaterdag: bekering van de H. Pau- lus, apostel; 8 uur lm voor overl. Martien Meijer en Willem Bloem; 19 uur avondmis voor overl. Bèr Philipsen. Denk a.s. zaterdagavond om 7 juur aan de jongerenmis vanwege Kerk- opbouwzondag. Akolieten en misdienaars Zondag: 8 u J. Bruno en R. Mul der; 9 uur H. Willemse en X. Hae- gens; 10 uur M. Dicker, W. Her mans, R. van Wijk; 11.30 J. van der Weiden en H. Verlinden; 18.30 A. Hawinkels en A, Theuws. Week 1: 8 uur R. Beerkens en E. Willemse; 19 uur F. de la Roy en F. de Groot- Week 2: 8 uur J. Ingenpas en P. Goossens; 19 uur M. Lensen en M. Slagter. Enige gegevens over de snel groeien de parochie Vredeskerk over het jaar 1974: Aantal, katholieke gezinnen: 1450. Aantal katholieke parochianen: 5317, waarvan plm. 1.000 kinderen bene den de acht jaar en 250 alleenstaan den. Er werden 115 kinderen gedoopt; 147 kinderen deden hun eerste H. Communie en 43 kerkelijke huwe lijken werden gesloten; 22 parochia nen zijn overleden. Er werden in het afgelopen jaar 117.000 H. Communies uitgereikt. Bij al dit positieve nog een vraag: zouden er niet meer mannen te vin den zijn om ons kerkelijk zangkoor te komen versterken? Deze vorm van „Kerk zijn" zouden we zeer waar deren, omdat wij daardoor de diens ten nog beter kunnen verzorgen. Moge „Kerkopbouwzondag" voor ons allen een stimulans zijn, om ook in de toekomst bij de opbouw van de parochie mee te helpen. Om uw aandacht hier op te ves tigen zingt a.s. zaterdagavond in de dienst van 7 uur weer het jongeren koor, met muziek van de band van Rank Xerox. Op oudejaarsavond vond de bis schop Mgr. Gijsen het een bijzonder mooie dienst. Misschien is dit voor u een aansporing om ook eens naar deze dienst te komen. Zondagmorgen dienst in de aula van den Hoebert, aanvang HALF 10. Predikant is de Weleerw. Heer J.G. Keers uit Havelte. Tijdens de dienst kinderoppas en kindernevendienst. Aan de uitgang extra kollekte voor het diakonaatsprojekt: een water put in Malawi. In de Hervormde kerk te Blitters- wijck geen dienst. Week van 19 - 26 januari 1975. Zondag: 8.30 gest. jaard. fam. Lemmens-Poels10 uur overl. fam. Reijndres-Coenen; Jan Hulsman. Maandag: 9 uur overl. fam. Ver- rijdt-de Lauw. Dinsdag: 9 uur overl. fam. Loo- nen-van Rens. Woensdag: 9 uur Peter Johannes Peeters en Petronella Loonen. Donderdag: 9 uur tot intentie Ver- meulen-Moorrees. Vrijdag: 9 uur gest. jaard. fam. van Heijster; 1 5uur Huwelijksmis voor het bruidspaar Brouns-Muyris. Zaterdag: 19 uur Catharina Hu- bertina Jeuken-Cox (v.w. buurt). 2e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis, jrd. Martien Rongen. Zondag: 8.30 gez. H. Mis maandd. Sophia Verdellen; 10.00 Hoogmis, mnd. ouders Claessens-Theuws; te vens jaard. Maria Cath. Gelissen- v. d. Heyden. Maandag: 8.00 H. Mis voor over ledenen van de parochie. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overle denen van de parochie. Woensdag: 8.00 H. Mis ter ere van St. Machutus tot dankbaarheid van genezing zieke. Donderdag: 8.00 H. Mis. Vrijdag: 8.00 H. Mis. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis, jaard. ouders Duijkers-van Dijck; maandd. Wim Steeghs. week van 18 - 25 januari Misdienaars: Jos Duykers en Wil lie Friezen; Wil en Mart. Vollenberg Hoogmis: Peter Philipsen en John Versteegen. Geheel deze week: bidweek voor de eenheid. Zaterdag: 14.30 huwelijksdienst v. bruidspaar Thijssen-Jacobs; 19 uur Hendrik Dinghs. Zondag: 8 h jaard. Bernard Vul- lings-v.d. Broek; 10 uur overl. fam. Cox-Janssen. Maandag: 7.30 bijz. intentie (G). Dinsdag: 8 uur Henr. Baeten en Maria Jeurissen. Woensdag: 8 uur gezinsmis tot int. van de offeraars. Donderdag: 7.30 uur overl. ouders Cleven-Janssen. Vrijdag: 8 uur overl. fam. Kem- melings-Friezen. Zaterdag: 19 uur jaard. v. Martin Wismans. N.B.: Donderdagavond repetitie v. h. Kerkelijk Zangkoor. 2e zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Maria Ach ten-van Dijck. Zondag: 8.00 lsm. v. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen; 10.00 hgm. als gest. jrd. v. Antoon Peeters; 11.30 lsm. v. José Timmermans en Jacq. Vervuurt. Maandag: 7.30 lsm. v. Johannes Loenen, echtgen. en Jan Loenen; 18.30 lsm. v. Gerrit Bouten en overl. fam. Dinsdag: 7.30 lsm. tot bijz. inten tie (v. M.); 18.30 lsm. als jrd. v. An na van Meijel-Versleijen; 19.00 lsm. als jrd. v. Harry Martens; 19.30 lsm. t.i.v. fam. Loenen-Pouwels. Woensdag: 7.30 lsm. v. Wilhelmina Asselberghs-van Helden; 19.00 lsm. t.i.v. Jenniskens-Kursten; 19.30 lsm. v. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. Donderdag: 7.30 lsm. v. Jean Loe nen; 18.30 lsm. v. overl. fam. Mar- tens-Flos; 19.00 lsm. v. Eduard Dietz. Vrijdag: 7.30 gest jrd. v. Antoon Smits en Petronella Claessens; 18.30 lsm. v. Elly Loonen en Elly v. Berlo; 19.00 lsm. v. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen. Zaterdag: 7.30 lsm. v. Jozef Croij- mans, echtgen. en Martin Croijmans; 19.00 lsm tot bijz. intentie (C.). Misdienaar?: 7.30 P. Verstappen; 18.30 H. Cornelissen; 19.00 R. Cor- neilssen. Akolieten: 8.00 B. Willems; 10.00 P. Voermans, A. v. Hees, F. Lucas sen en P. v. Berlo; 11.30 W. Voer mans en Th. Loenen. Huwelyksafk.: Gerrit Verkoeyen en Anny van Osch; Martin Drab- bels (Venray) en Marjan Brok. Zondag 19 jan. Zondag in de In ternationale Bidweek; 8 uur lm. tot bijz. intentie, fam. Takken; 10 uur hoogmis, jaarg. voor zal. Piet Jans in. Maandag: 8 uur lm., jaarg. voor zal. Truus Arts-Hagens. Dinsdag: 8 uur lm voor zaL Joh. Geurts. Woensdag: 8 uur lm voor overl. fam. Drabbels-Klaassen-v. Meijel. Donderdag: 8 uur lm voor overl. fam. Ewals-Holtackers. Vrijdag: 8 u lm voor fam. Geurts- Slangen. Zaterdagavond: 7.30 lm voor zal. Wilhelmus Classens. Akolieten: Ger van Staveren, Har- rie Drabbels en Mat. Classens. Tweede zondag door het jaar. Zondag: 8 uur lm voor overleden fam.leden Fleuren-Ewals; 10 u. de hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Willy Claes en Martien Derikx. Misdienaars van dè week: Harrie en Martien Janssen. Maandag: 7.30 uur lm voor Driek Eibers en Maria Manders. Dinsdag: H. Agnes, maagd en mar telares; 8 uur lm t.i.v. de familie Derikx-van Veghel. Woensdag: 8 uur leesmis. Donderdag: 7.30 uur leesmis. Vrijdag: H. Franciscus van Sales; bisschop en kerkleraar; 8 uur lm. t. i.v. de familie van Kempen-Willems. Zaterdag: bekering van de H. Pau- lus, apostel; 8 uur leesmis; 19.30 uur avondmis voor de overl. fam. Jans- sen-Litjens. 2e zondag door het jaar. Zondag: 8.30 leesmis v. Peter Jo han v. d. Sterren en Gertrudis Si mons; 10.00 Hoogmis: gestichte H. Mis t.e.v. O.L .Vrouw v. d. fam. Mul ders; 11.30 jaarg. v. Leonard Maes- sen en Anna Maessen-Mooren. Maandag: 8.00 maanddienst voor Lamberdina Lemmens-Poels. Dinsdag: 8.00 weekdienst v. Maria J eurissen-J eurissen. Woensdag: 8.00 maanddienst v. Jo hanna Hendriks-Nent. Donderdag: 8.00 maanddienst voor Gertrudis Wismans-Gooren. Vrijdag: 8.00 maanddienst v. Sjef Bovée; 14.00 huw. mis voor het bruidspaar Seuren-Hellegers. Zaterdag: 19.00 leesmis v. Maria van Soest-Swinkels. Misdienaars: zaterdag 19.00 Hans Teunissen en P.Paul Koonings; zon dag: 8.30 Peter van Soest en Robert Arts; 10.00 Johnny Houben en Mar cel Hellegers; 11.30 Leo van Soest en Gerard Spreeuwenberg. 2e zondag door het jaar, 19 jan. Zondag in de internationale bid week. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor An toon Arts. Zondag: 8.30 gest lsm. v. Chris- tiaan Klaassen en Jacomina Kus- ters; 10.00 Hoogmis voor eenheid onder de christenen; 11.30 H. Mis voor Petronella van Meyel-Dirckx (vr. v. Els). Maanlag: 8.00 gez. H. Mis voor overl .fam. van Dijck-van Rijswijck. Dinsdag: 8.00 gest. jgt. v. Anna Maria Wismans-Poels. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Poels-Poels. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Wilhelmina Michels-Rongen te ver zorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gest. jgt. voor Arts- Jeuken en Gerrits-Arts. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis voor overl. fam. Gellings en overl. fam. v. d. Elzen. Misdienaars: Zondag 8.30 en door de week: Sj. Claessens en Th. Poels; 10.00 K. v.d. Linden en W. Michels; 11.30 P. No- yen en H. Wismans. Kollektanten: Zaterdag: Michels-v. Hoof. Zon dag: 8.30 v. Cuijck-Arts; 10.00 van Osch-Ewals; 11.30 Emonts-Hendrix. Zaterdag 18 jan.: 17.30 H. Mis te Holthees voor Marcilia Kersten-van Os; 19.00 gez. H. Mis te Smakt t.e.v. St. Jozef. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor overl. fam. Kersten-de Rijk; 10.00 Hoogmis te Smakt voor Mar tinus Geurts. Maandag: 8.30 H. Mis voor over ledenen van de Karmel. Dinsdag: 8.30 H. Mis voor Marti nus Geurts. Woensdag: 8.30 H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag en vrijdag: om 8.30 H. Mis voor fam. Hovens. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el domin- go de las oraciones por la reunion de todas las iglesias del mundo; precisamente en este Ano Santo esa reconciliación entre todas las Igle sias del mundo es una tarea muy importante. A los once en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano. Asis- tan todos. Después de la Misa reuni on en la casa del padre Juan, nues- tro Centro. NOTICIAS CULTURALES El sabado próximo a las nueve de le manan escuela suplementaria pa ra sus hij os. En los colegios han empezado también los 'tests'. Esto es una prueba psicologica que indi- caré la orientación general de la ensenanza media de sus hijos. Si en este campo o en el campo de los seguros sociales hay dudas o algo que no es claro se informen fraca- mente después de la Misa con el Sr D. Jacos; en la oficina del padre Juan hay todo genero de informa- cion socio-laboral para los trabaja- dores espanoles en Holanda. Como siempre tambi'n esta sema- na hay bastantes periodicos y revis- tas en la casa del padre Juan, nu- estro Centro. Hasta la vista el do mingo después de la Misa. Het dia-team van Veldeke afd. Venray presenteert op woensdag 29 januari a.s. 's avonds om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg te Venray voor de tweede maal het dia-klankbeeld VENRAY 1900-1950. Na het overweldigende sukses van de eerste opvoering, dat werd bij gewoond door ruim 350 personen, heeft men vooral wat betreft het ge luid, hier en daar wat verbeteringen aangebracht in deze dia-serie. Ter bestrijding van de gemaakte kosten heeft het bestuur gemeend de entree te moeten stellen op 3, per persoon. Voor deze avond kunt U nu reeds Uw plaatsen bespreken bij boekhandel H. Messemaeckers B.V., Grotestraat 17, Venray en op de dag van de voorstelling 's avonds vanaf 19.30 uur in de hal van de schouw burg. I Maandag 20 januari wordt de twee de film vertoond sinds de oprich ting van Het Negatief. Aanvangstij den: 19.30 en 22.00 uur; plaats: Hoen derstraat 10. Nadat de eerste film, BOF, over het algemeen goed ontvangen is, wordt deze keer de documentaire speelfilm IL CASO MATTEI op het doek gebracht. Filmliefhebbers die deze film graag willen zien en nog geen dona teur zijn van de stichting inmid dels hebben we meer dan 150 dona teurs kunnen zich als zodanig aanmelden bij Nard Loonen, Chopin- straat 47 te Venray. Kosten: 10, Dit bedrag kan ook overgemaakt worden op gironummer 3.309.430, ten name van penningmeester Het Ne gatief, waarna men met de grootste spoed informatie toegezonden krijgt. Tenslotte kan men eveneens do nateur worden aan de kassa op maandagavond, vanaf 19.00 uur.

Peel en Maas | 1975 | | pagina 5