REIJNDERS B.V. NIEUW DALLAND Honda Civic. Stap in een betere toekomst. AUTOMOBIELBEDRIJF HENDRIKS B.V. Vandaag de dag stelt u andere eisen aan een auto. gemeentelijke notities en mededelingen binnenbeglazing voor warmte-en geluidisolatie V erkeersmoeilijk- heden in Bruhshe NU NOG 33% SUBSIDIE Pastoor Strijkersstraat 4 Venray - Telefoon 04780 - 2810 EEN ZELFSTANDIGE MEDEWERKSTER LANGSTRAAT 33 VENRAY - TEL. 1351 Honda Civic: Zeer zuinig. Niet-raadsleden in commissie voor onderwijs, cultuur en rehreatie Het was voor de leden van de com missie voor onderwijs, cultuur en re- kreatie een moeilijke zaak het col lege van b. en w. te adviseren over de benoeming van niet-raadsleden in deze commis.sie. Degenen, die zich hiervoor hadden opgegeven of waren voorgedragen, waren vrijwel allen afkomstig uit het onderwijs of hadden hiervoor een uitgesproken belangstelling. Voor de sector onderwijs werd de heer J. Raedts door de commissie voor benoeming aanbevolen. Omdat nu nog niet-raadsleden nodig zijn voor de sectoren cultuur en rekreatie worden hiervoor kan didaten opgeroepen. Degenen, die belangstelling hebben voor de sectoren cultuur en rekrea tie en als niet-raadslid zitting willen nemen in de commissie voor onder wijs, cultuur en rekreatie kunnen zich tot uiterlijk-dinsdag 31 decem ber a.s. schriftelijk opgeven by het college van b. en w. De kandidatuur van degenen, die zich reeds hebben opgegeven, blijft gehandhaafd. Ophalen van grof vuil In de week van 16 t.m. 20 decem ber zal in de gemeente Venray weer het grove vuil worden opgehaald. Men moet op de dag, waarop nor maal de vuilniswagen langs komt, de gebundelde pakken in hand zaam en hanteerbaar formaat aan de straat klaarzetten. Diploma-zwemmen Nu de gemeente toestemming heeft gekregen om de examens ter verkrij ging van de zwemdiploma's A en B af te nemen onder auspiciën van de K.N.Z.B. zal hiervoor voor het eerst gelegenheid worden gegeven op za terdag 4 januari a.s. tussen 11 en 12 uur. Men kan zich opgeven bij het instructiepersoneel. De kosten bedra gen 6,inclusief entree zwem bad en insigne. Voor het diploma A worden ver eist: 25 meter zwemmen met slag(en) naar keuze; 75 m. borstzwemmen en 50 m. rugzwemmen met slag(en) naar keuze en 1 minuut watertrap pen. Voor het diploma B: gekleed 75 m. borst- en 25 m. rugzwemmen met slag(en) naar keuze; 125 m. borst zwemmen met slag(en) naar keuze. De eerste zeven meter moeten onder water worden gezwommen. Aanslui tend hierop 75 m. rugzwemmen met slagfen) naar keuze. Tenslotte moet er 1 minuut watergetrapt worden. De kleding moet uiteraard schoon zijn en men behoeft geen leren schoenen aan te hebben. Zwemcursussen Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de zwemcursus, welke in de maanden januari, februari en maart wordt gegeven. Er wordt tweemaal per week gezwommen. De kosten bedragen 65,voor volwassenen en 50,voor kinderen vanaf 6 t.m. 15 jaar .De entrees zijn bij het be drag inbegrepen. Tijdens de kantooruren kan men zich aan de kassa van het gemeen telijk overdekt zwembad voor deel name aan de cursus opgeven. In verband met de bouwaktivitei- ten in het bestemmingsplan Brukske II worden de oude, onverharde we gen Brukske, Servatiusweg en Oude Oostrumseweg in de nabijheid van het toekomstige centrum van Bruks ke intensief gebruikt voor het bouw- verkeer. Een gedeelte van deze we gen is reeds definitief afgesloten als gevolg van ter plaatse gepleegde woningbouw. Het ligt voor de hand, dat als gevolg van de bouw en het bouwverkeer, de kinderen, met name die uit het zuidoostelijke gedeelte van Brukske, geen gebruik meer kunnen maken van de onverharde wegen om bij de Foekepot te kun nen komen De ouders wordt daarom geadvi seerd de kinderen via de Wagner- en Handelstraat naar school te la ten gaan. Het gemeentebestuur vertrouwt er op, dat men begrip zal willen heb ben voor de problemen, welke het wonen in een in aanbouw zijnde wijk met zich brengt. Behendmahing De burgemeester van Venray maakt het volgende bekend. Houders van een bijzondere mach tiging tot het voorhanden hebben van een of meer vuurwapenen en of munitie worden eraan herinnerd dat, behoudens enkele uitzonderingen, de geldigheid van die machtiging met ingang van 15 januari 1975 vervalt. Degenen die na de genoemde da tum in het bezit willen blijven van een geldige machtiging worden ver zocht hun machtiging tijdig te laten verlengen c.q. een nieuwe aan te vragen. De aanvragen kunnen schriftelijk of mondeling worden ingediend bij het hoofd van de afdeling openbare orde en veiligheid, Grotestraat 1, onder overlegging van de in hun be zit zijnde (oude) bijzondere machti ging. Venray, 9 december 1974 De burgemeester van Venray, hoofd van plaatselijke politie in de zin der Vuurwapenwet 1919, Drs. F.G.L.L. Schols. Behendmahing Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis hun besluit van 4 december 1974 no. 1961, waarbij aan H. P. J. M. Derks, Merseloseweg 62 te Venray, ingaan de 1 januari 1975 tot uiterlijk 1 ja nuari 1980, vergunning is verleend voor het vervoer van personen tegen vergoeding met twee huurauto's als bedoeld in de Wet Autovervoer Per sonen. De aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd, dat tegen hun besluit binnen dertig dagen na dag tekening van deze bekendmaking beroep open staat op Gedeputeerde Staten der provincie Limburg te Maastricht. Venray, 13 december 1974 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Behendmahing Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis hun besluit van 4 dec. 1974 no. 1960, waarbij aan de B.V. Autobus- en Touringcarbedrijf v/h G. van Ham, gevestigd te Venray aan de Juliana- singel 39, ingaande 1 januari 1975 tot uiterlijk 1 januari 1980, vergunning is verleend voor het vervoer van personen tegen vergoeding met één huurauto, als bedoeld in de Wet Autovervoer Personen. De aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd, dat tegen hun besluit binnen dertig dagen na dag tekening van deze bekendmaking be roep open staat op Gedeputeerde Staten der provincie Limburg te Maastricht. Venray, 9 december 1974 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Hinderwet Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de gemeentesecretarie van de gemeente Venray ligt ter inzage een verzoek met bijlagen van: H. P. M. Hermans, Leunseweg 25 om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een opslagplaats voor be strijdingsmiddelen. Adres inrichting: Leunseweg 25, kadastraal gemeente Venray sectie L nr. 1861. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning kan een ieder gedurende tien dagen na dag tekening van deze bekendmaking inbrengen bij het gemeentebestuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op donderdag 2 januari 1975 om 15.00 uur in het gemeente huis, Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbe doelde ziting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft inge bracht. Venray, 13 december 1974. Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. een pasklaar „tweede" raam- en deursysteem VASTE - DRAAIENDE EN SCHUIVENDE BINNENRAMEN ENKELE EN DUBBELE BINNENDEUREN VOOR EEN BETER Maak een afspraak voor nadere informatie WOONCOMFORT zoekt voor haar administratie TOT HAAR TAAK BEHOORT - Het verrichten van veelzijdig typewerk - Bediening telefoon Administratieve werkzaamheden GEVRAAGD WORDT - Mulo - Mavo - Typediploma - Eventueel diploma Ned. Handelscorrespondentie WIJ BIEDEN - Het werken in een klein teamverband - Een goede honorering - 13e maand, vakantietoeslag, km.-vergoeding en verdere secundaire arbeidsvoorwaarden - Mogelijkheden tot verdere studie. HEEFT U BELANGSTELLING Zo ja, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de heer Broeksteeg Nieuw Dalland te Merselo, of neem even telefonisch kontakt op, telefoon 04786 - 344. verkiezing auto van het|aar!973< 2 "deurs f 7754,31 B.T.W. f 1240,69 TOTAAL f 8995,00 3 deurs f 8135,34 B.T.W. f 1301,66 TOTAAL f 9495,00 Autom. 3 deurs f 8788,79 B.T.W. f 1406,21 TOTAAL f 10195,00 M.L. Behandeling f 200,00 - Afieveringskosten f 200,- (volle tank, kenteken, nummerplaten, vervoer, schoonmaken, spiegel, 0 km. beurt enz.) Bij de afieveringskosten zijn tevens kokosmatten inbegrepen. Indien er geen inruil is, zijn afieveringskosten en M.L. beurt gratis. Wie dacht dat HONDA alleen maar de grootste motorrijwielfabriek ter wereld is, heeft het mis gehad. Maak een proefrit en overtuig Uzelf. De nieuwe Honda Civic is een economische outo. Het benzine verbruik is opmerkelijklaaglbij 80km/h 1 op 18,5). Dat schéélt kilometers en het gewicht bedraagt slechts 680 kg. Dus weinig wegenbelasting. Omdat u vandaag een auto wilt die voor weinig kosten veel kilometers rijdt. De nieuwe Honda Civic is opval lend ruim van binnen. En desondanks toch compact van buiten. De Civic heeft een schonere motor en is daar mee vriendelijk voor het milieu. Want in een betere toekomst houden we meer rekening met andere weggebruikers. De nieuwe Honda Civic heeft een opvallend stille motor,-de makkelijke stoelen hebben stoffen bekleding en de rugleuningen zijn verstelbaar tot ligstand. Op de vloer ligt luxe tapijt. Ook de vering van de Civic is uitstekend. Want voor uw gezonde toekomst zijn rust en comfort in de auto onontbeerlijk. De nieuwe Honda Civic heeft voorwielaandrijving. Is uitgerust me' radiaalbanden en staat breed op z'n wielen. Dat betekent goede weg- vastheid en weinig windgevoeligheid. Want op weg naar een betere toekomst' heeft uw auto ook een betere wegligging nodig. De Honda Civic biedt..standaard" erg veel. Een verwarmde achterruit en twee achteruitrijlampen. En tevens een goed regelbaarverwarmings- en ventilatiesysteem/n elektrische ruitensproeier, wissers met 2 snel heden, alarmknipperlichten en'n afsluitbare tankdop. Omdat u dit alles vanaf vandaag best van een nieuwe nuto mag verwachten. De nieuwe Honda Clvfc heeft een sterke kooikonstruktie.Maar ook 'n gescheiden remsysteem,-schijfrem men voor en trommelremmen achter. En bovendien:rembekrachtiging. Want voor een betere toekomst hebt u een extra veilige auto nodig. Bij Km./h 60 80 100 Km per liter 20,3 18,5 14,5 Dwarsgeplaatste,1170 c.c. motor, bovenliggende nokkenas,watergekoeid, 60 pk bij 5500t./mtn.Max.snelheid, +140 Km/h,tank!nhoud 38liter.Leverbaar met 3e deur en In automatische uitvoering. Prijs, óf fabriek v.a. f8.850,- Incl. BTW

Peel en Maas | 1974 | | pagina 6