S. V. LEUNEN S.V. Oostrum sv Ysselsteyn S.V. Merselo DAMMEN MIDGETGOLF in wentofy HENGELSPORT S.V.V. JEUGD TAFELTENNIS WANDELSPORT V.C.ROOY ZWEMMEN 0NA-VETERANEN SSS - OVERLOON Toer-wielerclub Oostrum (vervolg van voorpagina) einde hieraan kwam maken. De prins en prinses trokken zich dan terug in de directiekamer van de schouwburg voor 'n gesprek met de °vorj»eenwoordiger. Ook daar een ongedwongen anen sfeer, waarin gesproken kon worden de voorbije dagen van het Limburg se bezoek. Maar de klok tikte voort, en aan gezien de terugreis gemaakt werd per trein, moest stipt aan het tijd stip van vertrek vastgehouden wor den. Een luid klappend publiek deed het paar uitgeleide, waarvoor prins en prinses dankbaar terugwuifden. Ook in Oostrum was veel publie ke belangstelling en Oostrums Har monie zorgde voor 'n muzikaal ont haal. Het paar nam afscheid van bur gmeester en commissaris, vervulde nog de wens van een emigrante om even voor een filmopname te pose ren, en vertrok wuivend uit een zon nig Limburg. Een driedaags bezoek was ten ein de en Venray toonde zich een open en spontaan laatste haltepunt SPORT Op het toumooi van Gemert be haalde Venray Al de 2e prijs; Ven ray B de 3e en Venray C de le pr. De le prijs over alle drie de afde lingen samen, ging ook naar Venray. Proficiat. In de le ronde om de bisschops beker werd BI gewipt door Resia, dat met 1-0 won, terwijl de wed strijd tegen EWC met 10-0 gewon nen werd. Venray Al bereikte wel de volgende ronde, door zowel tegen Tiglieja (3-1) als tegen Venlose B. (1-0) te winnen. Programma voor zaterdag 31 aug. Blerick Al Venray Al 4.00 Venray A2 Meterik Al 4.00 EWC Al Venray A3 4.00 Venray A4 is vrij Ysselsteyn A2 Venray A5 3.00 Venray BI is vrij Venray B2 EWC BI 2.30 America BI Venray B3 2.00 Venray B4 is vrij Venray B5 Swolg. Boys B2 2.30 Oostrum Cl Venray C2 1.30 Venray Cl is vrij Leunen C3 Venray C4 1.30 Venray C3 Wittenh. C2 1.30 Venray C5 Wittenh. C4 1.30 Venray C6 is vrij Voor de D-teams zijn er enkele vriendschappelijke wedstrijden. Ge lieve de opstellingen te raadplegen. Venray El Ysselsteyn El 10.00 Swolg. Boys El Venray E2 10.00 Venray E3 Hegelsom El 10.00 Leunen E3 Venray E5 10.00 Ysselsteyn E2 Venray E4 10.00 Mededelingen. A-SPELERS:De trainingen zijn op woensdagavond van half 8 tot 9 uur. Er nemen 5 A-elftallen deel aan de competitie. De leiding over alles wat met de A-spelers te maken heeft, berust bij A. v. Bergen, Past. Ruttenstraat 10. Al-leiders: A. van Bergen, Past. Ruttenstraat 10, en J. Gielens, Land- weertweg 5 tel. 4866. Tegenstanders: Blerick, Helden. Panningen, Reuver, DEV, Venlose Boys, Wanssum, Wittenhorst, Rios. Wilhelmina en Tiglieja. A2-leiders: J. Rutten, Griegstraat 7 tel. 5044 en P. Bisschops, Oranje straat 17. Tegenstanders: America Al, Me terik Al, Leunen Al, Montagnards Al, Sparta Al, GFC Al, IVO Al, MSV Al en HRC Al. A3-leiders: B. Hendriks, Veltum. Kleffen 121 en H. v.d. Laar, Burg. v.d. Loostraat 16. Tegenstanders: Excelsior Al, BW Al, EWC Al, Meerlo Al, Geysteren Al, DIS Al, Resia Al, LW Al. A4-leider: G. van Elswijk, Hel- frichstraat 12 tel. 2107. Tegenstanders: Oostrum Al, Mer- selo Al, Castenray Al, Ysselsteyn Al, Brughusia Al, Leunen A2, Wit tenhorst A2 en Wanssum A2. A5-leider: H. Janssen, Veltumse Kleffen 270. Tegenstanders: HRC Al, Leunen A3, Oostrum A2, Montagnards A2, LW A2, DSO Al, Wittenhorst A4 en Ysselsteyn A2. B-SPELERS: De trainingen zijn op dinsdagavond van half acht tot 9 uur. Er nemen 5 B-teams aan de competitie deel. De leiding van de B-afdeling be rust bij L. Jenniskens, Westsingel 30 telefoon 3083. Bl-leiders: L. Jenniskens, West singel 30 tel. 3083 en H. Baartman, Bevrijdingsweg 14. Tegenstanders: DEV BI, GFC BI, Wittenhorst BI, Sparta BI, Leunen BI, EWC BI, IVO BI en Venray B2. B2-leider: J. Voermans, Stations weg 137. Tegenstanders indeling hetzelfde als BI. B3-leider: A. Janssen, Nassaupl. 2 tel. 1763. Indeling: America BI, Hegelsom BI, Kronenberg BI, Melderslo BI, Meterik BI, Wittenhorst B2, Sparta B2. B4-leider: H. Schellen, Pr. Hen drikstraat 3 tel. 4656. Indeling: Meerlo B2, Swolgense Boys B2, Meterik" B2, Hegelsom B2, Leunen B2, Venray B5 en Merselo B2. B5-leider: W. Baartman, Chopin- straat 25 tel. 5022. Indeling hetzelfde als Venray B4, Voor de C - D en E-spelers vol gen volgende week de nodige mede delingen. Jeugdleiders, denkt aan de verga dering Opstelling voor wedstrijd tegen Sevenum. Vertrek om 17 uur vanaf café Hulsman: Math. Gommans; Jo Gommans; P. Bonants; K. Smals; J. van Kempen; P. de Haart; J. Verbakei; V. Lucas- sen; M. Beerkens; H. de Bruyn; H. Gommans. Afmelden bij H. de Bruyn, vóór vrijdagavond, tel. 3127. Uitslagen: Leunen 1 Swolg. Boys (beker) 3-1 Sambeek 1 Leunen 2 3-2 Merselo 2 Leunen 3 3-3 Leunen 4 Westerbeek 2 2-0 Leunen 5 Westerbeek 3 11-0 Leunen Al Geysteren Al 3-0 Leunen Al Wanssum Al 2-2 Leunen Al winnaar le ronde na strafschoppen. Venray A3 Leunen A2 11-0 Leunen A3 Lomm Al 0-9 Leunen BI Ysselsteyn BI 0-0 Leunen BI Castenray BI 2-0 Leunen BI winnaar le ronde b. Venray B4 Leunen B2 6-3 Leunen Cl Merselo B2 2-3 Leunen C2 DIS Cl 4^1 Hegelsom Dl Leunen Dl 2-1 Meerlo Dl Leunen D2 2-2 Hegelsom El Leunen El 0-12 DIS El Leunen E2 4-0 Leunen E3 Meerlo E2 0-2 Programma zondag 1 sept. comp. 2.30 Leunen 1 Melderslol 2.30 Melderslo 2 Leunen 2 (1.30) 11.30 EWC 2 Leunen 3 (V10.30) 12.00 Leunen 4 Oostrum 2 12.00 Hegelsom 5 Leunen 5 (11.00) Programma zaterdag 31-8 comp. 4.00 Montag. Al Leunen Al (3.00) 3.00 Leunen A2 Oostrum Al 3.00Oostrum A2 Leunen A3 (2.15) 3.00 Leunen BI IVO BI 3.00 Meerlo B2 Leunen B2 (2.00) 1.00 Lottum Cl Leunen Cl (12.15) 1.30 Leunen C2 Lottum C2 1.30 Leunen C3 Venray C7 11.00 Merselo Dl Leun. Dl (10.15) oefenwedstrijd 11.00 Leunen D2 Leunen D3 onderl. oefenwedstrijd 10.00 Leunen El Sparta El 10.00 Merselo El Leun. E2 (9.15) 10.00 Leunen E3 Venray E5 5.00 Veteranen Lenen OverlQon Programma zondag 2.00 uur: Veulen D-C comb. Leunen D-C comb. (1.15) De tussen geplaatste tijden zijn de vertrektijden CONTRIBUTIE Wij herinneren alle leden er aan, dat degenen die de contributie 1ste halfjaar nog niet betaald hebben, dit kunnen doen a.s. vrijdag 30 aug. in de kantine na de training of op zondag 1 sept. in café De Steeg van 11.00 tot 11.30 uur. Uitslag le bekerronde: Oostrum 1 Venray 3 1-2 Na een aantal redelijk goed ge speelde oefenwedstrijden, werd de Oostrum-formatie zondag in het zg beker-duel tegen Venray 3 met de neus op de feiten gedrukt. De wed strijd werd met 1-2 verloren, en we moeten achteraf voor die nederlaag de hand in eigen boezem steken. De voor deze gelegenheid in het wit ge stoken thuisclub was gedurende de wedstrijd wel sterker dan de gasten maar van enige opbouw en rust was geen sprake. Bovendien was het plaatsen en de afwerking zeer slecht De ploeg uit Venray daarentegen, kon ook niet overtuigen, maar door fanatiek verdedigen en-hun uitval len wisten wisten zij in de verlen ging tweemaal te scoren, al was er de medewerking van de Oostrumse verdediging voor nodigIn de eerste 90 minuten viel er dan ook weinig opwindends te noteren, ook al moest Venray-doelman - die een uitstekende indruk achterliet - al zijn capaciteiten tonen. In de eerste helft van de verlen ging was het Venray 3 dat 'n voor sprong nam: 0-1. Lang plezier van deze voorsprong hadden de gasten niet want nauwelijks 1 minuut later was het A. Poels die nagoed aange ven van L. Barten keurig inkopte: 1-1. Tenslotte, 3 minuten voor het einde, toen reeds ieder rekende op het nemen van strafschoppen, was het S. Lenssen die na een grove ver- dedigingsfout doelman Kessels kans loos liet: 1-2. Laten we hopen dat deze slechte generale a.s. zondag in de eerste competitiewedstrijd een betere uit voering heeft Afgelopen zaterdag hadden we de club van Oirlo op bezoek. Na 10 minuten spelen was het al 1-0 in het voordeel van ONA. Met de rust wa,s het 2-0. Na de rust werd de strijd in alle hevigheid hervat. Wat Oirlo ook deed, ze konden niet tot scoren ko men. De eindstand was 4-0 in het voordeel van ONA. A.s. zaterdag gaan we op bezoek bij Veltum. Uitslagen zondag 25 augustus: (Beker) Excellent 1 Overl. 1 1-3 (Vriend.) Resia 3 Overl. 2 2-0 (Vriend) Venray 6 Overl. 3 3-1 Competitiestart '74-'75: SCMH 1 Overloon 14.30 Overloon 2 DSV 3 14.30 Achates 4 Overloon 3 11.30 Uitslagen: Ysselsteyn 1 - Helenaveen 1 Helenaveen 2 Ysselsteyn Al Ysselsteyn BI Meterik Al Ysselsteyn Cl Meterik Dl Ysselsteyn D2 Wanssum El - Wanssum El - - Kronenberg 1 3-1 - Ysselsteyn 2 1-2 - Ysselsteyn 3 1-2 Bisschopsbeker 2e pl. Bisschopsbeker 2e pl. - Ysselsteyn A2 3-0 Meterik Cl 9-2 - Ysselsteyn Dl DIS Dl Ysselsteyn El Ysselsteyn E2 9-1 0-! 0-1 4-1 Competitie-programma voor a,s. zaterdag en zondag: 2.00 Ysselsteyn 1 BW 2 (b. 1.00) 2.30 Hegelsom 3 Ysselsteyn 2 12.00 Ysselsteyn 3 Venray 9 3.00 Wanssum A2 Ysselsteyn Al 3.00 Ysselsteyn A2 Venray A5 2.00 Merselo BI Ysselsteyn BI 2.00 Hegelsom Cl Ysselsteyn Cl I.30 Ysselsteyn C2 Hegelsom C2 II.00 Ysselsteyn Dl Castenray Dl 10.00 Venray El Ysselsteyn El 10.00 Ysselsteyn E2 Venray E4 Uitslagen: Wanssum 2 Merselo (beker) 2-0 Merselo 2 Leunen 3 3-3 DIS 2 Merselo 3 4-2 Programma zondag 1 september begin van de competitie: 2.00 Merselo Griendtsveen (1.00) 2.30 Castenray 4 Merslo 2 (1.30) 11.00 Sparta 4 Merselo 3 (10.00) De tussen geplaatste tijden zijn tijden van bijeenkomst of vertrek. Afdeling Jeugd, Uitslagen: De A-jeugd wordt voor de volgen de ronde om de Bisschopbeker uit geschakeld: Merselo Al HRC Al 0-3 Merselo Al DIS Al 0-4 De B-jeugd wist de volgende ron de te bereiken: BW BI Merselo BI 0-1 LVV BI Merselo BI 0-1 Verder uitslagen: Leunen Cl Merselo B2 2-3 Overloon Dl Merselo Dl 3-0 Merselo El Overloon El 0-4 Programma zaterdag 31 aug- Voor de competitie wordt gespeeld: 4.00 Merselo AlCastenr. Al (3.30) 2.00 Merselo BI Ysselst. BI (1.30) 2.00 Meterik B2Merselo B2 (1.15) 10.00 Merselo ElLeunen E2 (9.30) V riendschappel ij k 11.00 Merselo DlLeunen Dl (10.30) Veteranen: Merselo Imfrago uitslag 5-3 Voor komend weekend is er geen wedstrijd. De tussen geplaatste tijden zijn tijden van bijeenkomst of vertrek. De vakanties zijn weer voorbij. De trainingen zijn weer begonnen en er wordt alweer gedacht aan de verschillende belangrijke wedstrij den. Afgelopen zaterdag speelden er 5 teams reeds een vriendschappelijk ke ontmoeting tegen de vereniging Succes uit Ubachs over Worms. De punten werden eerlijk verdeeld en de totaal-uitslag was precies gelijk. Zaterdag 31 augustus zullen reeds de voorrondes voor de Nederlandse Halex-kampioenschappen worden gehouden. Van onze vereniging zijn hiervoor ongeveer 15 personen ge selecteerd. De verschillende namen en in welke klasse zij moeten spelen zullen in de zaal bekend gemaakt worden. Vorig seizoen hadden wij 'n deel name van 10 teams aan de competi tie. Dit is voor het komende seizoen uitgebreid tot 16. Wij willen de ouders van jeugd leden vragen om op te geven of zij bereid zijn om eens een keer met de verschillende teams mee te gaan. Een oproep vooral voor de senio ren: De trainingen voor hen zijn op donderdag vi'ijdag en maandag. Wij hopen dat zij ook eens gaan denken aan de competitie en niet wachten tot 't laatste moment om zich goed voor te bereiden. Wij wensen alle deelnemende teams veel succes toe. W.S.V. DE DOORZETTERS Zaterdag 31 aug. bijeenkomst in het Trefcentrum, om 2 uur. Achter stallige contributie meebrengen svp. We zitten dringend om leiders of leidsters verlegen. Zij die 16 jaar of ouder zijn kunnen zich opgeven bij J. van Soest, Past.- v. d. Gaet- straat 57, telefoon 1051 In Thorn wist Martien Teunissen uit Ysselsteyn een 3e plaats te ver overen, terwijl bij de senioren Mi chel Cuypers ui tOverloon 21e werd. Dat koste hem zondag wel 'n plaats in Someren-Eind. In Horst wist Kurt je Willemssen uit Oirlo 4e te worden bij de jeugd B. Bij aspiranten A wist A. Claes- sens uit Ysselsteyn le te worden. En Martien Teunissen, zijn plaatsgenoot wist dat te herhalen bij de aspiran ten B. Bij deze Horster-wedstrijden vielen verder op Henny Vissers uit Blitterswijck, Jan Janssen uit Ys selsteyn, Huub Aben uit Ledeacker en Drees Willemssen uit Oirlo. Deelgenomen werd aan de trim- tocht in Horst. Zaterdag staat Posterholt op het programma en zondag Weert, waar de clubkampioenschappen verreden worden. Twee ploegen van de Oos- rumse vereniging komen aan start, t.w. H. Aben, A. Heidens, A. Vloet, H. Vissers, M. Cuypers, A. Willems sen, J. de Groot, W. Graat, G. van Roosmalen en H. Mulders. Suppor ters zijn welkom. Tot 1 september kan ingeschreven worden voor de Nacht van Valken burg op 6 sept. en voor de Molen tocht in Oploo voor 8 sept. 29 sept. worden de clubkampioen schappen verreden en op 12 oktober is de eerste feestavond. Daarna zal begonnen worden met de trimtoch- tên op zondagmorgen. In het midden Antoon Claessens, uit Ysselsteyn, die in een geweldige eindsprint in Horst, by de aspiran ten A, iedereen de baas bleef. Op maandag 19 dezer hield Dam club Venray haar algemene verga dering. Deze werd door 22 leden be zocht terwijl een viertal leden was verhinderd. Besproken werd op de eerste plaats de deelname aan de competitie van de Limburgse Dambond. Er zal door 3 Venrayse teams worden deelgeno men in de 2e klasse. Voorzitter Noyens sprak namens het bestuur de hoop uit iedere ge plaatste speler zich in de komende weken door intensieve training zijn plaats waardig zal tonen; in dit 8e bestaansjaar van de vereniging zou het kampioenschap te behalen moe ten zijn. Vooral omdat enkele nieu we leden de bezetting behoorlijk hebben versterkt. De verenigingscompetitie, met als inzet het personolijk kampioenschap van Venray, zal, evenals vorig jaar in poules worden gespeeld. Momen teel hebben zich hier 22 spelers voor opgegeven. Het is een verheugend verschijn sel, dat enkele ervaren hoofdklasse dammers, zoals Peek uit ft Gelder se Huissen en Freyns uit Eindhoven lid zijn geworden van de damclub Venray. Hierdoor belooft deze com petitie spannender te worden dan ooit. Een volgend belangrijk punt was de prijsuitreiking, waarbij Noyens voor de zesde achtereenvolgende maal de kampioensprijs met lovende woorden van de heer Kennis in ont vangst mocht nemen. De tweede prijs kwam in handen van de heer Tijssen en de derde prijs bij de hr. v. Bommel uit Boxmeer. Deze laat ste kreeg met grote meerderheid van stemmen, bovendien de prijs van verdienste uitgereikt voor het belangrijke propagandistische werk dat de hr. van Bommel door mid del de damrubriek in het D.v.N.L. verricht. Ook de heer Tijssen kreeg nog 'n extra prijs, als beste deelnemer van de vereniging aan deze probleem rubriek. De poule-prijzen gingen naar de heren Peek, Gerrits, Bakker en Meester. Tenslotte ontving de heer Bakker nog een extra prijs, als de hoogst-aankomende bij de instuif- competitie, waarmee het vorige sei zoen werd besloten. De samenstelling van het bestuur bleef ongewijzigd: A. Noyens, voor zitter; A. Kennis, secretaris; F. Lie- brand, penningmeester; W. v. Bom mel en G. Verstegen, leden. In zijn slotwoord bedankte de voorzitter voor deze in een bijzonder prettige geest gehouden vergadering en sprak de hoop uit dat het dam spel in Noord Limburg zich in een groeiende belangstelling mag blij ven verheugen, vooral van de zijde van de schooljeugd. We hebben een goede damclub, maar waar blijft onze jeugd? Nederlands meest on derschatte denksport heeft veel jong talent, maar in Noord Limburg is het blijkbaar nog ver te zoeken. Nieuwe leden kunnen zich ten al le tijden melden bij het secretariaat, de heer A. Kennis, Wilhelminastraat 7 te Venray, tel. 1437. Langzaam begint, het normale rit me weer te komen en schuift alles weer in elkaar. De 1ste team-speler Adje Jansen trad in het huwelijk, en ook langs deze kant willen wij hem alle geluk toewensen. V.C.Rcoy heeft een oefenprogram ma opgesteld waarin voor komende zaterdag een wedstrijd staat aange kondigd tegen een team uit België, en wel de studenten van Leuven. Een treffen waarop vooruit gekeken wordt, daar het een van de toon aangevende ploegen uit België is. De wedstrijd wordt gespeeld op Servaas en begint om 15 uur. Volgende week het presentatie- toernooi, eveneens in de sporthal van Servaas aan de Oostsingel. Senioren heren: Wij ontvingen reeds enkele reac ties voor de nieuwe groep. Opgaven bij F. v.d. Kamp, Mastbos 12 Ven ray, telefoon 1818. HSV DE ROERDOMP Uitslag onderlinge wedstryd Oos trum Venray: 1. J. Ponjee; 2. E. Messemakers; 3. L. v.d. Hogenhof; 4. A. v. Mil; 5. A. van Veggel. Uitslag Venray Blitterswijck: 1. H. Hendriks BI.; 2. L. v.d. Ho genhof V.; 3. B. Janssen V.; 4. H. Poels V.; 5. J. Ponjee V. Uitstapje zondag 25 augustus: Dit mag zeer geslaagd worden ge noemd. De uitslag is als volgt: 1. H. van Meijel; 2. A. van Bommel; 3. J. Hcedemakers; 4. G. Jacobs; 5. A. van Veggel. Er werden 2 bekers vervist, die beiden gewonnen werden door dhr. G. Robben. Verder deelt het bestuur mede dat de onderlinge wedstrijden die wor den gehouden tegen Vierlingsbeek, Oostrum, Blitterswijck en Venray, als volgt zullen plaatsvinden: Vierlingsbeek 1 sept. van 9-11 uur Oostrum 7 sept. van 3-5 uur Venray 15 sept. van 9-11 uur Blitterswijck 19 okt. van 3-5 uur. SPIO NIEUWS Mededeling voor onze leden in Oirlo Het vertrek van de bus im om 15 uur. Voorlopig de eerste weken nog op zaterdag. Er zal worden ge tracht een ander uur voor Oirlo en Oostrum te reserveren. Zvvemgelden Op verzoek van het bestuur wor den de leden verzocht de zwemgel- den per halfjaar te voldoen. Dit is vooral gewenst om oponthoud in de hal van het zwembad te voorkomen. Afhalen nieuwe Spio-kaarten Nog éénmaal voor 1 september en wel op vrijdagavond van 20 - 21.30 en zaterdagmorgen van 10 tot 11.30 uur in de schouwburg, ingang Jan Hensenstraat. De contributie bedraagt per jaar: f 20 voor de junioren en 30 yoor de senioren. Aan zwemgeld moet worden be taald per maand: 7 voor de junioren en 9 voor de senioren, graag te voldoen als "boven vermeld. M.G.C. VLAKWATER Zondag jl zijn de laatste competi tiewedstrijden gespeeld, waarin nog enkele beslissingen zijn gevallen. Venray 1 speelde in Maastricht om een formaliteit te vervullen. Het werd een 6-2 overwinning voor Ven ray dat reeds kampioen was en dit seizoen ongeslagen zijn gebleven. Wij wensen dit team van hórte proficiat met dit succes. Het eerste team zal nog een be slissingswedstrijd moeten spelen te gen de kampioen van klas 2B, Et- ten-Leur 1. De winnaar zal dan pro moveren naar de hoofdklasse zuid. Venray 2 speelde in Cuyk een zeer sterke uitwedstrijd, waarin H. Len- sen het baanrecord verbeterde tot waren: werpresultaat: H. de Römph de ondanks deze 8-0 overwinning op de tweede plaats in klas 2B om dat Etten-Leur 1 een beter punten- gemiddelde heeft. Dat is dan voor het 2e team al de 4e keer in suc cessie dat zij op de 2e plaats ein digen. Misschien een aansporing te meer om het volgend jaar zeker de eerste plaats te pakken. M.G.C. Vlakwater kan ook dit jaar weer terug zien op een bijzonder goed verlopen kompetitie, met alle drie teams in de bovenste regionen. A.s. zondag zal er op de baan van Vlakwater door ongeveer 120 men sen gestreden worden voor het per soonlijk kampioenschap van zuid nederland. Dit belooft een zeer spannend toernooi te worden, daar M.G.C. Vlakwater in alle ldassen sterke spelers beschikbaar heeft. De aanvang van dit treffen is om 9 uur. Juichend gaat Martien Teunissen by de aspiranten B, in Horst als 1ste over de meet. HONKBAL De voorlaatste competitiewedstrijd tegen Mulo is na een moeizaam ver loop door DAR met 13-3 gewonnen. Aet behalen van een 2e eindplaats ligt dus nog in het bereik. De relutaten van deze wedstrijd tvaren: werpresultaat: H. de Romph x 3 slag; 5x4 wijd en 8 honksla- gen tegen. DAR maakte 2 fouten, olagprestaties: M. Klomp 0,6666 A. Vermeulen 0,500 A. Bexkens 0,500 P. Thoonen 0,500 R. van ^tokkum 0,333 F, Troisfontain*» 0,333 Het teamgemiddelde ligt op 0,370 De laatste belangrijke wedstrijd wordt gespeeld tegen Octopus, Uden. Gezien de positie van deze ploeg op de ranglijst moet het geen groot probleem zijn, mits DAR de juiste instelling en inzet heeft! Onvoorziene omstandigheden voor behouden wordt a.s. zondag deze wedstrijd gespeeld. Aanvang 14 u.

Peel en Maas | 1974 | | pagina 6