ULYLVm KERKELIJKE DIENSTEN VAHOSAYER V.e.ROOY GYMNASTIEK WANDELSPORT Modelvliegclub Venray International Wielerclub St. Anthonis SKI-WEDSTRIJDEN OP DE MAAS SCHIETWEDSTRIJDEN Peuterspeelzaal in Overloon Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Vredeskerk Venray Hervormde Gemeentr Parochie Oostrum Parochie Merselo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Rectoraat Smakt Na een langdurige vakantie zijn we dan weer van start gegaan. Het is even wennen natuurlijk deze eer ste week, met wat troubles hier en daar. Maar nu gaat alles toch naar wens. Het eerste toumooi, na al die tijd stilte, werd een behoorlijk sukses, Heren 1 dames 1 en 2 wonnen op 't toernooi te Vortum de eerste prijs, terwijl de dames 3 vierde werden. Een goed begin is het halve werk. Wij zouden onze leden nogmaals willen wijzen op de aankondiging bij de Coq d'Or waar de diverse trainingstijden vermeld staan. Inmiddels is de eerste bestuurs vergadering gehouden, waar de ur- genste problemen zijn besproken en grotendeels opgelost. Voor de komende weken willen wij u attent maken op het toernooi dat gehouden wordt op 7 en 8 sept. in de sporthal van St. Servaas. De komende week volgen hierover na dere mededelingen. VC Rooy is ook van plan om naast de senioren dames, welke op woens dag van 8 - 9.30 trainen en waar voor u zich nog steeds kunt opge ven, te starten met een senioren- heren-afdeling. Deze trainen even eens op woensdag en wel van 09.30 tot 11.00 uur. Ge-interesseerden kunnen zich opgeven bij F. van de Kamp, Mastbos 12, tel. 1818. Het ligt in de bedoeling om op 4 september te starten, mits er vol doende belangstelling bestaat. Voor zij die vroeger volleybal ge speeld hebben of wat actief willen trimmen, ligt hier de kans. Tot slot willen wij u nu al mede delen, dat op 15 sept. de algemene ledenvergadering wordt gehouden. Zondag jl deed onze club mee aan een wedstrijd op de Bosoverheide te Budel. De opkomst van onze leden was ondanks de goede weersomstan digheden, gering, zodat wij met vol op ruimte in de auto's en toch met goede moed vertrokken naar Bu del. Daar aangekomen maakten we eenige proefvluchten om daarna met goed afgestelde vliegtuigen aan de wedstrijd te beginnen. De organisatie berustte bij lucht vaartclub Venlo. Het weer was ideaal om te vlie gen: zwakke wind en veel zon. On ze goede moed werd beloond, blij kens de prijzen die we behaalden: A2 junioren le prijs D. Moss, 2e pr. A. v.d. Craats; F.A.I.-power: le prijs R. Simon. Verder behaalden we de ploegbe- ker voor de beste club die meevloog. Op 1 september wordt er op de Roosendaalse heide bij Arnhem een wedstrijd georganiseerd door onze club. Daar dit tevens een selectie wedstrijd is voor de nationale ploeg van Nederland voor de wereldkam pioenschappen, verwachten we veel deelnemers. A.s. zondag 25 aug. wordt weer de traditionele Ronde van St. Anthonis verreden voor amateurs, junioren en nieuwelingen. Aan de start ko men o.a. F. van Katwijk uit Oploo, Fr. Thijs uit Oploo, Henk Boterhuis uit Sambeek en H. Pluk, Ledeaeker die het moeten opnemen tegen Fr. Niemeijer, G. St. Nicolaas, de Gebr. Nederlof, W. de Ruyter, Meerlo, H. Fransen, Uden; H. Rossen, Alverna en vele anderen. Om 12.30 uur gaan op het geheel beveiligde parcours de nieuwelingen van start. Zij rijden 40 km. Daarna, rond 13.30 uur starten de junioren voor een wedstrijd van 60 km. Om 15.15 is het tijd voor de amateurs die 100 km coursen. Mochten de wereldkampioenschap pen u misschien thuis willen houden dan behoeft dat niet. Want, mochten de t.v.-uitzendingen tijdens de wed strijd vallen dan zijn er t.v. toestel len langs het parcours opgesteld. Watersportvereniging 'Op den Berg' te Maashees organiseert zondag 25 augustus haar traditionele prestatie tocht op ski's bij de camping Maas hees. Omdat dit het 5-jarig bestaan is van de vereniging, heeft het bestuur besloten er dit jaar geen 50 km van te maken maar 60 km. Een ware uithoudingsproef voor de ski'ers. Vooraf is er echter een grandoze show op het water, van een eigen stuntteam. Deze show begint om 12 uur en duurt tot 14 uur. Hierin kunt u skiën zien met 8 personen achter een boot; monoskiën met zijn zessen; stijlskiën; piramide, en verder, voor de lachters, carnaval op het water in de meest dolle situaties. Om 14 uur vangt dan de uithou- dinsproef aan over 60 km. De te be reiken km liggen om en om de 50 per uur. Een zware beproeving voor armen en benen. Het bestuur hoopt dat vele toe schouwers zullen genieten van een prachtige show, zoals men er nog geen gezien heeft in deze contreien. Bij de door Schutterij St. Anna gehouden schietwedstrijd werden de prijzen als volgt behaald: Korpsprijs en wisselbeker Hol thees Personeel, vrije hand: 1. F. Custers, Groeningen 2. A. Bouten, Groeningen 3. H. Volleberg, Venray 4. A. Theunissen, Groeningen 5. W. Duits, Venray Personeel vaste paal: 1. M. Kusters, Groeningen 2. Poels, Holthees 3. J. Janssen, Holthees 4. H. Lensen, Venray 5. J. Willems, Venray 6. H. Janssen, Venray 7. A. Theunissen, Groeningen 8. P. v.d. Broek, Venray Extra aanbieding: 1. Groeningen 2. Holthees 3. Groeningen 4. Holthees 5. Holthees ST. CHRISTOFFEL In ons laatste bericht is een fout gemaakt wat betreft de kleuters. Wij vermeldden dat dit zaterdags van 13.30 tot 14.30 zou zijn in Co- ninxhof. Dit moet zijn 11.00 - 12.00 GESLAAGDE WANDELTOCHT DOOR ERICA HEIDE GEORGANISEERD Begunstigd door uitzonderlijk mooi zomerweer, startten jl zondag in de Heide 1455 wandelaars voor een fij ne tocht door de omgeving van Ven ray en Merselo. De organisatie door Erica verliep vlot en men had een prettige samenwerking met vele in woners van Heide. Wethouder Loo- nen en de Rector van de Heide ga ven blijk van hun belangstelling. Bij de prijsuitreiking sprak de wethou der de deelnemers toe, en aan de Rector was het gegund de prijzen uit te reiken. De deelname aan deze wandeltocht kan als volgt worden verdeeld: 5 km. 555 deelnemers (25 indiv.) 10 km 510 deelnemers (53 indiv.) 15 km 285 deelnemers (75 indiv.) 20 km 103 deelnemers (49 indiv.) Omwille van het grote aantal groe pen op meerder afstanden vermel den wij alleen de eerste 3 prijzen die op elke afstand werden toege kend: 5 km-afstand: le WSV Beren uit Weert 2e WS Lust en Leven uit Asten 3e WSV Vrij en Blij, Limbricht 10 km-afstand: le EHS uit Venlo 2e WSV Beren uit Weert 3e DVS uit Liempde 15 km-afstand: le EHS uit Venlo 2e WSV Blerick uit Blerick 3e WSV De Oude Toren, Beek en D. 20 km-afstand: le DVT uit Roermond 2e WSV Wandellust, Haelen 3e WSV Loduka uit Loon op Zand De eerste prijzen op de 4 afstan den werden geschonken door: H. Drabbels, fruitteler, Heide H. Janssen, pluimveefokker, Heide P.H. Janssen, loonbedrijf, Heide W. Drabbels, fruitteler, Heide De extra beker voor de Bejaar den van Venray werd geschonken door dhr. Gielens, kapper, Heide. Het nieuwe seizoen is goed begon nen door de Lyceum-teams op het toernooi van Advendo te Overloon. Zaterdag speelden de jeugd-meis- jes aantrekkelijke wedstrijden en niet zonder resultaat. Meisjes 1 be haalden de le plaats, Lyceum 3 een suesesvolle 3e, en hoewel Lyceum 3 geen overwinning kon boeken, bleek uit de setstanden wel dat hun eer ste wedstrijden hoopvol waren. De uitslagen van meisjes 3 waren: Hovoc 1 Lyceum 3 15-7 15-8 MVC Lyceum 3 16-14 15-12 Apollo Lyceum 3 15-6 15-1 Lyceum 2 Lyceum 3 15-4 15-7 Ook zondag bracht goede resul taten. Het herenteam ging met een le prijs strijken. Dames 1 bleef door puntentekort onder VC Rooy, maar had een eervolle 2e plaats in de le klassen. En tenslotte dames 2 die in de 2e klasse uitkwam, zij zorgden voor een goede 3e plaats. Al met al resultaten die er wezen mochten. van 25 tot en met 31 augustus A.s. zondag is er om half elf in de Levensschool, Bevrij dings weg 2a 'n eucharistische tafelviering voor per sonen boven 16 jaar. Celebrant: Frans Meijer. De vie ring draagt als titel: „Nog even na praten 21e zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur ned. hoogmis int. ouders Rongen-van Kessel en doch ter ouders Arts-Ramakers. Zondag: 8 uur gel. mis, int. moe der Flinsenberg en dochter Anny; 9.30 greg. hoogmis, int. Peter Wis- mans overl. fam. Janssen-v. Sam beek; 11 u. ned. hoogmis, int. Lei Manders overl. ouders Rongen-Pin gen, Anna en Jean; 18 uur gel. mis uit dankbaarheid (v.V.) Maandag: 8 uur tot zek. int.; 9 u. Piet Pouwels en echtgen. als jrg.; 19 uur Willy en Truus Rongen en Peter de Lauw. Dinsdag: 8 uur Jacob van Mil; 9 uur Peter Duykers en zoon Pieter; 19 uur Piet Hanen. Woensdag: 8 u overl. ouders Ron gen-Pingen, Anna en Jean; 9 uur v. Wilhelmina Claessens; 19 uur v. Leo Wijnhoven. Donderdag: 8 uur overl. fam. v.d. Linden-Basten; 9 uur Martin van de Ven. Vrijdag: 8 uur geen h. mis; 9 uur tot zekere int.; 16 uur in de kapel van Jerusalem huwelijk1 de Bruyni- Mulder; 19 uur overl. ouders Meys overl. fam. Swinkels-Cremers. Zaterdag: 8 u overl. ouders Ron gen-Pingen, Anna en Jean; 9 uur tot zekere int. (J); 19 uur Jan Kersten /Jan Schwachöfer en opa Dijkmans. Huwelijk Maria Derckx, Buitenweg en Piet Kuenen, Leunen. Akolieten Zaterdag 24 aug. 19 u Maria Ou denhoven en Paul v.d. Heuvel. Zondag: 8 u Mary Pelzer en Jac kie van Els; 9.30 Gerard Hendriks en Huub Gooren; 11 uur Mia Voer- mans en Jos Bexkens. Misdienaars Zondag: 18 uur Berend Kroft en André Janssen. Maandag, dinsdag en woensdag 8 uur Richard de la Roy en Hans v. Gerven; 19 uur Eddy Wijnhoven en Marko van Grootel. Donderdag en zaterdag: 8 u Vian v.d. Berg en Frans Vermeulen. Vrijdag: 14 uur (Jerusalem) Theo Janssen en Kees v.d. Helm; 19 uur Henny Fasotte en Rens Engelen. 12e zondag na Pinksteren. H. Mis sen om 7.30 9.00 10.15 hoogmis 11.45 en 18.00 uur avondmis. Vandaag zal de hoogmis worden gezongen door ons Dameskoor. Vrijdag: 19 u avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten. Mededeling Deze week 'smorgens maar één h. mis om 8 uur. Mi,s-intenties Zaterdag: 18.30 Antoon Rutten Weijenberg. Zondag: 7.30 overl. ouders Jans- sen-Maurus; 9 u Jet Arts-Tiebosch en Martin Arts; 10.15 overl. ouders Leonard Spee en Lamberdina Arts; 11.45 Martinus Camps; 18 uur voor de parochie. Maandag: 8 uur Antoon Luypers; 19 uur Lambertus de Lauw en zoon Peter. Dinsdag: 8 uur overl. fam. Joh. v. d. Linden-Basten; 19 uur ouders Lu- cassen en Pater Florentius. Woensdag: 8 uur gelovige zielen, offerbus; 19 uur overl. ouders Man- ders-Hüpen. Donderdag: 8 uur Antoon Luypers; 19 uur Martinus Lenssen echtgen. en kinderen. Vrijdag: 8 uur gelovige zielen, of ferbus; 19 uur gezinsmis: Christiaan Goumans. Zaterdag: 8 uur Eva Wilhelmina Rojer. Misdienaars en akolieten Zaterdag: 18.30 Hans v.d. Beker- om en Pim de Vos. Zondag: 7.30 Peter Claessens en Mare Cornelissen; 9 uur Ronny Cle- vers en Marcel Hendricx; 10.15 Re- né van Hooren en Gerard Stoks; 11.45 Wolter Blaaupot en Leo Jansen Misdienaars Zondag 18 uur Leo Manders en Wieke Aarts. Maandag, woensdag en zaterdag: 8 u Ludwig Arts; 19 u Ricky Dou- wes. Dinsdag, donderdag en zaterdag: 8 u Jan Meijer; 19 u Leo Manders en Wieke Aarts. 21e zondag door het jaar Zaterdag 19 uur avondmis voor overl. Jan van Lin en zoon Nout. Samen zingen we ned. liederen. Zondag: 8 uur lm voor overl. fam. Willemse-Weijs; 9 uur lm voor ov. Wilhelmus Tijssen; 10 uur hoogmis voor overl. Maria Donders-Strijbos, v.w. de buurt Nederl. gezangen van deze zondag met het kerkelijk zang koor; 11.30 lm voor overl.- L. Man ders en Anny Pas; 18.30 avondmis voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurtjens. Maandag: 8 uur lm tot intentie v. een zieke (K); 19 uur avondmis voor overl. Johan van Gerven. Dinsdag, H. Monica: 8 uur lm voor overl. Johannes Linders veeverzek.; 19 uur avondmis voor overl. zuster Maria Donders-Strijbosch. Woensdag: H. Augustinus, bisschop en kerkleraar; 8 uur lm tot zek. int. (Th); 19 uur avondmis voor overl. Ben Geurts (buurt). Donderdag: Marteldood van de H. Johannes de Doper: 8 uur lm voor overl. fam. Roelofs-Oude Vrielink; 19 uur avondmis voor overl. ouders Siebers-Dielemans en zoon Theo. Vrijdag: 8 uur lm voor overl..Piet van den Broek; 19 uur avondmis v. overl. Peter Jacobs en Arnoldina Michiels. Zaterdag: 8 uur lm voor overl. Jan Stevens (buurt); 19 uur avond mis voor overl. Antoon Dijkmans.. Akolieten en misdienaars Zondag: 8 u A. Janssen en J. In- genpas; 9 u E. Franken en P. Reijn- ders; 10 u P. Loonen, T. Aben, J. Jacobs; 11.30 L. Schaeffers en P. v. Bergen; avondmis 18.30 M. Lensen en M .Barten. Week I. 8 uur J. v.d. Weiden en F. de la Roy; avondmis 7 uur H. Ver linden en H. Willemse. Week II: 8 uur P. Goossens en E. Vennekens, avondmis 7 u A. Theuws en J. Ingenpas. Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert. Aanvang HALF TIEN. Pre dikant is ds. Keers uit Epe Gld.). Tijdens de dienst kinderoppas en kindernevendienst. Aan de uitgang extra-kollekte v. het diakonaatprojekt. In de Hervormde Kerk te Blitters- wijck GEEN DIENST. 21e zondag door het jaar 8.30 uur Pierre Vandevenne int. fam. Vermeulen-Moorrees; 10 uur hoogmis als jrd. voor Johan Camps. Zaterdag: 19 uur Jean Zegers Theo Camps en Anna Verhoeven. 19e zondag door het jaar. Zaterdag: 19 uur gest. jaarg. voor Pastoor H. Vercoulen. Zondag: 8.30 H. Mis voor de pa rochie; 10 uur hoogmis, best. jrg. voor Jo Jacobs; 11.30 h. mis voor Hendricus Muysers. Maandag: 8 uur best. jrg. voor Peter Joh. Poels (Haag). Dinsdag: 8 uur gez. h. mis voor Petronella M. van Meyel-Dirckx. Woensdag: 8 uur gez. h. mis voor Petrus Gerardus Michels. Donderdag: 8.30 gez. h.- mis tot dankzegging, int. fam. Bistervels- Geurts. Vrijdag: 8 uur gest. jrg. voor Jo hannes van Vegchel, echtgen. en de overl. dochter. Zaterdag: 19 uur gest. jrg. voor Rector A. Beek. Misdienaars Zondag: 8.30 en door de week: Tw. van Hoof en Sj. van Meijel; 10 uur Sj. Claessens en Th. Poels; 11.30 uur K. v.d. Linden en W. Michels. Kollektanten Zaterdag: Michels en Hendrix; Zondag: 8.30 van Cuijck en van Hoof; 10 uur van Osch en Arts; 11.30 Emonts en Ewals. week van 24-31 augustus Misdienaars: Willie en Mart Vol- lenberg; Jos Dukers en Frank Weijs. Hoogmis: Jac. Classens en Henk Vollenberg. Zaterdag: 19 uur jrd. Truus Kuy- pers. Zondag: 8 uur t.e.v. O. L. Vrouw; 10 uur jrd. overl. fam. Friezen-Frie zen. Maandag: 10 uur Josephina Sey- kens-Collin. Dinsdag: 10 uur Jan Willems. Woensdag: 10 uur gezinsmis tot intentie van de offeraars. Donderdag: 7.30 uur int. Friezen- van der Sterren. Vrijdag: 7.30 overl. fam. Verhoe- ven-Houben. Zaterdag: 19 uur Francisca Roe- lofs-Keysers. Attentie: Vanwege de kermis zijn de vroegdiensten op maandag, dins dag en woensdag om TIEN UUR. 21e zondag door het jaar Zaterdag: 19 uur lm voor Gerard Jenniskens v.w. de buurt. Zondag: 7.30 lm voor Leo Loonen; 9 uur hoogmis als gest. jrd. v. Ge- rad Verkoeijen en Petronella Cree- mers; 10.30 lm voor Antoon Mar tens en echtgen. Maandag: 19 uur lm voor Harry Cuppen en Petronella Vogelsangs- Smits. Dinsdag: 19 uur lm voor Gerard Thijssen. Woensdag: 19 uur lm voor Gerard Jenniskens. Donderdag: 19 uur lm voor Joost Litjens. Vrijdag: 19 uur lm t.i.v. familie Croijmans-Michels. Zaterdag: 19 uur lm voor Gerard Jenniskens vw de buurt. Misdienaar, ook op zaterdagavond 24-8 en 31-8 Wil Jenniskens. Akolythen: 7.30 B. Willems; 9 uur P. Reintjes, M. Koch, P. Voermans en A. van Hees; 10.30 M. v. Veg chel en W. Cornelissen. Huwelijksafkondiging: Jos Kusters en Gerda Cox, Melderslo; Piet Kuenen en Maria Derckx, Venray; Jan Verheijen, Meterik en Fien van Vegchel. Zondag 21e zondag door het jaar 8 uur lm voor een overledene (Kr); 10 uur hoogmis voor overl. ouders Schreurs-Peeters. Maandag: 8 uur lm tot bijz. inten tie (M.O.). Dinsdag: 8 uur lm uit dankbaar heid, fam. v. K. Woensdag: 8 uur lm overl. familie Hagens-Reint j es. Donderdag: 8 uur lm voor zaliger Martinus van Staveren. Vrijdag: 8 uur lm uit dank bij het welslagen van een examen (M.). Zaterdagavond 7.30 hoogmis voor overl. fam. van Gassel-Weerden. Lector 25 aug. Jo van Oers. Akolieten: Harrie Drabbels, MartA Classens en Geert Classens. 21e zondag door het jaar Zondag: 8 uur lm voor het recto raat; 10 uur gest. gez. jrg. voor L. van Vegchel en Gertruda Arts. Akolieten: Martien Derikx en Jan Gielens. Misdienaars van de week: Bert 1 Janssen en Jos Drabbels. Maandag: 7.30 lm voor Driek Ei bers en Maria Manders. Dinsdag: H. Monica: 7.30 u lm. Woensdag: H. Augustinus, bisschop en kerkleraar: 7.30 uur leesmis. Donderdag: Marteldood van de H. Johannes de Doper: 7.30 uur leesm. Vrijdag: 8 uur leesmis. Zaterdag: 8 uur leesmis; 19.30 uur avondmis t.b.i. van de familie van Kempen-Willems. 12e zondag na Pinksteren Zondag: 8.30 lm voor overl. fam. Kleuskens-v.d. Ven; 10 uur hoogmis voor de parochie; 11.30 lm v. Gerrit Coenen. Maandag: 8 u lm voor overleden familie Engels. Dinsdag: 8 uur lm voor Piet Ver heijen en Maria Litjens. Woensdag: 8 uur lm voor overl. fam. Vergeldt-Smeets. Donderdag: 8 uur lm voor Gerard Geurts. Vrijdag: 8 uur lm voor zekere int. Zdterdag: 14 u hoogmis uit dank baarheid bij 25-jarig huwelijk van Hendriks-van den Heuvel; 19 uur jaarget. voor Gerardus Janssen. Misdienaars Zaterdag: 19 uur Twan de Wit en René van Dijck. Zondag: 8.30 Hans Teunissen en P.Paul Koonings; 10 uur Peter van Soest en Robert Arts; 11.30 Johnny Houben en Marcel Hellegers. Weekdienst: Hans Teunissen en P. Paul Koonings. Zaterdag: 17.30 h. mis te Holthees 19 uur gez. h. mis voor bijzondere intentie. Zondag: 8.30 h. mis te Holthees v. Mechtilda Beckers-Lenssen; 10 uur hoogmis voor de weldoeners van de kerk. Maandag: 8.30 h. mis uit dankbaar heid. Dinsdag: 8.30 h. mis tot bijz. int. Woensdag: 8.30 h. mis uit dank baarheid aan St. Jozef van familie Arts-Michiels. Donderdag: 8.30 h. mis voor overl. fam. Martens-Michiels. Vrijdag: 8.30 h. mis t.e.v. St. Jözef. 13 uur eucharistieviering voor het 25-jarig huwelijksfeest van Ben Bo- nants en Anny Brons. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once en punto Misa con cantos y platica en Castellano en nuestra capilla Over- loonseweg 2. Esta semana empazara la Hermana Francina con sus visi- tas. Si tal vez su hijo o hij a tiene dificuldades en la escuela hablen con ella sobre estas dificuldades. De la escuela ella sabe todo porque an tes ha sido directora de una escu ela. Bienvenidos también a los recién venidos. Sepan todos que todos los domingos hay Misa y después de la Misa una trtulia en la casa del pa dre Juan donde hay siempre bastan- tes revistas y diarios. NOTICIAS CULTURALES El sabado a las nueve de la ma- nana escuela complementaria para sus hg os. Acudan todos porque de- pende también del numero de los assistentes si podemos contnuar nu estra escuela complementaria. Hast la vista el domingo proximo. ADVERTEER IN PEEL EN MAAS A.s. zaterdag zal door burgemees ter G. van Heusden de officiële ope ning worden verricht van de eerste peuterspeelzaal in Overloon. Ongeveer een half jaar geleden werden de eerste planen hiervoor uitgewerkt. Door een enquete onder de ouders met kinderen tm. 4 jaar werd nagegaan of er ook een daad werkelijke behoefte bestond aan 'n dergelijke speelzaal. Bijna 80% van de ouders gaven daarop een bevesti gend antwoord. In verband me de zeer gunstige ligging werd als lokaal gekozen het jongens jeugdhuis, dat voor de kin deren werd aangepast. Om' de ouders daadwerkelijk te betrekken bij deze oprichting, werd reeds voor enkele maanden een in formatieavond gegeven voor alle ouders en belangstellenden. Hierbij werd uitvoerig van gedachten ge wisseld met de ouders. En om de nodige praktische ervaring op te doen, werd einde mei gestart met eén peuterette. De belangstelling daarvoor was groot. 9 leidsters wa ren beschikbaar om 3 ochtenden per week 24 kleuters per morgen te be geleiden. Bij deze opening, die om 15.30 uur begint is er om 16 uur een poppen kastvoorstelling voor de peuters, en de ouders en peuters kunnen vanaf half vijf het lokaal en het spelmate riaal bezichtigen.

Peel en Maas | 1974 | | pagina 10