KERKELIJKE DIENSTEN DRUKWERK VAMOSAVER Getuigen van Jehova gemeentelijke notities en mededelingen BEKENDMAKING van 18 tot en met 24 augustus Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Derde Orde Vredeskerk Yenray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Merselo Rectoraat Smakt A.s. zondag 18 augustus is er weer in de Levensschool, Bevrij dings weg 2a een tafelviering, waarin het ge meenschapskarakter van de eucha ristie een duidelijke vormgeving krijgt. De viering begint om half elf. Celebrant: kap. H. Latten. De dienst draagt als titel: Nieuw Le ven. Tijdens de viering zal Arno, zoon van Gerard en Lucie v. Ros- sum gedoopt worden. Hoogfeest van Maria Hemelvaart Zaterdag: 19 uur ned. hoogmis, int. overl. fam. Linders-van Herpen en Geraats-Thijssen uit dankbaar heid (v.J.) Zondag: 8 uur gel. mis, int. overl. fam. v.d. Linden-Basten; 9.30 greg. hoogmis, int. Wilhelmina Claessens Hendrikus Voesten en Antoinetta Jans-Beken; 11 uur ned. hoogmis, int. dokter Oosterbaan ouders v. Thuyls-Hendrix en Arnold Jans- Beken; 18 uur gel. mis, int. Antoon Pelzer vw een vriend uit dank baarheid. Maandag: 8 uur past. Eug. Jans sen als sticht.; 9 uur Gerardus Di- rickx en Augusta Jenniskens als sticht.; 19 uur overl. fam. Tacken- Maes. Dinsdag: 8 uur voor een goed be gin van het nieuwe schooljaar; 9 u. Martin van de Ven als jrg.; 19 u. ouders Kronenberg-Clancette en zn. Lambert. Woensdag: 8 uur voor een bijz. intentie; 9 uur mevr. Kleuskens- Achten; 19 uur Math. Goumans als 6-wekendienst. Donderdag: 8 uur voor een bijz. intentie; 9 uur overl. ouders Ron gen-Pingen, Anna en Jean. Vrijdag: 8 uur geen h. mis; 9 u. uit dankbaarheid; 14 uur huwelijk Kuypers-Mertens; 15 uur 25-jarig huwelijksfeest Hanssen-Verhofstad; 16 uur huwelijk Janssen-van de Broek; 19 uur Gertruda Boom-Ver stegen vw de buurt. Zaterdag: 8 uur geen h. mis; 9 u. Harrie Messemaeckers15 uur 25- jarig huwelijk van der Sonne-Jan- sen ;19 uur ouders Rongen-van Kessel en dochter ouders Arts- Ramakers. Huwelyk Petronella Hermsen, Vredeskerk en Hendrikus Litjens, St. Ceciliapad. Nelly v.d. Zanden, Overloon en Wim Wijers, Oranjestraat. Gezinsbijdrage voor de kerk Uw gezinsbijdrage kimt u, zoals gebruikelijk overmaken van uw gi ro- of bankrekening op rekening bij de Amrobank of op girorekening nr. 1174863, beide t.n.v. de Admi nistrateur Gezinsbijdrage Venray. Akolieten Zaterdag 17 aug. 19 u Nelly Jans sen en André Gooren. Zondag 18 aug. 8 uur Godfried Hendricx en Peter Janssen; 9.30 u. Wim Kremer en Boudewijn van Grinsven; 11 uur Marianne Janssen en Huub Janssen. Misdienaars Zondag: 18 uur Henny Fasotte en Rens Engelen. Maandag, dinsdag en woensdag 8 uur Ronald Rongen en Kees v.d. Helm; 19 uur Sjraar Bouten en Fr. Vermeulen. Donderdag: 8 uur Theo Janssen Patrick Aben. Vrijdag: 14 uur Eddy Wijnhoven en Berend Kroft; 15 uur Richard de la Roy en Marko van Grootel; 16 u. André Janssen en Peter Verhoe ven; 19 uur Roeland Dobbelaer en Patrick Aben. Zaterdag: 15 uur Hans v. Gerven en Vian v.d. Berg. lie zondag na Pinksteren feest van Maria Hemelvaart H. Missen 7.30 9.00 10.15 hoogmis 18 uur avondmis. Vrijdag: 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten; om 18.30 avondmis als zondagsviering. Mededeling Deze hele week 'smorgens maar één h. mis om 8 uur. Mis-intenties Zaterdag: 18.30 Gertruda Ars-To- nen. Zondag: 7.30 Harry Lenssen; 9 u. voor een verjaardag; 10.15 uit dank bij een verjaardag; 11.45 Martinus Camps; 18 uur overl. fam. Coop- mans-Custers. Maandag: 8 uur voor de parochie; 19 uur overl. fam. Linders-van de Woldenberg. Dinsdag: 8.uur Antoon Luijpers; 19 uur Christ Goumans. Woensdag: 8 uur Wim v. Gend vw. vrienden; 19 uur Martinus Len- sen, echtgen. en overl .kinderen. Donderdag: 8 uur Jan Philipsen; 19 uur overl. vader en fam. Theu- venet. Vrijdag:- 8 uur Antoon Luijpers; 19 uur gezinsmis, overl. fam. Lem- men-v.d. Sterren. Zaterdag: 8 uur voor overl. fam, Ambrosius. Akolieten en misdienaars Zaterdag: 18.30 Peter Claessens Mare Comelissen. Zondag: 7.30 Marcel Hendricx en Henny Clephas; 9 uur René v Hoo- ren en Gerard Stoks; 10.15 Wolter Blaauwpot en Leo Janssen; 11.45 Hans v.d. Bekerom en Pim de Vos. Zondag: 18 uur Wieke Aarts. Maandag, woensdag en vrijdag 8 u Maarten Arts; 19 u Jos Claes sens; Dinsdag, donderdag en zater dag: 8 uur Henk Janssen, 19 uur Jeroen Cornelissen. Op 21 augustus maandvergadering in het Schuttersveld. Na de eucha ristieviering die om half 8 begint spreekt pater van Zeelst over het geen centraal staat in het pastoraal overleg: „Mens waarheen". Ook nietleden zijn van harte wel kom. Hoogfeest van Maria Hemelvaart Zaterdag: 19 uur avondmis voor overl. Harry Schrooten. Bjj gelegenheid van dit Mariafeest zingt het Dameskoor enkele meer stemmige liederen en samen zingen we Maria-liederen. Zondag: 8 uur lm voor overl. Ge rardus Hoedemaekers (fam. Kers ten); 9 uur lm voor overl. Anna Stiphout-Jacobs en zoon Leo en v. Adrianus Kuunders en zoon Frans. 10 uur hoogmis voor overl. Peter Pelzer (buurt Beekweg-HieptMet het kerkelijk zangkoor zingen we de nederlandse gezangen van deze zon dag; 11.30 lm voor overl. familie Eeuwens; 18.30 avondmis voor overl. Antoon Dijkmans. Maandag: 8 uur lm voor overl. Johannes Linders (Veeverzekering) 19 uur avondmis voor overl. ouders Stevens-Pijpers. Dinsdag H. Bemardus, abt en kerkleraar; 8 uur lm voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurtjens; 9 uur opening schooljaar kathol, scholengemeenschap Jerusalem; 19 uur avondmis voor overl. Johannes Wilmsen. Woensdag: H. Pius X, paus; 8 u. lm voor overl. Louis Pouwels en Wilhelmina v.d. Munckhof; 9 uur opening schooljaar kath. scholen gemeenschap Bosch veldcollege; 19 uur avondmis voor overl. Maria Donders-Strijbosch (fam. S.-L.). Donderdag: feest van de h. Maagd Koningin. 8 uur leesmis voor overl. Thijs v.d. Waeter; 11 uur plechtige eucharistieviering uit dankbaarheid bij gelegenheid van het 40-jarig hu welijksfeest van de ouders Fransen Linders; 19 u avondmis voor overl. fam. Jansen-de Bruyn en dochter Anna. Vrijdag: 8 uur lm voor Piet Ver- meltfoort; 15 uur plechtige huwe lijksinzegening en eucharistievie ring voor het bruidspaar Litjens- Hermsen; 19 uur avondmis voor ov. Johan Clephas. Zaterdag: H. Bartholomeus, apos tel; 8 uur lm voor overl. Jan Ste vens (buurt); 19 uur avondmis voor overl. Jan van Lin en zoon Nout. Mededelingen A.s. maandagavond om kwart voor zeven beginnen weer de repetities van het jongerenkoor, o.l.v. mej. J. van Hout. We zouden graag een heel stel nieuwe leden hebben. Alle jongens en meisjes die de lagere school af hebben kunnen lid wor den. Opgave a.s. maandagavond v. a. half zeven in het parochiezaaltje bij de Vredeskerk. Vertel dit aan el kaar door! Tot ziens? Onder de mis van half twaalf wordt er weer vanaf a.s. zondag kindercrèche gehouden in de kleu terschool vlak bij de kerk. Een kleuterleidster zal toezicht houden. Maak van deze gelegenheid gebruik om zelf rustig de mis bij te wonen. Akolieten en misdienaars Zondag 8 uur J. Jacobs en H. Wil- lemse; 9 uur J. v.d. Weiden en F. de la Roy; 10 uur M. Dicker, W. Hermans, R. van Wijk; *1.30: A. Theuws en E. Vennekens; 18.30 uur H. Verlinden en P. Goossens. Week I: 8 uur A. Jansen en E. Franken; avondmis 7 uur L. Schaef- fers en P. van Bergen. Week II: 8 uur J. Ingenpas en P. Reijnders, avondmis 7 uur M. Len- sen en M. Barten. Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert, aanvang half tien. Predi kant is Ds. Beens. Tijdens de dienst kinderoppas. Ook de kinder-nevendienst begint zondag weer. Aan de uitgang extra kollekte In de Hervormde Kerk aan de Maas weg te Blitterswijck is er geen dienst. Feest van Maria Hemelvaart Zondag: 8.30 Maria Poels-Aben overl. ouders Houba-Henssen; 10 u. hoogmis voor de pelgrims v. Geys- teren. Dinsdag: 15 uur H. Mis tot dank zegging bij 25-jarig huwelijk van Oyen-van Berlo. Zaterdag: 14.30 u h. mis tot dank zegging bij 25-jarig huwelijk Kes- sels-Verheijen; 19 uur jrd. v. Jan Achten. 20e zondag van het jaar feest Maria ten hemelopneming Zondag: 8.30 hoogmis, maandd. v. Sophia Verdellen; 10 uur hoogmis maandd. Joh. Janssen en Petronella Kuypers. Maandag: 8 uur h. mis. Dinsdag :8 uur h. mis. Woensdag: 8 uur h. mis voor ov. van de parochie, o.a. Wilh. Nabben- Cox, Mart, van Rijswijck en Sophia Verdellen. Donderdag: 8 uur h. mis. Vrijdag: 8 uur h. mis sticht. Mart. Dinghs en Gert Cox. Zaterdag: 19 uur hoogmis, maand- dienst ouders Duijkers-van Dijck. Volgende week: Gezinsbijdrage week van 17 - 24 aug. Misdienaars: Henk Strijbos en Wil lie Friezen; Henk Vollenberg en Jac Classens; Hoogmis: Peter Philipsen en John Versteegen. Zaterdag: 19 uur Hendrik Philip sen. Zondag: feest van Maria Hemel opneming; 8 uiir Mart. Dinghs-Cox 10 uur Henr. v.d. Pach-v.d. Hom berg. Maandag: 7.30 ter ere van O. L. Vrouw (K). Dinsdag: 7.30 Lei Geurts en Wil helmina Linders. Woensdag: 7.30 gezinsmis, intent, offeraars. Donderdag: 7.30 Francisca Roelofs- Keyzers. Vrijdag: 7.30 Petronella Philipsen. Zaterdag: 19 uur ter van O. L. Vrouw. Maria ten Hemelopneming Zaterdag: 19 uur lm voor Hen drik v. Soest, echtgen. en dochters. Zondag: 7.30 lm voor Joost Lit jens, vw de buurt; 9 uur hoogmis als gest. jrd. voor Petronella As- selberghs; 10.30 lm als jrd. voor Jan van Meijel. Maandag: 19 uur lm als jaard. v. Willem Jenniskens. Dinsdag: 19 uur lm voor Gerrit Bouten en overl. familie. Woensdag: 19 uur lm voor Gerard Jenniskens. Donderdag: 19 uur lm voor Theod. Bouten en echtgen. Vrijdag: 19 uur lm voor Joost Litjens. Zaterdag: 19 uur lm voor Gerard Jenniskens v.w. de buurt. Misdienaars 19 uur John. Duijkers. Akolythen 19 uur Th. Loenen en Th. Bouten; 7.30 S. Reintjes; 9 uur W. Loenen, P. Jacobs, T. van Hees; 10.30 W. Cornelissen en L. Reintjes. Gedoopt Wendy Weijs Hu weiy ksaf kondiging Jos Custers - Gerda Cox, Melderslo Piet Kuenen - Mia Derckx, Venray. Zondag: Maria ten Hemelopneming Zaterdagavond 6 uur hoogmis uit dankbaarheid, fam. van Staveren; half acht hoogmis voor zaliger Piet Janssen. Zondag: 8 uur lm voor vervolg den, fam. A.; 10 uur hoogmis jrg. Zal. Anna Wilms-van Lin. Maandag: 8 uur lm tot bijz. int. Dinsdag: 8 uur ter ere van H. Antonius van Padua en H. Gerar dus tot bijz. int., fam. Hagens-Rein- tjes. Woensdag: 8 uur hoogmis gest. jrg. voor zal. Fr. Linders, echtgen. en familie. Donderdag: 8 uur l.mis voor een overledene B.S. Vrijdag: 8 uur lm tot bijz. int. fam. Hendriks. Zaterdagavond: 7.30 hoogmis voor zal. Mientje Jenneskens. Lector 18 aug. H. van Rijswijck. Akolieten: Piet Mulders, Cor Jans sen en Ger van Staveren. Maria ten Hemelopneming Zondag :8 uur lm tot bijz. int.; 10 uur hoogmis, gest. gez. jaard. v. Sjef Willems. Misdienaars voor de hoogmis: Martien Janssen, Peter Nellen, Geert Achten, Peter Smets, Henk Drabbels en Jos Nabben. Misdienaars van de week: Harrie Nellen en Martien Spee. Maandag: 7.30 uur lm voor Driek Eibers en Maria Manders. Dinsdag H. Bemardus, abt en kerkleraar: 7.30 uur leesmis. Woensdag: H. Pius, Paus: 7.30 u. leesmis. Donderdag: H. Maagd Maria Ko ningin: 7.30 uur leesmis. Vrijdag: 8 uur leesmis; 14 uur plechtige huwelijkshoogmis voor 't bruidspaar Diny Spee - Paul Drab bels. Zaterdag: H. Bartholomeus, apos tel: 8 uur leesmis; 19.30 avondmis voor de overleden familieleden van Rens-van der Winkel. Let op de uren in de week! 20e zondag door het jaar feest van Maria tenhemelopneming Zaterdag: 19 uur gest. jrg. voor Petronella van Rijswijck. Zondag: 8.30 h. mis voor de pa rochie; 10 uur hoogmis tot dank zegging, tot int. fam. Versteegen- Arts; 11.30 h. mis voor Petronella Maria van Meyel-Dirckx. Maandag: 8 uur gez. h. mis voor overl. fam. Pubben-Janssen. Dinsdag: 8 uur gez. h. mis voor Laurentius Noyen en Maria van de Voort. Woensdag: 8 uur gez. h. mis voor Petrus Gerardus Michels. Donderdag: 8.30 gez. h. mis ter ere van de H. Geest bij begin van het nieuwe schooljaar, te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8 uur gez. h. mis t.e.v. Onbevlekt Hart van Maria. Zaterdag: 19 uur gest. jrg. voor Pastoor H. Vercoülen. Misdienaars: Zondag 8.30 en door de week: Sj. Stiphout en P. v. Well 10 uur Tw. van Hoof en Sj. van Meyel; 11.30 Sj. Claessens en Th. Poels. Kollektanten zaterdag: Michels en Ewals; zondag 8.30 van Cuyck en Hendrix; 10 uur van Osch en v. Hoof; 11.30 Emonts en Arts. Zaterdag 17 aug. 17.30 uur h. mis te Holthees; 19 uur te Smakt h. mis voor overl. vader. Zondag: hoogfeest van Maria ten hemelopneming: 8.30 h. mis te Holt hees voor Mechtilda Beckers-Len- sen; 10 uur hoogmis voor Felix Pe ters en voor fam. Nellen-Kempen. Maandag: 8.30 h. mis voor over. priester. Dinsdag: 8.30 h. mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8.30 h. mis t.e.v. Sint Jozef voor een bijz. intentie. Donderdag: 8.30 h. mis voor bijz. intentie. Vrijdag: 8.30 h. mis voor genezing van een zieke; 14 uur eucharistie viering voor 25-jarig huwelijksfeest Bonants-Verrijt. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo celebramos la fiesta de la Asuncion de Nuestra Senora; felicidades ya a todas las Marias. A las once en punto Misa con cantos en Castellano y platica. El sabado proximo a las 7 de la tar- de en la Iglesia Paroquial de Geys- teren Misa de Requién de seis se- manas después del entierro, para Toos y José Manuel. Los Padres de Toos y de José Manuel, las familias Weyers de Lauw y Villasante Ci- frian agradecen a todos Vds. por todo la que han hecho con ocasión de la muerte tragica de estos dos novios: todo esto ha sido un verda- dero consuelo. NOTICIAS CULTURALES Lean todos la hoja informativa 'Ir a la escuela en Holanda'; hay bas- tantes ejemplares en la casa del padre Juan. Si hay dificuldades avisen con tiempo al padre Juan. Sin aviso contrario el sabado pro ximo empieza también la escuela suplementaria. El padre Juan ha pedido a la Maestra Maria Merce des de asistir cuanto antes en una reunion con los padres. Hasta la vista el domingo proximo en la casa del padre Juan. Zondags: 2 uur Openbare bijbellezing 3 uur Wachttoren-studie. Donderdags: 19.15 uur Bedieningsschool 20.15 uur Dienstvergadering. Alles in de Koninkrijkszaal, Sta tionsweg 51 te Venray. voor al uw vaa «lan munckhof n.v. OL-ta De burgemeester van Venray maakt bekend, 'dat de gemeente raad en zijn vergadering van 30 juli 1974, op grond' van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft beloten te ver klaren, dat de vaststelling wordt voorbereid van een bestem mingsplan voor het gebied ten noord-oosten van Venray-kom, omsloten door de Noordsingel, de Overloonseweg, de Loobeek- sedijk, de Spurkterdijk en de Maasheseweg, als nader aangege ven op een bij het besluit behorende kaart. Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende kaart ligt vanaf he den voor eenieder ter inzage ter gemeentesecretarie afdeling IIID, gebouw Leunseweg 2a, kamer 24. DE BURGEMEESTER VOORNOEMD, Drs. F. G. L. L. Schols Venray, 9 augustus 1974. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen hiermede ter alge mene kennis, dat vanaf heden gedu rende 3 maanden voor eenieder ter gemeentesecretarie, afdeling II-E - onderwijs, jeugd en sportzaken - Grotestraat 1, ter inzage is neer gelegd het besluit van de raad dezer gemeente van 9 april 1974 nr. 627, tot vaststelling van de „Verordening op de bestuurscommissie voor sport zaken, jeugd- en jongerenwerk". Deze verordening treedt in wer king op een nader te bepalen datum waarvan dan openbare bekendma king zal geschieden. Venray, 16 augustus 1974 drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis ,dat door gedeputeerde staten van Limburg bij hun besluit van 22 juli 1974, 4e afd. no. BD 15064, is goedgekeurd het raadsbesluit tot onttrekking aan het openbaar ver keer van de navolgende wegen of gedeelten daarvan, te weten: Veeweg, Lullscheveldweg, Venrayse Veldweg, Blakterweg en Oude Oos- trumseweg, gelegen in het bestem mingsplan Brukske. Het goedgekeurde raadsbesluit ligt vanaf 9 augustus tot en met 8 sep tember 1974 voor eenieder ter in zage op de gemeentesecretarie afd. III-D, Leunseweg 2a, kamer 24. Ingevolge het bepaalde in art. 11a van de Wegenwet staat uiterlijk tot de dertigste dag voor iedere belang hebbende van de beslissing van ge deputeerde staten voornoemd, be roep open bij de Kroon. Venray, 9 augustus 1974 drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Mededeling voor ingeschrevenen van de lichting 1975 BESTEMMING TOT BUITEN GEWOON DIENSTPLICHTIGE Aangezien voor de lichting 1975 het aantal voor oproeping beschik bare dienstplichtigen hoger is dan het aantal benodigde dienstplichti gen, heeft de Minister van Defensie besloten tot een tweetal maatrege len, waarbij ingeschrevenen van die lichting kunnen worden bestemd tot buitengewoon dienstplichtige. 1. Van de lichting 1975 zal een aan tal dienstplichtigen, dat - hoewel goedgekeurd voor de militaire dienst - op grond van de keu- ringsgegevens niet tot de meest geschikten behoort, tot buitenge woon dienstplichtige worden be stemd. Zij die daarvoor in aan merking komen, ontvangen daar van bericht van het ministerie van defensie; het indienen van een verzoek kan derhalve ach terwege blijven. 2. Daarnaast zal de oudste zoon uit een gezin van tenminste 5 kin deren, die voor de lichting 1975 is ingeschreven, tot buitenge woon dienstplichtige kunnen wor den bestemd. Hierbij gelden als voorwaarden dat de oudste zoon te vens het oudste in leven zijnde kind uit het gezin is en dat on der de vier of meer andere kin deren tenminste nog twee zonen moeten zijn. Deze maatregel geldt uitsluitend voor de lichting 1975 - in het algemeen voor in 1955 geborenen - maar vindt eerst toepassing indien belanghebben de daartoe de wens te kennen geeft. De aanvragen moeten worden in gediend door tussenkomst van de burgemeester van de woonplaats, en wel zo spoedig mogelijk. Daar mede behoeft dus niet te worden gewacht totdat men voor de mili taire dienst is goedgekeurd of een oproeping voor opkomst heeft ont vangen. Degenen, die met het indienen van hun aanvraag zouden wachten tot na hun opkomst in werkelijke dienst, mogen niet verwachten dat deze dan nog zal worden ingewilligd Wellicht ten overvloede zij erop gewezen dat wanneer van deze mogelijkheid gebruik wordt ge maakt, voor jongere broers de voor waarde om voor vrijstelling wegens broederdienst in- aanmerking te ko men, n.l. dat tenminste twee broers moeten hebben gediend (zie art. 19 van de Dienstplichtwet) ook in deze gevallen onverminderd blijft gelden. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek om vergunning Op de secretarie van de gemeen te Yenray liggen ter inzage de na volgende verzoeken met bijlagen, t. P. J. Tacken, Lollebeekweg 30 te Castenray-Venray, om vergun ning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkensfokkerij waar mest en meststoffen worden bewaard, in het pand Lollebeekweg 30 te Castenray, kadastraal gemeente Venray, sectie P no. 162; Internaat voor Jongens, Leun seweg 2 te Venray, om vergunning tot het oprichten, in werking bren gen en in werking houden van een rundveehouderij, varkensfokkerij en meststoffen worden bewaard, in het pand Merseloseweg 66, kadastraal gemeente Venray sectie B nummers 3940 en 3941; H.J.M. Lommen, Laagheidsew. 17 te Venray om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een groente- kas en een varkensmesterij waar mest en meststoffen worden be waard, met huishoudelijk gebruik van propaan, in het pand Laagheid- seweg 17, kadastraal gemeente Ven ray, sectie C nr. 3421; H.J.M. Seykens, Roffert 12 te Castenray, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een var kensfokkerij waar mest en mest stoffen worden bewaard, in 't pand Roffert 12 te Castenray, kadastraal gemeente Venray, sectie R nr. 266; H.T.E. Peters, Rosmolenweg 8 te Oostrum, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een varkens mesterij waar mest en meststoffen worden bewaard en waar propaan wordt gebruikt in het perceel Ros molenweg 8 te Oostrum, kadastraal gemeente Venray, sectie E nr. 3655. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van een vergunning 'kan eenieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendma king inbrengen bij het gemeentebe stuur, waar dit verzoek ter inzage ligt. De ingekomen bezwaarschrif ten worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan eenie der persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 4 septem ber 1974 om 15.00 uur in het ge meentehuis, Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: a. een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, als hij binnen de gestelde termijn schriftelijke bezwaren heeft in gebracht. Venray, 16 augustus 1974 Burgemeester en Wethouders van Venray: drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris.

Peel en Maas | 1974 | | pagina 6