AYONDWIELERZESDAAGSE DUJARDIN gemeentelijke notities en mededelingen Leenenl WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN DUJARDIN vieux extra B.V.2 TIMMERFABRIEK BOh DEURNE een huis koopt U bïjStienstra Speciaal voor uw trouwkostuum in fluweel of twill. "Van Oorschot Mode B.V.S TIMMERFABRIEK BOh DEURNE VRIJDAG 29 MAART 1974 No. 13 VIJF EN NEGENTIGSTE JAARGANG PEEL EN MAAS VOOR AL UW DRANKEN VOOR AL UW DRANKEN DRUK- EN UITGAVE VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY GROTESTRAAT 28 POSTBUS 1 TEL. 2727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 18 ct. per mm. ABONNEMENTS PRIJS PER HALFJAAR f 8,50 (bij vooruitbetaling) Spreekuur burgemeester van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens aan te wijzen: In verb and met het werkbezoek, ölat münlister mr. A. van disir Stee van landbouw op woensdag 3 .april aan de gemeente Ven.ray brengt, aal bur gemeester drs. F. Schols die dag geen spreekuur houden. Ksnnismaktngsvond Brukskebew otters De aanvankelijk op donderdag 28 maart gestelde kennismakingsavond in de foyer van die schouwburg voor de Brukskebewoners, kan niet door gaan. Deze wordt nu gehouden op een nader te bepalen datum na Pa sen. Ontvangst Duitse jongeren Op zaterdag 30 maart 's middags om half vier zal im de foyer vian de schouwburg een groep Duitse jon geren uit Paissau, die in Ysselsteyn te gast zijn, door bet gemeentebe stuur wondien ontvangen. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis hun besluit van 13 maart 1974 no. 494, waarbij de volgende ver keersmaatregelen rijn genomen: Door plaatsing van borden 8 en 9 W-" v rvv i VAN WENNEKER ROOSENDAAL Ï2* EXT** ricommindê tout ^0 I Xw" MWHtMM nutjlto I 1. als voorrangssplitsing: die punten van samenkomst van: a. die Merseloseweg enerzijds met de K/ruijtweg, de Deken Thiielen- straat de Jian Hensehstraat en de Kemp weg anderzijds; b. de rijbaan van het Hensenius- plo'in. voor wat betreft he ge deelte lopend vanaf de School straat tot aan de Merseloseweg, met de Kempweg; 2. als ve errangskruising: de punten v.an samenkomst van: de noordelijke rijbaan van het Henseniusplein enerzijds met de oostelijke rijbaan van het Hen seniusplein, de Grotestraat en de Patersstraat anderzijds, met bepaling dat het verkeer op de Merseloseweg genoemd onder punt la, de rijbaan van het Hensenius plein genoemd onder punt lb en de noordelijke rijbaan va>n het Hense niusplein genoemd onder punt 2, met inbegrip van het kruisingsvlak ge vormd door de noordelijke rijbaan van het Henseniusplein, de Grote straat en de Patersstraat, voorrang hieeft op het verkeer op de daarop aansluitende hiervoor vermelde we gen respectievelijk weg. De .aandacht van belanghebbenden wordt erop gevestigd', dat van dit besluit voor eenieder beroep open staat binnen dertig dagen nadat het ter openbare kennis is gebracht en diat het adres van beroep aan H. M. de Koningin gericht, doch bij de Commissaris dier Koningin in de provincie Limburg ingediend moet worden. Venray, 28 maart 1974 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare kennis hun besluit van 13 maart 1974 no. 495, waarbij de volgende verkeers maatregelen zijn genomen: 1. door plaatsing van borden 51 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het stilstaan te verbieden op de zuidelijke weghelft van de Mer seloseweg, voor wat betreft hiet gedeelte tussen de Kruitweg en de Langeweg; 2. door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het parkeren te verbieden op de noordelijke weghelft van de Mer seloseweg, voor wat betreft het gedeelte tussen de Deken T'hie- lenstraat en de Langeweg; 3. door plaatsing van borden 51 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens het stilstaan te verbieden op de noordelijke weghelft van de rij baan van het Henseniusplein voor wat betreft het gedeelte tussen de Schoolstraat en een punt ter hoogte van de Kempweg; 4. door plaatsing van borden 51 van bijlage II van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens het stilstaan te verbieden op de noordelijke weghelft van de noordelijke rijbaan van het Hen seniusplein vanaf de Schoolstraat tot ongeveer 22 m. dn de richting van de Grotestraat; 5. in te trekken hun besluit van 23 maart 1970, no .307 a. en door plaatsing van borden 49 van bij lage II van het Reglement ver- keersreegls en verkeerstekens het parkeren te verbieden op de noordelijke weghelft van de noor delijke rijbaan van het Hen seniusplein vanaf een punt 22 m. oostelijk van de Schoolstraat tot aan de Grotestraat. De aandacht van belanghebben den wordt erop gevestigd, dat tegen dit besluit beroep kan wordien in gesteld binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit ter openbare kennis as gebracht en dat het beroep aan H.M. de Koningin gericht, doch bij de Commissaris der Koningin ingediend moet worden. Venray, 28 maart 1974. Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders Vc|i Venray brengen ter openbare kennis hun besluit van 13 maart 1974 no. 496, waarbij de volgende verkeers maatregelen zijn genomen: I. de Oude Oostrumseweg, voor wat betreft het gedeelte d'at is gelegen tussen de Juli amasim gel enerzijds en de Gostsingel en de Zuidiaingel anderzijds ,door plaat sing van borden 6 van bijlage II van het Reglement verkeers regels en verkeerstekens aan te wijzen als voonrangsweg en bor den 9 van genoemde bijlage te plaatsen op de aansluitende we gen, uitgezonderd op de Juliana singel, de Oostsingel en de Zuid- smgel; II. op de zuidelijke weghelft van de Oude Oostrumseweg, voor wat betreft het gedeelte dat is gele gen tussen de Leunseweg en die Zuidsingel, door plaatsing van borden 49 van bijlage II van het Reglement verkeersregels en ver keerstekens, het parkeren te ver bieden. De aandacht van belanghebben den wordt erop gevestigd, dat van dit besluit voor eenieder beroep open staat binnen dertig dagen na dat het ter openbare 'kennis is ge bracht, en dat het adres van betnoep aan H.M. de Koningin gericht doch bij de Commissaris deir Koningin in de provincie Limburg ingediend moet worden. Veniray, 28 maa.rt 1974 Burgemeester en wethouders voor noemd, Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis, hun besluit van 13 maart 1974 no. 497, waarbij de volgende ver keersmaatregelen zijn genomen: I. door plaatsing van borden 12 (en 13) van bijlage II van het Regle ment verkeersregels en verkeers tekens, de Postsbraat af te slui ten vooir alle verkeer vanaf de Julianasingel in westelijke rich ting, behalve voor voetgangers; II. in te trekken hun besluit van 24 november 1973, no. 1483, inhou dende een verbod van gelijke strekkling als genoemd onder I, doch slechts geldend op de dagen en uiren dat in Venray-kom de wekelijkse marlet wordt gehou den. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat van diit besluit voor eenieder beroep open staat binnen 30 dagen nadat het tér openbare kennis is gebracht en dat het adres van beroep aan H.M. de Koningin gericht, doch bij de Com missaris der Koningin in de pro vincie Limburg ingediend moet wordien. Venray, 28 maart 1974 Burgemeester en wethouders vnd. Drs. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openbare ken nis hun besluit van 13 maart 1974 no. 498, waarbij de volgende ver- N0BILIA KEUKENS EN KASTENWANDEN TELEFOON 04930 - 2877 Vanray keersmaatregelen zijn genomen: I. op de zuidelijke en oostelijke weghelft van de Zuidsingel, voor wat betreft het gedeelte dat is gelegen tussen de Leunseweg en de Oude Oostrumseweg, door plaatsing van borden 51 van bij- Lage II van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens 't stilstaan te verbieden; II. op de noordelijke en westelijke weghelft van de Zuidsingel, voor wat betreft het gedeelte dat is gelegen tussen de Lindenstraat en de Oude Oostrumseweg, door plaatsing van borden 49 van bij lage II van het Reglement ver keersregels en verkeerstekens 't parkeren te verbieden. De aandacht van belanghebbenden word ter op gevestigd, dat van dit besluit voor eenieder beroep open staat binnen 30 dagen nadat het ter openbare kennis is gebracht en dat het acres van beroep aan H.M. de Koningin gericht, doch bij de Com missaris der Koningin in de provin cie Limburg ingediend moet wor den. Venray, 28 maart 1974 Burgemeester en wethouders vnd. Dis. F.G.L.L. Schols, burgemeester J.M. Pcels, secretaris. HINDERWET Openbare kennisgeving verzoek cm vergunning. Op de secretarie van de gemeen- verzóeken met bijlagen, t.w. van: Varkensortderzoekcentirum Nieuw Dalland Rozendaal 2 te Merselo om vergunning tot het uitbreiden van een varkenshouderij waar mest en meststoffen worden bewaard met 'n k.i.stal voor beren. Adres inrichting Rozendaal 2 te Merselo. Kadastraal gemeente Venray, sectie H nr. 1284; van W. C. Arts, Timmermanns- weg 94 te Ysselsteyn om vergunning ex artikel 6a der Hinderwet in ver band met het uitbreiden wijzigen van een varkensmesterij en pluim veehouderij waar mest en meststof fen word'en bewaard enwaar pro paan wordt gebruikt. Adres inrich ting Timmermannsweg 94, Yssel steyn kadastraal gemeente Venray sectie I nummer 102. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van een vergunning kan eenieder gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendma king inbrengen bij het gemeentebe stuur van Venray De ingekomen bezwaarschriften worden mede ter inzage gelegd. Mondelinge bezwaren kan eenie der persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting te houden op woensdag 17 april '74 om 15.00 uur in het gemeentehuis Grotestraat 1. Beroep tegen een beschikking kan later o.a. slechts worden ingesteld door: een inwoner van een gemeente waar deze openbare kennisgeving is geschied, mits hij in persoon op bij gemachtigde op de bovenbedoel de zitting is verschenen; b. een andere belanghebbende, mits hij binnen de gestelde termijn zijn schriftelijke bezwaren heeft inge bracht. Venray, 29 maart 1974 Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray: drs. F.G.LL Schols, burgemeester J.M. Poels, secretaris. Grotestraat 25 - Venray. U moet ons beloven regelmatig te komen kijken. Interieur van de DERDE-WERELD WINKEL in het pand van v. Ham, Julianasingel 7. Door het actie-comité van de Vastenaktie is hier ge durende drie weekends de verkoop georganiseerd van produkten uit de ontwikkelingslanden. Het komende weekend is het laatste weekend vrijdagavond, zaterdagmorgen, zaterdagmiddag èn zondagmiddag. Er is ook een leeshoek voor belangstellenden. foto Hoedemaekers Vervuilers in het groot Midden van de pas aangelegde picknick-plaats aan de nieuwe Ven- loseweg trof de politie een grote hoeveelheid klandestien gestort vuil aan. Gemeentewerken hadden 20 zakken nodig om de vuilnis op fee ruimen. De politie stelt een onder zoek in naar de identiteit van de klandestiene storter. Het is te hopen dat deze gepakt wordt, temeer waar deze picknick-plaats gemaakt is op instignatie van het recreatieschap Peel en Maas en dn een duidlelijke behoefte voorziet. A.s. zondagavond, om 7 uur, zal Pater Bakker het startschot lossen voor de derde Venrayse avomd-wie- ler-zesdaagse op home-trainers. Dit jaarlijks terugkerend evene ment wordt gehouden in de hal van de Zuid Ooster aan de Prins Beim- hardstraat. In deze hal dlie hiervoor speciaal wordt ingericht, zal onge twijfeld zes avonden lang verwoede strijd geleverd worden door in to taal 40 renners, dlie gesponsord wordien door 20, voornamelijk Ven rayse industrieën, middenstands- en horeca-bedrijven. Er wordt gefietst op 4 home-trainers die gekoppeld zijn aan 4 wijzers die op een grote wijzerplaat het verloop van de rit ten feilloos aangeven. De renners rijden iedere avond 'n sprint, een achtervolgings- en een koppelwedstrij d, waarbij zij zullen trachten zoveel mogelijk punten te verzamelen voor het algemeen klas sement. Het publiek krijgt de ge legenheid om op de ritten premies te zetten, die onder de rijders ver deeld zullen worden. In de pauze van de klassements- ritten zullen de zg 'sensatieritten' verreden worden, waaraan bv op de donderdagavond het Venrays Mannenkoor en Harmonie Euterpe zullen meedoen. Op de vrijdagavond worden de prinsen van Venray, Leunen, Oos trum en Merselo met gevolg ver wacht voor een prinselijke kracht meting op de fiets. Op de donderdag-, vrijdag- en za terdagavond zal er tijdens de pauzes en na afloop telkens muziek wor den gemaakt door verschillende hof kapellen. De aanvang ven de wedstrijden is telkens half acht, behalve op de eerste avond (zondag 31-3) en de laatste avond (zaterdag 6-4). Dan wordt er reeds om zeven uur ge start. Woensdag wordt er niet ge fietst. De renners krijgen dan ge legenheid om voldoende krachten te verzamelen voor de tweede en be slissende helft van de zesdaagse. De entree-prijs is elke avond 1.50 Een passe-partout voor de gehele week is voor 7.50 aan de kassa verkrijgbaar. Voor de dorstige kelen is er elke avond drank verkrijgbaar terwijl ook hongerige magen makkelijk ge vuld kunnen worden. De opbrengst van deze zesdaagse lis ten bate van het uniformenfonds van die Zangers van St. Frans, die dit jaar hun 15-jarig bestaan vie ren en zich daarbij im nieuwe uni formen hopen te presenteren. Door uw aanwezigheid op de zes daagse geeft u uw steun aan een goede zaak, maar belangrijker is, dat u zich zult laten boeien en amu seren door de wedstrijden en zes daagse sfeer. Uw luide aanmoedi gingen voor uw favoriete renners, zullen alles nog meer maken tot 'n onvergetelijk spektakel. De sponsors vam deze zesdaagse zijn: Muvaro, Beerkens Banden, Ja- ko, 't Koetshuis, Arts-Noyen, Pau- liissen Antennebouw Deume, de J- Markt, Vissers Wegenbouw, café Veerhuis, garage WeJeBe Blitters- wijck, Hermus, de Bruijn Isolatie, van Rattimgen, Pers. ver. vam Rank Xerox, café Halfweg, Autobusond. vam Ham, Rob van Haaren, de Win gerd, café Sassen. H0STALIT Z C0MBIDUR TELEFOON 04930 - 2877

Peel en Maas | 1974 | | pagina 1