Doe mee met onze wedstrijd en win een prachtige prijs vqn C)or§cl|ot njpde Grotestraat 25 Venray Als donderdag om 4 uur burgemeester Drs. F. Schols de offi ciële opening van van Oorschot's 5e modecentrum zal hebben verricht, zal Venray een unieke aanwinst rijker zijn. Vanaf vrijdag kunt u dan komen ontdekken, dat echte mode -zowel voor dames als heren-vlak bij huis, in een verbluffende keuze te vinden is. V Boven Venray zal een zeppelin zweven. Kijk goed en raadt hoeveel kubieke meter gas de zeppelin bevat en geef de maten van het doek dat onder de zeppelin hangt. Wie het dichtst bij de juiste oplossing is, dingt mee naar deze prachtige prijzen: 1e prijs: een kledingcheque ter waarde van f 500,- 2e prijs: een kledingcheque ter waarde van f 300,- 3e prijs: een kledingcheque ter waarde van f 200,- 4e t/m 10e prijs: een prachtige wereldbol met verlichting. 11e t/m 25e prijs: een kopie van een antieke wereldbol. 1e t/m 3e prijs t/m 10e prijs 11e t/m 25e prijs ___iM Mededinging is mogelijk door middel van een wedstrijdformulier, dat staat afgedrukt in de folder die huis-aan- huis in de bus wordt gedaan. Inzenden vóór 22 maart a.s. Kom kijken bij van Oorschot. Vrijdag en zaterdag geven wij elke koper een leuke tas geheel gratis. Een tas te gebruiken voor boodschappen, voor de vakantie of voor school. Een gezellige tas als welkom voor elke kliënt. Bezoek vanaf vrijdag 9 uur ons grandioze modecentrum. Geen koopverplichtingalleen komen kijken naar de mode van voorjaar 1974, naar de gezellige omgeving waarin dit alles ge toond wordt. tt

Peel en Maas | 1974 | | pagina 16