de ABN VAHOSAVER Een goede bank voor kritische spaarders. een goede grote bank Gemeenschapsviering Venray Grote Kerk Venray Parochie Paterskerk Yredeskerk Venray Parochie Castenray Rectoraat Vredepeel Plattegronden van Venray, nog volop te koop in onze Boekhandel, van den Munckhof b.v. Grotestr. 28 Venray Algemene Bank Nederland A.s. zondag is ©r om hialf elf in de Levensschool, Bevrijdingsweg 2a een eucharistische tafeldienst. Cele brant is leap. H. Latten. De dienst draagt als titel1: inhaken. CARNAVALSZODAG Zaterdag: 19.00 necDerl. hoogmis, int. Jan Schwachöfer en opa Dijk- mans Petronella Janssen-vd Mun- ckhof. Zondag: 8.00 gelezen mis. 'intentie Sjang Arts vw buurtver. St. Jozef; 9.30 gregroriaanse hoogmis, intentie overl. fam. Jonkers-Claessen mevr. Zijp-Stevens; 11.00 feestelijke vie ring in het teken van CARNAVAL met medwerkimg van allen die ver antwoordelijk zijn voor de carnaval en met muzikale begeleiding van de hofkapel en het jeugdkoor, int. voor de levende ten overleden leden van de vastelaovesvereniging „De Piël- haas"; 12.00 uur gelezen mis, int. Sjang Beterams als jgt. J ouders Gossens-Kessels. Geen avondmis. Maandag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Gertrud'a en Arnoldina Poels en ouders als sticht Willem Berden als sticht.; Geen avondmis. Dinsdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 u. Tonnie Kennis; geen avondmis. Woensdag: Aswoensdag (vasten en onthoudingsdag), begin van de veertigdagentijd, ijdens de diensten wordt de as gezegend en opgelegd. 8.00 Johan Claessens, Johanna Fleurkens .Theodora Bisteirvels en Willhelmina Claessens als sticht.; 9.00 Jan van Ressel; 19.00 overl. ouders Martinus Maes en Johanna M. Janssen als sticht. Hendrik Keijsers. (Donderdag: 8.00 Maria Bistervels- van Meyel en Jac. Bistervels als stichit.; 9.00 Tine Spaoren. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Vanaf 8.00 uur wordit de ziekencommunie rondgebracht. 8.00 voor overleden zus; 9.00 Hendrik Keijsers vwg. de buurt; 19.00 overl. ouders Laurensse-Maassen Petro nella Janssen-v. d. Mundkhof. Zaterdag: 8.00 voor overl. ouders en familie (B.); 9.00 Lei Manders vwg. fam. Stevens-Wilmsen Ar noldina Aben-v. d. Mond; 19.00 Ger- trudia Geurtjens-Vermazeren. Carnaval Extra aandacht vrgaen we voor de mis van zondag 11.00 uur, voor de extra mis zondag 12.00 uur er voor het wegvallen van de avond missen tijdens de carnavalsdagen Huwelijk: Bemiardina Stevens, Leunen en Wil Thoone, Deken hïielenstr.; Leny Korbekaas, oendlerstraat ien Walter Stocknes, Oostenrijk; Martina Hoe- venaars, Keldonik en Jan Robben. Akolieten,: Zaterdag 23 febr.: 19 uur Edith Lucassen en Ad Verbeek. Zondag 24 febr.: 8 uur André Gooren en Willy v. d. Vorle; 9.30 Wiim Kremer en Boudewijn van Grinsven. Misdienaars: Zondag: 12 uur William Verheyen en Henny Fasotte. Woensdag en vrijdag: 19 uur Pe ter Verhoeven en Richard de la Hoy; dondlerdag, vrijdag, zaterdag8 uur Marko van Grootel en André Jans sen. BEZINNINGSDAG in het klooster der Paters Fransiscanen te Weert voor personen van 20 - 30 jaar. Indien er voldoende belangstelling bestaat wordt er op zaterdag 16 mrt Q2n bezinningsdag gehouden, welke vooral bestemd is voor hen die vol op in 't leven staan; die iedere dag worden beziggehouden met opvoe ding, met maatschappelijke vragen en die voor zichzelf een levens patroon. moeten tekenen dat nog 15 a 25 jaar meekan. Kosten 8, incl. lunch, incl. reiskosten. Eveneens is er eian Bezinningsdag voor oudere personen in Hotel Maagdenberg te Venlo op dinsdag 19 maart a.s. van 10 uur 16.30 uur. Kosten 11,p.p. incl. o.a. koffietafel, incl. reiskosten. Bij vol doende deelname extra bus. Leider Pater Nicasiius Happel O.F.M. Cap. uiit Eindhoven. Opgave vóór 1 maart voor beidie dagen bij: Mevr. Naus, tel. 1409 Mevr. Hendricx, tel. 3861 Vastenavond-zondag: H. Missen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 uur gezongen door de Zangers -van St. Frans. Geen avondmis. Maandag en dinsdag geen avond mis. Aswoensdag: Na elke Mis wordt het Askruisje uitgedeeld. Vandaag: vasten- en onthoudingsdag. Vrijdag: 19 uur avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 5 uur en na de avond mis tot half acht gelegenheid om te biechten. 18.30 uur avondmis als zondagsviering. Mis-intenties: Zaterdagavond zingt ons Dames koor; 18.30 uur voor René. Zendag: 7.30 uur gelovige zielen, offerbus; 9.00 cverl. fam. Wijnho ven-Custers; 10.15 jrg Jan Lenssen 11.45 Maria Lucassen-Billion. GEEN AVONDMIS. Maandag: 7.45 overl. fam. Lem- men-vd Sterren; 8.30 jrg Hubertus Clevers. GEEN AVONDMIS. Dinsdag: 7.45 Antoon Luypers; 8.30 voor de parochie. GEEN AVONDMIS. Woensdag 7.45 Bijzondere inten tie; 8.30 Petrus Comdlissen; 19 uur Johannes Peeters en Aldegonda Hoedemakers. Donderdag: 7.45 Antoon Luypers; 8.30 Herman Jansbeken; 19.00 An toon Camps. Vrijdag: 7.45 Selida Virginia Ro- jer; 8.30 zekere 'intentie; 19.00 ge zinsmis; Hendrikus Klaassen v.w. 't personeel boerderij. Zaterdag: 7.45 Constant Rojer; 8.30 uit dankbaarheid bij 12V2jarig huwelijk. Dienbeurten akolieten Zaterdag: 18.30 Frans Jeuken en Eric Comelissen. Zondag 7.30 Ronny Clevers en Wolter Blaaupot; 9.00 Peter Claes sens en Mare Cornelissen; 10.15 H. v.d. Bekerom en Pim de Vos; 11.45 Walter Blaaupot en Herrny Clephas. Dienbeurten misdienaars Zondag, maandag en dinsdag geen avondmis. Maandag 7.45 Maairten Arts en Henk Janssen; dinsdag: 7.45 Leo Janssen en Jan Meijer; woensdag en vrijdag: 7.45 Maairten Arts en Henk Janssen; 19.00 Gerard Stbks en eo Manders; donderdag en za terdag: 7.45 Leo Janssen en Jan Meijer; 19.00 Marcel Hendricx en Ludwiig Ants. BEZINNINGSDAG in het klooster der Paters Fransiscanen te Weert voor personen van 20 - 30 jaar. Indien er voldoende belangstelling bestaat wordt er op zaterdag 16 mrt qsn bezinningsdag gehouden, welke vooral bestemd is voor hen die vol op in 't leven staan; die iedere dag worden beziggehouden met opvoe ding, met maatschappelijke vragen en die voor zichzelf een levens patroon moeten tekenen dat nog 15 a 25 jaar meekan. Kosten 8, incl. lunch, incl. reiskosten. Eveneens is er een Bezinningsdag voor oudere personen in Hotel Maagdenberg te Venlo op dinsdag 19 maart a.s. van 10 uuir 16.30 uur. Kosten 11,p.p. incl. o.a. koffietafel, incl. reiskosten. Bij vol doende deelname extra bus. Leider Pater Nicasius Happel O.F.M. Gap. uit Eindhoven. Opgave vóór 1 maart voor beide dagen bij Mevr. Naus, tel. 1409 Mevr. Hendricx, tel. 3861 Zevende zondag na Driekoningen. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. ouders Strijbosch-Op 't Broek en dochter Elisabeth. Met het da meskoor zingen we nederlandse lie deren. Zondag: 8.00 leesmis voor overl, ouders Hendriks-Sei.ikens9.00 lees- mis voor overl. Jan Lindens (Merse- io). Het kinderkoor zingt neder- landes liederen; 10.00 Hoogmis voor overl. Thijs Arts. Met het kerkelijk zangkoor zingen we nederlandse liederen; 11.30 leesmis voor overl. Maria van Kempen-Snijders en Leny Snijders; 18.30 avondmis voor overl. WiLhelmina Pouwels-Peeters. Het thema van alle H.H. Missen van deze zondag zal zijn: Vreugde. Maandag: 8.00 leesmis voor overl. Harry Schrooten; 19.00 avondmis voor overl. familie Bouten-van Me- gen en Huberta van Megen. Dinsdag: 8.00 leesmis voor overl. familie Madou-Klaassen; 19.00 uur avondmis voor overl. familie Jans- oen-de Bruijn en dochter Anna. Woensdag: Aswoensdag. Tijdens de eucharistievieringen wordt de as, af komstig van verbrande palmtakken van het vorig jaar gewijd en na de vieringen werden de Askruisjes uit gedeeld. 8.00 leesmi's voor overl. An na St:lphout-Jacobs en zoon Leo en voor Adlriamus Kuundars en zoon Frans: 10 uur leesmis voor overl. Jan Duijkers (buurt); 19.00 avond mis voor overl. Gerrit Fliinsenberg. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurtjens; 19.00 avondmis voor overl. Johan nes Drabbels (van een vriend). Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. ouders Swinkels-Borghs en zoon Harry en schoonzoon Wiel. Zaterdag: 8.00 leesmis voor zegen in con gezin; 19.00 avondmis voor overl. Gertrud'a van Hoof-Hoex. Mededelingen: 1. Begin het feest met Karnaval goed door eerst in dit weekend een H. Mis bij te wonen. Zondag avond deen we, zoals iedere zondagavond ook een avondmis in enze kerk om half zeven. 2. Aswoensdag komen we allen ook een askruisje halen om de vas tentijd goed te beginnen. Er is een extra mis om 10 uur om allen hiervoor de gelegenheid te geven. Kom met uw kinderen deze dag eens naar de kerk! Akclieten- en Misdienaarslijst vcor de week van 24 februari: Zondag: 8 uur F. de La Roy en L. Schaeffers; 9 uur A. Hawinkels en H. Verlinden; 10 uur M. Dicker, W. Hermans en R. van Wijk; half 12 J. v. d. Weiden en H. Willemse; Avondmis half 7 M. Kappel en P. Goossens. Week I: J. Jacobs en P. v. Ber gen; Avondmis 7 uuir T. Aben en M. Lansen. Week II: J. Ingenpas en E. Fran ken; Avondmis 7 uur P. Reijmders en P. Loonen BEZINNINGSDAG in het klooster der Paters Fransiscanen te Weert vcor personen van 20 - 30 jaar. Indien er voldoende belangstelling bestaat wordt er op zaterdag 16 mrt een bezinningsdag gehouden, welke vooral bestemd is voor hen die vol op in 't leven staan; die iedere dag worden beziggehouden met opvoe ding, met maatschappelijke vragen en die voor zichzelf een levens patroon moeten tekenen dat nog 15 a 25 jaar meekan. Kosten 8,- incl. lunch, incl. reiskosten. Eveneens ais er een Bezinningsdag voor oudere personen in Hotel Maagdenberg te Venlo op dinsdag 19 maart a.s. van 10 uur 16.30 uur. Kosten 11,p.p. incl. o.a. koffietafel, incl. reiskosten. Bij vol doende deelname extra bus. Leider Pater Nicasius Happel O.F.M. Cap. uit Eindhoven. Opgave vóór 1 maart voor beide dagen bij Mevr. Naus, tel. 1409 Mevr. Hendricx, tel. 3861 Week van 23 febr - 2 maart: Misdienaars: Jac. Classens en Henk Vollenberg; Jac en Bennie Wismans; Hoogmis: Jan en Willy Vollenberg. Zeviande zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 overl. ouders Tie- len-Tacken. Zondag: 8.00 overl. fam. Dinghs- Kemmelings; 10.00 Anna Gentnudis Philipsen. Maandag: 1000 Jan Jos Ruypers. Dinsdag: 10.00 overl. Josephina Seykens-Gollin. Woensdag: Aswoensdag, geboden vasten en onthouding. 8.00 gezins mis (int. offeraars)19.00 ter ere van O.L. Vrouw, Na de diensten is er gelegenheid om het askruisje te ontvangen. Donderdag: 7.30 overl. fam Gel- llings-Verhoeven. Vrijdag: Eerste vrijdag van de maand, bijzonder toegewijd) aan het H. Hart. 8.00 ter ere van het H. Hart. Zaterdag: 19.00 jaard. zlg. Led Heidens. N.B. Donderdagavond 19.30 uur repetitie kerkelijk zangkoor. Zondag 24 febr.: 10 uur hoogmis v. d. zielerust van een overledene. Maandag: 8:30 v. d. overledenen van fam. Claessiens-v. d. Weijer. Dinsdag: 8.30 v. d. zielerust van Grad Marcellis. Woensdag: AS-WOENSDAG (Vas ten en onthouding); 8.00 aswijding en H. Mis v. d. zielerust van Jac. Lucassen; 20.00 aswijding en gez. H. Mis t.b.i. Donderdag: tot int. van fam. van Ba kei-Peters. Vrijdag: EERSTE VRIJDAG. 8.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart tot int. van fam. van Vegchel-Beeters. Zaterdag: 19.00 avondmis tot int. van fam. Arts-Franssen. NOTICIAS RELIGIOSAS El demingo proximo es el dia de Carnaval y el domdnigo antes del miércoles de cenizas. A las onoe Misa can platica y cantos en Castel lan o. Oanten todos con las mdiodüas on la cinta pccque es una celebra- ción conumitaria. Desipués de la Me sa reunion en 'la casa del padre Juan. NOTICIAS CULTURALES El sabado proximo a las nueve escuela suplementaria de la Maestra en la escuaela Santa Lucia. En la sala en nuestro centro hay bas tan tes revistas, diaxios y libres que pueden ser prestados. Hasta La vista el domingo en la casa del padre Juan. OFFICIËLE OPENING Elders in dit blad vindt U een uitgebreid verslag van de opening van Hummeltjeshoek, de peuterspeelzaal in Brukske. Hier een tweetal foto's, waarvan de eerste de voorzitter laat zien in zijn begroetingswoord tot wethouder Mevr. Rutten-Tielen en de wteede de wanddecoratie in beeld brengt die jongeren op de Vrije Akademie voor deze peuterspeelzaal hebben gemaakt. Juist nü wil ik eerst wel eens alle mogelijkheden weten over sparen bij de ABN. Zodat ik precies kan sparen zoals het my uitkomt. Als ik de bon ingevuld aan u opstuur, krijg ik automatisch alle informatie over sparen bij de ABN, thuis. Mijn naam- Adres: Woonplaats:. Ik ben wel/geen klant van de ABN. Adres kantoor ABN: In ongefrankeerde envelop zenden naar: Algemene Bank Nederland, Antwoordnr. 3502, Amsterdam. Of inleveren bij het dichtstbijzijnde ABN-kantoor. p (en niet alléén voor kritische spaarders) Venray, Julianasingel 36a, telefoon (04780) 2565 t 4 «w fc»

Peel en Maas | 1974 | | pagina 6