S.V. Oostrum S.V. Merselo sv Ysselsteyn DAMMEN s.v.v. nieuws s.v. leunen sss - 0yerl00n v.c.rooy gymnastiek judo duivensport tafeltennis biljarten schaken emay mam 6V2 SPORTVERSLACEN DIENEN DINSDAGS VOOR12UUR TE ZIJN INGELEVERD. SPORT Uitslagen zondag 17 februari Heldjen 1Venray 1 23 IVO 2—Venray 2 3—0 Venray 3Wittenhorst 3 01 Venray 4Hegelsom 2 23 WC 2—Venray 5 4—2 Venray 6Hegelsom 6 82 Vriendschappelij k: Venray 7Venray comb. 22 Dinsdag 19 februari: Venray 1Boekei Sport 1 30 Boekei Spont 2Venray 2 22 DAMESVOETBAL: Venray 1Wittenhorst 1 13—0 Met bange en onzekere voorgevoe lens trok Venray naar Helden. Deze zijn gellukkig niiiet uitgekomen, maar het heeft wel bloed en zweet ge kost. De 400 toeschouwers (waarvan 350 Venrayers) hebben een wedstrijd gezlien waar de spanning van af droop, maar waarin goed voetbal op een enkele fase na, ver te zoeken was. Venray startte furieus, maar kon ondanks enkele goede kansen, voor al van G. de Lauw, niet tot scoren komen. Helden voetbalde, zoals schijnbaar alle voetbalver, in de gemeente Helden-Parmingen met grote (faire) inzet, waarmee Venray zoals zo vaak haar handen meer dan vol had. Toch opende H. Arts verdiend de score. Een uitgekiende voorzet van R. Bakens 'kopte 'hij prachtig in. Helden kromde de rug en Venray moest terug. Met enig geluk en een sterk spelende J. Siebers en R. Brugmans, hielden die zaak dicht, todat keeper Ewalts een pas te veel deed bij het uittrappen. De toege kende vrije trap werd door Helden omgezet in een doelpunt. Dit ge beurde in de 44e min. voor rust, zo dat Helden enigszins genoeglijk kon gaan rusten. Na de rust was alle samenhang zoek. Ondanks dit, maar vooral door het onvermoeibare sjouwen van Jac. Bastiaans, kwam Venray weer aan de leidüng. In de 55e min. was heft genoemde speler die uit een scrim mage raak schoot. Dezelfde speler gaf in de 65e min. weer het goede voorbeeld, na ejsn rush, gaf hij de bal, aan de ials een duveltje uit een doosje toegeschoten J. Siebers, die uitgebreid iniknalde. Maar van de aftrap af werd de feestvierende menigte van Venray weer niet de neus op de feiten ge drukt: 2-3. Met een chaotisch voet bal werden de laatste 15 min. door staan. Al met al een verdiende over- wiinning. De zaken komen er nu wel flori- sant bij te staan (zie onderstaande standenlijst). Met nog zes wedstrij den te spelen, heeft Venray de kans in eigen hand. Van de koplopers krijgt Venray Tiglieja en Venlo nog thuis en op 17 maart moet men Montagnards in eigen huis gaan be kampen. Maar eerst gaan we uitgebreid carnaval vieren. Alaaf! Stand: Venray Montagnards Egchel Tiglieja Venlo IVO RKMSV Helden Stormvogels Venl. Boys Excelsior Baarlo Programma zaterdag 23 februari: Venray 1—Straelen 1 16.00 u. Venray 2Straelen 2 16.00 u. Venray 6Venray A2 14.00 u. (Leuniseweg) 16 10 5 1 25 35-11 16 11 2 3 24 35-13 16 10 3 3 23 25-14 16 10 2 4 22 42-27 16 9 4 3 22 33-21 16 6 2 8 14 27-31 16 5 3 8 13 19-30 16 4 4 8 12 22-30 16 4 4 8 12 15-23 16 4 2 10 10 17-29 16 3 3 10 9 13-30 •16 1 4 11 6 11-36 Aanstaande zaterdag, om 16 uur, terrein Oostsingel, SVV - Veltum. Aangewezen spelers: Math. Gom- rnans; Jo Gom mans; H. Gommans; W. Tummers; M. Beer kens; J. Dries- sen; J. Verbakei; V. Lucassen; H. de Bruyn; Th. Swinkels; P. de Haart en W. Clevers. Afmelden bij H. de Bruyn, vóór vrijdagavond, tel, 3127 Uitslagen: Oostrum 1 Merselo 1 3-0 Oostrum 3 Sparta 4 2-3 De streekderby tussen Oostrum en koplopers Merselo bezorgde de vele toeschouwers een aangename voet bal middag. Vooral de Oostrum sup porters zullen met genoegen aan de ze wedstrijd terug denken. Er wa ren dan ook 2 ploegen aan het werk die met volledige inzet en op een vooral sportieve manier voetbalden - en het was het aankijken terdege waard. De Oostrumploeg ging na het al lereerste fluitsignaal van arbiter Krebbers, meteen in het offensief, en had reeds na 6 minuten spelen succes. Uit een schitterende aanval over links belandde de bal bij W. Hoeymakers, die met een pass M. Pijnappels bediende, die op zijn beurt het karwei met een keurige kopstoot afrende: 1-0 Oostrum bleef gedurende deze eerste periode het initiatief houden en kreeg ook de meeste kansen. De ploeg uit Merselo daarentegen vond op hun weg naar het Oostrrum-doel een zear soliede verdediging tegen over zich, die vrijwel geen kansen weggaf. In het eerste kwartier na de thee was het Merselo dat de rood-witten onder druk zette, maar de Oostrum •verdediging hield het hoofd koel, en greep steeds op het juiste mo ment vakkundig dn. Bovendien wa ren de uitvallen van Oostrum zeer gevaarlijk, wat dan ook na 16 minu ten van de 2e periode tot het 2e doelpunt leidde. Rechtsbuiten M. Pijnappels zag zijn schot op doel niet voldoende gekeerd door doel man Oremers, zodat de ijverige spits M. Thijssen de bal alsnog over de doellijn kon werken: 2-0. De ploeg uit Merselo gaf de moed echter niet op en. bleef vechten voor een beter resultaat. Dit leverde wel enkele vrije trappen binnen het strafschopgebied op, maar tot doel punten kwam men niet. Tenslotte was het wederom M. Thijssen die 5 minuten voor het ein de aan alle onzekerheid een einde maakte, toen hij op het randje van buitenspel, alleen op de Merselo- doelman kon afgaan, toen beheerst doelman Oremers omspeelde, bete kende dat 3-0 voor de ploeg die de overwinning volledig verdiende. Uitslagen: Oostrum Merselo 3-0 Merselo 2 Leunen 4 5-1 Merselo 3 Holthees 2 0-4 Afdeling Jeugd: Merselo Al Castenray A2 4-3 Merselo BI DIS BI 0-3 Swolgen Cl Merselo Cl 5-0 Oostrum Dl Merselo Dl 0-1 Merselo ElLeunen E3 30 In verband met carnaval zijn er komend weekend geen wedstrijden vastgesteld. Uitslagen: Leunen 1 Brughusia 1 1-1 Griendtsveen 1 Leunen 2 1-1 Leunen 3 Hegelsom 3 1-1 Merselo 2 Leunen 4 5-1 Leunen A2 Wanssum A2 3-1 Leunen B2 Hegelsom B2 2-2 Leunen Cl Ysselsteyn Cl 0-2 Leunen C2 Hegelsom C2 1-3 Ysselsteyn. Dl Leunen El 3-1 Leunen D2 DIS D2 4-1 Ysselsteyn D2 Leunen D4 4-0 Leunen El Ysselsteyn El 0-0 Merselo El Leunen E3 3-0 Programma: Vrijdag 22 febr. 8.00 Zeilberg 1 Leunen 1 oefenwedstrijd* vertrek 7.15 uur Zaterdag 23 febr. competitiewedstrijden 3.00 Wanssum Al Leunen Al vertrek 2.15 uur 3.00 Swolg. Boys BI Leunen B2 vertrek 1.50 uur per fiets naar busstation Zuid Ooster, Ven ray. Vertrek bus 2.10 uur. Uitslagen: Ysselsteyn 1 Resia 3 4-2 America 4 Ysselsteyn 3 0-5 W'horst 5 Ysselst. 2 vr.sch. 4-2 Ysselsteyn Al Koningsl. Al 3-0 Ysselsteyn BI Ysselsteyn B2 6-1 Leunen Cl Ysselsteyn Cl 0-2 Ysselsteyn Dl Leunen Dl 3-1 Ysselsteyn D2 Leunen D4 5-0 Leunen El Ysselsteyn 1 0-0 Programma voor vrijdag 22 febr. Castenray 2 Yssels. 2 vr.sch. 8 u Junioren oefenprogramma voor zaterdag 23 februari: Griendtsveen Al Ysselst. Al 2 u Ysselst. BI Meterik BI 2 u Meterik B2 Ysselst. B2' 2 u Ysselst. Cl Griendtsveen Cl 2 u Griendtsveen Dl Ysselst. D2 1 u Meterik Dl Ysselst. Dl 11 u Ysselst. El DIS El 10.30 u Uitslagen van zaterdag 16 febr. junioren: O ver loon A Festilent A 0-3 GW '55 Ovtrloon B 2-3 DSV C Overloon C 2-1 Otympia '18 G Overloon D 0-4 Overloon E JVC E 1-7 Senioren: Volkel 1 Overloon 1 2-0 Overloon 2 Juliana 3 0-3 Overloon 3 VTOS '38 3 6-0 Programma zaterdag 23 febr. junioren: JVC D Overloon B 15.00 senioren: PW 1 Overloon 1 (zat.) Overloon 2 en 3 zijn vrij. De nieuwe B.V.C. camp. staat weer voor de deur. We starten met de gebruikelijke algemene jaarvergadering en wel in café Halfweg, op maandag 4 miaart, aanvang 20.00 uur. Uitgenodgid zullen worden o.a. de heer Hobben (KNVB afd. Lim burg) en de heer Achten (vert. scheidsrechters KNVB). Tevens zal dan de heer Kobessen (St. Servatius na 18 jaar de voor zittershamer gehanteerd te hebben, uit deze funktie treden. Het be stuur heeft gemeend hieraan een feestelijk tintje te geven. Verdier kunnen uit de vergadering kandidaten, voor aanvulling bestuur, naar voren warden gebracht. De agenda vermeldt naast de ge bruikelijke opening en verslagen de bestuursverkiezing. Aftredend: Hjr. Kobessen (niet herkiesbaar); Hr jV. Zwol, s eer. (PTT); Hr. Jans sen, keuring etc. (Freundenberg) Hr .Baartman, ass. comp. leider (PTT)Hr. Lenssen, pers (Blitta BV); allen herkiesbaar. Ook zal een nieuw lid voor de kascontrole gekozen worden. Voordat men aan de rondvraag begint is er nog een bespreking over de nieuwe reglementen KNVB. PATRICK—LYCEUM 3 Patrick - Lyceum 3; ongetwijfeld een topper. Beide kanshebbers op promotie. Beide evenveel punten. Lyceum 3 begon dan ook zeer ge concentreerd te spelen. Misschien wat overgeconcentreerd', want de eerste set werd Lyceum 3 gewoon weg van de vloer geveegd. De smas hers konden zich niet aanpassen aan het zeer hoge blok van de tegen standers. De pass kwam niet best, en daarmee de set-up te scherp. Al met al een niet zo beste set: 15-2. De tweede set gaf een ander beeld te zien. Nu was het Lyceum 3 dat de toon aangaf. Op aanwijzing van de zeer goed op dreef zijnde coach ging het derdie dreigen aan het net met gevaarlijk geplaatste smashes, afgewisseld met slimme tactische ballen. Omdat het blok steeds beter ging draaien, vilei de aanval van Pa trick volkomen lam. De eerste zege was binnen 9-15. De derde set was voor een zeer goed draaiend Lyceum, dat op een voortreffelijke wijze gebruik ging maken van het blok van de tegen stander en van de kleine zaal; con tra tegen het blok en dan tegen de muur, of net even tegen de vingers van het blok. en dan uit: 10-15. Door veel eigen fouten ien te wei nig aanvalsepel, kwam Lyceum 3 achter in de vierde set: 13-8. Het blok volkomen verwaarloosd, de pass miserabel en de verdediging - vooral 'het blok - zo lek als 'n zeef. Maar ze kwamen terug. Het ging hardeir aanvallen en zeer fanatiek verdedigen Het blok draaide weer en mede dank zij dat blok én de coacbe werd deze vierde en laatste set gewonnen met 13-15. De overwinning was 'binnen, Een zeer boeiende wedstrijd waarin Ly ceum 3 uiteindelijk toch de betere bleek. Het kan terugzien op de bes te wedstrijd van het seizoen. VC Rooy 2—Lyceum 2 32 Lyceum 2 heeft op het laatste nippertje het loodje moeten leggen na een wedstrijd, die het aankijken, uitgezonderd de laatste 2 sets, niet waard was. In de eerste 3 sets lie pen de aanvallen niet goed en Ly ceum kon haar ritme niet vinden. Alleen in de 2e set wist Lyceum een grote achterstand op te halen. In de 4e set liep het uitstekend en Lyceum wees VC Rooy 2 toen dui delijk terug. De 5e set moest de be slissing brengen, maar Lyceum wist op de juiste momenten niet door te drukken en gaf het initiatief vaak uiit handen, waardoor een voor sprong even vaak verloren ging. Tenslotte moeten we konkluderen en VC Rooy zal het hier zeker mee eens zijn, dat de scheidsrechter 'in deze wedstrijd weer eens een girote vinger in de pap had. Programma: A.S. zaterdag 23 februari groots camavalstoemooi voor alle Lyceum- leden .Aanvang van de wedstrijden om 13.00 uur op 't oschveld. Bekendmaking van de samenstel ling der teams os voor de aanvang van 't toernooi. Veel plezier! VC RooyAntares 32 Dat er veel op het spel stond werd duidelijk door een zenuwachtig VC Rooy, die de hele wedstrijd door het ritme van vorige week niet kon vin dien. Na ©en iets sterker VC Rooy in de eerste set (15-13) ik wam Antares zeer sterk terug in de twee volgende sets (6-15 én 11-15). Maar onze da mes stonden toch niet toe, de voor sprong in het klassement, vorige week behaald, zonder meer prijs te geven. Meer en meer kwamen zij in hun eigen spel, wat resulteerde in een setwinst (15-6). In de laatste en be slissende set werd duidelijk, dat VC Rooy toch de sterkere was (15-9) en aldus hun koppositie wist te behou den. We hopen dat er na de carnavals dagen weer met frisse moed ge speeld gaat worden en alles op alles gezet wordt om deze competitie tot •ci2n goed' einde te brengen. Dames VC Rooy 2Concordia 23 In een zeer enthousiast gespeelde wedstrijd hebben de dames goed volleybal laten zien. De koploper Concordia ,dat duidelijk nerveus was, had de grootste moeite om de fanatiek spelende VC Rooyers in bedwang te houden. De taktische ballen en de snelle aanvallen brachten de gasten herhaaldelijk in moeilijkheden. Helaas moesten we de mooie 20 voorsprong om zien slaan in een 32 nederlaag. Toch kunnen we terugzien op een fijne, spannende wedstrijd. Setstanden: 15-7 15-7 7-15 15-17 10-15. Dames: Linne 1VC Rooy 3 32 In deze zeer leuke en spannende wedstrijd tegen de koploper hebben we toch het onderspit moeten del ven. De eerset set ging gemakkelijk naar onze kant met 8-15. Toen kwa men de dames uit Linne sterker opzetten en de wedstrijd werd dóór beide kanten goed en fanatiek ge speeld. Linne behaalde veel punten door hun harde serves stand 15-10. Derde set 15-5. De viierde set gfing op het nippertje met 13-15 naar on ze kant en de laatste set ging toch verdVmd naar Linne met 15-7. De eindstand van deze bijna 2 uur du rende wedstrijd werd dan ook 3-2 voor de koploper. Heren: VC RooyOdulphus 30 In een fantastische wedstrijd, met zoals gewoonlijk weer goede steun van onze trouwe supporters, won VC Rooy de wedstrijd tegen Odulphus glansrijk met 3—0. De Tilburgers kregen geen kans en verloren met diet setstanden 15-7 15-9 15-6. Weer een goede stap in de richting van het kampioenschap. Heren VC Rooy 2Lyceum 32 In ©en goede wedstrijd werd plaatsgenoot Lyceum 2 met 32 teruggewezen. Setstanden 15-9 13-45 15-10 8-15 en 15-13. Hen mooie overwinning, waaraan de nieuwe coach van heren 2 ongetwijfeld zijn aandeel heeft gehad. Heren VC Rooy 3Valuas 3 30 In verband met Carnaval -is eras weekend geen programma vastge steld. Leden van VC Rooy denkt aan de donateuirsaktie en aan de carnavals avond. DAMES GYMCLUB „DEN ESSEL 1970" Er zijn eniige plaatsen vrij geko men iin onze club. Nieuwe leden ook van buiten de kom zijn wel kom. Gehuwde dames en ongehuw de volwassen meisjes zijn op dins dagavonden van 20.30-21.30 uur met gezellige gymcefeningen bijeen in de gymzaal t.o. de Hoge Beek. Aanmelding aldaar of ook tele fonisch na 18.00 uur op 047804076. De finale competitie is gestart - met 22 dammers uit Venray en om streken, allen leden van DCV. Het wordt een uitermate interessante krachtmeting. Interessant omdat in 5 poules gespeeld' wordt, zodat ook de minder getalenteerde dammers kansen krijgen om een prijs in de wacht te slepen. De uitslagen van maandag jl. zijn: R. Kroh Arie Wester 2-0 Noyens Thijssen 2-0 Theo Peek Kennis 1-1 Ronald KrohJ. Meesters 0-2 Jacobs Verkoeyen 1-1 Zaal'dr v. Bommel 2-0 Verstegen Hans Peeters 2-0 M. Bereendsen J. Hendriks 2-0 OUDERAVOND Nogmaals willen wij er U op at tent maken dat heden, donderdag avond 21 februari een ouderavond wordt gehouden voor onze jeugd leden. Aanvang 8 uur in de aula van Den Hoebert. Reeds vele ouders heb ben laten weten deze avond bij te wonen. We richten echter nogmaals een dringende oproep aan die ouders die ons nog niet berichtten deze avond te bezoeken en met ons mee te denken de vereniging verder uit te bouwen. Tot dadelijk! P.D.V. DE ZWALUW Door allerlei omstandigheden moeten we weer onze jaarvergade ring opschuiven en wel tot maandag 12 maart. Het bestuur zal proberen hier tevens de vlieg vergadering aan vast 'te koppelen, zodat we dan toch met een vergadering aan het nieu we seizoen kunnen beginnen. Houdt dus deze avond vrij want de ver gadering is boeteplichtig. Zaterdagmorgen om 9 uur ver wachten we weer al degenen, die j.l. zaterdag mee geholpen hebben aan de opbouw van ons nieuw lo kaal. Ook zij, die er niet waren, verwachten we nu, dan is om 12 uur alles gebeurd. WSV DE DOORZETTERS Od zaterdag 23 febr. houden wij onze jaarlijkse carniavalsmiddag. Alle leden worden gecostumeerd verwacht. Aanvang 14.00 uur in het Trefcentrum. Uitslagen van afgelopen weekend: Senioren: Armada 3Red Stars 2 46 Copy Stars 1Red Stars 28 Red Stars 5Olympic 1 46 Red Stars 2 revancheerde zich af gelopen zaterdag ten koste van Ar mada 3 voor de vorige week ge leden nederalag. Met soms goed en gevarieerd tennis werd de 'twee pun ten achterstand1 op deze tegenstan der weer goed gemaakt. Dit komt hoogstwaarschijnijlk ten 'gunste van Maasbree 3 uit. Red Stars 3 rekende op gepaste wijze af met outsider en plaatse lijke concurrent Copy Stars. Deze zege betekent, dat men weer een stap dichter bij de titel is gekomen. Helaas voor Red Stars 5 kon men de goede weg niiet blijven volgen. Zo verloor men nu op zeer onnozel© wijze met het kleinst mogelijke verschil van Olympic 1 uit Well. Jeugd: Red tars 1TOS 1 55 Red Stars 8Seta 5 73 Red Stars 9Hegta 5 82 Red Stars 10Hegta 4 19 In een teleurstellende wedstrijd hield Red Stars slechts 1 punt over. Het wil maar niet lukken omdat men nooit alle drie de juiste vorm heeft, zodat 't niet telkens op 1 man aan komt. Dit was ook afgelopen zater dag weer het geval. Red Stars 8 en 9 deden wat van hen verwacht kon worden. Red Stars 10 daarentegen bleek nog te zwak te zijn voor deze klasse. Dit geld in het bijzonder of>' het 'gebied der routine. Programma voor a.s. zaterdag: Red Stars 1Blue Star 2 16.30- u. Red 'Stars 3Wap In 1 18.15 u. Red Stars 4Copy Stars 1 Hegta 5—Red Stars 10 13.30 u. Seta 5—Red Stars 9 14.30 u. Seta 6—Red 'Stars 8 14.30 u. Red Stars Maasbree In de kwartfinale voor de afde lingsbeker moest Red Stars aan treden tegen bekerhouder Maasbree op 'n ongewoon tijdstip, namelijk zondags om 2 uur. Gelukkig voor ons was ©r deze keer eens 'n goede publieke be langstelling, wat ook ten gunste kwam van de sfeer. Het wedstrijd- verloop was zeer spannend en men kon piendeten van goed tennis en van anti-tennis. Mede als gevolg 'hiervan en goede medewerking van het pu bliek was de stand na 14 partijen nog steeds gelijk. Als gevolg hier van moesten de laatste 3 partijen dn de vorm van dubbelspelen beslissen. En in deze partijen lag het hoogte punt van de wedstrijd. Maasbree kon hiermee de zege met 97 naar zich toe halen door de eerste 2 dub bels te winnen op zeer gelukkige wijze. Er werd over de volle 3 games gespeeld! en de laatste game werd in beide gevallen beslist in de twin tig punten en wel een partij met 22-24 en de andere met 31-33. A. Zeelen uit Cuyk ongeslagen biljartkampioen Op 6, 7, 8 en 9 februari werd in café Jachtiust te Haps het kampioen schap gespeeld van de eerste en de hoofdklasse libre van het district Oost-Brabant van de Ned'. Biljart bond. Kampioen bij de hoofdklas sers werd A. Zeelen uit Cuyk, in de eerste klasse bleek J. de Lange uit Overloon de sterkste. De hoofdklassers moesten 250 ca ramboles maken tegen de eerste kiassers 200. Het toernooi was enorm spannend en de biljarters speelden zeer sterk. A. Zeelen werd in de hoofdklas se ongeslagen kampioen, maar moest in de laatste beslissende partij te gen J. de Lange een punt afstaan, waardoor De Lange het kampioen schap van de eerste klasse kon pak ken. De hoogste serie kwam op naam van A. van Tienen met 79. De kort- (ste partij werd gemaakt door H. Gerrits in 17 beurten met een partij - gemiddelde van 11.76. De heer Ger rits is gepromoveerd naar de hoofd klasse. A. Zeelen en J. de L^nge gaan het district vertegenwoordigen in het gewest Brabant-Zeeland. De wedstrijdleiding was ón handen van de heer J. Hendriks, dsie kan terugzien op een geslaagd toernooi. De uitslag was als volgt (resp. alg. gemiddelde en matchpunten) A. Zeelen Cuyk 10.06 11 ((kamp. hoofdklasse) J. Zeelen, Cuyyk 9.70 8 J .die Lange, Overloon 5.80 7 (kampioen le klasse) A. v. Tienen, Rijkevoort 6.14 6 W. v. Èrakel, Holthees 5.13 6 H. Gerrist, Mill 7.56 4 (promotie) A. Giiezen Overloon 4.98 0 Interne kompetitie: In groep A werd afgelopen week hard gevochten voor de vier finale poule plaatsen, want van de vijf koplopers kwamen er vier tegen eikara uit. Mevr. L. Spee wist een zwaar 'bevochten remise uit die wacht te slepen tegen de sterker geachte P. Goumans. J. Louwerse kon daarentegen d'e huidige 'kam pioen W. Jeuken, niet de baas. Laatstgenoemde wist zich door die overwinning op de derde plaats te nestelen, waarbij nog aangetekend dient te worden dat hij nog een paar achterstallige wedstrijden moet spe len. P. Rouvroye is met drie wed strijden voor de boeg nu al zeker van een finaleplaats. D. Hoekstra zorgde in groep B weer voor een verrassing door van koploper K. Lunhal te winnen. W. Gommans is nu, hetzij geflatteerd t.o.v. H. Coolen, aan de leiding ge komen. Uitslagen paralelgroep A: W. JeukenJ. Louwerse 1-0 Mevr. L. SpeeP. Goumans ih-1/2 P. RouvoryeF. Fissinger 1-0 Stand in groep A: P. Rouvroye 11 11 0 0 11 Mevr. L. Spee 11 7 2 2 8 7Va W. Jeuken 9 7 1 1 P. Goumans 12 6 3 3 7 Va J. Louwerse 12 6 2 4 7- A. Moss 10 6 1 3 6Va J. Verwiel 11 6 1 4 A. Valckx 12 5 3 4 6Va G. Breukers 12 6 1 5 6Va W. Weyts 12 6 0 6 6 J. Rooyakkers 11 4 0 7 4 J. Dorval 14 4 0 10 4 H. Meeussen 12 3 1 8 3Va F. Fissinger 13 2 0 11 2 M. Tertra 14 1 1 12 lVt 12 9 2 1 10 13 10 0 3 10 10 9 1 0 9»/a 12 9 0 3 9 12 5 4 3 7 13 6 1 0 6>/a 11 6 0 5 6 12 4 4 4 6 10 5 1 4 5Va 10 5 0 5 5 12 4 0 8 4 14 3 1 10 3Va 9 3 0 6 3 12 1 2 9 2 14 1 0 13 1 Uitslagen pjaralelgroep B: J .KokW. Gommans 0-1 J. BergkampM. Wiertz 0-1 D. HoekstraK. Luindahi 1-0 Stand in groep B: W. Gommans K. Lundahl H. Coolen J. v. d. Kalken T. de Brouwer D. Hoekstra P. Vissenberg J. Houwen J. de Wit J. Kok M. Wiertz W. Manders W. Rambags J. Bergkamp B. Loonen L.S.B. kompetitie: Het eerste team van SC Venray wist z'ijn uitwedstrijd tegen Horst 1 met ruim verschil te wininen. Het werd 5Va-2% voor Venray, wat een verdere verbetering van de kop positie betekende. Grubbenvorst staat inu op een tweede plaats met 2 punten achterstand. Met nog twee wedstrijden voor de boeg staat Ven ray er dus rooskleurig voor. Wint men van Linne 1, dan is de promo tie eigenlijk al een feit. Laten wij het hopen. Persoonlijke uitslagen: Horst Vienray C. MaessenW. Jeuken 0-1 G. SiebersH. Coolen 0-1 W. KleevenP. Rouvroye 1-0 Th. NabbenW. Gommans 0-1 J. v. PoortenP. Goumans 0-1 W. BeerensD. Hoekstra 1-0 H. NabbenJ. de Wit 1h-Vz J. VeldhovenJ. Louwerse O-1! 21/>-5i/2

Peel en Maas | 1974 | | pagina 16