HOFBAL Bronzen Pielhaas De Hazehut Boere- brullefts- bal HERRING- SCHELLE in Ueuiay S.V.V. JEUGD SPORT Een mooie stijlklok is altijd een rijk bezit! L1 RI AENS Officiële opening WERKGROEP FILMVORMING presenteert Vastelaovesver. De Piëlhaas PRINSENHOF De Schouwburg urn 20.11 uur PRINSENHOF dinsdag 26 febr. Entree f 1.11 Restaurant VLAKWATER SPORT Uitslagen zaterdag 16 febr.: Venray A3America A2 40 Hegelsom BIVenray B3 50 Venray B4Montagnards BI 40 EWC Cl—Venray Cl 0—17 Venray C2Geysteren Cl 42 Venray C5Montagnards C2 16 INENTING IN HET GROENE KRUIS GEBOUW In Peel en Maas van 8 fe bruari j.l. werd; aangekondigd', dat op Aswciensdiag, dius aan staande woensdag iin het Groe ne Kruis gebouw die inenting zou plaats hebben van de in 1970 geboren kleuters, wonend in die kom van Venray en wel tussen kwart voor twee en kwart na zes. Dat in die periode van vier uren ongeveer 400 kleuters cd één middag geënt moeten worden is in hoofdzaak een gevolg van twee redenen, n.l. het ontbreken van geschikte tweede ruimte en tekort aan verplegend personeel, dat aan wezig moet zijn bij het ont smetten, vu/llen van injectie spuiten en verzorging van de instrumenten. Men kan die massa-enting niet over meerdere middagen spreiden omdiat reedis nu het verplegend' personeel ongeveer 10 middagen in twee maanden tijd! aan het gewon© werk moet werden onttrekken. Het moet n.l. in maart assisteren bij het intenten van ongeveer 650 schoolkinderen in de kom en het enten van de 12-jarige vrouwelijke jeugd tegen rode hond 270 meisjes). Wanneer, als gevolg van die gev-ormde regio, het Groene Kruis in het komend jaar over meer personeel kan beschik ken en gebruik kan gemaakt warden van een soort depen dance, is spreiding van de en tingen en dus' minder kleuters op oen middag, mogelijk. Men heeft daarom voor dat jaar moeten kiezen voor het opstellen van een zeer nauw luisterend tijdschema bij het oproepen van de moeders met hun kleuters. Wanneer de hand gehouden wordt aan dat tijdschema 8 kleuters per 5 minuten) kan alles vlot verlopen, doch daarvoor is dan wel de volle medewerking van de moeders vereist. Houden de moeders zich daaraan niet, dan schop pen zij zelf de boel in het honderd, zorgen de moeders zelf voor overvolle lokalen en gangen, zijn zij en zij al leen die ccrzaak van nerveus en overprikkeld personeel, zijn zij ook de oorzaak van veel ongenoegen voor a nate len. Het dringend verzoek is dan ook aan allie moeders, houdt U stipt aan de op de opiroepings- kaart vermelde tijd en zorgt U dat tijdstip niet vroeger en niet later aanwezig te zijn aan de toegangsdeur aan die Merseloseweg, dus niet aan de hoofdingang. Venray Al werd in de 3e ronde van het t o ur nooi om d e bisschops-- beker uitgeschakeld docir Venlos© Boys Al. Venray BI bereikte de 4e ronde van het toernooi om de bisschops- beker door een 30 overwinning op Banningen BI. Bij de D- en E-elftallen: Het fcelangrykste is dat je mee kunt spelen, niet in welk elftal je moet voetballen. Wat de D-elftallen be treft zijn Dl, D2 ien D3 zoveel mo gelijk cp sterkte gemaakt, terwijl D4, D5 en D6 zijn ingedeeld naar de buurt en/of school. Wat de -teams betreft zijn El en E2 praktisch gelijk aan de elftallen van voor de winter, terwijl E3 en E4 weer zijn opgesteld volgens buurt en/of school. E5 tenslotte zijn de E-spelers die nog niet zo lang lid zijn. Tot onze spijt kan 'dit elftal niet deelnemen aan de competitie;; hiervoor zullen echter andere wed strijden werden georganiseerd. Enkele belangrijke puntjes zijn: 1 Zcrg dat je steeds op tijd bent. 2. Bij uitwedstrijden een goede fiets. 3. Kun je niet meedoen, meid je dan af bij je eigen leider. Deze leiders werden nog nader bekend gemaakt. Heeft U misschien in teresse, neem even ken takt op met een jeugdleider! 4. Bewaar onderstaande ilijst dian Schaeffers, Tw. van Soest, P. v. d. hoort. D-elftallen: Zaterdag 3 maart start de compe titie. De indeling van de D-spelers is alls volgt: DlJ. Gommans, W. Viever mans, L. Arts, Pr. v. d. Putten, C. Veesten, H. Stroy, P. Philipsen, J. v.d. Vlasakker, Ru Janssen, P. Land, F. Aiders, R. de Keyzer, H. Merkx. D2: M. Delauw, M. Olaus, L. Trcisfontaine, P. Fleuren, M. Arts, J. Jansscen, K. v. Daal, Mario de Vos, H. Mensink. T. Sijbers, R. Hendrlcx, T. Verleg, P. Cox, H. Tummers. D3: W. Aarts, H. Janssen, T. Arts, Fr. v. d. Munckhof, M. Re- louw, Fr. Thomassen, P. Vermeulen, W. Poels, B. van Dijk, R. v. Baar- sen, J. Kessels, R. Bergmans, E. Wijnhovien, K. Mol. D4: Th. Heinsbroek, M. Jacobs, Ja Janssen, M. v. dl. Zanden, H. Lin- ders, R. Cllermonts, Th. Schepers, R. Martens, H. Hendriks, J. Ponjee, R. Yelderian, B. Remmen, Fr. van Beir- l'O. D5: J. v. d. Laar, W. Verheyen, R. Dobbelaer ,J. Arts, G. Olaessens, G. Hendiricx, R. v. d. Craats, R. Ha nen, M. de Vos, J. v. d. Heyden, P. Kramer, A. v. d. Kreeke, P. v .d'. Vorle, P. v. d. Velden, H. Perfors. D6: W. v. d. Heide, Tw. v. d. Heide, J. Verhees, M. Leenen, T. Scholten. L. Janssen, M. v. Thiel, P. v. d. Bekerom, A. Roth, R. van Hcoren, B. Stoks, N. Viet, C. Kroon, R. Tan, A. Saamena. E-elftallen: Ook voor deze teams start zater dag 3 maart die competitie. De in deling van de E-spelers is als volgt: El: J. Gommans, M. Nollen, H. Bierens, P. Klaassens, E. Ewalbs, Th. Swinkels, L. Vievermans, St. Vievermans, Fr. Vervoert, J. Poels, B. Hebing, Ri Janssen, J. Spee, W. v. Bers. E2: L. Creemers, J. v. Dijk, B. Gommans. A. Janssen, R. Korsten, W. v. Knippenberg, E. Leenen, L. Martens, R. Peters, Fr. Smals, L. Scaheffers, Tw. v. Soest, P. v. d. Voort. E3: G. Franssen, P. Wanten, L. Croes, R. Beerkens, P. Smits, J. Bergkamp, Fr. de Groot, Ru Jans sen, J. Lenssen, L. Logister, A. Ver meer, H. Vermeulen, D. Grittner. E4: H. Stiphout, M. v. Berlo, H. Ponjee, P. v. d. Breek, R. v. d. Broek, R. Heinsbroek, J. Dierx, P. Kerstjiens ,G. Stoks, H. Hanen, J. Hinssen, A. Kroon, J. Viet, P. Ja cobs E5: W. v. d. Bekerom, P. van Bergen, M. Luypers, J. Luoassen, P. Lenssen, C. Hoffschulz, P. Franssen, G. Hendriks, J. v. Bers, L. Siebers, P. Wilmsen, H. Dechnar. J. Ugurdli- ken, M. Ponjee, E. v. d. Munckhof, P. Kruithof. Trainingen D- en E-spelers: Met ingang van volgende week zijn de trainingen als volgt: Dinsdagavond van half 7 tot half 8: Dl, D3, D6 en El. Woensdagmiddag van 2-3 uur E3 t.m. E5. Donderdagavond van half 7 tot half 8 D2. D4 en D5. Zondag (carnaval) is er geen club- morgien voor de E-spelers. Ook de clubavond op maandag- en dinsdag avond gaat niet door. Natuurlijk wordt er op dinsdagavond ook niet getraind Programma zaterdag 23 februari: Reuver AlVenray Al 3.00 u. Brughusia AlVenray A3 3.00 u. Venray Cl—DIS Cl 2.00 u. SVV-jeugd dankt Servatius en met name dhr. v. d .Laingenberg en zijn medewerkers voor het gebruik van de sportzaal t.b.v. zaalwedstrijden. De jeugd dankt oafé Sassen voor de beschikbaar gestelde prijs voor het win ter klassement. GROTESTRAAT 18 TEL. 1253 - VENRAY Het'en denderdag werd in Geldrop het 9 verdiepingen grete flatgebouw vcor echtparen en alleenstaanden officieel dcor de Staatssecretaris van volkshuisvesting drs. M. van Dam geopend. Deze 125 woningen tellende flat met dienstencentrum werd binnen een jaar gebouwd door J. P. A. Nelis- sen N.V. voor een bedrag van ruim 5 miljoen. DE LAATST FILM I SERIE A 1973—1974 DE RECHTER- EN DE LINKER HAND VAN DE DUIVEL V oorstel'Mngstijden donderdag 21 febr. 16.15 en 18.30 vrijdag 22 febr. 16.15 en 18.30 zaterdag 23 febr. 18.00 uur zondag 24 febr. 16.30 uur. Een Italiaanse Western uit 1971, onder regie van E.B. Clucher. Als acteurs treden op; Terence Hill, Bud Spencer, Farley Granger, Gisela Hahn e.a. Uit de inhoud ontlenen wij het volgende; Trinity is traag met werken maar snel met de revolver. Zijn broer oe fent het baantje uit van dorpsshe riff. na de echte sheriff aldaar bui ten gevecht te hebben gesteld. Bur gemeester Harrison en zijn Mexi canen zitten hem echter dwars. Tri nity en zijn broer de sheriff profi teren echter van de vijandschap van de burgemeester en zijn Mexi canen met een Mormonenstam, Zij geven de Mormonen les in zelfver dediging, zodat een overval van de burgemeester en zijn trawanten mislukt. De onbekende regisseur Clucher, - een pseudoniem - heeft het in deze Italiaanse spaghetti-western meer gezocht in akties en humor, dian in wreedheid en geweld. De di alogen zijn vaak bijzonder raak en geestig. Terence Hill en Bud Spen cer zetten een paar grandioze man netjes oP het scherm. De vele knok partijen zijn het toppunt van vro lijke waanzin en met elk western- cliché wordt geestdriftig de draak gestoken. Een vlot on goed gemaakte film, waarmee men zich kostelijk kan amuseren. ADVERTEER IN PEEL EN MAAS In onze kollektïe vindt U klokken die door gespecialiseerde vakmensen met zorg en toewijding gemaakt werden. Aan elk detail werd aandacht besteed. Zo kunnen bijv. de handgeschilderde of geëtste wijzerplaten wedijveren met antieke voorbeelden. SERVICE Komt U eens een kijkje nemen. Er is keuze uit talloze modellen. Elke klok wordt gratis (en vakkundig) opgehangen. En ook voor de nazorg bent U bij ons in betrouwbare handen. Grotestraat 16 - Telefoon 04780-1261 VENRAY W 9 triQAy neudigt alle ienwoners an- wezig te willen zien op het dat gehaldie werd en be- gost werd om 20.11 uur ien waor urn 20.33 de vereni gingsonderscheiding werre uutgereikt en ien waar om 21.44 de plech tige uutreiking plats hit van de aan Mevr. N.H.R. Kortekaas- Dupont. leje van de Piëlhaas hebbe op vertoon van hun lid maatschapskaart vrije toe gang tot éen der zale. IN LUNCHROOM VERHEUGEN is gedurende de vastelao- vesdaag gevestigd En rustig café vural vur d'aldere geexploiteerd dur d:e Piëlhaas, waor iederiën van harte welkom is. En vriendelik verzuuk an eige naars van pick-ups, bandappa- rate en wat dies meer zij, die wone an de optoch-route, urn gedurende de optocht de luid spreker buute te hange, as zei goei plate of bandjes drèje, kumt er vanzelf stemming en cfuurt 't waachte nie zo lang. Alle deelnemers van de boerebrulloft en alle ge trouwde van Rooi werre geneudigd op 't neje ien( op 't Bruudspaar is ter en de Prins Aswoensdag 27 februari t.b.v. Vastelaovesver. De Piëlhaas. Ka^rtverkoëp 2.50 ien Vlakwater.

Peel en Maas | 1974 | | pagina 10