AGENDA Straaljager in Vredepeel neergestort MUZIEK EN SHOW bij de wedstrijd S.V.Y.-Egthel Heide neemt afeheid BRUKSKE 2 GAAT STARTEN van de heer Storms Uitslagen K.V.P. groslijststemming K.P.J. Venray Toer-wielerdub Oostrum Voorlichting aan winkelpersoneel Flatbewoners opgelet Gemengd Koor Venray Veldloop en cydecross in Ysselsteyn Wielervierdaagse in Overloon Barakwedsfrijden Parochie Oirlo Rectoraat Vredepeel WEEKEND-DIENST HUISARTSEN Van zaterdagmorgen 8 u. tot zondag avond 24 u. nemen waar, voor ae patiënten van de huisartsen Beckers, Corver, Penners, Vercauteren P. CORVER. arts Oostsingel 6 telefoon 1393 voor de patiënten van de huisartsen Bloemen, Franken, Lankveld, v. Thiel TH. LANKVELD. arts Langstraat 76 - Telefoon 3558 Spreekuur voor spoedeisende geval len bij beide doktoren op zaterdag en zondag van 10-11 en van 17-18 u. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER tel. 04780-4455 ZONDAGSDIENST APOTHEEK Apotheek J.R. Cals, Passage 1 - Schoolstraat 25 is 's zondags geopend van 11-30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 19.00 uur. Voor SPOEDGEVALLEN kunt u op zondag aanbellen, waarna U via het nachtluikje geholpen wordt. ZONDAGSDIENST GROENE KRUIS Mevr. Zr. P. Scholten-Litjens telefoonnummer 4979 of 1029 Inlichtingen en boodschappen iedere morgen van 8.30 tot 9 uur, behalve ln *t weekend. GROENE KRUIS ZUIGELINGENBUREAU De Clockert, Bergweg, tel. 1269 Bureau Venray- kom Maandag letters A t.m. G Dinsdag letters H t.m. P. Woensdag letters Q t.m. Z. UITLEENMAGAZIJN GROENE KRUIS Uitleenmagazijn blijft voorlopig in 't oude gebouw Merseloseweg 5. s maandags t.m. vrijdags van 2-2.30, zaterdags GEEN uitlenen, behalve voor spoedgevallen van 12.30-13 uur. KRAAMCENTRUM HORST-VENRAY Telefonisch te bereiken: 04709-1324. Zwaluwstraat 21, Horst. OPEN BEJAARDENWERK Dagelijks van 9.00 10.00 uur. Telefoon 2996. Maaltijden ten behoeve van be jaarden. Aanmelden en afhalen da gelijks tussen 10.30 en 11.30 uur. MEER BEWEGEN VOOR OUDEREN Dinsdag om 2.30 uur in de gym zaal van de St. Jozefschool aan de Overloonseweg. ZWEMMEN VOOR BEJAARDEN elke donderdagmiddag van kwart voor vier tot half vijf in het gemeen telijk zwembad f 1,per deel nemer per keer. BUREAU GEZINSZORG Merseloseweg 11 Tel. 1108 Spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. VOORTDURENDE VERLOSKUNDIGE DIENST (ook op zondagen) Vroedvrouw Stevens-Heinen Merseloseweg 23, Venray telefeoon 04780-1152 VERLOSKUNDIGE Mevr. A. M. F. Tiggeloven-Kuypers Dakdekkerstraat 5 telefoon 04780-2411 Spreekuur elke woensdag van 2-3 uur in De Clockert volgens afspraak. WEEKEND-DIENST AUTO-NOODHULP VENRAY EN OMGEVING Alarm nr. teL 04780-4571 van zaterdag 13 u. tot maandag 7 u. ALGEMENE HULPDIENST telef. 4163 van 9-10.30 en van 19-20 uur Zondjag a.s. zal het Majoretten- peloton en het Jachthoorn- en Trom- pettlenkorps 'St. Petrus-Banden' vóór die voetbalwedstrijd en ook tijd)ens die rust een muzikale show ten beste geven, om aan deze belangrijke wed strijd luiister bij te zetten. De stand'enlijst in die 3e klass D van het amateurvoetbal wordt aan gevoerd door Mon'fcagunardls, Egchel en S.V. Venray. Er staat dan ook veel op het spel. Om onz evoetballers en ook het publiek te enthousiasmeren, heeft het bestuur van 'St. Petrus Banden' besloten deze wedstrijd muzikaal te omlijsten, 't Muzikale optreden be gint om ca. 14.15 uur en de streëk- wedstrijd va-n het voorjaar zal aan vangen om 14.30 uur. Zij, die behal ve van voetbal, ook van muziek wil len genieten, zullen tijdig aanwezig moeten zijn. Wij wensen allen, die naar deze enerverende ontmoeting tussen de voetbalfenomenen op het groene la ken toeleven, een spannende en vooral sportieve wedstrijd toe. Hoewel dhr. W. Storms al. eniige tijd geleden het basis-onderwijs in Heide wegens het bereiken van zijn pensioengerechtigde leeftijd heeft verlaten, zal zaterdag a.s. officieel afscheid' van hem worden genomen. Dat gebeurt 'savondls om 7 uur met een eucharistieviering in de ree to- raatskerk, gevolgd door een receptie en het aanbieden van een cadeau, waaraan niet alleen de Heidtse ge meenschap, maar ook zijn oud-leer lingen hebben bijgedragen. Toen de heer Storms in 1949 als onderwijzer aan de Bernadetteschool in Heide werd benoemd, kwam hij dagelijks - weer of geen weer - op zijn motor uiit Roermond, totdat de gemeente hem na ongeveer een jaar 'Pen wening halverwege Oostrum toewees. In die jaren had Heide nog zijn eigen leefmilieu en was het kerkdorp zich druk aan het herstel len van oorlogsschade. Het school gebouw was in feite een krepeerge - val, waarin men ails „kladpapier" nog die historische leii met griffel ge bruikte. Samen met het tc/enmalige school hoofd, de heer Driessen, werden ver anderingen, vernieuwingen tot stand' gebracht en in 1953 kon zelfs een nieuwe school dn gebruik worden genomen. Weldra werd die beer Storms een vraagbaak voor velen ook buiten 't schoolverband, en op die manier heeft hij veel kumnlen doen aan de ontwikkeling van deze ar gr arische gemeenschap „onder de rook van Venray". Enthousiast schaarde hij zich in. '57 achter het idee van de heer Staal, het mrieuwe schoolhoofd, om het „zit ten blijven" op de Bernadetteschool af te schaffen. Wel had deze maat regel tot gevolg, dat minder begaaf de leerlingen zoveel' mogelijk moes ten worden bijgewerkt. Zij vonden in de heer Storms een leerkracht die met grote toewijding en geduld de kinderen „bijspijkerde". Omdat, vol gens hem, de leerlingen meer moes ten kennen dan alleen maar weetjes, behaalde hij het diploma 'handenar beid om zijn aldus vergaarde kennis en 'handigheid over te dragen op de Heidse jeugd. Dat deed hij ook voor het jeugdcarnaval; als regisseur van het jeugdtoneel en ook op andere terreinen waarvoor hij zich kon in zetten. Voor het vele werk dat de heer Sterras gedurende 25 jaar in Heide heeft gedaan, zal hij zaterdag a.s. worden gehuldigd. Ongetwijfeld zul len het er velen zijn, die nu de oud onderwijzer zullen willen bedanken voor zijn inzet en zijn geduid. Dat zal zaterdagavond' duidelijk blijken.. De uitslagen van de groslijst-stem ming der KVP voor de einde maart te houden verkiezingen van provin ciale staten heeft uit de Staitenkies- kring Horst nog 1204 stemmen opge leverd, wat betekent dat ongeveer een kleine 60% van de KVP ledlen nog altijd aan deze verkiezing deel nemen. Voor de eerste en derde waren, zoals bekend, aangewezen de heren G. v .d. Broeck uit Gennep en H. Emonts uit Horst. Mevr. Poels- Peters uit Venray was geadviseerd, zoals dat heet, en dat beduidde dat de KVP Limburg graag zou zien dat uit deze statenkmig een vrouw op een verkiesbare plaats gesteld zou worden. Deze mening is schijnbaar ook de mening van de staitenkiies- kring Horst, zoals blijkt -uit de uit slag van de verkiezing. Mevr. Poels-Peters Venray 966 M. v. d. Sterren, Oirlo 378 Drs. G. Betera ms Vienray 326 Weichs de Wenme Geysteren 182 Mevr. Greweldingen Horst 117 0. Hilihorst, Sevenum 101 L. Jacobs Horst 95 C. Comelissen, Bergen 90 P. Thijssen Mook 71 G. Mulders Oostrum 39 H. v. Valkengoed Venray 31 Mevr. Fleuren, Blerick 12 Dat houdt in dat de officiële lijst voor de verkiezingen er voor wat de vier bovenste plaatsen betreft er als volgt uit zal zien: 1. G. v. d. Broeck Gennep 2. Mevr. Poels-Peters Venray 3. H. Emonts Horst 4. M. v. d. Sterren, Oirlo Dit weekend wordt weer een be langrijke mijlpaal voor de Woning vereniging Noord Limburg. Zij pre senteert dan namely k de plannen voor Brukske 2 in een soort ten toonstelling van maquettes en teke ningen, welke is ingericht in de ont moetingsruimte vcor bejaarden in de flat aan de Mozartstraat. eden donderdag ontvangt zij ver tegenwoordigers van Volkshuisves- uit Maastricht, het college van B. en W. en vertegenwoordigers van „Ons Limburg", terwijl morgen vrijdag de wykraad Brukske te' gast, alsmede de colleges van B. en W. en hun ambtenaren uit de naburige gemeen ten. Zaterdagmiddag van 2 tot 4 uur zijn dan alle inwoners van Venray welkom. Het is in feite de afsluiting van plan Brukske 1 en 't begin van plan Brukske 2. 656 WONINGEN GEREED Bij het opmaken van de ballans van Brukske 1 blijken 656 woningen gereed gekomen te zijn, tussen no vember 1971 en januari 1974. Ze zijn als volgt te verdelen; 262 3-sLaapkamerwoningen 106 4-slaapkamerwoniiingen 120 drive-óns 84 gezinsflats 84 flats voor alleen-staanden en bejaarden. De gemiddelde netto huurprijs ligt rond de 224 BRUSKE 2 Voorop stond bij 't ontwerpen van de plannen van Brukske 2 dat de huurprijzen betaalbaar moeten blij ven. Een ander feit, waarmee rekening gehouden moest wordlen, is r- en dat bleek o.m. uit het gehouden wonünig- enderzoek dat Venray intussen voldoende hoogbouw heeft. Daarom geen nieuwe flats dn Brukske 2, al had dat tot gevolg dat de grond prijs per woning een stuk omhoog zou gaan. Men heeft de oplossing gezocht in een dichtere bebouwing, in het iets verkorten van de zg. hof jes en in wat gemakkelijker en een voudiger bouwmethoden. Dat men er desondanks in geslaagd is de variatie in woonvormen te ver groten en door vergroting van eigen tuiilnen de privacy en de woonomge ving te bevorderen, zijn duidelijke kenmerken geworden van dit nieu we plan. In dit plan hoopt men de volgende woningen te verwezenlijken; 196 woning|en m. aangebouwde ga rage 265 50 woningen m. aangebouwde ga rage en berging 240 78 woningen m. los. berging f 215 88 woningen m. losse berging en opstelplaats auto aan de voor zijde (event. 4 slaapk.) 215 30 woningen drive-in-type 275 De geldbedragen hierbij vermeld', zijn de geplande netto huurbedragen van deze woningen, dae dus on danks gestegen bouw- en loonkosten niet veel vain dille dn Brukske 1 liggen. De nieuwe bijdrage-rege- 'Mng en het feit dait de risico-rege ling voor de aannemers gunstiger is geworden, zijn hier mede debet aan. Het mag verder gezegd worden dat 'bij het opstelljen van deze plannen terdege rekening is gehouden met de op- en aanmerkingen van huurders in Brukske 1 en dat ook het oordeel van de Vrouwenadviescommissie 'n grote rol heeft gespeeld. Over een en ander moeten nog d!e nodige gesprekken gevoerd worden met Volkshuisvesting en het aanne mingsbedrijf Wilma, maar men ver wacht die zcdiamig te kunnen afronden, dat de geplande huurprij- zijn „hard" gemaakt kunnen worden. In april hoopt men met de werk zaamheden te kunnen beginnen, die dan einde 1976 hun afsluiting moe ten krijgen. Wie de grote door de mensen van die Woning vereniging zelf ge maakte maquette ziet die zal be- grij'pen dat er voor de komende tijd! veel werk in Brukske 2 te wachten ligt. CENTRUM Op deze tentoonstelling kan men ook eten aparte maquette zien van het nieuwe centrum van Brukske. Ook dat hoopt men 'in de genoemde tijd te verwezenlijken. Besprekingen zijn namelijk gaande met het Alge meen Burgerlijk Pensioenfonds, dlat er wel iets voor voelt in oentrum- Brulkske een winkelruimte te bou wen van een 2000 m2, waarin maast een supermarkt ook een bank en een postkantoor hun plaats vilnden. maar ook €len café en een open markt zullen er gelegenheid! tot 'ontmoetin gen bieden. In datzelfde centrum hoopt die zelfde bouwer een 5-hoekige flat te realiseren, voor alleen-staanden of voer onvolledige gezinnen. In Brukske 2 blijft boerderij Jen- nilskens gespaard als een jeugdcen trum voor de nieuwe wijk. BUITENRING Zoals bekend worden deze woning wetwoningen allemaal gebouwd bin nen de wegenriing. Ook hier wordit, zoals in Brukske 1, de buitenring gebruikt voor de bouw van premie- en andere woningen, voor verhuur cf verkoop. In Brukske 2 is aanne mingsbedrijf Verhoeven reeds be gonnen in die buitenring. Zij bouwt daar voor „WestLand Unie" 74 pre- miewonengen voor verhuur en ver koop. Het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds loopt met plannen voor de bouw van 215 premie-verhuurwo ningen, terwijl ook de Shell - mits de oliecrisis niet te lang duurt - er over denkt om 64 premie-verhuur- womiingen te bouwen. Ook daar iin die buitenring kan verder neg een flat met 72 wooneen heden gebouwd worden, waarvoor thans plannen door een beleggings maatschappij ontworpen worden. HET IS EVEN STIL GEWEEST IN BRUKSKE miaair uit de ambieuze plannen van de woningvereniging blijkt dat dit een stilte voor de storm was. Een bouwstcnm die de komende 2 jaren weer over Brukske woeden zal. Hoe het gaat worden en hoe m|en het te realiseren denkt 'kan men dit week end gaan zien, in 't souterrain van de flat aan die Mozartstraat. De wo ningvereniging heeft gezorgd voor 'n góede presentatie. Piloot gedood Woensdagmiddag omstreeks kwart over vier ;s een Harrier straaljager van de R.A.F. van de vliegbasis WÜ- d'enraith (Duitsland) cm de akkers van landbouwer Comelissen te Vredepeel neergestort. Toen het vliegtuig zich in d'e grond boorde, volgde ejen ex plosie, waardoor wrakstukken van het vliegtuig honderden meters ver werd'en verspreid. De officier-vlieger G. Ravill had zich met zijn schietstoel reeds uit het toestel geschoten, maar de para chute heeft zich niet geopend en de piloot verongelukte. De stoffelijke resten van de piloot kenden enkele uren later op een af stand van anderhalve kilometer van de wrakstukken worden geborgen. Twee schoolkinderen hadden daar de verongelukte piloot gevonden. Landbouwer Arnoud Lemmen, 41 jaar, was met enkele familieleden en arbeiders bezig met aardappelen- sorteren op het land aan de Twist - weg te Vredepeel. Omstreeks tien over vier maakte zijn 13-jarige dochter Gerry hem opmerkzaam op het vreemde motorgeronk in de lucht. De bewoners van de Vredepeel zijn wel wat motorgeronk gewend door het Nato-vliegveeld „De Peel" dat recentelijk nog behoorlijke vlieg- aktiviiteit heeft meegemaakt. Maar dochter Ganry zei: let maar op, die gaat verongelukken en voor dat de woorden goed en wel- gezegd waren, kwam inderdaad de straaljager uit de wolken, een vuurzee achter zich latende, en op een afstand van 600 mëter boorde het vliegtuig zich in de grond' na rakeling langs de boerderij van Comelissen te 'hebben ge schuurd'. Na enikele seconden volg de nog een-ontploffing. Onmiddellijk spoedden velen zich naar het neergestorte vliegtuig ten- ëinide nog diets-te leunnen doen, maar hiiler was geen hulp meer nodig. Volgens Arnoud Lemmen was er van het vliegtuig niets meer over, alleen kleine wrakstukken welke hei en der verspreid lagen, ofwel in de grond waren geboord. Het was een gelulk dait 'de kerosine niet in 'brand vloog. De brandweer van de vliegbasis Volkel was in recordtijd ter plaatse en personeel van deze vliegbasis zorgde ook voor afzetting welke la ter door Engelse militairen van Wiil- denrath werd overgenomen. Volgens kapitein H. Brunt, hoofd veiligheid van de vliegbasis Volkel, zal de schade welke landbouwer Comelissen aan gebouwen en grond geleden heeft snel worden vergoed'. De Engelse commissie welke een on derzoek moet instellen naar het on geval was reeds woensdagavond ter plaatse. Het verkeer Vredepeel-Wes- terbeek moest enikele uren worden omgeleid. Woensdag 30 januari organiseert de K.P.J. afd. Venray de jaarlijkse ouderavond aanvang half acht in het gemeenschapshuis te Oostrum. Er wordt opgevoerd de klucht „Kleren maken de man". Regie C. PJensing. Daarna de pauze met tombola. Na de pauze volgen nog enkele korte skets- jes en een muzikale oefening. We verwachten een grote opkomst. Na de bestuursverkiezing, gehou den tijdens onze jaarvergadering, ziiet dit er als volgt uit: Voorzitter K. Versteegen; secreta ris M. Cuypers, penningmeester H. Kessels; leden: J. Aarts, Chr. Jeue- ken, J. Krieutz, J. Reijnen. Renners en trimmers 'kunnen zich medisch laten keuren, kosten 10, voor jeugdleden tot en met 17 jaar 7.50. Secretaris Cuypers hoopt vele van onze ledlen te noteren. Vooraf a? betaling gewenst. Op 29 januari zal in het parochie huis Oostrum eeri filmavond worlden georganiseerd, aanvang 19.30 uur. Alle leden zijn welkom evenals echt genote, verloofde. Er zullen films worden vertoond ov-eir Eddy Merckx, cyclo-crassen, impressies lOver de Tour de France enz. Voor de eerste maal zal in Oos trum een wielerronde georganiseerd! worden. Onze wekelijkse tramritten op zon dag worden wederom gevolgd door een bezem wagen. Garage Wejebe uit Bütterswijck wals bereid hiervoor te zorgen, zodat er geen oponthoud is tijdens de rit we gens pech of anderszins. Jeugdige personen, die interesse hebben voor de wielersport, kunnen ziclh als l;d opgeven bij de secretaris Chopi'nstraat 54 te Venray of bij een van de bestuursleden. Het Vormingscentrum Jeugdige Volwassenen organiseert qen viertal avonden voor iedereen beneden de 25 jaar die in een winkel werkt. Het programma bestaat -uit een kennismaking met elkaar, het toekij ken van rechten en plichten, zoals vakantie, overwerk, minimum jeugd loon, vakbonden. Ook zal worden na gegaan of er dingen niet goed zijn en of daar samen iets aan gedaan kan wordten. De eerste avond is op dinsdag 29 januari ajs. om 8 uur in het gebouw van de levensschool, Bevrijdingsweg 2A. Er wordt een bijdrage gevraagd van één gulden per avond. Men kan zich van te voren op geven bij: Vormingscentrum voor jonge volwassen (V.J.V.), Stations straat 1, Horst, tel. 04709-3298 of bij Wil Hooymaayers, Beek 6, Mersielio, tel. 04786-577; Henk Willems, Vel- tumse Kleffen 116 Venray, tel. 04780- 4325. Op dóe adressen kan men ook meer informatie krijgen. Op de flat in de Veltumse Kleffen met de huisnummers 64 tot en met 150 en op de flat dn Brukske zijn si renes geplaatst van Bescherming Be volking. Deze sirenes worden iedere eerste maandag van de maand, te beginnen op 4 februari a.s. beproefd. Om 12 uur gaan dan de sirenes. U weet nu wat U te wachten staat. Er is geen reden voor alarm, maar 'het gaat .allelen dat die dingen gepro beerd worden. As. dinsdag 29 januari om 8 uur repetitie voor het hele koor. Om half 8 sopranen en om half 10 voor teno ren en bassen. Weer 4 -dames en heren zijn toege treden tot ons 'koor. Misschien voor U reden omook mee te 'komen zin gen. Vooral mannenstemmen zijn zeer welkom. We hebben in de 20 mannenstemmen het mogen er ge rust 35 worden. Als U 'kunt en wilt zingen doe het dan, nu! Op dinsdag 5 febr. houden We on ze jaarvergadering in restaurant Vlakwater aanvang 8 uur. Zondag organiseert de Korfbalclub van Ysselsteyn een veldloop en cycle cross t.-b.v. haar vereniging. Een en ander vindt plaats aan 'het 'begin van de Rouwkuilenweg. Om half een beginnen de veldlo pen voor de jongens en meisjes van de basisscholen, terwijl die om 1 uur met hun eigen cross-fiets 1400 meter af te leggen hebben. Om 1.20 uur is er dan een veld loop voor de wat oudere jeugd en om even voor half twee de cycle- cross voor wielrenners aspiranten A en B. Om kwart over 2 is er de veldloop voor dames en heren ouder dan 16 jaren, terwijl daarna de grote pres tatieloop begint voor jong en oud. Geen geren om het eerst aan de fi nish te komen, doch een gezellige en gezonde trimoefening. Men kan inschrijven voor alle wed- wedstrijd. De kosten zijn f 1,- en voor de kinderen 50 cent. Om half zeven is de prijsuitreiking geplanl in het gemeenschapshuis. Op woensdag 30 januari a.s. zal in het Gemeenschapshuis om 20.00 uur het eerste startschot gelost worden voor een grandioos spektakelstuk, nl. de wieioirvierdaagse op hometraineirs. Tot en met zaterdag 2 februari zul len 4 avonden, de 20 ingeschreven I ploegen elkaar bestrijden. De orga nisatie berust bij het Wielercomilté Overloon. De deelnemende ploegen, gefor meerd door Overloonse sponsors, n.l. café P. Waterreus, café J. Verstrae- ten, café P. Smeyers en café Beuke- ma en Autocentralfe Overloon (elk 2 ploegen). Verder zal één ploeg aan de strijd deelnemen, geformeerd door: Rijwielhandel L. Welbers, Végé win kelier Verstra-ten, Garagebedrijf Renkens, Zaadhandiel J. Willems, Administratiekantoor Meyer, Spar- winkelier Olde Hamsink, Henra Wa- genbouw, C.V. installatie A. Jacobs, Waco Wagenbouw Constr., Rabo bank. Zij zullen per avond 2 keer moe ten aantreden en wiel voor: 500 mtr. sprint; 500 mtr. ploeggachterviolgiing en 1000 m. koppelwedstrijd. Daamaasit zullen elke avond, 2 zo genaamde Prominenten-ritten wor den verreden. De Overloonse EHBO is aanwezig voor eventuele ongevallen. De opbrengst van deze wielervier daagse lis bestemd1 voor Fanfare De Vriendenkring, het St. Theobaldus- gildle, voetbalclub SSS en 't Wieler- comité Overloon. Zondagavond, 20 januari, werden de barakwedistrijden afgesloten door het afkampen van degenen die ge durende de wedstrijden 1 of meer malen 58 of meen* punten scoorden. Het 'is een spannende af kamp ge worden, die uiteindelijk werd ge wonnen door de meest gelukkige. De winnaar van de hoofdprijs is de heer H. Lensqen. Deze wedstrijden zijn voor de wan- delsportvereniigingen een succes ge worden waarvoor wij de initiatief nemers, de talrijke deelnemers aan de wedstrijden en alle anderen die zich hiervoor hebben ingezet, heel hartelijk danken. BROMFIETSER GEWOND De over de Zuidsingel rijdende bromfietser, de 57-jarige M. D. uit Venray, kreeg van de van het Bruks ke komende personenauto, bestuurd door de 36-jiarige M. N. uiit Venray geen voorrang. De bromfietser moest met rug- en schouderverwondingen naar het ziekenhuis wonden ver voerd. FIETSER AANGEREDEN Tijdens dichte mist werd de 69-ja- rige fietser P. W. uit Oirlo op die Castenrayseweg aangereden door 'n hem achterop komende auto, be stuurd door de 21-jarige Venrayse dame M. M.-P. De bejaarde fietser moest met een bekkenfractuur en andere verwondingen naar het zie kenhuis worden vervoerd. GEEN VOORRANG De over het rijwielpad langs die Leunseweg rijdende bromfietser, de 19-jarige K. L. uit Veniray, kreeg 'bij de afslag naar de Deumes'eweg geen vrije doorgang van de vanaf de Leunseweg afslaande personenauto, bestuurd' door de 31-jarige VJenrayse mevr. C. S. De bromfietser moest met diverse verwondingen naar het ziekenhuis warden vervoerd', maar de verwondingen vielen dn zoverre mee, dat hij later naar huils kon worden gebracht. Zaterdag: 19 uur hoogmis, maandid. voor Jacob Baltussen, maandid. Wdil- helimina Nabben-Cox. Zondag: 3e zondag na driekoningjen; :.30 uur hoogmis, sticht. Leonardlus Heidens; 10 uur hoogmis, maandd. Gerrit Geurts. Maandag: 8 uur h. mis t.e.v. de H. Machutus. Dinsdag: 8 u. 'h. mis voor de overi. leden van het Lourdes-liefd'ewerk. Woensdag: 8 uur h. mis met intent. Donderdag: 19 uur h. mis, sticht. Jan. Bernh. Custers en Wilhelmina Vergeldt. Vrijdag: le vrijdag van de maandl; feest van het H. Hart; 19 uur hoog mis, sticht, fam. Baeten-Jeurissen. Zaterdag: feest van Maria Licht mis; 19 uur hoogmis voor overleden familie Wennekers-Janssen. Zondag: 7.45 uur vroegmis voor de wereldvrede; 10 uur hoogmis voor priesterroepingen. Door de week h. mis om 8 uur. Maandag: voor de overledenen van de familie Weerts-Nelissen. Dinsdag: tot bijzondere intentie v. familie Jamssen-Timmermans. Woensdag: voor het behoud van 't geloof in ons rectoraat. Donderdag: voor de zielerust van overledenen (Sevenum). Vrijdag: eerste vrijdag; 8.45 uiur gez. h. mis t.e.v. het H. Hart tot int. van de fam. van Bakel-Beters. Zaterdag: 19 u avondmis voor de zielerust van overledenen.

Peel en Maas | 1974 | | pagina 2