Camps Brillen Mensen met aparte wensen vinden hun voorkeur bij Novastil bartels er zijn van die mensen DE BEST-NOV Kijk.» bij ons krijgt U maatwerk interieurverzorging voorkwaliteits-en prijsbewuste mensen De nieuwe'74 Ford Taunus Autobedrijf van Haren BV Wij laten U gegarandeerd niet wegwandelen met zomaar een bril op Uw neus. Bij ons is Uw bril maatwerk. Omdat we en aan de glazen en aan de pasvorm alle persoonlijke zorg besteden. Daarom staat zo'n bij ons gekozen bril U dan ook beduidend beter. En hij zit ook meteen veel lekkerder. Juist, voor het zelfde geld hebt U bij ons maatwerk! ZIEKENFONDSLEDEN ontvangen natuurlijk de gebruikelijke vergoedingen. GROTESTRAAT 14A - TELEFOON 04780 - 2409 - VENRAY Want dat is nou juist zo typisch. Novastil. Net iets anders, net iets meer en doorgaans net iets beter. Bovendien meestal ook nog net iets Voor deliger dan u dacht. Omdat wij er van, uitgaan dat hoge kwaliteit niet evenredig duur hoeft te zijn. Zoals wel blijkt uit deze voorbeeldige meevallers uit do keuzerijke Novastil-kollektie vol meubelen naar uw hart voor prijzen naar uwzin. Jong - aktueel - dynamisch van ontwerp is hoekbahkstel EUROPA. Een absoluut topklasse model tegen zeer reële prijs. Een hoekkombinatie voor nog geen 2 mille. De banken zijn ekstra groot van afmeting. Leverbaar o.a. in de modekleuren appelgroen, roestbruin en nègre. 3-zits bank1025,- 2-zits bank 825,- fauteuil545,- woonwand ATHENE, kenmerkend om z'n zware schuin aflopende zijden en tussenlijsten, waarin de diverse kastelementen zijn bevestigd. Uitgevoerd in warm donker iepenhout met wit lacqué front Wand als afgebeeld, voorzien van alle mogelijke komfortabele bergruimte en indirekte sfeerverlichting, 360 cm breed, met o.a. ruimte voor kleuren TV 2450,- Deze eethoek is niet alleen aantrekkelijk om de vormgeving en de kwaliteit Ook de prijs is een aantrekkelijk argument De stoel in y wengé finish met kanvasstreepstof bekleed kost per stuk 125,;/ Bijpassende tafel met vast blad en wengé onderstel 235,- Steenstraat 74 lel. 0885S <488 Boxmeer afdeling slaapkamers Steenstraat 146 (tegenover het gemeentehuis) NOVASTIL Bij ons te zien: Natuurlijk hebben wij het hele jaar door een kontinu presen tatie van alle Ford modellen in onze showroom. Maar op dit mo ment hebben wij u toch wel iets bijzonders te bieden. De nieuwe '74 Ford Taunus, de auto die meer dan voldoet aan alle maatstaven van komfort, prestaties en veiligheid. Wij hebben hem voor u klaar staan met of zonder automatische transmissie, En wij willen u graag laten zien, hoe veel méér de nieuwe Taunus u te bieden heeft. Op uw gemak en vrijblijvend. Ford Taunus '74 met 1,3 Itr, 1,6 Itr, 2,0 Itr, of 2,3 6 cilinder V-motor in 2- en 4-deurs Sedans, 2-deurs Coupés en 5-deurs Station Wagons. systeem voor extra snelle acceleratie. Nooit meer ontkoppelen, dus" veiliger en rustiger rijden. V Maasheseweg 24 Venray Telefoon 04780-2251 o. O VENLO, VENRAY, MAASTRICHT die meer doen met behang, niet alleen in huis op de muur, maar overal tja, zelfs op saaie schildwachthuisjes, hoe gek dan ook, bartels heeft het behang voor alles en iedereen, voor jong en oud. voor liefhebbers van brahms en o'sullivan. met streepjes, bloemen, bolletjes en knolletjes, klassiek, modern, decoratief, voorgelijmd, afwasbaar en met fluweel, ja zelfs fraaie kombinaties van behang en gordijnen bartels heeft het allemaal bekijk het maar eens.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 11