RANK XEROX Zou u hier willen weiken? Een betrekking is niet zomaar iets. Met zaken als een huidige of toekomstige positie mag dan ook niet slordig worden omgesprongen.Van die gedachte zijn we uitgegaan. Getuige deze fotoreportage en het nu komende verhaal. Uiteraard heeft deze advertentie tot doel mensen aan te trekken.Veel zelfs. Produktiemensen om precies te zijn. Voornamelijk mannen, maar eventueel ook vrouwen. Dat kan o.a. omdat er een bedrijfscrêche is. Niettemin, mannen zullen de hoofdmoot moeten vormen van de enkele honderden krachten die we nu nodig hebben. In welke funktie? Als galvaniseur, slijper, polijster, machinebediende, metaalbewerker, plaatwerker, montagemedewerker(ster), demontagevakman etc., etc. Uiteraard zijn ervaren krachten zeer welkom. Wij leiden u echter met evenveel plezier voor een van de beroepen op. In onze tijd. Dat betekent:Een unieke kans voor mensen die wel eens wat anders willen of door omstandigheden hun huidige beroep niet meer kunnen uitoefenen. Wat gaat u verdienen? We kunnen toch wel met enige trots vermelden dat zelfs de laagstbetaalden bij ons 20% boven het minimumloon verdienen.Wat natuurlijk niet wil zeggen dat u tot de laagst betaalden gaat behoren. Daarnaast kennen we een ploegendiensttoeslag van 12'/2% en een spaarregeling tot f 80,- per maand waarover naast de normale rente 50% extra wordt gegeven. Vervoer van en naar ons bedrijf wordt binnen een straal van 30 km rond Venray door ons verzorgd. Verder kennen we natuurlijk een aantal standaard sekundaire arbeids voorwaarden, die niettemin vaak boven het gemiddelde liggen. Zoals een volle dertiende maand, 19 dagen vakantie, royale vakantietoeslag etc. Eet smakelijk en veel plezier. Voorts hebben we een bedrijfs kantine waar tegen voordelige prijzen volledige maaltijden worden verstrekt. Uiteraard kunt ook u lid worden van een van de vele bedrijfsontspannings- verenigingen. We dachten dat u door het bovenstaande wel enig inzicht in het een en ander heeft gekregen. Daarbij blijft het echter niet. Uitnodiging voor een zowel gezellig als informatief avondje. Wij nodigen u bij deze uit om een kijkje te komen nemen. En wel op egn speciaal voor u georganiseerde avond. Dinsdag a.s. tussen 17.00 en21.00u.om precies te zijn. Op deze avond zullen wij u uitvoerig informeren middels brochures, een diapresentatie, een speciale Xerokrant en een rondleiding. Ook zullen wij de inwendige mens niet vergeten, er is koffie, er is soep en er zijn sandwiches. Natuurlijk kunt u op die avond ook solliciteren, (dat mag natuurlijk ook eerder, maar dan moet u even bellen met de afdeling Personeelszaken). Over het vervoer hoeft u zich geen zorgen te maken. Er zullen dinsdagavond elke dertig minuten speciale bussen vertrekken van zowel het bus-als het NS-station.Tot dinsdagavond. Nog een dingneem uw vrouw of verloofde gerust mee, als u dat gezellig vindt. Ons adres:Rank Xerox (Nederland) B.V., Maasheseweg 89-91,Venray. Tel. 04780-9999. Een baan waar u op kunt bouwen. Als u komt werken bij Rank Xerox gaat u meewerken aan de uitbouw van een gezond, bloeiend en groeiend bedrijf. Een bedrijf dat deel uitmaakt van een wereldwijd vertakt koncern op het gebied van kopieer-en dupliceer apparatuur. Wij hebben er een goede gewoonte van gemaakt de toekomst scherp in het oog te houden. Daarom zijn de banen die we bieden geen eendagsvliegen. Sterker nog, mensen die bij ons werken, bouwen niet alleen aan onze maar ook aan hun eigen toekomst. Zelf kiezen. Naast dagdiensten kennen we ook ploegendiensten. Die afwisselend van 5.30 tot 14.15 en van 14.15 tot 23.00 u.lopen. Inderdaad, dat betekent vaak vroeg uit de veren of laat thuis, maar zeker zo vaak laat beginnen of vroeg thuis. Het is dus maar net hoe u het bekijkt. Aan u de keuze.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 16