KERKELIJKE DIENSTEN VAMOSAVER f 1.50 DRUKWERK van 26 aug. tot en met 1 sept. Gemeenschapsviering Yenray Grote Kerk Yenray Parochie Paterskerk Vredeskerk Yenray Hervormde Gemeente Parochie Oostrum Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Rectoraat Heide Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Smakt Geen voorrang SPORTVERSLAGEN DIENEN DINSDAGS VOOR 12 UUR TE ZIJN INGELEVERD. DIMITRI VAN TOREN WEER TERUG IN DE SOOS FREE WHEELIN' YENRAY A.s. zondag 26 augustus hebben we om half elf weer een eucharistische tafelviering in de aula van de Le vensschool, Bevrijdingsweg 2a. Cele brant is Sjef Verdonschot. De dienst heeft als titel meegekre gen: Open ogen schenken vrijheid, Eenentwintigste zondag door het jaar (greg. van de 15e na Pinkst.). Zaterdag: 19.0 nederlandse hoog mis, int. Jan Schwachöfer (Odastr.) Piet Hanen. Zondag: 8.00 gelezen mis, int. Hen- drina van Megen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Peter Wismans overl. fam. Janssen-van Sambeek; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Jacob van Mil Josefina Aerts-Schaef fers18.00 gelezen mis, int. Elisabeth Basten- Bonants vwg. de buurt. Maandag: 8.00 mevr. Basten-Bo- namts vwg. de bejaardenver.; 9.00 voor overledenen; 19.0 mevr. v. Lip zig-Strijibos. Dinsdag: 8.00 Jan van Heljster, overl. ouders en broer; 9.00 H. Mis by de opening van het schooljaar van de M.A.V.O.; 19.00 fam. Wijnhoven- Peters. Woensdag: 8.00 voor overledenen; 9.00 tot zekere intentie; 19.00 Harrie Oudenhoven en zoon Pater Ouden hoven en Mathieu Janssen. Donderdag: 8.00 voor overledenen 9.00 Antoon Jans-Beken. Vrijdag: 8.0 geen H. Mis; 9.00 voor een bijzondere intentie; 15.00 huwe lijk Knochen-Robben; 19.00 uit dank. baarheid t.e.v. de H. Antonius Jo- han de Bruyn. Zaterdag: 8.00 geen H. Mis; 9.00 Hendrina van Megen; 15.00 zilveren huwelijksjubileum Derks-Jacobs; 19.00 voor een bijzondere intentie (J.) /Jan Kersten. Huwelijken: Ine van den Heuvel, Hoenderstraat en Harrie Arts, Ysselsteyn; Harriet Custers, Stationsweg en Jo Jeur- ninck, Sevenum; Antoinette v. Soest, Stationsweg en Bart Lamberts, Ven- lo. MIVA-kollekte In het weekend houden wij in de kerk een bijzondere kollekte voor de MIVA: de Missie Verkeersmiddelen Aktie. Door deze bliksemaktie hoopt de MIVA 324 misionarissen en eigen- landse krachten te voorzien van ver voermiddelen, noodzakelijk om het werk van de kerken in de ontwikke lingslanden voort te kunnen zetten. Akclieten: Zaterdag 25 aug.: 10 uur Jos Bex- kens en Jeanne Verbeek. Zondag 26 aug.: 8 uur Jos Lau- rensse en Martin Spee; 9.30 Gerard Hendriks en Benoit Lucassen; 11 u. Paul v. d. Heuvel en Mia Voermans. {Misdienaars: Zondag: 18 uur Wilbert Janssen en Roeland Dobbelaer. Maandag, dinsdag, woensdag: 8 u. William Verheyen en Jackie van Els; 19 uur Ronald Rongen en Johnny Kessels. Donderdag: 8 uur Jackie Ouden hoven en Godfried Hendricx. Vrijdag: 15 uur Hans Martens en Peter Janssen; 19 uur Theo Janssen en Otto Kooien. Zaterdag: 15 uur Marcel Jeurissen en Frans-Jan van Gerven. lie zondag na Pinksteren. H. Mis sen: 7.30, 9.00, 11.45; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans. 18.00 avondmis. Vrijdag: 16.00 gez. H. Mis waar onder huwelijksluiting van 't bruids paar Verhoeven-Smits; 19.00 avond mis voor de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 5.00 en na de avondmis tot half acht gelegenheid om te biech ten; 18.30 avondmis als zondagsvie ring. Vrijdagmorgen maar een H. Mis om acht uur. Mededelingen: 1. Zondag 26 augustus jaarlijkse kollekte voor de Missie Verkeers- middelen-Aktie: MIVA. Laten we die mensen een goed vervoer middel geven. Wegen en alles la ten er toch al veel te wensen over. Geven we tenminste dat de mis sionarissen uit de voeten kunnen. We moeten laten zien, dat we hun werk waarderen en met hen mee leven. Daarom overbrug zondag de afstand voor de missionaris naar zijn mensen. Geeft royaal voor uw eigen Lftnburghe mis sionarissen. 2. Op 11, 12 en 13 sept. is het jaar lijkse zieken-triduum. De zieke mens een paar dagen er uit. Uit hun zieken-kamer of uit hun een zaamheid, om geestelijke sterkte op te doen, voor hun ziek zijn. Maken wij die dagen voor hen mogelijk en aangenaam door onze gift voor dit zieken-triduum. Want alles kost veel geld. Laten we on ze zieken niet in de steek, maar bezorgen wij gezonden al onze zieken een paar verkwik kende dagen. 3. Oproep aan alle dames van de parochie. Ons dameskoor begint nu de vakantie voorbij is weer met haar wekelijkse repetitie. Hebt u onze dames al eens horen zingen op zaterdagavond of zondags in de Hoogmis? Ze doen het goed, vindt u niet? We willen het nog beter gaan doen, maar dan hadden we graag nog een aantal dames erbij. We repeteren iedere woensdagavond om 8 uur in het koor van de kerk. Voelt U er iets voor om onze Eucharistievieringen mee op te luisteren? U bent van harte wel kom! Geeft u maar op aan de pastorie of bij een van de leden of kom gewoon op woensdagavond 8 uur. P. Bakker Misintenties: Zaterdag: 18.30 overleden familie Theuvenet. De avondmis wordt ge zongen door ons Dameskoor. Zondag: 7.30 Jacobus Philipsen; 9.00 overl. fam. Crooymans-Custers; 10.15 voor de parochie; 11.45 Mina Beerkens-Custers18.00 gelovige zie len (offerbus).. Maandag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en H. Gerardus; 19.00 overl. ouders Lucassen en Pater Florentius. Dinsdag: 7.45 t.e.v. Machutus en Cornelius; 8.30 Margaretha Strijbos op het Broek; 19.00 overl. ouders Emonts-Hanssen en dochter. Woensdag: 7.45 Jean Loenen; 8.30 Marie Wijnhoven (v.w. bejaarden- bond); 19.00 Hary Janssen en zoon Ger. Donderdag: 7.45 Antoon Luijpers; 8.30 tot bijzondere intentie; 19.00 Ge rardus Brunken. Vrijdag: 8.00 Selida Virginia Rojer; 16.00 huwelijksmis Verhoeven-Smits; 19.00 gezinsmis, uit dankbaarheid. Zaterdag: 7.45 tot zekere intentie; 8.30 Josef Peters. Dienbeurten Akolieten 26 aug. t.m. 1 sept. Zaterdag: 18.30 Bert Janssen, Luc Janssen. Zondag: 7.30 Pim de Vos, Hans v. d. Bekerom; 9.00 Walter Blaaupot, Henny Clephas; 10.15 Eric Comelis- sen, Mare Cornelissen; 11.45 Ronny Clevers, Wolter Blaaupot. Dienbeurten Misdienaars Zondag: 18.00 Mare van Hemert, Ricky Douwes. Maandag, woensdag, vrijdag (8 u.): 7.45 Maarten Arts, Ludwig Arts; 19.00 Gerard Stoks, Marcel Hendrix. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 7.45 Henny Bierens, John Wolfs; 19.00 Leo Janssen, Herik Janssen. Vrijdag 31 aug. 4 uur (huwelijk): Leo Janssen, Henk Janssen. Elfde zondag na Pinksteren. Zaterdag: 19.00 avondmis voor overl. Bennie Thielen en Corry Geurtjen's. Het jongerenkoor zal de ze avond de bekende „Emmausmis" zingen met muziek van het orkest van de personeelsvereniging van de Rank Xerox. Allen kunnen meezin gen. Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Nout van Lin en Martien Janssen; 9.00 leesmis voor overl. Wilhelmus van der Veer; 10.00 hoogmis voor overl. Simon Groot (v.w. de buurt). Nederlandse liederen onder leiding van het kerkelyk zangkoor; 11.30 u. leesmis voor overl. ouders van Pelt- Melchers; 18.30 avondmis voor overl. Hendricus Maassen. Maandag: H. Monica. 8.00 leesmis tot zekere intentie (K.); 19.00 avond mis voor overl. ouders Sijbers-Arts. Dinsdag: H. Augustinus, bisschop en kerkleraar; 8.00 leesmis voor overl. Jos van Lierop; 19.00 avond mis voor overl. Ouders Siebers-Die- lemans en zoon Theo. Woensdag: Marteldood van de H. Johannes de Doper. 8.00 leesmis voor overl. Jan van Heijster (Th.); 19.00 avondmis voor overl. fam. Clephas- Hannen. Donderdag: 8.00 leesmis tot inten tie van de familie Willemsen-Weijs; 19.00 avondmis voor overl. Frans Sij- bers. Vrijdag: 8.00 leesmis voor overl. Gerrit Flinsenberg; 14.00 plechtige huwelijksinzegening en eucharistie viering voor het bruidspaar Veld- paus-Matijsen; 15.00 plechtige huwe lijksinzegening en eucharistieviering voor het bruidspaar Kersten-Noij 19.00 avondmis uit dankbaarheid bij gelegenheid van een 25-jarig huwe lijksfeest. Zaterdag: 8.00 leesmis uit dank baarheid; 19.0 avondmis voor overl. Leo Koopmans. P.S. Het thema van de jongeren viering a.s. zaterdag zal, in verband met de MIVA-zondag zyn: GELO VEN, !MET DE DAAD. Jongeren zul len de teksten zeggen. Vooral de jeugd willen we vragen om deze dienst by te wonen. Niet praten maar doen. Wy vragen de jongeren ook om aktief aan deze diensten mee te wer ken door lid te worden van het jon gerenkoor! Ook de andere diensten van zondag zullen gehouden worden onder bo vengenoemd thema. Akolieten- en Misdienaarslijst van 26 aug. tot 1 september Zondag: 8 uur T. Aben en M. de Lauw; 9 uur R. v. Wijk en T. Raaij- makers; 10 uur M. Dicker, W. Her mans en B. Franken; half twaalf P. Loonen en Jos Jacobs; 's avonds half zeven: A. Theuws en M. Kappel. Week I: 8 uur M. Kappel en E. Venn ekens; 's avonds 7 uur: Jos Ja cobs en J. v. d. Weiden. Week II: 8 uur A. Theuws en A. Hawinkels; 's avonds 7 uur T. Aben en M. de Lauw. Zondagmorgen kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aanvang half tien. Predi kant is Ds. Beens die het H. Avond maal zal bedienen. De kollekte tijdens de dienst is be stemd voor de kerkvoogdij aan de uitgang van de diaconie. In de Hervormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck geen dienst. lie zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 tot dankzegging ter ere van Ol. Vrouw van Oostrum; 10 uur Hoogmis, jrd. Sibertus Moor rees. Onder-de H. Missen kollekte voor de Miva. Deze week 's morgens geen H. Mis. De kerkdeur blijft gesloten. Bij spoedgevallen zich te wenden tot de Rector van Paschalis. Adres: Geys- terseweg 3, tel. 2657. Woensdag: 15.00 gez. H. Mis tot dankzegging 40-jarig huwelijk Hae- gens-van Lin. Vrijdag: 14.00 huwelijksmis voor het bruidspaar Mickers-Linssen. Zaterdag: 19.00 jrd. Jan Achten jrd. Piet en Harrie Hermans. Gedoopt: Yvete, dochter van G. Kempen en J. Rongen; Gardo, zoon van P. Linders en P. Smits. Week van 25 aug. - 1 sept. Misdienaars: Peter en Henk Strij bos; Jan en Willie Vollenberg; Hoog mis: Jos Duykers en Peter Philipsen. Zaterdag: Geen vroegmis; 14.00 u. plechtige huwelijkssluiting bruids paar v. Rens-Duykers; 19.00 int. fam. Cremers-Wismans. Zondag: 11e zondag na Pinksteren. 00 zlg. Pierre Janssen; 10 u. zlg. Petronella Friesen. Maandag: 10.00 zlg. Martin Tacken. Dinsdag: 10.00 Mart. Verhoeven en Theodora GeUrts. Woensdag: 10.00 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 7.30 zlg. Gertruda Geurt j ens-V ermazeren. Vrijdag: 7.30 zlg. Hub Frederiks. Zaterdag: 7.30 ter ere van O.L. Vr. (int. offeraars). Mededelingen: 1. Zatredag en zondag kollekte voor de MIVA (Missie Verkeersmidde len Aktie). 2. Maandag, dinsdag en woensdag is de vroegmis vanwege de kermis om tien uur. 3. Vrijdag geen repetitie van het kerkelijk zangkoor. 21e zondag door het jaar. Vandaag na alle H. Missen kollek te voor de MIVA: verkeersmiddelen- aktie voor de missie. Zaterdag: 19.00 Ism. v. Johannes Loenen, echtgen. en zoon Jean. Zondag: 7.30 lsm. v. Gertruda Claessens-Gussen, echtgen. en overl. kinderen; 9.00 hgm. als gest. jrd. v. Peter Joh. van Rens en Gertruda v. Rens-Litjens; 10.30 lsm. v. Thedora Martens-Hesen en echtgen. Maandag: 19.30 lsm. tot int. van L.V.B. b'ij 'het begin van het vereni- gingsjaar. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Gerard Jen- niskens. Woensdag: 19.00 lsm. v. Gerard Willemse. Donderdag: 19.00 lsm. v. fam. Croijmans-Michels. Vrijdag: 19.00 lsm. tot bijz. inten tie t.e.v. de H. Antonius. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Wilhelm Gommans en Anna Jenniskens. Misdienaar: Willy Loenen om 19.00. Akolieten: 19.00 R. Beckers en B. Willems7.30 Theo Bouten; 9.00 P. Reintjes, J. en J. Voermans en T. Cornelissen; 10.30 Th. Loenen en Sef Reintjes. Gedoopt: Leonie Cornelissen eni Angela van Ooi. Huwelyksafk.: Frans Coenen (Horst- America) en Elly Litjens. Zondag 26 aug.: 11e zondag na Pinksteren. Kollekte voor de Miva, Missie Verkeersmiddelen Aktie. 8 u. lsm. jgt. voor zal. Martinus v. Sta veren; 10 uur Hgm. voor zal. Rec tor J. Geurts (J.). Maandag: 8 uur lsm. tot bijz. in tentie ter ere van de H. Maagd Ma ria en H. Gerardus. Dinsdag: 8 u. lsm. zal. Jac. Geurts, Wilh. Geurts, spec. Mientje Jennis kens. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Anna Vollenberg-van Rijswijck. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Wilh. de Lauw-Verheyen. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Anna Wilms-van Lin. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. v. onze Bisschop; 's avonds 7.30 Hgm. overl. fam. van Meyel-Poels. Lecotr 26 aug.: H. v. Rijswijck. Akolieten: Math. Janssen, Jan Thissen en Theo Mulders. 21e zondag door het jaar, 26 aug. Zondag: 7.30 leesmis tot int. van de familie Janssen-Philipsen; 10 uur gesticht gezongen jaargetijde voor Lambertus van Vegohel en Gertruda Arts. Akolieten: Tonnie Arts en Pe ter Nellen. -Misdienaars van de week: Twan- nie van Osch en Harrie Nellen. Kerkdeurkollekte t.b.v. de MIVA. Maandag: H. Monica. 7.30 leesmis voor Josepphine Michels-Kersten. Dinsdag: H. Augustinus, bisschop en kerkleraar. 7.30 leesmis voor Driek Elibers. Woensdag: Marteldood van de H. Johannes de Doper; 7.30 leesmis voor de overleden ouders Janssen-Dou- men. Donderdag: 7.30 leesmis tot int. van de fam. Maas-Janssen. Vrijdag: 7.30 leesmis voor een bij zondere intentie. Zaterdag: 7.30 leesmis uit dank baarheid t.e.v. O.L. Vrouw tot int. van de familie Michels-v. Dijck; 19.30 avondmis tot int. van de fam. Fleuren-Ewals. 11e zondag na Pinksteren. Zondag: 8.30 jaarg. v. Marinus van Dijck; 10.00 Hoogmis uit dankb. voor het slagen voor een examen; 11.30 lsm. v. d. parochie. Maandag: 8.00 lsm. v. d. overl. fam. Claessens-Muyzers. Dinsdag: 8.00 lsm. v. Gerardus, Hary en Antoinette Vergeldt. Woensdag: 8.00 maandd. v. Martien J anssen. Donderdag: 8.00 maandd. voor Pe tronella van Wel-Thoonen; 14.30 hu welijksmis v. h. bruidspaar Geurts- Keyzers. Vrijdag: 8.00 lsm. uit dankb. v. d. fam. PutsnMaassen. Zaterdag: 19.30 lsm. v. d. overl. fam. Lemmens-Maas. Zaterdag 25 en zondag augustus is kollekte voor de MIVA de Missie Verkeersmiddelen Aktie. Misdienaars: zaterdag 19.30 Peter en Leo van Soest. Zondag: 8.30 Johnny Houben en René van Dijck; 10.00 Ludo en Ro bert Arts; 1.30 Hans Theunissen en Twan de Wit. lie zendag na Pinksteren. MIVA- kcllekte cm mission arisen te voor zien van patsende vervoermiddelen. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Z.E. Heer Henricus Vercoulen. Zondag: 8.30 H. Mis voor Jo Ja cobs; 10.G0 Hoogmis voor Johanna van Osch-Janssen; 11.30 gest. lsm. vzcor Johannes Verhoeven en cverl. fam. Maandag: 8.00 gest. jgt. voor Jo hannes van Vegchel echtgenote en overl. dochter. Dinsdag: 8.00 gez. H. Mis voor Hen- drikus van Meyel. Woensdag: 8.00 gez. H. Mis ter ere van St. Jan. Donderdag: 8.30 gez. H. Mis voor Mathias Manders te verzorgen door de schoolkinderen. Vrijdag: 8.00 gez. H. Mis voor Ja cob van Vegchel. Zaterdag: 19.00 gest. jgt. voor Jo hannes Noyen en overl. kinderen. Misdienaars: zondag 8.30 v. d. Lin den-Poels; 10.00 H. Noyen-Verstegen; 11.30 v. Hoof-Janssen. Week: v. d. Lïnden-Poels. Zaterdag 25 aug.: 17.30 H. Mis te Holthees; 19.00 gez. H. Mis voor fam. van Dommelen. Zondag: 7.30 H. Mis voor Fien Jansen uit dankbaarheid; 8.30 H. Mis te Holthees; 10 u. Hoogmis t.z.i. Alle andere dagen om 8.30 H. Mis. I. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo proximo a las once Misa con platica y cantos en Castel- lano en la Capilla San José en Over- loonseweg 2. Por favor, pueden las Senoras espanolas que han prometi- do esto al padre Juan, ayudarle el sabado proximo a las nueve de la manana, con la limpieza de la casa as! que el domingo proximo podemos disponer de la casa, despu's de la Misa? Por favor traigan unas cuvas u otros instrumentos po>r la limpieza! Muchas gracias anticipades. En la casa de Antonio Ruiz Jurado y su esposa Josef a Caballero Murillo ha nacido otra hijita que se llamara Jo- sefita. Con tiempo se les comunicara a Vds euando sera bautizada pero ahora ya los felices padres invitan todos los Espanoles en el convite. II. NOTICIAS CULTURALES El miércoles ppróximo a las dos y cuarto escuela suplementaria en la escuela santa Lucia. Collaboren todos los Espanoles en el convite. II. NOTICIAS CULTURALES El miércoles proximo a las dos y cuarto escuela suplementaria en la escuela santa Lucia. Collaboren todos los padres. El segundo domingo de septiembre, es decir el dia 9 de sep- tiembre, después de la Misa, reunion de los Padres con la maestra en la casa del padre Juan. Hasta la vista, pues, el domingo próximo en Venray. La Hermina Francina, religiosa del convento donde se celebra la Misa dominical, con mucho gusto ayudara sus hi j os si estan un pocó retrasa- dos en la escuela porque no conocen bastante del holandés. Avisen al pa dre Juan. Op de kruising Smakterweg Mackenhof werden de voorrangs- regels onvoldoende dn acht genomen, waardoor tussen de personenauto's, bestuurd door de 27-jarige A. v. V. uit Venray en de 28-jarige R. V. uit Roermond een botsing ontstond. Het gevolg was: materiële schade. In de komende weken worden de kwitanties voor het abonnement Peel en Maas over het 2e halfjaar 1973 aangeboden- Ter voorkoming van incassokosten verzoeken wij U deze bij eerste aanbieding te willen voldoen. U bespaart ons daarmee veel onnodig administratief werk. Bij de abonnees die een machti ging tekenden tot automatische be taling per bank of giro, zal binnen kort het bedrag van hun rekening worden afgeschreven. voor al uw van den munckhof n.v. Zaterdag 25 augustus treedt in de sociëteit Free Wheelin' de dichter- zanger Dimitri van Toren op. Hij brengt nederlandse luisterliedjes met een duidelijke poëtische inslag, die hij zelf gecomponeerd en geschreven heeft. Dimitri werden geboren in 1940 in Breda en hij werkt al de nodige ja ren mee ,Jn het vak". Hij startte in de muziek, als leerling van de kunst- akademie te Breda met skiffle en songs van Jim Rodgers en hij werkte in een trio, muziek makend in de geest van het Kingston Trio. Tegelijkertijd voltooide hij zijn studie vrije kunst, modetekenen, gra fiek en keramiek. Hij werkte korte tijd bij onze grote warenhuizen als etaleur en hij ging daarop helemaal over op het zingen van zijn eigen nummers. Sinds zijn eerste succesvolle op treden in 1965 (Songfestival van Oisterwijk) treedt Dimitri regelma tig oP» vooral in jongerencentra. Zijn loopbaan als troubadour is niet over rozen gegaan. Zijn eerste Elpee, gemaakt in 1965 bracht hem zijn eerste hit. Met het numer Gra tis, Belangeloos en voor niets, stond hij destijds in de top «tien. Van deze elpee komt ook het nummer „Hee kom aan" waarmee hij nu, 8 jaar er na, veel succes oogst. Regelmatig kwamen er nieuwe el- pee's op de markt, die regelmatig maar zeker verkocht werden. Hij is zo langzamerhand de man die in zijn genre de meeste platen verkocht heeft zonder eigenlijk bekend te wor den. Toch heeft het Dimitri altijd zeer teleurgesteld dat de onbekendheid van zijn, en ieder ander nederlands luisterlied voor vele nederlanders onbemindheid betekende. In België vergaat het hem en zijn collega's veel beter. Ze krijgen er genoeg aandacht via de radio en kt de pers. Zijn werk terrein ligt dan ook veelal in België en verder enkele plaatsen in onze zuidelijke provincies. Dimitri's gedichten die hij zelf op muziek zet, handelen over het ge wone van de mens. Over gelukkige en vervelende momenten van ons leven. Hij zingt voor iedereen die bereid is te luisteren en re reakties achteraf zijn steeds erg positief. Meestal is men niet op de hoogte met zijn werk en is men onbekend met het feit dat het nederlandse lied leeft. Dimitri heeft nooit het gevoel gehad voor piet snot te hebben gewerkt en hij beseft daarbij dat luisteren een kunst is en dat men ermee ver trouwd gemaakt moet worden. De leden van de soos Free Wheel in' zijn ermee vertrouwd geraakt in de loop der tijd. Voor hen is er de mogelijkheid entreekaarten in de voorverkoop te kopen, voor zover er in onze betrekkelijk kleine ruimte nog plaats over is, zijn ook niet- leden welkom. Tot zaterdag is de soos.

Peel en Maas | 1973 | | pagina 10