DAMMEN S.V. Herselo echte grandioze opruiming GEVEN WIJ WAANZINNIGE KORTINGEN DAAROM HEERST ER BIJ ONS ECHTE OPRUIMING. CS! CANJELS - BLERICK ZWEMMEN DUIVEKSP0RT V.C.ROOY HANDBOOG SCHAKEN Op al onze afdelingenEENMALIGE KOOPJES op al onze kwaliteitsartikelen KOMT U EENS KIJKEN - U STAAT VERSTELD DE HUISVRIEND Parochie Castenray JEUGDNATUUR- WACHT BRENGT FILM WIJ GAAN NOG ..FULL SPEED" DOOR MET ONZE Woninginrichting Meubelbedrijven le Gr. v. Loonstr. 35-37 BLERICK - Die niet meer na te leveren zijn - Die uit de collectie gaan - Die iets beschadigd zijn - Die over zijn Want wij hebben geen Fabrieks-op ruiming-artikelen ingekocht in b.v. minder kwaliteit, maar bij ons is alles éénmalig (daarom ook geen voorbeelden) Tevens geven wij ook uitverkoop-reductie op onze nieuwe collectie n ruilen Uw oude meubelen in Dus een bezoek aan onze zaak is verantwoord, maar wacht niet te lang, want zo snel kunt U nooit meer iets verdiénen ZWEMCLUB SPIO A.s. zondag 14.00 uur 3e wed strijd B2 competitie. Deze keer door Spio georganiseerd het zwembad De Meerpaal. Wil iedereen om 13.30 uur aanwezig zijn. De opstelling en programma is als volgt: 1. 200 m .school dames: Jeanne Philipsen Betsde Broeren Lianne Peeters. 2. 100 m. school heren: Sjef Wester Cocky v. d. Vlasakker 3. 200 m. wissel perst m. o. 16 jaar: Monique Buys Biiny Philipsen Christel Claessens. 4. 200 m. vrij jongens o. 16 jr.: Anthoni Kooien André Veugen 5. 100 m. school m. o. 14 jaar: Petra Thielen Toosje Janssen Brigitet Claessens 6. 100 m. vlinder jongens o. 14 jr.: Eddy Clovers Hans Spee 7. 100 m. rug meisjes o. 12jr.: Henriëtte Philipsen Ellen Vermeulen Marion Collin 8. 100 m. vlinder jongens o. 12 jr: Geert Claesens Peter Thielen 8a. 50 m. schoolslag jongens o. 12 jr.: Eric Collin Xandter van Haren Rik Breeuwsma 8b. 50 m. schoolslag meisjes o. 10 jr.: Dionne v. d. Meulen Hermie Philipsen Manon v. d. Meulen 9. 200 m. vry dames: Lianne Peeters Jeanne Philipsen Annemie Arts 10.100 m- vry heren: André Veugen Sjef Wester 11. 200 m. rug meisjes o. 16 jr.: Wilmie Thielen Yvonne Buys Antoinette Vermeulen 12.100 m. rug jongens o. 16 jr.: Cocky v. d. Vlasakker Ronnie van Rhee 13.4 x 100 m. vry est. dames: Yvonne Buys Lianne Peeters Jeanne Philipsen Wilmie Thielen 14.4 x 100 m. wissel est. heren: André Veugen Cocky v. d. Vlasakker Sjef Wester Anthoni Kooien Zondag j.l. slaagden in de Meer paal de volgende kandidaten: Zwemvaardigheid II: Cock v. d. Vlasakker; Anke v. Loo. Zwemvaardigheid III: Marion Collin, Geert Claessens, Rieny Philipsen, Hennie Hanen, An toinette Vermeulen, Brigitte Claes sens, Eddy Clevers. Zwemvaardigheid IV: Petra Thielen, Christel Claessens, Lianne Peeters, André Veugen, Jean ne Philipsen, Betsie Broeren. Allen proficiat. C.C. PEEL EN MAAS Heden vrijdagavond de jaarlijkse feestavond te Ysselsteyn in de prach tige zaal Bos. Hierop o.m. uitreiking van de ge wonnen kampioenschappen en ere prijzen. Het bestuur verwacht, dat iedereen ook de dames, hierop aanwezig zul len zijn. Aanvang 8 uur. U komt toch ook! Heren: VC RooyHevoc Onze heren hebben de tweede helft van de competitie goed ingezet. In de 'thuiswedstrijd tegen de Heerle naren werden ze in korte tijd de pan in gehakt met 3--0. In Heerlen liep het echter anders. Na aanvankelijk in die eerste set achter gestaan te hebben, werd deze toch niog met 15-13 gewonnen. Duidelijk verrast door de ze set winst van VC Rooy tapte Hevoc in de tweede set uit een ander vaat je en werd er door hun met 15-10 gewonnen. In de derde set liep het bij onze heren volledig uit de hanJd en werden ze met 152 afgedroogd. In de vierde set toonde VC Rooy weer hun goede mentaliteit. In het geheel niet aangeslagen door het ho ge verlies van de vorige set, werd er fel van leer getroken wat dan ook resulteerde in een 158 setzege. Dat het zo ver zou lopen had niemand mieer verwacht en wel in het minst Hevoc. Ook in de vijfde set startte onze ploeg goed, bij het wisselen van speelveld hadden ze een voorsprong van 84. Deze werd verder uitge bouwd 'tot 96, maar toen kwam de terugval, er werden nog alleen maar door de tegenpartij punten gescoord, ondanks dat VC Rooy er alles aan deed. Met 159 werd deze beslis sende set verloren. Al met al toch een goede wedstrijd waaruit é'n kost baar puntje mee naar huis werd ge bracht. Heren 1 heeft nu een week vrij om zich voor te bereiden op het topduel tegen lijstaanvoerder Hovoc. Dames: VC Rooy 2Patrio Voor het eerst in deze competitie heeft het tweede damesteam thuis een set afgegeven. Tegen een tegen stander als Patric was dit echter niet nodig geweest. A.s. zaterdag tegen koploper Valuas 2 zal beter spel ver eist zijn om te kunnen winnen. De setstand'en waren: 15 9 15-8 13-15 en 15-11. Dames: VC Rooy 4Athos Ons jongste damesteam is het niet gelukt om ook maar een set te kun nen winnen van de gasten. Met de setstanden 158 159 en 156 werd er met 30 verloren. Hierom echter niet getreurd^ in hun nog hopelijk lange loopbaan als volleybalspeelster zullen er nog wel meer tegenslagen en verloren wedstrijden komen. Programma zaterdag 27 jan.: Heren: VC Rooy 2—Hovoc 2 17.00 u. VC Rooy 3Tornado 16.30 u. Dames VC Rooy 2Valuas 2 15.30 u. Hovoc 3VC Rooy 3 19.00 u. vertrek 18.25 uur Aspargos 2VC Rooy 4 16.00 u. vertrek 15.00 uur Op zondag 14 jan. vond het tref fen plaats tussen district 7 en 11 in zaal In den Engel. Tegen half 3 snor den de eerste pijlen naar hun doel. Het werd een spannenide wedstrijd, maar na 25 pijlen bleek district 11 (Venray) al een voorsprong genomen te hebben van 64 punten, die na de pauze nog werd uitgebouwd tot 118 punten. De eindstand was 53015183 in het voordeel van district 11. De hoogste schutter van district 11 was P. Leyssen met 470 punten, ge volgd door A. Vervoort met 455. De hoogste schutter van district 7 was M. Hendriks met 456 punteni, op de voet gevolgd door J. Hoevenaars met 455 punten. De retumwedstrijd zal plaats heb ben op 25 februari in Gemert. A.s. zondag 28 januari gaat ons districtsteam naar Bakel om de strijd aan te binden tegen district 10 Hel mond. Aanvang half 2. Zondag 21 jan. gingen de jeugd- schutters van district 11 de retour wedstrijd aan tegen tegen de jeugd van district 10, waar zij eerder van gewonnen hadden. Maar ditmaal werden onze jeugdschutters versla gen. Nadat de stand van de twee wedstrijden was opgemaakt werd hun voorsprong van 112 punten om gezet in een achterstand van 40 pnt. De hoogste jeugdschutter van dis trict 11 was P. Nabuurs met 443 p., gevolgd door Th. Philipsen met 429. De hoogste jeugdschutter van dis trict "10 was B. Schoenmakers met 42 8punten, gevolgd door P. Janssen met 419 punten. Nadat er een herinnering aan de jeugdschutters was uitgereikt, gin- g enallen voldaan naar huis. KANARIEVERENIGING Op maandag 29 jan. houden wij onze jaarvergadering. Op de agenda staan de jaarverslagen van de sekre- taris en penningmeester. Ook is er bestuursverkiezing. Kandidaten kun nen worden ingediend tot voor de vergadering. Ook is er weer gelegen heid om ringen te bestellen. Wij ver wachten op deze vergadering de aan wezigheid van alle leden. SCHAAKCLUB VENRAY Huishoudelijke competitie De 2e ronde van de H.C. 1973 le verde de navolgende resultaten op: Th .de BrouwerP. Goumans 0-1 P. RouvroyeJ. Louwerse J. de Witmevr. L. Spee-Dorn 1-0 K. LundahlP. Vissenberg 1-0 A. MossJ. Verhaegh 0-1 J. VerwielJ. Kok 1-0 J. ReintjesW. Manders 1-0 H. MeeussenW. Gomans 0-1 J. BergkampF. Frederiks 1-0 M. MassoeursF. de Wit 0-1 A. ValckxG. Breukers 0-1 De drie provinciëncompetitie De voor 19 jan. vastgestelde wed strijd tegen Groesbeek kon i.v.m. vele zieke spelers (griep) bij Groes beek geen doorgang vónden. Schaakclub Groesbeek zal nu, in de hoop dat het weekend veel spe lers zal genezen, dinsdag 23 jan. deze wedstrijd in Venray komen spelen, hetgeen voor Venray dan het voor deel heeft, dat het nu een thuiswed strijd is. Venray, veel succes. Maandag 22 januari werd er in het clublokaal van de Venrayse dam vereniging gestreden om het snel- damkampioenschap van Venray. Voor deze eerste wedstrijdavond hadden naast 14 verenigingsleden ook nog 4 buitenstaanders ingeschre ven. Vooral van buiten de vereniging viel de belangstelling tegen, omdat we toch mogen verwachten, dat er in Venray aardig wat mensen zijn, die een behoorlijke dampartij op het bord kunnen brengen. Desondanks werd er fel en voor al haastig gestreden: een vlot in zicht en een treffende reaktie is bij het sneldammen vereist. Wedstrijdleider Noyens had voor iedere partij een half uur gepland en zo moest ieder vijf partijen spe len. Na deze eerste wedstrijdavond is wel gebleken, dat de heer Tijssen, dank zij grote routine en snel reak- tievermogen, zijn kandidatuur heeft gesteld voor dit sneldampkampioen- schap. Hij behaalde een honderd procent-score: 5 winstpartijen en staat zodoende met 10 punten aan de leiding. Eveneens knap werk leverde de heer van Bommel uit Boxmeer, die zich met 8 punten op de tweede plaats heeft genesteld. Kroh lever de zeer verdienstelijk resultaat door mjet 7 punten voorlopig op de derde plaats beslag te leggen. We zijn benieuwd hoe het op de tweede wedstrijdavond in juni a.s. zal aflopen. Op maandag 29 januari begint de tweede ronde van de ranglijst competitie, waar we een volgende keer nog terug zullen komen. Verder staan er nog enkele club- wedstrijden tegen Venlo, Maasbracht en De Vaste Zet, districtskampioen van Zuid Limburg op het program ma. Uitslagen: Vriendschappelijk: MerseloVenray 2 20 Programma zondag 28 januari: Kompetitie: MerseloSw. Boys 2.00 u. (bijeenkomst 1.00 uur Meerlo 3Merselo 3 11.30 u. (vriendsch.) vertrek 10.30 uur. Venray 5—Merselo 2 12.00 u. (vriendsch.) Week van 27 jan. - 3 febr. Misdienaars: Jos Emionts en Jos van Kuyck; Willie en Jos Duykers. Hoogmis: Jan Vollenberg en Peter Philipsen. Zaterdag: Geen vroegmis. 19.00 u. maandd. Hendrik Philipsen. Zondag: vierde zondag door het jaar. 8.00 Petronel'la Philipsen; 10.00 jaard. Willem Classens. Maandag: 8.00 Josepphiina Seykens- Collin. Dinsdag: 8 uur Wilhelmina Wdl- lemssen-Linders. Woensdag: 8.00 gezinsmis (int. of feraars). Donderdag: 8.00 Wilhelmina Wil- lemssen-Linders (fam. W.). Vrijdag: Maria Lichtmis. Tevens eerste vrijdag van de maand. 8.00 u. Hoogmjis ter ere van het H. Hart. Zaterdag: 8.00 ter ere van O.L. Vrouw (int. -offeraars); 19.00 mnd. Petronölla Philipsen. N.B. Vrijdagavond 20.30 uur repe titie kerkelijk zangkoor. Als eerste aktiviteit in het nieuwe we jaar wordt zaterdagmiddag voor de leden van de jeugdnatuurwacht een filmlmiddag georganiseerd. Men krijgt een drietal films te zien. De eerste is Operatie Noach die een grootse dierenredding laat zien, die noodzakelijk werd toen door de bouw van een dam in de Zambesi- rivier in Afrika duizenden dieren gevaar liepen te verdrinken. De tweede film as een tekenfilm van Walt Disney en probeert het probleem van de milieu-vervuiling duidelijk te maken. De derde film gaat over Withaar, de wilde hengst uit Zuid Frankrijk, die door van gers achtervolgd, steeds opnieuw weet te ontkomen, mede dank zij zijn vriendschap met een kleine jongen. Men ziet dus drie prachtige films, die helemaal gratis voor de leden van de jeugdhatuurwacbt gedraaid worden. Voor de leden op de kerk dorpen is de voorstelling, die om half twee begint. Mochten vader of moeder het lid met de auto naar Venray brengen, dan kunnen ook zij de films gratis zien. De voorstelling, die om half vier begint is voor de jeugd van de kom. Hallo luitjes. Zondag 28 januari komt het kamer- popensemble Joost Nuissl voor jullie in de soos. De term „kamerpop" is speciaal gekrèëerd voor het ensemble anders te vergelijken is. De juiste van Joost Nuissl, omdat het met niets betekenlis ervan wordt men eigen lijk alleen gewaar door het te horen en vooral er naar te luisteren. Muzi kaal zeer gevarieerd, een synthese van pop, folk, jazz, klassiek en chanson. Tekstueel zijn de voornaam ste bronnen en motieven. Mensen en wat mensen beweegt. De binidteksten zijn funktioneel. Vertelsels, vaak kleine filosofieën in zichzelf. Het kamerpopensemble Joost Nuissl werkt regelmatig voor radio en t.v. en treedt op voor alle moge lijke sociëteiten, verenigingen, scho len en in grote en kleine theaters en festivals. Een optreden van het ka merpopensemble (1% tot 2 uur) laat zich in het algemeen beter kwali ficeren als een concert dan als een voorstelling .Het is luisterrijk. Rest mij nog te vertellen dat de entree 2 piek is. Tot ziens in „Free Wheelin". (100 m. centrum- 50 m. Kermisterrein).

Peel en Maas | 1973 | | pagina 6