RANK XEROX BON Dereden: Wie zoeken wij precies? Wat wordt i?w taak? Wat vooropleiding krijgt u? Rank Xerox heden en toekomst. Salaris en sociale voorzieningen. Hoe komt u meer te weten overeen baan bij RankXerox? Lsteeds groter f' Een niet te stuiten groei van ons bedrijf. Jaar in jaar uit maken de kranten melding van onze forse uitbreidingen. Die we vooral te danken hebben aan de onmisbaarheid van onze apparatuur voor het Nederlandse en internationale bedrijfsleven. Maar ook door het op de markt brengen van steeds interessantere nieuwtjes. Al deze dingen samen vragen om sterke uitbreiding van ons personeelsbestand. Met goed getrainde medewerkers, die zich willen inzetten om de naam van Rank Xerox hoog te houden. TOTALE INVESTERING WORDT 85 MHJOEN Rank Xerox gaat weer uitbreiden in J tetm Hoewel we aanzienlijk meer mensen nodig hebben beperken wij ons deze keer tot de 50 mensen waarmee we onze afdeling onderdelen-fabricage gaan uitbreiden. Deze afdeling werkt in twee ploegendienst en wel afwisselend van 05.00uur -14.00 uurenvan 14.00 uur-23.00 uur. Uw taak wordt.at vervaardigen van onderdelen voor 's werelds meest bekende apparatuur op het gebied van kopiëren en dupliceren. Deze onderdelen worden in serie geproduceerd (niet aan de lopende band) met behulp van zowel half- als volautomatische apparatuur. De afdeling die deze onderdelen maakt bestaat uit een groep „verspaning" en „plaatwerk". Verspaning houdt in: bedienen van boormachines, freesbanken, draaibanken e.d. Plaatwerk is het bedienen van kantbanken, excenterpersen, puntlasapparaten etc. Daarnaast hebben we nog speciale funkties voor o.a. slijpers en montagemedewerkers. Afhankelijk van uw kapaciteiten en persoonlijke wensen maken u en wij een keuze uit een van de talrijke functies. Daarna krijgt u, indien nodig, een snelle efficiënte training in onze bedrijfsschool. Een training, die u in deze tijd van techniek ten alle tijde van pas kan komen. Hoe het er heden voorstaat heeft u inmiddels kunnen lezen. Toch willen we u nog iets meer vertellen. De ontwikkelingen op het gebied van kopieer- en dupliceer- apparatuurzijn zodanig, dat we niet alleen voor de nabije, maar ook voor de verre toekomst niets dan goeds verwachten. Dit brengt naast groei ook stabiliteit met zich mee. En dat is een veilige wetenschap in deze woelige tijd. Het salaris is afhankelijk van uw funktie maar in ieder geval uitstekend. Daarnaast krijgt u in verband met uw ploegendienst een extra toeslag van 12J£% over uw maandsalaris en een aangepaste vervoersregeling. Verder bieden wij u goede secundaire arbeids voorwaarden, daar staan wij om bekend. Als het bovenstaande u heeft aangesproken en u wel iets voelt voor een baan bij ons bedrijf wilt u natuurlijk wel iets meer weten. Dat kan, onderstaande coupon invullen en (in een geadresseerde envelop zonder postzegel) naar ons toesturen is voldoende. Dan zorgen wij spoedig voor de rest. Ons adres: RankXerox (Nederland) N.V. Antwoordnummer 4 Venray I I Naam: I Adres: J Woonplaats:. Leeftijd: 1 Opleiding: ^Genegen tot ploegendienst:Ja/Nee

Peel en Maas | 1972 | | pagina 16