rob van Itnrn RUYS&CCK VAM0S A VER KOK denkt u al aan schoonmaak aan vernieuwing van gordijnen, vitrage en vloerbedekking kom dan eens bij ons kijken Reisjes uit de Hete Helders rogge-, tarwe- en gerstestro J. Vestjens VERF BEHANG J; THEUUIS Bruidsboeketten- album met kleurenfoto's inzien drukwerk Eeuwige Lente „Rode Split" Giel Korsten DSAaEtfTf ».,.j Sill I V IMSA Voo¥7C~ ¥UNESIC ANNAC CBQbJBSE (vervolg van voorpagina) Vrijdag: eerste vry'dag v d maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8 u lm overl familie Thie- len-Hendriks; 19 uur avondmis ov familie Vollenberg-Versteegen. Zaterdag: 8 uur leesmis voor een overledene (K); 19 uur avondmis ov. Maria Evers-Clevers. Deze avondmis wordt weer gezongen door het jon gerenkoor. Biechtgelegenheid van 5 tot 7 uur. Mededeling De vastenaktie wordt dit jaar weer gehouden onder het motto „Samen bouwen aan een nieuwe wereld". De zakjes voor deze aktie worden in de komende week bij ieder gezin be zorgd. U kunt ze iedere dag inlever ren in de kisten aan de ingangen van de kerk. Kom in de vastentijd eens op de dagen door de week een eucha ristieviering bijwonen. Misdienaarslijst van 27-2 tot 8-3 Zondag: 8 uur J. Versteegen en S. Vollenberg; 9 uur H. van Hooft en H. Mertens; 10 uur. L. Simons, G. Willemsen en H. Hinders; 11.30 uur F. Assen en G Euwals; 18.30 uur H. Mertens en H. Peeters. Week 1: 8 uur H. Arts en Fr. Assen; 19 uur G. Ewals en M. Dicker. Week 2: 8 uur W. Hermans en H. van Hooft; 19 uur T. Raaymakers en G. Ewals. HERVORMDE GEMEENTE Zondagmorgen begint de kerkdienst voor de Protestanten in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel om half tien. Predikant is de Weleerw. heer Keers. Daarna gezamenlijk koffiedrinken in de koffiekamer en gemeentever gadering. In de Hervormde Kerk aan de Maas- weg te B litters wij ck is er geen dienst. le zondag van de Vasten; 8.30 u. Anton van Arsen; 10 uur hoogmis als jaard. Peter en Louis Jeuken. Maandag: 8 uur t.e.v. O.L.Vrouw van Oostrum (G). Dinsdag: 8 uur Leo Hendrix. Woensdag: 8.45 Mart. Reijnders en Petr. Kleuskens-Verheijen. Donderdag: 8 uur overleden fam. Aben-Gooren. Vrijdag: eerste vrijdag, 8 uur gest. gez. jaard. Gerard Camps'-Jacobs en Rosalie Hillen. Zaterdag: 19 uur Reiner Oehmen. Week van 27 febr. - 6 maart Misdienaars: Mart Geerets en Jac. Wismans; André Seykens en Fons Dinghs. Akolieten: Jan Kunen, H. Ram- bags en L. Heidens. Zaterdag: 19.00 zlg. Ger.tr. Verkuy- len-Janssen. Zondag: eerste zondag in de veer tigdagentijd. 8.00 voor een overlede ne; 10 uur voor een overledene. Van daag begin van de Vastenaktie. Maandag: 8.00 voor overledene. Dinsdag: 8.00 voor overledene. Woensdag: 8.00 Gezinsmis (int. offeraars). Donderdag: 8.00 overl. fam. Ver- hoeven-Houben. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 Hoogmis ter ere van het H. Hart; 19.00 zlg. L. Dit- jens en M. Meyers. Zaterdag: 8 uur ter ere van O.L. Vrouw (intentie offeraars). Zaterdagavond om 7 uur leesmis voor Helm Swinkels en zoon Frans. Zondag: le zondag van de 40 dagen tijd. Om 7.30 leesmis voor de paro chie; 9 uur hoogmis, opgedragen voor Johannes Poels, echtgenote en doch ter Johanna; 10.30 leesmis tot inten tie van de fam. Jos Litjens (Leunse- weg). Maandag: 7.30 leesmis voor Jo van Meljel; 8 uur gestichte leesmis voor Frans Voermans en echtgenote. Dinsdag: 7.30 gestichte leesmis voor Maria Litjens-Smits; 's avonds 7 uur gestichte leesmis voor P. J. Goumans, echtgenote en Mathijs Goumans. Woensdag: 7,30 gestichte leesmis voor Willem Keijsers, echtgenote en overleden kinderen; 's avonds 7 uur leesmis voor de overl. fam. Vogel- zangs-Botden. Donderdag: 7.30 gezongen jaarge tijde voor Jacob Koenen en echtge note; 's avonds 7 uur leesmis voor Jo van Geenen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 7.30 leesmiis ter ere van het H. Hart voor overl. fam. Willems- Loonen; 's avonds 7 uur leesmis voor Josephina Michels-Kersten. Zaterdag om 8 uur leesmis voor overl. fam. Litjens-Claessens; 's av. 7 uur leesmis voor Gertruda Kleus- kens-Franssen vw. de buurt. Akolieten in de week. 's morgens Peter van Berlo; 's avonds Ferdy Lu- cassen. Zondag: 7.30 Th. Stevens; 9 uur M. Koch, Tony en W. Cornelissen en Jac. Heidens; 10.30 Bert en Harry van Hees. PAROCHiE YSSELSTEYN Zondag: eerste zondag van de vas ten, 7.30 maandd. voor Gerard Vul- lings; 8.45 jaarg. Harry Goumans; 10 uur hoogmis voor de parochie; 11.30 leesmis Simon Lemmens. Maandag: 8 uur geen mis. Dinsdag: 8 uur geen mis. Woensdag: 8 uur maandd. Anna Janssen-Heiligers. Donderdag. 8 uur maandd. Johan na Swinkels-van Doorn. Vrijdag: eerste vrijdag van de mnd. 8 uur weekd. Leonard Philipsen; 14 uur huw. mis bruidspaar Beeker- Spreeuwenberg. Zaterdag: 14 uur huw. mis bruids paar Janssen-Jansen; 19.30 maandd. Maria Deters-Teunissen. PARpCHIEKERK MERSELO Zaterdag: 19 uur H. Mis voor Jan Linders. Zondag: 7.30 gest. lm voor Adam van Vegchel en Anna Maria Jacobs; 10 uur hoogmis Th!ijs Arts; 11.30 u. gest. lm Bernardina Muysers. Maandag: 8 uur gest. jrg Johannes van Osch en Johanna Arts. Dinsdag: 8 uur gest. jrg Gerardus Pubben. Woensdag: 8 uur ges. H. Mis voor Johanna van Osch-Janssen. Donderdag: 8 uur gest. jrg. Maria L'Ortye-Lipperts. Vrijdag: eerste vrijdag van de mnd. 8.30 gez. H. Mis ter ere van het H. Hart voor hen die geofferd hebben, te verzorgen door de schoolkinde ren. Zaterdag 19 uur gest. H. Mis voor Gerrits-Arts en Arts-Jeuken. Misdienaars: zondag: 7.30 Verste gen J,Verstegen H.; 10 uur Broe- ren-Pouwels; 11.30 Flinsenberg-Muy- sers. Door de week en zaterdag avond: J. en H. Verstegen. Zondag: le zondag van de vasten tijd. 7.45 vroegmis tot bijzondere int.; 10 uur hoogmis voor de zielerust van Zr. Gemma namens fam. Veroude. Door de week H. Mis 7.45 uur. Maandag tot bijz. intentie. Dinsdag: voor de zielerust van fam. Vullings-van de Broek. Woensdag tot bijz. int. (Horst). Donderdag: tot intentie van fam. Arts-Berents. Vrijdag: voor de zielerust van An na M. Poels-Geurts. Zaterdag: 19.30 avondmis voor de zielerust van P. Vogelsangs. RECTORAAT HEIDE Eerste zondag van de veertigda gentijd; 7.30 leesmis intentie familie Maas-Janssen; 10 uur hoogmis voor het rectoraat. Akolieten: Karei Arts en Harry Maas. Misdienaars van de week: Bertje en Johan Maas, Maandag: 7.30 uur leesmis t.b.i. Dinsdag: 7.30 leesmis familie van Vegchel-Lemmen. Woensdag: 7.30 u. leesmis familie Rutten. Donderdag: 7.30 leesmis overleden familieleden van Heijster. Vrijdag, eerste vrijdag v d maand; 7.30 leesmis Josephine Miehels-Ker: sten; 19.30 avondmis voor het rek- toraat. Zaterdag: 7.30 u leesmis voor het rektoraat; 19.30 avondmis voor Jo hanna van Osch-Janssen. RECTORAAT VEULEN Zondag 28 febr. le zondag van de Vasten. 8 uur leesmis uit dankbaar heid fam. de Lauw; 10 uur Hoogmis le zeswekendienst zal. Lena van Dongen. Maandag: 8 uur leesmis zal. Ma thijs Kunen, echtgenote en Ger van Rens. Dinsdag: 8 uur hoogmis gest. jgt. voor kinderen Willems Petronella, Theodorus, Martinus. Woénsdag: 8 uur leesmis voor zal. Cornelius Segeren. Donderdag: 8 uut leesmis voor zal. Leonardus de Lauw. Vrijdag: 8 uur bijz. H. Mis ter ere van het H. Hart van Jezus op eerste vrijdag (fam. Cr.). Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur leesmis voor Priesterroepingen; om 7.30 "s avonds voor zal. Lambertus van Ooi vanwege buurtgemeenschap. Lector voor 28 februari: H. van Rijs wij ck. Akolieten. Mart. van Staveren, Harry Drabbels en Piet Mulders. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 27 februari: 6 uur (Holt- hees) avondmis voor overl. familie Koenen-Jacobs; 7 u. (Smakt) avond mis voor esen bijzondere intentie. Zondag: le zondag van de Vasten. 7.30 (Smakt) H. Mis voor H. Janssen; 8.30 (Holthees) H. Mis voor overl. fam. Ermers-Vstegen; 10 uur (Smakt) H. Mis tot intentjie van fam. Koop- mans. Elk edag 8.30 H, Mis (Smakt) in de St. Jozef kapel. Maandag: 8.30 tot bijzondere inten tie. Dinsdag: 8.30 ter ere van St. Jozef. Woensdag: 8.30 ter ere van St. Jo zef; 19 uur ter ere van St. Jozef. Donderdag 8.30 uur voor B. Geurts, echtgenote en kinderen. Vrijdag: 8.30 L. Waps-Verweer; I.30 H. Mis voor de schooljeugd. NOTICIAS RELIGIOSAS PARA LOS ESPANOLES DE VENRAY Y ALREDEDORES* El domingo proximo es el primer domingo del Cuaresma. A las diez y media Misa con cantos espanoles y meditaoión sobre la Passión de Nu- estro Senor. El juevfs proximo es la reunion de la subcommissión de los Espano les. El jueves de la semana proximo es el primer jueves del mes; de las seis hasta la siete en la oficina 70 del Clockert ,donde esta también la Cruz Verde) consultor,io del Asisten- te social para problemas sociales per- sonales. En caso de urgencia no ise olvide del numero 04782-346: el padre Juan. HOTEL. VAN BERGEN GENNEP vraagt een jaarbetrekking 5-daagse werkweek telefoon 08851-1701 PRIMA Franco huis en concurrerende prijs Beleefd aanbevelend het van ouds bekende en vertrouwde adres FOURAGEHANDEL HAELEN, Tel. (04759) 1332 KOOP VERTROUWD KOOP BIJ DE VAKMAN OVERHEMDEN REPARATIE Tevens boorden en manchet ten om zelf aan te naaien in voorraad. CLAESSENS Poststraat 8 Venray voor uw koude schotels telefoon 3626 Komt U geheel vrijblijvend ons alle boeketten zijn van eigen ontwerp en uitvoering. van den munckhol n.v. Schoolstraat 2 - Tel. 1450 steeds verkrijgbaar, diver se maten, tegen lage prij zen, franco thuis geleverd. TE KOOP GEVRAAGD Voederbieten, Voeraard- appelen, le kwaliteit Hooi. Contante betaling. FOURAGEHANDEL Maasbree, tel. 04765-789 Veestraat 59 Helmond Tel. 04920-25131* Ruys reisbureaus zijn tot aan de rand geladen met gloedvolle folders warmte beloven. Sprankelende lektuurover een stoet reizen naar zon en zee en zand in en buiten europa Met hotels vol volpension en alleen ontbijt, of je eigen appartement vlak bij de zee. Stuk voor stuk uitgezochte reizen van bekende organisaties: alrtour^gspanda Zo warm zo prikkelend en bliksemsnel dat je maar één ding kunt doen: fuilspeed achter de folders aan en lezen. En dan boeken en blij zijn. Olé roepen of buenas noches mompelen. Ruys hete folderplan looptal verschrikkelijk hard. Sprint naar je Ruysbureau om je handen te warmen. De rest volgt dan vanzelf wel De parel van de Spaanss Costa de Oro. Met een zandstrand zo breed dat je gemakkelijk verdwaalt. Als je dat niet doet kun je in al die nauwe straatjes en oergezellige pleintjes overal terecht voor bijzondere drankjes, lekkere hapjes en een sfeer die onbetaalbaar is. Toch kost't je maar(^C^^« om 15 dagen in dat goddelijke Sitges te zijn, waar apparte ment Samar je tweede thuis wordt. Als je een vakantie wilt waaraan je je hele verdere leven nog terugdenkt kun je 't beste meteen naar dat swingende eiland gaan waar de r en de golven rrrollen en de zon onvermoeibaar eindeloze stranden verwarmt, ben je 15 dagen kind aan huis in hotel Las Palmeras op je eigen eiland ibiza. Behalve aan het strand liggen en bruin worden kun je in Tunesië echte arabische koffie drinken, Bedoeïenen in hun eigen dialekt naar het weer vragen en kamelen de verkeerde kant opsturen. 15 dagen lang. Voo*32* zit je in't bungalowpark Les Mimosas in Nabeul. En dan zit je erg goedl Met niets te vergelijken I 'n Luxueus passagierschip dat vrolijk rondvaart op die grote Mediterranee waar de zon van geen wijken weet. Via Noord- Afrika en Zuid-Frankrijk kom je voor een weekje terug op Mallorca waar je hotel Obeliscö heet. 15 dagen duurt de i volledig verzorgde trip en dat kost je Erg weinig voor zo'n eksotische ervaring.

Peel en Maas | 1971 | | pagina 6